Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Srebrna Góra
2 Janusz Pawłowski Głuszyca Górna - - -
3 Krzysztof Kaczmarek Bielawa - - -
4 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - - TMIP MTB TEAM
5 Łukasz Krawczyk Dzierżoniów - - -
6 Marcin Pietrzyk Pieszyce - - Zdyszani Pieszyce
7 Dariusz Małek Bielawa - - -
8 Krzysztof Sadurski Pieszyce - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
9 Krzysztof Rowicki Pieszyce - - -
10 Przemek Brańka Dzierżoniów - - -
11 Jakub Ligus Pieszyce - - -
12 Natalia Bartosiewicz Pieszyce - - LKS Atom Dzierżoniów
13 Krzysztof Gefert Świebodzice - - NO MERCY
14 marcin nowak Dzierżoniów - - -
15 Wiktor Bakalarz Pieszyce - - -
16 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - - -
17 Roman Skowroński Bielawa - - -
18 Miłosz Pogoda Wilczyce - - MMTEAM
19 SYLWESTER KAWA Gilów - - -
20 Wojciech Chudzik Pieszyce - - Dream-Bike
21 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów - - -
22 Piotr Skrzyszewski Pieszyce - - -
23 Mirosław Najdek Dzierżoniów - - ANGIELSKIDDZ
24 Mariusz Łazanowski głuszyca - - Strefa MTB Głuszyca
25 KRZYSZTOF KUPIEC Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
26 Artur Pawlaczek Bielawa - - Dream-Bike.pl Bielawa
27 Sebastian Horodecki Ścinawka Średnia - - -
28 Mirosław Kowalski Pieszyce - - -
29 Marcin Dąbrowski Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
30 Kinga Wyrzucka Ostroszowice - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
31 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - - SGR Srebrna Góra
32 Bogdan Kwinta Dzierżoniów - - -
33 Artur Marzec Bielawa - - Lincol Electric bester bike team Bielawa
34 Kacper Bojnarowicz Jaźwina - - -
35 Sebastian Stelmaszek Pieszyce - - -
36 Łukasz Mendera Bardo - - -
37 Seweryn Kosik Pieszyce - - Pieszyce Górne :)
38 Janusz Czemarmazowicz Stary Wielisław - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
39 Bogusław Hababicki Bielawa - - UTW Bielawa
40 Robert Kopeć Wałbrzych - - -
41 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych - - SOWIE TEAM
42 Beata Rudzka Dzierżoniów - - -
43 Bogdan Krupiński Świdnica - - -
44 Agata Hamera Bielawa - - -
45 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Srebrna Góra
46 Justyna Pokorska Łomnica - - Strefa MTB Głuszyca
47 Andrzej Szałapata Ciepłowody - - SGR Srebrna Góra
48 Marcin Chłądowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
49 Michał Grzeszczak Wrocław - - TORQ
50 Iwona Kurczab Ząbkowice Śląskie - - SGR Srebrna Góra
51 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM
52 Przemek Koralewski Świdnica - - -
53 Kamila Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
54 Wojciech Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
55 Sławomir Bakalarz Pieszyce - - -
56 Rafał Wójcik Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
57 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
58 Janusz Gontarek Bielawa - - -
59 Przemysław Tyczyński Miłoszyce - - -
60 Andrzej Ciuraszkiewicz Wrocław - - Orzeł7
61 Paweł Rabiega Świebodzice - - SportFuel.pl
62 Karol Rabiega Świebodzice - - SportFuel.pl
63 Radosław Lisowski Pszenno - - -
64 Arkadiusz Kuna Wrocław - - Mitutoyo Dema PWR Team
65 TOMASZ BAL Wrocław - - -
66 Piotr Szuba Wrocław - - -
67 Mateusz Kulaszewicz Walim - - SOWIE TEAM
68 Paweł Garczyk Oborniki Śląskie - - Sport-Profit Cannondale Team
69 Dareus Młotek Przyłęk - - ŻABA. :)
70 Jan Dubas Bielawa - - lincoln electric bike team
71 Paweł Sobczyński Niedźwiedzica - - SOWIETEAM
72 Daniel Oszczęda Wrocław - - -
73 Rafał Moczulski Legnica - - CYKLON PROAL TEAM
74 Krzysztof Cebulski Wałbrzych - - -
75 Rafał Byczkowski Jugów - - Maxxis Wąskie Sport
76 Rafał Głowacki Dzierżoniów - - -
77 Andrzej Apanasewicz Walim - - MTB Walim
78 Sylwester Sordyl Bielawa - - -
79 ROBERT GAWRON Świdnica - - -
80 Daniel Kucharski Bielawa - - -
81 Krzysztof Kosiński Dzierżoniów - - -
82 Mateusz Kokowski Nowa Sól - - UKS Peleton Nowa Sól
83 Sebastian Cielas Wrocław - - Drużyna Pierścienia
84 Stanisław Nikiel Oława - - -
85 Karol Kupczak Złoty Stok - - -
86 Sylwia Rekowska głuszyca - - Osiem59
87 Dariusz Gac Wałbrzych - - -
88 Grzegorz Chłodowicz Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
89 Dominik Chłodowicz Bielawa - - Dream-Bike.pl Bielawa
90 mateusz mrzygłód Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
91 Wacław Barancewicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
92 Daniel Kińczyk Oława - - -
93 Sebastian Mrzygłód Dzierżoniów - - -
94 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM
95 Hieronim Lupa Wrocław - - -
96 Michał Mroczkowski Bielawa - - Lks atom boxmet dzierżoniów
97 Kamil Borowski Białystok - - Grupa Toner
98 Ryszard Długosz Lubawka - - MTB LUBAWKA
99 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych - - KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH
100 Emil Bisek Wałbrzych - - KKW Superior Wałbrzych
101 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów - - -
102 Dorota Kaczor Dzierżoniów - - -
103 waldek jarosz wroclaw - - -
104 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra - - SGR Srebrna Góra
105 Mateusz Krawczyk Dzierżoniów - - -
106 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim - - MTB WALIM
107 Sławomir Kińczyk Oława - - Kin-spaw
108 Magdalena Trędak Bardo - - Maxxis Wąs Sport Kłodzko
109 Paweł Chojnacki Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
110 Przemysław Powązka Warszawa - - Grupa Toner
111 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - - -
112 Piotr Powązka Dzierżoniów - - Grupa Toner
113 Dariusz Zalewski Wałbrzych - - -
114 Michał Górski Pieszyce - - -
115 Marek Kowalewski Bielawa - - -
116 Grzegorz Szyszka Wrocław - - IM MOTION TEAM WROCŁAW
117 Andrzej Kraciński Kamieniec Ząbkowicki - - BRT Wrocław
118 Rafał Adamczyk Wrocław - - IM-Motion Kross Team
119 Piotr Walczak głuszyca - - -
120 Wojciech Kupczak Złoty Stok - - CKiP Złoty Stok
121 Bernard Malwic głuszyca - - SOWIE TEAM
122 Renata Duch Bielawa - - -
123 Przemek Wójtowicz Kłodzko - - MAXXIS WĄS SPORT
124 Piotr Krzęć Walim - - -
125 Dorota Szul Wrocław - - Sport Profit Cannondale Team
126 Wiktor Wiśniewski Bielawa - - Dream-Bike.pl Bielawa
127 Joanna Ignasiak Świdnica - - QUEST TEAM
128 Norbert Słowiński Dzierżoniów - - Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie
129 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - - SGR Srebrna Góra
130 Paweł Puzio Wrocław - - -
131 Paweł Duch Bielawa - - -
132 Mateusz Duch Bielawa - - -
133 Witold Węglarz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
134 Mateusz żurawski prusice - - Daleko Jeszcze?
135 Dominik Opaliński Pieszyce - - -
136 Renata WASOWICZ Bielawa - - -
137 Grzegorz Mroczkowski Bielawa - - -
138 Michał Bugaj Pieszyce - - -
139 Dariusz Lalik Wrocław - - Acer
140 Wojtek Karpierz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa.pl
141 Jakub Jakimiuk Wrocław - - -
142 Daniel Warmillo Boguszów Gorce - - Kkw superior walbrzych
143 Mateusz Łazarowicz Kłodzko - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
144 Dawid Markiel Srebrna Góra - - SGR Srebrna Góra
145 Piotr Turek Lubin - - -
146 Łukasz Czemarmazowicz Stary Wielisław - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
147 Marcin Górski Jemna - - SGR Srebrna Góra
148 Marcin Pytel Dzierżoniów - - -
149 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - - SGR Srebrna Góra
150 Kacper Szewczyk Pieszyce - - PIESZYCE
151 Miłosz Marzec Bielawa - - Lincoln Electronic Bester Bike Team
152 Krzysztof Bajcer Dzierzoniow - - DDZ
153 MARCIN WRÓBEL Wrocław - - im-motion kross team
154 MAŁGORZATA CZEMARMAZOWICZ Stary Wielisław - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
155 Paweł Kurczab Ząbkowice Śląskie - - SGR Srebrna Góra


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 15
Mężczyźni 140
Wszyscy 155