Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja "Najlepszy Kolejarz"
1 Tomasz Chmurzyński Bydgoszcz - 1 - NIE
2 JANUSZ Lenc Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
3 JANUSZ KUCZERSKI Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
4 Mikołaj Gżyl Bydgoszcz - - Exodus NIE
5 WŁADYSŁAW ANGIEL Laskowice Pomorskie - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
6 Dawid Cyl Bydgoszcz - - RUN Bydgoszcz NIE
7 Tomasz Strychalski Bydgoszcz - 1 RUN LOTTO BYDGOSTIA NIE
8 Grzegorz Maczyński Bydgoszcz - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
9 Jarosław Jagieła Bydgoszcz - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
10 Sylwester Tuczyński Bydgoszcz - 1 Bydgoskie Okonie NIE
11 Damian Kwiatkowski Rakowiec - 1 RUN Bydgoszcz NIE
12 Arkadiusz PRZYMUS Bydgoszcz - - - NIE
13 Kacper Gralik Bydgoszcz - - Bydgoskie Okonie NIE
14 Szymon Wojtysiak Bydgoszcz - 1 Bydgoskie Okonie NIE
15 Mateusz Jagodziński Bydgoszcz - 1 Bydgoskie Okonie NIE
16 Bartłomiej Tucholski Bydgoszcz - 1 Bydgoskie Okonie NIE
17 Adrian Dębski Bydgoszcz - - - NIE
18 Piotr Korzenecki Bydgoszcz - 1 4RUN Team Bydgoszcz NIE
19 Marek Lewandowski Bydgoszcz - - - NIE
20 Jakub Piszczek Poznań - - Astoria Bydgoszcz NIE
21 Roman Kiciński Perkowo - 1 - TAK
22 MACIEJ LASKOWSKI Bydgoszcz - - - NIE
23 Wojciech Konarski drzycim - 1 - TAK
24 Mariusz Szyszka Bydgoszcz - 1 4Run Team Bydgoszcz NIE
25 Maria GADOMSKA Bydgoszcz - 1 RUN BYDGOSZCZ NIE
26 Maksymilian Libera Bydgoszcz - 1 Bydgoskie Okonie NIE
27 Paweł Majcher Pędzewo - - - NIE
28 JANUSZ RATAJCZAK DRAWSKO - 1 - TAK
29 Mateusz Wendland LIPNO - 1 Lipno Biega NIE
30 Agata Potrzebowska Bydgoszcz - 1 - NIE
31 RYSZARD GALLA Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
32 Artur Jurczyk Bydgoszcz - - Run Bydgoszcz NIE
33 Anna Jurczyk Bydgoszcz - - Run Bydgoszcz NIE
34 Paweł Szwarc Bydgoszcz - - RUN Bydgoszcz NIE
35 Franciszek Trzciński Chełmno - 1 SiR START NIE
36 Robert Gąsiorowski Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
37 Katarzyna Kożuchowska Bydgoszcz - 1 RUN Bydgoszcz NIE
38 Jolanta Gurna Bydgoszcz - 1 - NIE
39 Ireneusz TARASZKA Gniewkowo - - JRG 1 Inowrocław NIE
40 DAGMARA WRÓBLEWSKA Bydgoszcz - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
41 Marta Wójcik-Dąbrowska Toruń - - - NIE
42 Piotr Zachwieja Bydgoszcz - - - NIE
43 Bogusław Nowalski Sieradz - - Rajsport Active Anton Team TAK
44 JOZEF ZIELINSKI Nakło nad Notecią - - NAKIELSKI K.B. NIE
45 Patryk Piotrowicz Trzcianka - - goggle team NIE
46 SŁAWOMIR WALTERSKI Toruń - - WALTER TEAM NIE
47 Mariusz Danielewski Zławieś Wielka - 1 Drużyna szpiku NIE
48 Zygmunt Lemańczyk Niemcz - 1 RUN BYDGOSZCZ NIE
49 Rafał Nowak Białe Błota - - - NIE
50 Dawid Ratajczyk Bydgoszcz - - - NIE
51 Wojciech Sidorowicz Gniewkowo - - - NIE
52 Jolanta Sztejka Bydgoszcz - 1 Poetki biegają-czytaj poezję NIE
53 Magdalena Kranz Bydgoszcz - 1 Bydgoskie Okonie NIE
54 Grzegorz Gorczyca grudziądz - - brak NIE
55 Artur Jędrzejczak Zbąszynek - 1 - TAK
56 Anna Michałek Bydgoszcz - 1 - NIE
57 Bartek Michałek Bydgoszcz - 1 RUN BYDGOSZCZ NIE
58 Urszula Dutkiewicz Bydgoszcz - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
59 Natalia Kożuchowska Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
60 ROMAN JANIK kwidzyn - 1 KWIDZYN BIEGA NIE
61 Roman Anglart Bydgoszcz - 1 Bydgoszcz NIE
62 Marcin Kośmieja Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
63 WiTo lt SpoylER Strzytkasr - - Hel!? NIE
64 Tomasz Hapke Wilkowo - 1 - NIE
65 MARCJANNA WIŚNIEWSKA Brzoza - - - NIE
66 JAROSŁAW SZYCHOWSKI Wierzchucice - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
67 Krzysztof Stempniak Inowrocław - 1 - TAK
68 Joanna Barton Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
69 Piotr Pawłowski LIPNO - - Lipno Biega NIE
70 GRAŻYNA GRAMOWSKA Cekcyn - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
71 EUGENIUSZ SUCHOMSKI Laskowice Pomorskie - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
72 KRZYSZTOF KWASIGROCH Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
73 ZBIBNIEW CIERŻNICKI Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
74 WŁADYSŁAW ANGIEL Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
75 Mariusz Kowalewski Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
76 Łukasz Meyer Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
77 Maciej Nowak Mieścisko - 1 PESA Maraton NIE
78 Wojciech Salamon Chełmża - 1 PESA Maraton NIE
79 Piotr Sopalski Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
80 Jakub Misterski Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
81 Marcin Gierach Niemcz - - Trispace NIE
82 KAROL FUŁAT Cekcyn - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
83 antoni mikuts Bydgoszcz - 1 „PESA Maraton” NIE
84 Agata Winiarska Mełno - 1 PESA Maraton NIE
85 Sylwia Nowakowska Bydgoszcz - 1 - NIE
86 Fabian Faleńczyk Bydgoszcz - 1 Pesa Maraton NIE
87 Marta Klonowska-Brzeska Bydgoszcz - 1 Pesa Maraton NIE
88 Anna Konop Niemcz - 1 Pesa Maraton NIE
89 Wojciech Twardowski Bydgoszcz - 1 Pesa Maraton NIE
90 JULIAN HAŁUPKA Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
91 Michał Żurawski Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
92 Marcin Grochal Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
93 Andrzej Bratek Bydgoszcz - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
94 Emilia Bocheńska RUMIA - 1 icc Gdynia TAK
95 Katarzyna WERNER Malanów - 1 Team Werner NIE
96 Czesław Werner Malanów - 1 Team Werner NIE
97 Iwona Werner Malanów - 1 Team Werner NIE
98 Piotr Werner Malanów - 1 Team Werner NIE
99 Robert Werner Malanów - 1 Team Werner NIE
100 Damian Sztejka Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
101 Jan Pijanowski Tczew - 1 PKP IC TAK
102 Wojciech Pijanowski Tczew - 1 PKP IC NIE
103 Paweł Łuczak Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
104 Barbara Jedras Bydgoszcz - - - NIE
105 HALINA DUBIELA Tczew - 1 - TAK
106 Małgorzata Kubiak Solec Kujawski - 1 - NIE
107 Michał Remlinger Bydgoszcz - 1 RUN BYDGOSZCZ NIE
108 Justyna Szczutkowska Janikowo - 1 - NIE
109 Roman Kubis Bydgoszcz - - - NIE
110 Daniel Wilk Krzyż Wielkopolski - 1 Klub Biegacza "Aktywni" Krzyż TAK
111 Mariusz Kryske Białe Błota - 1 4RUN TEAM BYDGOSZCZ NIE
112 BARBARA GRZEGORZEWSKA Tczew - - - TAK
113 Krystian Światowy Barcin - 1 PESA Maraton NIE
114 Daniel Nawojczyk Krzyż Wielkopolski - 1 Klub Biegacza "Aktywni Krzyż TAK
115 ZENON HARTUNA piece - 1 brak TAK
116 Krystyna Łukaszewicz Krzyż Wielkopolski - 1 Klub Biegacza "Aktywni" Krzyż TAK
117 Eugeniusz Koza Drawski Młyn - 1 Klub Biegacza "Aktywni" Krzyż TAK
118 Jedrzej Gralik Bydgoszcz - - Bydgoskie Okonie NIE
119 Sławomir Skowronek Krzyż Wielkopolski - 1 Klub Biegacza "Aktywni" Krzyż TAK
120 Krzysztof Pietrzyński Krzyż Wielkopolski - 1 Klub Biegacza "Aktywni" Krzyż TAK
121 Andrzej Dajewski Stare Oborzyska - 1 - TAK
122 Rafał Kubiak Solec Kujawski - 1 - NIE
123 EWA BASENDOWSKA TRZCINIEC /Białe Błota/ - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
124 Robert Żal Bydgoszcz - - - NIE
125 Jolanta Żal Bydgoszcz - - - NIE
126 Jarosław Łączny Bydgoszcz - - - NIE
127 Jacek Rosół Bydgoszcz - 1 - NIE
128 Michał Marach Nakło nad Notecią - - PESA Maraton NIE
129 Aleksandra Bróździńska Zbójno - - - NIE
130 Romana Jaworowska Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
131 Andrzej Woliński Wolin - 1 - TAK
132 Emilia Wolińska Wolin - 1 - TAK
133 Jarosław Kurs Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
134 ZBIGNIEW POPOWSKI Bydgoszcz - 1 RUN BYDGOSZCZ NIE
135 Krzysztof Małek Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
136 Marcin Pelc Bydgoszcz - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
137 Maria Paszek Bydgoszcz - 1 - NIE
138 Zuzanna Chrobot Bydgoszcz - 1 Bydgoskie Okonie NIE
139 Tomasz Masełko Bydgoszcz - 1 - TAK
140 Wiesław Raut Bydgoszcz - 1 - NIE
141 Jordan Tomaszewski Bydgoszcz - 1 - NIE
142 BOGUMIŁ MOROSZCZAK Bydgoszcz - 1 4RUN TEAM Bydgoszcz NIE
143 Dominika Moroszczak Bydgoszcz - 1 4RUN TEAM BYDGOSZCZ NIE
144 Dawid Folerzyński Bydgoszcz - 1 4RUN TEAM Bydgoszcz NIE
145 Bogna Stawicka Brześć Kujawski - - - NIE
146 Wojciech Lutowski Bydgoszcz - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
147 Wojciech Motoczyński Bydgoszcz - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
148 ROMAN RUSS Laskowice - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
149 Radosław Russ Laskowice - 1 Sport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk NIE
150 Marek Mazany Bydgoszcz - 1 PESA MARATON NIE
151 Kazimierz Leśniewski Włocławek - - - NIE
152 Sabina Libera Bydgoszcz - 1 - NIE
153 Katarzyna Maława Bydgoszcz - - BenefitKSO NIE
154 Bartosz Śmigielski Bydgoszcz - 1 PESA Maraton NIE
155 SEBASTIAN LENC Laskowice - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
156 JAROSŁAW WILLMA Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
157 Daniel Bernatajtys Bydgoszcz - - Run Lotto Bydgostia NIE
158 Aneta Bełka-Siemion Bydgoszcz - 1 RUN LOTTO BYDGOSTIA NIE
159 Włodzimierz Wiśniewski Toruń - 1 - NIE
160 ROMAN GORDON Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
161 MARCIN BANASZEK PAPOWO TORUŃSKIE - 1 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA TAK
162 Agnieszka Szymanowska Sopot - 1 - TAK
163 Grzegorz Czarnecki Bydgoszcz - 1 BRZOZA BIEGA NIE
164 Piotr Czarnecki Bydgoszcz - 1 BRZOZA BIEGA NIE
165 Monika Czarnecka Koronowo - 1 BRZOZA BIEGA NIE
166 Zbigniew Milewski Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
167 ZBIGNIEW LULIS Gdańsk - 1 - NIE
168 Agnieszka Janik Bydgoszcz - - - NIE
169 Renata WYBORNA Bydgoszcz - 1 - NIE
170 Monika Stępień Bydgoszcz - 1 - NIE
171 JACEK KLINIKOWSKI ŚWIEKATOWO - 1 POLSKA NIE
172 Grzegorz Barański Bydgoszcz - 1 - NIE
173 Adam Jakubowski Więcbork - - - NIE
174 Mariusz Łysko Nakło nad Notecią - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
175 Piotr Kubowicz Fordon - - - NIE
176 IZABELA SOSIŃSKA DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - - - NIE
177 PAWEŁ SOSIŃSKI DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - - - NIE
178 BARBARA POPOWSKA Bydgoszcz - 1 RUN BYDGOSZCZ NIE
179 Józef MAŁKIŃSKI Bydgoszcz - - RWT W BYDGOSZCZY NIE
180 Katarzyna Gwóźdź Więcbork - - TKKF WODNIK WIĘCBORK NIE
181 WŁODZIMIERZ DĘBSKI Bydgoszcz - 1 RWT W BYDGOSZCZY NIE
182 Jakub Małecki Bydgoszcz - 1 RWT w Bydgoszczy NIE
183 ANTONI SIKORA Pniewy - 1 ŻKB 1992 ŻNIN NIE
184 JANUSZ ORŁOWSKI Bydgoszcz - 1 RUN Bydgoszcz NIE
185 Mirosław Przeracki Bydgoszcz - 1 - NIE
186 Monika Przeracka Bydgoszcz - 1 - NIE
187 Michał Rulewski Bydgoszcz - - - NIE
188 Jarosław Mudziejewski Bydgoszcz - 1 TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
189 Leszek Moczynski Bydgoszcz - 1 - NIE
190 Mariusz Dembowski Lidzbark - 1 LKS WEL Lidzbark NIE
191 Marian Drażdżewski Bydgoszcz - 1 RUN LOTTO Bydgostia NIE
192 MARIUSZ KRUSZYŃSKI Bydgoszcz - - DRUŻYNA SZPIKU NIE
193 Sandra Piekarska Bydgoszcz - 1 - NIE
194 Marek Piekarski Bydgoszcz - 1 - NIE
195 Andrzej Jaranowski Brodnica - - Tkkf Kolejarz Bydgoszcz NIE
196 MARTA DAJEWSKA Stare Oborzyska - 1 - NIE
197 Karina Wiśniewska Bydgoszcz - 1 3 LO Bydgoszcz NIE
198 MIROSŁAWA SIKORA LIPOWA - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
199 Marcin Biskup Bydgoszcz - - CWZS Zawisza Bydgoszcz Sl NIE
200 Miłosz Bernatajtys Bydgoszcz - 1 Run LOTTO Bydgostia NIE
201 Bartłomiej Grzegorzek Gdynia - 1 biegamyrazem.pl NIE
202 Beata Jaworska Gdańsk - 1 - NIE
203 Łukasz Górecki Bydgoszcz - 1 Bydgoskie Okonie NIE
204 DAWID KLAWIKOWSKI Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
205 Julita Klawikowska Bydgoszcz - 1 Tkkf KOLEJARZ NIE
206 Marek Wojtas Tuchola - - Tucholanka Tuchola NIE
207 JAROSŁAW BYSTREK Bydgoszcz - 1 - TAK
208 Piotr Nadzieja Bydgoszcz - - - NIE
209 Wojciech Neja Bydgoszcz - - --- NIE
210 Vegard Danielsen Bydgoszcz - 1 - NIE
211 Leszek GAŁAN złocieniec - 1 - TAK
212 Paulina Kostrzewa RUMIA - - II LO Gdynia NIE
213 Rafał Lewandowski Bydgoszcz - - B4sport.pl NIE
214 Agata Lis Unisław - - - NIE
215 Adrianna Krefta Słupsk - - - NIE
216 Zygfryd Liban Tczwew - 1 Biegający Tczew NIE
217 Marek Repka Bydgoszcz - - Lupus Team NIE
218 Anna Repka Bydgoszcz - - Lupus Team NIE
219 Volodymyr Koniaiev Ukraine - 1 klb"Kremin" TAK
220 Łukasz Basiński Inowrocław - - - NIE
221 Wioletta Palacz Bydgoszcz - 1 - NIE
222 Jerzy Chmarzyński Nowe Krąplewice - - Runners Team Jeżewo NIE
223 Maciej Maćkowski Bydgoszcz - 1 - TAK
224 Waldemar Seweryn Karsin - 1 icc Gdynia TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 60
Mężczyźni 164
Wszyscy 224