Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Rodzaj roweru Drużyna
1 Krzysztof Sikora Świdwin MARATON 100 km M5 SZOSOWY STR Świdwin
2 Norbert Chimkowski Dołgie MARATON 100 km M4 SZOSOWY Bikers Świnoujście
3 Paweł Szczesny Połczyn-Zdrój MARATON 100 km M4 SZOSOWY ROWEROWY POŁCZYN-ZDRÓJ
4 Krzysztof Reński Klępczewo MARATON 100 km M2 SZOSOWY -
5 Zbigniew Bogacz Świdwin Maraton Rodzinny - SZOSOWY -
6 Elżbieta Kozłowska-Bogacz Świdwin Maraton Rodzinny - SZOSOWY -
7 Wigosław Jakubowicz Poznań MARATON 100 km M6 SZOSOWY Drużyna Szpiku
8 Małgorzata Szalewicz Szczecin MARATON 100 km K4 INNY SZYBCIEJ NIE MOGĘ
9 Dawid Wasylew Świdwin MARATON 100 km M3 SZOSOWY -
10 Marcin Bachtiak Białogard MARATON 100 km M3 SZOSOWY -
11 Krzysztof Szydłowski Karlino MARATON 100 km M3 SZOSOWY SundayBikers Karlino Team
12 Waldemar Czajkowski Świdwin MARATON 100 km M5 SZOSOWY -
13 Łukasz GOLIŃSKI Świdwin MARATON 100 km M3 INNY K.B SPRINT Świdwin
14 Sławomir Bogusz Dobroszyce MARATON 100 km M4 SZOSOWY SCT Boke on Wax
15 Wojciech Kwaśniewski Szczecin MARATON 100 km M2 SZOSOWY Epcat.blog.pl
16 Agnieszka Kwaśniewska Szczecin MARATON 100 km K2 SZOSOWY Epcat.blog.pl
17 Ryszard Maziarz Trzcianka MARATON 100 km M5 INNY nie zrzeszony
18 JACEK HOFFMAN jastrowie MARATON 100 km M4 INNY precon polska
19 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MARATON 100 km M6 SZOSOWY -
20 Artur Piedo Radowo Małe MARATON 100 km M3 SZOSOWY -
21 PIOTR KACZOR Maszewo MARATON 100 km M3 SZOSOWY Ratusz Maszewo
22 Marcin Sulanowski Rąbino MARATON 100 km M3 INNY AGR-marcinziko Rąbino
23 Dariusz Boruczkowski Poznań MARATON 100 km M4 SZOSOWY Niezrzeszony
24 Jacek Głasek Świdwin MARATON 100 km M4 SZOSOWY -
25 Bartosz Głasek Świdwin MARATON 100 km - SZOSOWY -
26 Szymon Siwek Świdwin MARATON 100 km - SZOSOWY Siwek Team
27 Łukasz Jasianowski Połczyn Zdrój MARATON 100 km M2 SZOSOWY BTC ORZEŁ BIAŁOGARD
28 Łukasz Gigoło Karlino MARATON 100 km M3 INNY SundayBikers Karlino Team
29 Jacek Siwek Świdwin MARATON 100 km M4 SZOSOWY Siwek Team
30 Renata Kościelska Rola MARATON 100 km K6 INNY -
31 Zbigniew Buczyński Łobez MARATON 100 km M3 SZOSOWY -
32 Tadeusz Burewicz Nowogard MARATON 100 km M5 INNY LKK NOWOGARD
33 Sebastian Przychódzko KOLOBRZEG MARATON 100 km M1 SZOSOWY Ktc Kołobrzeg
34 jerzy zembrzuski Szczecin MARATON 100 km M6 SZOSOWY portowa sluzba ratownicza
35 Krzysztof Nowakowski Szczecin MARATON 100 km M4 SZOSOWY Pierogarnia Wójcik Świdwin
36 Sławomir Lipiński Nowogard MARATON 100 km M4 INNY -
37 Przemysław Gruca Kobylanka MARATON 100 km M4 INNY STC Stargard
38 PIOTR CHMIELEWSKI Stargard Szczecinski MARATON 100 km M3 SZOSOWY STARAGRD
39 Mirosław Jesiołkiewicz Kłodawa MARATON 100 km M3 SZOSOWY Kolarze Gorzów
40 JAN NAPIERAJ Rąbino MARATON 100 km M7 SZOSOWY BTC ORZEŁ Białogard
41 Małgorzata Kubicka Nowogard MARATON 100 km K4 SZOSOWY LKK NOWOGARD
42 Marcin Mikułko Gdynia MARATON 100 km M3 SZOSOWY -
43 Paweł Gulbinowicz Goleniów MARATON 100 km M3 SZOSOWY Legiony Ulicy
44 Wojciech Gulbinowicz Goleniów MARATON 100 km M4 INNY -
45 Iwona Pietruszewska Nowogard MARATON 100 km K6 INNY LKK Nowogard
46 Janusz Pietruszewski Nowogard MARATON 100 km M6 INNY LKK Nowogard
47 Grzegorz Przybyłek GRYFICE MARATON 100 km M3 SZOSOWY Zakład Karny Nowogard
48 Radosław Poździk Barlinek MARATON 100 km M3 SZOSOWY Barlinecka Grupa Kolarska
49 Kamil MISIKONIS GRYFICE MARATON 100 km M3 INNY KS Masters Gryfice
50 Roman Ciechański Łobez MARATON 100 km M2 INNY Bike Multi Sport Goleniów
51 Roman Ciechański Łobez MARATON 100 km M6 INNY Bike Multi Sport Goleniów
52 Eugeniusz Walczak` Łobez MARATON 100 km M5 INNY -
53 Marek Szymański Nowogard MARATON 100 km M6 SZOSOWY LKK Nowogard
54 Marek Szymański Nowogard MARATON 100 km M6 INNY LKK Nowogard
55 Krystian Gliszczyński Zachełmie MARATON 100 km M2 SZOSOWY Po co komu drużyna??
56 Eugeniusz Kulesza GRYFICE MARATON 100 km M6 SZOSOWY KS.MASTERS
57 Rafał Maziarz GRYFICE MARATON 100 km M3 SZOSOWY Cart-Pack Team Sokół Bralin
58 Dorota Bachorowska Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
59 Agnieszka Pasieka Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
60 Konrad Firstof Świdwin Maraton Rodzinny - INNY STR- Świdiwn
61 Amelia FIRSTOF Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
62 MAREK SZCZYTKOWSKI Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
63 IZABELA DĘBOWSKA-SZCZYTKOWSKA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
64 JAKUB SZCZYTKOWSKI Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
65 NATALIA SZCZYTKOWSKA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
66 WIESŁAW WIECZOREK Świdiwn Maraton Rodzinny - INNY -
67 FILIP CATEWICZ Połczyn Zdrój Maraton Rodzinny - SZOSOWY -
68 MARCIN CATEWICZ Połczyn Zdrój Maraton Rodzinny - SZOSOWY -
69 WOJCIECH SMAGOWSKI Rąbino Maraton Rodzinny - INNY -
70 ZDZISŁAW PECZINKA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
71 MARLENA PECZINKA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
72 EWA PECZINKA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
73 TOMASZ PECZINKA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
74 HELENA PACIOREK Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
75 KLAUDIA PACIOREK Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
76 GRZEGORZ DEREŃ Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
77 MARIKA DEREŃ Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
78 MIROSŁAW KĘPKA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
79 ANNA KĘPKA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
80 KATARZYNA PISKORZ Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
81 IZABELA SZAŁKOWSKA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
82 KAZIMIERZ LECHOCKI Świdiwn Maraton Rodzinny - INNY -
83 MIECZYSŁAW ROGULSKI Świdiwn Maraton Rodzinny - INNY -
84 ANDRZEJ KNASIAK Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
85 ELŻBIETA HIPP Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
86 WALDEMAR HIPP Świdwin Maraton Rodzinny - SZOSOWY -
87 MAREK WILIŃSKI Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
88 BARTOSZ MICHALSKI Połczyn Zdrój Maraton Rodzinny - SZOSOWY -
89 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp. MARATON 100 km M4 SZOSOWY Kolarze Gorzów
90 KAZIMIERZ GBUR Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
91 MAREK GBUR Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
92 JULIA GBUR Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
93 Michał Kinowski koszalin MARATON 100 km M3 SZOSOWY -
94 Tomasz Jędzura Świeszewo MARATON 100 km M4 SZOSOWY KS Masters Gryfice
95 Artur Sikora Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
96 ŻANETA WAGA Świerzyno MARATON 100 km K4 SZOSOWY K.R GRYFLAND
97 URSZULA ZADWORNA GRYFICE MARATON 100 km K5 INNY K.R.GRYFLAND
98 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE MARATON 100 km K3 INNY K.R.GRYFLAND
99 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE MARATON 100 km M4 INNY K.R. GRYFLAND
100 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MARATON 100 km M5 SZOSOWY K.R.GRUFLAND
101 PIOTR SIUPKA GRYFICE MARATON 100 km M5 SZOSOWY K.R.GRYFLAND
102 PIOTR MUCHA NIECHORZE MARATON 100 km M4 SZOSOWY K.R.GRYFLAND
103 MAREK ZADWORNY GRYFICE MARATON 100 km M5 INNY K.R.GRYFLAND
104 Mateusz Raciborski Gryfino MARATON 100 km M2 INNY Drużyna Szpiku
105 Łukasz Raciborski Gryfino MARATON 100 km M2 INNY Drużyna Szpiku
106 Marek Raciborski Gryfino MARATON 100 km M4 SZOSOWY TRUCHTowo / Drużyna Szpiku
107 Łukasz Reimer Łobez MARATON 100 km M3 INNY TKKF Błyskawica Łobez
108 MARCIN MAKOWSKI Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
109 PAULINA TETERA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
110 BOGUSIA TETERA Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
111 SEWERYN SKOWRON Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
112 OLA KISZKIEL Świdwin Maraton Rodzinny - INNY -
113 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE MARATON 100 km M5 SZOSOWY ---------
114 Zbigniew Maciaszczyk Szczecin MARATON 100 km M6 INNY SZYBCIEJ NIE MOGĘ
115 Piotr Sadura Barwice MARATON 100 km M4 INNY -
116 Łukasz WITKOWSKI Świdwin MARATON 100 km M3 SZOSOWY STR ŚWIDWIN
117 Jarosław Bigus Świdwin MARATON 100 km M4 SZOSOWY -
118 Jerzy WITKOWSKI Świdwin MARATON 100 km M6 SZOSOWY STR ŚWIDWIN
119 KRZYSZTOF SZEWCZYK STROZEWO MARATON 100 km M3 INNY -
120 Andrzej Biel Przęsocin/Police MARATON 100 km M3 SZOSOWY Góral Police
121 przemysław chabasiński police MARATON 100 km M4 SZOSOWY Góral Police
122 Arek Lenkiewicz Warzymice MARATON 100 km M4 SZOSOWY Fasr-Agrotrans
123 Wiesław Suchogórski 66-400 Gorzów Wlkp. MARATON 100 km M5 SZOSOWY Kolarze Gorzów
124 Paweł Brodziński Węgorzyno MARATON 100 km M3 INNY Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS
125 Krzysztof Bladoszewski Szczecin MARATON 100 km M4 SZOSOWY Fast Agrotrans
126 Przemysław Dudek Świdwin MARATON 100 km M2 INNY -
127 Jarosław Nowak Szczecin MARATON 100 km M5 INNY -
128 Szymon Koziatek Zawiercie MARATON 100 km M4 SZOSOWY -
129 Tadeusz Sowa Stargard MARATON 100 km - INNY STC Stargard
130 Andrzej Świątek GRYFICE MARATON 100 km M6 SZOSOWY KS Masters Gryfice
131 Janusz Lampart Stargard MARATON 100 km - SZOSOWY STC Stargard
132 Krzysztof KRZECZKOWSKI GRYFICE Maraton Rodzinny - SZOSOWY KS Masters Gryfice
133 Jakub Malinowski Trzebiatów MARATON 100 km M3 SZOSOWY Turun Urheiluliitto, Turku, Finland
134 Sylwia Przybylska Goleniów MARATON 100 km K3 SZOSOWY Sigma Goleniów
135 Marek Bąkowski Szczecin MARATON 100 km M3 SZOSOWY Sigma Goleniów
136 Krzysztof Kuczyński Gliwice MARATON 100 km M3 SZOSOWY ZVL Sportiva
137 Wojciech Łebiński Goleniów MARATON 100 km M3 SZOSOWY -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 0
K2 1
K3 2
K4 3
K5 1
K6 2
K7 0
M1 1
M2 8
M3 27
M4 22
M5 11
M6 11
M7 1
Kobiety 28
Mężczyźni 109
Wszyscy 137