Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Jan Tomasiak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
2 Mateusz Mikulski Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
3 Angelika Brończyk Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
4 Michał Dudczak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
5 Wojciech Tokarczyk Rytro 1 UKS Budowlani Nowy Sącz
6 Wojciech Dabrowa Nowy Sącz - PTT Nowy Sącz
7 Małgorzata Mężyk Wrocław 1 -
8 Małgorzata Machałowska Rytro 1 UKS Ryter
9 Natalia Jasińska Nowy Sącz 1 -
10 Klaudia Jasińska Nowy Sącz - -
11 Marcin Jasiński Nowy Sącz - PWSZ Nowy Sącz
12 Wojciech Rostocki Stary Sącz - -
13 Anna Nowogórska Barcice - -
14 Urszula Twardy Nawojowa - -
15 JULIA DZIEDZIC Stary Sacz - visegrad maraton
16 Łukasz Dudczak Rytro 1 UKS Ryter Rytro
17 Mateusz Odyniec Nowy Sącz - -
18 Kuba Dudczak Rytro 1 UKS Ryter Rytro
19 Zbigniew Szpila Nowy Sącz - -
20 Iwona Basta Słowikowa - koty
21 Artur Bogdał Chełmiec - koty
22 Jarosław Gorszko Nowy Sącz - -
23 Halina Komenda Nowy Sącz 1 -
24 Aneta Szpila Nowy Sącz - -
25 Kamil Szpila Nowy Sącz 1 -
26 Aleks Szpila Nowy Sącz 1 -
27 Zofia Szczepanowicz Nowy Sącz 1 -
28 Kamil Bańkowski Nowy Sącz - -
29 Aldona Leśniak Nowy Sącz - -
30 Filip Leśniak Nowy Sącz 1 -
31 Wojciech Bętkowski Stróże - Sądecki Bartnik
32 Łukasz Sierotowicz Nowy Sącz - -
33 Irena Małecka Nowy Sącz - -
34 Robert Małecki Nowy Sącz - -
35 Anna Bodziony niskowa - Visegrad Maraton RytroSprawni Razem
36 Grzegorz Ptak Nowy Sącz - -
37 Karol Ptak Nowy Sącz 1 -
38 Krystian Ptak nowy sacz 1 -
39 Marcin Klimek Chełmiec - -
40 Stanisława Szostak Stary Sącz 1 -
41 Katarzyna Tajduś Rytro 1 Rytro
42 KRZYSZTOF MORDARSKI marcinkowice - -
43 Mateusz Legutko Rytro - -
44 Piotr Darowski Nowy Sącz 1 -
45 Łukasz Mikulski Nowy Sącz - visegrad maraton rytro
46 Krystyna Łękawska Rytro 1 UKS RYTER RYTRO
47 Piotr Łękawski Rytro 1 UKS RYTER RYTRO
48 Czesław Łękawski Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
49 Irena Plawiak Witowice Górne - -
50 Marek Buda Nowy Sącz - Visegrag Maraton Rytro
51 Piotr Mróz Nowy Sącz 1 Visegrad Maraton Rytro
52 Agata Tomasiak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
53 Jakub Tomasiak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
54 Konrad Tomasiak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
55 Grażyna Basta Słowikowa - Visegrad Maraton Rytro
56 Dariusz Faron Nowy Sącz - Team Faroniki
57 AGNIESZKA Pawlik Faron Nowy Sącz 1 Team Faroniki
58 ZUZANNA Faron Nowy Sącz - Team Faroniki
59 Jan Faron Nowy Sącz 1 Team Faroniki
60 michal zurek Kraków - -
61 Monika Tomasiak Rytro 1 UKS RYTER
62 Małgorzata Stokłosa Rytro - -
63 Aleksander Stokłosa Rytro 1 -
64 Bartosz Stokłosa Rytro - -
65 ARTEK DOBOSZ Rytro - UKS RYTER
66 ZBIGNIEW Tokarczyk Rytro 1 UKS RYTER
67 Zbigniew Tokarczyk Rytro 1 UKS RYTER
68 Maciej Radzik Stary Sącz - -
69 Sławomir Litwin Sosnowiec - Gonie Psonie
70 Agnieszka Nowak Sosnowiec - Pogoria Biega
71 Julian Litwin Sosnowiec 1 Litwinów
72 Michał Izworski Rytro 1 UKS Rytro SP
73 Michał Izworski Rytro - UKS Rytro Rytro
74 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz - -
75 Stefan Baran Nowy Sącz - -
76 Dominik Basiaga Stary Sacz 1 UKS budowlani Nowy Sącz
77 Patryk Izworski Rytro 1 -
78 Rafał Maćkowski Piwniczna - Zdrój - Visegrad Maraton Rytro
79 Michał Kalina Rytro 1 -
80 Barbara Moćko Dominikowice - -
81 Rafał Bogusławski Nowy Sącz - Brak Jabola
82 Albert Gawłowicz Nawojowa - Brygada Beskidów
83 Janusz Gawron Limanowa - Bryga Beskidów
84 Arkadiusz Buźniak Nowy Sącz 1 Brygada Beskidów
85 Ladislav Maras Presov, Slovacia - MARAS team
86 Mateusz Pierzchała Stary Sącz 1 -
87 Marek Tomasiak Barcice 1 Visegrad Maraton Rytro
88 Elżbieta Plata Rytro - -
89 Nadia Plata Rytro 1 -
90 Robert Tomasiak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
91 Kajetan Tomasiak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
92 Kornel Tomasiak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
93 Grzegorz Gucwa Bobowa - -
94 Bernadetta Janczak Rytro - -
95 Maciej Szczepanik Rytro 1 UKS Ryter
96 Danuta Szczepanik Rytro 1 UKS Ryter
97 Agata Szczepanik Majka Combre 1 UKS Ryter
98 George Majka Combre 1 UKS Ryter
99 Adam Szczepanik Nowy Sącz 1 UKS Ryter
100 Marta Myślak Rytro 1 UKS Ryter
101 Michał Szczepanik Nowy Sącz - -
102 Marlena Szczepanik Nowy Sącz - -
103 Wiesław Szczepanik Nowy Sącz - -
104 jacek abramczyk Rytro - rytro
105 Jacek Chowaniec Nowy Sącz 1 RUNshop Nowy Sącz
106 Katarzyna Chowaniec Nowy Sącz 1 RUNshop Nowy Sącz
107 Krystian Chowaniec Nowy Sącz 1 RUNshop Nowy Sącz
108 Julia Chowaniec Nowy Sącz 1 RUNshop Nowy Sącz
109 Marcin Wielosik Kadcza - Visegrad Maraton Rytro
110 Małgorzata Jasińska Nowy Sącz - 1814
111 Anna Łękawska Sucha Struga 1 UKS Ryter
112 Małgorzata Łękawska Sucha Struga 1 UKS Ryter
113 Dorota Łękawska Sucha Struga 1 UKS Ryter
114 jacek Mordarski Nawojowa - bIEGAM BO LUBIE
115 Jakub Mordarski Nawojowa 1 bIEGAM BO LUBIE
116 Tomasz Mordarski Nawojowa - BIEGAM BO LUBIE
117 Dorota Dąbrowska Nowy Sącz - Visegrad Maraton
118 Paweł Poremba Nowy Sącz 1 Visegrad Maraton Rytro
119 Weronika Gorszko Głębokie - -
120 Aleksandra Pustułka Rytro 1 -
121 Sylwia Olchawa Roztoka Mała 1 -
122 Emilia Ryżak Rytro 1 -
123 Julia Tokarczyk Rytro 1 UKS RYTER SP
124 Anna Izworska Rytro - -
125 Gabrysia Izworska Rytro 1 -
126 Karolina Janczak Rytro 1 UKS. Ryter sp
127 Marian Ryżak Rytro - NEWAG Nowy Sącz
128 Bartłomiej Jasiński Kotów - RUN Kotów
129 Maciej Augustyński Nowy Sącz 1 PTT O/Beskid Nowy Sącz
130 Krzysztof Augustyński Nowy Sącz 1 PTT O/Beskid Nowy Sącz
131 Adam Szeliga Nowy Sącz 1 PTT o.Beskid
132 Jacek Maślanka Kraków 1 -
133 Jakub Dębniak Nowy Sącz 1 -
134 Aniela Kulig Roztoka Ryterska 1 -
135 PAWEŁ GRZESIAK Nowy Sącz - -
136 Paweł Grzesiak Nowy Sącz - -
137 Natalia Grzesiak Nowy Sącz 1 -
138 Weronika Grzesiak Nowy Sącz 1 -
139 Amelia Podgórska Roztoka Ryterska 1 UKS RYTER
140 Danuta Podgórska Roztoka Ryterska - UKS RYTER
141 Natalia Bochniarz Rytro 1 -
142 Renata Błońska Kraków 1 -
143 Robert Biernacki nowy sacz 1 PTT O/Beskid Nowy Sącz
144 Justyna Franczyk Rytro 1 UKSRyter
145 Grzegorz Franczyk Rytro 1 UKSRyter
146 Sylwia Franczyk Rytro 1 UKSRyter
147 Sabina Franczyk Rytro 1 UKSRyter
148 Iveta Križová Presov - MARAS team
149 Kacper Łękawski Rytro 1 -
150 Natalia Tomasiak Rytro 1 UKS RYTER RYTRO
151 Angelika Tomasiak Rytro 1 UKS RYTER RYTRO
152 Andrzej Dulak Rytro - UKS RYTER RYTRO
153 Julia Dudczak Rytro 1 UKS Ryter
154 WACŁAW TOMASIAK Sokołów Małopolski - Visegrad Maraton Rytro/ Na Zdrowie
155 Daria Pawlik Rytro 1 -
156 Artur Procyk Rytro 1 -
157 Ela Mordarska Nowy Sącz - -
158 Jerzy Mordarski Nowy Sącz - -
159 Natalia Tomasiak Rytro - -
160 BARBARA LOREK Nowy Sącz - -
161 Elżbieta Zając Roztoka Ryterska - ,,Po Pracy '
162 Tomasz Bakalarz Nowy Sącz - Sądecki Bartnik
163 Kazimiera Legutko Nowy Sącz - -
164 Piotr Tokarczyk Przysietnica - TOKARCZYK
165 Karol Sułkowski Nowy Sącz - -
166 Bartosz Tomasiak Rytro 1 -
167 Natalia Śliwa Rytro 1 UKS Ryter
168 Łukasz Waśko Nowy Sącz - fitness center team
169 Tomasz Poręba Nowy Sącz - fitness center team
170 Piotr Połomski Nowy Sącz - PTT O/Beskid Nowy Sącz
171 Marcin Tomasiak Sokołów Małopolski 1 Grupa Biegowa Na Zdrowie Sokołów Młp
172 Paweł Maćkowski Piwniczna - Zdrój 1 -
173 łukasz tuleja Kraków - -
174 Martyna Jakubowska Rytro 1 -
175 Katarzyna i Marcin Pawlik Rytro 1 UKS Rytro
176 Zuzanna Pustułka Rytro 1 -
177 Robert Poręba Nowy Sącz 1 visegrad Maraton Rytro
178 Halina Poręba Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
179 Maria Dyjas Barcice - -
180 MARIAN DOBOSZ Rytro - UKS RYTER
181 Weronika Gostyńska Kraków - Gostyńscy Team
182 Krzysztof Gostyński Kraków - Gostyńscy Team
183 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa - Ptaszkowa
184 Marzena Jaśkiewicz ROŻNÓW - -
185 Karol Poczkajski Rytro 1 UKS RYTER
186 Gabriela Jeremenko Rytro 1 UKS Ryter G
187 Gabriela Jodłowska Rytro 1 UKS Ryter G
188 Tomasz Brzeski Nowy Sącz - top-sport
189 Ewa Brzeska Nowy Sącz 1 top-sport
190 Agnieszka Brzeska Nowy Sącz - top-sport
191 Dominika Brzeska Nowy Sącz 1 top-sport
192 Magdalena Brzeska Nowy Sącz 1 top-sport
193 Angelika Jurczyńska Muszyna - Visegrad Maraton Rytro
194 Irena Kisińska Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
195 Jarosław Kisiński Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
196 Kacper Ślęzak Nowy Sącz 1 CARABUS NOWY SĄCZ
197 Marek Ślęzak Nowy Sącz - CARABUS NOWY SĄCZ
198 MARIA KOWALIK Rytro - -
199 Brzeska Iza Rytro - UKS Ryter
200 Zuzia Brzeska Rytro 1 UKS SP
201 mateusz klisowski Nowy Sącz - -
202 Daria Maurek Rytro 1 UKS Rytro G
203 Ewelina Maurek Rytro 1 UKS Rytro SP
204 Robert Maurek Rytro 1 UKS Rytro SP
205 Henryk Hełmecki Chełmiec - Runshop Nowy Sącz
206 Mateusz Hełmecki Chełmiec - Runshop Nowy Sącz
207 Magda Olchawa Rytro 1 -
208 Marta Tomasiak Rytro - -
209 Marta Tomasiak Rytro - -
210 Julia Papież Rytro 1 uks ryter
211 Patrycja Rams Rytro - -
212 Ewelina Papież Rytro - -
213 Monika Ptak Rytro - -
214 Marcin Pawlik Rytro - -
215 Marta Ogórek Nowy Sącz - -
216 Elżbieta Ogórek Nowy Sącz - -
217 Elżbieta Ogórek Nowy Sącz - -
218 Jakub Sarnik Nowy Sącz 1 S.P Nr.20 Nowy Sącz
219 Sławomir Nadratowski Nowy Sącz - WB
220 Nadia Nowak Sucha Struga 1 UKS Ryter
221 Marian Dobosz Rytro - UKS Ryter
222 Bogumiła Dobosz Rytro - R.Z.Dolina Popradu
223 Paweł Gawlak Rytro - -
224 Elżbieta Gawlak Rytro - -
225 Julia Gawlak Rytro 1 -
226 Martyna Gawlak Rytro 1 -
227 Jerzy Wielocha Muszyna - -
228 Kamil Wielocha Muszyna 1 -
229 Krzysztof Berkowicz Nowy Sącz - WB
230 Władysław Zbozień Kadcza - -
231 Andrzej Gołyźniak Muszyna - SDM Sokół Muszyna
232 Krzysztof Gołyźniak Muszyna 1 SDM Sokół Muszyna
233 Sławomir Walter Nowy Sącz - WB


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 109
Mężczyźni 124
Wszyscy 233