Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Marcin Florek M Pilzno 10KM Mężczyźni M3 1 -
2 Jozef DZIKOWSKI M Tymowa 10KM Mężczyźni M5 1 -
3 Monika Turczyńska K Warszawa 5KM - 1 -
4 Przemysław Krajewski M Warszawa 5KM - 1 -
5 Urszula Krajewska K Warszawa 5KM - 1 -
6 Alicja Krajewska K Warszawa 5KM - 1 -
7 Jerzy Knot M GORLICE 5KM - 1 -
8 Paweł Puścizna M GORLICE 10KM Mężczyźni M3 1 Saint-Gobain SQUAD
9 MATEUSZ GOLONKA M GORLICE 10KM Mężczyźni M1 1 WARSAW RUNNING TEAM
10 Marek Podraza M GORLICE 5KM - 1 Gazeta Gorlicka
11 Lenka Wagner K Sędziszowa 10KM Kobiety K3 1 -
12 Gabriela Katarzyna Zagórska K GORLICE 5KM - 1 -
13 Grzegorz Wędrychowicz M GORLICE 10KM Mężczyźni M3 1 niezrzeszony
14 Bartłomiej Olbrych M Binarowa 10KM Mężczyźni M1 1 nastopy.pl Running Team
15 WŁODZIMIERZ FORYŚ M Jasło 5KM - 1 ULKS Technik Trzcinica
16 Tomasz Rura M Wola Łużańska 5KM - 1 -
17 Grzegorz Bodzioch M GORLICE 5KM - 1 -
18 Agnieszka Żelazny K GORLICE 5KM - 1 -
19 Klementyna Tomasiak K Rytro 5KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
20 Robert Tomasiak M Rytro 10KM Mężczyźni M3 1 -
21 Kornel Tomasiak M Rytro 5KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
22 Katarzyna Wiśniewska K Warszawa 5KM - 1 Indywidualistka
23 Robert Patroński M Warszawa 5KM - 1 Robinson z wyboru ;-)
24 Bartosz Karakuła M Florynka 5KM - 1 -
25 Wojciech Uram M Jaszczew 10KM Mężczyźni M3 1 Jedlicze Team
26 RYSZARD PRZEPIÓRA M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 1 BIEGAM BO LUBIĘ
27 Mariusz Furmanek M Skołyszyn 10KM Mężczyźni M3 1 -
28 Dawid Cieśla M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 1 -
29 Krystian Jaracz M Nowy Żmigród 5KM - 1 BWG Ekonomic Jasło
30 Wojtek Kamieński M Kamionka Wielka 10KM Mężczyźni M2 1 BDAteam
31 Szymon Poremba M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M1 1 RUNshop Nowy Sącz
32 Jacek Wójcik M Godowa 10KM Mężczyźni M2 1 -
33 Marek Zajchowski M Moderówka 5KM - 1 ULKS Technik Trzcinica
34 Radosław Gdula M Gogołów 5KM - 1 Sokół Tarnów
35 marek konieczny M ropica górna 10KM Mężczyźni M5 1 -
36 Maria Prusak K Nowy Sącz 10KM Kobiety K1 1 -
37 Dariusz Bielamowicz M Jaslo 10KM Mężczyźni M1 1 Jasielski Klub Biegacza
38 Mateusz Baran M Szymbark 10KM Mężczyźni M1 1 Brygada Beskidów
39 Ewa Pałuzewicz K Nowy Sącz 10KM Kobiety K3 1 -
40 GRZEGORZ CZYŻ M Bogumiłowice 10KM Mężczyźni M3 1 Grupa Azoty-Automatyka Tarnów
41 Wojtek OKARMA M Warzyce 10KM Mężczyźni M2 1 Sporest
42 wojciech kobryń M Kielce 5KM - 1 -
43 AGNIESZKA BEDNARKIEWICZ K Zagórzany 5KM - 1 -
44 Wiktor Mosoń M Głowienka 10KM Mężczyźni M3 1 MUKS Podkarpacie Jedlicze
45 Andrzej Macioł M Kraków 10KM Mężczyźni M5 1 ESKADRA KRAKÓW
46 HENRYK SZOST M Muszyna 10KM Mężczyźni M2 1 WKS
47 jacek SZOST M Muszyna 5KM - 1 SZOST Team
48 Maciej Dybczak M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 1 -
49 Dariusz Bąba M Nowy Sącz 5KM - 1 -
50 Grzegorz Górski M GORLICE 10KM Mężczyźni M1 1 CPR Rzeszów
51 Adrian Wokurka M GORLICE 5KM - 1 HaloGorlice
52 Arkadiusz Gubała M GORLICE 10KM Mężczyźni M1 1 Grupetto Gorlice
53 Andrzej Wojtas M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 1 -
54 Ewa Sarat K Tarnów 10KM Kobiety K3 1 Runshop-Team
55 Jerzy Liszka M GORLICE 10KM Mężczyźni M4 1 _
56 Leszek Brzozowski M GORLICE 10KM Mężczyźni M5 1 Maraton Gorlice
57 Daniel Koszyk M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M2 1 Visegrad Maraton Rytro
58 Grzegorz Rosłoński M Szymbark 5KM - 1 ULKS Lipinki
59 iwona janowska K GORLICE 5KM - 1 -
60 Kamila Kołtko-Kandler K Wysowa-Zdrój 5KM - 1 -
61 Ireneusz Zając M Biecz 10KM Mężczyźni M5 1 -
62 Jarosław Kisiński M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M3 1 NOVITUS/VISEGRAD MARATON RYTRO
63 Jan Adamczyk M GORLICE 10KM Mężczyźni M4 1 -
64 Zygmunt Noga M Nowy Sącz 5KM - 1 -
65 ANNA MAKOWSKA K GORLICE 10KM Kobiety K2 1 -
66 Marek Tomasiak M Barcice 10KM Mężczyźni M3 1 Visegrad Maraton Rytro
67 HELENA WSZOŁEK K Kraków 10KM Kobiety K4 1 Ambasador Festiwalu Biegowego
68 Rafał WÓJCIKIEWICZ M Warszawa 5KM - 1 Team EUROFIN/section Warsaw
69 Aleksander Szurek M Szymbark 10KM Mężczyźni M2 1 -
70 Tomasz Palka M niedźwiedź 10KM Mężczyźni M2 1 -
71 Marcin Wiącek M Jasło 10KM Mężczyźni M2 1 JSC Jasło
72 Konrad Tokarczyk M Kamionka Wielka 5KM - 1 -
73 Kuba Szurek M Szymbark 5KM - 1 UKS Gryf Szymbark
74 Waldemar Kuper M podegrodzie 5KM - 1 -
75 Zbigniew Pierzynka M Kraków 10KM Mężczyźni M5 1 Dywizjon 303
76 Andrzej Zagórski M Ropa 5KM - 1 Legia Warszawa
77 Jerzy Kamiński M Szymbark 10KM Mężczyźni M4 1 UKS Dwójka Biecz
78 Łukasz Warzecha M Korzenna 10KM Mężczyźni M1 1 WPiA UJ Kraków
79 Filip Leśniak M Nowy Sącz 5KM - 1 -
80 Paweł Smędowski M Sękowa 10KM Mężczyźni M1 1 sportiva.pl
81 Joanna Olchawa K Kraków 5KM - 1 N
82 Maciej Żyra M Jasło 10KM Mężczyźni M1 1 -
83 magdalena gajek K Lublin 10KM Kobiety K3 1 wieś tańczy i biega
84 grzegorz gajek M czółna 10KM Mężczyźni M2 1 wieś tańczy i biega
85 Grzegorz Kmiecik M Folusz 5KM - 1 -
86 ROBERT MAKOWIEC M Tuchów 10KM Mężczyźni M3 1 LKS BURZYN/FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA
87 Wiola Dąbrowska K Krosno 5KM - 1 Kwiaty u Wioli Krosno
88 Paweł Gładysz M Jedlicze 10KM Mężczyźni M1 1 GOSiR Jedlicze
89 Maciej Dąbrowski M Krosno 5KM - 1 Kwiaty u Wioli Krosno
90 Jacek Kozioł M Lipinki 10KM Mężczyźni M3 1 -
91 Jarosław Makowiec M Tuchów 10KM Mężczyźni M1 1 LKS Burzyn
92 Rafał Trzeciak M Warzyce 10KM Mężczyźni M2 1 JSC Jasło
93 Paweł Wietecha M Warzyce 10KM Mężczyźni M2 1 -
94 Michał Bergański M Grybów 10KM Mężczyźni M2 1 Brygada Beskidów
95 Małgorzata Siembida K Ulanów 10KM Kobiety K2 1 SKB Stalowa Wola
96 Czesław Cetnarowicz M GORLICE 10KM Mężczyźni M6 1 -
97 Andrzej Borek M Nawojowa 10KM Mężczyźni M4 1 Tenis As Nowy Sącz/ Visegrad Maraton Rytro
98 Klaudia Borek K Nawojowa 5KM - 1 Tenis As Nowy Sącz
99 Elżbieta Borek K Nawojowa 5KM - 1 Tenis As Nowy Sącz
100 Urszula Twardy K Nawojowa 10KM Kobiety K4 1 Tenis As Nowy Sącz
101 Krystian Fałowski M Nowy Sącz 5KM - 1 Tenis As Nowy Sącz
102 Ewelina Kogut-Bajorek K Biecz 5KM - 1 -
103 anna bodziony K niskowa 10KM Kobiety K2 1 Visegrad Maraton RytroSprawni Razem
104 MARCIN ZIĘBA M Kraków 10KM Mężczyźni M2 1 Poranny Patrol
105 Piotr Stróżyk M Biecz 10KM Mężczyźni M3 1 -
106 Grzegorz Szybisty M Wrocanka 10KM Mężczyźni M3 1 KKB Mosir Krosno
107 Krzysztof Zdef M Wrocanka 10KM Mężczyźni M3 1 KKB Mosir Krosno
108 Renata Stróżyk K Biecz 5KM - 1 -
109 Kamil Bańkowski M Nowy Sącz 5KM - 1 -
110 Damian Gąsiewski M Mielec 10KM Mężczyźni M2 1 Zabiegani Mielec
111 Jacek Kalarus M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M2 1 Pędzące Misie
112 Mariusz Bączalski M Sękowa 10KM Mężczyźni M2 1 Maraton Gorlice
113 Iwona Hryszko K Międzybrodzie 5KM - 1 -
114 Robert Hryszko M Międzybrodzie 10KM Mężczyźni M3 1 -
115 Andrzej Moskal M Biecz 10KM Mężczyźni M5 1 -
116 Barbara Paczos K Mielec 10KM Kobiety K4 1 -
117 Daniel Juszczyk M Trzcinica 5KM - 1 -
118 Krzysztof Sarkowicz M Zagórzany 10KM Mężczyźni M2 1 -
119 Marian Leśniak M Kraków 10KM Mężczyźni M5 1 AZS-AWF Kraków Masters
120 TOMASZ Józefczyk M Krosno 10KM Mężczyźni M2 1 Posmakuj Run Team
121 Paweł Kotarba M Chełmiec 5KM - 1 Rodzeństwo górą
122 Iwona Kotarba K Chełmiec 5KM - 1 Rodzeństwo górą
123 Paweł Guzik M Krosno 10KM Mężczyźni M2 1 Klub Sztuk Walk GARYU Krosno
124 Krzysztof Nowak M Dębowiec 10KM Mężczyźni M3 1 Magurskie wilki
125 KRZYSZTOF KOSIEK M Jasło 10KM Mężczyźni M2 1 -
126 Janusz Nowak M Żółków 10KM Mężczyźni M3 1 wolny
127 ANTONI KOSIBA M Kryg 5KM - 1 SAINT-GOBAIN SQUAD
128 Ryszard Binko M Dubiecko 5KM - 1 Zamek Dubiecko Running Team
129 MAGDALENA Żukowska- Prajzner K WĘGLÓWKA 10KM Kobiety K2 1 Biegam bo lubię "Jak mam czas;)"
130 Dorota Surmacz K Rzeszów 10KM Kobiety K1 1 -
131 Janusz Kostka M Szczepańcowa 10KM Mężczyźni M3 1 Posmakuj Run Team
132 Maciej Smerecki M Targowiska 10KM Mężczyźni M2 1 POSMAKUJ Run Team
133 Janusz Samolewicz M Rzeszów 10KM Mężczyźni M5 1 Handlopex
134 Kamil Stróżyk M Biecz 5KM - 1 -
135 Sebastian Florek M Gaboń 10KM Mężczyźni M2 1 Norafsport
136 Arkadiusz Kopacz M Krosno 10KM Mężczyźni M2 1 -
137 Tomasz Migacz M Bystra 10KM Mężczyźni M2 1 -
138 Magdalena Firlej K Stargard Szczecinski 5KM - 1 -
139 Marzena Lewek K GORLICE 5KM - 1 -
140 Marcin Przetacznik M Jasło 10KM Mężczyźni M3 1 Grupetto Gorlice
141 Radosław Szeligiewicz M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M3 1 -
142 Paweł Dobrzański M Warszawa 10KM Mężczyźni M2 1 Posmakuj Run Team
143 Mariusz Wnęk M Świniarsko 10KM Mężczyźni M2 1 -
144 Artur Panaś M Szczepańcowa 10KM Mężczyźni M3 1 -
145 Krzysztof Brach M Moszczenica 5KM - 1 -
146 Magdalena Kokoszka K Mielec 10KM Kobiety K2 1 ZABIEGANI MIELEC
147 Andrzej Gołyźniak M Muszyna 5KM - 1 SDM Sokół Muszyna
148 Krzysztof Gołyźniak M Muszyna 5KM - 1 SDM Sokół Muszyna
149 Dawid Skarłosz M Muszyna 5KM - 1 SDM Sokół Muszyna
150 Mariusz Kruczek M Rzeszów 10KM Mężczyźni M4 1 -
151 Andrzej Paluch M Mielec 10KM Mężczyźni M3 1 Mielec
152 JACEK JANUS M Ptaszkowa 5KM - 1 -
153 Ireneusz Łachmanek M GORLICE 10KM Mężczyźni M1 1 -
154 Justyna Śliwa K GORLICE 10KM - 1 SMS/AZS Zakopane
155 Patryk Marmon M Nawojowa 5KM - 1 UKS Budowlani Nowy Sącz
156 Jerzy Poszelężny M Warzyce 10KM Mężczyźni M3 1 -
157 Paweł Markowicz M Ropica Polska 5KM - 1 -
158 Andrzej Pancerz M Biecz 5KM - 1 -
159 Marek Wielgosz M Jasło 5KM - 1 -
160 IGNACY TOKARZ M Kraków 10KM Mężczyźni M6 1 UP Kraków
161 JANUSZ WOŹNIAK M Skołyszyn 10KM Mężczyźni M4 1 PORMAT JEDLICZE BIEGA
162 Tomasz Tatrzański M Krosno 10KM Mężczyźni M3 1 KKB Krsono
163 Urszula Gładysz M Lubycza Królewska 5KM - 1 G-Team
164 Marcin Gładysz M Jedlicze 5KM - 1 G-Team
165 WIESŁAW KOZIOŁ M Krosno 10KM Mężczyźni M5 1 -
166 Izabela Matiasik K Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
167 Miłosz Kocik M Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
168 Alicja Matiasik K Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
169 Nikodem Gwóźdź M Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
170 Paweł Kuc M Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
171 Julia Kocik K Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
172 Kinga Matyja K Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
173 Olwia Chrapkiewicz K Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
174 Kamil Zabłocki M Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
175 Wiktoria Gwóźdź K Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
176 Karolina Matiasik K Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
177 Urszula Filip K Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
178 Grzegorz Oleksyk M Ustrzyki Dolne 5KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
179 Jan Mentel M GORLICE 10KM Mężczyźni M5 1 -
180 Jerzy Stojak M Świerzowa Polska 10KM Mężczyźni M3 1 -
181 Joanna Mitoraj-Wiatr K Jasło 5KM - 1 Nowy Styl Group Running Team
182 Jerzy Ziobrowski M Jasło 10KM Mężczyźni M2 1 -
183 Sławomir Wroński M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 1 Mekanika Team
184 Sławomir Nosal M Tarnów 10KM Mężczyźni M3 1 Grupa Skromnych Biegaczy Tarnów
185 Mariusz Witusik M Kołaczyce 5KM - 1 -
186 Roman Borowiecki M Błażkowa 10KM Mężczyźni M3 1 -
187 Beata Kumiega K Krosno 10KM Kobiety K3 1 -
188 Tymoteusz Zydroń M Kraków 10KM Mężczyźni M3 1 Visegrad Maraton Rytro
189 Roman KITA M Brzesko 10KM Mężczyźni M3 1 BKB Victoria Brzesko
190 STANISLAW KITA M Jadowniki 10KM Mężczyźni M6 1 BKB Victoria Brzesko
191 Krzysztof Steć M Ropica Polska 10KM Mężczyźni M2 1 MEDIATOR
192 Paweł Ślaski M Strzyżów 10KM Mężczyźni M6 1 Team Biegowy Strzyżów
193 Radosław Ślaski M Strzyżów 10KM Mężczyźni M3 1 Team Biegowy Strzyżów
194 Katarzyna Marć K Krosno 10KM Kobiety K3 1 -
195 Tomasz Zając M Rzeszów 10KM Mężczyźni M3 1 -
196 Ryszard Kętrzyński M Mielec 10KM Mężczyźni M3 1 Zabiegani Mielec
197 Łukasz Golba M Mielec 10KM Mężczyźni M2 1 Zabiegani Mielec
198 Wojciech Gorzkowicz M GORLICE 5KM - 1 Gorlicki Klub Cyklistów
199 Barbara Kobylarz K Mielec 5KM - 1 zabiegani
200 Przemysław Kubal M Krosno 5KM - 1 Boston Celtic
201 Jagoda Nowak K Mielec 5KM - 1 zabiegani
202 Karolina Domagała K Mielec 5KM - 1 Zabiegani Mielec
203 Marek Dziedziak M GORLICE 10KM Mężczyźni M4 1 UKS Gryf Szymbark
204 Mariusz Szkaradek M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M1 1 Visegrad Maraton Rytro
205 Marta Leśniak-Popiel K Sanok 10KM Kobiety K3 1 -
206 Monika Zając K Rzeszów 5KM - 1 -
207 Grzegorz Pasterz M Rzeszów 5KM - 1 -
208 Ryszard Fiega M GORLICE 5KM - 1 Maraton Gorlice
209 Józef Urbański M Krosno 10KM Mężczyźni M4 1 KKB Mosir Krosno
210 Waldemar Uliasz M Krosno 10KM Mężczyźni M2 1 -
211 Marcin Kuliga M Iwonicz-Zdrój 5KM - 1 KKB MOSiR KROSNO
212 Kazimierz Wawrzyniak M Nowy Sącz 5KM - 1 Visegrad maraton Rytro
213 Jakub Pawłowski M Dominikowice 5KM - 1 -
214 Piotr Majewski M Jasło 10KM Mężczyźni M2 1 MELEX TEAM
215 Grzegorz Guzik M Krosno 5KM - 1 PDW KARPATY KROSNO
216 Monika Rżany K Mielec 10KM Kobiety K2 1 Zabiegani Mielec
217 Magdalena Musialik K Rzeszów 10KM Kobiety K2 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
218 Patrycja Osuch K Dębica 10KM Kobiety K1 1 -
219 Adam Zych M Dębica 10KM Mężczyźni M2 1 -
220 Artur Brączyk M Jareniówka 10KM Mężczyźni M2 1 -
221 MAGDALENA KAWALEC K brzostek 5KM - 1 -
222 Michał Zychowicz M Nowy Sącz 5KM - 1 -
223 Mateusz Łącki M brzostek 5KM - 1 -
224 przemek żak M Zgłobice 10KM Mężczyźni M2 1 -
225 Andrzej Karp M Biecz 10KM Mężczyźni M4 1 -
226 Piotr Serafin M Stróże 10KM Mężczyźni M2 1 -
227 Dariusz Rojek M GORLICE 5KM - 1 -
228 Wacław Katan M Krosno 5KM - 1 KKB Mosir Krosno
229 Marcin Bobusia M Dobieszyn 10KM Mężczyźni M2 1 -
230 Stanisław Grabka M Kraków 10KM Mężczyźni M6 1 -
231 Tomasz Hejnowicz M Krosno 5KM - 1 KMWTW
232 Piotr Stygar M Wójtowa 5KM - 1 -
233 Antoni Niezgoda M Krosno 5KM - 1 KKB Mosir Krosno
234 leszek pięta M trzcinica 5KM - 1 -
235 Krzysztof Cierlikowski M nowy sacz 10KM Mężczyźni M2 1 -
236 Krzysztof Kopeć M Rzeszów 10KM Mężczyźni M3 1 MAZD
237 Wioleta Jodłowska K Osobnica 5KM - 1 -
238 Marcin Zakościelny M Lublin 10KM Mężczyźni M3 1 wieś tańczy i biega
239 Karolina Tuszyńska K Kraków 10KM Kobiety K1 1 -
240 Jerzy Wielocha M Muszyna 10KM Mężczyźni M3 1 -
241 Kamil WIELOCHA M Muszyna 5KM - 1 -
242 Julia Bród K Ropczyce 5KM - 1 Zabiegani Ropczyce
243 Aneta Bród K Ropczyce 5KM - 1 Zabiegani Ropczyce
244 Andrzej Czeluśniak M Klęczany 10KM Mężczyźni M2 1 OSP Klęczany
245 Ewa Patla K Krosno 10KM Kobiety K3 1 -
246 Piotr Bril M Jedlicze 5KM - 1 MUKS JEDLICZE
247 Barbara Blok K Krosno 5KM - 1 -
248 Szymon Marosz M Krosno 5KM - 1 KKB MOSiR Krosno
249 Adam Baran Baran M Strzyżów 10KM Mężczyźni M5 1 -
250 Bogdan Witek M Baryczka 10KM Mężczyźni M4 1 Water Team
251 Elżbieta Witek K Baryczka 10KM Kobiety K1 1 -
252 Zbigniew Peciak M GORLICE 10KM Mężczyźni M3 1 -
253 Krystian Kurzydło M Markowce 5KM - 1 TG Sokół Sanok
254 Łukasz Majkrzak M Łącko 10KM Mężczyźni M1 1 -
255 Aleksander Bugno M GORLICE 5KM - 1 -
256 Janusz Galas M GORLICE 5KM - 1 -
257 Dominik Hudzik M GORLICE 5KM - 1 -
258 Bogdan Krygowski M GORLICE 5KM - 1 -
259 Damian Gąsiorek M Kobylanka 5KM - 1 -
260 Marcin Górka M Kryg 10KM Mężczyźni M2 1 KPP Gorlice
261 Robert Zaborowski M Dębica 10KM Mężczyźni M4 1 -
262 Halina Zaborowska K Dębica 10KM Kobiety K4 1 -
263 Janusz Wojdyła M Nawsie Kołaczyckie 5KM - 1 -
264 Andrzej Cisek M Rzeszów 10KM Mężczyźni M3 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
265 Paweł Frydrych M Moderówka 5KM - 1 -
266 Dariusz Frydrych M Moderówka 5KM - 1 Nowy Styl Group Running Team
267 Wojciech Bilik M Krosno 5KM - 1 Samotni Wędrowcy
268 LESZEK BAJOREK M gromnik 5KM - 1 REMONTY WYKONCZENIA
269 Małgorzata Gałda K Rzeszów 10KM Kobiety K2 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
270 Bogdan Pięta M Mielec 10KM Mężczyźni M3 1 Zabiegani Mielec
271 Natalia Skuba K Pleasant Hill 10KM Kobiety K1 1 -
272 Maciej Steliga M Krosno 10KM Mężczyźni M3 1 Byczek team
273 Piotr Wietecha M Jasło 10KM Mężczyźni M2 1 -
274 RYSZARD CYGAŃCZUK M GORLICE 5KM - 1 MKN Gorlice
275 Henryk Warzecha M Łacko 5KM - 1 UKAS BUDOWLANI NOWY SACZ
276 Zenon Fendryk M GORLICE 5KM - 1 -
277 sabina marszałek K Krosno 10KM Kobiety K2 1 -
278 Dominika Przywara K Mielec 10KM Kobiety K1 1 ZABIEGANI MIELEC
279 Sylwester Lepiarz M WRONÓW 5KM - 1 MUKS THM Ostrowiec Św.
280 Bartłomiej Wojnar M Kraków 10KM Mężczyźni M2 1 -
281 Marcin Niezgoda M Krosno 10KM Mężczyźni M1 1 KKB MOSiR Krosno
282 Kinga Żywczak K Wierchomla Wielka 5KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
283 Tomek Zymróz M Ropczyce 10KM Mężczyźni M1 1 Jak nie My to kto?
284 Robert Serafin M Grybów 10KM Mężczyźni M3 1 -
285 Wioleta Jaworska K ZWOLEŃ 10KM Kobiety K1 1 -
286 Zdzisław Haszto M Leżajsk 10KM Mężczyźni M5 1 -
287 Grzegorz Gucwa M Bobowa 5KM - 1 RUN Bobowa
288 Grzegorz Surowiec M Rzeszów 5KM - 1 Besta sp. z o. o.
289 SŁAWEK MARKUSZKA M Równe 5KM - 1 BIEGAM BO LUBIĘ
290 Sabina Król K Zagórzany 5KM - 1 -
291 Dariusz Paciorek M Wojnarowa 10KM Mężczyźni M2 1 -
292 waclaw guzik M Krosno 5KM - 1 kkb mosir krosno
293 Edyta Michalik K Grybów 10KM Kobiety K1 1 UKS "Gimpel" Nowy Targ
294 Janusz Pawłowski M Dominikowice 5KM - 1 -
295 Marek Płachta M Tarnów 10KM Mężczyźni M4 1 -
296 Łukasz Płachta M Tarnów 5KM - 1 -
297 Krystyna Sumiec K Mielec 5KM - 1 Zabiegani Mielec
298 Katarzyna Sumiec K Mielec 10KM Kobiety K1 1 Zabiegani Mielec
299 Wojciech Lipa M Rzeszów 5KM - 1 Rzeszowskie Gazele I Gepardy
300 Mateusz Przybyło M Dominikowice 5KM - 1 -
301 Grzegorz Bigos M Podole - Górowa 5KM - 1 Niezniszczalni Podole
302 Monika Bigos K Podole - Górowa 5KM - 1 -
303 Kamil Skiba M Tarnów 10KM Mężczyźni M2 1 PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
304 Grzegorz Danicz M GORLICE 5KM - 1 Norafsport
305 Marian Ryżak M Rytro 10KM Mężczyźni M4 1 NEWAG Nowy Sącz
306 Krzysztof Berkowicz M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M2 1 WB
307 Łukasz Kot M Rzeszów 5KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
308 Leszek Pytel M Klęczany 10KM Mężczyźni M5 1 -
309 Ewa Janik - Dybaś K GORLICE 5KM - 1 -
310 Tomasz Chmura M GORLICE 10KM Mężczyźni M3 1 GKPS
311 Paweł Moździerz M Tarnów 10KM Mężczyźni M3 1 Sokół Tarnow
312 Bartosz Gorczyca M Skołyszyn 5KM - 1 Buff Team Polska
313 Ewa Świerzewska K Warszawa 5KM - 1 SportowaRodzina.pl
314 Łukasz Świerżewski M Warszawa 10KM Mężczyźni M3 1 SportowaRodzina.pl
315 Iga Świerżewska K Warszawa 5KM - 1 SportowaRodzina.pl
316 Ada Świerżewska K Warszawa 5KM - 1 SportowaRodzina.pl
317 Grzegorz Wysowski M Ptaszkowa 10KM Mężczyźni M3 1 Ptaszkowa
318 Maciej Napora M GORLICE 5KM - 1 drużyna Banku Pekao SA
319 Sławomir Folta M Mielec 10KM Mężczyźni M3 1 Orange Polska
320 Jan Ryziński M GORLICE 5KM - 1 -
321 Piotr Zieba M GORLICE 5KM - 1 Zjeba Team
322 Rafał Mrozek M Manchester 5KM - 1 -
323 Marlena Zajdel K Głowienka 5KM - 1 KKB Mosir Krosno
324 Paweł Stach M Tarnawa Dolna 5KM - 1 TG Sokół Sanok
325 Lucyna Ciszczoń K GORLICE 5KM - 1 ----------
326 Michał Górka M Biecz 5KM - 1 ,,Olimpijczyk" Racławice
327 Józef Mikołajczyk M Folusz 5KM - 1 -
328 Urszula Tzikas K Sękowa 5KM - 1 -
329 Maria Śliwa K GORLICE 5KM - 1 -
330 Wiktoria Śliwa K GORLICE 5KM - 1 -
331 Krzysztof Węgrzyn M Krasne 10KM Mężczyźni M3 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
332 Małgorzata Węgrzyn K Krasne 10KM Kobiety K3 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
333 Jakub Libront M Klęczany 10KM Mężczyźni M1 1 -
334 Artur Gębarowski M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 1 -
335 Kazimiera Legutko K Nowy Sącz 10KM Kobiety K4 1 Dolina Dunajca
336 Bernadetta Mardeusz K Dębica 10KM Kobiety K3 1 -
337 Anna Sitek K Dębica 10KM Kobiety K2 1 Maratończyk Dębica
338 Paulina Załęska K GORLICE 5KM - 1 -
339 Magdalena Włodarska K Tarnów 10KM Kobiety K2 1 -
340 Tomasz Liana M Klęczany 10KM Mężczyźni M1 1 -
341 Klaudia Hryc K Sękowa 5KM - 1 -
342 Agnieszka Hryc K Sękowa 5KM - 1 -
343 Weronika Hryc K Sękowa 5KM - 1 -
344 Karol Myszkowski M GORLICE 5KM - 1 -
345 Jakub Roja M GORLICE 5KM - 1 -
346 Danuta Roja K GORLICE 5KM - 1 -
347 Dawid Serafin M GORLICE 5KM - 1 -
348 Henryk Mikowski M GORLICE 5KM - 1 -
349 mariusz klinowski M Skawina 5KM - 1 jędze i złośliwe włóczykije
350 Konrad Dziedzic M Zmiennica 5KM - 1 KB Krościenko Wyżne
351 Rafal Sokulski M Szerzyny 10KM Mężczyźni M2 1 -
352 Gabriela Mincberger K Skawina 5KM - 1 jędze i złośliwe włóczykije
353 Grzegorz Głód M Głowienka 5KM - 1 MTB MOSIR DUKLA
354 Mariusz Wagner M Sędziszowa 10KM Mężczyźni M3 1 -
355 JOANNA NOWAK K WOJNICZ 10KM Kobiety K3 1 -
356 Wojciech Kurzawa M Dominikowice 10KM Mężczyźni M1 1 -
357 Gabriela Kwaśny K Brzyska 5KM - 1 Judo MGM
358 Jerzy Kwaśny M Brzyska 10KM Mężczyźni M3 1 Judo MGM
359 Anna Franczak K Jasło 5KM - 1 -
360 Ewelina Pawłowska K Dominikowice 5KM - 1 -
361 Jacek Szymaszek M Pilzno 10KM Mężczyźni M2 1 -
362 Piotr Łachmanek M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 1 -
363 Stanislaw Lancucki M Stalowa Wola 10KM Mężczyźni M4 1 SKB
364 Paulina Serafin K Rzeszów 10KM Kobiety K1 1 -
365 Ewelina Kołtko K Wysowa -Zdrój 5KM - 1 UKS Hańczowa
366 Maria Bosak K Jasło 5KM - 1 -
367 Hubert Źrebiec M Jasło 5KM - 1 -
368 Sławomir Walter M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M4 1 WB
369 Jacek Sikora M Wyżne 10KM Mężczyźni M3 1 Water Team
370 Piotr Stanula M Kraków 10KM Mężczyźni M3 1 Krwawe Suty
371 Damian Stanula M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 1 -
372 Agnieszka Mercik K Krosno 5KM - 1 Przemyski Klub Biegacza
373 Dawid Maszlanka M Lubaczów 10KM - 1 -
374 Wiktor Bubniak M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 1 Grupetto Gorlice
375 Krystian Nalepka M GORLICE 5KM - 1 Biegam bo lubię
376 Maria Wójcik K GORLICE 5KM - 1 -
377 Zbigniew Krygowski M Lubaczów 10KM Mężczyźni M2 1 Biegamy Akademia Sportu Lubaczow
378 Janusz Kornaga M Horyniec- Zdrój 10KM Mężczyźni M4 1 Lubaczów Horyniec Zdrój
379 Radosław Zieliński M Siedliska 10KM Mężczyźni M1 1 -
380 Michał Chronowski M Stróżna 5KM - 1 -
381 Małgorzata Szelc-Jaźwiecka K Krosno 5KM - 1 -
382 Stanisław Jaźwiecki M Krosno 5KM - 1 KB Krościenko Wyżne
383 Witold Warcholik M Kraków 5KM - 1 GeoAsysta
384 Karolina Mruk K GORLICE 5KM - 1 -
385 Przemysław Stachura M GORLICE 5KM - 1 -
386 Mirosław Zieliński M GORLICE 5KM - 1 -
387 DANIEL WOSIK M Kunów 10KM Mężczyźni M2 1 RMD MONTRAIL TEAM
388 Tomasz Trębacz M Strzeszyn 10KM Mężczyźni M2 1 -
389 Mateusz Ferenc M Wysowa -Zdrój 5KM - 1 UKS Hańczowa
390 Monika Ferenc K Wysowa - Zdrój 5KM - 1 UKS Hańczowa
391 Szymon Sankowski M Mielec 10KM Mężczyźni M2 1 Zabiegani Mielec
392 Emilia Ferenc K Wysowa -Zdrój 5KM - 1 UKS Hańczowa
393 Bartłomiej Jasiński M Kotów 10KM Mężczyźni M1 1 GKS Kotów
394 Arkadiusz Serafin M GORLICE 10KM Mężczyźni M1 1 -
395 Krzysztof Prokop M Kobylanka 5KM - 1 -
396 Wojciech Krokowski M Jasło 5KM - 1 -
397 Krzysztof Kolisz M Mielec 5KM - 1 Zabiegani Mielec
398 Małgorzata Ignarska K Kryg 5KM - 1 -
399 Paweł KUNA M Moszczenica 10KM Mężczyźni M2 1 Biegam na Tachominie
400 Marta Brulińska K Warszawa 10KM Kobiety K1 1 Biegam na Tarchominie
401 Rafał Sawczyn M GORLICE 5KM - 1 Grupetto Gorlice
402 Bogusław Lisak M Ryglice 5KM - 1 kasil-steel
403 Beata Łopatkiewicz K Krosno 10KM Kobiety K3 1 -
404 Piotr Łopatkiewicz M Jedlicze 10KM Mężczyźni M4 1 -
405 Ilona Brandeburg K Łódź 5KM - 1 -
406 Jakub Piękoś M Strzyżów 10KM Mężczyźni M1 1 -
407 MARCIN MICHALEC M Krosno 10KM Mężczyźni M1 1 KKB MOSIR KROSNO
408 Katarzyna Biełous K GORLICE 5KM - 1 -
409 Jerzy Matląg M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M4 1 -
410 Zuzanna Fijałkowska K Mielec 10KM Kobiety K1 1 KU AZS AGH Kraków
411 Sławomir Nadratowski M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M4 1 WB
412 Karol Zając M Biecz 5KM - 1 BIECZ
413 Mateusz Markuszka M Równe 10KM Mężczyźni M1 1 KKB Mosir Krosno
414 Bogdan Dziuba M Jastkowice 10KM Mężczyźni M3 1 SKB Stalowa Wola
415 Michał Orzeł M Warszawa 10KM Mężczyźni M2 1 ENTRE.PL Team
416 Łukasz Igielski M GORLICE 5KM - 1 -
417 Piotr Gajda M GORLICE 5KM - 1 -
418 Anna Wojna K Łużna 10KM Kobiety K1 1 ULKS Lipinki
419 Bogdan Lisowicz M GORLICE 10KM Mężczyźni M3 1 Grupetto Gorlice
420 Grzegorz Banaszek M GORLICE 10KM Mężczyźni M1 1 -

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Krzysztof Zagórski M GORLICE 5KM - - Maraton Gorlice
2 Danka Jendrichovská K Presov 5KM - - MARAS team
3 Marcin Wąsowski M GORLICE 5KM - - -
4 Jozef Tomečko M Presov 5KM - - -
5 Krzysztof Błyskal M Ustrzyki Dolne 10KM Mężczyźni M2 - Stowarzyszenie PROSPERITA
6 Marzena Moskal K Krosno 10KM Kobiety K3 - -
7 Sabina Pakosz K Przemyśl 10KM Kobiety K2 - PAKO
8 Jakub Pakosz M Przemyśl 5KM - - PAKO
9 Milan Majerník M Presov 5KM - - Maras team
10 Elżbieta Cisowska K Kobylanka 5KM - - -
11 Rafał Gładysz M Krosno 10KM Mężczyźni M3 - -
12 SYLWIA KILAR K Jasło 5KM - - LADY GYM JASŁO
13 Artur Michalik M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M2 - BDA Team
14 Michał Sołtys M Jasło 10KM Mężczyźni M1 - Ping-pong
15 Marcin Sołtys M Jasło 10KM Mężczyźni M2 - Ping-pong
16 Robert Kozdrowicki M Jarosław 10KM Mężczyźni M3 - JGB Sokół Jarosław
17 Artur Winiarski M Gogołów 5KM - - MKS Skarbek Gogołów
18 Patryk Waśko M Wrocław 10KM Mężczyźni M1 - -
19 BEATA RAMS K GORLICE 10KM Kobiety K1 - -
20 Jerzy Szwast M Dukla 10KM Mężczyźni M3 - MTB MOSiR Dukla
21 Janusz TOMASIK M Warszawa 10KM Mężczyźni M6 - -
22 Leopold Jamro M GORLICE 10KM Mężczyźni M6 - -
23 Stanisław Mróz M Łabowa 10KM Mężczyźni M5 - -
24 Świerzowski Tomasz M Lipinki 10KM Mężczyźni M3 - -
25 Janusz Wiśniewski M GORLICE 10KM Mężczyźni M4 - -
26 Ewelina Wacławska K Krosno 10KM Kobiety K2 - -
27 Jerzy Kopta M Kraków 10KM Mężczyźni M6 - Cwałujące Dziadki
28 Ewa Szymańska K Jarosław 10KM Kobiety K4 - JGB Sokół
29 Bogusław Opryszek M Kraków 10KM Mężczyźni M3 - I Ty Możesz Być Wielki ITMBW Kraków
30 MAREK PILCH M Kraków 10KM Mężczyźni M5 - -
31 WIESŁAW GOLONKA M GORLICE 10KM Mężczyźni M4 - GORLICE
32 Marta Mytych K Sztokholm 5KM - - -
33 Krzysztof Jaworski M Stary Sącz 10KM Mężczyźni M2 - Visegrad Maraton Rytro
34 Zbigniew Kąkol M Gwoźnica Dolna 10KM Mężczyźni M2 - Water Team
35 ELŻBIETA GORKA K Grybów 10KM Kobiety K2 - -
36 Krzysztof Kuśnierz M GORLICE 5KM - - -
37 Patryk Zabawa M GORLICE 10KM Mężczyźni M1 - -
38 Mirosław Mika M Krosno 5KM - - -
39 Bartosz Dybowski M Warszawa 5KM - - -
40 Ignacy Dybowski M Warszawa 5KM - - -
41 Maria Dybowska K Warszawa 5KM - - -
42 Magdalena Dybowska K Warszawa 5KM - - -
43 Justyna Boczkowska K Zakopane 10KM Kobiety K3 - -
44 Paweł Myśliwy M Wysowa-Zdrój 10KM Mężczyźni M3 - PROMET WYSOWIANKA TEAM
45 Kyts Volodymyr M Ukraine 5KM - - DYNAMO
46 Ewelina Borowska-Pawluś K Jasło 10KM Kobiety K2 - JSC Jasło
47 Grzegorz Nachman M Jasło 10KM Mężczyźni M2 - -
48 Michał WOJCIECHOWSKI M Tarnobrzeg 5KM - - Witar Tarnobrzeg
49 Krzysztof Kita M Tuchów 10KM Mężczyźni M2 - -
50 Paulina Żychowska K Jasło 5KM - - -
51 Stanisław Rogasch M Kraków 10KM Mężczyźni M4 - BBL Krakow
52 Ludmila Grygorieva K Lviv 10KM Kobiety K5 - Lviv-Politehnika
53 Mariusz Wójcik M Godowa 10KM Mężczyźni M3 - BIEGAM BO LUBIE
54 Marek Sadko M Żabno 5KM - - Dunajec Konary
55 Robert Pisz M Jasło 10KM Mężczyźni M4 - JKB
56 Dawid Malina M rybnik 10KM Mężczyźni M1 - Inżynieria Biegania/Chemika Rybnik
57 Łeonid Hvozdetskyy M Lwów 5KM - - SK NU Lvivska Politechnika
58 OKSANA ZALISKO K Lwow-Malechkovichi 10KM Kobiety K4 - SK NU lvivska Politechnika
59 Ryszard Klamut M Jablonica Polska 10KM Mężczyźni M4 - -
60 Szymon Kulka M Ropa 10KM Mężczyźni M1 - Gmina Ropa/ 4Flex Sport Team
61 Marina Murasova K Chisinau 5KM - -
62 Rashid Burtiev M Chisinau 10KM Mężczyźni M5 - -
63 Wojciech Bętkowski M Stróże 10KM Mężczyźni M4 - -
64 Katarzyna Jakubowicz K Rzeszów 10KM Kobiety K3 - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
65 Martina Kolibárová K Presov 5KM - - MARAS team
66 Kamil Zelenák M Presov 5KM - - MARAS team
67 Mateusz Kurowski M Zręcin 5KM - - OSP ZRĘCIN
68 Robert Piątek M Ostrów 10KM Mężczyźni M3 - -
69 Jakub Michalik M Nowy Sącz 5KM - - -
70 Kamil Dusza M Paszyn 10KM Mężczyźni M1 - -
71 JULIA DZIEDZIC K Stary Sącz 10KM Kobiety K4 - visegrad maraton
72 Karolina Hunia K Zagórz 5KM - - -
73 Regina Kulka K Ropa 10KM Kobiety K1 - ULKS Lipinki
74 zygmunt Brożek M Kraków 10KM Mężczyźni M4 - -
75 MIROSŁAW KOŁODZIEJCZYK M lesna 10KM Mężczyźni M4 - Granica Miloszów
76 Grzegorz Twaróg M Szebnie 10KM Mężczyźni M3 - -
77 Janusz Samolewicz M Rzeszów 10KM Mężczyźni M5 - Handlopex
78 Ewa Wyszatycka K Łajsce 5KM - - -
79 Nataliia Batrak K Charków 5KM - - Pref Bet Sniadowo Łomża
80 Przemysław Grzegórzko M Zbylitowska Góra 10KM Mężczyźni M1 - -
81 Henryk Mussur M Krosno 10KM Mężczyźni M5 - KTC Krosno
82 Daniel Buliński M GORLICE 5KM - - -
83 Janusz Latała M Krajków 10KM Mężczyźni M1 - -
84 Dariusz Hadro M Dubiecko 5KM - - Zamek Dubiecko Running Team
85 Marzena Paluch K Mielec 5KM - - Mielec
86 Dawid Buliński M Kobylanka 5KM - - -
87 ANTONI KOSIBA M Kryg 5KM - - SAINT-GOBAIN SQUAD
88 Andrzej Gwóźdź M Jarosław 5KM - - Jarosławska Grupa Biegowa
89 Sławomir Marszałek M Szreniawa 10KM Mężczyźni M3 - -
90 VIKTOR STARODUBTSEV M Lwiw 10KM Mężczyźni M3 - JM DEMOLEX BARDEJOV
91 Piotr Gajda M GORLICE 5KM - - -
92 Bogdan Roman M Dominikowice 10KM Mężczyźni M3 - UKS Junior Siary
93 Grzegorz Oleksy M Ustrzyki Dolne 5KM - - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
94 Mariia Hudak K Lwiw 10KM Kobiety K1 - ENEY
95 Radosław Brzyski M Stalowa Wola 10KM Mężczyźni M3 - -
96 Marcelina Domanik K Mielec 5KM - - Zabiegani Mielec
97 Matylda Kowal K Rzeszow 10KM Kobiety K1 - Run Rzeszów
98 Jacek Adamczyk M Krynica-Zdrój 10KM Mężczyźni M3 - MTB Krynica-Zdrój
99 Mykola Kulynych M Lviv 10KM Mężczyźni M4 - FENIX
100 Angelika Hyjek K Mielec 5KM - - Zabiegani Mielec
101 OLHA STADNYK K Lviv 10KM Kobiety K4 - -
102 Edyta Baluta K Limanowa 10KM Kobiety K1 - UKS Partia Mlynne
103 Mariya Kulynych K Lviv 10KM Kobiety K4 - FENIX
104 Karol Lisowski M Nawojowa 5KM - - -
105 Jakub Sarnik M Nowy Sącz 10KM - - S.P Nr.20 Nowy Sącz
106 Jacek Poręba M Nowy Sącz 10KM Mężczyźni M3 - -
107 Robert Poręba M Nowy Sącz 5KM - - Visegrad Maraton Rytro
108 Paweł Górniak M Jasło 5KM - - Jasło Biega
109 Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik 10KM Mężczyźni M5 - -
110 Adam Gotfryd M Jasło 10KM Mężczyźni M3 - -
111 sergii rybak M vinnitsa 10KM Mężczyźni M1 - lkb rudnik
112 Grzegorz Wójtowicz M Klęczany 10KM Mężczyźni M1 - FizjoTeam
113 Malgorzata Gryboś K GORLICE 10KM Kobiety K3 - -
114 Marcin Misiołek M Dukla 5KM - - MTB MOSiR Dukla
115 Anna Misiołek K Dukla 5KM - - MTB MOSiR Dukla
116 Grzegorz Szczurek M Dukla 5KM - - MTB MOSiR Dukla
117 Zbigniew Sycz M Głogów Małopolski 10KM Mężczyźni M4 - TKKF SOKÓŁ GŁÓGÓW MAŁOPOLSKI
118 Aleksander Bugno M GORLICE 5KM - - -
119 Maroš Socha M Medzianky 5KM - - MARAS team
120 MAGDALENA ZEGAR K Ropczyce 10KM Kobiety K2 - zabiegani ropczyce
121 Amelia Bożek K Długie 5KM - - GOSiR Jedlicze
122 Aleksandra Świeboda K Długie 5KM - - GOSiR Jedlicze
123 Jacek Ciołkosz M Dębica 5KM - - BUSHI Karate Klub
124 Leszek Marzec M Dudyńce 5KM - - -
125 Mykhaylo Iveruk M RIVNE 10KM Mężczyźni M3 - LKB Rudnik
126 Viktor Tsopa M Kyjow 10KM Mężczyźni M1 - LKB Rudnik
127 Przemysław Kubit M Łężany 10KM Mężczyźni M2 - -
128 Agnieszka Kubacka K Jedlicze 5KM - - MUKS Jedlicze
129 Paulina Chlebińska K Rzeszów 5KM - - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
130 Rafał Skotnicki M Sanok 5KM - - -
131 Sylwester DUDEK M Brody 10KM Mężczyźni M4 - LKB RUDNIK
132 Jana Petrova K Košice 5KM - - MARAS team
133 Edita Vrbiakova K Košice 5KM - - MARAS team
134 Łukasz Bozek M Kraków 10KM Mężczyźni M2 - TS Wisła Kraków
135 Sławomir Żarnowski M Moszczenica 10KM Mężczyźni M3 - -
136 ROBERT GLEŃ M Jedlicze 10KM Mężczyźni M2 - MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
137 Rafał Kuchta M Chełmek 10KM Mężczyźni M3 - Małopolska Akademia Nordic Walking
138 Zuzanna chlistowska K Warszawa 5KM - - ZuPa
139 Michał Dudczak M Rytro 5KM - - Visegrad Maraton Rytro
140 Łukasz Dudczak M Rytro 5KM - - UKS Ryter Rytro
141 Kuba Dudczak M Rytro 5KM - - UKS Ryter Rytro
142 Waldemar Pyznar M GORLICE 10KM Mężczyźni M2 - -
143 Julian Wójcik M Stargard Szczeciński 10KM Mężczyźni M5 - SZWLA STARGARD
144 MARCIN BIALIK M Tarnów 10KM Mężczyźni M3 - KrynicaSKI UKS PG Wojnicz
145 Roman Giełczyński M Nowy Targ 10KM Mężczyźni M2 - Nowy Targ Runners
146 Gabriela Mróz K Jedlicze 5KM - - Drużyna Szpiku
147 Erwin Kobierzyński M Kraków 10KM Mężczyźni M3 - -
148 Mateusz Lawera M Zręcin 5KM - - Osp Zręcin
149 piotr bil M Jedlicze 5KM - - -
150 Przemysław Dębiec M Rzeszów 10KM Mężczyźni M3 - Zamek Dubiecko Running Team
151 Bogdan Jabłoński M Krosno 10KM Mężczyźni M4 - -
152 Marcin Łabudzki M Przemyśl 10KM Mężczyźni M2 - Zamek Dubiecko Running Team
153 Jacek Staroń M Krosno 10KM Mężczyźni M2 - KrosSki BrikoMaplus
154 Karolina Kubacka K Jedlicze 5KM - - -
155 Krzysztof Ćwikła M Malawa 10KM Mężczyźni M3 - -
156 Paweł Wizimirski M Warszawa 5KM - - ZuPa
157 Robert Lis M Korczyna 5KM - - -
158 Małgorzata Maczuga K Jasło 10KM Kobiety K4 - -
159 Jakub Bartula M Kołaczyce 5KM - - -
160 Katarzyna Folta K Mielec 10KM Kobiety K1 - -
161 Alicja Wal K GORLICE 10KM Kobiety K1 - Grupetto Gorlice
162 Barbara Habrat K Krosno 10KM Kobiety K1 - -
163 Kamil Habrat M Krosno 10KM Mężczyźni M1 - -
164 Marek Jaworski M Stary Sącz 10KM Mężczyźni M3 - Visegrad Maraton Rytro
165 Piotr Habrat M Krosno 10KM Mężczyźni M1 - -
166 Dominik Wróbel M Jasło 10KM Mężczyźni M2 - PWSZ Krosno
167 ANDRZEJ MICHALSKI M Sanok 10KM Mężczyźni M4 - -
168 Dorota Kaszycka K Dubiecko 5KM - - Zamek Dubiecko Running Team
169 Wiktor Cozac M Lubaczów 10KM Mężczyźni M1 - Ultra Żółwie
170 Marek Polak M Rzepiennik Strzyżewski 10KM Mężczyźni M3 - -
171 Martyna Okarma K Wysowa-Zdrój 5KM - - UKS Hańczowa
172 Sławomir Hadro M Dubiecko 5KM - - Zamek Dubiecko Running Team
173 Artur Zoła M Jasło 10KM Mężczyźni M3 - -
174 Michał Setlak M GORLICE 5KM - - -
175 Adam Majerski M Kadcza 5KM - - UKS Budowlani Nowy Sącz
176 asia garlewicz K Kraków 10KM Kobiety K3 - bikebrothers oshee team
177 Marcin Cetnarowski M Szymbark 10KM Mężczyźni M3 - -
178 Katarzyna Cetnarowska K Szymbark 5KM - - -
179 Piotr Marszałek M Sanok 10KM Mężczyźni M2 - AZS Sanok
180 Patryk Pawłowski M Stalowa Wola 5KM - - mkl sparta stalowa wola
181 Katarzyna Pawlus K GORLICE 5KM - - -
182 Feliks Kochan M Mogilany 10KM Mężczyźni M2 - -
183 Konrad Bil M Jedlicze 5KM - - MUKS Podkarpacie Jedlicze
184 Radosław Bulwan M Rzeszów 10KM Mężczyźni M2 - Ping-pong
185 Tomasz Pociecha M Kryg 10KM Mężczyźni M1 - TLC GORLICE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety K1 22
Kobiety K2 16
Kobiety K3 17
Kobiety K4 11
Kobiety K5 1
Mężczyźni M1 42
Mężczyźni M2 79
Mężczyźni M3 80
Mężczyźni M4 32
Mężczyźni M5 21
Mężczyźni M6 8
Kobiety 168
Mężczyźni 437
Wszyscy 605