Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Który raz startujesz w OBRP?
1 Tomasz Błachowicz Wieruszów Mężczyźni 1 WieRUNszow L 4
2 Mateusz Cegiełka Kaski Mężczyźni 1 - M 2
3 Magdalena Kucińska Warszawa-Wesoła Kobiety 1 - S 2
4 Maciej Michalski Wrocław Mężczyźni - - XL 2
5 ADAM WALACIK Kuźnica Skakawska Mężczyźni 1 WieRUNszów L 4
6 Błażej Ibron Ostrów Wielkopolski Mężczyźni 1 - L 1
7 Beata Kapuścik Zduńska Wola Kobiety 1 Rajsport Active S 2
8 Damian Kucharski Zdunska Wola Mężczyźni 1 Rajsport Active L 2
9 Piotr Nowak Warszawa Mężczyźni 1 - L 1
10 Kacper Karbowski Wyszanów Mężczyźni 1 - L 1
11 Łukasz Kulczewski Wrocław Mężczyźni 1 KB Vamos Amigos Wrocław M 3
12 Łukasz Jazłocki Warszawa-Wesoła Mężczyźni 1 - L 2
13 Dariusz Krupiński Łódź Mężczyźni 1 - M 2
14 Piotr Łobodziński Bielsk Podlaski Mężczyźni 1 Adidas Running S 3
15 Marcin Perdek Zdunska Wola Mężczyźni 1 Rajsport Active M 1
16 Piotr Franiak Wieruszów Mężczyźni 1 - L 1
17 Marcin Świeściak Wieruszów Mężczyźni - - L 1
18 IWONA WICHA Góra Kalwaria Kobiety 1 OK!Sport S 2
19 Łukasz Stanek Prusak Mężczyźni 1 - M 2
20 Kacper Bartela Wieruszów Mężczyźni 1 - XL 1
21 Sebastian Kania Wieruszów Mężczyźni 1 - M 1
22 Łukasz Bartela Wieruszów Mężczyźni 1 WieRUNszów L 2
23 Paweł Fischer Wyszanów Mężczyźni 1 LTT M 2
24 Paweł Korniak Jawor Mężczyźni 1 - L 1
25 Bartłomiej Mistygacz Wierzchlas Mężczyźni - KB Florian Zajączki Drugie M 4
26 Krzysztof Jakubowski Sokolniki Mężczyźni 1 UKS "Grom" Sokolniki L 4
27 Łukasz Grycman Smardze Mężczyźni 1 Cart-Pack TEAM M 1
28 KRYSTYNA Heinze WSCHOWA Kobiety 1 - M 2
29 Sandra Stefaniak Wrocław Kobiety - - S 1
30 Marcin Kasperczyk Ostrzeszów Mężczyźni - - XL 2
31 MARCIN POCHROŃ wieluń Mężczyźni 1 WieRUNszów M 2
32 Magdalena GRYCMAN Smardze Kobiety 1 - S 1
33 Zbigniew Napierała Wieruszów Mężczyźni 1 - XL 3
34 Jakub Frankowski Wysocko Małe Mężczyźni - - M 2
35 Elżbieta Heinze WSCHOWA Kobiety 1 - M 2
36 Andrzej Jaśniak Wieruszów Mężczyźni - - M 1
37 Jakub Orłowski Komorniki Mężczyźni 1 - L 1
38 Karol Kazuś Wieruszów Mężczyźni 1 WieRUNszów L 3
39 Piotr Balcer Baranów Mężczyźni - - XL 1
40 PAWEŁ DZIOPA Miąsowa Mężczyźni 1 - L 1
41 Robert Bartnik Oleśnica Mężczyźni 1 POGROM WICHRA TEAM M 1
42 Łukasz Hebanowski Gdynia Mężczyźni - - M 1
43 Przemysław Nowak Bierutów Mężczyźni 1 - S 1
44 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie Mężczyźni - Tempo Z-ce Śl L 1
45 Michał Jakubowski Ząbkowice Śląskie Mężczyźni - Tempo Z-ce Śl M 1
46 AGNIESZKA WIECZOREK Poznań Kobiety 1 - S 1
47 Krzysztof Balatka Kutno Mężczyźni - AZS WSGK KUTNO L 1
48 Mateusz Chajęcki Warszawa Mężczyźni - Fizmed team XL 1
49 Leszek Zwierucho Przęsocin/Police Mężczyźni - m&l Parchocin team L 1
50 Krzysztof Wojciechowski Radlin Mężczyźni - Radlinioki w biegu L 1
51 Zbigniew Cholewa Klucze Mężczyźni - - L 1
52 Alicja Chrząstek Kielce Kobiety - - S 1
53 Daniel Gniadek Ząbkowice Śląskie Mężczyźni - Tempo Z-ce Śl L 1
54 Karol Zawadzki Radlin Mężczyźni 1 Radlin M 1
55 WERONIKA SKOREK MASZOTA Gdynia Kobiety - - M 1
56 Rafał Biczysko Wieruszów Mężczyźni 1 - L 3
57 Damian Szafert Wrocław Mężczyźni - - M 1
58 Agnieszka Rząsowska Wrocław Kobiety - - S 1
59 Zenon Baran Warszawa Mężczyźni 1 Butaliony L 1
60 Tomasz Szymański Praszka Mężczyźni 1 LKS BASKET L 1
61 Maciej Dawidziuk Złotoryja Mężczyźni - OLAWS Złotryja M 3
62 Paulina Baran Piaseczno Kobiety 1 Butaliony S 1
63 Anna Kujawska Warszawa Kobiety - - S 1
64 Robert Lizoń Osiek Mężczyźni 1 brak L 2
65 ROMAN MODRZEJEWSKI grabów nad prosną Mężczyźni - AC/DC L 4
66 Hubert Fedorczyk Kosmów Mężczyźni 1 - M 1
67 Alicja Balińska Głaz Kobiety - - S 1
68 Łukasz Kachel Katowice Mężczyźni 1 Wieruszowskie Sieci Światłowodowe L 2
69 Przemysław Kubacki zacharzew Mężczyźni 1 zlk ostrów wlkp XL 3
70 Grazyna Bubała Rożniątów Kobiety - WKB Meta L 1
71 Joanna Odolczyk Warszawa Kobiety 1 Butaliony M 1
72 Jerzy Odolczyk Warszawa Mężczyźni 1 Butaliony M 1
73 Tomasz Siudmak wieluń Mężczyźni - Wieluń Biega L 1
74 sergii rybak vinnitsa Mężczyźni - lkb rudnik L 2
75 Henryk Kukuła Mirków Mężczyźni 1 - L 4
76 Mariusz Rój Sarnów Mężczyźni 1 - XL 3
77 Jarosław Kasendra Gliwice Mężczyźni 1 - XL 3
78 Bogusław Sala Przeczyce Mężczyźni 1 - XL 1
79 Tomasz Sala Przeczyce Mężczyźni 1 - L 1
80 Paweł Królik Osiek Mężczyźni 1 - L 2
81 Łukasz Lis Mieleszyn Mężczyźni 1 - M 2
82 Anastazja Modrzejewska grabów nad prosną Kobiety - Uniwerstet Wrocławski S 1
83 DOMINIK ŚWITOŃ Ostrzeszów Mężczyźni 1 - M 1
84 Maciej Winkowski Osiek Mężczyźni 1 - L 1
85 Arkadiusz Fiołka Żdżary Mężczyźni 1 - L 1
86 Dariusz Magott wieluń Mężczyźni 1 - L 1
87 KRZYSZTOF PRYSTASZ Oława Mężczyźni - - M 1
88 Paweł Grądzielewski Kalisz Mężczyźni 1 - M 1
89 Kacper Owczarski Wieruszów Mężczyźni 1 - XL 2
90 Mariusz Lipski wieluń Mężczyźni - Wieluń biega L 1
91 Daniel Stodolny Książenice Mężczyźni 1 Wilki L 1
92 Leszek Sitek Książenice Mężczyźni 1 Wilki L 1
93 Patryk Gawlik Wieruszów Mężczyźni 1 AutoExpert L 2
94 Dawid Lehmann Kępno Mężczyźni 1 K.S.Leniwiec L 2
95 Kamil Kaleta Ludwinów Mężczyźni 1 - L 1
96 RAFAL BEBELSKI Warszawa Mężczyźni - Kuźnia Triathlonu L 1
97 Bartosz Kubica Wielowieś Mężczyźni 1 - M 1
98 Mateusz Skarbiecki Chudoba Mężczyźni - - XL 1
99 Łukasz Grzesiak Wieruszów Mężczyźni 1 - XL 1
100 Tomasz Grzesiak Wieruszów Mężczyźni 1 - S 1
101 Dawid Jerzyk Kępno Mężczyźni 1 K.S. Leniwiec L 1
102 Weronika Paleczna Baranów Kobiety 1 - S 1
103 jan kowalski tadeusz kowalski Walichnowy Mężczyźni 1 UKS "Grom" Sokolniki M 2
104 Jakub Kuczma Wrocław Mężczyźni - Wroclaw Marathon TTeam S 1
105 Adrian Kubicki Sieradz Mężczyźni - Rajsport Active M 1
106 Radosław Toboła Mieleszyn Mężczyźni 1 - L 3
107 Justyna Krzyzanska trzcinica Kobiety 1 - M 1
108 BŁAŻEJ KRÓL KĘBŁOWO Mężczyźni - - S 1
109 Sebastian Goldyn Ostrzeszów Mężczyźni 1 Aktywny Ostrzeszów L 1
110 Adrian Szczekutowicz Warszawa Mokotów Mężczyźni - biegam, bo nie lubię L 1
111 Konrad Parusiński Wieruszów Mężczyźni 1 WieRUNszów M 4
112 Radosław Nowaczyk Gniezno Mężczyźni - MAX ALEX XAVI L 1
113 Pawel Olijnyk Czernichów Mężczyźni - ICE MAT TEAM M 1
114 Swietlana Olijnyk Winnica Kobiety 1 ICE MAT TEAM S 1
115 NATALIA HECZKO Galewice Kobiety - Wieruszowskie Sieci Światłowodowe M 2
116 Michał Czuba Ligota Zamecka Mężczyźni 1 - XL 1
117 Marcin Szymała Kluczbork Mężczyźni 1 - M 1
118 Sebastian Kachel Chorzów Mężczyźni 1 Wieruszowskie Sieci Światłowodowe S 4
119 MARIUSZ KOŚCIELNY WITASZYCE Mężczyźni 1 - XL 1
120 Karol Dąbrowski Wieruszów Mężczyźni - WieRUNszów L 4
121 Karolina Rasała Oleśnica Kobiety 1 Cała Oleśnica Biega S 1
122 Adam Głogowski Wrocław Mężczyźni 1 - XL 1
123 adrianna adamek Ostrów Wielkopolski Kobiety 1 brak M 1
124 Marcin Jaremko Wieruszów Mężczyźni 1 - L 1
125 Robert Pontus Oleśnica Mężczyźni 1 Cała Oleśnica Biega M 1
126 Szymon Antczak Piotrków Trybunalski Mężczyźni - 25 batalion dowodzenia Tomaszów Mazowiecki L 1
127 Marek MENDEL Byczyna Mężczyźni 1 Byczyński Klub Biegacza M 1
128 Piotr Holly Wałbrzych Mężczyźni 1 sportfuel.pl S 1
129 RADOSŁAW SEKIETA Łódź Mężczyźni 1 TIME4S M 1
130 Daniel Derkacz Wola Mężczyźni 1 Wieruszowskie Sieci Światłowodowe S 1
131 Daria Misiak Opojowice Kobiety 1 wieluń biega M 1
132 Dawid Smolarkiewicz Ostrówek Mężczyźni 1 Wieluń biega L 1
133 Łukasz Nikodem Mikorzyn Mężczyźni 1 - M 2
134 ANDRZEJ CHRZANOWSKI Słupno Mężczyźni - TRENDY TRAVEL PŁOCK XL 1
135 Radosław Ceranowski Wrocław Mężczyźni 1 - M 1
136 Wojciech Beśka Pajęczno Mężczyźni 1 Klub Biegacza Warta L 1
137 Marcin Rychlik Wyszanów Mężczyźni 1 www-team2M run in two M 3
138 Żaneta Powolna Mirków Kobiety 1 - M 1
139 Mirosław Starzec Głubczyce Mężczyźni 1 www-team2M run in two XL 3
140 Katarzyna Sidorczuk BEŁCHATÓW Kobiety - KB Spartakus Bełchatów S 1
141 Joanna Kałuża-Pawłowska BEŁCHATÓW Kobiety 1 KBSpartakus S 1
142 Urszula Sujecka BEŁCHATÓW Kobiety 1 KB Spartakus Bełchatów M 1
143 Andrzej Sujecki BEŁCHATÓW Mężczyźni 1 - M 1
144 Barbara Juszczak Warta Kobiety - Rajsport Active L 1
145 Robert Kulczak Warta Mężczyźni - Rajsport Active L 1
146 Kasia Jeruszka Zabrze Kobiety 1 - M 2
147 Grzegorz justyński 98-220 Zduńska Wola Mężczyźni - www-team2M run in two M 1
148 Mateusz Justyński 98-220 Zduńska Wola Mężczyźni - www-team2M run in two M 1
149 Robert Okoń Wieruszów Mężczyźni - - XL 1
150 katarzyna Justyńska 98-220 Zduńska Wola Kobiety - www-team2M run in two M 1
151 Maciej Maciejewski Kalisz Mężczyźni 1 KM PSP Kalisz L 1
152 Tomasz Konieczko DOBIESZOWICE Mężczyźni 1 - XL 1
153 Bartłomiej Walczak Huta Mężczyźni - - L 1
154 sławomir komraus Pszczyna Mężczyźni 1 - L 1
155 Zbigniew Komraus Pszczyna Mężczyźni 1 - XL 1
156 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI Wrocław Mężczyźni 1 - XL 1
157 Adam Udała Chotynin Mężczyźni 1 - M 1


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 31
Mężczyźni 126
Kobiety 31
Mężczyźni 126
Wszyscy 157