Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Dawid Bożek Bardo MINI - 2002 i starsi MINI - UKS Kusy
2 Mikołaj Dziewa Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - SGR Srebrna Góra
3 DareuSGR Młotek Przyłęk PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - ŻABA. :)
4 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS MOTO Jelcz-Laskowice
5 Arek Błachut Brzeźnica PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - SGR Srebrna Góra
6 Wiktor Waraczewski Bardo MINI - 2002 i starsi MINI - UKS Kusy
7 Dominika Waraczewska Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA K - UKS Kusy
8 Damian Waraczewski Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS Kusy
9 JACEK TUBICZ Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Mitsubishi Materials MTB Team
10 Karol Kupczak Złoty Stok PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - CKiP Złoty Stok
11 Krzysztof Sadurski Pieszyce PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
12 Karol Tomczyk Brzeźnica MINI - 2002 i starsi MINI - UKS Kusy
13 Piotr Macek Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS Kusy Bardo
14 Marcin Górski Jemna PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - SGR Srebrna Góra
15 Andrzej Prus CHWAŁOWICE PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - SGR Srebrna Góra
16 Andrzej Szałapata Ciepłowody MINI - 2002 i starsi MINI - SGR SREBRNA GÓRA
17 Krzysztof Hetnar Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
18 Paweł Maciąg Oława MINI - 2002 i starsi MINI - -
19 Maciej Węgrzyn Bardo FUN - żak i młodzik - - UKS KUSY
20 Sławomir Węgrzyn Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS KUSY
21 Kacper Gacek Kamieniec Ząbkowicki MINI - 2002 i starsi MINI - UKS Kusy Bardo
22 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - SGR Srebrna Góra
23 Damian Śliwiński Dzbanów MINI - 2002 i starsi MINI - UKS Kusy Bardo
24 Adriano Ferenc Przyłęk PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - KUSY Bardo
25 Kasjan Ferenc Przyłęk MINI - 2002 i starsi MINI - KUSY Bardo
26 Przemysław Tyczyński Miłoszyce PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
27 Karolina Leśków Opolnica FUN - żak i młodzik - - UKS KUSY BARDO
28 Witold Kapłon Polanica-Zdrój PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - maxxis was sport
29 KACPER STRUSIŃSKI POTWORÓW MINI - 2002 i starsi MINI - UKS KUSY
30 Sebastian Leśków Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS Kusy Bardo
31 Paula Bernaczek Bardo MINI - 2002 i starsi MINI K - UKS KUSY 1
32 Malwina Skrobanek Bardo FUN - żak i młodzik - - UKS KUSY BARDO
33 Jakub Kuliś Bardo MINI - 2002 i starsi MINI - UKS KUSY BARDO
34 Tomasz Jakubiec Strzelin PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - STS EXTREME
35 Mariusz Bartnik Przyłęk PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Peak Industrial
36 Wojciech Horodyński Bardo MINI - 2002 i starsi MINI - UKS KUSY BARDO
37 Piotr Głód-Kamiński Strzelin MINI - 2002 i starsi MINI - Korba Team
38 Krystian Konieczny Henryków MINI - 2002 i starsi MINI - -
39 Marek Kubala Wałbrzych PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - amatorprawa
40 Robert Szwarc Ząbkowice Śl. PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS KUSY
41 Dariusz Macek Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS KUSY BARDO
42 Jacek Stecyk Przyłęk MINI - 2002 i starsi MINI - -
43 Michał DUBICKI Kamieniec Ząbkowicki MIKRO - szkrabiy - - ----
44 Ryszard Maślak Opolnica PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS KUSY Bardo
45 Rafał Maślak Opolnica PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS KUSY Bardo
46 Dawid Krzysztofiak Janowiec MINI - 2002 i starsi MINI - -
47 Łukasz Krawczyk Dzierżoniów PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
48 BOLESŁAW ZAGÓRSKI Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - ADEX BIKE TEAM WROCŁAW
49 Jacek Szczerbień Kłodzko PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
50 Bogdan Kwinta Dzierżoniów PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
51 Paweł Garczyk Oborniki Śląskie MINI - 2002 i starsi MINI - Sport-Profit Cannondale Team
52 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - MAXXIS WĄS SPORT
53 Adrian Biksa Kędzierzyn-Koźle PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Team Cart-Pack Bralin
54 Paweł Grabczyk Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
55 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
56 Jakub Jakimiuk Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
57 Magdalena Trędak Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA K - MAXXIS WĄS SPORT
58 Przemek Wójtowicz Kłodzko PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - MAXXIS WĄS SPORT
59 Mariusz Bernaczek Bardo MINI - 2002 i starsi MINI - MKS RED DRAGON BARDO
60 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - IM-Motion Kross Team
61 Piotr Panek Wrocław MINI - 2002 i starsi MINI - -
62 Mikołaj Jaworski Kędzierzyn-Koźle PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
63 Przemek Koralewski Świdnica PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
64 Łukasz Mendera Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
65 JERZY WINNICKI Wrocław MINI - 2002 i starsi MINI - -
66 Rafał Studziński Wrocław MINI - 2002 i starsi MINI - -
67 Robert Kopeć Wałbrzych PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
68 Paulina Biksa K-Koźle PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA K - Team Cart-Pack Bralin
69 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
70 Jacek Urban Oława PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Drewnopark
71 Oskar Ernst Ząbkowice Śląskie MINI - 2002 i starsi MINI - DYNAMO DUDKI
72 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie MINI - 2002 i starsi MINI - DYNAMO DUDKI
73 Arkadiusz Kuna Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Mitutoyo DEMA PWR Team
74 Mirosław Tomes Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - EMPOL Bike Team
75 Marta Biksa K-Koźle PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA K - Team Cart-Pack Bralin
76 Grzegorz Sierpiński Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Mitsubishi Materials Mtb Team
77 Joanna Mendera Bardo MINI - 2002 i starsi MINI K - BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
78 Roman Skowroński Bielawa PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
79 Krzysztof Kosiński Dzierżoniów PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
80 Mikołaj Skoczeń Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
81 Martyna Kuśnierz Kuśnierz Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO SALAMANDRA
82 Dominik Kuśnierz Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
83 Błażej Staniak Dzbanów MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
84 Konrad Staniak Dzbanów MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
85 Maja Waraczewska Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
86 Katarzyna Błauciak Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
87 Hubert Urban Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
88 Mateusz Kulig Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
89 Michał Węgrzyn Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
90 Michał Mendera Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
91 Karol Hulak Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
92 Mateusz Rożyński Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
93 Krzysztof Szary Wałbrzych MINI - 2002 i starsi MINI - Sowie Team
94 Miłosz Mazurkiewicz Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
95 Bartosz Zawada Przyłęk MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
96 Joachim Szlacht Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
97 Małgorzata Witek Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
98 Krzysztof Witek Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
99 Julia Wierusińska Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
100 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
101 Jan Niestrój Grodków PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
102 Michał Drozdowski Strzelin PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Bike FreeRide DST
103 Kornel Kowalski Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
104 Maciej Skowronek Opolnica MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
105 Julia Ostaszewska Ząbkowice Śląskie MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
106 Miłosz Ruciński Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
107 Artur Gilewski Kudowa Zdrój PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Cyklon Proal Team
108 Piotr Szpila Ponikwa PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - MAXXIS WĄS SPORT
109 Bartosz Węgrzyn Bardo MIKRO - szkrabiy - - FO Salamandra
110 Łukasz Litowiński Brzezinki PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
111 Marek Maśluszczak Oława PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
112 Agata Maśluszczak Oława PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA K - -
113 Paweł Perkowski Oława PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
114 Kajetan Konarski Nowa Ruda MIKRO - szkrabiy - - UKS CENTRUM NOWA RUDA
115 Antoni Konarski Nowa Ruda MIKRO - szkrabiy - - UKS CENTRUM NOWA RUDA
116 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie MINI - 2002 i starsi MINI - -
117 Sylwia Chuda Jelcz-Laskowice MINI - 2002 i starsi MINI K - -
118 Adrian Biczyński Strzelin PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
119 Dawid Markiel Srebrna Góra PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - SGR Srebrna Góra
120 NATALIA GRZEGORZEWSKA Krosnowice FUN - żak i młodzik - - KTM REACING TEAM
121 Łukasz Buszczak Henryków PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
122 Waldemar Kulaszewicz Walim MINI - 2002 i starsi MINI - SOWIE TEAM
123 Mateusz Kulaszewicz Walim MINI - 2002 i starsi MINI - SOWIE TEAM
124 Krzysztof Kubicki Ząbkowice Śląskie PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
125 Przemysław Lewandowski Namysłów PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Mitutoyo Dema Pwr Team
126 Paweł Sobczyński Niedźwiedzica PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Sowie Team
127 Katarzyna Sobczyńska Niedźwiedzica MINI - 2002 i starsi MINI K - SOWIE TEAM
128 Filip Sobocki Stachów MINI - 2002 i starsi MINI - Korba Team
129 Marcin Żak Paczków MINI - 2002 i starsi MINI - -
130 Sebastian Mitręga Jelcz-Laskowice PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - UKS Moto Jelcz-Laskowice
131 Grzegorz Szczepański Bielawa MINI - 2002 i starsi MINI - DREAM-BIKE.PL BIELAWA
132 Stanisław Kozioł Złoty Stok MIKRO - szkrabiy - - CKiP Złoty Stok
133 Natalia Ivanowa Złoty Stok MIKRO - szkrabiy - - CKiP Złoty Stok
134 Oliwia Domagała Złoty Stok MIKRO - szkrabiy - - CKiP Złoty Stok
135 Tymoteusz Synoradzki Złoty Stok FUN - żak i młodzik - - CKiP Złoty Stok
136 Władysław Waszkiewicz Brzezina PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - ADEX BIKE TEAM
137 Bartosz Janiec Złoty Stok FUN - żak i młodzik - - CKiP Złoty Stok
138 Michał Karpiński Złoty Stok FUN - żak i młodzik - - CKiP Złoty Stok
139 Tomasz Złoty Złoty Stok FUN - żak i młodzik - - CKiP Złoty Stok
140 Kacper Szwarc Złoty Stok FUN - żak i młodzik - - CKiP Złoty Stok
141 stanisław Pluciak Złoty Stok FUN - żak i młodzik - - CKiP Złoty Stok
142 Krzysztof Marynowski Złoty Stok FUN - żak i młodzik - - CKiP Złoty Stok
143 Antoni Drobisz Złoty Stok FUN - żak i młodzik - - CKiP Złoty Stok
144 Wojciech Korda Wiązów PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Korba Team
145 Tomasz Jędrysiak Brzeg PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
146 Andrzej Kraciński Kamieniec Ząbkowicki PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - BRT Wrocław
147 Anna Dańkowska Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA K - SPORTSTORE.pl
148 Sebastian Horodecki Ścinawka Średnia PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
149 Martyna Horodecka Ścinawka Średnia MIKRO - szkrabiy - - -
150 Mirosław Lewandowski Namysłów PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
151 Artur Garbowski Namysłów PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
152 Mateusz Wojcieszonek Strzelin MINI - 2002 i starsi MINI - -
153 Antoni Bańdura Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Nadlesnictwo Bardo Śląskie
154 Rafał JANKOWSKI Smolec PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - ToyotaNowakowski
155 PAWEŁ ROLOFF Walbrzych MINI - 2002 i starsi MINI - MTB WALIM
156 Andrzej Puć Szalejów Górny PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
157 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim MINI - 2002 i starsi MINI - MTB WALIM
158 Marcelina Hnatkowska Wiązów MINI - 2002 i starsi MINI K - Mtb Świteź Wiązów
159 Marcin Siwek Przygórze PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - RC Przygórze
160 Bogdan Grabarczyk Przygórze PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - RC Przygórze
161 Jarosław Siwek Wolibórz PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - RC Przygórze
162 Tomasz Sikorski Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
163 Dominik Dańkowski Wrocław MINI - 2002 i starsi MINI - MITUTOYO Dema PWR Team
164 Natalia DAŃKOWSKA Wrocław MIKRO - szkrabiy - - SPORTSTORE.pl
165 Paweł Biczysko Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - NOKIA CYCLING TEAM
166 Anna Rozdolska Jelcz-Laskowice PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA K - UKS MOTO Jelcz-Laskowice
167 Grzegorz Walczakowski Brzeg PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - epicteam
168 Daniel Kińczyk Oława PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
169 Bernard Malwic głuszyca PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - SOWIE TEAM
170 Sławomir Pawłowski Brzeg PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - EpicTeam.pl
171 Monika Pawłowska Brzeg PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA K - EpicTeam.pl
172 Hanna Muc Polanica-Zdrój MIKRO - szkrabiy - - -
173 Artur Szramek Kłodzko MIKRO - szkrabiy - - UKS Centrum Nowa Ruda
174 Aleksandra Muc Polanica-Zdrój FUN - żak i młodzik - - -
175 Tomasz Ścisło Brzeg PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
176 Darek Kurtiak Przyłęk PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
177 Piotr Sliwiñski Dzbanów PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Uks Kusy
178 Jan Trędak Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - MAXXIS WĄS SPORT
179 Przemysław Janowicz Olesno PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - stivpol mtb team
180 Mariusz Mizia Wrocław PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - BRT Wrocław
181 Marcin Skoczen Bardo PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - Hotel Bardo
182 Michał Dobosiewicz lasówka MIKRO - szkrabiy - - -
183 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - sgr srebrna gora
184 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - SGR SREBRNA GÓRA
185 Leszek Jaśkiewicz Szczawina MIKRO - szkrabiy - - -
186 Sławomir Kińczyk Oława PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - kin-spaw
187 Jakub Dziewa Bardo MINI - 2002 i starsi MINI - SGR Srebrna Góra
188 Jan Muc Polanica MIKRO - szkrabiy - - -
189 Jarek Danik Smolna PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - -
190 Andrzej Onyśko Ligota Mała PĘTLA KUSEGO - 1999 i starsi MEGA - IM-MOTION KROSS TEAM
191 Marcin Kornaś Braszowice MIKRO - szkrabiy - - Kornaś TEAM
192 Jakub Dwernicki gęsiniec MIKRO - szkrabiy - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
MEGA 93
MEGA K 8
MINI 34
MINI K 5
Kobiety 29
Mężczyźni 163
Wszyscy 192