Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Mszczonów
1 ANNA KSIĄŻKIEWICZ Warszawa 5KM - - - NIE
2 MARCIN WRÓBEL Łódź 5KM - 1 - NIE
3 Łukasz Pałka ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
4 Michał Sułkowski Warszawa 5KM - - - NIE
5 MAREK POCIECH KORYTÓW 5KM - 1 - NIE
6 IWONA POCIECH KORYTÓW 5KM - 1 - NIE
7 WERONIKA POCIECH KORYTÓW 5KM - - - NIE
8 Karol Frelik SOSNOWICA 5KM - 1 - TAK
9 Robert Hipp Nadarzyn 5KM - - - NIE
10 Dorota Szrejder Nadarzyn 5KM - - - NIE
11 Beata Szafran Marków Świnice 5KM - - - TAK
12 Marcin Petrycki Marków Świnice 5KM - - - TAK
13 Barbara Rosińska Milanówek 5KM - 1 - NIE
14 Eugeniusz Rosiński Milanówek 5KM - 1 - NIE
15 Krzysztof Żółtowski Mszczonów 5KM - 1 - TAK
16 Robert Szewczyk Mszczonów 5KM - 1 - TAK
17 KRZYSZTOF GÓRKA Grodzisk Mazowiecki 5KM - 1 - NIE
18 Jan Kocimski Sochaczew 5KM - 1 - NIE
19 ANDRZEJ POŁEĆ Sochaczew 5KM - - - NIE
20 ŁUKASZ POŁEĆ Sochaczew 5KM - - - NIE
21 Piotr Wiaderek Warszawa 5KM - 1 - NIE
22 Sławomir Wiaderek Warszawa 5KM - 1 - NIE
23 Beata Burchard Piaseczno 5KM - 1 - NIE
24 Michał Orzeł Warszawa 5KM - 1 - NIE
25 ADAM ZDUNEK ŻYRARDÓW 5KM - 1 - NIE
26 Mariusz Pachocki Grójec 5KM - - - NIE
27 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec 5KM - 1 - NIE
28 Radosław Kołodziejczak Sochaczew 5KM - - - NIE
29 AGATA PIETRAŚ PRUSZKÓW 5KM - - - NIE
30 Karolina Gmaj Grójec 5KM - 1 - NIE
31 Daniel Gmaj Grójec 5KM - 1 - NIE
32 Tomasz Skrzypkowski Otwock 5KM - 1 - NIE
33 Jacek NOWOCIEŃ Podkowa Leśna 5KM - 1 - NIE
34 Paweł Adamczyk Kajetany 5KM - - - NIE
35 Marlena Wojtczak OSUCHÓW 5KM - 1 - TAK
36 Andrzej Wojtczak OSUCHÓW 5KM - 1 - TAK
37 Piotr Mazur Piaseczno 5KM - - - NIE
38 Arkadiusz Strąk Kozienice 5KM - - - NIE
39 Mariusz Krzęczko Skierniewice 5KM - 1 - NIE
40 Agnieszka Krzęczko Skierniewice 5KM - - - NIE
41 adam mioduszewski Warszawa 5KM - - - NIE
42 Paweł Łęcki ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
43 Marlena Rykaczewska SOSNOWICA 5KM - 1 - TAK
44 Janusz TOMASIK Warszawa 5KM - 1 - NIE
45 Tomasz Górski Ożarów Mazowiecki 5KM - 1 1 NIE
46 Aleksandra Kulis Badowo-Mściska 5KM - 1 - TAK
47 Grzegorz Kulis Warszawa 5KM - 1 - NIE
48 Irena Dąbrowska Badowo-Mściska 5KM - 1 - TAK
49 Jarosław Szajewski Sochaczew 5KM - 1 - NIE
50 TINA KRAWCZYŃSKA Radziejowice 5KM - 1 - NIE
51 Michał Adamkiewicz Sochaczew 5KM - 1 - NIE
52 marcin stanecki skierniewice 5KM - - - NIE
53 Małgorzata Stanecka Skierniewice 5KM - - - NIE
54 Katarzyna Zakrzewska Sochaczew 5KM - - - NIE
55 Mirosław Adamkiewicz Sochaczew 5KM - 1 - NIE
56 Edyta KOSIAREK ŻYRARDÓW 5KM - 1 - NIE
57 monika glonek-sikora Zyrardow 5KM - - 1 NIE
58 Grzegorz Brzeziński Skierniewice 5KM - 1 - NIE
59 Agnieszka Brzezińska Skierniewice 5KM - 1 - NIE
60 Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 5KM - - - NIE
61 Katarzyna Grzelak Warszawa 5KM - - - NIE
62 JOLANTA PIETRAS PRUSZKÓW 5KM - 1 - NIE
63 Piotr Pietras PRUSZKÓW 5KM - 1 - NIE
64 Tadeusz Grabowski Sochaczew 5KM - - - NIE
65 Artur Kłosiński Ruda 2,5KM Bieg młodzieżowy - - - NIE
66 Rafał Kłosiński Dębe Wielkie 5KM - 1 - NIE
67 WIOLETA ŚWIDLICKA Skuły 5KM - - - NIE
68 Mariusz Dembowski Lidzbark 5KM - 1 - NIE
69 Tomasz Gać ŻYRARDÓW 5KM - 1 - NIE
70 MARCIN NIEDZIŃSKI Makówka 5KM - - - NIE
71 Katarzyna Mazut Grodzisk Mazowiecki 5KM - - - NIE
72 Mateusz Kamiński ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
73 Mateusz Urbaniak Mszczonów 5KM - - - TAK
74 MICHAŁ STEPNOWSKI STARA OSUCHOWA 5KM - 1 - NIE
75 Jakub Papis Rusinów 5KM - 1 - NIE
76 Dominika Gajewska Książeice 5KM - 1 - NIE
77 Krzysztof Gajewski Książenice 5KM - 1 - NIE
78 Mateusz Grzeszczak Opypy 5KM - 1 - NIE
79 Kinga Gajewska Książenice 2,5KM Bieg młodzieżowy - - - NIE
80 Jarosław Klimkiewicz Grodzisk Mazowiecki 5KM - 1 - NIE
81 Sławoimr Gołyński Mszczonów 5KM - 1 - TAK
82 Aneta SOBIERAJ Jaktorów 5KM - 1 - NIE
83 SEBASTIAN CZUPRYŃSKI ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
84 Dorota Górecka Wycinki Osowskie 5KM - - - NIE
85 Sebastian Piernik Piotrkowice 5KM - - - NIE
86 Wioleta Piernik Piotkowice 5KM - - - NIE
87 Dorota Kajrukszto ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
88 Maciej Kair Kajrukszto ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
89 Daniel Nosarzewski Śladów 2,5KM Bieg młodzieżowy - - - NIE
90 Piotr Wijata gielniów 5KM - 1 - NIE
91 Adam Krupa Mińsk Mazowiecki 5KM - 1 - NIE
92 Arkadiusz Ćwiek Warszawa 5KM - - SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
93 MARCIN DUCH Skierniewice 5KM - 1 - NIE
94 WOJCIECH DURAŃSKI Skierniewice 5KM - 1 - NIE
95 Eliza Poskrop MUSUŁY 5KM - - - NIE
96 BARTŁOMIEJ KUNA Warka 5KM - - - NIE
97 Bogdan Krauss Warszawa 5KM - - - NIE
98 Małgorzata Lesiak ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
99 Łukasz Orzeszyna ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
100 Damian Walendzik Skierniewice 5KM - 1 - NIE
101 Sławomir Walendzik Skierniewice 5KM - 1 - NIE
102 Dariusz Walendzik Marianka 5KM - 1 - NIE
103 Marcin Świerczyński Warszawa 5KM - 1 - NIE
104 Marcin Grochowski Warszawa 5KM - 1 - NIE
105 Grzegorz Kubiak Kutno 5KM - 1 - NIE
106 Judyta Grudzień Warszawa 5KM - - - NIE
107 marcin Obłękowski ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
108 Piotr Płoskoński Strzałków 5KM - - - NIE
109 Roman Pakuła Budziszewice 5KM - 1 - NIE
110 Edyta Kruk Warszawa 5KM - 1 - NIE
111 Adam RZECZKOWSKI Hel 5KM - 1 - NIE
112 Katarzyna Kowalska Grodzisk Mazowiecki 5KM - 1 - NIE
113 Łukasz Strojek Marianka 5KM - 1 - TAK
114 Agata Wicik Leszno 5KM - - - NIE
115 Piotr Wicik Leszno 5KM - - - NIE
116 Agnieszka Kopytowska Wysokin 5KM - 1 - NIE
117 Maciej Tomaszewski Radziejowice 5KM - 1 - NIE
118 Iwona Giedrojc Opole 5KM - 1 - NIE
119 Pawel Szczurtek Tomaszow Mazowiecki 5KM - - - NIE
120 Małgorzata Michewicz Warszawa Praga 5KM - 1 - NIE
121 Marek Czyżowski Huta Minska 5KM - - - NIE
122 Marta Lejzerowicz LEGIONOWO 5KM - 1 - NIE
123 Michał Dziadura LEGIONOWO 5KM - 1 123 NIE
124 Piotr Prusiński Warszawa 5KM - 1 123 NIE
125 Florian Pyszel Mińsk Mazowiecki 5KM - 1 - NIE
126 EDYTA CHMIELEWSKA Mszczonów 5KM - - - TAK
127 Krzysztof Michalski ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
128 Agnieszka Dolińska Warszawa 5KM - 1 - NIE
129 Tomasz Stanisławski Warszawa 5KM - 1 - NIE
130 Justyna Adamczyk Stara Wojska 2,5KM Bieg młodzieżowy - - - NIE
131 Jakub Pudełko Piaseczno 5KM - - - NIE
132 Magdalena Michalska ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
133 Radosław Bednarek Rawa Mazowiecka 2,5KM Bieg młodzieżowy - 1 - NIE
134 Szymon Nosek Rawa Mazowiecka 2,5KM Bieg młodzieżowy - 1 - NIE
135 Damian Bednarek Rawa Mazowiecka 2,5KM Bieg młodzieżowy - 1 - NIE
136 RENATA KWIATKOWSKA Ożarów Maz. 5KM - - - NIE
137 Piotr Sadowski Grodzisk Mazowiecki 5KM - 1 webankieta.pl NIE
138 Martyna Sadowska Mszczonów 2,5KM Bieg młodzieżowy - 1 LKS Osuchów TAK
139 Bogdan Piątek Zielonka 5KM - 1 - NIE
140 Andrii Bibik Pruszkow 5KM - - WPRunning NIE
141 Piotr Brzozowski Wołomin 5KM - 1 - NIE
142 Beata Dąbrowska Grodzisk Mazowiecki 5KM - 1 - NIE
143 Sławomir Stański Warszawa 5KM - 1 Truck Show Team NIE
144 Krzysztof Baranowski Zielonka 5KM - 1 Truck Show Team NIE
145 Paweł Baranowski Zielonka 5KM - 1 Truck Show Team NIE
146 Malgorzata Niedziolka Warszawa 5KM - - Truck Show Team NIE
147 Agnieszka Andrejew Ząbki 5KM - 1 - NIE
148 Andrzej Głowacki LEGIONOWO 5KM - 1 Wieliszew Heron Team NIE
149 Andrzej Balcerzak Warszawa 5KM - - - NIE
150 Leszek Połaski Warszawa 5KM - - - NIE
151 Aleksandra Głowacka LEGIONOWO 5KM - 1 Wieliszew Heron Team NIE
152 Mateusz Głowacki LEGIONOWO 2,5KM Bieg młodzieżowy - - Wieliszew Heron Team NIE
153 Dominik Głowacki LEGIONOWO 2,5KM Bieg młodzieżowy - - Wieliszew Heron Team NIE
154 ZDZISŁAWA OTTO Warszawa 5KM - - - NIE
155 Iwona Szkop Budy Zosine 5KM - 1 - NIE
156 Agnieszka Korach Odrano Wola 5KM - 1 - NIE
157 Edyta Korach Odrano Wola 2,5KM Bieg młodzieżowy - - - NIE
158 Dominika Sosnowska ŻYRARDÓW 5KM - 1 - NIE
159 Jarosław Ołtarzewski Sochaczew 5KM - - - NIE
160 Jan Owczarczyk Zielonka 5KM - 1 Truck show Team NIE
161 Grażyna Marczak Warszawa 5KM - 1 - NIE
162 Oskar Wojtalik Warszawa 5KM - 1 Agencja Projekt Igrzyska NIE
163 Agnieszka Sakowska Warszawa 5KM - - Przetarty Szlak NIE
164 Katarzyna Sroka Adamów-Parcel 2,5KM Bieg młodzieżowy - - Adamów-Parcel NIE
165 Maja Sroka Adamów-Parcel 2,5KM Bieg młodzieżowy - - Adamów-Parcel NIE
166 Karolina Sroka Adamów-Parcel 2,5KM Bieg młodzieżowy - - Adamów-Parcel NIE
167 Michael Nowicki Maidstone 5KM - - Maidstone Harriers NIE
168 Katarzyna karaszewska Wyszków 5KM - 1 entre.pl team NIE
169 Emanuel Zimny Sochaczew 5KM - 1 KM Aktywni Sochaczew NIE
170 Tadeusz Przygodzki Piotrków Trybunalski 5KM - 1 - NIE
171 DARIUSZ MAKULEC Sochaczew 5KM - - KM Aktywni NIE
172 Robert Prokopiuk Jesionka 5KM - 1 - NIE
173 Radek Frankowski Stara Wieś 5KM - 1 Dzikie Ślimaki NIE
174 Monika Krasnodembska Marków-Świnice 5KM - - - TAK
175 Karolina Gadocha-Clark Warszawa 5KM - 1 - NIE
176 Bartosz Oleksiński Marków Świnice 5KM - - - TAK
177 Michał Mikołajewski Rawa Mazowiecka 5KM - 1 LUKS Boguszyce NIE
178 Rafał Salski ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
179 Karol Galicz Warszawa 5KM - 1 Agencja Projekt Igrzyska NIE
180 ZBYSZEK KŁOS Piastów 5KM - 1 TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW NIE
181 Artur Michalak Błonie 5KM - 1 PGB Sportowa Paczka NIE
182 Krzysztof SZYMBORSKI Góra 5KM - - Agencja Projekt Igrzyska NIE
183 Stanisław Kamiński Nadarzyn 5KM - 1 - NIE
184 Małgorzata Arak Grójec 5KM - 1 - NIE
185 Sylwester Arak Grójec 5KM - 1 - NIE
186 Krzysztof Olszewski Olszewo - Borki 5KM - 1 - NIE
187 Krzysztof Łabanowski Warszawa 5KM - 1 Parkrun Warszawa-Praga NIE
188 Leszek Zieniuk Książenice 5KM - 1 BIEGI Grodzisk Mazowiecki NIE
189 Iwona Kacprzak Książenice 5KM - 1 BIEGI Grodzisk Mazowiecki NIE
190 patryk kaliński gielniów 5KM - 1 Gielniów NIE
191 Ryszard Piotrowski Rusiec 5KM - 1 Dentalnova NIE
192 Wojciech Piotrowski Rusiec 2,5KM Bieg młodzieżowy - 1 Dentalnova NIE
193 Tomasz Figarski Radom 5KM - - VEGE RUNNERS NIE
194 MAREK PILCH Kraków 5KM - 1 - NIE
195 Robert Borowski Lasek 5KM - - - NIE
196 Kamila Ziółkowska Rawa Mazowiecka 5KM - 1 LUKS Boguszyce NIE
197 ARTUR KAMIŃSKI JAJKOWICE 5KM - - gmina SADKOWICE NIE
198 Jerzy Kopta Kraków 5KM - 1 Cwałujące Dziadki NIE
199 Jerzy Podgórski Kraków 5KM - 1 Lacho Team NIE
200 Filip Kunicki Sochaczew 2,5KM Bieg młodzieżowy - - kunix boryszew NIE
201 Szymon Maszkowski ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
202 Jakub Chmielewski Michrów-Stefów gm.Pniewy 5KM - 1 - NIE
203 Wiesław Kamiński Warszawa 5KM - 1 Park Run Warszawa Praga NIE
204 Andrzej Korkosz Blizne Jasińskiego 5KM - - Nocne Piłowanie Agrykoli NIE
205 Patrycja Korkosz Blizne Jasińskiego 2,5KM Bieg młodzieżowy - - Nocne Piłowanie Agrykoli NIE
206 MACIEJ BĄK Warszawa 5KM - - Orange Polska / Night Runners NIE
207 Krzysztof Krygier Świnice Warckie 5KM - 1 Spieszsiepowoli.pl /AZS WSIU NIE
208 Małgorzata Przybylska Kożuszki Parcel 5KM - - - NIE
209 Stanisław Rogasch Kraków 5KM - 1 BBL Kraków NIE
210 Bogusław Opryszek Kraków 5KM - 1 I Ty Możesz Być Wielki ITMBW Kraków NIE
211 Piotr Kopeć Grodzisk Mazowiecki 5KM - - - NIE
212 Katarzyna Wagner ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
213 Marcin Wójtowicz ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
214 Piotr Paśniewski Warszawa 5KM - - CHIIR.PL NIE
215 Aleksander Ostasiuk Piaseczno 5KM - - SKN NIE
216 Piotr Bieniek Piaseczno 5KM - - SKN NIE
217 Magdalena Ciołak Rawa Mazowiecka 2,5KM Bieg młodzieżowy - 1 - NIE
218 Jacek DOMAŃSKI Warszawa 5KM - - META LUBLINIEC NIE
219 KRZYSZTOF ZIELIŃSKI Warszawa 5KM - - m42195 NIE
220 Piotr SPRENGEL Milanówek 5KM - - A.K.B. MORT! NIE
221 Maciej Kuć ŻYRARDÓW 5KM - - - NIE
222 Joanna Sielska KARCZEW 5KM - - - NIE
223 Julia Gąsińska Grodzisk Mazowiecki 2,5KM Bieg młodzieżowy - - - NIE
224 Henryk Marek Warszawa 5KM - - - NIE
225 Bozena Frydrych Warszawa 5KM - - - NIE
226 Rafał Karwat Mszczonów 5KM - - Mszczonow24h.pl TAK
227 Szymon Kotowski Majdan 5KM - 1 VEGE RUNNERS NIE
228 SEBASTIAN GRZEJSZCZYK Ożarów Mazowiecki 5KM - - RR RUNNERS NIE
229 Marek Galiński PRUSZKÓW 5KM - 1 - NIE
230 Katarzyna Galińska PRUSZKÓW 5KM - 1 - NIE
231 Tomasz Zadrożny Warszawa 5KM - - RR RUNNERS NIE
232 Tomasz Jaromin Warszawa 5KM - 1 - NIE
233 Krystian Jakiel Doamniewice 2,5KM Bieg młodzieżowy - 1 - NIE
234 Kacper Grabowicz Domaniewice 2,5KM Bieg młodzieżowy - 1 - NIE
235 Mieczysław Szymajda Domaniewice 5KM - 1 - NIE
236 Tadeusz Kieszek Leszno k/ W-wy 5KM - - KS. Ożarowianka NIE
237 Jan Kępczyński Ożarów Mazowiecki 5KM - - GOSiR Ożarów NIE
238 Magdalena Pawlak Adamów 5KM - - KB V-MAX Adamów NIE
239 Michał Romanowski Warszawa 5KM - - - NIE
240 Joanna Snopkiewicz Skwarne 5KM - - V-MAX ADAMÓW NIE
241 Anna Mae Scott Sydney Australia 5KM - - Derek Zoolander Centre For Kids Who Cant Run Good NIE
242 Janusz Piątek Krze Duże 5KM - - - NIE
243 Łukasz Knapik Paradyż 5KM - - Feniks Opoczno NIE
244 Ewa Knapik Sławno 5KM - - Feniks Opoczno NIE
245 Maciej Konarski Podkowa Leśna 5KM - 1 - NIE
246 Andrzej Rogoziński ŻYRARDÓW 5KM - - Ergon NIE
247 Ewa Biedrzycka Mszczonów 5KM - 1 - TAK
248 Katarzyna Rakowska Puszcza Mariańska 5KM - - - NIE
249 SYLWESTER CICHACKI Warszawa 5KM - - MORT! NIE
250 Dawid Chyła Wygnanka 2,5KM Bieg młodzieżowy - 1 - TAK
251 Piotr Jesionek Opoczno 5KM - - KS Feniks NIE
252 Marcin Mastalerz Opoczno 5KM - - Ks Feniks NIE
253 Rafał Owczarek Gora kalwaria 5KM - - UKS kusy warszawa NIE
254 Mariusz NOCEŃ Sulejówek 5KM - - - NIE
255 Dawid Noceń Sulejówek 2,5KM Bieg młodzieżowy - - - NIE
256 Andrzej HULANICKI Warszawa 5KM - - Goggle PAE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 82
Mężczyźni 174
Wszyscy 256