Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna Jestem z gminy Mszczonów Uczestniczę w klasyfikacji rodzinnej
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING Bieg Główny 2 pętle - ultimasport.pl TIMING NIE TAK
2 Andrzej Wojtczak OSUCHÓW Bieg Główny 2 pętle - LKS OSUCHOW TAK NIE
3 KAROL FRELIK SOSNOWICA Bieg Główny 2 pętle - LKS OSUCHOW TAK NIE
4 Marek Pociech KORYTÓW Bieg Główny 2 pętle - NIEZRZESZONY NIE NIE
5 WERONIKA Pociech KORYTÓW Bieg Główny 2 pętle - LKS OSUCHOW NIE NIE
6 Aleksandra Zgórzak STRZYŻE Bieg Główny 2 pętle - LKS OSUCHOW TAK NIE
7 MARLENA Wojtczak OSUCHOW Bieg Główny 2 pętle - LKS OSUCHOW TAK NIE
8 MARLENA RYKACZEWSKA SOSNOWICA Bieg Młodzieżowy 1 pętla - LKS OSUCHOW TAK NIE
9 Andrzej Andryszczyk Teresin Bieg Główny 2 pętle - UKS FILIPIDES TERESIN NIE NIE
10 Michał Pawłowski Granice Bieg Młodzieżowy 1 pętla - UKS FILIPIDES TERESIN NIE TAK
11 Andrzej Pawłowski Granice Bieg Główny 2 pętle - UKS FILIPIDES TERESIN NIE TAK
12 Maria Nowicka ŻYRARDÓW Bieg Główny 2 pętle - NIEZRZESZONY NIE NIE
13 Dariusz DOMANSKI Makówka Bieg Główny 2 pętle - makówka NIE NIE
14 JACEK KRAWCZYŃSKI Radziejowice Bieg Główny 2 pętle - Maratony Polskie Team NIE NIE
15 TINA KRAWCZYŃSKA Radziejowice Bieg Główny 2 pętle - Roche Runners NIE NIE
16 Kazimierz Marczuk Magdalenka Bieg Główny 2 pętle - Kondycja NIE NIE
17 Henryk Wiśniewski Karpin Bieg Główny 2 pętle - niezrzeszony NIE NIE
18 Mariusz Ciesielski Kałęczyn Bieg Główny 2 pętle - Dogoń Grodzisk Mazowiecki NIE NIE
19 Tomasz Gać ŻYRARDÓW Bieg Główny 2 pętle - TI Fitness TAK NIE
20 Robert Łuczyński Izdebno Kościelne Bieg Główny 2 pętle - SZKLANE NIE NIE
21 Radosław Podczaski Sochaczew Bieg Główny 2 pętle - KM Aktywni Sochaczew NIE NIE
22 Leszek Jek Skierniewice Bieg Główny 2 pętle - tRUCHt MARATON Skierniewice NIE NIE
23 KATARZYNA ŁUCZYŃSKA Izdebno Kościelne Bieg Główny 2 pętle - SZKLANE NIE NIE
24 Jerzy Chrześcijański Zboiska Bieg Główny 2 pętle - niezrzeszony NIE NIE
25 Przemysław Kiełek Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 2 pętle - Minrol NIE NIE
26 Krystian Korbus Boguszyce Bieg Młodzieżowy 1 pętla - Luks boguszyce NIE NIE
27 Radek Bednarek Boguszyce Bieg Młodzieżowy 1 pętla - Luks boguszyce NIE NIE
28 Michał Mikołajewski Rawa Mazowiecka Bieg Główny 2 pętle - luks boguszyce NIE NIE
29 Kamila Ziółkowska Rawa Mazowiecka Bieg Główny 2 pętle - Luks Boguszyce NIE NIE
30 Damian Bednarek Boguszyce Bieg Młodzieżowy 1 pętla - Luks Boguszyce NIE NIE
31 Szymon Nosek Rawa Mazowiecka Bieg Młodzieżowy 1 pętla - Luks Boguszyce NIE NIE
32 Magda Ciołak Rawa Mazowiecka Bieg Młodzieżowy 1 pętla - Luks Boguszyce NIE NIE
33 Piotr partyka KORYTÓW Bieg Główny 2 pętle - korytów NIE TAK
34 Robert Budzaj Jaktorów Bieg Główny 2 pętle - Neptunet NIE NIE
35 Magdalena Budzaj Jaktorów Bieg Główny 2 pętle - Neptunet NIE NIE
36 Jan Górski Otrębusy Bieg Główny 2 pętle - Kubuś Puchatek NIE NIE
37 Tomasz Górski Ożarów Mazowiecki Bieg Główny 2 pętle - Matka biegnie z tyłu NIE NIE
38 adam Partyka KORYTÓW Bieg Główny 2 pętle - korytów NIE TAK
39 IWONA POCIECH KORYTÓW Bieg Główny 2 pętle - POCIECH NIE TAK
40 KONRAD PIETRUSIAK PRUSZKÓW Bieg Główny 2 pętle - SIŁA JEST NIE NIE
41 Artur Stępień Warszawa Bieg Główny 2 pętle - --- NIE NIE
42 ANETA DUDEK MARYNIN Bieg Główny 2 pętle - TURBO NIE TAK
43 Monika Krynicka - Gać ŻYRARDÓW Bieg Główny 2 pętle - TI Fitness TAK TAK
44 Monika Krynicka - Gać Mszczonów Bieg Główny 2 pętle - TI Fitness TAK TAK
45 Marcin Grochowski Warszawa Bieg Główny 2 pętle - Smashing pĄpkins NIE NIE
46 Rafał Brzeziński ŻYRARDÓW Bieg Główny 2 pętle - niezrzeszony NIE NIE
47 Tomasz Frankiewicz Warszawa Bieg Główny 2 pętle - --- NIE NIE
48 Katarzyna Ciesielska Kałęczyn Bieg Główny 2 pętle - Running NIE NIE
49 Jacek NOWOCIEŃ Podkowa Leśna Bieg Główny 2 pętle - GLKS Nadarzyn NIE NIE
50 Weronika Nowakowska ŻYRARDÓW Bieg Młodzieżowy 1 pętla - UKS3 ŻYRARDÓW NIE NIE
51 KRZYSZTOF ZADURA Warszawa Bieg Główny 2 pętle - niezrzeszony NIE NIE
52 Michał Panufnik Wołomin Bieg Główny 2 pętle - Wołomin NIE NIE
53 Elżbieta Majcher Rawa Mazowiecka Bieg Główny 2 pętle - LUKS BOGUSZYCE NIE NIE
54 ZBIGNIEW RODAK Warszawa Bieg Główny 2 pętle - AKS POLONIA NIE NIE
55 Dominik Matyszczak Warszawa Bieg Główny 2 pętle - Matysy NIE TAK
56 Damian Matyszczak Warszawa Bieg Główny 2 pętle - MATYSY NIE TAK
57 KRZYSZTOF MATYSZCZAK Warszawa Bieg Główny 2 pętle - Matysy NIE TAK
58 konrad Taber Brwinów Bieg Młodzieżowy 1 pętla - STO-nogi Milanówek NIE NIE
59 Jakub Rzewuski Brwinów Bieg Młodzieżowy 1 pętla - STO-nogi Milanówek NIE NIE
60 Maciej Tomaszewski Radziejowice Bieg Główny 2 pętle - Nowość na liście NIE NIE
61 Mariusz Włodarski Rawa Mazowiecka Bieg Główny 2 pętle - www.pomalu.doprzodu.com NIE NIE
62 Bogdan Krauss Warszawa Bieg Główny 2 pętle - TI FITNESS NIE TAK
63 Dawid CHYŁA OSUCHÓW Bieg Młodzieżowy 1 pętla - LKS OSUCHÓW TAK NIE
64 Jarosłąw Sadowski Międzyborów Bieg Główny 2 pętle - Międzyborów NIE NIE
65 Joanna Palka Warszawa Bieg Główny 2 pętle - TI FITNESS NIE NIE
66 Marcin Mierzejewski Warszawa Bieg Główny 2 pętle - Brak NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 15
Mężczyźni 51
Wszyscy 66