Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team Jestem z powiatu Łukowskiego
1 Paweł Młodzikowski Adamów - 1 KB V-MAX Adamów TAK
2 Weronika Młodzikowska Adamów - 1 KB V-MAX Adamów TAK
3 KRZYSZTOF STAŃCZYK Fiukówka - 1 KB V-MAX Adamów TAK
4 Sławomir SKWAREK Adamów - 1 KB V-Max Adamów TAK
5 Marcin Marciniewicz Zamość - 1 - NIE
6 Magdalena Pawlak Adamów - 1 KB V-MAX Adamów TAK
7 Andrzej Okniński SIEDLCE - 1 YULO RUN TEAM SIEDLCE NIE
8 ŁUKASZ NAPOLEONE WĘDA Studzianka - 1 Klub Biegacza Biała Biega NIE
9 Marek Chadaj Adamów - 1 KB V-MAX Adamów TAK
10 Roman Lesiak Kozienice - 1 - NIE
11 Cezary Mitrus SIEDLCE - 1 - NIE
12 Łukasz Kosieradzki SIEDLCE - 1 MKS Pogoń Siedlce NIE
13 Gizela Grabińska Warszawa-Wesoła - 1 AZS UW NIE
14 Adam Burdach Adamów - 1 - TAK
15 Andrzej Pawoniak Chotyłów - 1 LSSiW CHOTYŁOWIAK NIE
16 MIKOŁAJ MITURA Zakalew - - OSP ZAKALEW/ BIEGUSIEM.PL NIE
17 PIOTR ZAJĄCZKOWSKI Zakalew - - OSP ZAKALEW/ BIEGUSIEM.PL NIE
18 ADAM MITURA Zakalew - - OSP ZAKALEW/ BIEGUSIEM.PL NIE
19 Andrzej Celej Stare Zadybie - 1 V-MAX ADAMÓW NIE
20 Stefan Matyska Stare Zadybie - 1 V-MAX ADAMÓW NIE
21 Kamila Celej Stare Zadybie - 1 KB V-MAX ADAMÓW NIE
22 Andrzej Marzęta Lubartów - 1 lubartowbiega.pl NIE
23 Rafal Hodun Woroniec - - - NIE
24 Magda Cąkała Adamów - 1 KB V-MAX Adamów TAK
25 MARIUSZ PIOTROWSKI Mińsk Mazowiecki - - MKB DREPTAK NIE
26 Jacek Maron Warszawa - 1 - NIE
27 JANUSZ WIECZOREK Mińsk Mazowiecki - 1 MKB Dreptak NIE
28 Sebastian Czumer Jelnica - - - NIE
29 Roman Stefaniuk SIEDLCE - - - NIE
30 Andrzej Mrzygłocki Lubin - 1 VEGE RUNNERS NIE
31 TADEUSZ BEDNARZAK SIEDLCE - 1 NIEZRZESZONY NIE
32 Paweł Siejko Międzyrzec Podlaski - 1 klub biegacza Biała Biega NIE
33 Janusz Leśniak Kąkolewnica - 1 SANOLEK NIE
34 Artur Ostrowski SIEDLCE - 1 Yulo Run Team NIE
35 Dawid Michalak Stanisławów - 1 MKB Dreptak NIE
36 Krzysztof Michalak Stanisławów - 1 MKB Dreptak NIE
37 Piotr Domański Radzyń Podlaski - 1 Ananas NIE
38 Mikołaj Wilczyński SIEDLCE - 1 Szybkie Wilki NIE
39 Mateusz Wilczyński SIEDLCE - 1 Szybkie Wilki NIE
40 Ryszard Krol Radzyń Podlaski - 1 Wojownik Swiatla Radzyn Podl NIE
41 Roman Kucharski Ryki - 1 biegusiem NIE
42 Piotr Męczyński Styrzyniec - 1 - NIE
43 Jerzy Młodzikowski Adamów - 1 KB V-MAX Adamów TAK
44 Rafał Kondracki Łuków - 1 KB V-MAX Adamów TAK
45 Sebastian Ochalski Okrzeja - - biegusiem.pl TAK
46 PIOTR HARASIMIUK Komarówka Podlaska - 1 www.bsmiedzyrzec.pl NIE
47 Łukasz Oniśk Międzyrzec Podlaski - - SANOLEK NIE
48 Sławomir Zduńczyk Mińsk Mazowiecki - 1 MKB Dreptak NIE
49 MAREK PAJDOWSKA Ryki - - BIEGUSIEM.PL NIE
50 SYLWIA PAJDOWSKA Ryki - - BIEGUSIEM.PL NIE
51 Marta Muszyńska Międzyrzec Podlaski - 1 - NIE
52 Dariusz Muszyński Międzyrzec Podlaski - 1 - NIE
53 Jarosław Wawrzykowski Lublin - 1 - NIE
54 Bartosz Ceberak Lubartów - 1 lubartowbiega.pl NIE
55 Damian Włudarczyk Puławy - - CHEMIK-NOXY PUŁAWY NIE
56 Zbigniew Kasprzykowski SIEDLCE - 1 Ornis Siedlce NIE
57 Łukasz Chojniak Ryki - - Biegusiem.pl NIE
58 waldemar pytel SIEDLCE - - niezrzeszony NIE
59 Paweł Daniłko Biała Podlaska - 1 - NIE
60 Iwona Wasilewska Ryki - 1 biegusiem.pl NIE
61 Paweł Wasilewski Ryki - 1 biegusiem.pl NIE
62 Maciej Nurzyński Łuków - 1 Biegacze Pomagacze TAK
63 Mirosław Sujak Mińsk Mazowiecki - 1 MKB DREPTAK NIE
64 Sebastian Szmitkowski Siedlec - 1 MESSERSZMITEK NIE
65 Andrzej Kośnik Mińsk Mazowiecki - - MKB DREPTAK NIE
66 Henryk Marek Warszawa - - - NIE
67 Bozena Frydrych Warszawa - - - NIE
68 Elwira KULBICKA Warszawa - - - NIE
69 Michał Roguski SIEDLCE - 1 MKS "Pogoń" Siedlce NIE
70 Beata Tarasiuk Międzyrzec Podlaski - 1 - NIE
71 Patryk Domagała SIEDLCE - 1 MKS "POGOŃ" SIEDLCE NIE
72 ROMAN PRAŻMO SAMOKLĘSKI - 1 - NIE
73 mariusz kowalczyk Lubartów - - - NIE
74 Mariusz Kowalczyk Lubartów - 1 - NIE
75 Rafał Wysocki SIEDLCE - 1 MKS Pogoń Siedlce NIE
76 Mariusz Andrzej romanowski Wisniew k.siedlec - - - NIE
77 Adam Zbiciak Lubartów - 1 - NIE
78 Wiesław Wysiński Łuków - 1 V-MAX ADAMÓW TAK
79 Danuta Woszczek Gołąb - - UKS OLIMP KOZIENICE NIE
80 Piotr Podstawka Stanisławów - 1 - NIE
81 Krzysztof Iwan Biała Podlaska - 1 - NIE
82 RADOSŁAW WIADERNY Dęblin - 1 Biegusiem.pl NIE
83 PIOTR MIERZEJEWSKI SIEDLCE - 1 YULO RUN TEAM SIEDLCE NIE
84 Jerzy Pulik Międzyrzec Podlaski - 1 - NIE
85 Antoni Kamecki Międzyrzec Podlaski - 1 - NIE
86 Maciej Zieliński Szczytniki - 1 biegajznami.pl NIE
87 Artur Ostrowski SIEDLCE - - Yulo Run Team NIE
88 Marek Wakuła SIEDLCE - 1 - NIE
89 Sergii KROVLAIDIS Czernichów - - achilles-leszno NIE
90 Ewa Chreścionko Otwock - - WIECZOREK TEAM NIE
91 Ewa Chreścionko Otwock - - WIECZOREK TEAM NIE
92 Ewa Chreścionko Otwock - - WIECZOREK TEAM NIE
93 Ewa Chreścionko Otwock - - WIECZOREK TEAM NIE
94 ZBIGNIEW LAMPARSKI Mińsk Mazowiecki - 1 MKB Dreptak NIE
95 Roman Kucharski Ryki - - biegusiem NIE
96 Anna Żaczek Ryki - - biegusiem.pl NIE
97 Anna Żaczek Ryki - - biegusiem.pl NIE
98 Kacper Piech Biała Podlaska - 1 runonline.pl NIE
99 Gabriela Rolka Nowy Sącz - 1 runonline.pl NIE
100 KATARZYNA GŁOWIENKA Ryki - 1 biegusiem.pl NIE
101 IZABELA TRZASKALSKA terespol - 1 azs umcs lublin NIE
102 Kamil Rafeld Ryki - 1 Biegusiem.pl NIE
103 Daniel Celej Kłoczew - 1 biegusiem.pl NIE
104 Aleksander Zygmunt Lublin - - - NIE
105 Adam Majsterek Dęblin - 1 Biegusiem.pl NIE
106 Krzysztof Grono Fiukówka - 1 V-Max TAK
107 JAN BORDZOŁ Lubartów - 1 - NIE
108 Wioletta Dessauer Lubartów - - lubartowbiega.pl NIE
109 Grzegorz Czechowicz SIEDLCE - 1 - NIE
110 Cezary Kalita Biała Podlaska - 1 KB Biała Biega NIE
111 ADAM KWIATKOWSKI Międzyrzec Podlaski - 1 Biała Biega NIE
112 ADAM KWIATKOWSKI Międzyrzec Podlaski - - Biała Biega NIE
113 Andrzej Majewski Biała Podlaska - 1 KB Biała Biega NIE
114 Krzysztof Majewski Biała Podlaska - 1 KB Biała Biega NIE
115 Krzysztof Łajtar Komarówka Podlaska - 1 Komarówka NIE
116 Beata Łajtar Komarówka Podlaska - - Komarówka Podlaska NIE
117 Marcin Oziębło Łuków - 1 Wulkany Miłości TAK
118 Grażyna Głowacka Rossosz - 1 Komarówka NIE
119 Tadeusz Serbista Józefin - 1 - NIE
120 Tomasz Łukasiak Ryki - 1 Biegusiem.pl NIE
121 Sebastian Lipiec Mińsk Mazowiecki - - biegusiem.pl NIE
122 Józef Cieślak Świderk - 1 - TAK
123 Paulina Czyzowska Huta Minska - 1 MKB Dreptak NIE
124 Beata Łajtar Komarówka Podlaska - 1 Komarówka NIE
125 Sylwester Wojda Żelechów - 1 E.S.K.M. NIE
126 Michał Markowski Dziewule - 1 MKS Pogoń Siedlce NIE
127 Ireneusz Hawryluk Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega NIE
128 anna lipinska SIEDLCE - - - NIE
129 Piotr Rosiński Łuków - 1 - TAK
130 Karol Rozczypała Jeziory - 1 - TAK
131 Roman Kucharski Ryki - - biegusiem NIE
132 Paulina Pawłowska grabianow - 1 mks pogon siedlce NIE
133 Piotr Bąkowski Lublin - 1 - NIE
134 Joanna Bąkowska Lublin - 1 - NIE
135 Piotr Dworzycki Tomaszów Lubelski - 1 - NIE
136 Radosław Kluga Chelm - 1 Chełm biega NIE
137 Dariusz Franczak vel Zwarzyński Krasnystaw - 1 Krasnystaw biega NIE
138 Michał Olejniczak Radzyń Podlaski - 1 - NIE
139 Tomasz Choduń Jawidz - 1 - NIE
140 Grzegorz Mickiewicz Komarówka Podlaska - 1 Komarówka NIE
141 Leszek Stańczuk Chodów - 1 - NIE
142 Krzysztof Piech Biała Podlaska - 1 AWF Biała Podlaska NIE
143 Anna Grabek Warszawa - 1 - NIE
144 Przemysław Świderski Sobienie Jeziory - 1 Komarówka NIE
145 Beata Łajtar Komarówka Podlaska - - Komarówka NIE
146 Krzysztof Latuszek Garwolin- Miętne - 1 Truchtacz.pl NIE
147 krzysztof saganowski Komarówka Podlaska - - Komarówka NIE
148 krzysztof saganowski Komarówka Podlaska - - Komarówka NIE
149 Rafał Kowalczyk Biała Podlaska - - - NIE
150 Paweł Michalak Łuków - 1 V-MAX ADAMÓW TAK
151 JERZY SZEWCZAK Józefów - 1 - TAK
152 Marek Rudziński SIEDLCE - 1 - NIE
153 PIOTR BANY Ryki - 1 Biegusiem.pl NIE
154 Piotr Pieńkosz Dęblin - 1 SKOK CHMIELEWSKIEGO NIE
155 Małgorzata Sypnik SYPNIK Warszawa - 1 - NIE
156 Marcin Bucholski Mińsk Mazowiecki - 1 Jw 1131 NIE
157 STANISŁAW REDZIK Otwock - 1 - NIE
158 Mariola Bucholska Mińsk Mazowiecki - 1 boot camp NIE
159 Marek Józwik Adamów - 1 - TAK
160 Agnieszka Kołodziejczyk Mińsk Mazowiecki - - Virtual Runner Club NIE
161 Wiktor Zając Łuków - - - TAK
162 Paweł Ruszniak Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega NIE
163 Mirosław Samosiuk siemiatycze - - - NIE
164 Przemysław Bartoń Suchocin - - - TAK
165 Anna Oksiejuk-Wasilewska Międzyrzec Podlaski - - - NIE
166 Aleksandra Makaruk Rzeczyca - - - NIE
167 Zbigniew Koper Barcząca - - MKB Dreptak NIE
168 Sebastian Jóźwik Adamów - 1 - TAK
169 Paweł Krzyziński SIEDLCE - 1 - NIE
170 Robert Mirosz SIEDLCE - 1 - NIE
171 Kamil Krawczak Zajezierze - 1 Biegusiem.pl NIE
172 SYLWESTER PIWKO SIEDLCE - 1 REHMEDICA SIEDLCE NIE
173 Barbara Pudło Lublin - - Lubelska Grupa Triathlonu NIE
174 Mirosław Ziółek Mełgiew - - SAINT GOBAIN SQUAD NIE
175 Agata Boniakowska Cegłów - 1 Biegacz Cegłów NIE
176 Joanna Snopkiewicz Skwarne - 1 BIEGACZ CEGŁÓW NIE
177 Ania Świderska Krotoszyn - 1 - NIE
178 Robert Dziaduch Puławy - - CHEMIK-NOXY PUŁAWY NIE
179 Małgorzata Muszyńska-Mateńko Fiukówka - - Weterynaria.Fiukówka TAK
180 Maciej Kalaciński nowe opole - 1 - NIE
181 Andriy Starzynskiy Winnica - - Chemik Pulawy Noxy NIE
182 Zbigniew Domański Łuków - 1 KB V-MAX Adamów TAK
183 Jakub Piech Biała Podlaska - 1 AZS UJ Kraków NIE
184 Adam Wakuluk siemiatycze - 1 LKS Sprinter Siemiatycze NIE
185 Radosław Kimber Fiukówka - 1 V-max Adamów TAK
186 Dariusz Szponar Hrubieszów - 1 Chełm biega NIE
187 IRENEUSZ POPŁAWSKI Biała Podlaska - 1 KBBB NIE
188 marek sobieszek Sulbiny - 1 niezrzeszony NIE
189 Tadeusz DZIEKOŃSKI Białystok - 1 Juvenia Białystok NIE
190 Jacek IWAŃSKI Skaryszew - 1 UKS OLIMP SKARYSZEW NIE
191 Towasz Kowalewski Lomazy - - No NIE
192 Mirosław Włodarczyk terespol - 1 centrum logistyczne NIE
193 Marcin Filipiak Góry - 1 - NIE
194 Roman Kwiatkowski Sobienie Jeziory - 1 OKS Start Otwock NIE
195 Dariusz Grabowski Stężyca - 1 biegusiem.pl NIE
196 Juliusz Ziółkowski SIEDLCE - - Yulo Run Team Siedlce NIE
197 Tomasz Wieliczko Adamów - 1 - TAK
198 Wojciech Rybarczyk Adamów - 1 - TAK
199 Konrad Jóźwik Adamów - 1 - TAK
200 ZBIGNIEW PACUŁA Piaseczno - 1 - NIE
201 Alex Chemadanow Białoruś - - biegusiem.pl NIE
202 Witalij Sawosz białorus - - run for fun NIE
203 Mirosław Ożóg Chełm - 1 Stowarzyszenie Krasnystaw Biega NIE
204 Ewa Chadaj Adamów - 1 KB V-MAX Adamów TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 43
Mężczyźni 161
Wszyscy 204