Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie M-40 1 ZKKK
2 Marta Adamiak Złoty Stok K-30 1 Złotostocka Grupa Biegowa
3 Aleksandra Akonom Skarbimierz Osiedle K-30 1 -
4 Marta Alfawicka Oława K-30 1 -
5 HENRYK AMBROSIEWICZ Legnica M-60 1 kb lew legnica
6 Michał Andrzejewski Bielawa M-30 1 BAT
7 Agata Ankowska Ząbkowice Śląskie K-20 1 Full Body Workout Ząbkowice Śląskie
8 Emilia Antosz Wrocław K-30 1 -
9 Anna Babicz Bielawa K-30 1 -
10 Dawid Babicz Bielawa M-18 1 -
11 Grzegorz Baraniuk Pieszyce M-40 1 -
12 Iwona Baraniuk Pieszyce K-40 1 -
13 Robert Bartnik Oleśnica M-40 1 POGROM WICHRA TEAM
14 JANUSZ BARTYZEL Ząbkowice Śląskie K-40 1 -
15 Kacper Basiurski Wrocław M-18 1 -
16 Małgorzata Becela Złoty Stok K-30 1 Złotostocka Grupa Biegowa
17 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg M-60 1 Niezrzeszony
18 Jakub Bednarczyk Wrocław M-20 1 Gdzie Wzrok Zaniesie
19 Marcin Bernatek Strzegom M-30 1 Strzegomska Dwunastka
20 ROBERT BĘBEN Srebrna Góra M-40 1 -
21 Piotr Bidowaniec Kłodzko M-40 1 -
22 Barbara Bieniek Paczków K-30 1 -
23 Krystian Biernacki Wrocław M-30 1 -
24 Katarzyna Bierut Zabkowice Śląskie K-20 1 -
25 Henryka Bilska-Mroczka Ziębice K-30 1 -
26 Grzegorz Bira Ziębice M-30 1 Sparta Ziębice
27 Tomasz Bizan Kłodzko M-30 1 -
28 Ewa Błauciak Zabkowice Slaskie K-18 1 ZaBIEGANI
29 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie M-18 1 ZaBIEGANI
30 Aneta Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie K-40 1 ZaBIEGANI
31 DARIUSZ BODIO Ziębice M-40 1 Sparta Ziębice
32 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie K-30 1 Full Body Workout Ząbkowice Śl.
33 Krzysztof Bogus Kamieniec Ząbkowicki M-20 1 WWW.AUTOBOGUS.PL
34 Łukasz Bogus Kamieniec Ząbkowicki M-30 1 WWW.AUTOBOGUS.PL
35 Marcin Bołoz Bielawa M-30 1 -
36 Dariusz Boratyński Wrocław M-18 1 MKS Parasol Wrocław
37 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
38 Barbara Brasil Ząbkowice Śląskie K-60 1 -
39 Sebastian Broniszewski Budzów M-20 1 -
40 Anna Buczko Ząbkowice Śląskie K-30 1 full body workout
41 Łukasz Burmiński Nysa M-30 1 Athletics Nysa
42 Kacper Burzała Ożary M-18 1 Echelon
43 JAN BUTRYN Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
44 Bartłomiej Bylica Wrocław M-30 1 -
45 Piotr Cabaj Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
46 Bożena Cedzyńska Wrocław K-30 1 -
47 Daniel Cedzyński Wrocław M-30 1 -
48 DAMIAN CENARSKI Byczeń M-30 1 PIEKŁO BYCZEŃ
49 Andrzej Cendrowski Jakubów M-20 1 KUŹNIA SPARTAN
50 Dawid Chajdukiewicz Wrocław M-30 1 -
51 Marcin Chałupa Ząbkowice Śląskie. M-30 1 -
52 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie K-30 1 WKS Wrocław
53 Katarzyna cholewa Ziębice K-30 1 -
54 KRYSTIAN CHRAPCZYŃSKI Boguszów-Gorce M-40 1 -
55 MIchał Chudzikowski Ząbkowice Śląskie M-50 1 -
56 Elżbieta Cichoń Strzegom K-30 1 -
57 Krzysztof Ciepierski Lutomierz M-30 1 Aby do Mety
58 Maciek Ciesielski Wrocław M-30 1 Ciesiu Team
59 Adrian Cięciara Zwrócona M-30 1 -
60 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie M-40 1 Polonia Ząbkowice
61 Krzysztof Ciura Oleśnica M-40 1 -
62 Karol Cociński Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
63 Piotr Cudzich JELEŚNIA M-30 1 -
64 Leslaw Cwynar Ząbkowice Śląski M-40 1 -
65 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
66 Mariola Czekalska Brzeg K-40 1 Kotwica Brzeg
67 Karol Czenczek Ząbkowice Śląskie M-18 1 ZKKK
68 Beata Czubala Ziębice K-30 1 Sparta Ziębice
69 RADOSŁAW CZUPER Raszówka M-40 1 -
70 Marcin Czyż Kamieniec Ząbkowicki M-18 1 #SobasTeam
71 Stanisław Czyż Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 ZaDyszka Team
72 Halina Czyż Kamieniec Ząbkowicki K-40 1 ZaDyszka Team
73 Małgorzata Czyżykiewicz Pieszyce K-40 1 -
74 Marzena Danilewicz Bielawa K-20 1 -
75 Damian Danilewicz Bielawa M-30 1 -
76 JERZY DĄBROWSKI Polkowice M-60 1 -
77 Elwira Dębska Ciepłowody K-18 1 -
78 Bozena Dobrowolska Jelenia Góra K-60 1 sportowi emeryci
79 Małgorzata Dobrowolska Pieszyce K-40 1 -
80 robert dobrowolski Jelenia Góra M-50 1 -
81 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie K-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
82 Artur Drabik Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 -
83 Marta Drabik Kamieniec Ząbkowicki K-30 1 -
84 Adrian Drozdowski Bielawa M-30 1 -
85 Paweł Drozdowski Bielawa M-20 1 -
86 Jakub Duda Wleń M-30 1 Orientop Wrocław
87 Andrzej Duda Dzierżoniów M-30 1 -
88 Remigiusz Dudek Ziębice M-30 1 Ziębice
89 MONIKA DUDEK Ziębice K-30 1 -
90 Roman Dudek Dzierżoniów M-40 1 -
91 Monika Duszkiewicz Legnica K-30 1 Biegam bo lubię
92 Katarzyna Dymurska Bielawa K-30 1 -
93 Wojciech Dzieduszyński Brzeg M-40 1 BBL
94 WERONIKA DZIEKAŃSKA-LECH Ziębice K-40 1 -
95 Ryszard Dzwonek Brzeg M-30 1 Kotwica Brzeg
96 Mateusz Fajdasz głuszyca M-20 1 Predators Wałbrzych
97 MAREK FALKIEWICZ Wrocław M-40 1 -
98 Ewelina Figura węża K-30 1 FIGURA TEAM
99 Robert Figura węża M-30 1 FIGURA TEAM
100 Lucjan Foltyniewicz Zgorzelec M-50 1 VRC
101 Krzysztof Frąszczak Wałbrzych M-30 1 -
102 Rudolf Fulbiszewski Świdnica M-40 1 -
103 Bogusław furcon Bielawa M-40 1 -
104 Daniel Fydrych Bielawa M-30 1 Bielawska Akademia Biegania
105 Katarzyna Gaczyńska Paczków K-40 1 Athletics Nysa
106 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko K-30 1 -
107 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko M-30 1 -
108 Przemek GAŁUSZKA KALINOWICE Górne M-30 1 -
109 Daniel Garbacz Lubnów M-30 1 -
110 Katarzyna Garbacz Świdnica K-30 1 Garlis
111 Edyta Gardecka Wałbrzych K-30 1 -
112 Sylwia Gardecka Wałbrzych K-30 1 -
113 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie M-30 1 SGR Specialized
114 Dominika Gawryjołek Ząbkowice Śląskie K-30 1 SGR Specialized
115 Rafał Gębara Kraków M-30 1 Decathlon Wroclove
116 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie K-18 1 -
117 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie K-18 1 -
118 STANISŁAW GIL Dzierżoniów M-60 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
119 Zygmunt Gil Wrocław M-50 1 -
120 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów K-40 1 -
121 Joanna Glowacka Olbrachcice Wielkie K-30 1 -
122 Sebastian Głodo Świdnica K-30 1 -
123 Leokadia Głowacka Budzów K-50 1 -
124 Daniel Gniadek Ząbkowice Śląskie M-40 1 Tempo Zą.śl
125 Anna Gnutek Ząbkowice Śląskie K-30 1 Aby do Mety
126 TOMASZ GOLA Wrocław M-30 1 -
127 Krzysztof Gozdek Wysoka M-30 1 spirit team
128 Katarzyna Górska Pieszyce K-40 1 -
129 Łukasz GRABOWSKI Opole M-30 1 -
130 Stanisław Grabowy Ząbkowice Śląskie M-40 1 rodzina grabowych
131 Magdalena Gromala Nysa K-40 1 Nysa Biega
132 RYSZARD GURGUL Boguszow-Gorce M-60 1 Dęby Wałbrzych
133 Estera Gutsche Ząbkowice Śląskie K-20 1 Dobiegnę Przed Tobą
134 Mikołaj Gutsche Ząbkowice Śląskie M-18 1 Dobiegnę Przed Tobą
135 Marta Gwóźdź Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
136 Jarosław Haczyk Opole M-40 1 Bieg Opolski
137 Michał Hebda Wrocław M-20 1 LKS Zbuczyn
138 Robert Hejn Bielawa M-30 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
139 Ewelina Herman Ciepłowody K-30 1 -
140 Dariusz Herman Ciepłowody M-40 1 EUROPROFIL
141 Grzegorz Hołyński Wrocław M-50 1 -
142 Wiesław Hrydczuk Stary Wiązów M-50 1 -
143 Monika Jabłońska Kłodzko K-30 1 Team Kłodzko
144 Robert Jabłoński Kłodzko M-40 1 Team Kłodzko
145 Michał Jakubowski Ząbkowice Śląskie M-30 1 Tempo Z-ce Śl
146 Tomasz Janik Bardo M-30 1 KP PSP Ząbkowice Śl.
147 Konrad Jankowski Dzierżoniów M-30 1 -
148 Rafał Jankowski Wałbrzych M-30 1 Predators Wałbrzych
149 Ryszard Janusz Szczytna M-50 1 LUKS Żórawina
150 Edyta Janusz Henryków K-30 1 -
151 Agnieszka Jaroczyńska Nowa Ruda-Słupiec K-30 1 -
152 Agata Jarosz Legnica K-30 1 -
153 HENRYK JASICKI Oława M-50 1 Oławska Grupa Biegowa
154 Leopold Jowczyk Ząbkowice Śląskie M-70 1 brak
155 Natalia Junik Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
156 Monika Jurka Świdnica M-40 1 -
157 Krzysztof Kaczmarek Stolec M-20 1 Tempo Z-ce Śl
158 PIOTR KADŁUBOWSKI Brzeg M-30 1 Kotwica Brzeg
159 KATARZYNA KALITA Stanowice K-20 1 -
160 Robert Tomasz Kamil Kamiński Jelenia Góra M-40 1 AD POLSKA JELENIA GÓRA
161 Tomasz Karaś Wrocław M-20 1 -
162 Angelika Karkulowska Złoty Stok K-20 1 Złotostocka Grupa Biegowa
163 Dariusz Kawecki Ściegny M-50 1 -
164 Jarosław Kempa Nysa M-50 1 -
165 Anna Kielar Srebrna Góra K-30 1 -
166 Ewelina Kieraś Nowa Ruda K-30 1 -
167 Jakub Kieraś Nowa Ruda M-20 1 -
168 Tomasz Klauziński Nysa M-30 1 -
169 Antoni Klimek Ząbkowice Śląskie M-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
170 Małgorzata Klimowicz-Bodys Wrocław K-40 1 FAST FOOT Opole
171 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie K-40 1 Aby do Mety
172 Beata Klita Ząbkowice Śląskie K-40 1 -
173 Szymon Klunder Ziębice M-30 1 Szymon Klunder
174 ROBERT KMITA Wrocław M-30 1 REBELIA Browar Ząbkowice Śląskie
175 Piotr Kociołowicz Janowiec M-30 1 Janowiec.org.pl
176 Krzysztof Konopacki Jaworek M-30 1 -
177 Adam Konopka Kłodzko M-40 1 -
178 Rafał Końciak Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
179 Michał Kornaś Braszowice M-30 1 -
180 Marcin Kornaś Braszowice M-30 1 Kornaś Team / ZKKK / FBW
181 Roman Kos Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
182 Andrzej Koszyk Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
183 Wiesław Kowal Ziębice M-40 1 Sparta Ziębice
184 Ewa Kowal Ziębice K-40 1 Sparta Ziębice
185 Tadeusz Kowalczyk Kraków M-60 1 1954
186 Tomasz Kowalczyk Pieszyce M-40 1 -
187 Małgorzata Kowalik Przeworno K-20 1 -
188 Patryk Kowalski Ząbkowice Śląskie M-50 1 niezrzeszony
189 Artur Koza Ząbkowice Śląskie M-40 1 ZKKK
190 Małgorzata Koza Ząbkowice Śląskie K-18 1 ZKKK
191 Patrycja Kozera Zabkowice Śląskie K-18 1 -
192 Jacek Kozłowski Pieszyce M-40 1 ----
193 Ewelina Krakowska Ząbkowice Śląskie K-30 1 Full Body Workout Ząbkowice Śląskie
194 Monika Krakowska Ząbkowice Śląskie K-30 1 Full Body Workout
195 Maciej Król Rdzawa M-20 1 -
196 Ela Król Pieszyce K-30 1 ZaBIEGANI
197 Elzbieta Król Pieszyce K-30 1 ZaBIEGANI
198 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec M-40 1 -
199 Radosław Krzywak Kamieniec Ząbkowicki M-30 1 -
200 Mikolaj Krzyzanowski Kamieniec Ząbkowicki M-30 1 -
201 Aleksandra Krzyzanowski Kamieniec Ząbkowicki K-30 1 -
202 Paweł Kubica SIECHNICE M-30 1 Kornaś Team
203 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie K-18 1 -
204 Aneta Kubicz Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
205 Krzysztof Kuczek Gorzanów M-30 1 Karmazynowy Odpływ
206 Kamila Kudryńska Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
207 Robert Kulikowski Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
208 Kamil Kunicki Gorzanów M-20 1 Karmazynowy Odpływ
209 TOMASZ KUPCZAK Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
210 Daniel Kupść Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
211 Justyna Kupść Wrocław K-20 1 -
212 KRZYSZTOF KUREK Olbrachcice Wielkie M-40 1 -
213 Hanna Kusznierewicz Nysa K-30 1 -
214 Paweł Lasek Kraków M-20 1 -
215 Joanna Lasek Bielsko - Biała K-30 1 -
216 Wojciech Laskowski Wrocław M-30 1 -
217 Piotr Latała Olbrachcice Wielkie M-20 1 -
218 Joanna Leśniak Ząbkowice Śląskie K-20 1 Dobiegnę Przed Tobą
219 Mariusz Lewandowski Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
220 Przemysław Lewandowski Namysłów M-20 1 -
221 Mariusz Lewandowski Ząbkowice Śl. M-30 1 -
222 Anna Liro Żabno K-20 1 -
223 Izabela Lisowska Ząbkowice Śląskie K-30 1 -
224 EDYTA LISOWSKA wilków K-40 1 -
225 Agnieszka Lisowska wilków K-30 1 -
226 Radomir Lozia Ząbkowice Śląskie M-30 1 ITigers
227 Kamila Lubczyńska Brzeg K-30 1 Kotwica Brzeg
228 MONIKA LUZAR Bielawa K-40 1 -
229 STANISŁAW LUŻNIAK Wrocław M-50 1 -
230 Marcin Łandwijt konstantynów łódzki M-40 1 EVErRUN
231 Dariusz Łaszczewski Budzów M-40 1 Świt Wrocław
232 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie M-50 1 -
233 Marcin Łuczak Nysa M-30 1 -
234 Karolina Łuczak Nysa K-30 1 -
235 Aneta Łukowicz Wrocław K-40 1 KB Sobótka
236 Bartosz Machała Bielawa M-30 1 -
237 Marta Machula Ziębice K-40 1 -
238 Arkadiusz Machula Ziębice M-40 1 Sparta Ziębice
239 Alicja Madej Ząbkowice Śląskie K-20 1 Full Body Workout Ząbkowice Śląskie
240 Wojciech Maj ząbkowice ślaskie K-30 1 Wsparcie i Rozwój
241 Rafal Makowiecki wroclaw M-40 1 -
242 PAULINA MAKOWSKA Strzelin K-30 1 -
243 Arkadiusz Malczewski Środa Śląska M-30 1 -
244 Marcin Małozięć Smolec M-30 1 -
245 JANEK MANDAT Oleśnica M-50 1 KB Lupus Oleśnica
246 Paweł Marcinkiewicz Opole M-40 1 -
247 Monika MARCINKOWSKA Nowa Ruda K-40 1 -
248 Norbert Marcinowski Bielawa M-20 1 -
249 Braszka Marek Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 -
250 Michał Marmura Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
251 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie M-40 1 PODZAMCZE
252 Aleksander Marzec Ząbkowice Śląskie M-40 1 PODZAMCZE
253 RAFAŁ MARZEWSKI Wrocław M-40 1 Maraton Wrocław Team
254 Lesław Matejski Jelenia Góra M-30 1 -
255 Marek Matyaszek Kłodzko M-30 1 -
256 Marek Mazur Oława M-40 1 -
257 Jacek Mazur Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
258 Sylwia Mazurkiewicz Wrocław K-20 1 Dobiegnę Przed Tobą
259 Michał Michalak Wałbrzych M-20 1 -
260 Ildar Michalak Skarbimierz Osiedle M-30 1 -
261 Radosław Mielecki Ząbkowice Śląskie M-40 1 Wosiek Team
262 Tomasz Mielnik Kłodzko M-40 1 -
263 Jakub Misiąg Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
264 Jolanta Miśtak Oława K-30 1 Oławska Grupa Biegowa
265 Kazimierz Modrzejewski Nysa M-50 1 Athletics Nysa
266 Krzysztof Moraszka Wrocław M-40 1 -
267 Ryszard Mydłowski Świdnica M-50 1 -
268 ryszard Nesterewicz Kłodzko M-60 1 LKS Iskra Jaszkowa
269 Katarzyna Niemczyk-Machała Bielawa K-30 1 -
270 JAGODA NOWACKA Strzegom K-20 1 Strzegomska Dwunastka
271 TERESA NOWAK Ziębice K-60 1 ZSP Ziębice
272 PRZEMYSŁAW NOWAK Dzierżoniów M-30 1 -
273 Robert Nowakowski Wrocław M-40 1 -
274 Marzena Nowicka Wrocław K-30 1 PZU Sport Team
275 Eligiusz Olszewski Opole M-40 1 BBL Opole
276 Paweł Onyśków Ząbkowice Śląskie M-40 1 Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina
277 Dorota Opalińska Dzierżoniów K-30 1 Bielawska Akademia Biegania
278 Jacek Opaliński Dzierżoniów M-30 1 Bielawska Akademia Biegania
279 Tomasz Orepuk Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
280 RYSZARD Osadnik Ząbkowice Śląskie M-40 1 Drużyna Jezusa
281 Henryk Ostropolski Dzierżoniów M-50 1 WBK Piast Wrocław
282 Paweł Ozieraniec Wrocław M-30 1 -
283 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
284 Ewa Paduch Jerzmanowa K-40 1 kb Lew legnica
285 Jarosław Papierz Opole M-50 1 OPOLEbiega.pl
286 Marek Pasek Przedborowa M-30 1 -
287 Agnieszka Pawelczyk Bielawa K-30 1 -
288 Marek Pawlik Nysa M-40 1 Athletics Nysa
289 Alicja Pawlik Nowa Ruda K-30 1 -
290 Ewa Pawlik Jugów K-20 1 -
291 Anna Pawlikowska Wrocław K-40 1 PRO-RUN WROCŁAW
292 Anna Pawluk Brzeg K-30 1 -
293 Anna Pawluk Brzeg K-30 1 -
294 Przemysław Pawłowicz Kłodzko M-30 1 Karmazynowy Odpływ
295 Magdalena Pelc Przedborowa K-20 1 -
296 Bartek Petronecki Muszkowice M-20 1 -
297 Mariola Pęcak Ziębice K-30 1 -
298 Piotr Pęcak Ziębice M-30 1 -
299 Sławomir Piaskowski Wrocław M-40 1 PZU SPORT TEAM
300 Sylwia Pietroczuk Nysa K-20 1 Athletics Nysa
301 Marcin Pietrzyk Pieszyce M-30 1 Zdyszani Pieszyce
302 Błażej Piękoś Raczyce M-20 1 -
303 KRZYSZTOF PIK Wrocław M-30 1 -
304 Rafael Piotrkowski Jawor M-30 1 -
305 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie K-20 1 Full Body Workout
306 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie M-30 1 FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚL
307 Katarzyna Piwko Świebodzice K-20 1 -
308 Kamil Piwowarski Wrocław M-30 1 ITigers
309 Alicja Plantos Złoty Stok K-40 1 Truchcikiem
310 Ryszard Plantos Złoty Stok M-50 1 TRUCHCIKIEM
311 Joanna Podgórska Świdnica K-30 1 -
312 Maria Podhajna Kamieniec Ząbkowicki K-50 1 WWW.AUTOBOGUS.PL
313 Wojciech Poros Wrocław M-30 1 Wroclaw Marathon Team
314 Krzysztof Portasiński Kiełczyn M-40 1 Biceps Team
315 ZDZISŁAW poswiat Ząbkowice Śląskie M-50 1 -
316 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
317 Sebastian Prochot Kłodzko M-30 1 -
318 Zbigniew Prus-Mierzwiński Ostrów Wlkp. M-50 1 KS Maraton Ostrów Wlkp.
319 Sławomir Przybyło Strzegom M-40 1 brak
320 Julia Ptak Ziębice K-18 1 -
321 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie M-30 1 REBELIA Browar Ząbkowice Śląskie
322 Przemysław Pucek Smolec M-40 1 WKB Piast Wrocław
323 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin M-30 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT
324 ZENON Puszczewicz Pisarzowice M-70 1 Niezrzeszony
325 Klaudia Puzio Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
326 Adam Pyta Walbrzych M-40 1 -
327 Tomasz Pyzik Brzeg M-40 1 Kotwica Brzeg
328 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
329 Wojciech Rajczakowski Wrocław M-30 1 Mo Farah Team Poland
330 Jolanta Rapacz Złoty Stok K-40 1 Złotostocka Grupa Biegowa
331 Rafał Rączka Bielawa M-30 1 -
332 Marek Rokicki Paczków M-50 1 -
333 Jarosław Rokosz Ząbkowice Śl. M-30 1 -
334 Justyna Romanowska Wrocław K-20 1 WOSIEK TEAM
335 Anita Romanowska-Lizis Ziębice K-40 1 -
336 Marta Romanów-Łojko Wrocław K-30 1 -
337 Jarosław Rosikiewicz Ząbkowice Śląskie M-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
338 Tomasz Rossa Wrocław M-20 1 -
339 Karolina Różańska Dzierżoniów K-30 1 -
340 Rafał Rudy Ząbkowice Sląskie M-20 1 -
341 RAFAŁ RUSZNICA Opole M-20 1 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole / KALENJI POLAND
342 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie K-40 1 -
343 Andrzej Sadowski Dziewietlice M-50 1 LZS
344 Marzena Sadza Bielawa K-30 1 -
345 Maciek Samolak Boguszów-Gorce M-30 1 AMATOR
346 Łukasz Samolak Lądek Zdrój M-30 1 -
347 Waldemar Sawicki Trzeboszowice M-50 1 -
348 Maciej Sawicki Trzeboszowice M-20 1 -
349 Jakub Schreiber Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
350 Łukasz Schreiber Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
351 Daniel Sekuła Ziębice M-30 1 SPARTA ZIĘBICE
352 Piotr Siemko Wrocław M-40 1 -
353 JOLANTA Siemko Wrocław K-40 1 -
354 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie M-30 1 Tempo Z-ce Śl
355 Katarzyna Silarska Złoty Stok K-50 1 złotostocka grupa biegowa
356 LESZEK SILARSKI Złoty Stok M-50 1 -
357 Witold Skorecki Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
358 Marcin Skrzypek Wrocław M-20 1 Athletics Nysa
359 Maksymilian Smalec Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
360 Daniel Smuga Brzeg M-30 1 Kotwica Brzeg
361 Błażej Sobala Ząbkowice Śląskie M-20 1 Full Body Workout Ząbkowice Śląskie
362 Zbigniew Sobków Ziębice M-40 1 SPARTA ZIĘBICE
363 Piotr Sobol Gdańsk M-50 1 -------
364 Tadeusz Sobski Ząbkowice Śląskie M-50 1 -
365 Grzegorz Socha Bedzin M-30 1 Sosik
366 TOMASZ SOKOŁOWSKI Kraków M-40 1 -
367 Adam SOWIŃSKI Opole M-50 1 OPOLEbiega.pl
368 Przemysław Stachera Borek Strzeliński M-30 1 -
369 Ewa Stawska Pieszyce K-40 1 -
370 Piotr Stefanik Wrocław M-30 1 -
371 Marek Stepowicz Wrocław M-40 1 Vege Runners
372 Witold Stolarczyk Ząbkowice Śląskie M-50 1 ZKKK
373 Paweł Stolarczyk Ząbkowice Śląskie M-20 1 ZKKK
374 Piotr Stryszewski Ziebice M-40 1 SPARTA ZIĘBICE
375 Hubert Synow Ziębice M-20 1 -
376 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie M-30 1 brak
377 Krzysztof Szczepański Strzelin M-30 1 IPA Strzelin
378 Paweł Szczurek Brzeg M-20 1 Kotwica Brezg
379 Justyna Szczurek Brzeg K-20 1 -
380 Daniel Szlaga Ziębice M-40 1 Sparta Ziębice
381 Mariusz Szpilarewicz Ziębice M-40 1 -
382 Basia Szpilarewicz Lubnów K-30 1 Fit Mum ;-)
383 Tomasz Szymański Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
384 Piotr Szymański Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
385 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie K-20 1 Full Body Wrokout Ząbkowice Śląskie
386 Magdalena Tokaruk Bobolice/Ząbkowice Śląskie K-20 1 FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
387 Mateusz Tokaruk Bobolice M-20 1 -
388 Paweł Tokarz Wrocław M-40 1 PKS Augustyn
389 ARKADIUSZ TOŁŁOCZKO CHWAŁOWICE M-30 1 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
390 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa
391 Mateusz Tomanek Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
392 Rafał Tomczyk Wrocław M-30 1 Wosiek Team
393 Piotr Towpik Kłodzko M-30 1 -
394 Edyta Tracz-Fior Uciechow K-30 1 -
395 Roman Trocha Dzierżoniów M-50 1 Orientop Wrocław
396 Krzysztof Tusznio Ząbkowice Śląskie M-20 1 Pizza Gyros Piwo
397 Anna Tylak Bielawa K-40 1 -
398 Edward Uhorczak Sosnowiec M-60 1 -
399 Marek Urbański Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
400 Wojciech Urzędowski Ciepłowody M-20 1 -
401 Wacław Wanat Wrocław M-70 1 SKY TOWER RUNNERS
402 TERESA WARZECHA Paczków K-50 1 Athletics Nysa
403 Ariel Wcisło Ząbkowice Śląskie M-20 1 Wrocławski Klub Wysokogórski
404 Barbara Wężyk Legnica K-40 1 brak
405 Grzegorz Wężyk Legnica M-40 1 brak
406 Krzysztof Wieczorek Kłodzko M-30 1 -
407 Henryk Wierzejski Wrocław M-60 1 Niezrzeszony
408 Agnieszka Wietrzyńska Brzeg K-40 1 Kotwica Brzeg
409 Monika Wilańska Złoty Stok K-40 1 Złotostocka grupa biegowa
410 olga wilczewska Ząbkowice Śląskie K-30 1 -
411 Michał Wiśniewski Opole M-20 1 TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW
412 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec M-40 1 -
413 Mikołaj Witczak Bielawa M-70 1 -
414 GRZEGORZ WNUK Kłodzko M-40 1 -
415 Marcin Wojrach Stronie Śląskie M-30 1 WILDCAT TEAM
416 Paulina Wojtanowska Bielawa K-20 1 -
417 Jolanta Wolska Ziębice K-50 1 ZSP Ziębice
418 Przemysław Wołczek Strzegom M-30 1 Strzegomska Dwunastka
419 Grzegorz Wołczyk Ziebice M-40 1 -
420 Rafał Wołczyński Jelenia Góra M-40 1 -
421 Natalia Wołoszyn- Działo Bielawa K-30 1 -
422 Jarosław Worek Głuchołazy M-50 1 -
423 DANIEL WORON Zwrócona M-30 1 TEAM RACHMISTRZ
424 rafał wożniak Brzeg M-40 1 -
425 Dorota Wójcik Ziębice K-40 1 -
426 Tomasz Wójcik Ziębice M-18 1 -
427 Monika Wójcik Ziębice K-20 1 TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW
428 Waldemar Wójcik Ziębice M-40 1 -
429 Patrycja Wrona Ząbkowice Śląskie K-20 1 Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
430 Marek Wydmuch Bardo M-50 1 -
431 PIOTR ZAGAŁA Świdnica M-40 1 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
432 Karina Zając Starczówek K-30 1 Mamy biegamy
433 Marta Zaucha Kłodzko K-30 1 -
434 Kamil Zawalski Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
435 Jarosław Zawiślak Wrocław M-50 1 -
436 Leonarda Zdrojkowska Ziębice K-30 1 -
437 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie K-30 1 -
438 Małgorzata Zieleń Wrocław K-20 1 Wosiek Team
439 Katarzyna Zielińska Tychy K-30 1 -
440 Mirona Zielińska Wrocław K-40 1 Sky Tower Runners
441 BOGUMIŁ ZIELIŃSKI Mieroszów M-50 1 Grupa Biegowa Mieroszów
442 Robert Zieliński Stoszowice M-30 1 -
443 Jarosław Zieliński Tychy K-30 1 -
444 Katarzyna Ziemianek-Zielińska Stoszowice K-30 1 -
445 Bogdan Zięba Pszenno M-40 1 -
446 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko M-30 1 -
447 Damian Ziomek Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
448 Paulina Ziółkowska Wałbrzych K-20 1 -
449 Robert Ziółkowski Bielawa M-30 1 -
450 Joanna Zybała Ostrow Wlkp K-20 1 Ogniwo Łąkociny

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Paweł Adamek Wrocław M-20 - #SobasTeam
2 Marcin Adaszek Złotoryja M-20 - -
3 Roman Awrycewicz Nowa Ruda M-50 - -
4 Paweł Barteczko Nysa M-30 - Atlethics Nysa
5 JANUSZ BARTYZEL Ząbkowice Śląskie M-40 - -
6 Karolina Biel Ząbkowice Śląskie K-30 - -
7 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie M-30 - SGR Srebrna Góra
8 KRZYSZTOF BŁOCH Chróścina M-20 - -
9 Jarosław BORUKAŁO Kłodzko M-40 - -
10 RYSZARD BUK Bielsko - Biała M-60 - AKB-Supermaraton-100 Bielsjo-Biała
11 Mateusz Bularz Oława M-20 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
12 Paulina Bularz Oława K-20 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
13 Marcin Chorzępa Jelcz-Laskowice M-20 - kb harcownik
14 Łukasz Czaja Boguszów-Gorce M-20 - -
15 Dariusz Czarnota WSCHOWA M-20 - -
16 Piotr Danik Ożary M-40 - -
17 Małgorzata Dobrowolska Pieszyce K-40 - -
18 MARCIN FRĄK Świebodzice M-30 - KRAUSE RUNNING TEAM
19 Daria Głąb Prudnik K-20 - Athletics Nysa
20 malgorzata grudzien Zabkowice Śląskie K-30 - -
21 Damian Grzegorczyk Wrocław M-30 - -
22 ELŻBIETA Hardel Jelenia Góra K-30 - Super Laski
23 Ireneusz Hetmańczyk Opole M-40 - FAST FOOT Opole
24 Anita Hołubowicz Lwówek Śląski K-20 - MATNER RUNNING TEAM
25 Pawel Hull Lwowek Slaski M-30 - Mersey Triathlon Club Wielka Brytania
26 Katarzyna Iwańciów Dzierżoniów K-30 - Mamy-biegamy
27 TOMASZ JANKOWSKI Chełmiec M-30 - -
28 Anna Janowicz Szalejów Dolny K-40 - -
29 Dorota JAROSŁAWSKA Oława K-30 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
30 Mariusz Jarosławski Oława M-40 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
31 Narcyz Jasiecki Swidnica sl M-70 - niezrzeszony
32 Krzysztof Jasion Zabkowice Slaskie M-20 - -
33 Marta Jędrzejowska Oława K-20 - -
34 Maciej Jóźwiak Wrocław M-30 - -
35 ŁUKASZ KARASOWSKI Brzeg M-30 - 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG
36 Ela Kasprzyk Ząbkowice Śląskie K-18 - -
37 ewelina kepa Zabkowice Slaskie K-30 - -
38 Anna Kępka Tarnów/Ząbkowice Śląskie K-30 - -
39 Andrzej Kocoń Ząbkowice Śląskie M-20 - -
40 Ireneusz Korchan Ziębice M-30 - SPARTA ZIĘBICE
41 Łukasz Kosmala Świdnica M-30 - -
42 Marek Kowalski TARNÓW OPOLSKI M-40 - Kolka Team Opole
43 Jakub Kozakiewicz Henryków M-30 - -
44 Sławomir Krocz Ząbkowice Śląskie M-40 - -
45 Kamil Król Ząbkowice Śląskie M-18 - -
46 NORBERT KUBIK Świdnica M-40 - -
47 Grzegorz Kulaczenko Ząbkowice Śląskie M-30 - -
48 Rafał Kwaśny Bielawa M-30 - -
49 aleksandra lamber zabkowice sl K-30 - full body workout
50 Aleksandra Lamber Ząbkowice Śląskie K-30 - -
51 Marzanna LESZCZYŃSKA Ząbkowice Śląskie K-30 - -
52 Rafał Lis Mokronos Dolny M-40 - -
53 Beata Lupa Brzeg K-40 - Amatorsko
54 Aleksandra Łapiak Walbrzych K-20 - -
55 Sebastian Makowski Prudnik M-30 - Athletics nysa
56 Rafał Malinowski Kamieniec Ząbkowicki M-30 - Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Marcus
57 Robert Manoryk Jelcz-Laskowice M-30 - -
58 Paweł Matner Nysa M-20 - MATNER RUNNING TEAM
59 Agnieszka Michalska Krosnowice K-40 - GJM
60 Dominika Napieraj Wrocław K-20 - Wosiek Team
61 Kacper Niewczas Kamieniec Ząbkowicki M-18 - -
62 Andrzej Nowak Górzec M-50 - -
63 Maciej Nowak Oława M-20 - -
64 Michał Pajor Jastrzebia k.Ciezkowic M-20 - Corall Club - Naturalne suplementy
65 Ewa Pastuszeńko Wałbrzych K-30 - Wałbrzych kontratakuje
66 natalia pochwatko Zabkowice Śląskie K-20 - -
67 Jan Ryba Wrocław M-50 - Biegambolubie Wrocław
68 Konrad Rzatkiewicz Wrocław M-30 - KS DW Opona
69 Robert Sadzik Bardo M-20 - Bardo Biega
70 Anna Sękowska Prudnik K-20 - Athletics Nysa
71 Agnieszka Sikora Ziębice K-20 - Kobieta w biegu :)
72 Kacper Smarżyk Ząbkowice Śląskie M-20 - -
73 Kamila Stefanów Ziębice K-30 - -
74 Robert Strzelczak Opole M-40 - -
75 Damian Stukus Nowa Ruda M-30 - USKS Ludwikowice Kłodzkie
76 Paweł Surowik Kłodzko M-40 - -
77 Andrzej Szałapata Ciepłowody M-30 - SGR Specialized
78 Leszek Szczepański Ziębice M-50 - CUKiT Strzelin
79 Zbigniew Szwarc Oława M-30 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
80 Karolina Szymańska Kłodzko K-30 - -
81 Kamil Szymczyk Będzin M-30 - -
82 Bartek Tatarek Targowica M-18 - -
83 Mariusz Tokarczyk Legnica M-40 - Lew Legnica
84 Przemysław Tomalik Malczyce M-30 - -
85 Paweł Torbus Wrocław M-30 - Naura Team
86 Ewa Trojak Ziębice K-40 - -
87 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka M-40 - L.K.S.Iskra Jaszkowa
88 Krzysztof Walczak Włodowice M-30 - -
89 Krzysztof Wasik Kluczbork M-30 - FAJA BAJA BUM
90 Aneta Wąsowicz Nysa K-30 - -
91 Daniel Wierzbicki Kłodzko M-30 - -
92 Ewa WIŚNIEWSKA Rogoźnica K-40 - strzegomska Dwunastka
93 Tomek Wołoszczuk Brzeg M-30 - Amator
94 Krystian Wójcik Tarnów M-20 - -
95 Elizabeth Wyrzykowski San Francisco - - TWOFITDUBS
96 Michael Wyrzykowski San Francisco - - TWOFITDUBS
97 SŁAWOMIR ZAPAŁA Zwrócona M-20 - MAKERIS TEAM
98 Edyta Zaruska Pieszyce K-40 - -
99 Rafał Zawadzki Gorzanów M-40 - -
100 Tomasz ZAWADZKI Kłodzko M-40 - -
101 Marek Zbyryt Nowa Ruda M-50 - USKS Ludwikowice Kł.
102 Wojtek Żebracki Prudnik M-20 - -
103 Justyna Żek Świdnica K-30 - ---
104 ZBIGNIEW Żuk Wałbrzych M-40 - KB FAURECJA/STOOR
105 IWONA ŻUROWSKA ŚWIDNICA POLSKA K-20 - -
106 Paweł Żywicki Lutynia M-20 - Piast Lutynia


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K-18 9
K-20 43
K-30 88
K-40 42
K-50 5
K-60 3
M-18 12
M-20 60
M-30 141
M-40 97
M-50 39
M-60 10
M-70 5
Kobiety 191
Mężczyźni 365
Wszyscy 556