Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Zawodnik 1 imię - kapitan Zawodnik 1 nazwisko - kapitan Nazwa drużyny Opłata Start w Drużynowych Mistrzostwach Polski Zawodnik 2 imię Zawodnik 2 nazwisko Zawodnik 3 imię Zawodnik 3 nazwisko Zawodnik 4 imię Zawodnik 4 nazwisko Zawodnik 5 imię Zawodnik 5 nazwisko Zawodnik rezerwowy 1 imię Zawodnik rezerwowy 1 nazwisko Zawodnik rezerwowy 2 imię Zawodnik rezerwowy 2 nazwisko
1 Rafał Wrożyna Jafi Sport Bike Team 1 TAK Rafał Sekta Karol Anderko Wojciech Wardziak Marek Wojnarowski Michał Nowok Dariusz Pelka
2 Grzegorz Turkiewicz GATTA BIKE TEAM - TAK Mariusz Piasecki Dariusz Malinowski Adam Ostojski Dominik Kapusta Dominik Omiotek Robert Pilch
3 Daniel Lindner KTNSZ HELLENA - NIE Sławomir Wągrowski Damian Zdun Krzysztof Kleps Radosław Miągowski Sebastian Świerczyński Mariusz Szyc
4 Bartłomiej Marczewski Metabo TORA Bike - NIE Przemysław Ratajczak Tomasz Grondal Krzysztof Krówczyński Arkadiusz Nędzewicz Mateusz Data Jerzy Nogała
5 Arkadiusz Milewski Policyjne Stowarzyszenie Sportowe Pozytywnie Zakręceni 1 NIE Dariusz Walczak Krzysztof Hojzler Piotr Janus Szymon Sędzik - - - -
6 Wojciech Maciąg GATTA BIKE TEAM 2 - TAK Sławomir Grzesiak Zygmunt Krawczyk Tomasz Grzegory Paweł Hałaśkiewicz Przemysław Juszkiewicz Tomasz Czechowski
7 Rafał SKRZYPINSKI Hunters Team - NIE Marcin Intek Andrzej Zielenda Ryszard Waligórski Łukasz Waligórski Jerzy Przybyła - -
8 Marcin Fiszer (Nie)dzielni Kolarze 1 NIE Filip Łuczak Maciej Kędziora Paweł Jastrząb Robert Kmieciak - - - -
9 Arkadiusz Zmyślony Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. - NIE Rafał Dykcik Mikołaj Kordus Michał Mielcarek Leszek Zmyślony Tobiasz Walczak Maciej Opielewicz
10 LESZEK SADOWSKI KAMELEONTEAM - TAK MAREK TACIAK ZBIGNIEW GROSZ PIOTR RATAJCZYK ZBIGNIEW SZKOŁUDA RADOSŁAW DROGOSZ - -
11 Zbigniew Gucwa GVT - NIE Bartłomiej Buczek Bartosz Pajor Robert Wilkowiecki Michał Nawracaj - - - -
12 RAFAŁ TAMBORSKI Companeros 1 NIE Wacław Kubacik Wojciech Banaszczak Tomasz Kramer Karol Królikowski - - - -
13 Marcin Żurowski Górskie Dziki 1 NIE Konrad Kunicki Janusz Garbera Sebastian Kolda Radosław Kudła - - - -
14 Grzegorz Bogdajewicz OTR INTERKOL I - NIE Wojciech Kokosiński Robert Kierzek Łukasz Grzesiek Rafał Oleś Michał Nawrocki - -
15 Julita Sikora TRI Team - NIE Ewelina Szabelska Karolina Gorczyca Agata Nawracaj Monika Mazur - - - -
16 Paweł Grehl Teżewe 1 NIE Artur Pupka Błażej Pietrzak Sebastian Biruta Jacek Jędrzejczyk - - - -
17 Radosław Kozal FTI Racing Team I - NIE Jakub Czwojda Bartosz Bolewski Iwo Mroske Artur Adamczak Adam Ciemniak - -
18 Bartłomiej Granek Corratec Team - NIE Jakub Granek Jacek Bazak Michał Kucewicz Karol Kucięba - - - -
19 Miłosz Wlaźlak Gostyński Klub Rowerowy 1 NIE Cezary Kawa Zbigniew Olejniczak Wojciech Matuszak Marcin Matuszkiewicz - - - -
20 Przemysław Micek ,,ORŁY PULWICKIEGO' 1 NIE Marcin Pulwicki Krzysztof Nowak Tomasz Wiśniewski Tomasz Zawiślak - - - -
21 Tomasz Majewski Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze - TAK Robert Duda Marek Stram Grzegorz Golonko Dariusz Wojciechowski Artur Majewski - -
22 Marcin Trzaska Saj Pol Team - NIE Krzysztof Krupa Przemysław Marcinkowski Paweł Jędrzejczyk Łukasz Pawłowski - - - -
23 Artur Kozal FTI Racing Team Pro 1 TAK Robert Żmudzin Tomasz Minta Robert Płotkowiak Daniel Majkowski - - - -
24 Dawid Bielewicz Zgrupka Team - NIE Krystian Szymczak Bartosz Bal Paweł Wiliński Dariusz Jamielucha Łukasz Buława - -
25 Artur Baturo FTI Racing Team II 1 NIE Sławomir Urbański Leopold Laskowski Karol Piekarski Łukasz Pikosz - - - -
26 Mariusz Kowalczyk Saj Pol Team 2 - NIE Mateusz Filarowski Krystian Radko Maciej Nieślanczyk Mariusz Andrejów - - - -
27 Andrzej Gucwa GVT Adsystem - NIE Konrad Czajkowski Piotr Antczak Tadeusz Byczkowski Łukasz Wagemann - - - -
28 Dariusz Kostrzewski PAZOŁA S.C. TEAM - NIE Sławomir Hauza Przemysław Chrząstowski Kornel Wika Jan Nowak - - - -
29 Grzegorz Kalinowski GVT2 1 NIE Jarek Miazga Maciej Radecki Paweł Gryszkiewicz Tomasz Sakuta - - - -
30 Andrzej Biel GÓRAL POLICE - NIE Mirosław Wojtys Zbigniew Heleniarz Marek Grum Piotr Słowik Przemysław Chabasinski - -
31 KRZYSZTOF PUŚLECKI CROSS PĘPOWO - NIE ARKADIUSZ SZELĄGOWSKI SZYMON DUDA TOMASZ WACHOWIAK MICHAŁ MAYER - - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 1
Mężczyźni 20
Wszyscy 31