Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna / Szkoła
1 Marek Dudka M Parcice OPEN 5KM M40 1 GKS Czastary
2 Robert Bieda M CZASTARY OPEN 5KM M40 1 NieDamSięDarkowiZWa-wy
3 Patryk Hodera M Wieruszów OPEN 5KM - - Łącznik, tugazeta.pl
4 Damian Potomski M CZASTARY OPEN 5KM - - -
5 Michał Bieda M CZASTARY OPEN 5KM - 1 GKS Czastary
6 MARCIN POCHROŃ M wieluń OPEN 5KM - 1 WieRUNszów
7 Dariusz Wereszczyński M Warszawa OPEN 5KM M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar
8 Aneta Pabiniak K Złoczew OPEN 5KM K40 1 Publiczne Gimnazjum im. A. Ruszkowskiego w Złoczewie
9 Andrzej Pabiniak M Złoczew OPEN 5KM M40 1 -
10 Adrian Pabiniak M Złoczew OPEN 5KM - 1 Zespół Szkół Elektronicznych im. St.Staszica w Zduńskiej Woli
11 Adam Małecki M CZASTARY OPEN 5KM - 1 Real Madryt
12 Tobiasz Olej M Bagatelka OPEN 5KM - 1 -
13 Zdzisław Łytkowski M CZASTARY OPEN 5KM - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar
14 Jagoda Bieda K CZASTARY OPEN 5KM - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar
15 Przemysław Nawrocki M Raczyn OPEN 5KM M40 1 NieDamSięDarkowiZWa-wy
16 ADAM WALACIK M Kuźnica Skakawska OPEN 5KM - - WieRUNszów
17 MAŁGORZATA WALACIK K Kuźnica Skakawska OPEN 5KM K40 1 WieRUNszów
18 Angelika Pabiniak K Złoczew OPEN 5KM - - AGH
19 Monika Niciejewska K Czarnożyły OPEN 5KM - - Wieluń Biega
20 Łukasz Packi M wieluń OPEN 5KM - - Wieluń Biega
21 Ewelina Dziwińska K CZASTARY OPEN 5KM - - -
22 Magdalena Dziwińska - Zgoda K CZASTARY OPEN 5KM - 1 -
23 Szymon Obalka M Sieradz OPEN 5KM M40 1 -
24 julita Titz-Koza K Łódź OPEN 5KM - 1 -
25 maksymilian koza M Łódź Rocznik 2007/2009 - - -
26 Anna Bieda K Chobanin OPEN 5KM K40 - Towarzystwo Przyjaciół Czastar
27 Arek Budzyński M wieluń OPEN 5KM M40 1 Wieluń Biega
28 Ireneusz Mordalski M Trębaczew OPEN 5KM M40 - Klub biegacza Warta
29 Grzegorz Grzywna M Olesno OPEN 5KM - 1 WKB META LUBLINIEC
30 ANTONI DĄDELA M Krzepice OPEN 5KM M40 - -
31 Mirosław Baranowski M Katowice OPEN 5KM M40 - -
32 Magdalena Bieda K CZASTARY OPEN 5KM K40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar
33 Tomasz CHMURA M Wrocław OPEN 5KM - - -
34 Dominik Trzeciakiewicz M Działoszyn OPEN 5KM - - -
35 Piotr Franiak M Wieruszów OPEN 5KM - 1 -
36 GRZEGORZ STOPAREK M Kraszkowice OPEN 5KM M40 1 WIELUŃ BIEGA
37 Magdalena Budzyńska K wieluń OPEN 5KM - 1 -
38 MARLENA CYBULSKA K CZASTARY OPEN 5KM - 1 -
39 Bartosz Płonka M Opole OPEN 5KM - 1 -
40 Andrzej Wieloch M Parzymiechy OPEN 5KM M40 1 Leśne Dziadki
41 Józef Bukalski M Starokrzepice OPEN 5KM M40 1 Leśne Dziadki
42 Mariusz Musiała M Złoczew OPEN 5KM - 1 Jutro za późno nadeszło przedwczoraj
43 Krzysztof Panowicz M Ostrów Wlkp. OPEN 5KM M40 1 -
44 PAWEŁ SIKORA M Ostrów Wlkp. OPEN 5KM M40 - -
45 GRZEGORZ PIETRZAK M Kepno OPEN 5KM - - K.S. Leniwiec
46 KAZIMIERZ PAWLAK M Ostrów Wlkp. OPEN 5KM M40 1 -
47 Jarosław Wojnar M Czarnożyły OPEN 5KM - - -
48 Jarosław Mikoś M Baranów OPEN 5KM - 1 K.S. Leniwiec
49 JOANNA WOŹNIAK-CIEŚLAR K Żary OPEN 5KM K40 - -
50 Mateusz Cegiełka M Kaski OPEN 5KM - - -
51 Krzysztof Glapa M Bolesławiec OPEN 5KM - 1 -
52 ANDRZEJ KAWOŃ M Namysłów OPEN 5KM M40 1 -
53 Dariusz Magott M wieluń OPEN 5KM - 1 Skazany Na Sukces
54 WIESŁAW WASIAK M Łódź OPEN 5KM M40 - -
55 Adam Bednarz M Złoczew OPEN 5KM - 1 -
56 Ewelina Piątkowska K Łódź OPEN 5KM - - -
57 SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI M Kępno OPEN 5KM - 1 K. S. LENIWIEC
58 Łukasz Bartela M Wieruszów OPEN 5KM - 1 WieRUNszów
59 Damian Orłowski M Skomlin OPEN 5KM - 1 PMDKiS Victoria Skomlin
60 Paweł Pizon M BEŁCHATÓW OPEN 5KM - - -
61 Jan Cieśla M Rudniki OPEN 5KM M40 1 -
62 JANEK MANDAT M Oleśnica OPEN 5KM M40 1 KB Lupus Oleśnica
63 BERNADETA KOWALCZYK-KRÓL K Ostrów Wlkp. OPEN 5KM K40 1 -
64 Maciej Lewiński M CZASTARY OPEN 5KM M40 1 GKS Czastary
65 Piotr Koper M Dobryszyce OPEN 5KM - - Uks "Orzeł" Dobryszyce
66 Robert Majchrowski M wieluń OPEN 5KM M40 1 Wieluń Biega
67 Damian Pabianiak M Osjaków OPEN 5KM - 1 Wieluń Biega
68 Jakub Zarębski M ŁASK OPEN 5KM - 1 Barry-Callebaut
69 Zbigniew Redkiewicz M Sieradz OPEN 5KM - 1 -
70 Tomasz Wajner M CZASTARY OPEN 5KM - 1 -
71 Arkadiusz Szecel M wieluń OPEN 5KM - 1 JKS
72 Rafał Kozłowski M Łódź OPEN 5KM - 1 -
73 Ewa Lewińska K CZASTARY OPEN 5KM K40 1 -
74 Klaudia Cieśla K Rudniki OPEN 5KM - 1 Falstart Rudniki
75 Krystyna Łytkowska K CZASTARY OPEN 5KM K40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar
76 WIESŁAW PYRA M Praszka OPEN 5KM M40 1 -
77 Tomasz Lewiński M CZASTARY OPEN 5KM M40 1 Żółwie Czastary
78 Florentyna Emessaouden K Katowice OPEN 5KM K40 1 -
79 Jarosław Kołodziejczyk M Częstochowa OPEN 5KM M40 1 Zabiegani Częstochowa
80 Bożena Łytkowska K CZASTARY OPEN 5KM - 1 TPCz
81 Krzysztof Nowak M Warszawa OPEN 5KM M40 - -
82 Zenon Królik M Ostrów Wielkopolski OPEN 5KM M40 1 Finder
83 Arek Gęsiak M WIELUN OPEN 5KM - 1 WIELUŃ BIEGA
84 EDWARD BUKOWSKI M Kluczbork OPEN 5KM M40 1 Kluczborska Grupa Biegowa
85 Dagmara Perczyńska K Radomsko OPEN 5KM - 1 -
86 Artur Wąsicki M Dobroń OPEN 5KM M40 1 -
87 DOMINIK BRZEZIŃSKI M WIELUN OPEN 5KM - 1 WIELUŃ BIEGA
88 Marcin Krystek M Parzymiechy OPEN 5KM M40 - -
89 Leszek Dolata M Syców OPEN 5KM M40 1 -
90 Rafał Pawelec M Radomsko OPEN 5KM - 1 -
91 ZBIGNIEW MACOCH M Krzepice OPEN 5KM M40 1 NGBKlobuck
92 Agnieszka Lewandowska K Józefów OPEN 5KM - 1 -
93 Jakub Kabata M Jaworzno OPEN 5KM - 1 FALSTART Rudniki
94 Anna Marszałkowska K CZASTARY OPEN 5KM - 1 -
95 Michał Honcel M Józefów OPEN 5KM - 1 -
96 Ewa Honcel K Józefów OPEN 5KM - 1 -
97 Dariusz Biczysko M Józefów OPEN 5KM - 1 -
98 Adam Dąbek M Pieczyska OPEN 5KM - 1 ZSP im S. Staszica w Wieruszowie
99 Joanna Woźniak K Burzenin OPEN 5KM - 1 -
100 Wiktor Żuraw M Sokolniki OPEN 5KM - 1 UKS Grom Sokolniki
101 HUBERT KOŁACZEK M Turów OPEN 5KM - 1 xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl
102 KRZYSZTOF KOŁACZEK M Turów OPEN 5KM M40 1 -
103 Przemek Kozłowski M Łódź OPEN 5KM - 1 -
104 Małgorzata Zagdańska K Łódź OPEN 5KM - 1 -
105 Mateusz Hanyż M Syców OPEN 5KM - 1 Olimpia Syców
106 Sebastian Sikora M Wieruszów OPEN 5KM - 1 -
107 Katarzyna Olech K Szczecin OPEN 5KM - 1 -
108 Agnieszka Sazon K Przywóz OPEN 5KM - 1 -
109 Katarzyna Dziadkiewicz K Radomsko OPEN 5KM - 1 -
110 Aleksandra Gasztych K CZASTARY OPEN 5KM - 1 -
111 Bartosz Rybiałek M CZASTARY OPEN 5KM - 1 GKS CZASTARY
112 Grzegorz Rybiałek M CZASTARY OPEN 5KM M40 1 -
113 Andrzej Kozłowski M Wieruszów OPEN 5KM - 1 -
114 Grzegorz Baros M Rudniki OPEN 5KM M40 1 FALSTART Rudniki
115 ZDZISŁAWA Baros K Rudniki OPEN 5KM K40 1 FALSTART Rudniki
116 Tomasz Strzała M Radostów Pierwszy OPEN 5KM - 1 -
117 Mariusz Strzelczak M Zajączki Drugie OPEN 5KM M40 1 KB Florian Zajączki Drugie
118 Łukasz Hłądzyński M Kępno OPEN 5KM - 1 K.S. LENIWIEC
119 Iwona Traczyk K Sobótka OPEN 5KM - 1 -
120 Roman Marciniak M wieluń OPEN 5KM M40 1 -
121 Justyna Garczarek K Walichnowy OPEN 5KM - 1 UKS GROM Sokolniki
122 PRZEMYSŁAW ZIMOCH M Kępno OPEN 5KM - 1 K.S. LENIWIEC
123 CHRISTIAN KUCHARSKI M CZASTARY OPEN 5KM M40 1 -
124 Adam Hącel M Kępno OPEN 5KM M40 1 K.S. LENIWIEC
125 Małgorzata Karbowska K Złoczew OPEN 5KM - 1 -
126 Magdalena Pieprz K wieluń OPEN 5KM - - Wieluń biega
127 Henryk Siurdyban M Wieruszów OPEN 5KM M40 1 -
128 Andrzej Domagała M Sokolniki OPEN 5KM - 1 UKS GROM SOKOLNIKI
129 Marcin Grela M wieluń OPEN 5KM - 1 -
130 Przemysław Przybylski M Krzepice OPEN 5KM - 1 -
131 Ewa Kmieć K CZASTARY OPEN 5KM - 1 -
132 Jolanta Jakubowska K wieluń OPEN 5KM K40 - Wieluń Biega
133 Sylwester Brożyna M Turów OPEN 5KM - 1 Klub Wasyla
134 Katarzyna Biernacka K Syców OPEN 5KM - - Olimpia Syców/Sobczyk Team
135 Maciej Lewik M wieluń OPEN 5KM - - -
136 Katarzyna Kulczyńska K Sucha Górna OPEN 5KM - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K40 11
M40 40
Kobiety 39
Mężczyźni 97
Wszyscy 136