Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Zygmunt Kurpet Jastrzębie-Zdrój Nordic Walking Nordic M 1 wolny strzelec XL
2 Monia Ciołkiewicz Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
3 Marta Cebo Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB Samo się nie przebiegnie M
4 Jolanta Musialska Sławków Nordic Walking Nordic K 1 INDYWIDUALNIE L
5 zbigniew talaga Kolonia Nordic Walking Nordic M 1 - M
6 Magdalena Kleszcz Wysoka Nordic Walking Nordic K 1 - S
7 Małgorzata Talaga Kolonia Nordic Walking Nordic K 1 - S
8 Jerzy Górnik Katowice Nordic Walking Nordic M 1 - L
9 Anna Malczyk Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 Dąbrowa Nordic Team L
10 Rafał Ziętek Sławków Nordic Walking Nordic M 1 - L
11 Katarzyna Myrczek Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - S
12 Elżbieta Matonóg Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE L
13 Iza Teodorczuk Olkusz Nordic Walking Nordic K 1 olkuszbiega.pl M
14 Anna ZACZYŃSKA Lubin Nordic Walking Nordic K 1 KS Metraco Polkowice S
15 Krzysztof Skiba Polkowice Nordic Walking Nordic M 1 ZG Polkowice/Sieroszowice S
16 Teresa Podgórska Sławków Nordic Walking Nordic K 1 ---- XL
17 Stanisława Krawczyk Sławków Nordic Walking Nordic K 1 --- XL
18 Halina Grzmil Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
19 Maria Kulik Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - XL
20 wiktor krawczyk Sławków Nordic Walking Nordic M 1 Piękny wiek XL
21 Elżbieta Tomczyk Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB M
22 Monika Zaorska Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB XL
23 Grażyna Glanowska Sławków Nordic Walking Nordic K 1 indywidualnie M
24 Magdalena Goniewicz-Błasiak Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB S
25 Monika Kaczmarzyk Sławków Nordic Walking Nordic K 1 Samo Się Nie Przebiegnie XL
26 Dorota Bagińska Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - S
27 Piotr Macholc Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic M 1 ŻÓŁWIK XL
28 Paweł Teodorczuk Olkusz Nordic Walking Nordic M 1 olkuszbiega.pl L
29 Jolanta Kluczewska Olkusz Nordic Walking Nordic K 1 - L
30 Danuta Krawczyk Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 - M
31 Justyna Chrzanowska Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 - M
32 Aneta Sośnierz Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB Samo się nie przebiegnie M
33 Jolanta Prychodko Małobądz Nordic Walking Nordic K 1 - L
34 Katarzyna Dusik Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - XL
35 Anna Krawczyk Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
36 Małgorzata Prządka Krzykawka Nordic Walking Nordic K 1 - M
37 Barbara Lewandowska Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
38 Anna Krzynówek Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - XL
39 Katarzyna Pietraszek Rybak Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 - M
40 Izabela Ziętek-Kłos Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - XL
41 Agnieszka Knol Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 - S
42 Olga Lech Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
43 Katarzyna Łokieć Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - S
44 Artur Siwiec Katowice Nordic Walking Nordic M 1 MK team L
45 Justyna Młynarczyk Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
46 Halina Nędza Sławków Nordic Walking Nordic K 1 piękny wiek L
47 AGNIESZKA SIOŁA Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
48 Agnieszka Skubis Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
49 Justyna Łoszajć Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 - XL
50 Jarosław Czub Sosnowiec Nordic Walking Nordic M 1 Harpagan Sosnowiec XL
51 Henryka Baruch Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 Dąbrowa Nordic Team M
52 Rafał PIłat Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic M 1 W pogoni za duchem L
53 BEATA KOWALIK NIEGOWONICE Nordic Walking Nordic K 1 - M
54 Agnieszka Bulińska NIEGOWONICE Nordic Walking Nordic K 1 - L
55 Irena Pajdak Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
56 Ewa Pustuł Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
57 Daniel Gałużny Sosnowiec Nordic Walking Nordic M 1 - XL
58 Ewelina Grzyb Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
59 Ewa Ludwisiak Częstochowa Nordic Walking Nordic K 1 - L
60 Elżbieta Wach Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 Dąbrowa Nordic Team L
61 Magdalena Krauzowicz-Bryś Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 - S
62 Ewa Bierońska Sławków Nordic Walking Nordic K 1 S
63 Katarzyna Olszewska Katowice Nordic Walking Nordic K 1 SGB Samo Się Nie Przebiegnie M
64 RENATA WOŹNIAK Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
65 Agata Skubis Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
66 Małgorzata Chojowska Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Marta Rus Sławków Bieg Główny K 40- 49 1 SGB Samo się nie przebiegnie S
2 Janusz Mróz Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - S
3 Łukasz Hofler Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 SGB "Samo sie nie przebiegnie" M
4 Artur Skrzypczyk Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB "Samo się nie przebiegnie" L
5 Katarzyna Korpus-Mielczarska Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 SGB Samo się nie przebiegnie S
6 Paweł Frąckiewicz Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE M
7 Beniamin Szczepanek Sosnowiec Bieg Główny M 16- 29 1 - L
8 robert kawelczyk Częstochowa Bieg Główny M 40- 49 1 - S
9 Michał Zając Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - L
10 Grzegorz Maciążek Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE L
11 ANNA TARGOWSKA Sosnowiec Bieg Główny K 30- 39 1 - S
12 Jarosław Kasperek Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 BRAK L
13 ARKADIUSZ BUCZYŃSKI Bolesław Bieg Główny M 40- 49 1 - M
14 Marek Olszewski Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 SGB Samo Się Nie Przebiegnie L
15 Rafał Dacyk Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - XL
16 Tomasz Sikora Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE L
17 Iwona Zając Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 SGB Samo się nie przebiegnie M
18 Dariusz Hyla Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40- 49 1 Cafemobil Team L
19 Szymek Hnatów Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 Speleoklub Dąbrowa Górnicza L
20 Michał Wieczorek Czeladz Bieg Główny M 30- 39 1 - XL
21 Tadeusz Prządka Chorzów Bieg Główny M 30- 39 1 Nieloty M
22 Jacek Prządka Czeladź Bieg Główny M 30- 39 1 Nieloty L
23 Piotr Janocha Żarki Letnisko Bieg Główny M 30- 39 1 Libero Myszków M
24 Agnieszka Janocha Żarki Letnisko Bieg Główny K 30- 39 1 Ambitni Amatorzy Myszków S
25 Mariusz BUCZYŃSKI Międzygórze Bieg Główny M 30- 39 1 - S
26 Dariusz Sadowski Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 - M
27 Tomasz Sadowski Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - L
28 Bartosz Nowakowski Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - M
29 Damian Szastak Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 Harpagan Sosnowiec L
30 Zbigniew Król Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 Wataha Czerwonego Kapturka L
31 Marek Andruchów Olkusz Bieg Główny M 30- 39 1 - L
32 ROBERT PROKSA Mysłowice Bieg Główny M 50> 1 UKS Chromik Mysowice M
33 Sebastian Krężel WOLBROM Bieg Główny M 40- 49 1 Wolbrom TEAM XL
34 Andrzej Banasik Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB L
35 Wojciech Błasiak Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB M
36 Konrad Siutka Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
37 Rafał Formicki Zawiercie Bieg Główny M 16- 29 1 Victoria Zawiercie M
38 Marta Szreter Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
39 Robert Goleń Katowice Bieg Główny M 40- 49 1 - S
40 Rafał Kowalski Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 - L
41 Marek Cieśla Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50> 1 - XL
42 Grzegorz Krzyżowski Katowice Bieg Główny M 30- 39 1 - L
43 Piotr Czarnota Jaworzno Bieg Główny M 30- 39 1 MCKiS Jaworzno XL
44 Dariusz Wilk Bedzin Bieg Główny M 30- 39 1 - M
45 ELWIRA Katanowska Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
46 PAULINA Klasińska Pińczów Bieg Główny K 16-29 1 - S
47 Jakub Ziętek Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
48 Waldemar Raczyński Sławków Bieg Główny M 50> 1 Wolny strzelec L
49 Alek Motyl Olkusz Bieg Główny M 50> 1 Team Olkusz M
50 Bożena Skotniczna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 16-29 1 - M
51 Ryszard Skotniczny Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50> 1 - M
52 Paweł Opala Klucze Bieg Główny - 1 - M
53 marek pietrzyk dabrowa gornicza Bieg Główny M 30- 39 1 - XL
54 Romuald Kulas Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 - L
55 Arkadiusz Lasota Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 - M
56 MICHAŁ CHECHELSKI Olkusz Bieg Główny M 16- 29 1 olkuszbiega.pl S
57 Piotrek Sowula Olkusz Bieg Główny M 30- 39 1 Olkuszbiega L
58 Miłosz Lech Jaworzno Bieg Główny M 30- 39 1 KB MCKIS JAWORZNO M
59 Kamil Parczeński Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - L
60 Adam Małysa Klucze Bieg Główny M 30- 39 1 OLKUSZBIEGA L
61 Tomasz Muc Lędziny Bieg Główny M 40- 49 1 - L
62 Mariusz Trzcionkowski Olkusz Bieg Główny M 40- 49 1 OSV Team Olkusz L
63 Anna KOZDRA Kraków Bieg Główny K 40- 49 1 - S
64 Krzysztof KOZDRA Kraków Bieg Główny M 50> 1 - XL
65 Adam Proń Katowice Bieg Główny M 40- 49 1 I(P)RONMAN M
66 Rafał Pachla Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - S
67 Marek Kawczyk Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - L
68 Mariola Cupiał Sosnowiec Bieg Główny K 50> 1 W pogoni za duchem M
69 Dariusz Cupiał Sosnowiec Bieg Główny M 50> 1 W pogoni za duchem L
70 Andrzej Ziętek Będzin Bieg Główny M 30- 39 1 Szkoła Policji w Katowicach M
71 Klaudia Krzysztowska Czeladź Bieg Główny K 16-29 1 - M
72 Magdalena Woźniczko Bolesław Bieg Główny K 30- 39 1 - M
73 Aneta Świtaj Częstochowa Bieg Główny K 30- 39 1 Calypso Częstochowa S
74 Marek Fajer MYSZKÓW Bieg Główny M 50> 1 Zwik Myszków, Ambitni Amatorzy L
75 Grzegorz Krawczyk Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40- 49 1 - L
76 Izabela Niklas Kolonia Bieg Główny K 30- 39 1 - S
77 Anna Gałka Sułoszowa Bieg Główny K 30- 39 1 - M
78 LESZEK KRZEMIEŃ Bukowno Bieg Główny M 50> 1 - L
79 Grzegorz Zadęcki Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 SGB Samo się nie przebiegnie L
80 Marcin Urbańczyk Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 Urbańczyk Dziadu Team M
81 Anna Jaworska Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 16-29 1 Urbańczyk Dziadu Team M
82 PASTERNAK STANISŁAW Olkusz Bieg Główny M 50> 1 - M
83 Paweł Szreter Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - XL
84 Paweł Lekki Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 TKKF MICHAŁEK SŁAWKÓW XL
85 Adam Jamiński Tychy Bieg Główny M 16- 29 1 - M
86 Ewa Niewiara Sławków Bieg Główny K 50> 1 Indywidualnie S
87 Katarzyna Motyl Olkusz Bieg Główny K 16-29 1 Team Olkusz S
88 Maurycy Langner Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40- 49 1 - L
89 Andrzej Bzówka Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 SBRT Gliwice M
90 Marek Bujak Czeladź Bieg Główny M 30- 39 1 #CzeladźBiega M
91 Aleksandra Kazirod Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 samo się nie przebiegnie M
92 Mateusz Frydrych Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - M
93 Paweł Góralczyk Zawiercie Bieg Główny M 16- 29 1 - XL
94 Paweł Masłowski Zawiercie Bieg Główny M 16- 29 1 - M
95 Dariusz Sidor Olkusz Bieg Główny M 40- 49 1 olkuszbiega.pl L
96 EMILIA STAŃKOWSKA Jaworzno Bieg Główny K 16-29 1 - M
97 Roksana Płatos Gliwice Bieg Główny K 30- 39 1 - M
98 Jakub Woszczek Sułoszowa Bieg Główny M 16- 29 1 Le Gall Polska L
99 Adam Kozłowski Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 16- 29 1 - M
100 Dalia Delewska Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 30- 39 1 MKS-MOS Płomień Sosnowiec/ Adidas Running S
101 Łukasz Cioch Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 LCMedia.pl M
102 Marek Baranek Bytom Bieg Główny M 40- 49 1 OPEL ACTIVE TEAM XL
103 Adrianna Białek Oswięcim Bieg Główny K 40- 49 1 - S
104 Paweł Porębski Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - M
105 Jacek Trawczyński Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 TKKF Michałek L
106 Dariusz Molęda Krzykawka Bieg Główny M 16- 29 1 Achilles Polska XL
107 Jacek Radomski Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 - XL
108 Grażyna Guzik Sosnowiec Bieg Główny K 40- 49 1 - L
109 Łukasz Wiekiera Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 SGB Samo się nie przebiegnie. L
110 Joanna Sierpińska MYSZKÓW Bieg Główny K 30- 39 1 Ambitni Amatorzy L
111 Tomasz Sierpiński MYSZKÓW Bieg Główny M 40- 49 1 Ambitni Amatorzy XL
112 Piotr Rogowicz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50> 1 Truchtacz Mysłowice M
113 Przemysław Więcek Sosnowiec Bieg Główny M 16- 29 1 - L
114 Anna Mroczka Katowice Bieg Główny K 30- 39 1 Ambitni amatorzy Katowice M
115 Stanisław IWAŃCZAK Katowie Bieg Główny M 50> 1 Ambitni amatorzy Katowice S
116 Aleksander Zielnik Wojkowice Bieg Główny M 50> 1 - M
117 Kamil Molo Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - L
118 Andrzej Kubera Katowice Bieg Główny M 40- 49 1 Ambitni Amatorzy Katowice M
119 Daniel Zobek Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - XL
120 Piotr Zagała Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 - L
121 Anna Pawłowska Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 40- 49 1 - S
122 Adam Ziębiński Bukowno Bieg Główny M 40- 49 1 OLKUSZBIEGA.PL L
123 Nika Kisiel Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 16-29 1 Pro-Run Wrocław M
124 Agnieszka Szatniewska Będzin Bieg Główny K 30- 39 1 owocowa kraina S
125 Rafał Turek Będzin Bieg Główny M 30- 39 1 owocowa kraina S
126 Radosław Hetman Jaworzno Bieg Główny M 30- 39 1 Grupa Nomax L
127 Rafał Bożek Kozłów Bieg Główny M 16- 29 1 Justus GKK L
128 Monika Zając Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 30- 39 1 Speleoklub Dąbrowa Górnicza M
129 Adam Zając Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40- 49 1 Speleoklub Dąbrowa Górnicza M
130 Wojciech Rajwa Chorzów Bieg Główny M 16- 29 1 Nieloty XL
131 Krzysztof Matyszkiewicz Czeladź Bieg Główny M 16- 29 1 Matys Team M
132 Paweł Matyszkiewicz Czeladź Bieg Główny M 40- 49 1 Matys Team M
133 Ewa Kościańska Sosnowiec Bieg Główny K 30- 39 1 - M
134 Józef Nowak Woźniki Bieg Główny M 40- 49 1 - L
135 Adrian Kurasz Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - L
136 Iwona Patrzałek WOLBROM Bieg Główny K 16-29 1 Wolbrom TEAM XL
137 Tomasz Wawros Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - L
138 Roman Sosnowski Kraków Bieg Główny M 40- 49 1 Lacho team/KKB Dystans S
139 Dominik Lorek Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - L
140 Karol Malik Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 SGB Samo się nie przebiegnie XL
141 Angelika Malicka Rokitno Szlacheckie Bieg Główny K 30- 39 1 - S
142 Paweł Wojtas Sanok Bieg Główny M 16- 29 1 - XL
143 Justyna Wojtas - Wójcik Sanok Bieg Główny K 16-29 1 - S
144 Piotr Paluszkiewicz Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - L
145 Olga Krzysztofik Sosnowiec Bieg Główny K 16-29 1 In Doge Cat Trusts S
146 Jakub Czerwik Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 In Doge Cat Trusts M
147 Mariusz Dziedzic Łazy Bieg Główny M 30- 39 1 Zabierzów Biega L
148 Mirosław Bąk Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 - L
149 DARIUSZ Smaczyński Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50> 1 SRS Aktywna Dąbrowa M
150 Norbert Barczyk Chorzów Bieg Główny M 30- 39 1 Press Focus XL
151 Justyna Kozłowska Gliwice Bieg Główny K 30- 39 1 Night Runners Gliwice & SBRT M
152 Artur Czado Sosnowiec Bieg Główny M 16- 29 1 - M
153 Magdalena Gruca-Maciązek Zawiercie Bieg Główny K 40- 49 1 Jura.Pl M
154 Grzegorz Bryś Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 - L
155 Krzysztof Pokwap WOLBROM Bieg Główny M 30- 39 1 Wolbrom Team M
156 Bartosz Dziurka Sosnowiec Bieg Główny M 16- 29 1 - L
157 Jacek Kwiatkowski NIEGOWONICE Bieg Główny M 30- 39 1 Trenujtriathlon.pl L
158 Rafał Woźniak Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 - XL
159 Anna Balicka Poraj Bieg Główny K 40- 49 1 Leśny Konik S
160 Martyna Dziwisińska Żarki Bieg Główny K 16-29 1 PBwUK S

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Elżbieta Żuchowicz Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K - DĄBROWA NORDIC TEAM S
2 Edyta Haba Sławków Nordic Walking Nordic K - Nording Walking XL
3 Julia Haba Sławków Nordic Walking - - Sławków Team M
4 Tomasz Cugowski Sosnowiec Nordic Walking Nordic M - Nording Team XL

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Agnieszka Ołownia Trzebinia Bieg Główny K 30- 39 - parkrun Chrzanów S
2 Rafał Jureczko Olkusz Bieg Główny M 40- 49 - olkuszbiega.pl M
3 Łukasz Jakóbczak Żarki Bieg Główny M 16- 29 - Biegaj L
4 Albin Nawias Katowice Bieg Główny M 50> - Ambitni Amatorzy Katowice M
5 Marcin Bierlet Ryczówek Bieg Główny M 30- 39 - NOVIGO S
6 Aneta Kula Sosnowiec Bieg Główny K 40- 49 - - S
7 Tomasz Rybacki Katowice Bieg Główny M 30- 39 - - M
8 Oleksii Rybalchenko Kharkov Bieg Główny M 40- 49 - - L
9 Tetiana Rybalchenko Kharkov Bieg Główny K 30- 39 - - M
10 Maciej Łotecki Bukowno Bieg Główny M 16- 29 - Olkuszbiega S
11 Tomasz Mróz Sławków Bieg Główny M 30- 39 - SGIM M
12 Damian Kowalik Mysłowice Bieg Główny M 16- 29 - KS CHROMIK MYSŁOWICE M
13 dorota kamionka Olkusz Bieg Główny K 16-29 - kobieta L
14 Jacek Krampus Bukowno Bieg Główny M 30- 39 - - M
15 Tomasz Kawik Brenna Bieg Główny M 16- 29 - Runspiration S
16 DAWID METTO Kenia Bieg Główny M 16- 29 - - S
17 Pavel Vereckyi Ukraina, Doneck Bieg Główny M 30- 39 - Chemik noxy Pulawy M
18 Valentyna Kiliarska Nikolaev, Ukraine Bieg Główny K 16-29 - Chemik noxy Pulawy S


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-29 13
K 30- 39 22
K 40- 49 8
K 50> 2
M 16- 29 31
M 30- 39 52
M 40- 49 34
M 50> 15
Nordic K 56
Nordic M 13
Kobiety 102
Mężczyźni 146
Wszyscy 248