Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Leszek Marszał Wyszków 10 KM - - Urząd Miejski w Wyszkowie
2 Krzysztof Matwiejczyk Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
3 Aneta Kruszewska Wyszków 10 KM - - Q/G | KB Wyszków
4 Arkadiusz Szydlik Grodzisk Maz. 10 KM - - DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
5 Daniel Skiba Długosiodło 10 KM - - KB Długosiodło
6 Marcin Stadnik Długosiodło 10 KM - - KB Długosiodło
7 Marcin Waśniewski Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
8 Sławomir Siedlecki Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
9 Marek Czyżowski Misk Mazowiecki 5 KM - - ZSZ nr 2 Mińsk Mazowiecki
10 Małgorzata Wyszyńska Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
11 Marta Baranowska Leszczydół Nowiny 10 KM - - Nadleśnictwo Wyszków
12 Magdalena Adler Wyszków 5 KM - - -
13 Adam Kwiatkowski Wyszków 10 KM - - -
14 Kamil Andrzejewski Wyszków 10 KM - - -
15 Paweł Zawadzki Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
16 Rafał Smoliński Przasnysz 5 KM - - PSP Przasnysz
17 Radosław Nierychlewski Leszczydół Nowiny 10 KM - - -
18 Tomasz Mikulski Kampinos 10 KM - - KM Aktywni Sochaczew
19 TOMASZ ROSZKOWSKI Warszawa 5 KM - - WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI
20 Justyna Łyczyszyńska Wyszków 5 KM - - -
21 Grzegorz Kaczyński Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
22 Bozena Frydrych Warszawa 10 KM - - --------------------
23 Henryk Marek Warszawa 10 KM - - ----------
24 Mariusz Wroniewski MARKI 10 KM - - -
25 Marcin Jańczuk Warszawa 10 KM - - Naprzód Młociny
26 Tomasz Skrzypkowski Otwock 5 KM - - -
27 Jarosław Chudy Mińsk Mazowiecki 10 KM - - Niezrzeszony
28 Jolanta Paczkowska Rybienko Nowe 10 KM - - KB Wyszków
29 MARTA POWIERŻA Łochów 10 KM - - -
30 Andrzej Ambroziak Wyszków 5 KM - - Bez Nazwy
31 Olga Ambroziak Wyszków 5 KM - - Bez Nazwy
32 Paulina Ambroziak Wyszków 5 KM - - Bez Nazwy
33 wieslawa Kołodziejczyk Ponikiew Mała 5 KM - - -
34 SYLWESTER KUŚMIERZ MARKI 10 KM - - Byledobiec Anin
35 Katarzyna Kmiołek Wyszków 5 KM - - -
36 Monika Kędziora Łochów 10 KM - - -
37 Łukasz Domalewski Wyszków 10 KM - - -
38 Andrzej Czerczak Warszawa 5 KM - - -
39 Monika Wultańska Wyszków 5 KM - - Klub Przyjaciół Wyszkowa
40 Paweł Deluga Skuszew 5 KM - - Klub Przyjaciół Wyszkowa
41 Kacper Chojecki Długosiodło 5 KM - - -
42 Michalina Swatowska Ostrów Mazowiecka 10 KM - - brak
43 Katarzyna Szczesna Wólka Somiankowska 5 KM - - -
44 Arkadiusz Kłębek Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
45 Mirosław Huba Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
46 Michał Przychocki Wyszków 10 KM - - -
47 Krzysztof Iciński Długosiodło 5 KM - - Klub Przyjaciół Wyszkowa
48 Marzena Siemieniak Gródek Rządowy 5 KM - - -
49 Tomasz Stempel Warszawa Marysin Wawerski 10 KM - - Marysin Wawerski Biega
50 Bartosz Ciuchnicki Łomża 10 KM - - LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża
51 Mariusz Myśliwiec RADZYMIN 10 KM - - FastFurious
52 Marcin Wolf Poręba 10 KM - - OSP Poręba
53 Rafal Mielczarczyk Doncaster 10 KM - - -
54 Aneta Ilczuk Ostrów Mazowiecka 10 KM - - -
55 Piotr Ilczuk Błonie 10 KM - - -
56 Monika Małecka-Przybysz Warszawa 10 KM - - Runner 2.5
57 Tomasz Zając Wyszków 10 KM - - -
58 Marcin Mickiewicz - Makuch RADZYMIN 10 KM - - Q/G
59 Monika Maciejewska Ostrołęka 5 KM - - Q/G
60 Sebastian Kujanek Warszawa 5 KM - - Q/G
61 Kamil Gajewski Wyszków 10 KM - - UKS Polonez Wyszków
62 Piotr Pawlak Wyszków 5 KM - - Q/G
63 Aneta Szafrańska Ciechanów 10 KM - - KB TKKF PROMYK
64 Marzena Sadowska Warszawa Wola 5 KM - - AKB Mort !
65 Mateusz Dylewski Mostówka 10 KM - - Q/G
66 Tomasz Bralewski Wyszków 10 KM - - -
67 Marek Oleksiak Chrzęsne 10 KM - - -
68 Bożena Borkowska Skuszew 5 KM - - KB Wyszków
69 Zbigniew Podleś Warszawa Praga 10 KM - - -
70 Rafał Borowski Warszawa 10 KM - - 12tri.pl
71 Sylwia Bondara Warszawa 10 KM - - JacekBiega Running Team
72 Jacek Gardener Warszawa 10 KM - - JacekBiega Running Team
73 Mateusz Pogorzelski Wyszków 10 KM - - Q/G
74 Slawomir Borzdynski Wyszków 10 KM - - Q/G
75 Kamil Kaczmarski Wyszków 5 KM - - Klub Przyjaciół Wyszkowa
76 Malwina Dziążak Warszawa 10 KM - - -
77 Izabela Parszczyńska Warszawa 10 KM - - Adidas Team
78 Czesław Bębenek Knurowiec 10 KM - - -
79 JOANNA SZYDLIK Grodzisk Mazowiecki 5 KM - - DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
80 Filip KOZŁOWSKI Grodzisk Maz. 5 KM - - DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
81 Ireneusz Mroczek Wyszków 10 KM - - -
82 Władysław Orłowski Rząśnik 10 KM - - -
83 marzena kalinowska Wyszków 10 KM - - -
84 Bartosz Oleksiak Rząśnik 5 KM - - Q/G
85 Paweł Sergiejuk Wyszków 5 KM - - -
86 Mariusz Borkowski Wyszków 10 KM - - -
87 Kinga Turek Lucynów 10 KM - - Q/G
88 Adam Karaskiewicz Michałów-Reginów 5 KM - - -
89 Natalia Jeż LEGIONOWO 5 KM - - -
90 Paweł Siekierski Kobyłka 10 KM - - Aktywny Relax
91 Ewelina Jeż Wola Aleksandra 5 KM - - -
92 Agnieszka Sakowska Warszawa 5 KM - - Fundacja Przetarty Szlak
93 Adrian Nowak Wyszków 5 KM - - -
94 KATARZYNA DAŁEK Warszawa 10 KM - - FAK MAJ LAJF
95 Michał Orzeł Warszawa 10 KM - - ENTRE.PL Team
96 Artur Karamuz Wyszków 5 KM - - Q/G
97 Adam Kaczyński Wyszków 10 KM - - Q/G
98 Grzegorz Stortz Wyszków 10 KM - - Q/G
99 Adrian Karłowicz Wyszków 5 KM - - QG
100 Piotr Kania Wyszków 10 KM - - -
101 Michał Gajda Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
102 Bartłomiej Depta Długosiodło 5 KM - - KB Długosiodło
103 Bogumił Wrzosek Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
104 Izabela Gudanis Wyszków 10 KM - - -
105 Monika Grabarczyk MARKI 10 KM - - Markowi Biegacze
106 Paulina Baran Piaseczno 5 KM - - Butaliony
107 Zenon Baran Warszawa 5 KM - - Butaliony
108 Paweł Kącki Warszawa 5 KM - - Butaliony
109 Krzysztof Korol Warszawa 5 KM - - -
110 Justyna Rogulska-Nowak Wyszków 5 KM - - TevActive
111 Adam Kalicki Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
112 Maciej Kosiec Warszawa 10 KM - - -
113 Przemysław Dąbrowski Borawe 10 KM - - AGRO-METAL Ostrołęka
114 Joanna Odolczyk Warszawa 5 KM - - Butaliony
115 Michał Wąsik Klembów 10 KM - - OSP Klembów
116 Katarzyna karaszewska Wyszków 5 KM - - ENTRE.PL Team
117 Marcin Duda Stara Ruskołęka 5 KM - - Ruskołęka TEAM
118 Zuzanna Sarnacka Wyszków 5 KM - - -
119 Mariusz Czerwiński Wyszków 5 KM - - QG
120 Kamil Skrętny Wyszków 10 KM - - -
121 Artur Łuczyk MARKI 10 KM - - Markowi Biegacze
122 Sebastian Grotowski Skuszew 5 KM - - Q/G
123 Anna Stążewska-Pawlak Wyszków 5 KM - - -
124 Bartosz Baliński Leszczydół Nowiny 5 KM - - -
125 Piotr Giziewicz Wyszków 10 KM - - -
126 Paweł Niedźwiedź Wyszków 10 KM - - KB Wyszków
127 Mariusz Filipowicz Mostówka 5 KM - - QG
128 Mateusz Filipowicz Mostówka 5 KM - - QG
129 Daniel Stryjek Ostrówek wegrowski 10 KM - - -
130 Mariusz Rożek Gaj 5 KM - - QG
131 Jerzy Marszałek Warszawa Gocław 5 KM - - -
132 Andrzej Liśkiewicz Wyszków 10 KM - - BBL Legionowo
133 Maciej Godleś Wyszków 5 KM - - -
134 Mariusz Baran wyszkow 5 KM - - Quad
135 Artur TWARDOWSKI Wyszków 5 KM - - -
136 Paweł Gerek Obryte 10 KM - - -
137 Paweł Jaczewski MARKI 10 KM - - Markowi Biegacze
138 Dariusz ŚWIERCZEWSKI Warszawa Bielany 10 KM - - NIEZRZESZONY
139 Oskar Wojtalik Warszawa 5 KM - - -
140 Kamila Wilczyńska Wyszków 10 KM - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 41
Mężczyźni 99
Wszyscy 140