Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING M 20-29 - ultimasport.pl Timing
2 Bartłomiej Olbrych Binarowa M 20-29 1 nastopy.pl Running Team
3 Stanisław Cebula Łącko M 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro
4 Kinga Brzoszkiewicz Starachowice K 20-29 - Lubienia
5 Michał Jagieło Lubienia M 20-29 1 Lubienia
6 Jarosław Makowiec Tuchów M 20-29 1 Fundacja Wimed+
7 Kamil Łacny Zagorzyn M 16-19 1 run-log.com
8 Mariusz Szkaradek Nowy Sącz M 20-29 1 VISEGRAD MARATON RYTRO
9 Jacek Groń Krynica Zdrój M 40-49 - -
10 Bartosz Maćkowski Piwniczna - Zdrój M 16-19 - VISEGRAD MARATON RYTRO
11 Arkadiusz Złocki Nowy Sącz M 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro
12 Mateusz Mikulski Nowy Sącz M 20-29 1 VISEGRAD MARATON RYTRO
13 Angelika Brończyk Nowy Sącz K 16-19 - VISEGRAD MARATON RYTRO
14 Tomasz Mastalerz Kielce M 30-39 - T-Mobile Running Team
15 Przemysław Leśniak Nowy Sącz M 20-29 1 -
16 Tomasz Wojsław Nowy Sącz M 20-29 1 -
17 Daniel Koszyk Nowy Sącz M 30-39 1 -
18 Filip Leśniak Nowy Sącz - 1 -
19 DOROTA DĄBROWSKA Nowy Sącz K 20-29 1 Visegrad Maraton
20 Jan Tomasiak Rytro M 40-49 1 Visegrad Maraton Rytro
21 MATEUSZ GOLONKA GORLICE M 20-29 - WARSAW RUNNING TEAM
22 Marcin Górka GORLICE M 30-39 1 www.decorella.gorlice.pl
23 Robert Małecki Nowy Sącz M 40-49 1 Zespół Szkół Samochodowych
24 LEOPOLD JAMRO GORLICE M 60+ - -
25 Paweł Zach Tarnów M 30-39 - NEWAG
26 Jacek Wojnarowski Nowy Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro
27 Krzysztof Prokop Nowy Sącz M 50-59 1 zespół szkół samochodowych
28 Dariusz Faron Nowy Sącz M 40-49 1 Visegrad Maraton Rytro
29 Łukasz Sierotowicz Nowy Sącz M 30-39 1 -
30 Łukasz Kozłowski Nowy Sącz M 30-39 1 -
31 Zbigniew Szpila Nowy Sącz M 30-39 1 -
32 Sebastian Mączka Nawojowa M 30-39 1 LOS KOLEGAS
33 JACEK RUDZIŃSKI Kraków M 30-39 1 -
34 ZBIGNIEW PODSADOWSKI GORLICE M 40-49 1 -
35 Łukasz Mikuła Michałowice M 30-39 - LOS KOLEGAS
36 Barbara Paczos Mielec K 50-59 1 -
37 Arkadiusz Buźniak Nowy Sącz M 20-29 1 SEKCJA KiER-As
38 Paweł Puścizna GORLICE M 40-49 - S-G SQUAD
39 Wojtek Kamieński Kamionka Wielka M 30-39 1 Rolling Stone
40 Artur Michalik Nowy Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro
41 Maciej Schabiński Gródek nad Dunajcem M 20-29 1 MasterRun.pl
42 Marcin Schabiński Gródek nad Dunajcem M 30-39 1 MasterRun.pl
43 Piotr Mróz Nowy Sącz M 30-39 - Visegrad Maraton Rytro
44 Andrzej Borek Nawojowa M 50-59 1 Tenis As Nowy Sącz/VisegradMaraton Rytro
45 Mieczysław Miś Strzeszyce M 40-49 1 Strzeszyce
46 Tomasz Górski Mystków M 20-29 1 -
47 Damian Żołądź Bogumilowice M 20-29 - -
48 Bartłomiej Jasiński Kotów M 20-29 1 GKS Kotów :)
49 Kazimierz Zborowski Krynica-Zdrój M 40-49 1 ---
50 Małgorzata Potoczek Nowy Sącz K 20-29 1 -
51 Janusz Gurgul GORLICE M 50-59 - ---------------------------
52 Paweł Smędowski Sękowa M 20-29 1 ULKS Lipinki
53 Maciej Niedźwiedź Nowy Sącz M 30-39 1 -
54 Szymon Wcześny Nowy Sącz M 30-39 1 -
55 Marcin Jasiński Nowy Sącz M 30-39 1 -
56 Paweł Smerecki Rymanów Zdrój M 30-39 1 Uzdrowisko Rymanów
57 Oleksandr LABZIUK Winnica M 30-39 - Ahilles Leszno
58 Krzysztof Jaworski Stary Sącz M 30-39 1 ZSE-M Nowy Sącz
59 Mateusz Fudel Nowy Sącz M 16-19 - -
60 Patryk Kuropeska Nowy Sącz M 20-29 - run-log.com
61 Aleksander Szurek Szymbark M 30-39 1 -
62 Karol Lisowski Nawojowa M 16-19 1 -
63 Tadeusz Jurczak Wielogłowy M 40-49 1 -
64 Piotr Urbański Nowy Sącz M 60+ - -
65 Szymon Kołek Nowy Sącz M 40-49 1 -
66 Michał Motak Nowy Sącz M 20-29 1 - -
67 JULIA DZIEDZIC Stary Sącz K 50-59 1 visegrad maraton
68 Jozef DZIKOWSKI Tymowa M 60+ 1 niezrzeszony
69 Patrycja Małek Nowy Sącz K 20-29 1 ZAKOCHANI ZABIEGANI
70 Patrycja Małek Nowy Sącz K 20-29 - ZAKOCHANI ZABIEGANI
71 Tomasz Marmol Nowy Sącz M 20-29 1 ZAKOCHANI ZABIEGANI
72 Pawel Augustyn Kraków M 30-39 - -
73 Marcin Pażucha Nowy Sącz M 20-29 - NEWAG
74 Aleksandra Matuszewska 19 K 30-39 - -
75 Jacek Adamczyk Krynica-Zdrój M 40-49 1 MTB Krynica-Zdrój
76 Michał Woźniak 19 M 30-39 - -
77 Emilia Zwolińska podegrodzie K 20-29 1 -
78 GRZEGORZ CZYŻ Bogumiłowice M 40-49 1 Automatyka Tarnów - GRUPA AZOTY
79 Paweł Sikorski Krosno M 30-39 1 Krosno
80 Urszula Twardy Nawojowa K 50-59 1 -
81 Maria Gabryś Nawojowa K 20-29 1 -
82 Jacek Migacz Zielonki k. Krakowa M 30-39 1 los kolegas
83 Sebastian Gągor Nowy Sącz M 20-29 1 NOOB RUNNING TEAM
84 Marcin Klimek Chełmiec M 20-29 1 -
85 ARTUR OLENICZ Nowy Sącz M 40-49 1 VISEGRAD MARATON RYTRO
86 Kamil Bańkowski Nowy Sącz M 30-39 1 -
87 Paweł Michoń gostwica M 20-29 1 -
88 Łukasz Marmol Nowy Sącz M 16-19 - KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ
89 Ludwik Łukasik Męcina M 20-29 1 -
90 MATEUSZ HEŁMECKI Chełmiec M 20-29 1 -
91 Zbigniew Śmieszek Limanowa M 40-49 1 Ultramaraton Limanowa
92 Jarosław Ślęzak Pogórska Wola M 40-49 1 carabus nowy sącz
93 Stefan Sikora Bielsko - Biała K 60+ 1 -
94 Grzegorz Durałek Nowy Sącz M 30-39 1 ZSE-M Nowy Sącz
95 Stefan Sikora Bielsko-Biała M 60+ 1 -
96 Paweł Jachym Krosno M 20-29 - -
97 Andrzej Dulak Rytro M 50-59 - uks ryter rytro
98 Leszek Behounek Zakopane M 50-59 1 -
99 Andrzej Dulak Rytro M 50-59 1 uks ryter rytro
100 Małgorzata Behounek Zakopane K 50-59 1 -
101 Łukasz Warcholak Kamianna M 20-29 1 -
102 Krzysztof Trybuła Przysietnica M 16-19 - Trybuła Team
103 IRENA MAŁECKA Nowy Sącz K 40-49 1 Wszyscy chętni do biegania
104 Andrzej Wańczyk Mała Wieś M 50-59 1 -
105 Arkadiusz Bujłow Katowice M 50-59 1 GISZOWIEC
106 łukasz tuleja Kraków M 30-39 1 -
107 Dawid Skarłosz Muszyna M 16-19 - Bravo Team
108 Arkadiusz Wielocha Muszyna M 16-19 - Bravo Team
109 Agnieszka Kiełbasa Ptaszkowa K 20-29 1 -
110 leszek pięta trzcinica M 50-59 1 miś pędziwiatr
111 Kinga Kwiatkowska Chełmiec K 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro
112 Szymon Poremba Nowy Sącz M 16-19 - -
113 Grzegorz Ptak Nowy Sącz M 40-49 1 -
114 Piotr Hyży Tarnowiec M 30-39 1 PTG Sokół Tarnów
115 Paweł Głowacki Nowy Sącz M 40-49 1 -
116 Jadwiga Baczyńska Nowy Sącz K 60+ 1 -
117 Katarzyna Iljuczonek Nowy Sącz K 20-29 1 -
118 Jarosław Kisiński Nowy Sącz M 40-49 1 Visegrad Maraton Rytro
119 TOMASZ KRUPA Nowy Sącz M 30-39 1 -
120 Joanna Makara Nowy Sącz M 30-39 1 Zamykający grupę
121 Zbigniew Kmietowicz Muszyna M 40-49 1 -
122 Adam Kmietowicz Muszyna M 16-19 1 -
123 Sebastian Brzęk Muszyna M 30-39 1 -
124 Elżbieta Górka Grybów K 30-39 - -
125 Wiktor Potok Muszyna M 16-19 - -
126 Andrzej Tokarz Nowy Sącz M 20-29 - -
127 Bogdan Roman Dominikowice M 40-49 1 UKS "Junior" siary
128 Robert Tomasiak Rytro M 40-49 1 Visegrad Maraton Rytro
129 Klementyna Tomasiak Rytro - - Visegrad Maraton Rytro
130 ANGELIKA Jurczyńska Muszyna K 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro
131 Irena Kisińska Nowy Sącz K 40-49 1 -
132 Katarzyna Albrycht Krościenko Wyżne K 30-39 1 -
133 Edward Uhorczak Sosnowiec M 50-59 1 ArcellorMittal Dąbrowa Górnicza
134 Błażej Igras Krzeszów Górny M 20-29 - NEWAG
135 Aleksander Gowin Nowy Sącz M 50-59 1 nie zrzeszony
136 Barbara Bloniarczyk nowy sacz K 30-39 - -
137 Roman Banski nowy sacz M 30-39 - -
138 Robert Franczyk Nowy Sącz M 30-39 1 carabus nowy sącz
139 Anna Księżyk Katowice K 30-39 - -
140 Mirosław Księżyk Katowice M 30-39 - MACROLOGIC
141 Piotr Sarota Nowy Sącz M 16-19 - -
142 Grzegorz Szybisty Wrocanka M 40-49 1 KKB Mosir Krosno
143 Krzysztof Zdef Wrocanka M 40-49 1 KKB Mosir Krosno
144 Czesław Łękawski Rytro M 50-59 1 UKS RYTER
145 Czesław Łękawski Rytro M 50-59 1 UKS RYTER
146 Natalia Bocheńska Nowy Sącz K 20-29 - AdamTeam
147 Joanna Czop Nowy Sącz K 16-19 - -
148 Anna Małek Nowy Sącz K 16-19 - -
149 Krzysztof Halagarda Kraków M 20-29 1 PDK
150 Maciej Radzik Stary Sącz M 20-29 1 SEKCJA KiER-As
151 Zygmunt Łyznicki Mszana Dolna M 60+ 1 MARKAM MOK Mszana Dolna
152 Jan Wydra Mszana Dolna M 30-39 - MOK Mszana Dolna
153 EDWARD ANTOLAK Katowice M 60+ 1 TKKF SATURN CZELADŹ
154 Jakub Białka Stary Sącz M 30-39 1 Alior Bank Stary Sącz/ Visegrad Maraton Rytro
155 Małgorzata Mordarska-Dyrek Nowy Sącz K 40-49 1 -
156 Nicola Dyrek Nowy Sącz K 16-19 1 -
157 Andrzej Długosz Równe M 40-49 - -
158 HELENA WSZOŁEK Kraków K 50-59 1 AZS AWF Kraków Masters
159 Marzena Hyclak Moszczenica Niżna K 30-39 1 -
160 Justyna Pasiut Moszczenica Niżna K 30-39 1 -
161 Dominik Bul Kraków M 30-39 1 PDK
162 Robert Buźniak Nowy Sącz M 30-39 1 KS "Chruślice"
163 Iwona Basta Słowikowa K 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro
164 Jerzy Ciebień Dębica M 40-49 1 Cote.pl
165 Grażyna Basta Słowikowa K 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro
166 Ewa Patla Krosno M 60+ 1 brak
167 Grzegorz Paleczek Stary Sącz M 40-49 1 Vege Runners
168 Damian Nawalaniec Nowy Sącz M 16-19 - -
169 Janusz Gawron Limanowa M 20-29 1 -
170 Angelina Hajduga Rąbkowa K 16-19 - Zespół Szkół Samochodowych
171 Bogdan Gawron Limanowa M 20-29 1 -
172 Angelina Hajduga Rąbkowa K 16-19 - -
173 Marcin Wielosik Kadcza M 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro
174 Konrad Tomasiak Rytro - 1 Visegrad Maraton Rytro
175 Mateusz Fedko Nowy Sącz M 20-29 - NEWAG
176 Jakub Ogorzałek Stary Sącz M 20-29 - Newag
177 Norbert Świerczek Nowy Sącz M 20-29 - NEWAG
178 Jarosław Moskal Limanowa M 30-39 1 KS Limanowa Forrest
179 Stefan Baran Nowy Sącz M 40-49 1 -
180 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz K 40-49 1 -
181 Konrad Stanek Nowy Sącz M 20-29 - NEWAG
182 Agata Kiełbasa Ptaszkowa K 20-29 1 -
183 Patrycja Górska Mystków K 20-29 1 -
184 Patrycja Górska Mystków K 20-29 - -
185 Damian Dziewiński Sanok M 30-39 1 TG,,Sokół' Sanok
186 Angelika Tokarczyk Mystków K 20-29 1 -
187 Arkadiusz Mucha Krynica-Zdrój M 20-29 - NEWAG
188 Beata Wrońska Jasło K 30-39 1 -
189 Magdalena Wrońska Jasło K 40-49 1 -
190 HELENA WSZOŁEK Kraków K 50-59 - AZS AWF Kraków Masters
191 Mateusz Kurczab Limanowa M 20-29 - NEWAG
192 Adam Tomasik Katowice M 20-29 1 -
193 Michał Bujała Jawor M 20-29 1 IzziRunning
194 Zbigniew Pierzynka Kraków M 60+ 1 Olimpijczyk Moskwa i Los Angeles
195 Aleksander Żmuda Dębica M 30-39 1 GAMMA
196 Sławomir Nadratowski Nowy Sącz M 50-59 1 WB
197 Krzysztof Mirek Kamionka Mała M 20-29 1 -
198 Maciej Napora GORLICE M 30-39 1 -
199 Kazimierz Kulig Rytro M 50-59 1 UKS Ryter
200 Mariusz Szczurek Nowy Sącz M 30-39 1 -
201 Kamila Łazarz Chełmiec M 20-29 - -
202 ALEKSANDRA SMĘTKIEWICZ Kraków K 20-29 1 -
203 Sławomir Walter Nowy Sącz M 50-59 1 WB
204 ELŻBIETA GORKA Grybów K 30-39 - -
205 Maksymilian Wilk Chełmiec M 40-49 1 -
206 Zuzanna Borzęcka Przysietnica K 20-29 1 brak
207 Marek Tomasiak Barcice M 40-49 1 Visegrad Maraton Rytro
208 Adam Długosz Młodów M 30-39 1 Piwniczna-Zdrój
209 KAROL KULIG Rytro M 20-29 1 WWW.BIEGBEJOROW.PL // UKS RYTER
210 Radek Rola Chochorowice M 30-39 1 KWNS
211 Jakub Dziedzic podegrodzie M 30-39 - NEWAG
212 Jerzy Kamiński Szymbark M 50-59 1 Festiwal Biegowy Krynica
213 Leszek Brzozowski GORLICE M 50-59 1 Maraton Gorlice
214 Szymon Kulka Ropa M 20-29 1 ULKS Lipinki
215 Marian Leśniak Kraków M 60+ 1 AZS-AWF Kraków Masters
216 Piotr Smyda Piwniczna-Zdrój M 20-29 - -
217 Stanisław Pasoń Stary Sącz M 50-59 1 -
218 Tomek Białka Stary Sącz M 30-39 - Visegrad Maraton Rytro
219 Dariusz Pociecha Stary Sącz M 30-39 1 CARBON FIT RUN
220 `ALEKSANDRA CZOSNYK Nowy Sącz K 30-39 - -
221 Wojciech Czuba Powroźnik M 30-39 1 Charty z Południa
222 Kamil Skiba Tarnów M 30-39 1 PTG Sokół Tarnów
223 EDWARD KUREK Katowice M 60+ - MOSIR CZELADZ
224 RYSZARD CYGAŃCZUK GORLICE M 60+ - MKN Gorlice
225 Krzysztof Kordys Błonie M 20-29 1 -
226 Krzysztof Piotrowicz Nowy Sącz M 50-59 - NEWAG
227 Jerzy Dybaś Jasło M 50-59 1 Pektyna Pektowin Jasło
228 Romana Kantor Stary Sącz K 30-39 1 ANI
229 Dariusz Litwiński Nowy Sącz M 40-49 - Visegrad Maraton Rytro
230 Sebastian Chłanda GORLICE M 20-29 - Grupetto Gorlice
231 Mateusz Klisowski Nowy Sącz M 16-19 - Visegrad Maraton Rytro
232 stefan baltyn Suchedniów M 60+ 1 JAHAI SUCHEDNIÓW
233 marek koźuch Chełmiec M 40-49 - -
234 Kinga Kantor Nowy Sącz K 20-29 1 ANI
235 WŁODZIMIERZ FORYŚ Jasło M 50-59 1 ULKS Technik Trzcinica
236 Kamila Zaryczny Nowy Sącz K 20-29 1 brak
237 MAREK ZAJCHOWSKI Jedlicze M 50-59 1 ULKS Technik Trzcinica
238 Piotr Nikołajczuk Nowy Sącz M 20-29 - NEWAG
239 Kamil Kościółek Nowy Sącz M 20-29 - Newag
240 Maria Prusak Nowy Sącz K 20-29 1 -
241 Mariusz Dzikowski nowy sacz M 40-49 - -
242 KRZYSZTOF PUDA JELEŚNIA M 30-39 1 -
243 Anna Łękawska Rytro - 1 -
244 Adam Baran Baran Strzyżów M 60+ - TEAM-Przebiegli Strzyżów
245 jacek abramczyk Rytro K 40-49 - visegrad maraton rytro
246 Kamila Nowak Nowy Sącz K 20-29 - -
247 Krzysztof Sędzik Kraków M 20-29 1 -
248 Marek Dziedziak GORLICE M 40-49 1 UKS Gryf Szymbark
249 Tadeusz Jasek Radziechowy M 60+ 1 PZWLA
250 Mateusz Szewczyk Nowy Sącz M 20-29 - -
251 Sebastian Ciesielka Nowy Sącz M 30-39 - -
252 Mariusz Żabiński Nowy Sącz M 20-29 - -
253 Tomasz Zaremba Limanowa M 40-49 1 -
254 Przemysław Bień Ryglice M 20-29 1 Free Runners
255 anna bodziony niskowa K 20-29 - sprawni-razem
256 Monika Pasiut Szymbark K 30-39 1 Szymbark
257 Hernyk Warzecha Łącko M 16-19 - Uks Budowlanie Nowy Sącz
258 ROBERT MAKOWIEC Tuchów M 30-39 1 FUNDACJA WIMED +
259 Leszek Pytel Klęczany M 60+ 1 -
260 Damian Zawadzki Malbork M 20-29 - Grupa Malbork
261 Gabriela szumlas-bomba Stary Sącz K 30-39 - -
262 Albert Gawłowicz Nawojowa M 20-29 1 -
263 Mariusz Papież zamieście M 30-39 1 MOK Mszana Dolna
264 Adam Onik Tarnów M 40-49 1 Vegerunners
265 Lucyna Krężołek Nowy Sącz K 30-39 1 -
266 Jerzy ULFIK Zabrze M 50-59 - Długobiegacze
267 Barbara Prymakowska Tarnów K 60+ - Sokół Tarnów
268 Barbara Prymakowska Tarnów K 60+ - sokol
269 Tomasz Zaremba Limanowa M 40-49 - -
270 Dawid Dziuban Krasiczyn M 20-29 1 OSP
271 Łukasz Przybyłowicz Maciejowa M 30-39 - FitNation
272 Krzysztof Marmol Nowy Sącz M 16-19 - -
273 Anna Styrna Krynica Zdrój K 30-39 - -
274 Ewa Stachura-Grzybacz Mszana Dolna K 40-49 1 -
275 Bogusława Węglarz Mszana Dolna K 40-49 1 -
276 Jakub Uryga Kraków M 30-39 1 -
277 Tomasz Popiela Nowy Sącz M 20-29 1 -
278 Wojciech Krokowski Jasło M 60+ - BWG Ekonomic
279 Aldona Leśniak Nowy Sącz K 20-29 - -
280 Bartłomiej Badowski Krużlowa Wyżna M 20-29 - NEWAG
281 Tadeusz Wiśniowski Chełmiec M 20-29 - niezrzeszony
282 Tomasz Pociecha Kryg M 20-29 1 ULKS Lipinki
283 WIESŁAW KOZIOŁ Krosno M 60+ - -
284 Monika Maśko Gołkowice Górne K 30-39 - -
285 Michał Bergański Grybów M 20-29 1 -
286 Mateusz Baran Szymbark M 20-29 1 -
287 Regina Kulka Ropa K 20-29 1 ULKS Lipinki
288 Ryszard Klamut Jablonica Polska M 50-59 - -
289 Agnieszka Gałęziowska Gołkowice K 16-19 - -
290 Agnieszka Gałęziowska Gołkowice K 16-19 - -
291 Adam Fedko Tęgoborze M 20-29 1 HST
292 Mariusz Duda Tęgoborze M 20-29 1 HST
293 ADAM SZYMANSKI Stalowa Wola M 60+ - SKB STALOWA WOLA
294 Bogdan Dziuba Jastkowice M 40-49 1 SKB Stalowa Wola
295 Stanisław Dziuba Jastkowice M 50-59 1 SKB Stalowa Wola
296 ADAM SZYMANSKI Stalowa Wola M 60+ - SKB STALOWA WOLA
297 Sylwia Łukasik Nawojowa K 20-29 1 Tenia As Nowy Sącz
298 Launen Kwalia Eldoret M 20-29 - Skks Dorcus Sport
299 Jakub Jakubiński Kraków M 30-39 1 -
300 Paweł Filipowicz Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
301 Michał Król Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
302 Robert Stanuszek Nowy Sącz M 16-19 - strzelec
303 Karol Szabla Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
304 Wacław Szoma Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
305 Piotr Więcek Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
306 Maciej Udziela Nowy Sącz M 16-19 - strzelec
307 Maksymilian Mikulski Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
308 Łukasz Główczyk Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
309 Kamil Kubisz Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
310 Weronika Szteniowicz Nowy Sącz K 16-19 - strzelec
311 Marcin Nicpoński Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
312 Józef Góra Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
313 Daniel Kos Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
314 Piotr Fyda Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
315 Krzysztof Gołyźniak Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
316 Dawid Pogwizd Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
317 Julita Dziki Nowy Sącz K 16-19 - Strzelec
318 Patrycja Grzesiak Nowy Sącz K 16-19 - Strzelec
319 DANIEL WOSIK Kunów M 30-39 - RMD MONTRAIL TEAM
320 Rafał Maćkowski Piwniczna - Zdrój M 16-19 - Visegrad Maraton Rytro/RMD Montrail Team
321 Andrzej Tokarz Nowy Sącz M 20-29 1 Rób to co Kochasz
322 Jarosław Szudzik nowy sacz M 40-49 - Jartourtaxi
323 Mateusz Pierzchała Stary Sącz M 16-19 - -
324 Dominik Basiaga Stary Sącz M 16-19 - Sądeczanin
325 Dominik Basiaga Stary Sącz M 16-19 - Sądeczanin
326 Łukasz Iwanecki Siemianowice Śląskie M 20-29 - Biegające Hanysy
327 Kamil Górniak WIDACZ M 16-19 - -
328 Artur Petrykowski Nowy Sącz M 30-39 1 -
329 Piotr Koterba Grywałd M 20-29 1 -
330 Andrzej Gurszczyk Szczawnica M 50-59 1 -
331 Stanisław Górniak WIDACZ M 40-49 1 -
332 Ruslan Pechnikov Kijov M 20-29 - JM Demolex Bardejov
333 Oleksandr Matvijchuk Odessa M 30-39 - JM Demolex Bardejov
334 Eduard Hapak Uzhorod M 30-39 - JM Demolex Bardejov
335 Jan Moxnackij Bardejov M 50-59 - JM Demolex Bardejov
336 Roman Romanenko Zolti vodi M 20-29 - JM Demolex Bardejov
337 Anna Michalik Krościenko n/Dunajcem K 20-29 1 -
338 Krystian Fałowski Nowy Sącz M 20-29 1 Tenia As Nowy Sącz
339 Adriana Piątkiewicz Nowy Sącz K 20-29 - -
340 Bartłomiej Poręba Nowy Sącz M 16-19 - -
341 Anna Wojna Łużna K 20-29 1 ULKS LIPINKI
342 Edyta Michalik Grobów M 16-19 - UKS Budowlani
343 Piotr Potoczek Czchów M 50-59 1 nie zrzeszony
344 Patrycja Kurczab Limanowa K 20-29 - NEWAG S.A.
345 DOROTA KUCHTA Młoszowa K 20-29 1 -
346 Moses Kipruto KIBIRE Eldoret M 30-39 - Benedek-Team
347 James EMURIA Eldoret M 30-39 - Benedek-Team
348 Justus Kipchirchir KIPRONO Eldoret M 30-39 - Benedek-Team
349 Dennis Mwanzia MUSAU Eldoret M 30-39 - Benedek-Team
350 Vera GULYÁS Debrecen K 20-29 - Benedek-Team
351 Tomasz Klimek Nowy Sącz M 16-19 - Strzelec
352 Dominika Danek Nowy Sącz K 16-19 - Strzelec
353 Adam Jagieła Siemianowice Śląskie M 40-49 1 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
354 Magdalena Klisowska Nowy Sącz K 20-29 - VISEGRAD MARATON RYTRO
355 WITOLD FILAS Krynica Zdrój M 50-59 - KWNS
356 Stanisław Wysowski Ptaszkowa M 50-59 1 ALTRIX - PTASZKOWA
357 Wojciech Zięba Nowy Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton
358 Aleksander Wolny Nowy Sącz M 20-29 1 MaD
359 Andrzej BEŁKO GORLICE M 40-49 1 BARTNIA Biega
360 Paweł Dwojak Kraków M 20-29 1 ULKS Lipinki
361 Kasia Michalik Grybów K 16-19 - -
362 Sebastian Michoń gostwica M 16-19 - -
363 Marek Baczyński Nowy Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro
364 Kacper Wietrzny Kraków M 30-39 1 Los kolegas
365 Tomasz Caban Stary Sącz M 20-29 1 niezrzeszony
366 Mariusz Bączalski Sękowa M 30-39 1 -
367 Paweł Szczurek Nowy Sącz M 20-29 - niezrzeszony
368 Bogdan Małecki Nowy Sącz M 30-39 1 -
369 Stanisław Piękoś Chełmiec M 50-59 1 Visegrad Maraton Rytro
370 Adam Ślepiak Nowy Sącz M 20-29 1 -
371 Artur Konieczek Kraków M 30-39 1 -
372 István KOVÁCS Debrecen M 40-49 - Benedek-Team
373 GRZEGORZ CISŁO Mielec M 40-49 1 -
374 Kazimierz Granda Jasło M 60+ - Lotos Jasło
375 Marek Nadkański Mszana Górna M 50-59 - MOK MSZANA DOLNA
376 Zenon Łękawski Rytro M 40-49 - Visegrad maraton
377 Jerzy Gurba Stary Sacz M 40-49 1 Klub Wysokogórski Nowy Sacz
378 Piotr Podobiński Gołkowice Dolne M 30-39 1 -
379 Jerzy Gurba Stary Sacz M 40-49 - Klub Wysokogórski Nowy Sacz
380 Łukasz Skupień Nowy Sącz M 20-29 - NEWAG
381 PAWEŁ MRÓWKA Nowy Sącz M 40-49 1 :)
382 Anna Skwarek Nowy Sącz K 20-29 1 -
383 Katarzyna Kamińska Szymbark K 20-29 1 Maraton Gorlice
384 Adam Niedziński Nowy Sącz K 20-29 1 kadukAN
385 Paulina Golec Kraków K 30-39 1 AZS AWF MASTERS
386 Tadeusz Maj Kraków M 50-59 - AZS AWF Masters Kraków
387 Maciej Dziedzic Stary Sącz M 20-29 1 -
388 Tomasz Sipiera Kraków M 40-49 1 -
389 Sara Marmon Nawojowa K 20-29 - -
390 Mateusz Regiec Poręba Spytkowska M 20-29 1 -
391 sergii okseniuk Iuck M 30-39 - -
392 Jan Polak nowy sacz M 50-59 1 Visegrad Maraton Rytro
393 Michał Dalewski Nowy Sącz M 30-39 - NEWAG
394 Jan Polak Nowy Sącz M 50-59 - Visegrad Maraton Rytro
395 Krzysztof Van Dessel Chełmiec M 20-29 1 -
396 Stanisław Szarawara Rabka-Zdrój M 60+ - -
397 Maciej Kowalski Nowy Sącz M 20-29 1 -
398 Lilla Kubacka-Pyrc Limanowa K 40-49 - -
399 Jerzy Knot GORLICE M 50-59 - PZSB Gorlice
400 Marian Ryżak Rytro M 50-59 - NEWAG
401 Karol Kopeć Nowy Sącz M 16-19 - -
402 Patryk Marmon Nawojowa M 16-19 - UKS Budowlani Nowy Sącz
403 Magdalena Walczak Jasło K 30-39 - -
404 Maria Czuba-Latoń Łabowa K 30-39 - -
405 Anna Bodziony Nowy Sącz K 20-29 - START Nowy Sącz
406 Sylwia Kopała Stalowa Wola K 20-29 - SKB Stalowa Wola
407 Wiesław Janus Nowy Sącz M 30-39 - START Nowy Sącz
408 Witold Skupień Nowy Sącz M 20-29 - START Nowy Sącz
409 Robert Wątor Nowy Sącz M 50-59 - START Nowy Sącz
410 Kamil Rosiek Nowy Sącz M 30-39 - START Nowy Sącz
411 Kamil Drzał Szymbark M 20-29 - -
412 Arleta Opyt Nowy Sącz K 20-29 - START Nowy Sącz
413 Nataliya Lehonkova Ukraine K 30-39 - -
414 roman gwiżdż Nowy Sącz M 40-49 - 3X(
415 Maciej Mojżyszek Nowy Targ M 60+ - -
416 Anna Dybaś Jasło K 50-59 - -
417 Janina Budzyk nowyTarg M 50-59 - -
418 Janina Budzyk nowyTarg K 50-59 - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-19 13
K 20-29 41
K 30-39 21
K 40-49 9
K 50-59 8
K 60+ 4
M 16-19 43
M 20-29 86
M 30-39 78
M 40-49 49
M 50-59 40
M 60+ 22
Kobiety 98
Mężczyźni 320
Wszyscy 418