Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Opłata Drużyna Sektor startowy Licencja Dystans
1 Grzegorz Bober M Przeworno 1 Korba Team AMATOR NIE CZASÓWKA
2 Dariusz Baran M Strzelin 1 STS EXTREME AMATOR NIE CZASÓWKA
3 Michał Iwan M Wrocław - BRT Wrocław AMATOR NIE -
4 Michał Grzeszczak M Wrocław 1 TORQ AMATOR NIE CZASÓWKA
5 Maciej Gil M Wrocław - Synexus Polska AMATOR NIE -
6 Paweł Perkowski M Oława 1 MTB Votum Orbea Team Wrocław PROFI NIE CZASÓWKA
7 Adam Moskaluk M Wrocław - XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC PROFI NIE CZASÓWKA
8 Krzysztof Szary M Wałbrzych 1 Sowie Team AMATOR NIE -
9 Justyna Mroczkowska K Oleśnica 1 KS Lechia Piechowice AMATOR NIE CZASÓWKA
10 Piotr Lepka M Oleśnica 1 KS Lechia Piechowice AMATOR NIE CZASÓWKA
11 Waldemar Baran M Namysłów - Hardcore Holidays AMATOR NIE -
12 Krystian Kwaśny M Strzelin 1 STS EXTREME AMATOR NIE -
13 RADOSŁAW OPIŁKA M Dzierżoniów 1 - AMATOR NIE -
14 Tomasz Sucharski M Strzelin 1 STS EXTREME AMATOR NIE CZASÓWKA
15 Krzysztof kania M Strzelin - HBA AMATOR NIE -
16 AREK LUBECKI M Strzelin - Bike FreeRide DST AMATOR NIE -
17 Kajetan Zorzycki M Chróścina 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
18 Przemysław Tyczyński M Miłoszyce - - PROFI NIE -
19 Krzysztof Hetnar M Wrocław 1 MTB Krajek Team AMATOR NIE -
20 Sławomir Kińczyk M Oława - kin-spaw AMATOR NIE -
21 Arek Błachut M Brzeźnica - SGR Srebrna Góra AMATOR NIE -
22 Rafał Krzaczek M Jankowice Wielkie - - AMATOR NIE -
23 Michał Drozdowski M Strzelin - Bike FreeRide DST AMATOR NIE -
24 Robert Regner M Oława 1 Welda Omega Team AMATOR NIE CZASÓWKA
25 Marcin Duszak M Jelcz-Laskowice - TMIP MTB TEAM AMATOR NIE -
26 Violetta Bubnowska K Zawonia - Niedary pod lasem MTB TEAM AMATOR NIE -
27 Zbigniew Zaciewski M Zawonia - Niedary pod lasem MTB TEAM AMATOR NIE -
28 Łukasz Krawczyk M Dzierżoniów 1 - AMATOR NIE -
29 Robert Bil M SARBY - - AMATOR NIE CZASÓWKA
30 Aneta Imielska K Smolec - Mitsubishi Materials MTB Team PROFI NIE CZASÓWKA
31 Krzysztof Mitręga M Grodków - Pałac Sulisław MTB Team AMATOR NIE CZASÓWKA
32 Krzysztof Kraśnicki M Wojkowice 1 MMBIKE TEAM AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
33 Dariusz Dorsch M Bydgoszcz - Emdek AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
34 Maciej Rybotycki M Wrocław - Onninen Team AMATOR NIE CZASÓWKA
35 Wojciech Łuczyński M Wrocław 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
36 Krzysztof Cieśla M Ziębice 1 STS EXTREME AMATOR NIE CZASÓWKA
37 Krystian Konieczny M Henryków - - AMATOR NIE CZASÓWKA
38 Krystian Kotlarz M Lubin 1 STS EXTREME AMATOR NIE CZASÓWKA
39 Andrzej Jarmoliński M Wołów 1 IMMOTION SPECIALIZED TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
40 Waldemar Kocemba M Nakło nad Notecią 1 MTB DĄB POTULICE TEAM AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
41 Andrzej Lewandowski M Potulice 1 MTB DĄB POTULICE TEAM AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
42 Sebastain Rosenau M Występ 1 MTB DĄB POTULICE TEAM AMATOR TAK MISTRZOSTWA OISW
43 Marek Jaskólski M Strzelce Opolskie - - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
44 Sebastian Horodecki M Ścinawka Średnia 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
45 Szymon Chołodecki M Milicz 1 ZK1WROCŁAW PROFI NIE MISTRZOSTWA OISW
46 Karol Rutski M Wrocław - Sport-Profit Cannondale Team AMATOR NIE CZASÓWKA
47 Krzysztof Gicala M Stachów 1 Gicek AMATOR NIE CZASÓWKA
48 Marcelina Hnatkowska K Wiązów 1 MTB Świteź Wiązów AMATOR NIE CZASÓWKA
49 WOJCIECH KRZYŻAK M Cieszyn - PAJONK AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
50 Jacek Urban M Oława - Welda Omega Team AMATOR NIE CZASÓWKA
51 Wojciech Maćkiewicz M Gułów 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
52 Paweł Maćkiewicz M Gułów 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
53 Michał Antosz M Wrocław 1 MTB Votum Orbea Team Wrocław PROFI TAK CZASÓWKA
54 Szymon Koszykowski M Oława 1 Mitsubishi Materials MTB Team AMATOR NIE CZASÓWKA
55 Tomasz Śliwiński M Opole 1 Areszt Śledczy Opole AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
56 Paweł Klatt M Opole 1 Areszt Śledczy Opole AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
57 Andrzej Jaśniecki M Opole - Areszt Śledczy Opole AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
58 Janusz Oborski M Prudnik 1 Areszt Śledczy Opole AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
59 MAREK SIEDLECKI M Oława - welda omega team AMATOR NIE CZASÓWKA
60 Agnieszka Matysiak K Lubań 1 - PROFI NIE MISTRZOSTWA OISW
61 TOMASZ ROK M Lubań 1 - PROFI NIE MISTRZOSTWA OISW
62 Piotr Głód-Kamiński M Strzelin - Korba Team AMATOR NIE CZASÓWKA
63 Krzysztof Paluszek M głuszyca - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych PROFI NIE CZASÓWKA
64 Ernest Polit M Domaniewice 1 R-TEAM Łowicz AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
65 Grzegorz Bardadyn M Wrocław 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
66 Jan Trędak M Bardo - Krężbud Wąs Sport AMATOR NIE CZASÓWKA
67 SŁAWOMIR ZAWADZKI M WOLANY 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
68 Sebastian Klemens M kuropatnik 1 - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
69 Dawid Armanowski M Kluczbork 1 - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
70 Paweł Staszewski M Jelenia Góra - MTBikers AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
71 Krystian Pogoda M Jelenia Góra - MTBikers AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
72 Tomasz Mach M Wałbrzych - Sportfuel.pl PROFI NIE CZASÓWKA
73 Dawid Markiel M Srebrna Góra - SGR Specialized AMATOR NIE CZASÓWKA
74 Artur Widecki M Oleśnica - Bike Finger Wałbrzych AMATOR NIE CZASÓWKA
75 Mateusz Krawczyk M Dzierżoniów - Dream-Bike.pl Bielawa AMATOR NIE CZASÓWKA
76 Marcin Mokiejewski M Wrocław - BRT Wrocław/Serwis MowiSport PROFI NIE CZASÓWKA
77 Sławomir Hatlaś M Kamienna Góra - PoPoLuPo AMATOR NIE CZASÓWKA
78 Remigiusz Feldman M SKAŁKA - - AMATOR NIE CZASÓWKA
79 Maria Feldman K SKAŁKA - - AMATOR NIE CZASÓWKA
80 GRZEGORZ WITCZAK M Wrocław 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
81 Ryszard WITCZAK M Wrocław 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
82 Janusz Czemarmazowicz M Stary Wielisław 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
83 Szymon Krzysztofczyk M Srebrna Góra - SGR Specialized AMATOR NIE CZASÓWKA
84 ŁUKASZ RUBIK M Namysłów 1 ŁAJ NOT PROFI NIE CZASÓWKA
85 Roman Zychowicz M Głuszyna 1 ŁAJ NOT PROFI NIE CZASÓWKA
86 Jacek Sztandera M Wrocław - OsadkowskiTeam AMATOR NIE CZASÓWKA
87 Karol Bardadyn M Kąty Wrocławskie 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
88 Agata Bardadyn K Kąty Wrocławskie 1 - AMATOR NIE CZASÓWKA
89 Artur Marzec M Bielawa 1 Lincol Electric Bester Bike Team Bielawa PROFI NIE CZASÓWKA
90 klaudiusz dudek M Wiązów - MTB Świteź Wiązów AMATOR NIE CZASÓWKA
91 Grzegorz Głodek M Siemianowice Śląskie - - AMATOR NIE CZASÓWKA
92 Wojciech Galant M Strzelin 1 STS EXTREME AMATOR NIE CZASÓWKA
93 Marek Ardelli M Wysoka - Sklep Rowerowy Bike Finger AMATOR NIE CZASÓWKA
94 DANIEL GUSZCZAK M Wałbrzych 1 Skleps Rowerowy Bike Finger Wałbrzych AMATOR NIE CZASÓWKA
95 PIOTR ICIASZEK M Wałbrzych - Sportfuel.pl PROFI NIE CZASÓWKA
96 Marcin Szczerbanowski M Walbrzych 1 SOWIE Team AMATOR NIE CZASÓWKA
97 Maciej Wiekiera M Oława - TMIP MTB TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
98 Dariusz Zalewski M Wałbrzych 1 Sowie Team AMATOR NIE CZASÓWKA
99 Ryszard Długosz M Lubawka - - AMATOR NIE CZASÓWKA
100 Szymon Molski M głuszyca - Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych AMATOR NIE CZASÓWKA
101 Mirosław Berdzik M Wrocław - - AMATOR NIE CZASÓWKA
102 Katarzyna Wrzeszcz K Wrocław - IM-MOTION KROSS TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
103 Artur Gilewski M Kudowa Zdrój - CykonProalTeam PROFI NIE CZASÓWKA
104 Agata Hamera K Bielawa - SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH PROFI TAK CZASÓWKA
105 Kamil Hodyl M Kudowa Zdrój - Cyklon Proal Team PROFI NIE CZASÓWKA
106 Konrad Krzyżan M Ząbkowice Śląskie - - AMATOR NIE CZASÓWKA
107 Daniel Kińczyk M Oława - - AMATOR NIE CZASÓWKA
108 Jerzy Koszucki M Wrocław - Serwis MowiSport AMATOR NIE CZASÓWKA
109 Piotr Janczak M Wrocław - TMIP MTB TEAM AMATOR NIE CZASÓWKA
110 Krzysztof Kosiński K Dzierżoniów - - AMATOR NIE CZASÓWKA
111 Adam Kędzierski M Łódź - - AMATOR NIE MISTRZOSTWA OISW
112 Piotr Szpila M Ponikwa - KREŻBUD WAS SPORT PROFI NIE CZASÓWKA
113 Dominik Waligóra M głuszyca - Cranberry Team AMATOR NIE CZASÓWKA
114 ADRIAN MOSSAKOWSKI M Wrocław - - AMATOR NIE CZASÓWKA
115 Przemysław Kotowicz M Wrocław - MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW AMATOR NIE CZASÓWKA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 10
Mężczyźni 105
Wszyscy 115