Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja Służb Mundurowych
1 Marcin Wasik Poręba BIEG 5KM - - - NIE
2 Sylwia Seweryn Skała BIEG 5KM - - - NIE
3 Michał Seweryn Skała BIEG 5KM - - - NIE
4 Łukasz Szczepankiewicz Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
5 Bartłomiej Olbrych Binarowa PÓŁMARATON - - - TAK
6 Dawid Majewski Łazy PÓŁMARATON - 1 - NIE
7 Bartosz Gorgoń Zawiercie PÓŁMARATON - 1 Grupa Jura.PL NIE
8 RAFAŁ KOZŁOWSKI Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
9 Krzysztof Śmich Częstochowa PÓŁMARATON - 1 - NIE
10 Roksana Białas Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
11 Michał Adamowski Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
12 Marcin Tokarz Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING 5KM - 1 - NIE
13 Maciej Kuliński Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
14 Jerzy Nalepka Sanok PÓŁMARATON - - - NIE
15 Katarzyna Zygmunt Turza BIEG 5KM - - - NIE
16 Michał Pasierb Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
17 Rafał Formicki Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
18 Robert Motyka Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
19 Adam Rybak Zawiercie PÓŁMARATON - 1 WKU w Będzinie TAK
20 Artur Konrad Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
21 MARCIN KONRAD Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
22 MARIUSZ JASKULSKI Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
23 Marcin Szmukier Koziegłowy BIEG 5KM - - - NIE
24 Zbigniew Rzępała Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
25 Monika Sus Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
26 Michał Sus Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
27 Marcin Chat Chlina BIEG 5KM - - - NIE
28 Izabela Daniszewska Zawiercie PÓŁMARATON - - - NIE
29 Paweł Rok Zawiercie PÓŁMARATON - 1 ROKTEAM NIE
30 Agnieszka Zatońska MYSZKÓW PÓŁMARATON - 1 - NIE
31 Tomasz Leks Zawiercie PÓŁMARATON - 1 Grupa Jura,pl NIE
32 Andrzej Jabłoński Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - TAK
33 Dariusz Hyla Dąbrowa Górnicza PÓŁMARATON - 1 Cafemobil Team NIE
34 GRAŻYNA ZIELIŃSKA DOBIESZOWICE NORDIC WALKING 5KM - 1 Dobieszowice Nordic NIE
35 Mariusz Szymański Łazy PÓŁMARATON - 1 - NIE
36 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING NORDIC WALKING 5KM - - ultimasport.pl Timing NIE
37 Jacek Hodur Libiąż PÓŁMARATON - 1 KKB DYSTANS KRAKÓW/DAMY RADE NIE
38 Jarosław Sochacki Zawiercie PÓŁMARATON - - - NIE
39 Michał Piskorski Czestochowa PÓŁMARATON - - - NIE
40 MAŁGORZATA RENCZ Orzesze PÓŁMARATON - 1 - NIE
41 Paweł Frąckiewicz Sławków PÓŁMARATON - - SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE NIE
42 Dorota Zawierucha Chechło NORDIC WALKING 5KM - 1 - NIE
43 JUSTYNA JAMPICH Chechło NORDIC WALKING 5KM - 1 - NIE
44 Paweł Ochendzan Częstochowa PÓŁMARATON - - - NIE
45 Justyna Jastrząb Częstochowa PÓŁMARATON - - - NIE
46 Anna Skalska Bytom PÓŁMARATON - 1 Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój NIE
47 Łukasz Noga Sosnowiec PÓŁMARATON - - Dare2Run.pl NIE
48 Maciej Stromczyński Zabrze PÓŁMARATON - - niezrzeszony NIE
49 Piotr Małek Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
50 Monika Żesławska Zawiercie PÓŁMARATON - 1 KS Victoria Zawiercie NIE
51 Damian Kucharski Częstochowa PÓŁMARATON - - Zabiegani Częstochowa NIE
52 DARIUSZ GZEL Piekary Śląskie PÓŁMARATON - 1 - NIE
53 Tomasz Kotwa Łazy BIEG 5KM - 1 Biegaj z Bananem NIE
54 Zbigniew Mrożek Dąbrowa Górnicza BIEG 5KM - 1 brak NIE
55 Damian Banyś Olkusz BIEG 5KM - 1 - NIE
56 zbigniew staniec Czestochowa PÓŁMARATON - - - NIE
57 Asia Szczepanek Olkusz PÓŁMARATON - - Olkuszbiega NIE
58 Kamila Goc MYSZKÓW BIEG 5KM - - - NIE
59 Robert Skomro WOLBROM PÓŁMARATON - 1 Wolbrom TEAM NIE
60 Agnieszka Kitala Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
61 Robert Kęsicki Katowice PÓŁMARATON - 1 Creazy Team NIE
62 Zbigniew Kammer Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
63 Krzysztof Kammer Kraków PÓŁMARATON - 1 - NIE
64 Paweł Pawłowski Kraków PÓŁMARATON - 1 - NIE
65 Elżbieta Woźnica Kielce PÓŁMARATON - 1 www.kieleckibiegacz.pl NIE
66 Dawid Plutka Podzamcze BIEG 5KM - 1 - TAK
67 Miłosz Błasikiewicz Kraków PÓŁMARATON - 1 - NIE
68 ANETA SZECÓWKA Biskupice PÓŁMARATON - 1 - NIE
69 Mateusz Walczak rybnik PÓŁMARATON - 1 - NIE
70 Ewelina Walczak rybnik PÓŁMARATON - 1 - NIE
71 Adam Tyc Sorkwity PÓŁMARATON - 1 - NIE
72 Mariusz Kur Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
73 Krzysztof Kurek Łazy PÓŁMARATON - 1 - NIE
74 Tomasz Gliński Szczekociny PÓŁMARATON - - - NIE
75 Maciej Duda Zawiercie BIEG 5KM - 1 Jura.Pl NIE
76 Joanna Dziechciarz-Duda Zawiercie BIEG 5KM - 1 Jura.Pl NIE
77 ALBERT ŻYWIOŁEK Stary Kocin/Częstochowa PÓŁMARATON - 1 - NIE
78 Sławomir Kozak Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - - - NIE
79 Małgorzata Zwolan Zawiercie BIEG 5KM - 1 Biegaj Razem z Nami NIE
80 Michał Opszyński Łazy PÓŁMARATON - 1 - NIE
81 Monika Małek Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
82 Adrianna Nieroda Zawiercie PÓŁMARATON - - - NIE
83 Pawel Surowiec Zawiercie PÓŁMARATON - 1 Jura.pl NIE
84 Anna Malczyk Sosnowiec NORDIC WALKING 5KM - 1 Dąbrowa Nordic Team NIE
85 Paweł Mszyca Władysławów PÓŁMARATON - 1 - NIE
86 Przemysław Stala Żarki BIEG 5KM - 1 - NIE
87 Sebastian Lipka Ogrodzieniec BIEG 5KM - 1 - NIE
88 Milena Kłys ZENDEK PÓŁMARATON - 1 - NIE
89 krzysztof zielinski Zawiercie PÓŁMARATON - 1 jura.pl NIE
90 Adam Zamora Żarki BIEG 5KM - 1 BIEGAJ Z ŻARKAMI NIE
91 Dawid Krawczyk Wiesiółka PÓŁMARATON - - - NIE
92 Piotr Bernacki MYSZKÓW PÓŁMARATON - 1 - NIE
93 Marcin Półtorak Zawiercie PÓŁMARATON - 1 jura.pl NIE
94 Aleksandra Brodowicz PYSKOWICE BIEG 5KM - 1 Padł Na Ryj Team NIE
95 Paweł Latała Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
96 Paweł Zięba Zawiercie PÓŁMARATON - 1 Zielona Mila Zawiercie NIE
97 Michał Lasota Zawiercie PÓŁMARATON - - - NIE
98 Grzegorz Szczerba Poręba PÓŁMARATON - 1 - NIE
99 Paweł Ciepichał Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
100 Dariusz Sławczyk Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
101 Marcin Bierlet Ryczówek PÓŁMARATON - 1 nowedotacje.pl NIE
102 Michalina Złocka Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
103 Michał Skowron Sosnowiec PÓŁMARATON - - - NIE
104 Mariusz Cupiał Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - TAK
105 Radosław Gołkowski Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
106 Bartosz Borecki Zawiercie PÓŁMARATON - - - NIE
107 Mateusz Piątek Bukowno PÓŁMARATON - - - NIE
108 Magda Spyra Poręba PÓŁMARATON - - - NIE
109 Robert Stępień WOLBROM PÓŁMARATON - 1 WOLBROM TEAM NIE
110 robert kawelczyk Częstochowa PÓŁMARATON - 1 - NIE
111 JUSTYNA JANUS Słaboszów PÓŁMARATON - 1 Night Runners Śląsk NIE
112 Barbara Chrzanowska Będzin PÓŁMARATON - - zdzieraj kapcie www.agatsu.pl NIE
113 Fabian Porębski Zawiercie BIEG 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
114 Kamil Kućmierz Giebło Kolonia BIEG 5KM - - - NIE
115 Adam Ziębiński Bukowno PÓŁMARATON - 1 - NIE
116 Jakub Jurczak Pilica PÓŁMARATON - 1 - NIE
117 Adam Klenk Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
118 Andrzej Giewon Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
119 Marcin Skop Zabrze PÓŁMARATON - 1 - NIE
120 PIOTR Traciewicz Kraków PÓŁMARATON - 1 KKM Zaklejsuty NIE
121 Dagmara Golba Mokrus NORDIC WALKING 5KM - - - NIE
122 Przemysław Golba Buczkowice PÓŁMARATON - - - NIE
123 Aleksandra Golba Buczkowice NORDIC WALKING 5KM - - - NIE
124 Miłosz Roch WOLBROM PÓŁMARATON - 1 - NIE
125 Magdalena Motyka Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
126 kinga matera Wysoka BIEG 5KM - 1 - NIE
127 Grzegorz Grzywna Olesno PÓŁMARATON - 1 WKB META LUBLINIEC TAK
128 Piotr Danik Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
129 Andrzej Jakóbczak Żarki PÓŁMARATON - 1 Biegaj z Żarkami NIE
130 Filip Karoń Zawiercie BIEG 5KM - - CCT NIE
131 Ilona Maciążek Ogrodzieniec BIEG 5KM - - - NIE
132 Paweł Kania Dąbrowa Górnicza PÓŁMARATON - - SAINT-GOBAIN SQUAD NIE
133 Przemyslaw Mormul Wysoka PÓŁMARATON - 1 - NIE
134 Marcin Skiba Będzin BIEG 5KM - - - NIE
135 Mateusz Kmieć Lubliniec PÓŁMARATON - - WKB META LUBLINIEC TAK
136 Przemysław Bąk Kuźnica Folwark BIEG 5KM - - - NIE
137 Kazimierz Karpinski Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
138 Mariusz Szyja MYSZKÓW PÓŁMARATON - - - NIE
139 Piotr Stolarz Dąbrowa Górnicza PÓŁMARATON - - - NIE
140 Alicja Lampa Gliwice PÓŁMARATON - - Night Runners Gliwice NIE
141 Lucyna Miśkiewicz Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
142 Agnieszka Dobromilska WOLBROM PÓŁMARATON - 1 Wolbrom TEAM NIE
143 Wojciech Kuśmierski Kocikowa BIEG 5KM - 1 - NIE
144 Paweł Opydo Zawiercie PÓŁMARATON - - jura.pl NIE
145 Paweł Góralczyk Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
146 MARIAN BŁASZCZYK BEŁCHATÓW BIEG 5KM - 1 - NIE
147 Zenon Rypuła Lędziny PÓŁMARATON - 1 - NIE
148 Zuzanna Pabin Masłońskie BIEG 5KM - 1 Gmina Poraj Team NIE
149 Grzegorz Wnuk rybnik PÓŁMARATON - 1 SBD Energetyk Rybnik NIE
150 Robert Kaszuba Zagnańsk PÓŁMARATON - 1 Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowqe "Pod Bartkiem" NIE
151 Agnieszka Ligus Choroń BIEG 5KM - 1 Gmina Poraj Team NIE
152 SEBASTIAN LIWOCH MYSZKÓW PÓŁMARATON - 1 AJD Częstochowa NIE
153 Bogusław Wencel Dobrzelów NORDIC WALKING 5KM - 1 - NIE
154 Dariusz Pęczek Częstochowa PÓŁMARATON - 1 Zabiegani Częstochowa NIE
155 Karol Urbańczyk Gliwice PÓŁMARATON - 1 Night Runners Gliwice NIE
156 Michał Deka Łódź PÓŁMARATON - 1 - NIE
157 Agnieszka Deka Łódź NORDIC WALKING 5KM - 1 - NIE
158 Witold Bembenek Wlodowice PÓŁMARATON - 1 - NIE
159 Marcin Osuszek WOLBROM PÓŁMARATON - 1 Wolbrom TEAM NIE
160 Henryka Błaszczyk BEŁCHATÓW NORDIC WALKING 5KM - 1 nie NIE
161 Agnieszka Czyżewska Częstochowa PÓŁMARATON - 1 - TAK
162 Karol Kłosowski Kraków PÓŁMARATON - 1 LOS TREPOS COMPANIEROS TAK
163 Konrad Chodnik Bielsko - Biała PÓŁMARATON - - - NIE
164 Marcin Swoboda Psary PÓŁMARATON - - - TAK
165 Waldemar Knapik Zawiercie BIEG 5KM - - - NIE
166 Dorota Knapik Zawiercie BIEG 5KM - - - NIE
167 Wojciech Karoń Zawiercie BIEG 5KM - 1 Dżonson NIE
168 Marcin Chrobak Katowice PÓŁMARATON - 1 - NIE
169 DANIEL DOMAGAŁA Zawiercie PÓŁMARATON - - Grupa Jura.PL NIE
170 Paweł Cebo Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
171 Tamara Koczur MYSZKÓW PÓŁMARATON - 1 - NIE
172 Tomasz Kierzkowski Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
173 Paweł Słodek Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
174 Mariusz Łągiewka Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
175 Krzysztof Kuniszyk rybnik PÓŁMARATON - 1 - NIE
176 Piotr Cieślik Sosnowiec PÓŁMARATON - 1 - NIE
177 TOMASZ TĘCZA Częstochowa PÓŁMARATON - 1 Zmorsowani Czętochowa NIE
178 Bartłomiej Zębala Katowice PÓŁMARATON - 1 - NIE
179 Piotr Janocha Żarki Letnisko PÓŁMARATON - 1 - TAK
180 Artur Korumbel Przybynów PÓŁMARATON - - Ambitni Amatorzy NIE
181 Agata Kaczmarek Zawiercie PÓŁMARATON - 1 jura.pl NIE
182 Krzysztof Bączek Zawiercie BIEG 5KM - 1 jura.pl NIE
183 Grzegorz Garlewicz Kraków PÓŁMARATON - 1 - NIE
184 Anna Balicka Poraj PÓŁMARATON - 1 Leśny Konik NIE
185 Wojciech Maślanka Sokolec PÓŁMARATON - 1 - TAK
186 Rafał Dziwiński Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
187 Rafał Machera Koniecpol PÓŁMARATON - 1 - NIE
188 Jacek Okularczyk Kroczyce PÓŁMARATON - 1 - NIE
189 Piotr Mulik ŁACHA PÓŁMARATON - 1 Serock Biega z Hotelem Narvil NIE
190 Renata Mulik ŁACHA BIEG 5KM - 1 Serock Biega z Hotelem Narvil NIE
191 robert durlej Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
192 ANNA GRABOWSKA Bytom NORDIC WALKING 5KM - 1 - NIE
193 Elżbieta Gębska Będzin NORDIC WALKING 5KM - 1 DĄBROWA NORDIC TEAM NIE
194 Monika Maciąg Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
195 Rafał Bogus Częstochowa PÓŁMARATON - - Cycling Jura Częstochowa NIE
196 Włodzimierz Stasiak Wrocław PÓŁMARATON - 1 - NIE
197 janusz kasperek Pisarzowice PÓŁMARATON - - - NIE
198 Andrzej Szczepocki Niepołomice PÓŁMARATON - - Niepołomice Biegają NIE
199 Monika Wilczek Katowice PÓŁMARATON - - Marszaliki&Wilczki NIE
200 Justyna Fyda Katowice PÓŁMARATON - 1 - NIE
201 ANNA MARSZALIK Katowice PÓŁMARATON - - Marszaliki&Wilczki NIE
202 Andrzej Czaja NIEGOWONICE PÓŁMARATON - 1 - NIE
203 RAFAŁ BŁOCH CIĄGOWICE PÓŁMARATON - 1 IPA ZAWIERCIE SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH TAK
204 Francis Lagat Eldoret PÓŁMARATON - - - NIE
205 Kibichy Tanui Eldoret PÓŁMARATON - - - NIE
206 Michał Serafin MYSZKÓW BIEG 5KM - 1 Ambitni Amatorzy NIE
207 ANDRZEJ RUDNICKI Zawiercie PÓŁMARATON - 1 jura.pl NIE
208 Magdalena Jączyk Parkoszowice PÓŁMARATON - 1 - NIE
209 Adrianna Wójs Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 GRUPA JURA.PL NORDIC WALKING NIE
210 Mirosława Motyl Kraków BIEG 5KM - - Niepołomice Biegają NIE
211 Dominik STELMASZCZYK Częstochowa BIEG 5KM - 1 - NIE
212 Emilia Serwicka Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
213 Karolina Cupiał Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
214 Adrian Góral Zawiercie BIEG 5KM - - - NIE
215 Jarosław Kubik Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
216 IRENEUSZ SZPALA Tarnowskie Góry PÓŁMARATON - 1 - TAK
217 Kamil Przybyła Dąbrowa Górnicza PÓŁMARATON - 1 Najprzód Bugaj NIE
218 Paweł Sokołowski Poręba BIEG 5KM - 1 - NIE
219 Dariusz Nierada Częstochowa PÓŁMARATON - 1 Quake p00rk NIE
220 Marcin Ciempka WOLBROM PÓŁMARATON - 1 Wolbrom TEAM NIE
221 Agnieszka Fabjanczyk Zawiercie PÓŁMARATON - 1 Zawiercie Biega / Grupa Jura pl NIE
222 Zygmunt Przeździak Strzelce Opolskie PÓŁMARATON - 1 KRONOSPAN OSB STRZELCE OPOLSKIE NIE
223 Mariusz Izdebski Olkusz PÓŁMARATON - 1 OSV TEAM OLKUSZ NIE
224 PAWEŁ MUCHA Postęp PÓŁMARATON - 1 - NIE
225 Magdalena Filipczyk-Kozłowska Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
226 ROBERT JABCOŃ Jordanów PÓŁMARATON - 1 - NIE
227 Maria Policht Wysoka NORDIC WALKING 5KM - 1 - NIE
228 Agata Panek Zawiercie PÓŁMARATON - 1 BIEGAJ RAZEM Z NAMI NIE
229 Tomek Biener Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
230 Olga Machura CIĄGOWICE BIEG 5KM - 1 - NIE
231 Paulina Machura CIĄGOWICE BIEG 5KM - 1 - NIE
232 Łukasz Jakóbczak Żarki BIEG 5KM - 1 Biegaj z Żarkami NIE
233 Tomasz Tarczewski Zawiercie PÓŁMARATON - - - NIE
234 Rafał Wrocławski Poraj NORDIC WALKING 5KM - - brk NIE
235 Adam Cholewa Katowice PÓŁMARATON - 1 Gumisie Running Team NIE
236 Maria Nikolin Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
237 Darek Kurek Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
238 Damian Wróbel Częstochowa BIEG 5KM - 1 - NIE
239 ewa brych-pajak Częstochowa PÓŁMARATON - 1 - NIE
240 Radosław Ściślicki Chruszczobród PÓŁMARATON - 1 - NIE
241 Katarzyna Masłowska Szczekociny PÓŁMARATON - 1 - NIE
242 Daniel Łotecki Łazy BIEG 5KM - 1 - NIE
243 Lech Kępski Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
244 Małgorzata Kalaga Chruszczobród NORDIC WALKING 5KM - 1 `Grupa Jura NIE
245 Jaroslaw Muchajer Bielsko-Biała PÓŁMARATON - - - NIE
246 Natalia NAGIRNJAK Winnica PÓŁMARATON - - - NIE
247 Tomasz Parafiniuk Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
248 Anna Brzozowska Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
249 Mieczysław Sadowski Zawiercie PÓŁMARATON - 1 biegaj razem z nami NIE
250 Marcin Poczęsny Olkusz BIEG 5KM - 1 - NIE
251 Roman Kuras MYSZKÓW PÓŁMARATON - 1 - NIE
252 katarzyna kalaga Chruszczobród PÓŁMARATON - 1 - NIE
253 Marzena Szczepanik Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - - Grupa Jura PL NIE
254 Beata Góral Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
255 Marek Szczygieł Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
256 Helena Kołton Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
257 Barbara Kuźniak Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
258 Agnieszka Piskorz Sosnowiec BIEG 5KM - 1 - NIE
259 PRZEMYSŁAW POSMYK Częstochowa PÓŁMARATON - - - NIE
260 Małgorzata Galińska Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
261 Antoni Stefański Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
262 Łukasz Machura Zawiercie PÓŁMARATON - - - NIE
263 Andrzej Matyja Kłobuck PÓŁMARATON - - - NIE
264 Wiesław Nadolny Warszawa PÓŁMARATON - - Solidarność MZA i TW NIE
265 Patrycja Brzozowska MYSZKÓW BIEG 5KM - 1 - NIE
266 Andrzej Zaściński Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
267 Robert Marcinkiewicz Częstochowa PÓŁMARATON - 1 - NIE
268 Sławomir Seweryn Chorzów PÓŁMARATON - 1 - TAK
269 Bartłomiej Rodzaj Zawiercie PÓŁMARATON - - - NIE
270 Sławomir Żarski MYSZKÓW PÓŁMARATON - 1 - TAK
271 Mirosław Zakrzewski Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
272 Piotr Miklas Przybynów PÓŁMARATON - 1 - TAK
273 Grzegorz Przybysz Zawiercie BIEG 5KM - - - NIE
274 Piotr Paliga Ogrodzieniec BIEG 5KM - - - NIE
275 Marcin Świtała Chruszczobród PÓŁMARATON - 1 - NIE
276 Halina Zakrzewska Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
277 Adrian Kotarba MYSZKÓW BIEG 5KM - - Biegaj z Żarkami NIE
278 Marek Fajer MYSZKÓW PÓŁMARATON - - ZWIK MYSZKÓW NIE
279 Pavel Veretskyi Ukraine PÓŁMARATON - - Chiemyk noxy Pulawy TAK
280 Rafał Galiński Parkoszowice NORDIC WALKING 5KM - 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
281 Rafał Kaczor Sosnowiec PÓŁMARATON - 1 PKO BP Running Club NIE
282 Sylwia Zając Pilica PÓŁMARATON - 1 - NIE
283 Zbigniew KALINOWSKI Czestochowa PÓŁMARATON - 1 Zabiegani Częstochowa NIE
284 Paweł Wadowski Kraków PÓŁMARATON - 1 - NIE
285 Olga Czechowska Wrocław PÓŁMARATON - 1 - NIE
286 Grzegorz Czechowski Wrocław PÓŁMARATON - 1 - NIE
287 Tomek Gałka Rudniki PÓŁMARATON - 1 - NIE
288 Grzegorz Świerczek Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
289 Bartosz Leski Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
290 Marta Świerczek Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
291 Dominika Łakomy Wiesiółka BIEG 5KM - 1 - NIE
292 ANNA GAŁA-JACH Łazy BIEG 5KM - 1 - NIE
293 ŁUKASZ WYSZYŃSKI Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
294 Krzysztof Paliga Ogrodzieniec BIEG 5KM - - - NIE
295 Michał Ziobro Łazy PÓŁMARATON - 1 - NIE
296 Tatiana Galińska Parkoszowice NORDIC WALKING 5KM - 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
297 Gabriela Kaczyńska Łazy BIEG 5KM - 1 Polskie Radio Katowice NIE
298 Michał Raszka Łazy BIEG 5KM - 1 Polskie Radio Katowice NIE
299 Dorota Wojciechowska Zawiercie PÓŁMARATON - - Zawiercie Biega NIE
300 Andrzej Strychalski Kraków PÓŁMARATON - - KKM Zaklejsuty NIE
301 Agnieszka Domagała Zawiercie PÓŁMARATON - 1 Grupa Jura Pl NIE
302 Kamil Nowak Zawiercie PÓŁMARATON - 1 - NIE
303 Agnieszka MULARCZYK Zawiercie PÓŁMARATON - 1 victoria zawiercie NIE
304 Bogdan Mystek Olkusz PÓŁMARATON - - OSV TEAM OLKUSZ NIE
305 Marek Kawałek Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
306 Damian Biedak Podzamcze BIEG 5KM - 1 - NIE
307 Marek Wawrzos Radoszyce PÓŁMARATON - - EKOSFERA NIE
308 Łukasz Kaczmarek Siewierz PÓŁMARATON - 1 Gumisie Running Team NIE
309 Magda Wnuk Zawiercie BIEG 5KM - 1 - NIE
310 Karol Leśniak Zawiercie PÓŁMARATON - - - NIE
311 IZABELA GÓRAL Łazy BIEG 5KM - - - NIE
312 Paweł Kosek Tychy PÓŁMARATON - - www.pawelkosek.com / SPLA Tychy NIE
313 Wojciech Kaniowski Częstochowa PÓŁMARATON - - - NIE
314 Katarzyna Woźniak Zawiercie NORDIC WALKING 5KM - 1 Grupa Jura PL NIE
315 Joanna Olchawa Kraków PÓŁMARATON - - N NIE
316 Dagmara Kokowska-Smok Zawiercie PÓŁMARATON - 1 Grupa JURA"PL NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 96
Mężczyźni 220
Wszyscy 316