Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Pieszyce
1 Marek Ardelli Wysoka M3 1 Bike Finger Team NIE
2 Sascha Asfandiar Berlin M3 1 CRASS NIE
3 Artur Badowski Burkatów M3 1 - NIE
4 Joanna Bagrij Wrocław K2 1 K-BOOM Team NIE
5 Przemysław Bajew Puławy M4 1 Absolutny Brak Miłości NIE
6 Dariusz Baran Strzelin M4 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
7 Grzegorz Bardadyn Wrocław M4 1 - NIE
8 Daniel Bejmert Wałbrzych M3 1 SPORTFUEL.PL NIE
9 Jarosław Bielakowicz Legnica M5 1 - NIE
10 Grzegorz Bober Przeworno M3 1 Korba Team NIE
11 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów M4 1 - NIE
12 Grzegorz Broda Katowice M4 1 SCS OSOZ Racing Team NIE
13 Michał Brzeziński Wrocław M3 1 SGS POLAND TEAM MTB SECTION NIE
14 Kuba Cebulski Ostroszowice M2 1 - NIE
15 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie K2 1 SOWIE TEAM NIE
16 Paweł Cembala Jelcz Laskowice M4 1 LZN NIE
17 Marcin Chłądowicz Bielawa M3 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
18 Dominik Chłodowicz Bielawa M0 1 Dream-Bike.pl Bielawa NIE
19 Grzegorz Chłodowicz Bielawa M3 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM NIE
20 ŁUKASZ CHOWAŃSKI Wrocław M3 1 www.chowanscy.pl NIE
21 Dawid Czarnecki Wrocław M3 1 Bez Śniadania NIE
22 Grzegorz Czyżykiewicz Pieszyce M4 1 - TAK
23 Marcin Dąbrowski Bielawa M3 1 Lincoln Electric Bester Bike Team NIE
24 Jan Dubas Bielawa M6 1 Lincoln Electric Team NIE
25 Renata Duch Bielawa K5 1 - NIE
26 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice M3 1 TMIP MTB TEAM NIE
27 Bartosz Franczak Jeżów Sudecki M2 1 nabiegówki.com NIE
28 Marta Garnek Dzierżoniów K2 1 DREAM-BIKE Bielawa NIE
29 Wiktoria Gawrońska Stare Bogaczowice K0 1 Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
30 Krzysztof Głowacki Dzierżoniów M2 1 - NIE
31 Michał Gołębiewski Bielawa M3 1 Dream-Bike Bielawa NIE
32 Janusz Gontarek Bielawa M3 1 - NIE
33 Michał Górski Pieszyce M2 1 - TAK
34 Bogdan Grabarczyk Przygórze M4 1 MTB REFA ŚWIEBODZICE NIE
35 paweł grabczyk Wrocław M3 1 - NIE
36 Marcin Grabski Świdnica M2 1 - NIE
37 Radosław Grządzielewski Oborniki Śląskie M3 1 - NIE
38 Michał Grzeszczak Wrocław M2 1 TORQ NIE
39 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych M2 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
40 Tomasz Hajdamowicz Sobótka M3 1 GATO Sportswear NIE
41 Agata Hamera Bielawa K3 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH NIE
42 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra M4 1 PoPoLuPo NIE
43 Filip Helta Boguszów-Gorce M2 1 KKW Superior Wałbrzych NIE
44 Krzysztof Hetnar Wrocław M4 1 Krajek MTB Team NIE
45 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie M0 1 - NIE
46 Sebastian Horodecki Ścinawka Średnia M4 1 - NIE
47 Damian Jagodnicki Pieszyce M2 1 Tiger Fight Team TAK
48 Marek Jakubczyk Świdnica M3 1 - NIE
49 Tomasz Jakubiec Strzelin M4 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
50 Samanta Jaroszewicz Gostków K0 1 Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
51 Szymon Juchniewicz Walim M2 1 MTB WALIM NIE
52 Dawid Kaczmar Krośnice M3 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE NIE
53 Wojtek Karpierz Bielawa M0 1 Dream-Bike Bielawa NIE
54 SYLWESTER KAWA Gilów M2 1 - NIE
55 Jarosław Kielar Srebrna Góra M3 1 SGR Specialized NIE
56 Daniel Kińczyk Oława M3 1 Kin-spaw NIE
57 Radosław Klekociński Wrocław M3 1 - NIE
58 Dawid Kolbusz Pstrążna M2 1 INETMULTIMEDIA TEAM NIE
59 Małgorzata Kołyszko Świdnica K3 1 Lincoln Electric Bester Bike Team NIE
60 Robert Kopeć Wałbrzych M1 1 - NIE
61 Przemysław Koralewski Świdnica M3 1 - NIE
62 Rafał Koszka Świdnica M2 1 - NIE
63 Krystian Kotlarz Lubin M3 1 STS EXTREME NIE
64 Marek Kowalewski Bielawa M5 1 - NIE
65 Paweł Kowalski Bielawa M3 1 Van Gekko NIE
66 Mirosław Kowalski Pieszyce M3 1 - TAK
67 Tomasz Kowalski Wrocław M4 1 - NIE
68 Bartłomiej Kozdraś Kłodzko M1 1 - NIE
69 Mateusz Krawczyk Dzierżoniów M2 1 Dream-Bike Bielawa NIE
70 Łukasz Krawczyk Dzierżoniów M3 1 Dream-Bike Bielawa NIE
71 Tomasz Król Pieszyce M4 1 LZN TAK
72 Bogdan Krupiński Świdnica M3 1 - NIE
73 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra M3 1 SGR Specialized NIE
74 Konrad Krzyżan Ząbkowice Śląskie M2 1 - NIE
75 Daniel Kucharski Bielawa M4 1 Dream Bike Bielawa NIE
76 Marcin Kulaszewicz Walim M2 1 SOWIE TEAM NIE
77 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój M2 1 SOWIE TEAM NIE
78 Arkadiusz Kuna Wrocław M2 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA NIE
79 Iwona Kurczab Ząbkowice Śląskie K2 1 - NIE
80 Tomasz Kurek Wrocław M3 1 Chojrak Team Wrocław NIE
81 Mariusz Kurlapski Świdwin M4 1 STR Świdwin NIE
82 Piotr Kurowski Poznań M2 1 Yanosik Team NIE
83 Michał Kurzawa Bielawa M4 1 - NIE
84 MACIEJ KUSIAK Kamieniec Ząbkowicki M2 1 - NIE
85 Bartosz Kutarba Świdnica M3 1 Lincoln Electric Bester Bike Team NIE
86 Łukasz Laska Wrocław M3 1 SCT BIKE ON WAX NIE
87 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski M5 1 - NIE
88 EWA LEWCZAK Lewin Brzeski K3 1 - NIE
89 KAROL LIGĘZA Kowary M3 1 VERGE NIE
90 Marcin Lisowski Oleśnica M3 1 - NIE
91 Radosław Lisowski Pszenno M3 1 - NIE
92 Jacek Łoś Kłodzko M3 1 Brak NIE
93 Bartosz Łysak Świdnica M2 1 Cranberry Team NIE
94 Paweł Maciąg Oława M2 1 - NIE
95 Mateusz Macuda głuszyca M2 1 Sowie Team NIE
96 Grzegorz Maj Wrocław M2 1 - NIE
97 Marcin Mańczak Nowa Ruda M4 1 - NIE
98 Roman Marczuk Wałbrzych M4 1 SOWIE Team NIE
99 Artur Marzec Bielawa M4 1 Lincol Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
100 Miłosz MARZEC Bielawa M0 1 Lincol Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
101 Angelika Materna Nowa Ruda K3 1 - NIE
102 Łukasz Mendera Bardo M3 1 KUSY BARDO NIE
103 Anna Michalak-Warżała Wrocław K3 1 PM Rider Team NIE
104 ROMUALD MIERZEJEWSKI Bożków M4 1 - NIE
105 Robert Mizia Nysa M4 1 LZN NIE
106 Dareus Młotek Przyłęk M4 1 ŻABA TEAM MTB NIE
107 Szymon Molski głuszyca M3 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
108 mateusz mrzygłód Bielawa M3 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
109 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych M5 1 SOWIE TEAM NIE
110 Mirosław Najdek Dzierżoniów M5 1 ANGIELSKIDDZ NIE
111 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów M3 1 Dream Bike Bielawa NIE
112 Daniel Oszczęda Wrocław M4 1 Huzar Bike Academy NIE
113 Krzysztof Paluszek głuszyca M4 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
114 Piotr Panek Wrocław M4 1 immotion specialized team NIE
115 Kamil Papaj Pieszyce M3 1 Krause Cycling Team TAK
116 Krzysztof Pawlak Oborniki M4 1 Tappol MTB TEAM OBORNIKI NIE
117 Mirosław Paździora szczytnica M4 1 XTRABIKE.PL BOLSŁAWIEC NIE
118 Jan Piasecki Bielawa M1 1 Dream-bike Bielawa NIE
119 Wojciech Piechowicz Bielawa M4 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
120 Kamila Piechowicz Bielawa K3 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
121 Tomasz Pietraho Lubin M3 1 XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC NIE
122 adam plaszczyk Bielawa M5 1 - NIE
123 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki M3 1 - NIE
124 Aleksandra Podgórska Bielawa K2 1 KKW Superior Wałbrzych NIE
125 Jakub Podkówka Sady Dolne M0 1 Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
126 Justyna Pokorska Łomnica K3 1 - NIE
127 Bartosz Połeć Wrocław M3 1 - NIE
128 Józef Połowniak Pieszyce M4 1 - TAK
129 MARIUSZ PONDO Kłodzko M3 1 - NIE
130 Tomasz Ptak Bielany Wrocławskie M3 1 czasnarower.pl NIE
131 Marcin Pytel Dzierżoniów M3 1 - NIE
132 Maciej Radzikowski Struga M0 1 Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
133 Krzysztof Rozenek Marcinowice M3 1 SOWIE TEAM NIE
134 Izabela Rutkowska Jelenia Góra K3 1 Huta Julia Sport Team NIE
135 Łukasz Rutkowski Polanica Zdrój M2 1 Krężbud Wąs Sport NIE
136 Roman Sidor Niedźwiedzica M3 1 SOWIE TEAM NIE
137 Jarosław Siwek Przygórze M0 1 siwekfotografia.pl NIE
138 Marcin Siwek Przygórze M4 1 siwekfotografia.pl NIE
139 Norbert Słowiński Dzierżoniów M3 1 Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie NIE
140 Paweł Sobczyński Niedźwiedzica M3 1 SOWIE TEAM NIE
141 Marcin Staniszewski Dzierżoniów M3 1 - NIE
142 Rafał Szczepuch Świdnica M4 1 QUEST TEAM NIE
143 Jacek Szczerbień Kłodzko M3 1 - NIE
144 Piotr Szczypka Pieszyce M3 1 - TAK
145 Jan Trędak Bardo M4 1 KRĘŻBUD WĄS SPORT NIE
146 Jacek Urban Oława M4 1 - NIE
147 Piotr Walczak głuszyca M4 1 Strefa MTB Głuszyca NIE
148 Krzysztof Wardzała Świebodzice M3 1 - NIE
149 Roman WAŚCIŃSKI Bojanowo M4 1 RSC Bike Rawicz NIE
150 Witold Węglarz Bielawa M4 1 Lincoln Electric Bester Bike Team NIE
151 Artur Widecki Oleśnica M3 1 Bike Finger NIE
152 Piotr Wierzbicki Dzierżoniów M3 1 - NIE
153 Wiktor Wiśniewski Bielawa M0 1 Dream-Bike.pl Bielawa NIE
154 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław M4 1 - NIE
155 Ryszard WITCZAK Wrocław M6 1 - NIE
156 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim M3 1 MTB Walim NIE
157 SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Katowice M4 1 - NIE
158 Łukasz Woźniak Wrocław M3 1 SCT BIKE ON WAX NIE
159 KAMILA WOŹNIAK Wrocław K3 1 SCT Bike On Wax NIE
160 Patrycja Woźnica Sosnowiec K3 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
161 Andrzej Woźnica Sosnowiec M3 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
162 Rafał Wójcik Bielawa M3 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
163 Marek Wydmuch Bardo M5 1 sgr specialized NIE
164 Joanna Wysoczańska Środa Śląska K3 1 - NIE
165 Michał Wysoczański Środa Śląska M3 1 - NIE
166 Marek zagórowski Bielawa M4 1 - NIE
167 Damian Zalejski Dzierżoniów M2 1 DREAM-BIKE Bielawa NIE
168 Dariusz Zalewski Wałbrzych M3 1 Sowie Team NIE
169 Marcin Zdolski Bielawa M3 1 - NIE
170 Andrzej Zieliński Lubin M5 1 XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC NIE
171 Marcin Zięba Strąkowa M3 1 - NIE
172 Michalina Ziółkowska Bielany Wrocławskie K3 1 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team NIE
173 SEBASTIAN ZUG Jodłownik M4 1 bester bice time bielawa NIE
174 DAWID ŻUREK Głogów M3 1 TC CHROBRY GŁOGÓW NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Pieszyce
1 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra M2 - Optyk Okular Jelenia Góra NIE
2 Michał Antosz Wrocław M3 - MTB Votum Orbea Team Wrocław NIE
3 Andrzej Apanasewicz Walim M5 - MTB WALIM NIE
4 Jakub Bekus Bielawa M0 - Lincoln Electric Bester Bike Team NIE
5 Piotr Berdzik Wrocław M2 - IM-MOTION KROSS TEAM NIE
6 Paweł Biczysko Wrocław M2 - - NIE
7 Ireneusz Biernacki Dzierżoniów M5 - - NIE
8 RYSZARD BINIEK Dobromierz M6 - Team29er NIE
9 Emil Bisek Wałbrzych M2 - KKW Superior Wałbrzych NIE
10 Arek Błachut Brzeźnica M4 - SGR Specialized NIE
11 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie M3 - SGR Specialized NIE
12 Rafał Byczkowski Jugów M3 - Mitsubishi Materials Mtb Team NIE
13 TOMAS CADA Teplice nad Matuji M5 - redpoint eleven team NIE
14 Maciej Chmielewski Szczawno Zdrój M3 - - NIE
15 Karol CHOMIŃSKI Wrocław M0 - MITUTOYO WAK SPORT-PROFIT WROCŁAW NIE
16 Wojciech Chudzik Pieszyce M3 - - TAK
17 Karolina Cierluk Piechowice K2 - Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
18 Dawid Cieśla Lutomia Dolna M1 - - NIE
19 Maciej Dalecki Świdnica M2 - - NIE
20 Ryszard Długosz Lubawka M5 - MTB LUBAWKA NIE
21 Łukasz Duliba Sroda Sląska M3 - Huzarbikeacademy NIE
22 Wojciech Dutkiewicz Piotrowice Świdnickie M3 - Rowerowe Piotrowice Świdnickie NIE
23 Marcin Dykas Wrocław M3 - Sport-Profit Wrocław NIE
24 Joanna Dymkowska Pieszyce K4 - - TAK
25 Mikołaj Dziewa Bardo M2 - SGR Specialized NIE
26 Jaroslaw Figlerowicz Pieszyce M4 - - TAK
27 Dariusz Gac Wałbrzych M3 - - NIE
28 Sobiesław Groński Świdnica M4 - - NIE
29 Sandra Gross Dresden K0 - Cranberry Team NIE
30 Arkadius Gross Fischbach M4 - Cranberry Team NIE
31 EWa Gruda Nowa Ruda K4 - UKS centrum nowa ruda NIE
32 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski M2 - - NIE
33 Grzegorz Hełka Wrocław M5 - - NIE
34 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój M2 - Cyklon Proal Team NIE
35 Aneta Imielska Smolec K3 - - NIE
36 Jakub Iwaniec Pieszyce M2 - Szajbajk TAK
37 Aleksander Kaczmarek Świdnica M3 - MTB REFA ŚWIEBODZICE NIE
38 Grzegorz Kalenko Załom M4 - - NIE
39 Anita Kaputa Unisław Śląski K6 - KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH NIE
40 Bogusław Karolewski Kudowa Zdrój M5 - Cyklon Proal Team NIE
41 Bartłomiej Kawa Warszawa M3 - Loyalty Point Racing Team NIE
42 Sławomir Kińczyk Oława M2 - - NIE
43 Nadiia Kolomiiets Kharkov K3 - Ghost team Ukraine NIE
44 Seweryn Kosik Pieszyce M3 - - TAK
45 Krzysztof Kosiński Dzierżoniów M3 - - NIE
46 Tomasz Kosior Pieszyce M2 - - TAK
47 Marcin Kowal Wrocław M2 - Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
48 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój M3 - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
49 Dmytro Kudashev Wrocław M3 - Banzaj-Ra NIE
50 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie M2 - SGR Specialized NIE
51 Marcin Kwiecień Wałbrzych M3 - SOWIE Team NIE
52 Piotr Lepka Oleśnica M5 - - NIE
53 Jakub Ligus Pieszyce M0 - - TAK
54 Dariusz Macek Bardo M5 - UKS KUSY BARDO NIE
55 Bernard Malwic głuszyca M3 - SOWIE TEAM NIE
56 Dariusz Małek Bielawa M3 - - NIE
57 Patryk Marcinowski Kłodzko M2 - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
58 Sebastian Mitręga Jelcz-Laskowice M3 - UKS Moto Jelcz-Laskowice NIE
59 Stanisław Nikiel Oława M3 - MTB OŁAWA NIE
60 Marcin Nowak Świdnica M2 - - NIE
61 Arkadiusz Okruta Pszenno M3 - Drużyna Pierścienia NIE
62 Arek Pałeczka Kiełczów M4 - - NIE
63 Wojciech Pawłowski Wrocław M2 - Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
64 Zbigniew Pawłowski Pieszyce M5 - Lincoln Electric Bester Bike Team TAK
65 Ondřej Penc Meziměstí 3 M3 - Cyklo TONY NIE
66 Wojciech Pietras Szalejów Górny M3 - - NIE
67 Marcin Pietrzyk Pieszyce M3 - Zdyszani Pieszyce TAK
68 Marek Płusa Pieszyce M3 - - TAK
69 Marcin Przewłocki Jelenia Góra M3 - KRĘŻBUD WĄS SPORT NIE
70 Andrzej Puć Szalejów Górny M1 - - NIE
71 Robert Regner Oława M4 - ŚWIAT ROWERU OMEGA WELDA TEAM NIE
72 Katarzyna Rosińska Międzyrzecz K4 - RoweryRosiński NIE
73 Marcin Rosiński Międzyrzecz M4 - RoweryRosiński NIE
74 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice M3 - Huzar Bike Academy NIE
75 Dariusz Rudnicki Dzierżoniów M3 - Etixx NIE
76 Paweł Rutkowski Wrocław M3 - niema NIE
77 Krzysztof Sadurski Pieszyce M4 - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
78 Marcin Sieradzki Wrocław M1 - MITUTOYO WAK SPORT-PROFIT WROCŁAW NIE
79 bartek sokol Wrocław M4 - MTB MODECO NIE
80 Karolina Sowa Bosutów K2 - AGH Cycling Team NIE
81 piotr Stelmaszczyk jodlownik M3 - - NIE
82 MONIKA STRYCHAR Wrocław K3 - Mitsubishi Materials MTB TEAM NIE
83 GRZEGORZ STRYCHAR Wrocław M3 - Mitsubishi Materials MTB TEAM NIE
84 Arkadiusz Suchecki Bielawa M4 - brak NIE
85 Piotr Suchy Pieszyce M4 - - TAK
86 Małgorzata Suchy Pieszyce K3 - - TAK
87 Jacek Sury Bielawa M3 - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
88 Grzegorz Szczepański Bielawa M4 - - NIE
89 Sławomir Szel Pieszyce M3 - PIESZYCE TAK
90 Piotr Szkwarek Niemcza M2 - - NIE
91 Wojciech Szlichta Bielawa M5 - - NIE
92 Piotr Szpila Ponikwa M3 - KRĘŻBUD WAS SPORT NIE
93 Jacek Sztandera Wrocław M4 - Osadkowski Team NIE
94 Piotr Szuba Wrocław M3 - - NIE
95 Marek Śledziona Ruszów M4 - Road Racing Bolesławiec NIE
96 Mariusz Śliwiński Bogatynia M4 - XTRABIKE SSC Bolesławiec NIE
97 Dariusz Tessmer Nowa Ruda M4 - niezrzeszony NIE
98 BARTOSZ wiśniewski Żarów M2 - - NIE
99 Dawid Woźnica Siemysłów M2 - LCC bike team NIE
100 Radosław WUJDA Żary M3 - - NIE
101 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój M4 - Krężbud Wąs Sport NIE
102 Kinga Wyrzucka Ostroszowice K2 - MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW NIE
103 Tomasz Zając SIECHNICE M3 - - NIE
104 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING M3 - ultimasport.pl NIE
105 Tomasz Zdral Strzegom M2 - Agrest Team NIE
106 Wojciech Żołyński Zielona Góra M2 - Sulima Rowery Team NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K0 3
K1 0
K2 8
K3 16
K4 3
K5 1
K6 1
M0 11
M1 6
M2 47
M3 104
M4 59
M5 18
M6 3
Kobiety 32
Mężczyźni 248
Wszyscy 280