Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Małgorzata Stasiak Syców BIEG NA 10KM K30 1 -
2 ŁUKASZ ADAMCZUK Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
3 Iwetta Adamska Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 ALBA RUNNING TEAM
4 Jarosław Altewęgier Kraków BIEG NA 10KM M30 1 Nowa Wieś k. Kozienic
5 ALEKSANDRA ANDRYSZAK Świnoujście BIEG NA 10KM K20 1 -
6 Marcelina Andrzejewska Ślęza BIEG NA 10KM K30 1 -
7 Marek Andrzejewski Głogów BIEG NA 10KM M60+ 1 -
8 Ewelina Bajcar Nysa BIEG NA 10KM K20 1 Athletics Nysa
9 MARTA BAKALARCZYK Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
10 HENRYK BALKIEWICZ Legnica BIEG NA 10KM M50 1 KB Lew Legnica
11 Zeyad Ballour Oborniki Śląskie BIEG NA 10KM M40 1 -
12 Barbara Bar Legnica BIEG NA 10KM K30 1 -
13 Przemyslaw Barcik wroclaw BIEG NA 10KM M30 1 Asplex Team
14 Piotr Barczyński Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 O CO BIEGA
15 Anna Bartnicka Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
16 Robert Bąkiewicz Wrocław - M40 1 DreamTeam
17 JAROSŁAW BĄKOWSKI Jelcz-Laskowice BIEG NA 10KM M40 1 -
18 Kamil Beczyński Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
19 Bogusław Bednarczyk Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 Pro-Run Wrocław
20 Karolina Berbeć Głogów BIEG NA 10KM K20 1 JW3444
21 Waldemar Bernatowicz Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Triathlon Mietków Team
22 marcin białek Wałbrzych BIEG NA 10KM M30 1 -
23 Robert Bieda CZASTARY BIEG NA 10KM M50 1 GKS CZASTARY
24 Piotr Bieda Opole BIEG NA 10KM M30 1 -
25 Kamil Bieńkowski Radwanice BIEG NA 10KM M30 1 BE BETTER
26 Karolina Bihun Nadolice Małe BIEG NA 10KM K20 1 -
27 Sebastian Biruta Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 GVT
28 Michał Biziel Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 Triathlon Mietków Team
29 Piotr Błażejewski Brzezina BIEG NA 10KM M20 1 -
30 Przemysław Błażejewski Tuliszków BIEG NA 10KM M20 1 MVM
31 MAREK Błoch Grodków BIEG NA 10KM M50 1 GZLZS rodków
32 GRZEGORZ BODZIUCH Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
33 Łukasz Bojarski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
34 Bartosz Bomba Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
35 Norbert Bombała Smolec BIEG NA 10KM M40 1 HAKUNA MATATA
36 Rafał Borowiecki Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 WSOWL
37 Katarzyna Borys-Baranowska Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
38 Dominik Broda Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
39 Agnieszka Brodala Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 -
40 Anna Bronowicka Kąty Wrocławskie BIEG NA 10KM K30 1 -
41 Bartosz BROWARNY Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 GVT
42 Małgorzata Bryjka Wałbrzych BIEG NA 10KM K40 1 -
43 Anna Brysz Radwanice BIEG NA 10KM K20 1 -
44 Aleksandra Brzoza Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 ALBA RUNNING TEAM
45 Roman Brzozowski Oleśnica BIEG NA 10KM M30 1 -
46 Sławomir Brzozowski Oleśnica BIEG NA 10KM M30 1 -
47 Łukasz Całkosiński Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
48 Kamil Chałupka Wiadrów - M20 1 Nysa Wiadrów
49 Elektra Charalambidu Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
50 MONIKA CHICIŃSKA Szczepanów BIEG NA 10KM K40 1 -
51 Marcin Chlebowicz Wrocław - M30 1 Tribition Team
52 Jacek Chmist Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
53 Paweł Cholewiński Środa Śląska BIEG NA 10KM M30 1 -
54 Maciej Ciepły Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 Night Runners Wrocław
55 Magdalena Ciupka Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
56 Maciej Czaja Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 Miniclassic
57 Małgorzata Czaja Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 Miniclassic
58 RAFAŁ CZARNOJAŃCZYK Ostrów Wlkp. BIEG NA 10KM M40 1 -
59 Paweł Czechowski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
60 Tomasz Czerwiński Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
61 Beata Czuchnowska Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
62 MAREK CZUCHWICKI Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 -
63 Paweł Czyżkowski Mińsk Mazowiecki BIEG NA 10KM M30 1 MKB DREPTAK
64 Adam Daciuk Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
65 Magdalena Daciuk Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
66 DANUTA DANIŁÓW Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 DP SYNERGIA TEAM
67 Piotr DĄBROWSKI Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 GT RAT
68 Adrian Deptała Smolec BIEG NA 10KM M30 1 -
69 Fotis Dimakopulos Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
70 Agata Długosz Tychy BIEG NA 10KM K30 1 Biegam z Pasjąwww.bornrunners.pl
71 Tomasz Dobrzycki Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 Biuro Rachunkowe Simply Tax
72 Adam Dokładański Góra BIEG NA 10KM M20 1 SHIMMY SHIMMY YA
73 Oliwia Drobnicka Wysoka - K30 1 -
74 Adrian Drozdowski Bielawa BIEG NA 10KM M30 1 -
75 DARIUSZ DUCZEMIŃSKI Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 AUTO-SERWIS KOZIA
76 Dorian Duda Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 GT RAT
77 Patrycja Duda Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
78 Przemysław Duda Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 Sofitel Team
79 Hubert Duda Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 GT RAT
80 MONIKA DUDEK Ziębice - K30 1 -
81 Bartosz Dujka Radom BIEG NA 10KM M20 1 -
82 Agata Dulian Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
83 Marcin Dybała Opole BIEG NA 10KM M30 1 -
84 MAŁGORZATA DYMKOWSKA Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 Velicante Sport Team
85 Jakub Ellwart Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
86 Anna Fabiańska Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
87 MAŁGORZATA FELIŃCZAK Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 -
88 Alicja Fesser Kamionek BIEG NA 10KM K20 1 AktywniBardzo
89 Agnieszka Fogiel-Pawłowska Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 Los Bieganeros
90 Joanna Forysiak 63-604 Baranów BIEG NA 10KM K40 1 -
91 Marcin Frączek Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Triathlon Mietków Team
92 Elzbieta Frydecka Zrodla BIEG NA 10KM K50+ 1 -
93 Slawek Frydecki Zrodla BIEG NA 10KM M50 1 -
94 Piotr Gabara-Piętka Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
95 Michał Gabruk Brzeg BIEG NA 10KM M30 1 -
96 Katarzyna Gaczyńska Paczków BIEG NA 10KM K40 1 Paczków
97 Mateusz Gadziński SIEDLCE BIEG NA 10KM M20 1 -
98 Piotr GALIK Henryków BIEG NA 10KM M30 1 -
99 MACIEJ GALIK Raczyce BIEG NA 10KM M20 1 -
100 Małgorzata Gałek Jelenia Góra BIEG NA 10KM K40 1 -
101 Janusz Garbera Wrocław - M30 1 GVT
102 Weronika Garlińska Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 Tribition
103 Marcin Garnczarek SIECHNICE - M30 1 Rookie Runners
104 Mariusz Gaszczak Kepno BIEG NA 10KM M30 1 K.S Leniwiec
105 Maciej Gawęcki Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Gawenda Dance
106 Arkadiusz Gęsiak WIELUN BIEG NA 10KM M30 1 -
107 DARIUSZ GLIK Szymiszów BIEG NA 10KM M30 1 GMINA Strzelce Opolskie
108 Paweł Główka Żary BIEG NA 10KM M20 1 Żary Runners Team
109 Maciej Główka Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 BE BETTER
110 Ryszard Gola-Sienkiewicz Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
111 Małgorzata Goliszek Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
112 Andrzej Gonera Oborniki śląskie BIEG NA 10KM M30 1 -
113 Kazimierz GONERA Miłoszyce BIEG NA 10KM M60+ 1 -
114 Janusz Gontarek Bielawa BIEG NA 10KM M30 1 -
115 Justyna Gorczyca Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
116 Krzysztof Gorczyca Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
117 Katarzyna Gosk Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
118 Sebastian Goszczyński Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
119 Bartłomiej Górski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Inter Ożary
120 Natalia Grabalska Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
121 Tadeusz Grabarczyk Wrocław BIEG NA 10KM M60+ 1 ind
122 Kewin Grabowski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
123 Zuzanna Graca Lubliniec BIEG NA 10KM K20 1 -
124 Maja GRACOWSKA Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
125 TOMASZ GRACOWSKI Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
126 krzysztof graniczny Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 -
127 Paweł Grehl Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 GVT
128 AGNIESZKA GRELA Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 DP Synergia
129 Ryszard Grempka Wrocław BIEG NA 10KM M60+ 1 -
130 Anna Grodzka Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 Kobiety na medal
131 Paweł Grondys Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
132 Grzegorz Grzywna Olesno BIEG NA 10KM M20 1 WKB META LUBLINIEC
133 Zbigniew Gucwa Świebodzice BIEG NA 10KM M30 1 GVT
134 Wojciech Habant Opole BIEG NA 10KM M30 1 -
135 Grzegorz Hansdorfer Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
136 Agnieszka Hawron Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 -
137 Tomasz Hawron Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 -
138 MACIEJ HETMANN Opole BIEG NA 10KM M30 1 -
139 Michał Hęś Bogatynia BIEG NA 10KM M30 1 ELBIS Sp. z o.o.
140 Anna Hotała Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 TMT
141 Krzysztof Husarz Wilczyce BIEG NA 10KM M30 1 -
142 KAJA IWAN Bolesławiec - K20 1 -
143 ROBERT IWAŃSKI Wrocław - M50 1 -
144 Piotr Izak Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
145 Dorota Jachna Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
146 RAFAŁ JACKOWICZ Sobótka BIEG NA 10KM M40 1 TRIATHLON MIETKÓW TEAM
147 Dariusz Jamro Tuchów BIEG NA 10KM M20 1 -
148 Angelika Janczak Legnica BIEG NA 10KM K40 1 -
149 Wojciech Janicki Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 -
150 Rafal Jankiewicz Nysa BIEG NA 10KM M40 1 -
151 Joanna Jankiewicz Jędrzychów BIEG NA 10KM K30 1 -
152 AGNIESZKA JANKOWICZ Wałbrzych BIEG NA 10KM K30 1 TeMMPo Wałbrzych
153 Michał Jarnecki Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
154 Edyta Jaworska Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
155 TOMASZ Jaworski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
156 Klaudia Jeleń Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 Tribition Team
157 Jacek Jezierski Smolec BIEG NA 10KM M50 1 Kpax
158 Jakub Jezierski Smolec BIEG NA 10KM M20 1 MorphiTM
159 Beniamin Jędrzejek Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Vegerunners
160 Seweryn Jochim Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 ALBA RUNNING TEAM
161 Radosław Kaczmarczyk TRZEBNICA BIEG NA 10KM M20 1 -
162 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec BIEG NA 10KM M30 1 Mafia Team Lubliniec
163 Jarosław Kalak Krotoszyn BIEG NA 10KM M30 1 PGB Sporotwa Paczka
164 Magdalena Kałużna-Litwin Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 EUROPA UBEZPIECZENIA
165 Kalina Kamińska-Sikorska Wrocław - K40 1 Europa Ubezpieczenia
166 Michał Karaś Oleśnica BIEG NA 10KM M20 1 niezrzeszony
167 PIOTR KARGOL Oleśnica BIEG NA 10KM M40 1 kb Szerszeń Oleśnica
168 Barbara Karpińska Otmuchów BIEG NA 10KM K30 1 Atletics Nysa
169 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów BIEG NA 10KM M60+ 1 -
170 Krzysztof Kazowski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
171 Łukasz Kędra Tomaszów Lubelski BIEG NA 10KM M20 1 -
172 Tomasz Kędziora Przywory BIEG NA 10KM M40 1 Eurovent Athletics Opole
173 Karol Kibler Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
174 Jan Kibler Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
175 Grzegorz Kielin Polkowice BIEG NA 10KM M40 1 mSport
176 WIKTOR KIPCZAK CHWAŁOWICE BIEG NA 10KM M60+ 1 PROM WROCŁAW
177 krzysztof kleszczyński Nysa BIEG NA 10KM M40 1 Athletics Nysa
178 Marcin Klimas Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 GT RAT
179 JOANNA KLIMOWICZ Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
180 ANNA KLISZ Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 Tribition Team
181 Iwo KLISZ Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Tribition Team
182 Tomasz Kluczyński Mirków BIEG NA 10KM M50 1 GVT
183 Aleksandra Kociołek Świebodzice BIEG NA 10KM K30 1 -
184 Agnieszka Kocjan Przywory BIEG NA 10KM K30 1 Eurovent Athletics Opole
185 Mariusz Kołodziej Legnica BIEG NA 10KM M30 1 Triathlon Mietków Team
186 gabriela kołodziej górki BIEG NA 10KM K40 1 dottori corrono opole
187 Waldemar Kołodziej górki BIEG NA 10KM M40 1 Dottori Corrono Opole
188 Grzegorz Kołodziejczyk Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
189 Kamil Komarnicki Zacharzyce BIEG NA 10KM M20 1 -
190 Piotr Konarski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
191 Michał Koniarz Brzeg BIEG NA 10KM M40 1 -
192 Krzysztof Kopeć Dziadowa Kłoda BIEG NA 10KM M20 1 -
193 Tomasz Korf Brzeg BIEG NA 10KM M30 1 Amator
194 Paweł Kosek Tychy BIEG NA 10KM M20 1 www.pawelkosek.com
195 ANDRZEJ KOSIOŁ Wrocław BIEG NA 10KM M50 1 WKW Wiadrus
196 Patryk Koszarski Lubin BIEG NA 10KM M30 1 -
197 Konrad Kotyla Jaworzno BIEG NA 10KM M20 1 -
198 Michał Kowalczyk Jełowa BIEG NA 10KM M20 1 KOLKA TEAM OPOLE
199 Michał Kowalczyk Opole BIEG NA 10KM M30 1 -
200 Mariusz Kowalczyk Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 GVT
201 Olga Kowalik Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
202 Joanna Kowalska Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
203 Elżbieta Kowalska Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 -
204 Arek Kowalski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
205 Darek Kowalski Wrocław BIEG NA 10KM M50 1 RUNSTARS
206 Kuba Kowalski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
207 Marek Kowalski TARNÓW OPOLSKI BIEG NA 10KM M40 1 KOLKA TEAM OPOLE
208 MICHALINA Kozarowicz Kłodzko BIEG NA 10KM K20 1 -
209 Paulina Kozłowska Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 ASICS OUTLET WROCLAW
210 JOANNA KOZUBAL Wrocław - K40 1 feniks legnica/radio Wrocław
211 Krzysztof Krakowiak SZEWCE - M40 1 -
212 Marta Kraszewska Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
213 Tomasz Adam KRAUZE Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 Pro-Run Wrocław
214 Ewa Krawczyk Kamieniec Wrocławski BIEG NA 10KM K20 1 -
215 Krzysztof Kręzel wisznia mała BIEG NA 10KM M20 1 -
216 Lech Król Krotoszyn BIEG NA 10KM M30 1 PGB SPORTOWA PACZKA
217 Dorota Król-Ellwart Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 ASICS Outlet Wrocław
218 Piotr Kruszyński Warszawa BIEG NA 10KM M20 1 Wroc Dodgers
219 TOMASZ KRYMSKI JAROSZÓW BIEG NA 10KM M30 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
220 Krzysztof Krzak Legnica BIEG NA 10KM M30 1 KB LEW LEGNICA
221 Dawid Kubaś Kłodzko BIEG NA 10KM M30 1 -
222 Łukasz Ķubera Kunice BIEG NA 10KM M30 1 -
223 ANDRZEJ KUCAB Lubin BIEG NA 10KM M50 1 -
224 Iwona Kucharska Sadowice BIEG NA 10KM K30 1 -
225 Piotr KUK Ostromecko BIEG NA 10KM M30 1 lks ostromecko
226 Ewa Kukuła Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 Zespół Lewego (Kolana)
227 Justyna Kula Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
228 Piotr Kulbicki Wrocław - M30 1 Tribition Team
229 Krzysztof Kulesa Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Night Runners Wrocław
230 Bartosz Kulon Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
231 Marcin Kumór Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
232 Cezary Kupiński Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 SIŁA OGRA
233 ROBERT KURIATA Złotoryja - M50 1 Złotoryja
234 Tomasz Kurzawa Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
235 Klaudia Kustra Nysa BIEG NA 10KM K20 1 -
236 Wojciech Kuźbiński Pątnów BIEG NA 10KM M20 1 Wieluń Biega
237 Mariusz Kwaszewski Pszenno BIEG NA 10KM M30 1 Krause running team
238 Robert Kwaśnik Wrocław - M30 1 -
239 Tomasz Lach Piechowice - M40 1 rehabilitacja-jeleniagora
240 Anna Lach Grodków BIEG NA 10KM K30 1 GZ LZS GRODKÓW
241 Marcin Lech Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
242 Przemysław Leszek Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 EUROPA UBEZPIECZENIA
243 Karolina Leśniak Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 TRIATHLON MIETKÓW TEAM
244 Piotr Lewandowski Jelenia Góra BIEG NA 10KM M20 1 -
245 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski BIEG NA 10KM M50 1 -
246 EWA LEWCZAK Lewin Brzeski BIEG NA 10KM K40 1 -
247 Krzysztof Lis Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
248 Piotr Liszka Turek BIEG NA 10KM M30 1 Tur Bike Team
249 PIOTR ŁABA SIECHNICE BIEG NA 10KM M30 1 -
250 Dariusz Łaźniewski Olszyna BIEG NA 10KM M30 1 Ślęzak Team
251 Michał Esteban Łojko Drzonków BIEG NA 10KM M20 1 Rajtarowianka Drzonków
252 Aneta Maciuszek Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
253 Dariusz Madej Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 WKB PIAST Wrocław
254 Michał Madera Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 LECIMY TUTAJ
255 Kamil Majchrzak Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 RM TEAM
256 Agnieszka Mak Kamionek BIEG NA 10KM K20 1 -
257 kamil makoś Bolesławiec BIEG NA 10KM M30 1 MOSiR bolesławiec
258 Łukasz Malaczewski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 GVT
259 Natalia Mandziejewicz Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
260 ROBERT MARCINIAK Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 MARCINIAKI TEAM
261 PAULINA MARCINIAK Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 MARCINIAKI TEAM
262 Przemysław Marcinkowski Tyniec Mały BIEG NA 10KM M40 1 GVT
263 Monika Marcinów Bolesławiec BIEG NA 10KM K30 1 Lovink Team
264 Ewa Marek Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 Triathlon Mietków Team
265 Beata Markowska Wrocław BIEG NA 10KM K50+ 1 -
266 KAROLINA MARKOWSKA Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 EUROPA UBEZPIECZENIA
267 Artur Markowski Wrocław BIEG NA 10KM M50 1 -
268 Elżbieta Mart wieluń BIEG NA 10KM K40 1 Wieluń Biega
269 Monika Matusiak Niemodlin BIEG NA 10KM K30 1 nysabiega
270 TOMASZ MATUSZAK Ostrów Wielkopolski BIEG NA 10KM M20 1 -
271 Tomasz Matuszczyk Piotrków Trybunalski - M40 1 DreamTeam
272 Szymon Matuszek Kamionek BIEG NA 10KM M20 1 AktywniBardzo
273 Mateusz Matyszczuk Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
274 Michał Mazgaj Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
275 Patryk Mazik Namysłów - M20 1 NKB ZRYW Namysłów
276 Marek Mazur Oława BIEG NA 10KM M40 1 -
277 Witold Mazur Malczyce BIEG NA 10KM M40 1 Biegam dla dzieci
278 Adam Mazur Lubin BIEG NA 10KM M20 1 -
279 Rafał Mazurkiewicz Bogatynia BIEG NA 10KM M40 1 -
280 Maciej Michalski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
281 Maciej Michałek Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 BIEGAMY WE WROCŁAWIU
282 ADAM MICKIEWICZ Gracze BIEG NA 10KM M40 1 Bazalt-Gracze
283 Katarzyna Mierzwa Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
284 Rafał Mikulski Bogatynia BIEG NA 10KM M30 1 -
285 MAREK MISIEK Głuchołazy BIEG NA 10KM M50 1 PGB Sportowa Paczka
286 Iwona Misztoft Przywory BIEG NA 10KM K30 1 Eurovent Athletics Opole
287 Andrzej Mitrosz Wrocław - M60+ 1 PRO-RUN Wrocław
288 Marcin Moczko Kiełczów BIEG NA 10KM M30 1 SPARTA
289 Kazimierz Modrzejewski Nysa BIEG NA 10KM M50 1 Athletics Nysa
290 Roman Molik Wrocław BIEG NA 10KM M50 1 PGB Sportowa Paczka
291 Rafał Motecha Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
292 Krzysztof Mól Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
293 Karol Mroczkowski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 Running Ziptii
294 Maciej Mrugała Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Tribition Team
295 Piotr Murzyn Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Triathlon Mietków Team
296 Natalia Myślicka Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
297 Joanna Nalewalska Bolesławiec BIEG NA 10KM K20 1 Gympoint.pl
298 Maciej Namysł Koźmin Wielkopolski BIEG NA 10KM M30 1 Koźmin Biega
299 Monika Nastawska Kalisz BIEG NA 10KM K40 1 -
300 Michał Nawracaj Jawor - M30 1 GVT
301 Artur Nawrot TRZEBNICA BIEG NA 10KM M30 1 DTR BIEGA
302 Monika Niciejewska Czarnożyły BIEG NA 10KM K20 1 Wieluń Biega
303 Magda Niekrasz Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 -
304 Jakub Nienartowicz Smolec BIEG NA 10KM M20 1 Monacor.pl
305 Jadwiga Nowak - Kowalska Wałbrzych BIEG NA 10KM K50+ 1 Biegaj-Zapobiegaj
306 Karolina Nowicka Witkowo BIEG NA 10KM K30 1 NoviFit
307 Marzena Nowicka Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 PZU Sport Team
308 Beata Nowicka Karpicko BIEG NA 10KM K40 1 -
309 Paweł Oboz Sosnowiec BIEG NA 10KM M30 1 URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl
310 Łukasz Olaczek Mrozów BIEG NA 10KM M30 1 Wieczorni Biegacze
311 Karol Olawiński KOBIERZYCE BIEG NA 10KM M30 1 Triathlon Mietków Team
312 Adam Olejnik Markowice BIEG NA 10KM M20 1 -
313 Joanna Olek Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
314 Paweł Olszewski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
315 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski BIEG NA 10KM M50 1 AGK Koźmin Wlkp
316 Jędrzej Orbik Wrocław - M20 1 -
317 Grzegorz Orłowski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
318 Marcin Orysiak Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 KB Fast & Furious Klecina
319 Agnieszka Osmolak Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 PRO RUN Wrocław
320 MAREK OSTOLSKI Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
321 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - M50 1 WKB Piast
322 Piotr Owczyński Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Sofitel Team
323 Arkadiusz Pachucy Legnica BIEG NA 10KM M20 1 -
324 Marcin Paciorek Wojsław BIEG NA 10KM M30 1 -
325 Łukasz Packi wieluń BIEG NA 10KM M20 1 -
326 Michał Packi wieluń BIEG NA 10KM M20 1 Wieluń Biega
327 Ewelina Paluch Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
328 Tomasz Pałka Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
329 Radosław Pamuła Książenice BIEG NA 10KM M20 1 -
330 Michał Paszkiewicz Zawadzkie BIEG NA 10KM M20 1 -
331 lila pawela Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 niezrzeszona
332 Mateusz Pawlik Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
333 Adam Pawłowski Ślęza BIEG NA 10KM M20 1 -
334 Paweł Pelc Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 LoMag Software
335 Ewa Pewniak Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 Night Runners Wrocław
336 Sławomir Piaskowski Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 PZU Sport Team
337 Piotr Piegdoń Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
338 Marcin Pieszak Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
339 Leszek Pietrowicz Dobrzykowice BIEG NA 10KM M30 1 noname
340 Tomasz Pietrzak Nowe Skalmierzyce BIEG NA 10KM M20 1 -
341 Błażej Pietrzak Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 GVT
342 Katarzyna Pietrzykowska Sieradz BIEG NA 10KM K30 1 PRO RUN WROCŁAW
343 Paweł Piękny Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
344 Agata Pigulska Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
345 Patryk Pikos Komprachcice BIEG NA 10KM M20 1 -
346 Michał Pilch Głubczyce - M30 1 Tribition Team
347 Agnieszka Pilch Strzelin BIEG NA 10KM K30 1 -
348 Marcin Pilitowski Bolesławiec BIEG NA 10KM M40 1 Lovink Team
349 Maciek Piłkowski Lubliniec BIEG NA 10KM M30 1 WKB META LUBLINIEC
350 Kamil Piwowarski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
351 Jakub Pleśniarski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
352 DARIUSZ POCZTA Zduny BIEG NA 10KM M40 1 KS Krotosz Krotoszyn
353 Magdalena Podolska Rzeczyca BIEG NA 10KM K20 1 -
354 Łukasz Podyma Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Sofitel Team
355 Zbigniew Posacki Lubiąż BIEG NA 10KM M30 1 -
356 Wojciech Poślednik Nysa BIEG NA 10KM M40 1 Atletics Nysa
357 Tomasz Potyrała Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 TS Mokry Dwór
358 JUSTYNA PROCHOWSKA 63-604 Baranów BIEG NA 10KM K30 1 -
359 Krzysztof Pruciak Oława BIEG NA 10KM M30 1 RUN-LOG.COM
360 Zbigniew Prus-Mierzwiński Ostrów Wlkp. BIEG NA 10KM M50 1 -
361 Karol Przemus Kamionek BIEG NA 10KM M20 1 AktywniBardzo
362 Michał Przybylski 63-400 OSTRÓW WLKP. BIEG NA 10KM M30 1 -
363 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie BIEG NA 10KM M30 1 REBELIA Browar Domowy
364 Przemysław Pucek Smolec - M40 1 WKB Piast Wrocław
365 Piotr Puchalski Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 Tribition Team
366 Przemysław Puchalski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Biedroneczki
367 Dawid Pudlis Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 IKSS
368 Artur Pupka Ligota Piękna BIEG NA 10KM M50 1 GVT/Biegiemnapomoc
369 Rafał Putyra Gajków BIEG NA 10KM M20 1 -
370 Andrzej Rabsztyn Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Triathlon Mietków Team
371 Joanna Rafa Opole BIEG NA 10KM K30 1 -
372 BARBARA Rak Ziębice - K40 1 -
373 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 -
374 Robert Rogowski Opole BIEG NA 10KM M40 1 -
375 Natalia Rogucka-Krawczyk Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
376 Grzegorz Roguski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
377 Paweł Rokosz wroclaw BIEG NA 10KM M20 1 -
378 Elżbieta Roman Brzeg BIEG NA 10KM K40 1 -
379 TOMASZ ROSZKOWSKI Warszawa - M30 1 WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI
380 Jarosław Roślicki Ozorowice BIEG NA 10KM M30 1 Europa Ubezpieczenia
381 Edyta Rychcik-Zygadło Oleśnica Spalice BIEG NA 10KM K40 1 -
382 Radosław Rychel Smolec BIEG NA 10KM M40 1 -
383 Marek Rzeźniczak Wrocław BIEG NA 10KM M50 1 -
384 Michal Safaryn wroclaw BIEG NA 10KM M30 1 -
385 Adam Saj Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 GVT
386 Dominik Saliński Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 ALBA RUNNING TEAM
387 Anna Samuszonek Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
388 Magda Saska-Radwan Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
389 Katarzyna Sawczuk Wysoka BIEG NA 10KM K30 1 BIEDRONECZKI
390 Piotr Sawicki Bogdaniec BIEG NA 10KM M20 1 -
391 Ernest Sawicki Bogdaniec - M20 1 -
392 Marek Siemiątkowski TRZEBNICA BIEG NA 10KM M40 1 -
393 Julita Sikora Ligota Piękna BIEG NA 10KM K40 1 GVT
394 PIOTR SIKORSKI Wrocław - M40 1 -
395 Konrad Sitkowski Dobrzeń BIEG NA 10KM M30 1 Amator
396 Tomasz Siudmak wieluń BIEG NA 10KM M30 1 Wieluń Biega
397 Jakub Siwiaszczyk Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 Straight Outta Kondominium
398 Joanna Skotnicka Wrocław - K30 1 Gympoint.pl
399 Łukasz Skotnicki Wrocław - M30 1 Gympoint.pl
400 Janusz Skowroński Oleśnica BIEG NA 10KM M40 1 -
401 Jan Skrutek Wrocław BIEG NA 10KM M60+ 1 amator
402 Marta Skrzypek Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 Sofitel Team
403 Adam Skubiszewski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
404 Paweł Słomka Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
405 Anna Słomka Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
406 Małgorzata Słota Dąbrówka BIEG NA 10KM K30 1 trenujznami.pl
407 Daniel Smaga Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 WKB PIAST WROCŁAW
408 DAWID SMOLAK Oleśnica BIEG NA 10KM M20 1 -
409 Pamela Sobkowiak Wrocław - K20 1 -
410 Kasia Sobkowiak Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
411 Sebastian Sobótka Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Tribition Team
412 Karol Soja Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 MVM
413 Paweł Soja Tuliszków BIEG NA 10KM M20 1 MVM
414 PAWEŁ SOLARZ Syców BIEG NA 10KM M30 1 OLIMPIA SYCÓW
415 Janina Sosulska Włodary BIEG NA 10KM K50+ 1 ATHLETICS NYSA
416 Gabriele Spinelli Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Sportyard
417 Adam Spychała Kluczbork BIEG NA 10KM M20 1 -
418 Michał Sroka Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Triathlon Mietków Team
419 Joanna Sroka Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 Triathlon Mietków Team
420 Andrzej Stacherski Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 -
421 Paulina Stankiewicz Ślęza BIEG NA 10KM K30 1 P&G
422 Grzegorz Stankiewicz Ślęza BIEG NA 10KM M30 1 P&G
423 Agnieszka STANKIEWICZ Wrocław - K30 1 Labosport Team
424 Łukasz Starzyk Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Bank Zachodni WBK S.A.
425 Andrzej Starżyk Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 -
426 Piotr Starżyk Łęknica BIEG NA 10KM M40 1 RUNSTARS
427 Agnieszka Starżyk Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 RUNSTARS
428 Maciej Stasiak Syców BIEG NA 10KM M30 1 -
429 grzegorz stawinski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
430 Katarzyna Stecyk Oława NORDIC WALKING 5KM K40 1 -
431 Marcin Stecyk Oława BIEG NA 10KM M20 1 ZSP 2 Oława
432 Marcin Stefanowski Żarów BIEG NA 10KM M40 1 -
433 MICHAL STERNALSKI Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 WKB PIAST WROCŁAW
434 Wieńczysław Story Wrocław NORDIC WALKING 5KM M50 1 powolniak wrocław
435 Adam Strózik Świdnica BIEG NA 10KM M30 1 -
436 Grzegorz Strzelecki Wrocław - M30 1 GVT
437 Waldemar Suliga Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Tribition Team
438 Damian Sulima Pisarzowice BIEG NA 10KM M30 1 Lovink Team
439 Maciej Supel Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
440 Dawid Superson Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
441 romuald Szachidewicz Oleśnica BIEG NA 10KM M30 1 -
442 Jerzy Szałajko Wrocław BIEG NA 10KM M50 1 -
443 Adrian Szałata Krotoszyn BIEG NA 10KM M20 1 16 batalion remontu lotnisk
444 Jacek Szandała Oleśnica BIEG NA 10KM M40 1 -
445 Michał Szaroleta Ostrów Wielkopolski - M20 1 -
446 Jacek Szarski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
447 Jakub Szczepaniak Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
448 Damian Szczesny wieluń BIEG NA 10KM M30 1 Wieluń Biega
449 Piotr Szczęsny Tuliszków BIEG NA 10KM M20 1 MVM
450 Bartłomiej Szczygielski Wrocław - M40 1 -
451 Sylwia Szkudlarek Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
452 JOANNA SZNAJDER Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 Biedroneczki
453 Maciej Szott Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 TRIBITION TEAM
454 Paweł Szpakowski Białystok BIEG NA 10KM M30 1 -
455 Mariusz Szpilarewicz Ziębice - M40 1 -
456 Magdalena Szpunt Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
457 Katarzyna Szpyrna Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
458 Żaklina Szuleta wroclaw BIEG NA 10KM K30 1 -
459 Jolanta Szwarnóg Dobczyce BIEG NA 10KM K20 1 WSOWL
460 Wiesław Szydłowski Żarów BIEG NA 10KM M50 1 -
461 Bartosz Szymański Świdnica BIEG NA 10KM M20 1 -
462 Marlena Ślazyk Dziadowa Kłoda BIEG NA 10KM K30 1 Dziadowa Kłoda Biega
463 Edward Śliz Gniechowice BIEG NA 10KM M60+ 1 -
464 Marcin Ślusarczyk Jaworzno BIEG NA 10KM M20 1 -
465 Marcin Śmietana Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 -
466 Łukasz Średziński Wrocław - M30 1 Tribition Team
467 MICHAŁ ŚRODA TRZEBNICA BIEG NA 10KM M30 1 Triathlon Mietków Team
468 Krystyna Świerk Janowice Wielkie BIEG NA 10KM K50+ 1 NaturalniE Janowice
469 Anna Świerk Janowice Wielkie - K30 1 NaturalniE Janowice
470 Stanisław Świerk Janowice Wielkie - M60+ 1 NaturalniE Janowice
471 Katarzyna Święcicka Zielenice BIEG NA 10KM K20 1 -
472 ANGELIKA TABISZEWSKA Kąty Wrocławskie BIEG NA 10KM K20 1 -
473 SEBASTIAN TARNOWSKI TRZEBNICA BIEG NA 10KM M30 1 GVT
474 MARCIN TOK Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
475 Beata Tokarek Osjaków BIEG NA 10KM K20 1 -
476 Magdalena Tokarska Opole - K30 1 -
477 Elżbieta Tokarska Opole - K30 1 -
478 Piotr Tomaszewski Brzezinka Średzka BIEG NA 10KM M30 1 -
479 Jakub Tomaszewski Łódź BIEG NA 10KM M30 1 TomTom Runners
480 Mateusz Tomaszewzki Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
481 Rafał Tomowiak Leszno BIEG NA 10KM M30 1 maraton leszno
482 Barbara Trawka Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
483 Blanka Trykowska Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
484 Marcin Trzaska Wrocław - M40 1 GVT
485 MAŁGORZATA TUL Gniechowice BIEG NA 10KM K40 1 DRUŻYNA SZPIKU
486 Paula Tulejko Częstochowa BIEG NA 10KM K20 1 -
487 Katarzyna Tymków Nysa - K20 1 -
488 Izabela Urbańska-Krawczyk Kamieniec Wrocławski BIEG NA 10KM K50+ 1 -
489 Szymon Urbański Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
490 Krzysztof Urbański Wrocław BIEG NA 10KM M50 1 -
491 Michał Urwanowicz wieluń BIEG NA 10KM M30 1 Studio Treningów Presonalnych Orląt
492 Mikołaj Visentin Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Los Bieganeros
493 Linda Wachowiak Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
494 Bogusław Wajdzik Prudnik BIEG NA 10KM M40 1 Athletics Nysa
495 Wojciech Walbrecht Chmielowice BIEG NA 10KM M30 1 -
496 Ewa Waleńska Wrocław - K40 1 GT RAT
497 Wacław Wanat Wrocław BIEG NA 10KM M60+ 1 SKY TOWER RUNNERS
498 KATARZYNA WARĘŻAK Zgorzelec - K30 1 -
499 Tamara Watrak wroclaw - K20 1 -
500 Marta Wawrzynów Borów BIEG NA 10KM K30 1 -
501 Sylwia Wąsiołek Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
502 Maciej Wein Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 LECIMY TUTAJ
503 Michal Wendland wroclaw BIEG NA 10KM M20 1 UKS-Olimpia-Wegliniec
504 Arek Weselski Borów BIEG NA 10KM M30 1 -
505 Tomasz Węglarz Bułaków BIEG NA 10KM M30 1 PGB Sportowa Paczka/KS KROTOSZ KROTOSZYN
506 Grzegorz Wężyk Legnica BIEG NA 10KM M40 1 -
507 Barbara Wężyk Legnica BIEG NA 10KM K40 1 -
508 Marta Wieczorek Bogatynia BIEG NA 10KM K30 1 -
509 Norbert Wieczorek Bogatynia BIEG NA 10KM M40 1 -
510 Jacek Wieczorek Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 VELICANTE SPORT TEAM
511 Piotr Wierzbicki Dzierżoniów BIEG NA 10KM M30 1 DDZ
512 Mirosław Więckiewicz Nysa BIEG NA 10KM M30 1 nysabiega
513 CZESŁAW WILK WRÓW BIEG NA 10KM M50 1 PRO RUN WROCŁAW
514 Mirek Wilkin Lubsko BIEG NA 10KM M40 1 Żary Runners Team
515 Robert Wilkowiecki Chełstówek BIEG NA 10KM M20 1 GVT
516 Bogusław WINTER Krotoszyce BIEG NA 10KM M60+ 1 -
517 Tomasz Wisniewski Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 GVT
518 Krzysztof Wiśniewski Wałbrzych BIEG NA 10KM M30 1 -
519 Piotr Witasik Wrocław BIEG NA 10KM M20 1 -
520 Jarosław Wnęk Kluczbork BIEG NA 10KM M20 1 Kluczborska Grupa Biegowa
521 Bartosz Wojciechowski Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 -
522 mieczysław wojdyła Wrocław BIEG NA 10KM M50 1 Tradycja i jakość
523 Alicja Wojtuś Bogdanowice BIEG NA 10KM K30 1 PZU Sport Team
524 Artur Wolak Otmuchów BIEG NA 10KM M20 1 -
525 Justyna Woronowicz Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
526 Justyna Woźniak Biadacz - Brodnica BIEG NA 10KM K20 1 -
527 Rafał Woźniak Brzeg Dolny BIEG NA 10KM M40 1 -
528 Michał Woźniczka Brzeg BIEG NA 10KM M20 1 -
529 rafał wożniak Brzeg - M40 1 -
530 Sławomir Wójcik Wrocław BIEG NA 10KM M40 1 CO START TO ŻYCIÓWKA
531 Katarzyna Wójtowicz Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
532 Łukasz Wróbel Kiełczów BIEG NA 10KM M30 1 Goggle PAE Team
533 Ryszard Wróbel Oleśnica BIEG NA 10KM M30 1 PIRMET
534 Krzysztof Wróblewski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
535 Marzanna Wysocka Żurawice BIEG NA 10KM K40 1 -
536 Marcin Zachariasz Wrocław - M30 1 -
537 Łukasz Zakrawacz Sobótka BIEG NA 10KM M30 1 -
538 KRZYSZTOF ZANIEWSKI Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 -
539 Paweł Zapałowski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 GT RAT
540 Jacek Zapotoczny Oława BIEG NA 10KM M20 1 -
541 Lech Zasławski Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 X-TEAM
542 Magdalena Zawadzka Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -
543 Justyna Zdunek Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 -
544 Tomasz Zegarlicki Horyniec - Zdrój BIEG NA 10KM M20 1 Politechnika Poznańska
545 Marcin Zielenkiewicz Wrocław BIEG NA 10KM M30 1 Triathlon Mietków Team
546 Mirona Zielińska Wrocław BIEG NA 10KM K40 1 SKY TOWER RUNNERS
547 Agnieszka Ziemblicka Biestrzyków BIEG NA 10KM K30 1 -
548 Bartosz Ziemblicki Biestrzyków BIEG NA 10KM M30 1 -
549 Monika Ziemkowska Żarów BIEG NA 10KM K40 1 -
550 Radosław Zięba Kłodzko BIEG NA 10KM M30 1 -
551 Agata Zięcik Wykroty - K30 1 -
552 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko BIEG NA 10KM M30 1 -
553 Joanna Ziń Wrocław - K30 1 Gympoint.pl
554 Paulina Ziółkowska Wałbrzych BIEG NA 10KM K20 1 -
555 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wielkopolski BIEG NA 10KM M40 1 AGK Koźmin Wlkp.
556 Wiktor Żak Wrocław - M60+ 1 GVT
557 Sylwester Żuchora Brzeg Dolny BIEG NA 10KM M40 1 Wiktor Team
558 Anna Żukowska Nysa BIEG NA 10KM K40 1 Athleticsnysa
559 Ewelina Żurawska Wrocław BIEG NA 10KM K20 1 Triathlon Mietków Team
560 Karolina Żurow Wrocław BIEG NA 10KM K30 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Piotr Adamczyk Wrocław BIEG NA 10KM M20 - Wroc Dodgers
2 Henryk Ambrosiewicz Legnica BIEG NA 10KM M60+ - kb lew legnica
3 Mariusz Andrejów Wrocław BIEG NA 10KM M40 - NOA
4 Adrian Antkowiak Wrocław - M30 - O CO BIEGA
5 Joanna Archuticz Głogów - K20 - -
6 rudolf ates Kudowa Zdrój BIEG NA 10KM M60+ - -
7 MAGDALENA BALLADA Kraków - K20 - -
8 Adam Banasiak Wrocław BIEG NA 10KM M40 - WSOWL Wrocław
9 DAWID BANAŚ KOBIERZYCE BIEG NA 10KM M20 - -
10 Grzegorz Bandur Gorzów Wlkp. BIEG NA 10KM M20 - KB MANIAC POZNAŃ
11 Jarosław Baran Wrocław BIEG NA 10KM M40 - -
12 ROBERT BARANOWSKI Wrocław BIEG NA 10KM M40 - -
13 Mikołaj Betlej Wrocław BIEG NA 10KM M40 - -
14 SLAWOMIR BIALOBRZEWSKI Kiełczów BIEG NA 10KM M30 - -
15 PAWEŁ BIENIADA Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
16 Mariusz Bigos Wrocław BIEG NA 10KM M50 - -
17 Natalia Bihun Wrocław BIEG NA 10KM K20 - GTRAT
18 Henryka Bilska-Mroczka Ziębice - K30 - -
19 Lukasz Blachuta Ostrow Wielkopolski BIEG NA 10KM M20 - 1947 Stalowka
20 Dorota Bober Jawor BIEG NA 10KM K40 - -
21 Waldemar Boczar Wrocław BIEG NA 10KM M30 - ELEKTROTIM S.A.
22 Monika Bogacz Pełczyce BIEG NA 10KM K30 - -
23 Anna Bojda Wrocław - K30 - Lamot Dojo
24 Dariusz Bołozowski Wrocław - M40 - MD Wrocław
25 andrzej bora wroclaw BIEG NA 10KM M60+ - wkb piast wroclaw
26 Julia Borkowska Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
27 Bartosz Borowiec Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
28 Katarzyna Borowiecka Wrocław BIEG NA 10KM K30 - O CO BIEGA
29 Krzysztof Borowski Blachownia BIEG NA 10KM M60+ - -
30 Mateusz Brycki Wrocław BIEG NA 10KM M20 - EKG Wrocław
31 Grzegorz Brylonek Wrocław - M40 - Radio Wrocław
32 Ziemowit Brysiak Wrocław BIEG NA 10KM M40 - trenujznami.pl
33 Piotr Brzęczek Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
34 Michał Budzanowski Wrocław BIEG NA 10KM M20 - Triathlon Pro Team
35 Sandra Buraczyńska Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
36 Joanna Burska Nysa BIEG NA 10KM K40 - Athletics Nysa
37 Tomasz Burza BEŁCHATÓW BIEG NA 10KM M20 - -
38 Maciej Bych Oława - M40 - GTO Oława
39 Janusz Chmielewski Popielów BIEG NA 10KM M50 - -
40 JERZY MAREK CHRUSZCZ Opole BIEG NA 10KM M50 - TEAM SOBCZYK
41 Dawid Ciurej Otmuchów BIEG NA 10KM M20 - Przyszlismy popatrzec
42 Bartłomiej Cywiński Wrocław - M30 - Pro-Run Wrocław
43 JUSTYNA CZARNECKA Paniowice BIEG NA 10KM K30 - -
44 TOMASZ CZARNECKI Paniowice BIEG NA 10KM M30 - -
45 Brygida Czartoryska Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
46 Olga Czechowska Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
47 Tomasz Czeszejko-Sochacki Wrocław BIEG NA 10KM M40 - -
48 Rafał Ćwikowski W BIEG NA 10KM M50 - -
49 Radek Dalecki Wałbrzych BIEG NA 10KM M30 - KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR
50 Dominika Dąbrowska Oława BIEG NA 10KM K20 - -
51 MIROSŁAW DEC Opole BIEG NA 10KM M30 - KOLKA TEAM OPOLE
52 TOMASZ DERESIŃSKI Topola - Osiedle BIEG NA 10KM M30 - RUNNING TEAM TOPOLA
53 JAROSŁAW DOMAŃSKI Świerzawa BIEG NA 10KM M40 - amator
54 Marta Drohobycka Chrzastawa Mala BIEG NA 10KM K40 - -
55 JADWIGA DROHOMIRECKA Malcyzce BIEG NA 10KM K20 - -
56 Mateusz Dudek Kłodzko BIEG NA 10KM M20 - -
57 Tomasz Fabiański Leszno BIEG NA 10KM M30 - -
58 Grzegorz Federowicz Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
59 Beti Fil sadków BIEG NA 10KM K30 - O CO BIEGA
60 Łukasz Fil Sadkòw BIEG NA 10KM M30 - O CO BIEGA
61 MARIAN FILIPOWICZ Wrocław BIEG NA 10KM M60+ - -
62 Dominik Fonrobert Wrocław - M30 - -
63 Albert Forster Bolesławiec - M50 - -
64 MARIUSZ FRANCZAK TRZEBNICA - M30 - -
65 Krzysztof Furtan Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
66 Paweł Gaj Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
67 PIOTR GALEWSKI Wrocław BIEG NA 10KM M40 - -
68 Damian Gałek Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
69 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie BIEG NA 10KM M30 - SGR Srebrna Góra
70 czesław gawryś Duszniki Zdrój BIEG NA 10KM M60+ - -
71 Tomasz Gaździk Wrocław BIEG NA 10KM M30 - GT RAT
72 Krzysztof Gąsiorek Wrocław BIEG NA 10KM M40 - Tri-bition
73 Iwona Gosek Ziębice - K40 - -
74 Żaneta Gościmska Brzezia Łąka BIEG NA 10KM K30 - NOA
75 Grzegorz Góra Wrocław - M30 - Night Runners Wrocław
76 Wojciech Góral Boguszów Gorce BIEG NA 10KM M20 - -
77 Anna Górna Wrocław BIEG NA 10KM K30 - Zdyskwalifikowani
78 Grzegorz Grablewski Wrocław BIEG NA 10KM M40 - LUKS Żórawina
79 Bartosz Grad Tomaszów Mazowiecki BIEG NA 10KM M20 - -
80 KRZYSZTOF GROCHOT WIELICZKA BIEG NA 10KM M40 - ESKADRA KRAKÓW
81 Anna Gromadzka Parszów - K20 - Kalenji Team Poland
82 Krzysztof Grubecki Wrocław BIEG NA 10KM M30 - Zdyskwalifikowani
83 malgorzata grudzien wroclaw BIEG NA 10KM K30 - -
84 Paweł Gryszkiewicz Wrocław - M20 - GVT
85 TOMASZ GRZEŚKO Sulechów BIEG NA 10KM M50 - -
86 Malwina Gucwa Łagiewniki - K20 - GVT
87 JACEK GUDEŁAJTIS Opole BIEG NA 10KM M40 - 10 BRYGADA LOGISTYCZNA
88 Tomasz HADRYŚ Wrocław BIEG NA 10KM M20 - TRIATHLON MIETKOW TEAM
89 Paweł Hałgas Wałbrzych BIEG NA 10KM M30 - Pędzące Ślimaki
90 Dorota Hojda Wrocław - K30 - O CO BIEGA
91 RYSZARD HOŁOWNIA Wrocław BIEG NA 10KM M50 - Dream Team
92 Jerzy Howis Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
93 Maciej Idzikowski Wrocław BIEG NA 10KM M20 - Zapalenie Łydek
94 Aleksandra Iskrowicz Brzeg Dolny BIEG NA 10KM K30 - Wrocław Marathon Team
95 Michał Iwan Wrocław - M30 - BRT Wrocław
96 WOJCIECH JAKOBSZE marcinkowice - M40 - -
97 Mateusz Jakowski Bardo BIEG NA 10KM M20 - -
98 Karol Jakubowski Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
99 Anna Janeczko osola BIEG NA 10KM K30 - -
100 Agnieszka Janiszewska Oława BIEG NA 10KM K40 - -
101 Katarzyna Jaremczak Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
102 Marek Jażdżyk Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
103 Marcin Jon SIECHNICE BIEG NA 10KM M40 - -
104 Damian Józwiak Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
105 Łukasz Kaczmarczyk Jaszowice BIEG NA 10KM M20 - PRO-RUN Wrocław
106 Urszula Kaczmarczyk Wrocław - K30 - Pro Run Wrocław
107 Grzegorz Kaczor Zgorzelec NORDIC WALKING 5KM M20 - -
108 Justyna Kaczybura Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
109 Michał Kalata Świętoszów BIEG NA 10KM M20 - 10BKPanc
110 Sylwia Kaliniec Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
111 Grzegorz Kalinowski wisznia mała BIEG NA 10KM M40 - GVT
112 Dariusz Kalisz Wałbrzych BIEG NA 10KM M50 - PGB Sportowa Paczka
113 Dawid Kaliszczak Jawor BIEG NA 10KM M30 - -
114 ŁUKASZ KARASOWSKI Brzeg BIEG NA 10KM M30 - JW 2697 Brzeg
115 Natalia Kasperek Wrocław BIEG NA 10KM K20 - BE BETTER
116 RAFAŁ KAZIMIERZ Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
117 Hanna Kęsy-Kowalska Szczawno Zdrój BIEG NA 10KM K40 - SzczawnoRun
118 Maja Kijas Wrocław BIEG NA 10KM K30 - WKKK - A. i S. Sypień
119 Karolina Kijaszek Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
120 Sebastian Kipczak Wrocław BIEG NA 10KM M40 - PROM
121 Krzysztof Klaus Wrocław - M50 - Biegajmy razem
122 Monika Knoppek Wrocław BIEG NA 10KM K30 - Łódź Running Team
123 PIOTR KOLASA Wrocław - M20 - PRO-RUN Wrocław
124 MIROSŁAW KOŁODZIEJCZYK lesna BIEG NA 10KM M50 - Granica Miloszów
125 Lukasz Kondratowicz Kamienna Góra BIEG NA 10KM M30 - -
126 ARTUR KORZEŃ Oława - M40 - Atma
127 Karolina Kosińska Gniezno - K30 - NoviFit
128 PRZEMEK KOWALCZYK Jelenia Góra BIEG NA 10KM M40 - TS REGLE
129 Jarosław Kowalczyk Boguszów Gorce BIEG NA 10KM M30 - -
130 Ireneusz Kowalkowski Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
131 Iwona Kowalska-Mazur Malczyce NORDIC WALKING 5KM K40 - Chodzę bo lubie
132 Aleksander Kowalski Szczawno-Zdrój BIEG NA 10KM M50 - SzczawnoRun
133 Adrian Kozłowski Wrocław BIEG NA 10KM M20 - Dawcy Zdrowia
134 Katarzyna Krawczyk Wrocław BIEG NA 10KM K40 - -
135 Małgorzata Kret Wysoka BIEG NA 10KM K30 - -
136 GRZEGORZ KRZEMIENIEWSKI Wrocław - M40 - 2 WOG
137 MARCIN KUBIAK Wrocław NORDIC WALKING 5KM M40 - Biegamy we Wrocławiu
138 Emilia Kubica Mnichowice BIEG NA 10KM K20 - -
139 Tomasz Kubicki Oleśnica BIEG NA 10KM M40 - KUBISIA TEAM OLEŚNICA
140 Norbert Kubik Świdnica BIEG NA 10KM M40 - -
141 Ewa Kucharska Pszczyna BIEG NA 10KM K30 - CA Aktywni
142 SZYMON KUCIA Pawłów - M20 - -
143 Małgorzata Kuczyńska Wrocław - K40 - MD Wrocław
144 PIOTR KUKULSKI Pabianice - M60+ - -
145 Konrad Kunicki Wrocław - M30 - GVT
146 Paulina Kusy wroclaw NORDIC WALKING 5KM K30 - Sofitel Team
147 PIOTR KWARTNIK Jawor - M40 - -
148 Michał Kwiatkowski Częstochowa BIEG NA 10KM M20 - -
149 BEATA KWINTA Dzierżoniów BIEG NA 10KM K30 - MARCUS TEAM
150 SŁAWOMIR KWINTA Dzierżoniów BIEG NA 10KM M30 - MARCUS TEAM
151 Angelika Latosek Wielogóra - K20 - Klub Górski ,,Olimp" im. Tomka Nowaka
152 JAN LECHOWSKI Jelcz-Laskowice BIEG NA 10KM M50 - -
153 MAŁGORZATA LEKTARSKA Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
154 Natalia Leszczyńska Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
155 Paweł Leśniak Wrocław BIEG NA 10KM M20 - OVB Leśniak
156 Aleksandra Leśniewska Wrocław - K30 - -
157 Ewelina Lewandowska Wrocław - K30 - -
158 Marek Lewandowski Żary BIEG NA 10KM M40 - -
159 Bartosz Lewandowski elbląg BIEG NA 10KM M20 - -
160 Szymon Lis Wrocław BIEG NA 10KM M30 - Night Runners Wrocław
161 Ivan Llorca Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
162 Marcin Loryś Wrocław BIEG NA 10KM M20 - Dawcy Zdrowia
163 Agnieszka Losor Prószków BIEG NA 10KM K30 - -
164 Kamila Lubczyńska Brzeg BIEG NA 10KM K30 - Kotwica Brzeg
165 MAGDALENA Lubicka Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
166 LESZEK Łabuda Kamienna Góra BIEG NA 10KM K20 - -
167 Paula Łach Syców BIEG NA 10KM K20 - -
168 Marzena Łebzuch Namysłów BIEG NA 10KM K30 - -
169 Tomasz Łuczak SIECHNICE BIEG NA 10KM M20 - -
170 Patryk Łukaszewski Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
171 Piotr Łukawski Smolec BIEG NA 10KM M30 - -
172 Jarosław Łukojko Wrocław BIEG NA 10KM M50 - -
173 Marcin Łysuniec Wrocław BIEG NA 10KM M30 - VEGAN FighterRunner
174 Kornel Mach Niepołomice BIEG NA 10KM M20 - Jaga Team
175 Karol Maciejewski Nadolice Wielkie BIEG NA 10KM M30 - Pro - Run Wrocław
176 anna madej Opole BIEG NA 10KM K40 - -
177 Piotr Majdański Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
178 zbigniew majewski Brzeg BIEG NA 10KM M50 - -
179 Anna Majoch Wrocław BIEG NA 10KM K40 - GVT
180 kamil makos boleslawiec BIEG NA 10KM M30 - Mosir Boleslawiec
181 Michał Makowski Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
182 JANEK MANDAT Oleśnica BIEG NA 10KM M50 - KB Lupus Oleśnica
183 Jarosław Marczyk Wrocław BIEG NA 10KM M40 - Wrocławski Klub Wysokogórski
184 Karolina Matich Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
185 Marek Matuszewski Wrocław BIEG NA 10KM M20 - Lovink Team
186 Marek Matyaszek Kłodzko BIEG NA 10KM M30 - -
187 DARIUSZ MAZURKIEWICZ Smolec BIEG NA 10KM M30 - Enervit Team
188 Agnieszka Mazurkiewicz Wrocław BIEG NA 10KM K40 - -
189 Bartosz Mencel Wieruszów - M30 - -
190 Małgorzata Michalik-Wolska Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
191 Bartosz Michałek Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
192 Ania Miecznikowska wroclaw BIEG NA 10KM K30 - -
193 Agnieszka Misiewicz Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
194 Damian Miszczak Imielin BIEG NA 10KM M40 - Kilometry dla Kasi
195 Mariusz Morski Wrocław BIEG NA 10KM M40 - -
196 Łukasz Moskal Wrocław - M30 - -
197 Magda Mrzygłód Wrocław BIEG NA 10KM K40 - -
198 Agata Nawracaj Jawor BIEG NA 10KM K30 - GT RAT
199 Marcin Nowacki Wrocław BIEG NA 10KM M30 - GT RAT
200 JAKUB NOWAKOWSKI Wrocław BIEG NA 10KM M30 - Triathlon Mietków Team
201 Michał Nowopolski Gdańsk BIEG NA 10KM M30 - -
202 Artur Nowosad Lipnica BIEG NA 10KM M40 - DRUZYNA WIKTOR TEAM
203 MARCIN OBAL Zduny BIEG NA 10KM M30 - KS KROTOSZ KROTOSZYN
204 Marcin Olejnik Żerniki Wrocławskie BIEG NA 10KM M30 - -
205 Paweł Olesiuk Szczytna BIEG NA 10KM M20 - -
206 Jan Olszewski Wrocław - M30 - WKKK
207 Dominik Opaliński Pieszyce BIEG NA 10KM M20 - SALOS DZIERŻONIÓW
208 Magdalena Owczarek Wrocław BIEG NA 10KM K40 - -
209 Aleksander Oziębała Oborniki Śląskie BIEG NA 10KM M20 - -
210 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie - M20 - -
211 Krzysztof Panowicz Ostrów Wlkp. - M40 - -
212 Izabela Parszczyńska Warszawa BIEG NA 10KM K20 - -
213 JULIUSZ PASIEKA Milicz BIEG NA 10KM M40 - RUNNING TEAM MILICZ
214 Katarzyna Pawlak Wrocław - K40 - Radio Wrocław
215 Mariusz Pawłowski Jeszkowice - M30 - -
216 Katarzyna Pieprzak Oława BIEG NA 10KM K20 - -
217 Julia Pikuła Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
218 Krystian Pindor Wrocław - M30 - -
219 Danuta Piskorowska Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
220 MARCIN PISULA Syców BIEG NA 10KM M30 - -
221 Adam Pisulski ŻAGAŃ BIEG NA 10KM M30 - 10BKPANC
222 Mariusz Plesiński Świętoszów BIEG NA 10KM M40 - -
223 Robert Podsiadły Wrocław BIEG NA 10KM M50 - Wrocławskie Morsy / KS ARTEMIS
224 Barbara Popek Jastrzębie-Zdrój BIEG NA 10KM K40 - -
225 Tomasz Porębski Kamienna Góra BIEG NA 10KM M20 - -
226 Anna Prusak Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
227 Bartosz Prusiewicz Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
228 Piotr Przybylo Wrocław - M30 - -
229 JAN PRZYBYSLSKI Żarów BIEG NA 10KM M60+ - -
230 Grzegorz Rabczuk Bielany Wrocławskie BIEG NA 10KM M40 - -
231 Maciej Radecki Wrocław - M30 - GVT
232 Krystian Radko Poniatowice BIEG NA 10KM M40 - GVT
233 michał rękas Wrocław BIEG NA 10KM M30 - Olimpia Syców
234 Bartosz Rogacki Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
235 Justyna Romanowska Wrocław BIEG NA 10KM K20 - Dawcy Zdrowia / Wosiek Team
236 Anita Romanowska-Lizis Ziębice - K40 - -
237 Tomasz Rudnik Żarów - M30 - -
238 Małgorzata Rusin Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
239 Magdalena Rybienik Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
240 Przemysław Rydzak Głubczyce BIEG NA 10KM M20 - -
241 GRZEGORZ RYDZANICZ Lubiąż BIEG NA 10KM M20 - -
242 Arkadiusz Rymarski Wrocław BIEG NA 10KM M40 - -
243 WIESŁAW RZEPCZYŃSKI 47-400 RACIBÓRZ BIEG NA 10KM M60+ - NIEZRZESZONY
244 Tomasz Sakuta Wrocław BIEG NA 10KM M30 - Triathlon Mietków Team
245 Justyna Sawicka Wrocław - K30 - -
246 Katarzyna Siejka Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
247 Agnieszka Sikora Wrocław - K30 - Get Run
248 EWELINA SIKORSKA Mieleszyn BIEG NA 10KM K30 - NoviFit
249 Rafał Sip Wałbrzych BIEG NA 10KM M30 - -
250 Mariusz Sitnicki ŻAGAŃ BIEG NA 10KM M30 - 10BKPanc
251 JUSTYNA SKONIECZNA Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
252 Jakub Sobieszek wroclaw BIEG NA 10KM M40 - Studio Treningów Personalnych Orląt
253 dariusz Socha Głogów BIEG NA 10KM M40 - KGHM POLSKA MIEDŻ POLKOWICE SIEROSZOWICE
254 Jacek Sołtys Radwanice BIEG NA 10KM M50 - -
255 Dawid Sowa Czarny Bór BIEG NA 10KM M20 - Bike Planet
256 WIESŁAW STACHOWIAK Wrocław BIEG NA 10KM M40 - Drużyna Szpiku
257 Natalia Stanisławska Kępno BIEG NA 10KM K20 - -
258 Marek Stasik Kiełczów BIEG NA 10KM M20 - -
259 adam steinhoff Brzeg Dolny BIEG NA 10KM M40 - WIKTOR TEAM
260 Grzegorz Stelmaszek Iwiny - M30 - Litwin Triathlon Team
261 Dawid Stopa Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
262 Damian Stygar Bielsko-Biała - M20 - Night Runners Wrocław
263 PIOTR SULKOWSKI Wrocław BIEG NA 10KM M40 - -
264 Agata Suropek Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
265 Tomasz Suwała Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
266 Magda Szałacha Wrocław BIEG NA 10KM K30 - -
267 Łukasz Szczęsny Wrocław BIEG NA 10KM M30 - Ślęzak Team
268 Józef Szczęśniak Tyniec nad Ślęzą - M60+ - -
269 Piotr Szczypka Pieszyce BIEG NA 10KM M30 - DDZ
270 Grzegorz Szermiński Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
271 Andrzej Szeszycki Zduny BIEG NA 10KM M50 - -
272 Oskar Szkudlo Radwanice BIEG NA 10KM M30 - BEZ BALASTU, Gmina Radwanice
273 Lukasz Sznapka Wrocław BIEG NA 10KM M20 - PGB Sportowa Paczka
274 iWONA SZOZDA Wrocłąw BIEG NA 10KM K20 - -
275 Basia Szpilarewicz Lubnów BIEG NA 10KM K30 - Fit Mum ;-)
276 Mariusz Szydło Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
277 Andrzej Szydłowski Wrocław - M50 - -
278 Robert Szydłowski Wrocław - M30 - -
279 Wojciech Szymański Opole BIEG NA 10KM M50 - Biegam, bo nie lubię stać
280 Zbigniew Szymański Dobrzykowice - M40 - -
281 Waldemar Szyporta Namysłów BIEG NA 10KM M40 - VELUX NAMYSŁÓW
282 Ewa Szyporta Namysłów BIEG NA 10KM K30 - VELUX NAMYSŁÓW
283 Adrian Śmigla Legnica BIEG NA 10KM M30 - -
284 Łukasz Świątek Wrocław - M30 - -
285 Wojtek Świszcz Legnica BIEG NA 10KM M30 - -
286 Łukasz Świtalski Cieszanów BIEG NA 10KM M20 - -
287 Ewa Tarasòw Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
288 Krzysztof Tatrocki Sobótka BIEG NA 10KM M40 - KBSobótka
289 Zdzisław Tomaszewski Wałbrzych BIEG NA 10KM M50 - nie
290 Waldemar Topiński Wrocław - M40 - -
291 Lech Urlicki Nowa Sól BIEG NA 10KM M60+ - -
292 Krzysztof Wajerowski Wrocław - M40 - -
293 Konrad Wakun Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
294 Jacek Walczak Chobienia BIEG NA 10KM M40 - -
295 EWA WALKOWIAK Wrocław - K20 - N/A
296 Magdalena Walkowiak Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
297 BARTŁOMIEJ WALOSZCZYK Świętoszów BIEG NA 10KM M40 - 10BKPanc
298 Wojtek Warnicki Wrocław BIEG NA 10KM M30 - GT RAT
299 Adam Wasilewski Wrocław BIEG NA 10KM M50 - -
300 Adrian Werbanow Wrocław - M30 - -
301 arek wierzbicki Brzeg BIEG NA 10KM M50 - -
302 KRZYSZTOF WISNIOWSKI Bolesławiec BIEG NA 10KM M30 - 10BKPanc
303 Kamila Wiszyńska Wrocław BIEG NA 10KM K20 - -
304 Agnieszka Wiśniewska SIECHNICE BIEG NA 10KM K20 - -
305 Paweł Wojtarowicz Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
306 Paweł Wojtyło Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
307 RYSZARD WOŹNIAK Bierutów - M40 - BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA
308 Krystian Wójcik Tarnów BIEG NA 10KM M20 - -
309 Tomasz Wroński Lutynia BIEG NA 10KM M30 - -
310 Piotr Wróblewski Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
311 Krzysztof Zacha Wrocław BIEG NA 10KM M20 - -
312 Yevhen Zadyra wroclaw BIEG NA 10KM M30 - -
313 Grzegorz Zając Kryniczno BIEG NA 10KM M40 - -
314 Bartosz Zając Struga BIEG NA 10KM M20 - AZS AWF KRAKÓW
315 Marta Zając -Sobczak TRZEBNICA BIEG NA 10KM K30 - -
316 PAWEŁ ZAREMBA Borek Wlkp BIEG NA 10KM M30 - -
317 Marcin Zasuń Wrocław BIEG NA 10KM M30 - -
318 MARCIN ZAWADZKI KRZYKÓW BIEG NA 10KM M40 - biegam bo muszę
319 Michał Zawadzki Opole BIEG NA 10KM M20 - Bongo Karczów
320 Krzysztof Zawadzki Bielany Wrocławskie BIEG NA 10KM M30 - -
321 Jarosław Zawiślak Wrocław BIEG NA 10KM M50 - -
322 Katarzyna Ziaja Jelcz Laskowice BIEG NA 10KM K40 - "Skałka"
323 Katarzyna Zielińska wroclaw BIEG NA 10KM K20 - -
324 Sebastian Zieliński Zabrze BIEG NA 10KM M30 - -
325 Zbigniew Ziober Żmigród BIEG NA 10KM M20 - KB SUKCES ŻMIGRÓD/FITNESS ACADEMY RUNNING TEAM
326 Mariusz Zygarlicki Boguszów- Gorce BIEG NA 10KM M30 - -
327 Przemysław Żełobowski Kąty Wrocławskie BIEG NA 10KM M30 - -
328 Paweł Żywicki Lutynia BIEG NA 10KM M20 - Piast Lutynia


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K20 90
K30 122
K40 54
K50+ 6
M20 147
M30 269
M40 125
M50 51
M60+ 24
Kobiety 272
Mężczyźni 616
Wszyscy 888