Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Członek stowarzyszenia AwBD Drużyna
1 Paweł Lis Brzeg Dolny Duathlon - 1 TAK -
2 Paweł Kaczmarek Brzeg Dolny Trasa Biegowa 10 km - 1 TAK -
3 Łukasz Serafin Brzeg Dolny Duathlon - 1 TAK 1615
4 Patryk Rużyło Brzeg Dolny Duathlon - 1 NIE -
5 Łukasz Rakowski Brzeg Dolny Duathlon - 1 TAK PCC SQUAD
6 Tomasz Kanicki Brzeg Dolny Duathlon - 1 NIE -
7 Adrian Śliczniak Wrocław Trasa Rowerowa - 1 NIE -
8 Marcin Łysuniec Wrocław Duathlon - - NIE -
9 Magdalena Rakowska Brzeg Dolny Trasa Biegowa 10 km - 1 TAK Aktywni w Brzegu Dolnym
10 Jacek Bordych Kożuchów Duathlon - 1 NIE Świat Maratończyka Kożuchów
11 Andrzej Bienias Wrocław Duathlon - 1 NIE -
12 marcin Puślednik Brzeg Dolny Trasa Biegowa 10 km - - NIE -
13 Paweł Dadyński TRZEBNICA Trasa Biegowa 10 km - - NIE -
14 Jarosław Wardyński Podbrzezie Dolne Duathlon - 1 NIE Świat Maratończyka Kożuchów
15 Adrianna Zaczkiewicz Brzeg Dolny Duathlon - 1 NIE MKS ROKITA Brzeg Dolny
16 Kinga Śliwakowska Wołów Trasa Biegowa 5 km - 1 NIE :):):):)
17 Grzegorz Gorzelak Brzeg Dolny Trasa Rowerowa - 1 NIE -
18 Piotr Witiak Brzeg Dolny Duathlon - 1 NIE -
19 Dariusz Krawczyk Wrocław Duathlon - - NIE -
20 Jacek Lech Świebodzin Duathlon - 1 NIE Świebodzińska Grupa Biegowa
21 Monika Nowak Częstochowa Duathlon - 1 NIE -
22 Rafał Nowak Częstochowa Duathlon - 1 NIE -
23 Marzena Urbaniak Jelcz Laskowice Duathlon - 1 NIE -
24 Kacper Sobczuk PYSKOWICE Duathlon - 1 NIE Max Computers
25 SYLWESTER STORBUCZYŃSKI Brzeg Dolny Duathlon - 1 NIE -
26 JOANNA LICZNER Wrocław Duathlon - 1 NIE Dolny Śląsk
27 Łukasz Lech KOBIERZYCE Duathlon - - NIE -
28 Tomasz Kozłowicz Wielka Lipa Trasa Biegowa 10 km - 1 NIE -
29 Tomasz Bronik Brzeg Dolny Trasa Biegowa 10 km - 1 NIE -
30 Krzysztof Kicak Strzelin Duathlon - - NIE Maxcomputers
31 WOJCIECH LEWANDOWSKI Żerniki Wrocławskie Duathlon - 1 NIE -
32 PIOTR GRZYB Wołów Duathlon - 1 NIE WOŁÓW BIEGA
33 Dariusz Krzesiński Wrocław Duathlon - - NIE -
34 Krystyna Fesz-Chlebowska Wołów Duathlon - 1 NIE Wołów Biega
35 Tomasz Gąsior Brzeg Dolny Trasa Biegowa 10 km - 1 NIE -
36 Owczarek Jacek Olesnica Duathlon - 1 NIE Szerszeń Olesnica
37 Wiktor Janiszewski Milicz Trasa Biegowa 10 km - - NIE Running Team Milicz
38 łukasz jakubowski Brzeg Dolny Trasa Rowerowa - - NIE -
39 Piotr Hajtko Wołów Duathlon - 1 NIE TKKF WOŁOW
40 mikołaj żurwoski Brzeg Dolny Trasa Rowerowa - - NIE -
41 Joanna Kulpa Oborniki Śląskie Trasa Biegowa 10 km - - NIE Run with T&A
42 Dominik Krawczyk Wrocław Duathlon - - NIE Grupa MAX
43 Daria Garbat Wrocław Trasa Biegowa 10 km - 1 NIE Max Computers
44 Adrian Kobusiński Brzeg Dolny Trasa Rowerowa - 1 TAK FitStyle Team
45 Katarzyna Modrzejewska Wysoka Trasa Rowerowa - 1 NIE Max Computers
46 Leszek Mrówka Wrocław Duathlon - - NIE -
47 PRZEMYSŁAW CIŹDZIEL Brzeg Dolny Trasa Rowerowa - 1 NIE -
48 Tomasz Zatoński Wrocław Duathlon - - NIE Unforgiven
49 Przemysław Mościński Brzeg Dolny Trasa Rowerowa - - TAK -
50 Łukasz Wolski Oborniki Śląskie Trasa Biegowa 10 km - 1 NIE -
51 ADRIAN KOSTRZEWSKI Oleśnica Duathlon - 1 NIE kb szerszeń oleśnica
52 Krzysztof Hetnar Wrocław Trasa Rowerowa - - NIE -
53 Lidia Niekraś Kłodzko Duathlon - 1 NIE -
54 Mariusz Świtalski Lewin Kłodzki Duathlon - - TAK Słoneczna Team
55 Michał Chruściel Wrocław Duathlon - - NIE -
56 Konrad Konkol Miastko Duathlon - 1 NIE Orzeł Lipno
57 Norbert Smuda Ślęza Trasa Biegowa 5 km - - NIE -
58 Izabela Smuda Ślęza Trasa Biegowa 5 km - - NIE -
59 Arkadiusz Dwornik Brzeg Dolny Duathlon - 1 NIE -
60 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI Włoszakowice Duathlon - 1 NIE 35 PLUS
61 Jarosław Domański Świerzawa Trasa Biegowa 5 km - 1 NIE Amator
62 Marek Warchulski Miękinia Duathlon - 1 NIE Max
63 Tadeusz Żygadło Wołów Trasa Biegowa 5 km - 1 NIE Wołów Biega
64 Mariusz Ludkiewicz Stary Węgliniec Duathlon - - NIE -
65 Agata Litwin Wrocław Duathlon - 1 NIE Litwin Triathlon Team
66 Łukasz Żurad Wrocław Duathlon - 1 NIE Litwin Triathlon Team
67 Karol Olawiński KOBIERZYCE Duathlon - 1 NIE Triathlon Mietków Team
68 Tomasz Sakuta Wrocław Duathlon - 1 NIE Triathlon Mietków Team
69 Tomasz Białek Kepno Duathlon - 1 NIE Triathlon Mietków Team
70 Mirosław Nowak Wołów Duathlon - 1 NIE Wołów Biega
71 Joachim Nimpsz Gorzów Śląski Trasa Biegowa 10 km - 1 NIE -
72 Waldemar Suliga Wrocław Duathlon - 1 NIE -
73 Przemysław Rak Brzeg Dolny Duathlon - 1 NIE -
74 Łukasz Olaczek Mrozów Duathlon - 1 NIE Wieczorni Biegacze
75 Michal Maleszko Brzeg Dolny Trasa Rowerowa - 1 TAK -
76 Paweł Pajdzik Brzeg Dolny Duathlon - 1 NIE -
77 Katarzyna Trościanko Brzeg Dolny Trasa Rowerowa - 1 TAK -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 15
Mężczyźni 62
Wszyscy 77