Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Gmina Piwniczna - Zdrój
1 Marian Dobosz Rytro BIEG - 1 www.biegpopradzki.pl TAK
2 Mateusz Mikulski Nowy Sącz BIEG - - www.biegpopradzki.pl NIE
3 Marek Pulit Nowy Sącz BIEG - 1 merida speed team NIE
4 Dorota Kogut Nowy Sącz BIEG - - PTT Nowy Sącz NIE
5 KATARZYNA KUŁAGA Kraków BIEG - 1 NIGHT RUNNERS NIE
6 RYSZARD KUŁAGA Kraków BIEG - 1 NIGHT RUNNERS NIE
7 Krzysztof Czerwiński Nowy Sącz BIEG Młodzieżowy Gimnazjum klasy 1-3 - - Ula Budowlani NIE
8 MATEUSZ GOLONKA GORLICE BIEG - 1 GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
9 Katarzyna Drobniak Krakow BIEG - - - NIE
10 Natalia Ptaszek Kotów BIEG - - Run Kotów NIE
11 Kasjan Zielinski Łomnica Zdrój Bieg Młodzieżowy Podstawówka klasy 4-6 - - - TAK
12 Sebastian Ciesielka Nowy Sącz BIEG - - Visegrad/PTT NIE
13 Bartosz Maćkowski Piwniczna - Zdrój BIEG - 1 Visegrad Maraton Rytro TAK
14 Łukasz Sierotowicz Nowy Sącz BIEG - 1 - NIE
15 Maciej Majda Nowy Sącz BIEG - 1 - NIE
16 Natalia Sołdra nowy sacz BIEG - - - NIE
17 Marta Dziedzina Piwniczna - Zdrój BIEG - 1 - TAK
18 Marek Tomasiak Barcice BIEG - 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
19 Zuzanna Długosz Muszyna NORDIC WALKING - 1 - NIE
20 Andrzej Borek Nawojowa BIEG - - TenisAsNowySącz/VisegradMaratonRytro NIE
21 Sebastian Brzęk Muszyna BIEG - 1 - NIE
22 Grzegorz Paleczek Stary Sącz BIEG - 1 Szpital Medikor/ Vege Runners NIE
23 Jarosław Kisiński Nowy Sącz BIEG - - COMP TEAM / NOVITUS NIE
24 Irena Kisińska Nowy Sącz BIEG - - COMP TEAM / NOVITUS NIE
25 Piotr Macholc Dąbrowa Górnicza BIEG - 1 ŻÓŁWIK NIE
26 Roman Kuliński Nowy Sącz Bieg Młodzieżowy Podstawówka klasy 4-6 - - - NIE
27 Włodzimierz BARUCH Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING - 1 Dąbrowa Nordic Team NIE
28 Henryka BARUCH Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING - 1 Dąbrowa Nordic Team NIE
29 Paweł Czech Muszyna BIEG - - PWSZ WF Nowy Sącz NIE
30 Daniel Panocha Tarnów BIEG - 1 - NIE
31 Danka Jendrichovská Presov BIEG - - MARAS team NIE
32 Martina Kolibárová Presov BIEG - - MARAS team NIE
33 Artur Bugajski Dąbrowa Górnicza BIEG - 1 - NIE
34 celina kawula Muszyna BIEG - 1 - NIE
35 Marcin Kobylewski Bytom BIEG - - BTM RUNNERS NIE
36 Kamil Zelenák Presov BIEG - - MARAS team NIE
37 Daniel Koszyk Nowy Sącz BIEG - 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
38 Piotr Dyrek Stary Sącz BIEG - 1 POCZEKAJ Running Team NIE
39 Barbara Prymakowska Tarnów BIEG - - SOKÓŁ TARNÓW NIE
40 Krystian Konopka Nowy Sącz BIEG - 1 FundacjaNaRatunek NIE
41 Aleksander Szurek Szymbark BIEG - 1 GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
42 Bogumiła Dobosz Rytro NORDIC WALKING - - UKS Ryter NIE
43 Irena Dulak Piwniczna - Zdrój NORDIC WALKING - - - TAK
44 Patrycja Skalska mokrzyska BIEG - - - NIE
45 Paweł Skalski mokrzyska BIEG - - - NIE
46 Klaudia Skalska mokrzyska BIEG - - - NIE
47 Artur Michalik Nowy Sącz BIEG - 1 BDATeam NIE
48 KRZYSZTOF KORNAŚ Nowy Sącz BIEG - - - NIE
49 Franciszek Dlugosz mlodow BIEG - 1 - TAK
50 Maria Nędza Kościelisko BIEG - - Kościelisko dla Biegaczy NIE
51 Jerzy Kopta Kraków BIEG - - - NIE
52 Leszek Pytel Klęczany BIEG - 1 - NIE
53 Arek Wójcik Grodzisk Mazowiecki BIEG - 1 Dogoń Grodzisk Mazowiecki NIE
54 Robert Tomasiak Rytro BIEG - 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
55 Kajetan Tomasiak Rytro Bieg Młodzieżowy Podstawówka klasy 4-6 - - Visegrad Maraton Rytro NIE
56 Tadeusz Nazim Skawina BIEG - 1 UKS "Jedynka" Skawina NIE
57 Agnieszka Żelazny GORLICE BIEG - - Co tak lotos,boncku mały. NIE
58 Grzegorz Bodzioch GORLICE BIEG - 1 - NIE
59 Angelika Brończyk Nowy Sącz BIEG - 1 - NIE
60 GRZEGORZ CZYŻ Bogumiłowice BIEG - 1 Automatyka Tarnów - GRUPA AZOTY NIE
61 Piotr Sitarek Rawa Mazowiecka BIEG - - - NIE
62 Piotr Pawlik Łącko BIEG - - Boruciarze NIE
63 Jarosław Działek Kraków BIEG - 1 - NIE
64 Wojciech Pytlik Bogunice BIEG - 1 - NIE
65 Karol Lisowski Nawojowa BIEG - - - NIE
66 Stanisław Rogasch Kraków BIEG - - BBL KRAKÓW NIE
67 Marta Niemiec Krynica-Zdrój BIEG - 1 -- NIE
68 Maciej Jura Nowy Sącz BIEG - 1 ITMBW Kraków NIE
69 Zenon Kaszubowski Malbork BIEG - 1 Active Malbork NIE
70 Alicja Walendziak Malbork BIEG - 1 - NIE
71 Ryszard WALENDZIAK Malbork NORDIC WALKING - 1 "PoCHODZĘ z Malborka" NIE
72 leszek Mielcarek Bytom NORDIC WALKING - - nierzeszony NIE
73 Natalia Brożek-Woźniczka Kraków BIEG - 1 - NIE
74 Piotr Długosz Muszyna /Nowy Sącz BIEG Młodzieżowy Gimnazjum klasy 1-3 - - - NIE
75 Adam Długosz Muszyna /Nowy Sącz BIEG Młodzieżowy Gimnazjum klasy 1-3 - - - NIE
76 Witold Trojak Tarnów BIEG - - Sokół Tarnów NIE
77 Witold Trojak Tarnów NORDIC WALKING - 1 Sokół Tarnów NIE
78 Dawid Malinowski Łabowa BIEG - - - NIE
79 Wioletta Podsadowska GORLICE BIEG - 1 Ambasador Festiwalu Biegów NIE
80 Katarzyna Tuszyńska Kraków BIEG - - - TAK
81 Karolina Żywczak Piwniczna - Zdrój NORDIC WALKING - 1 WellU TAK
82 JULIA DZIEDZIC Stary Sącz BIEG - - Visegrad maraton NIE
83 Agnieszka Szmigiel Kraków BIEG - 1 Harpun NIE
84 Maria Kulig Piwniczna-Zdrój NORDIC WALKING - 1 ,,,,,, TAK
85 Alina Michalczuk Piwniczna - Zdrój NORDIC WALKING - 1 - TAK
86 Krzysztof Szweblik Zabrze BIEG - 1 - NIE
87 Robert Faron Zalesie BIEG - 1 Salco Sport Team NIE
88 Wojciech Rostocki Stary Sącz BIEG - - - NIE
89 Beata Skowron Bieniaszowice BIEG - - - NIE
90 SŁAWOMIR LITWIN Sosnowiec BIEG - 1 Pogoria Biega NIE
91 Agnieszka Nowak Sosnowiec BIEG - 1 Pogoria Biega NIE
92 Paweł Sułkowski Limanowa BIEG - 1 KS LIMANOWA FORREST NIE
93 leszek pięta trzcinica BIEG - 1 - NIE
94 Piotr Tokarczyk Przysietnica BIEG - - - NIE
95 Magdalena Kuśnierz GORLICE BIEG - 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
96 Jakub Kuśnierz GORLICE BIEG - 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
97 Krzysztof Kuśnierz GORLICE BIEG - 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
98 Jerzy Strojny Karwodrza BIEG - - - NIE
99 ZBIGNIEW SOLARSKI Kraków BIEG - - - NIE
100 Regina Kulka Ropa BIEG - 1 - NIE
101 Mariusz Szkaradek Nowy Sącz BIEG - 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
102 WANDA BARAŃSKA Kraków BIEG - - - NIE
103 Jakub Barański Kraków BIEG - - - NIE
104 Grzegorz Groński Nowy Sącz BIEG - - - NIE
105 Ireneusz Łachmanek GORLICE BIEG - 1 - NIE
106 Adam Jarzyna Polanka Wielka BIEG - 1 - NIE
107 Radosław Szeligiewicz Nowy Sącz BIEG - 1 DAKO NIE
108 Krzysztof Nadolski Kraków BIEG - 1 SkyFIt NIE
109 Ladislav Šimko Podolínec BIEG - - Bežecký klub Stará Ľubovňa NIE
110 Anna Bodziony niskowa BIEG - - Start Nowy Sącz NIE
111 Mirosław Lewandowski Goleniów BIEG - 1 Rasch Polska Goleniów NIE
112 Paweł Smędowski Sękowa BIEG - - - NIE
113 Paweł Poremba Nowy Sącz BIEG - - Visegrad Maraton Rytro NIE
114 Urszula Twardy Nawojowa BIEG - 1 - NIE
115 Małgorzata Kulig Piwniczna Zdrój BIEG - - Boruciarze TAK
116 Mateusz Smyda Piwniczna - Zdrój BIEG - - Boruciarze TAK
117 PIOTR BANASIAK Ozorków NORDIC WALKING - 1 KRZAL ADVENTURE TEAM NIE
118 Dorota Witusik Jasło NORDIC WALKING - 1 NW-Team Jasło NIE
119 Mariusz Witusik Kołaczyce NORDIC WALKING - 1 NW-Team Jasło NIE
120 Marcin Chlipała Szczawa BIEG - 1 - NIE
121 Elżbieta Michalczyk Dąbrowa Tarnowska BIEG - - - NIE
122 Marcin Górka GORLICE BIEG - 1 www.decorella.gorlice.pl NIE
123 Stanisława Serwa Sękowa NORDIC WALKING - - - NIE
124 Mariusz Gackowski Kraków BIEG - - - NIE
125 Robert Poręba Nowy Sącz BIEG - 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
126 Artur Kunaszyk Dęblin BIEG - 1 JW 4461 NIE
127 Jerzy Podgórski Kraków BIEG - - Lacho Team NIE
128 Mariusz Wnęk Świniarsko BIEG - 1 - NIE
129 FILIP PODGÓRSKI Rytro Bieg Młodzieżowy Podstawówka klasy 4-6 - - - NIE
130 DOROTA DĄBROWSKA Nowy Sącz NORDIC WALKING - 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
131 LEOPOLD JAMRO GORLICE BIEG - 1 - NIE
132 Andrzej Pazdyk Nowy Sącz BIEG - - - TAK
133 Edward Mucha Limanowa BIEG - - - NIE
134 Magdalena Marciszewska Piwniczna - Zdrój NORDIC WALKING - 1 Magdalena Marciszewska TAK
135 Jacek Poręba Nowy Sącz BIEG - 1 Visegrad Maraton Ryto NIE
136 Edward Uhorczak Sosnowiec BIEG - 1 Accelor Mittal Dąbrowa Górnicza NIE
137 Agnieszka Cyankiewicz Kraków BIEG - 1 - NIE
138 Irena Wiatr Dąbrowa Tarnowska BIEG - 1 - NIE
139 Tomasz Czech Poraż NORDIC WALKING - 1 Sanok Ski Team NIE
140 Mariusz Biega Niebieszczany NORDIC WALKING - 1 Sanok Ski Team NIE
141 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa BIEG - 1 PKS Jaworze Ptaszkowa NIE
142 Bogusław Opryszek Kraków BIEG - - ITMBW Kraków NIE
143 zygmunt Brożek Kraków BIEG - - - NIE
144 Czesław Łękawski Rytro BIEG - - Visegrad Maraton Rytro NIE
145 Maciej Napora GORLICE BIEG - - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
146 Krzysztof Sarkowicz Zagórzany BIEG - - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
147 Tomasz Pociecha Kryg BIEG - - www.radekkleczek.pl NIE
148 Michał Dudczak Rytro BIEG Młodzieżowy Gimnazjum klasy 1-3 - - Visegrad Maraton Rytro NIE
149 Łukasz Dudczak Rytro Bieg Młodzieżowy Podstawówka klasy 4-6 - - UKS Ryter Rytro NIE
150 Tadeusz Kowalczyk Kraków NORDIC WALKING - 1 1954 NIE
151 Grzegorz Wawro Kraków BIEG - - Cross Lajkonik NIE
152 Grzegorz Tabor Rdziostów BIEG - - - NIE
153 Stanisław Dziuba Jastkowice BIEG - - STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
154 MICHAŁ FLOREK Kraków BIEG - - jw 2771 NIE
155 Kazimierz Wawrzyniak Nowy Sącz BIEG - - Visegrad maraton Rytro NIE
156 AGNIESZKA DZIEDZINIEWICZ Kraków BIEG - - ITMBW Kraków NIE
157 waldemar dziedziniewicz Kraków BIEG - - ITMBW Kraków NIE
158 Tomasz Wojsław Nowy Sącz BIEG - - Run shop Nowy Sącz NIE
159 Antoni Rączkowski nowy sacz NORDIC WALKING - - mosir NIE
160 Piotr Waśniowski Kraków BIEG - - parkrun NIE
161 Marcin Sanocki Jedlicze BIEG - - MUKS PODKARPACIE JEDLICZE NIE
162 Monika Szweblik Zabrze NORDIC WALKING - - - NIE
163 Katarzyna Rogólska Piwniczna Zdrój BIEG - - - TAK
164 Maciej Hojniak Muszyna BIEG - - - NIE
165 Maria Sałak Zagórz NORDIC WALKING - - NW Relaks Zagórz TAK
166 Łukasz Przybyłowicz Maciejowa BIEG - - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
167 Paweł Maćkowski Piwniczna - Zdrój BIEG Młodzieżowy Gimnazjum klasy 1-3 - - - TAK
168 Grzegorz Gołębiowski Nowy Sącz BIEG - - mBank TAK
169 Piotr Faron Zalesie BIEG - - - TAK
170 Jozef DZIKOWSKI Tymowa BIEG - - niezrzeszony NIE
171 Sylwia Loley Zakopane NORDIC WALKING - - - NIE
172 Tomasz ZAWADZKI Kłodzko BIEG - - - NIE
173 Grzegorz Sówka Siemianowice Śląskie BIEG - - Brak NIE
174 Kazimiera Legutko Nowy Sącz BIEG - - - NIE
175 Kuba Szurek Szymbark Bieg Młodzieżowy Podstawówka klasy 4-6 - - GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
176 Skraba Maciej Krzyżówka BIEG - - UKS ,,Fenix,, NIE
177 Patryk Kosiór Nowa Wieś BIEG - - UKS ,,Fenix,, NIE
178 Paweł Myjak Krzyżówka BIEG - - UKS ,,Fenix,, NIE
179 MAREK PILCH Kraków BIEG - - - NIE
180 MARIUSZ BISKUP Jedlicze BIEG - - MUKS Podkarpacie Jedlicze3 NIE
181 Karolina Szymura Tarnów BIEG - - 4K Team Tarnów NIE
182 Antoni Stec Nowy Sącz NORDIC WALKING - - - NIE
183 Volodymyr Timashov Ukraina, Lwow BIEG - - - NIE
184 Stanisław Piątek Kraków BIEG - - ITMBW Krakow NIE
185 Katarzyna Albrycht Krościenko Wyżne BIEG - - - NIE
186 Martyna Tomasiak Roztoka Ryterska Bieg Młodzieżowy Podstawówka klasy 4-6 - - - NIE
187 Emilia Tomasiak Roztoka Ryterska BIEG Młodzieżowy Gimnazjum klasy 1-3 - - - NIE
188 Ryszard Kajmowicz Koszyce Małe BIEG - - PTG SOKÓŁ TARNÓW NIE
189 Zygmunt Kurpet Jastrzębie-Zdrój NORDIC WALKING - - wolny strzelec NIE
190 Viktor Lapšanský Stara Lubovna NORDIC WALKING - - W Stará Ľubovňa NIE
191 Viktor Lapšanský Stara Lubovna NORDIC WALKING - - W Stará Ľubovňa NIE
192 Tomasz Ciuła Kraków BIEG - - Night Runners NIE
193 Ruslan SAVCHUK Kolomyja/Ukraina BIEG - - Bandersztat team NIE
194 Anna Kusion Tarnów BIEG - - - NIE
195 Kinga Żywczak Wierchomla Wielka BIEG - 1 Visegrad Maraton Rytro TAK
196 Jarosław Żukow Bytom BIEG - - - NIE
197 Michał Imbierski Warszawa BIEG - - - NIE
198 Ryszard Klamut Jablonica Polska BIEG - - - NIE
199 VIKTOR STARODUBTSEV Lwiw BIEG - - JM DEMOLEX BARDEJOV NIE
200 Dmytro Ivanysh Kolochava BIEG - - JM Bardejov TAK
201 Karol Waglewski Kraków BIEG - - Karol Waglewski NIE
202 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz BIEG - - - NIE
203 Orest Babiak Uzgorod BIEG - - JM Bardejov TAK
204 Marek Nadkański Mszana Górna BIEG - - MOK Mszana Dolna NIE
205 Marcin Florek Pilzno BIEG - - Mężczyźni Św. Józefa NIE
206 Mateusz Podsadniuk Nowy Sącz BIEG - - Easy Run NIE
207 Kamil Micek Kraków BIEG - - - NIE
208 Tomasz Sajdak Muszyna BIEG - - - NIE
209 Agnieszka Wróblewska-Gaweł Kraków BIEG - - - NIE
210 Kazimierz Kielewicz Radom BIEG - - - NIE
211 ANDRZEJ moskal Biecz BIEG - - - NIE
212 Kazimierz Grządziel Poraż NORDIC WALKING - - Sanok Ski Team NIE
213 Jan Grządziel Poraż BIEG - - AZS Zakopane NIE
214 Grzegorz Rosłoński Szymbark BIEG - - GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
215 Romana Kantor Stary Sącz BIEG - - - NIE
216 Dawid Pawlak Kraków BIEG - - - NIE
217 WACLAW RYS MYSLENICE BIEG - - TKKF "UKLEJNA" MYSLENICE NIE
218 Richard Stohl Vranov nad Toplou BIEG - - Patriot runners Vranov NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 60
Mężczyźni 158
Wszyscy 218