Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 jan kowalski tadeusz kowalski Walichnowy M20 1 UKS "GROM" SOKOLNIKI
2 Łukasz Bartela Wieruszów M30 1 WieRUNszów
3 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg M60 1 Niezrzeszony
4 Michał Bejm Działoszyn M16 1 Klub Biegacza Warta
5 Robert Bieda CZASTARY M50 1 GKS Czastary
6 Michał Bieda CZASTARY M30 - GKS Czastary
7 Roland Błach Kępno M40 - -
8 Tomasz Błachowicz Wieruszów M30 - WieRUNszów
9 Marcin Błażejewski Wieruszów M30 1 -
10 BARTOSZ BOROWICZ Ostrzeszów M30 1 Klub Hokeja Podwodnego Szuwary Ostrzeszów
11 EDWARD BUKOWSKI Kluczbork M40 1 Kluczborska Grupa Biegowa
12 Jan Cebula Kępno M50 1 -
13 Michał Cierpik Kępno M30 - WKK WIERUSZÓW
14 Jan Cieśla Rudniki M60 - Falstart Rudniki
15 Klaudia Cieśla Rudniki K16 1 Falstart Rudniki
16 Adam Dąbek Pieczyska M16 1 -
17 Łukasz Dąbrowski Wieruszów M30 - -
18 ANTONI DĄDELA Krzepice M60 1 KB Florian Zajączki Drugie
19 DAMIAN DYDUCH GRĘBANIN M20 1 KS GEPARD KĘPNO
20 Tomasz Fiołka Syców M30 1 -
21 Przemysław Fiołka Syców M20 1 -
22 Paweł Fischer Wyszanów M40 1 -
23 Marek Foksa Ostrzeszów M60 1 Borki Morawa
24 Mariusz Gaszczak Kepno M30 1 K.S. LENIWIEC
25 KINGA GIERAK Kępno K30 1 -
26 Mieczysław Góral Grębów M40 1 SC Ultra
27 jozef greda sycow M60 - -
28 Robert Gruszka Galewice M30 1 GRU-KO
29 MARCIN GRZESIAK Ostrzerzów M20 1 -
30 Tomasz Grzesiak Wieruszów M30 - -
31 Norbert Haliżak wieluń M40 - ZaDyszka
32 Adam Hącel Kępno M50 1 K.S. LENIWIEC
33 ANDRZEJ HELICKI Ostrów Wielkopolski M50 1 Niezrzeszony
34 Łukasz Hłądzyński Kępno M30 1 K. S. Leniwiec
35 Robert Hojczyk Wieruszów M40 1 -
36 Tomasz Hołub Domaszowice M30 1 -
37 Bartosz Horosiewicz Łęka Mroczeńska M30 1 -
38 Piotr Hurman Namysłów M20 1 Activsport Namysłów
39 DARIUSZ JAGODZINSKI Piotrków Trybunalski M40 - PIOTRKÓW BIEGA
40 Jolanta Jakubowska wieluń K50 1 Wieluń biega
41 Wiesław Janeczek Trębaczew M50 - klub biegacza warta
42 WIKTOR JANISZEWSKI Milicz M40 1 Athletics Team Prusice
43 Jakub Janroziński Wyszanów M16 - Szwagry
44 ELŻBIETA JANY Kępno M40 1 K.S. LENIWIEC
45 Dominik Jański Remiszówka M20 - -
46 MARCIN JAREMKO Wieruszów M30 1 -
47 Dawid Jerzyk Kępno M16 1 K.S. Leniwiec
48 Ryszard JEZIORNY wieluń M50 1 Wieluń biega
49 Monika Kaczmarek Łódź K20 1 Frontrunner Polska
50 Sebastian Kania Wieruszów M20 1 -
51 Mariusz Kapral Wieruszów M30 1 -
52 Łukasz Karasowski Brzeg M30 - 1 Pułk Saperów Brzeg
53 BARTOSZ KARKOSZKA Ostrzeszów M30 1 Aktywny Ostrzeszów
54 WOJCIECH KAWKA Namysłów M40 1 ZRYW ACTIVSPORT NAMYSŁÓW
55 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów M60 1 -
56 Karol Kazuś Wieruszów M30 1 WieRUNszów
57 Valentyna Kiliarska Nikolaev, Ukraine K20 - LKB Rudnik
58 Damian Kluczyk Ostrów Wielkopolski M20 1 -
59 Marek Kłoczaniuk Kępno M50 1 -
60 KAROL KOMOROWSKI TRZEBNICA M30 1 Athletics Team Prusice
61 ARKADIUSZ KOMOROWSKI TRZEBNICA M20 1 Athletics Team Prusice
62 Tymoteusz Kopyra Syców M16 - -
63 Tomasz Kozłowicz Wielka Lipa M20 1 Athletics Team Prusice
64 Krzysiek Krawczyk wieluń M30 1 -
65 Sergii KROVLAIDIS Czernichów M30 1 lkb rudnik
66 Paweł Królik Osiek M30 1 -
67 Zenon Królik Ostrów Wielkopolski M60 - -
68 Marlena Kryściak Kępno K30 - amator
69 Angelika Kucharska Częstochowa K30 1 -
70 Łukasz Kulczewski Wrocław M30 1 KB Vamos Amigos Wrocław
71 Przemysław Kurowski Peterborough M30 1 -
72 AGNIESZKA KUZYK Raciszyn K40 - WKB Meta Lubliniec
73 Yura Latyshev Lviv M20 1 SC.ULTRA
74 Maciej Lewiński CZASTARY M40 - GKS Czastary
75 Monika Lis Bolesławiec K20 - -
76 Ewelina Ludwiczak Galewice K30 1 -
77 Marek Łazaj Rychtal K40 1 Drużyna Primusa
78 Katarzyna Łazaj Rychtal K16 1 Drużyna Primusa
79 Adam Malcher Mroczeń M40 1 -
80 WALDEMAR MAŁOLEPSZY Baranów M30 1 K.S. Leniwiec
81 Maciej Marczak Rudniczysko M16 - -
82 Jan Mekitów Namysłów M60 1 -
83 Maciej Mekitów Namysłów M30 1 ACTIV SPORT NAMYSŁÓW
84 JAKUB MICHALAK Sieradz M30 - MULKS-MOS Sieradz
85 Mateusz Michalak namyslow M20 1 activsport namyslow
86 Paulina Mikosiak Syców K20 - -
87 Jarosław Mikoś Baranów M30 1 K.S. Leniwiec
88 Bartłomiej Mistygacz Wierzchlas M30 1 KB Florian Zajączki Drugie
89 ROMAN MODRZEJEWSKI grabów nad prosną M40 - -
90 Krzysztof Morek Kępno M30 1 K. S. Leniwiec
91 Maciek Moś Wieruszów M16 - Szwagry
92 Weronika Paleczna Baranów K16 1 -
93 Konrad Parusiński Wieruszów M30 - WieRUNszów
94 Mateusz Pawełczak Złochowice M20 1 KB Florian Zajączki Drugie
95 Przemysław Pietrzak Opole-Krapkowice M30 - Intersport Opole
96 RAFAŁ POLEWSKI Kępno M30 1 KS GEPARD KĘPNO
97 Jan Poniecki Ślizów M60 - LB Lupus
98 Robert Pontus Oleśnica M30 - Cała Oleśnica Biega
99 MARCIN POPRAWA Ostrzeszów M30 - Aktywny Ostrzeszów
100 Żaneta Powolna Mirków K20 - -
101 Piotr Pudło Dobroszyce M20 1 KB Szerszen Oleśnica
102 ZENON Puszczewicz Pisarzowice M60 - Niezrzeszony
103 WIESŁAW PYRA Praszka M40 1 -
104 Ryszard ROPIAK MYSZYNIEC M60 - KURPIE Myszyniec
105 piotr rudowicz Radłów M40 1 -
106 Artur Rychlik Mroczeń M40 1 KS GEPARD KĘPNO
107 Taras Salo Lviv M30 1 Ultra
108 Dominik Sas Starokrzepice M20 1 KB Florian Zajączki Drugie
109 Dominika Sergiel Wieruszów K20 1 -
110 Waldemar Sitek Bukownica M30 - Bukownica Biega
111 Henryk Siurdyban Wieruszów M60 1 -
112 Arkadiusz Smolis Jeziorna M30 - -
113 Łukasz Stanek Prusak M30 - KS "Husaria" Wieruszów
114 Natalia Stanisławska Kępno K16 1 -
115 Mariusz Strzelczak Zajączki Drugie M40 1 KB Florian Zajączki Drugie
116 Grażyna Sujka wieluń K50 1 Wieluń biega
117 MARIUSZ SZAFLIK ŁASK M40 - Rajsport Active
118 Ewa Szatkowska Kępno K50 - -
119 Krzysztof SZCZOT Kępno M40 1 -
120 Michał Szpak Bierutów M30 - Maratony Polskie.PL TEAM
121 BARTŁOMIEJ SZUKALSKI Oleśnica M20 1 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
122 Mariusz Ściebura Libidza M20 1 KB Florian Zajączki Drugie
123 Kasia Śmiałek Wieruszów K20 - Snowdog Runners
124 Marian Świtoń grabów nad prosną M50 1 BUKOWNICA BIEGA
125 Dominik Trzeciakiewicz Działoszyn M16 - -
126 Małgorzata Walacik Kuźnica Skakawska K50 1 -
127 ADAM WALACIK Kuźnica Skakawska M20 1 WieRUNszów
128 Henryk Wierzejski Wrocław M60 1 Amator
129 SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI Kępno M30 1 K. S. LENIWIEC
130 Tomasz Wojciechowski Wieruszów M20 1 -
131 ROBERT WÓJCIK Wrocław M40 - 32 BazaLotnictwa Taktycznego Łask
132 Marek Wróbel ŁASK M60 - Niezrzeszony
133 Izabela Wróblewska Sanie K40 1 -
134 Dominik Wylęga Łęka Mroczeńska M30 1 KS GEPARD KĘPNO
135 Tetyana Yevstratyeva Lviv K30 1 SC Ultra
136 Aleksandra Zielińska Inowrocław K20 - -
137 Barbara Zielińska Inowrocław K50 - -
138 PRZEMYSŁAW ZIMOCH Kępno M30 1 K.S. LENIWIEC


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K16 4
K20 8
K30 5
K40 3
K50 5
M16 8
M20 19
M30 44
M40 20
M50 8
M60 14
Kobiety 26
Mężczyźni 112
Wszyscy 138