Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Karol Olawiński KOBIERZYCE 4700 metrów - Triathlon Mietków Team
2 Tomasz Białek Kępno 4700 metrów - GT Rat / TMT TEAM
3 Verheyden Sam Nysa 4700 metrów - BeAddictedSportWear
4 Kamil Kopania Ziemnice 4700 metrów - FabrykaTriathlonu
5 Roman Sałata Świebodzice 4700 metrów - TeMMPo Wałbrzych
6 Jacek Chmist Wrocław 4700 metrów - -
7 Tomasz Kluczyński Mirków 4700 metrów - GVT
8 Justyna Jurczyk Bytom 1000 metrów - -
9 Zbigniew Goldwasser Sobótka 4700 metrów - KB Sobótka
10 Bartłomiej Szczygielski Wrocław 4700 metrów - Amator
11 Michał Sroka Wrocław 4700 metrów - Triathlon Mietków Team
12 Michał Stasiaczek Wrocław 4700 metrów - I Can Swim/ GVT
13 Paweł Handke Wrocław 4700 metrów - I Can Swim
14 MICHAŁ ŚRODA TRZEBNICA 1000 metrów - Thiathlon Mietków Team
15 Tomasz Wroński Lutynia 4700 metrów - -
16 Karol Maciejewski Nadolice Wielkie 4700 metrów - Pro - Run Wrocław
17 Radoslaw Kosicki Wrocław 4700 metrów - -
18 Michał Kłodowski Wrocław 4700 metrów - QL0CK0W4 SKŁ4D4NK4
19 Piotr Balcerzak Wrocław 4700 metrów - -
20 Michał Paprota Wrocław 4700 metrów - Paprota Team
21 Mikołaj Visentin Wrocław 4700 metrów - Los Bieganeros
22 Julen Elguea Wrocław 500 metrów - Los Bieganeros
23 Marek Piróg Wrocław 4700 metrów - GVT
24 Jarosław Baran Wrocław 4700 metrów - -
25 Romain Ballaire Wrocław 1000 metrów - -
26 Piotr DĄBROWSKI Wrocław 1000 metrów - Litwin Triathlon Team
27 Grzegorz Przebierała Wrocław 4700 metrów - Wait4Me
28 Konrad Kunicki Wrocław 4700 metrów - GVT
29 Magdalena Łowicka Wrocław 4700 metrów - Pro-Run Wrocław
30 RAFAŁ JACKOWICZ Sobótka 1000 metrów - TRIATHLON MIETKÓW TEAM
31 Bartosz Słomczyński Częstochowa 4700 metrów - 10 BLog
32 Marcin Śmietana Wrocław 4700 metrów - Triathlon Mietków Team
33 Bartosz Cieslik Wrocław 1000 metrów - TRIATHLON MIETKÓW TEAM
34 Leszek Grygiel Wrocław 1000 metrów - Pro-Run Wrocław
35 Michał Biziel Wrocław 1000 metrów - Triatlon Mietków Team
36 Michał Iwan Wrocław 4700 metrów - -
37 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie 4700 metrów - BROWAR REBELIA
38 Grzegorz Nowak Wrocław 4700 metrów - Triathlon Mietków Team
39 Tomasz Wiśniewski Wrocław 4700 metrów - GVT
40 Izabela Janusz Szczepanów 1000 metrów - -
41 Błażej Pietrzak Wrocław 4700 metrów - GVT
42 DAMIAN BIELAWSKI Wojcieszów 4700 metrów - RAGABA MEBLE
43 TOMASZ ANTOSIAK Złotoryja 4700 metrów - Triathlon Mietków Team
44 Paweł Grehl Wrocław 4700 metrów - GVT
45 Lesław Biliński SIECHNICE 4700 metrów - TRIATHLON MIETKÓW TEAM
46 KRZYSZTOF GAJEWSKI Wrocław 4700 metrów - TriathlonClubWrocław
47 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław 4700 metrów - -
48 maciej otręba Warszawa 4700 metrów - TC Wrocław
49 MARIUSZ WRZESZCZ Piotrowice 1000 metrów - Triathlon Mietków Team
50 Grzegorz Owsiannik Legnica 1000 metrów - -
51 Joanna Sroka Wrocław 4700 metrów - Triathlon Mietków Team
52 Agnieszka Burdelak Oława 4700 metrów - -
53 Karolina Ratajczak Wrocław 1000 metrów - Triathlon Club Wrocław
54 Karolina Ratajczak Wrocław 1000 metrów - Triathlon Club Wrocław
55 Waldemar Ostrowski Wrocław 4700 metrów - Triatlon club Wrocław
56 Piotr Balcerzak Wrocław 4700 metrów - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 7
Mężczyźni 49
Wszyscy 56