Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Izabela Tomaszewska Tarnowskie Góry K40 1 GB Gwarek Tarnowskie Góry
2 Leszek Palej Zabrze M50 1 biegajkolorowo.pl
3 Łukasz Anyż Będzin M30 1 Tata Team
4 Michał Formicki Czeladź M20 - TKKF Mosir Czeladź
5 Michał Surowiec Wojkowice M30 1 JW 3946
6 Marcin Czapla Nowa Wieś M20 - brak
7 Julia Anyż Będzin K20 1 Tata Team
8 Jakub Bednarz Dąbrowa Górnicza M20 1 POGORIA BIEGA
9 Jakub Pałgan Mierzęcice M20 1 brak
10 Adriana Bijak Będzin K40 1 Pogoria Biega
11 Arkadiusz Kandzior Kraków M30 - niezrzeszony
12 Tomasz Kowal Będzin M30 1 TATA TEAM
13 Tadeusz Michniewicz Knurow M50 1 niezrzeszony
14 Zenon Glanowski Sosnowiec M60 1 TKKF Czeladź
15 BOGUSŁAW SZATON Czeladź M40 1 BRAK
16 Artur Korumbel Przybynów M40 - :))
17 Małgorzata Kołczyk Latchorzew K30 1 brak
18 Klaudia Koziorowska Nowa Wieś K20 - Nowa Wieś Team
19 Marcin Szmukier Koziegłowy M20 1 Koziegłowy
20 Marek Lubnau Sosnowiec M50 1 HARPAGAN SOSNOWIEC
21 Jan Machowski Koziegłowy M60 1 Zawisza Stara Kużnia
22 Jacek Wolny Tarnowskie Góry M40 - GB Tarnowskie Góry
23 Roman Cichoń Mierzęcice M30 1 brak
24 Joanna Cichoń Mierzęcice K30 1 brak
25 Robert Bomba Będzin M30 1 dare2run
26 Ewa Szymczak Będzin K30 1 dare2run
27 Julia Bomba Będzin K20 1 dare2run
28 jolanta ptas Czeladź K40 - TKKF MOSiR Czeladz
29 agnieszka ptas Czeladź K20 - TKKF MOSiR Czeladz
30 GRZEGORZ STYCZEŃ Bytom M40 1 POGORIA BIEGA
31 Beata Adamczyk-Nowak Bytom K40 1 Miechowicka Grupa Biegowa
32 Adam Nowak Bytom M30 1 Miechowicka Grupa Biegowa
33 Norbert Brzózka Dąbrowa Górnicza M40 1 Pogoria Biega
34 Czesław Piekarec Tarnowskie Góry M70+ - niezrzeszony
35 Łukasz Jachowicz Dąbrowa Górnicza M30 1 Tata Team
36 DARIUSZ Smaczyński Dąbrowa Górnicza M50 1 TKKF MOSIR CZELADZ
37 EWA RUSIN Dąbrowa Górnicza K50 1 TKKF MOSIR CZELADZ
38 Maria Anyż Będzin K60 1 Tata Team
39 Maria Anyż Będzin K60 1 Tata Team
40 Boguslawa Kupibida Katowice K50 - Silesia nordik team
41 Franciszek Pendolski Katowice M70+ 1 KB Józefinka
42 Dariusz Hyla Dąbrowa Górnicza M40 - Cafemobil
43 Sebastian Strzódka Sosnowiec M30 - Harpagan Sosnowiec
44 Marek Góra Tarnowskie Góry M40 - brak
45 Tomasz Skuta Dąbrowa Górnicza M30 - Pogoria Biega
46 Dariusz Przybytek Ruda Śląska M40 1 niezrzeszony
47 Agnieszka Nowak Sosnowiec K30 1 Pogoria Biega
48 SŁAWOMIR LITWIN Sosnowiec M30 1 Z pogorią Biega
49 Bogdan Thomalla Zabrze M70+ 1 OBR Tomchem
50 BOGUMIŁA KONDZIELNIK Książenice K20 - kb Sokół Knurów, /Night runner
51 Piotr Chrzanowski Jaworzno M20 1 kb MCKiS
52 Magda Spyra Poręba K30 1 brak
53 Arkadiusz Bujłow Katowice M50 1 GISZOWIEC
54 Zbigniew SIKORA Jaworzno M30 1 POGORIA BIEGA
55 Janek Czerwiński Najdziszów M20 - Piast Ożarowice
56 Tomasz Bukała Dąbrowa Górnicza M20 1 Gumisie
57 GRZEGORZ SZYMURA LESZCZYNY M40 1 niezrzeszony
58 Andrzej Krzemiński Siemianowice Śląskie M40 - PKO Bank Polski
59 Klaudia Trzybulska Sosnowiec K20 1 Ma to sens
60 Dariusz Kasiński Dąbrowa Górnicza M20 1 Ma to sens
61 Damian Pasek Bytom M20 1 KS PASEK Biega
62 Sandra Mikołajczyk Siemianowice Śląskie K20 - INTERSPORT TEAM
63 Brygida Mikołajczyk Boguchwałowice K40 1 007
64 Jerzy Gogolin Zabrze M60 1 Nie dotyczy
65 Olimpia Gogolin Zabrze K20 1 Nie dotyczy
66 Dawid Konderak Chorzów M30 1 DRUŻYNA SZPIKU
67 Tadeusz Janiczek Bytom M70+ 1 TKKF MOSiR Czeladź
68 Dorota Sorn Myszkowice K30 1 brak
69 Patrycja Kocot Nowa Wieś K20 1 xyz
70 ŁUKASZ PACUŁA Katowice M20 - DUDA TRANSPORT
71 ROBERT ZIELONKA Chrzanów M40 1 MOTOMASTER
72 Jerzy Goj PIEKARY ŚL. M50 - MOSIR PIEKARY
73 Mariusz Palka Strzemieszyce M20 1 xyz
74 Beata Wrońska Jasło K30 1 Beata team
75 HENRYK NOWAK PIEKARY ŚL. M60 1 MOSiR PIEKARY ŚLĄSKIE
76 JAN GŁOGOWSKI PIEKARY ŚL. M60 1 MOSiR PIEKARY ŚLĄSKIE
77 Anna Hyla Mierzęcice M30 1 brak
78 Karol Kalaga Dąbrowa Górnicza M20 1 brak
79 Magdalena Wrońska Jasło K40 1 brak
80 Andrzej Straś Sosnowiec M50 1 harpagan sosnowiec
81 Adam Jamiński Tychy M20 1 AWF AZS Katowice
82 Katarzyna Kalaga Zawiercie K20 1 brak
83 MACIEJ MAJEWSKI ZENDEK M20 - TĘCZA ZENDEK
84 Krzysztof Pysiewicz Katowice M50 1 niezrzeszony
85 TOMASZ SŁUPIK Bełk M30 1 Silesia Constructions
86 ARTUR DARLIŃSKI Gliwice M30 1 A-D-E-A
87 Aleksandra Matuć Bytom K40 1 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
88 Dariusz Matuć Bytom M40 1 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
89 Marek Popielewicz Katowice M50 1 METAL SERWIS TEAM
90 Tomasz Popielewicz Katowice M60 1 METAL SERWIS TEAM
91 Kamil Bogus Mierzęcice M30 1 brak
92 Krzysztof Gubała Tąpkowice M40 1 Morsy z Chechła Rodem
93 Maria Śliż Siewierz K30 1 brak
94 Sylwia Komenda Siewierz K40 - brak
95 Dariusz Jaros Będzin M40 1 nie dotyczy
96 Krzysztof Kucharski Katowice M20 1 Pożodni biegacze
97 Olga Pasamonik Siemonia K30 1 MORSY Z CHECHŁA RODEM
98 Janusz Pytel Sosnowiec M50 - Sokół Zakopane
99 Robert Matuszek Ruda Śląska M30 1 brak
100 EDWARD ANTOLAK Katowice M60 1 TKKF CZELADŹ SATURN
101 Izabela Wojdas Mierzęcice K30 1 brak
102 Tomasz Kozicki Bytom M30 1 brak
103 Karol Warmuz Wojkowice M20 1 brak
104 Benjamin Kuciński Katowice M30 1 Co Ja Biegne / Night Runners Ślonsk
105 Grzegorz Sokół Dąbrowa Górnicza M30 1 brak
106 Marcin Świtała Chruszczobród M30 1 niezrzeszony
107 Karol Irek Boronów M20 1 3maja
108 Marcin Mzyk Boronów M20 1 Boronoff
109 Marcin Michalak Siemianowice Śląskie M30 1 Niezrzeszony
110 Paweł Dratwa Zawiercie M20 1 brak
111 Krzysztof Kurek Łazy M40 - Biegaj z bananem
112 Magdalena KOPEĆ Katowice K30 1 Co ja biegne
113 Patryk Flak Strzyżowice M20 1 Rozpędzony Bojler
114 Agnieszka Zdziarska Czeladź K20 1 brak
115 Artur KAMIŃSKI Mierzęcice (Osiedle) M30 1 ...
116 Dawid Wojdas Mierzęcice M20 1 brak
117 Grzegorz GWÓŹDŹ Bytom M20 - ...
118 WLODZIMIERZ KRASKA Krakow M60 - niezrzeszony
119 Paweł Pawnuk Radzionków M20 - team
120 ANNA MARSZALIK Katowice K30 1 Katowice
121 MONIKA WILCZEK Katowice K50 1 kATOWICE
122 URSZULA WOJDAS Nowa Wieś K40 - NOWA WIEŚ
123 Jacek Karcz Mierzęcice (Osiedle) M30 1 Jaca
124 Paulina Duda Siewierz K20 1 brak
125 Patryk Kalaga Dąbrowa Górnicza M20 - BRAK
126 Damian Jędruch Dąbrowa Górnicza M30 1 brak
127 Dawid Hajduga Mierzęcice (Osiedle) M20 1 ...
128 Przemysław Podeszwa Wodzisław Śląski M30 1 niezrzeszony
129 Kamila Klimek Sosnowiec K20 1 brak
130 Mateusz Banaś Katowice M20 1 Lubię frytki z majonezem!
131 Mariusz Gramatyka Dąbrowa Gòrnicza M20 1 Gumisie
132 Joanna Banaś Mierzęcice K20 1 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
133 Łukasz Kaczmarek Siewierz M20 - 3waters
134 Konrad Ligorowski Mierzęcice (Osiedle) M20 - .....
135 Marek Maciejewski Mysłowice M50 1 TRUCHTACZ Mysłowice
136 Marek Mirończuk Będzin M20 1 brak
137 Tomasz Rylski Siemianowice Śląskie M30 - JAMAICA TEAM
138 Tomasz Tylutki Sosnowiec M30 1 Ostrowy
139 Ewelina Puchała Katowice K20 1 Lubię frytki z majonezem!
140 Piotr Wojdas Nowa Wieś M20 - NOWA WIES
141 Milena Wawrzyniak Siewierz M20 1 kobiety
142 Alina Krajecka-Solarz Sosnowiec K40 1 brak
143 Tomasz Sobieski Jaworzno M40 1 brak
144 Mariusz Cupiał MYSZKÓW M30 1 niezrzeszony
145 robert szpinda Będzin M30 - Pogoria Biega / Poczta Polska SA
146 Mariusz Leśniak Bytom M20 - DOORDIE
147 Marceli Zawodniak ZENDEK M20 - Nowa Wieś Team
148 Krzysztof Sroka Kraków M50 - niezrzeszony
149 Joanna Klempka Kraków K20 - niezrzeszona
150 Justyna Kasprzyk Sosnowiec K20 - Harpagan Sosnowiec
151 leszek stych PIEKARY ŚL. M30 - brak
152 Olimpia Kozdra PIEKARY ŚL. M40 1 1532
153 Mariola Pasikowska Żarki K20 1 Positive Energy Żarki
154 Mariola Pasikowska Żarki M30 1 Positive Energy
155 Michał Trojakowski MYSZKÓW M20 1 Positive Energy
156 bartosz zamojski Bytom M30 1 Miechowicka Grupa Biegowa
157 Iwona Zamojska Bytom K30 1 Miechowicka Grupa Biegowa
158 Marcin Taistra Katowice M30 - FC LOKOMOTIV HALEMBA
159 Sebastian Hajduga Mysłowice M20 - Mysłowice
160 WALDEMAR BERESZKO Sosnowiec M60 1 tkkf mosir czeladź
161 Wacław Majcherczyk Czeladź M70+ 1 tkkf mosir czeladź
162 Zbigniew KOWALSKI Tarnowskie Góry M30 1 xyz
163 MARIUSZ SAMBOR Katowice M30 - WUJEK BIEGA
164 Paweł Kucharski Dąbrowa Górnicza M50 1 Pogoria3
165 BOGDAN ŚCIBISZ Sosnowiec M70+ - TKKF Saturn Czeladz
166 Wojciech Nowak Sosnowiec M30 1 Ostrowy
167 Leszek Kuras Aleksandrów Łódzki M30 - brak
168 Karolina Kozłowska Katowice K20 - Pożodynka
169 Tamara Koczur MYSZKÓW K30 1 Ambitni Amatorzy
170 Paweł Podlasek Dębica M30 - OTOZ Animals Dębica
171 GRZEGORZ ZIĘTEK Bytom M30 1 Bytomskie Towarzystwo Szermiercze
172 Patrycja ZIĘTEK Bytom M20 1 Bytomskie Towarzystwo Szermiercze
173 Aleksander Dzidowski Zawiercie M30 1 Biegaj Razem z Nami
174 Dariusz Stańczyk Zawiercie M30 - Biegaj Razem Z Nami
175 Maria Muzyka Warszawa K20 - OBR Tomchem
176 Roman Kuras MYSZKÓW M40 1 KS Człapacz :)
177 Grzegorz Tytko Katowice M30 1 Night Runners Śląsk
178 Marcin Broda Będzin M30 - niezrzeszony
179 Marcin Hanasiewicz Czeladź M20 - Czeladź
180 EDWARD KUREK Katowice M70+ - MOSIR CZELADZ
181 Mieczysław Sondel Olkusz M50 - nezrzeszony
182 Marcin Paterek Bytom M30 - brak
183 Jacek Kasperczyk Zawiercie M30 1 Biegaj Razem z Nami
184 Marcin Róg Katowice M20 1 Czo ten bieg taki
185 krzysztof piskorz Bytom M40 1 miechowicka grupa biegowa
186 Małgorzata Kotowicz Zabrze K30 - Night Runners Zabrze
187 Gabriela Kaczyńska Łazy K30 - Biegaj Razem z Nami Zawiercie
188 Marlena Jarzębowska Będzin K30 - Ghostbikers
189 Ewa Biernat Sosnowiec K30 - Ghostbikers
190 Monika Kicun Katowice K20 - brak
191 Eliza Krzysztoń Jaworznik K30 - Ambitni Amatorzy
192 MATEUSZ DUDWAŁ Sosnowiec M20 - kocoń team
193 Adam Jagieła Siemianowice Śląskie M40 - KRS TKKF Jastrzab Ruda Śląska
194 Karol Kuzior Chruszczobród M20 - M16


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K20 21
K30 19
K40 10
K50 3
K60 2
K70+ 0
M20 42
M30 47
M40 20
M50 14
M60 9
M70+ 7
Kobiety 56
Mężczyźni 138
Wszyscy 194