Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Brzeszcze Członek PZZ KADRA
1 Radosław Ławeczko brzeszcze M16 - - TAK -
2 Andrzej Korczyk JAWISZOWICE M20 - - TAK NIE
3 Dariusz Olma JAWISZOWICE M30 1 - TAK NIE
4 Robert Kopydłowski Oświęcim M20 1 www.e-podróżnik.pl NIE NIE
5 Tomasz Pajak Krakow M30 - - NIE NIE
6 Michał Welber brzeszcze M20 - Lacho Team TAK NIE
7 PIOTR CZESŁAW TOMCZYK Piasek M30 1 WILD RUNNERS CLUB NIE NIE
8 Wojciech Kostrzewa Oświęcim M30 1 Team Brzezinka NIE NIE
9 Artur Lenart Chełmek M40 - - NIE NIE
10 Mateusz Zięcina brzeszcze M20 - - TAK NIE
11 Krzysztof Berke JAWISZOWICE M50 1 - TAK NIE
12 Krzysztof Czuwaj brzeszcze M40 1 - TAK NIE
13 mariusz gunia Oświęcim M50 1 ZADYSZKA Oświęcim NIE NIE
14 Joanna Kurek Tarnów K16 - - NIE NIE
15 PIOTR PACUŁA Goczałkowice-Zdrój M30 1 - NIE NIE
16 Andrzej Gwóźdź Wola M50 1 - NIE NIE
17 krztysztof badera JAWISZOWICE M50 1 MASTERS BRZESZCZE TAK NIE
18 Paweł Wójcik brzeszcze M16 1 Zadyszka Oświęcim TAK NIE
19 Andrzej Folek Pszczyna M30 1 WILD RUNNERS CLUB NIE NIE
20 Patrycja Porczyńska Pszczyna K16 1 SPOT Pszczyna NIE NIE
21 Karolina Skotnica Pszczyna K16 1 SPOT Pszczyna NIE NIE
22 Kinga Cichoń Oświęcim-Babice K16 - - NIE NIE
23 Marcin Hipner Oświęcim-Babice M30 1 SPOT PSZCZYNA NIE NIE
24 Ariel Papuga JAWISZOWICE M20 1 - TAK NIE
25 Grzegorz Cieślik Bielsko - Biała M30 - Ultra Beskid Sport NIE NIE
26 DARIUSZ PAPUGA JAWISZOWICE M50 1 ZADYSZKA OŚWIĘCIM TAK TAK
27 Marian Bukowczan Oświęcim M60 - Zadyszka Oświęcim NIE NIE
28 Marek Przewoźnik brzeszcze M50 1 - TAK NIE
29 Bartosz Filapek brzeszcze M30 1 - TAK NIE
30 Ola Orkwiszewska Bieruń K16 1 TTA Bieruń NIE NIE
31 Mariusz Kastelik Brzezinka M30 1 TTA Bieruń - Brzezinka TAK NIE
32 ARTUR RYBARZ brzeszcze M50 - Jakoś Leci TAK NIE
33 lesław Tomczyk Cieszyn M50 1 Dynamit Cieszyn NIE NIE
34 KATARZYNA KUNERT-GRUDZIEŃ Chrzanów K30 - ParkRun Chrzanów NIE NIE
35 Lukasz Styslo Wola M20 - - NIE NIE
36 Piotr Niwiński Piasek M20 1 WILD RUNNERS CLUB NIE NIE
37 GRZEGORZ CZYŻ Bogumiłowice M40 - --------- NIE NIE
38 Szymon Pawlica Kraków M20 1 Novotel Kraków Centrum NIE NIE
39 Agnieszka Kania Mysłowice K30 - amator NIE NIE
40 Tomasz Tamm Piasek M30 1 WILD RUNNERS CLUB NIE NIE
41 Adam Jarzyna Polanka Wielka M60 1 - NIE NIE
42 WACLAW RYS MYSLENICE M50 - TKKF NIE NIE
43 Paweł Siedmina Dankowice M30 - - NIE NIE
44 Tadeusz Sambak brzeszcze M40 1 Zadyszka Oświęcim/Parkrun Chrzanów TAK NIE
45 Emilia Zwolińska podegrodzie K16 - - NIE NIE
46 MACIEJ WIECZOREK Oświęcim M30 1 www.patrykwieczorek.pl NIE NIE
47 Daniel Solka brzeszcze M30 1 Nie TAK NIE
48 Anna Piestrak brzeszcze K30 - - TAK NIE
49 Robert Nidecki Poręba Wielka M40 1 - NIE NIE
50 Józef Madej Oświęcim M60 1 Zadyszka Oświęcim NIE NIE
51 Mateusz Szubert Poręba Wielka M20 1 - NIE NIE
52 KATARZYNA SZCZOTKA Pszczyna K30 1 SPOT PSZCZYNA NIE NIE
53 Karolina Opalska brzeszcze K30 - Brzeszcze Biegają TAK NIE
54 Krzysztof Komandera Świerczyniec M20 1 Świerczyniec NIE TAK
55 Łukasz Noga Sosnowiec M30 1 Dare2Run.pl NIE NIE
56 Jarosław Borowski Oświęcim-Zaborze M40 1 Zadyszka Oświęcim NIE NIE
57 Justyna Wójcik brzeszcze K16 1 - TAK NIE
58 Mirosław Piłatowski Jastrzębie-Zdrój M40 1 KB MOSIR Jastrzębie NIE TAK
59 Michał Antosz Bieruń M30 1 TTA Bieruń NIE NIE
60 Łukasz Pastuszka JAWISZOWICE M30 1 - TAK NIE
61 Dariusz Stężowski Oświęcim M40 1 21:25 NIE NIE
62 Renata Nowak Poręba Wielka K30 1 - NIE NIE
63 Dawid Winkler Włosienica M20 1 - NIE NIE
64 Krzysztof Mieszczak Oświęcim M30 1 niezrzeszony NIE NIE
65 Krzysztof Goleśny Świętochłowice M30 1 Kadra Halemba Wirek NIE TAK
66 Anna Jeziorkowska Oświęcim K40 1 - NIE NIE
67 Barbara Kciuk Oświęcim K30 1 - NIE NIE
68 Mariola Ćwieląg Chełmek K30 1 - NIE NIE
69 Mateusz Pastwa Chełm Śląski M20 1 - NIE NIE
70 Aleksandra Skrzypczyk Pszczyna K16 1 SPOT pszczyna NIE NIE
71 Joanna Nowożyn Pszczyna K16 1 SPOT Pszczyna NIE NIE
72 Katarzyna Kuras Chełmek K40 1 - NIE NIE
73 Piotr Sabaciński Łódź M30 1 - NIE NIE
74 Sebastian ŁACNY brzeszcze M30 1 5 Batalion Dowodzenia TAK NIE
75 Kuba Mąsior Oświęcim M16 - - NIE NIE
76 Paulina Ludwinek Oświęcim K16 - - NIE NIE
77 Dawid Wądrzyk Polanka Wielka M20 - - NIE NIE
78 Witold Rybarz brzeszcze M40 - Żwirownia Przecieszyn TAK NIE
79 Zbigniew Lutyński Oświęcim M30 - - NIE NIE
80 Andrzej Naglik Nowa Wieś M30 - Kęckie Harpagany NIE NIE
81 Gaweł Książek Oświęcim M30 - - NIE NIE
82 RYSZRAD KUGLARZ PRZECIESZYN M30 - OYAMA KARATE BRZESZCZE TAK NIE
83 Lucjan SATERNUS Oświęcim M30 1 - NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K16 10
K30 8
K40 2
K50 0
M16 3
M20 13
M30 26
M40 9
M50 9
M60 3
Kobiety 20
Mężczyźni 63
Wszyscy 83