Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Zabkowice Mieszkaniec Powiatu Ząbkowickiego Klasyfikacja małżeństw
1 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK TAK
2 henryk ambrosiewicz jelenia gora 10KM 1 - NIE NIE NIE
3 Rudolf Ates Kudowa-Zdrój 10KM 1 KUDOWA NIE NIE NIE
4 Grzegorz Bandera Bielawa 10KM 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE NIE
5 Igor Mariusz Bańkowski Nysa 10KM 1 Nysa NIE NIE NIE
6 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg 10KM 1 Kotwica Brzeg NIE NIE NIE
7 MARCIN BEDNARZ Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM 1 KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA NIE NIE NIE
8 Damian Bednarz Paczkow 10KM 1 Trunkowcy NIE NIE NIE
9 Przemysław Bednarz Paczków 10KM 1 - NIE NIE NIE
10 Piotr Berger Otmuchow 10KM 1 RUNNERS TEAM NYSA NIE NIE NIE
11 Marcin Bernatek Strzegom 10KM 1 Strzegomska Dwunastka NIE NIE NIE
12 KRYSTIAN BIERNACKI Wrocław 10KM 1 - NIE NIE NIE
13 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankensztein TAK NIE NIE
14 Maciej Błauciak Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK NIE
15 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK TAK
16 Alicja Bogulak Bielawa 10KM 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE NIE
17 Zygmunt Bomba Zloty Stok 10KM 1 Piastów NIE TAK NIE
18 Piotr Borecki Nowa Ruda-Słupiec 10KM 1 Czajkersi NIE NIE NIE
19 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Ząkowicka Grupa Biegowa TAK TAK NIE
20 Piotr Borys Paczków 10KM 1 - NIE NIE NIE
21 Leszek Bosek Biała Nyska 10KM 1 - NIE NIE NIE
22 Dariusz BRZEZIŃSKI Kudowa Zdrój 10KM 1 OSPG NIE NIE NIE
23 Marcin Brzeziński Wilkszyn 10KM 1 - NIE NIE NIE
24 Piotr Cabaj Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
25 Andrzej Cendrowski Ciepłowody 10KM 1 MAD RUNNERS NIE TAK NIE
26 Patryk Chrzanowski Bielawa 10KM 1 PCH Sport Team NIE NIE NIE
27 Elżbieta Cichoń Strzegom 10KM 1 Strzegomska Dwunastka NIE NIE NIE
28 Maciek Ciesielski Wrocław 10KM 1 Ciesiu Team NIE NIE NIE
29 Grzegorz Cybulski Lublin 10KM 1 Największa Armia Świata NIE NIE NIE
30 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie 10KM 1 El Diablo TAK TAK NIE
31 Robert Ćwikła Kamieniec Ząbkowicki 10KM 1 - NIE TAK NIE
32 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK NIE
33 Adrian Drozdowski Bielawa 10KM 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE NIE NIE
34 Renata Dutkiewicz-Gajos Nysa 10KM 1 Bez klubu NIE NIE NIE
35 Magdalena Dyja Polanica Zdrój 10KM 1 RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ NIE NIE NIE
36 Tomasz Engel Oława 10KM 1 straż pożarna Oława NIE NIE NIE
37 Zbigniew Figura Nysa 10KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE NIE
38 Paulina Gaj Jaworzno 10KM 1 Bz training system NIE NIE NIE
39 Czesław Gawryś Kudowa-Zdrój 10KM 1 KUDOWA NIE NIE NIE
40 Łukasz Gembalski Leszno 10KM 1 UKS Achilles Leszno/Lucy Luki NIE NIE NIE
41 Anna Gołębiewska Kłodzko 10KM 1 EBIEGI.PL NIE NIE TAK
42 SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI Kłodzko 10KM 1 EBIEGI.PL NIE NIE TAK
43 Joanna Gołuch Łagiewniki 10KM 1 Biegam dla siebie NIE NIE TAK
44 Arkadiusz Gołuch Łagiewniki 10KM 1 strzegomska dwunastka NIE NIE TAK
45 Aleksy Gomółka Kudowa-Zdrój 10KM 1 KUDOWA NIE NIE NIE
46 Mateusz Gos Warka 10KM 1 KS Start Pułaski Warka NIE NIE NIE
47 Oskar Górski Bielawa 10KM 1 - NIE NIE NIE
48 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK TAK
49 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK TAK
50 Damian Gurtatowski Ziębice 10KM 1 - NIE TAK NIE
51 Mateusz Harzowski Twardogóra 10KM 1 GóryLasy NIE NIE NIE
52 Aleksander Hasiak Nysa 10KM 1 #Hasiaczki NIE NIE TAK
53 Ewelina Herman Ciepłowody 10KM 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN NIE TAK TAK
54 Dariusz Herman Ciepłowody 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE TAK TAK
55 Przemysław Homenda Marcinowice 10KM 1 Solo NIE NIE NIE
56 Rafał Ignacik Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Grupa Pościgowa TAK TAK NIE
57 Mieczysław Igras Nysa 10KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE NIE
58 MYKOLA IUKHYMCHUK Leszno 10KM 1 achilles leszno NIE NIE NIE
59 Jacek Jagniątkowski Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM 1 Klubu lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE NIE
60 Tomasz Janik Bardo 10KM 1 KP PSP Ząbkowice Śl. NIE TAK NIE
61 Wojciech Janulewicz Łagiewniki 10KM 1 Biegam dla siebie NIE NIE NIE
62 Damian Janusz Szczytna 10KM 1 Kudowianka Run NIE NIE NIE
63 Ryszard Janusz Szczytna 10KM 1 Kudowianka Run NIE NIE NIE
64 MARIAN JAROCZYŃSKI Ziębice 10KM 1 - NIE TAK NIE
65 JAN JARYCH Zabrze 10KM 1 BRAK NIE NIE NIE
66 Narcyz Jasiecki Swidnica sl 10KM 1 Amator NIE NIE NIE
67 Lesław Jastrzębski Prudnik 10KM 1 RUNNERS TEAM NYSA NIE NIE NIE
68 Jarek Jaworski Ziębice 10KM 1 Runners Team Nysa NIE TAK NIE
69 Grzegorz Jaworski Dzierżoniów 10KM 1 WiK NIE NIE NIE
70 REMIGIUSZ JĘDRAS Miłoszyce 10KM 1 - NIE NIE NIE
71 Leopld Jowczyk Ząbkowice Śląskie 10KM 1 nie TAK TAK NIE
72 Jan Kaczor Wałbrzych 10KM 1 ADRIAN DANILEWICZ GROUP/WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA NIE NIE NIE
73 DARIUSZ KALININ Świdnica 10KM 1 BIEGOWA ŚWIDNICA NIE NIE NIE
74 Marcin Kałuża Kłodzko 10KM 1 - NIE NIE NIE
75 Marek Kędziora Wrocław 10KM 1 DANCELAND WROCŁAW NIE NIE NIE
76 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka 10KM 1 samozwańcza NIE NIE NIE
77 Grzegorz KIERPIEC Duszniki-Zdrój 10KM 1 OSPG NIE NIE NIE
78 Adam Kierski Bielawa 10KM 1 WiK NIE NIE NIE
79 Piotr Klimczak Kłodzko 10KM 1 OSPG NIE NIE NIE
80 ROBERT KLIN Brzeg 10KM 1 WATAHA NIE NIE NIE
81 ROBERT KMITA Wrocław 10KM 1 Goggle PAE Team NIE NIE NIE
82 Piotr Kociołowicz Janowiec 10KM 1 Biegam w Górach Bardzkich NIE TAK NIE
83 Artur Kokosza Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
84 Michał Kornaga Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
85 Marcin Kornaś Laskówka 10KM 1 GóryLasy TAK TAK NIE
86 Adrian Kos Smolec 10KM 1 Doti Manufaktura NIE NIE NIE
87 Tomasz Kowal Jaszkowa Dolna 10KM 1 EBIEGI.PL NIE NIE NIE
88 Patryk Kowalski Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
89 Beata Kozłewska Zabkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
90 Paweł Kozłowski Ziębice 10KM 1 - NIE TAK NIE
91 Robert Kramarz Legnica 10KM 1 - NIE NIE NIE
92 Mateusz Krężel Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
93 Urszula Krupa Ząbkowice Śląskie 10KM 1 klub lekkoatletyczny ,,Ziemia Kłodzka TAK TAK NIE
94 MATEUSZ KRZEMIŃSKI Dzierżoniów 10KM 1 - NIE NIE NIE
95 Dawid Kubaś Kłodzko 10KM 1 Nadleśnictwo Zdroje NIE NIE NIE
96 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
97 SZYMON KUCIA Pawłów 10KM 1 - NIE NIE TAK
98 Rafał Kuczera Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
99 Krzysztof Kulig Paczkow 10KM 1 - NIE NIE NIE
100 Sławomir Langert Prudnik 10KM 1 - NIE NIE NIE
101 Eryk Latała Skoroszyce 10KM 1 Athletics Nysa NIE NIE NIE
102 Grzegorz Lencki KRZYŻOWICE 10KM 1 FCB NIE NIE NIE
103 Sebastian Leśniak Nysa 10KM 1 RUNNERS TEEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK NIE NIE NIE
104 Beata Lewandowska Brzeg 10KM 1 Kotwica Brzeg NIE NIE NIE
105 Magdalena Lewicka Dobroszyce 10KM 1 - NIE NIE TAK
106 Tomasz Lewicki Dobroszyce 10KM 1 Cała Oleśnica Biega NIE NIE TAK
107 Krystyna Lewko Nowa Ruda 10KM 1 Żeński NIE NIE NIE
108 Rafał Lipiński Brzeg 10KM 1 Arciszewskiteam NIE NIE NIE
109 Dariusz Łaszczewski Jaworek 10KM 1 Świt Wrocław TAK TAK NIE
110 Gabriela Łazarenko Środa Śląska 10KM 1 - NIE NIE NIE
111 LESZEK ŁUKASIK Oława 10KM 1 nie dotyczy NIE NIE NIE
112 Marcin Łyseń Ząbkowice Śląskie 10KM 1 FC Ząbkowice Śląskie TAK TAK NIE
113 Piotr Macek Bardo 10KM 1 - NIE TAK NIE
114 AGNIESZKA Maćków Strobice 10KM 1 - NIE NIE NIE
115 Arkadiusz Malczewski Środa Śląska 10KM 1 - NIE NIE NIE
116 Janek Mandat Oleśnica 10KM 1 KB Lupus Oleśnica NIE NIE NIE
117 Paweł Marcinowski Stara Łomnica 10KM 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE NIE
118 ŁUKASZ MARCJANEK Szczytna 10KM 1 Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE NIE
119 Piotr Marszalik Wysoka 10KM 1 - NIE NIE NIE
120 Tomasz Marzec Otmuchów 10KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE NIE
121 Martyna Masłowska IŁOWA 10KM 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE NIE
122 Marcin Maziarek Opole 10KM 1 - NIE NIE NIE
123 Marcin Mazurek Nowa Ruda 10KM 1 Czajkersi NIE NIE NIE
124 RAFAŁ MAZURKIEWICZ Bardo 10KM 1 22BPG NIE TAK NIE
125 Krzysztof Merak Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM 1 Klub Lekkoatletycznych Ziemia Kłodzka NIE NIE NIE
126 Katarzyna Michalska-Hasiak Nysa 10KM 1 #Hasiaczki NIE NIE TAK
127 STANISŁAW MIKODA PRZEŁĘK 10KM 1 - NIE NIE NIE
128 Martyna Młynarczak Bielawa 10KM 1 - NIE NIE NIE
129 Marcin Mróz Ząbkowice Śląskie 10KM 1 TRIADVISOR TAK TAK NIE
130 KAMIL Musielski Dzierżoniów 10KM 1 - NIE NIE NIE
131 Dominika Napieraj Wrocław 10KM 1 FALSTART Rudniki NIE NIE NIE
132 PIOTR NAWROCKI Piława Górna 10KM 1 PCH SPORT TEAM NIE NIE NIE
133 Mateusz Nowak Strąkowa/Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Świt Wrocław TAK TAK NIE
134 Sylwia Olejniczak Kłodzko 10KM 1 EBIEGI.PL NIE NIE NIE
135 Wojciech Olewicz Ziębice 10KM 1 Tuturu NIE TAK NIE
136 Edyta Ostrowska Jeszkowice 10KM 1 - NIE NIE NIE
137 Paweł Ozieraniec Wrocław 10KM 1 brak NIE NIE NIE
138 Piotr Stanisław Pabis CHOJNÓW 10KM 1 - NIE NIE NIE
139 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie 10KM 1 TRIADVISOR TAK TAK NIE
140 Katarzyna Pacześna Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM 1 Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE NIE
141 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki 10KM 1 Bielawska Akademia Biegania NIE TAK NIE
142 Grzegorz Pasternak Stolec 10KM 1 OGRODYBERBERYSTEAM TAK TAK NIE
143 Marek Pawlik Nysa 10KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE NIE
144 Krzysztof Pąsiek Wysoka k.Wrocławia 10KM 1 - NIE NIE TAK
145 Paweł Perdion Wrocław 10KM 1 Tempo Dzida NIE NIE NIE
146 PRZEMYSŁAW PIETKIEWICZ Wrocław 10KM 1 NOKIA NIE NIE NIE
147 Błażej Piękoś Raczyce 10KM 1 - NIE TAK NIE
148 Przemysław Pikul Sienice 10KM 1 - NIE NIE NIE
149 Dariusz Piotrowski Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
150 Krzysztof Portasiński Kiełczyn 10KM 1 Biceps Team NIE NIE NIE
151 Zbigniew Prus-Mierzwiński Ostrów Wlkp. 10KM 1 KS Maraton Ostrów Wlkp. NIE NIE NIE
152 Mateusz Przybylski Krzelków 10KM 1 Ząbkowicka grupa biegowa frankenstein NIE TAK NIE
153 Andrzej Przybylski Krzelków 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE TAK NIE
154 Sławomir Przybyło Strzegom 10KM 1 Strzegomska dwunastka NIE NIE NIE
155 Katsiaryna Ptashuk Leszno 10KM 1 - NIE NIE NIE
156 Tomasz Ptasiński Nowa Ruda-Słupiec 10KM 1 Czajkersi NIE NIE NIE
157 Judyta Rebisz Racibórz 10KM 1 TL Pogoń Ruda Śląska NIE NIE NIE
158 Dorota Redzik Piekary Śląskie 10KM 1 Urząd Transportu Kolejowego NIE NIE NIE
159 Jakub Rębiałkowski Polanica Zdrój 10KM 1 RNB Team Polanica Zdrój NIE NIE NIE
160 KRZYSZTOF ROBAK Gogołów 10KM 1 OSPG NIE NIE NIE
161 GRZEGORZ RÓŻYCKI Bielawa 10KM 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE NIE NIE
162 Konrad Rzatkiewicz Wrocław 10KM 1 KS DW Opona NIE NIE NIE
163 Robert Sałapatek Lutomia 10KM 1 Biegowa Świdnica NIE NIE NIE
164 Łukasz Samolak Lądek Zdrój 10KM 1 ByleWLimicie NIE NIE NIE
165 Maciek Samolak Wałbrzych 10KM 1 - NIE NIE NIE
166 Waldemar Sawicki Trzeboszowice 10KM 1 - NIE NIE NIE
167 NATALIIA SEMENOVYCH kivshovata 10KM 1 - NIE NIE TAK
168 Bogdan Semenovych Kiwszowata 10KM 1 - NIE NIE TAK
169 Robert Serafin Radków 10KM 1 - NIE NIE TAK
170 Ewelina Serafin Radków 10KM 1 - NIE NIE TAK
171 Łukasz Słodyczka Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Wataha Ząbkowice Śląskie TAK TAK NIE
172 Kamila Smęt Kietlin 10KM 1 Smęciki NIE NIE TAK
173 Marcin SMOLEŃ Lipniki 10KM 1 - NIE NIE NIE
174 Piotr Sobolewski Czeladź 10KM 1 ToPo Czeladź NIE NIE NIE
175 Łukasz Sokołowski Warszawa 10KM 1 - NIE NIE NIE
176 Maciej stachnik Wrocław 10KM 1 Śląsk Wrocław NIE NIE NIE
177 Stefania Stafij-Kucia Pawłów 10KM 1 - NIE NIE TAK
178 Mateusz Stanik Strzelin 10KM 1 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT NIE NIE NIE
179 Władysław Stefanów Ziębice 10KM 1 OSPG TAK TAK NIE
180 Michał Stopka Ząbkowice Śląskie 10KM 1 22 bpg TAK TAK NIE
181 Paweł Studnicki Wrocław 10KM 1 140minut.pl NIE NIE NIE
182 Grzegorz Sulima Strzegom 10KM 1 Grupa Biegowa Bez Granic NIE NIE NIE
183 Wiktoria Surówka Paczków 10KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE NIE
184 Franciszka Surówka Paczków 10KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE NIE
185 Radosław Surówka Paczków 10KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE NIE
186 Krzysztof Suszczyński Nysa 10KM 1 LucekTeam NIE NIE NIE
187 Marcin Syrek Świdnica 10KM 1 - NIE NIE NIE
188 Sławomir Szarafin Wałbrzych 10KM 1 Oldboy65.COM NIE NIE NIE
189 Łukasz Szewczyk Wrocław 10KM 1 Tri luk NIE NIE NIE
190 Hubert Szostek Ziębice 10KM 1 Sparta Ziębice NIE TAK NIE
191 Dariusz Szydłowski Witoszów Dolny 10KM 1 DragoTeam NIE NIE NIE
192 Patryk Szymański Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
193 Monika Ścibisz Góra 10KM 1 Klub Biegających Leśników/ Nadleśnictwo Góra Śląska NIE NIE NIE
194 Rafał Ścisłowski Ścibórz 10KM 1 - NIE NIE NIE
195 Jarosław Śleziak Złoty Stok 10KM 1 Daniel Wosik Tervel Team NIE TAK NIE
196 Mateusz Świerczek Brzeg 10KM 1 - NIE NIE NIE
197 Sylwia Świerk Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Sobala Team TAK TAK NIE
198 Marcin Świrski Ząbkowice Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
199 Marcin Tatka Wojbórz 10KM 1 Aby do mety NIE NIE NIE
200 Michał Terek Kłodzko 10KM 1 EBIEGI.PL NIE NIE NIE
201 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie 10KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK NIE
202 Paweł Tomaszyk Bardo 10KM 1 - NIE TAK NIE
203 Dorota Tomera Stara Bystrzyca 10KM 1 lks iskra jaszkowa NIE NIE NIE
204 Robert Trzciński Jaszkowa Dolna 10KM 1 - NIE NIE NIE
205 Zbigniew Twaróg Strzegom 10KM 1 Grupa biegowa NIE NIE NIE
206 RAFAŁ WALICZKO Świdnica 10KM 1 - NIE NIE NIE
207 Anna Waliduda Grodków 10KM 1 Popławski Team NIE NIE NIE
208 Krzysztof Waligóra Paczków 10KM 1 - NIE NIE NIE
209 BARTŁOMIEJ WALOSZCZYK Świętoszów 10KM 1 ULKS Bystrzyca KŁodzka NIE NIE NIE
210 Piotr Wieczorek Boguszyce 10KM 1 COB NIE NIE NIE
211 Dawid Wojciechowski Świdnica 10KM 1 - NIE NIE NIE
212 Mateusz Wojtkowski Skorogoszcz 10KM 1 Stan Umysłu Lewin Biega NIE NIE NIE
213 Mateusz Woliński Kłodzko 10KM 1 - NIE NIE NIE
214 Michał Woś Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM 1 Klub Lekkoatletyczny ZIEMIA KŁODZKA NIE NIE NIE
215 Marek Wydmuch Bardo 10KM 1 sgr specialized NIE TAK NIE
216 PIOTR ZAGAŁA Świdnica 10KM 1 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL NIE NIE NIE
217 Aleksandra Zaręba Polanica Zdrój 10KM 1 - NIE NIE NIE
218 Daniel Zaręba Wrocław 10KM 1 - NIE NIE NIE
219 STANISŁAW ZAWADA Grodków 10KM 1 - NIE NIE NIE
220 Bogdan ZEBZDA Kłodzko 10KM 1 22BPG NIE NIE NIE
221 Marek Zembaty Kamieniec Wrocławski 10KM 1 - NIE NIE NIE
222 Bogdan Zięba Pszenno 10KM 1 Biegowa Świdnica NIE NIE NIE
223 Damian Ziomek Ząbkowic Śląskie 10KM 1 - TAK TAK NIE
224 Robert Ziółkowski Bielawa 10KM 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE NIE
225 Asia Zybała ŁĄKOCINY 10KM 1 LKS Ogniwo Łąkociny NIE NIE NIE
226 Beata Zych Ziębice 10KM 1 - NIE TAK NIE
227 Artur Żarnotal Wrocław 10KM 1 16 DBOT NIE NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Zabkowice Mieszkaniec Powiatu Ząbkowickiego Klasyfikacja małżeństw
1 Robert Banaś Nowa Ruda 5KM 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE NIE
2 Bożena Bawoł-Bernatek Strzegom 5KM 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA NIE NIE NIE
3 Robert Bednarz Nysa 5KM 1 - NIE NIE NIE
4 Szymon Bednarz Nysa 5KM 1 - NIE NIE NIE
5 Tomasz Biecuszek Nowa Ruda 5KM 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE NIE
6 Andrzej Bielecki 59-220 5KM 1 - NIE NIE NIE
7 Natalia Birecka Jędrzychów 5KM 1 - NIE NIE TAK
8 MACIEJ BIRECKI Jędrzychów 5KM 1 - NIE NIE TAK
9 Tomasz Błąkała Brodziszów 5KM 1 - TAK TAK NIE
10 Tomasz Błąkała Brodziszów 5KM 1 - TAK TAK NIE
11 Sabina Boos Polanica Zdrój 5KM 1 SOSW Polanica Zdrój NIE NIE NIE
12 Maciej Borysiewicz Wrocław 5KM 1 Baleruny NIE NIE NIE
13 MICHAŁ BUJAŁA Jawor 5KM 1 fotoboxik.pl NIE NIE NIE
14 Tomasz Burzała Ożary 5KM 1 Delta Runners NIE TAK NIE
15 Jakub Burzała Ożary 5KM 1 Delta Runners NIE TAK NIE
16 Kacper Burzała Kamieniec Ząbkowicki 5KM 1 Delta Runners NIE TAK NIE
17 Marek Bykowski Ścinawka Średnia 5KM 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE NIE
18 Ireneusz CERAZY Jugów 5KM 1 - NIE NIE NIE
19 Alicja Cierczek Rogów Sobócki 5KM 1 - NIE NIE TAK
20 Rafał Cierczek Rogów Sobócki 5KM 1 - NIE NIE TAK
21 EWELINA DALECKA Wałbrzych 5KM 1 ALEX TEAM NIE NIE TAK
22 Radek Dalecki Wałbrzych 5KM 1 ALEX TEAM NIE NIE TAK
23 Remigiusz Dobrowolski Strzelin 5KM 1 - NIE NIE NIE
24 Michal Dočkálek Rýmařov 5KM 1 CBS Red Star NIE NIE NIE
25 Krzysztof Duda Dzierżoniów 5KM 1 - NIE NIE TAK
26 Agnieszka Duda Dzierżoniów 5KM 1 PCH SPORT TEAM NIE NIE TAK
27 MONIKA DUDEK Ziębice 5KM 1 PCHsportTeam NIE TAK NIE
28 Janusz Dudzik Ząbkowice Śląskie 5KM 1 - TAK TAK NIE
29 Jagoda Durkalec Jelenia Góra 5KM 1 Karkonosz Running Team / KruczkowskiTeam NIE NIE NIE
30 Krzysztof Dzierżak Nysa 5KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE TAK
31 Edyta Dzierżak Nysa 5KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE TAK
32 Agnieszka Fletcher Pawłowice 5KM 1 - TAK TAK NIE
33 Jakub Grabowy Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK NIE
34 Katarzyna Grzybowska Ząbkowice Śl. 5KM 1 Grzyb-TEAM TAK TAK NIE
35 Dawid Gut Świdnica 5KM 1 akademialekkosci.org NIE NIE NIE
36 Anna Hyla Paczków 5KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE TAK
37 Maksymilian Hyla Paczków 5KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE TAK
38 Wojtek Iwanowski Opole 5KM 1 Opole GRU NIE NIE NIE
39 Agnieszka Jarosz Ołdrzychowice Kłodzkie 5KM 1 Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE NIE
40 Aleksandra Jurasz Kamieniec Ząbkowicki 5KM 1 - NIE TAK NIE
41 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów 5KM 1 - NIE NIE NIE
42 Martyna KLIN Brzeg 5KM 1 Kotwica Brzeg NIE NIE NIE
43 Aneta KLIN Brzeg 5KM 1 - NIE NIE NIE
44 Dariusz Kluz Ząbkowice Śląskie 5KM 1 - NIE TAK NIE
45 Tadeusz Kołcz Bielawa 5KM 1 wielka sowa NIE NIE NIE
46 Agnieszka Kornaś Laskówka 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK NIE
47 Michał Kornaś Pawłowice 5KM 1 - TAK TAK NIE
48 Krzysztof Kowal Kłodzko 5KM 1 - NIE NIE NIE
49 Tomasz Kowalczyk Pieszyce 5KM 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE NIE
50 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie 5KM 1 DZA TEAM TAK TAK NIE
51 Wioletta Kratiuk Strąkowa 5KM 1 - TAK TAK NIE
52 Marcin Kratiuk Strąkowa 5KM 1 - TAK TAK NIE
53 Mateusz Kruk Bystrzyca Kłodzka 5KM 1 Maximus Krosnowice NIE NIE NIE
54 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 5KM 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE NIE
55 Norbert Krupa Ząbkowice Śl. 5KM 1 - TAK TAK NIE
56 Krzysztof Kukuryk Nowa Ruda-Słupiec 5KM 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE NIE
57 Małgorzata Kułakowska Świdnica 5KM 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE TAK
58 Łukasz Kułakowski Świdnica 5KM 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE TAK
59 Damian Kuziemski Ziębice 5KM 1 - NIE TAK NIE
60 JUSTYNA LEŚNIEWSKA Radków 5KM 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE NIE
61 Ryszard Lewandowski Ołdrzychowice Kłodzkie 5KM 1 Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE NIE
62 Wojciech Lorek Ząbkowice Śląskie 5KM 1 - NIE TAK NIE
63 Marta Łapińska Jaworzno 5KM 1 - TAK TAK NIE
64 Mateusz Łata Ząbkowice Śląskie 5KM 1 - TAK TAK NIE
65 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie 5KM 1 brak TAK TAK NIE
66 Marta Łysyganicz Strzelin 5KM 1 Strzeliński Klub Biegacza "Granit" NIE NIE NIE
67 Małgorzata Maćków Strobice 5KM 1 - NIE NIE NIE
68 Viktoria Maj Wrocław 5KM 1 - NIE NIE NIE
69 Irena Majchrzak Nowa Ruda 5KM 1 - NIE NIE NIE
70 Jadwiga Majerczyk Godlewska Wiązów 5KM 1 - NIE NIE NIE
71 EUGENIUSZ MARCINOWSKI Bielawa 5KM 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE NIE
72 Marta Margasińska Ołdrzychowice Kłodzkie 5KM 1 Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE NIE
73 Adela Maziarek Niemodlin 5KM 1 - NIE NIE TAK
74 Michał Maziarek Niemodlin 5KM 1 - NIE NIE TAK
75 Tomasz Mikiewicz Nysa 5KM 1 - NIE NIE NIE
76 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 5KM 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE NIE
77 Przemek Pałachniuk Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Wataha Fight Ząbkowice Śląskie TAK TAK NIE
78 MARIUSZ PAŃCZYSZYN Nysa 5KM 1 - NIE NIE NIE
79 Magdalena Parada WOLANY 5KM 1 SOSW Polanica Zdrój NIE NIE NIE
80 Agnieszka Pawlik Nysa 5KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE TAK
81 Krzysztof Pawlik Nysa 5KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE NIE
82 Agnieszka Pąsiek Wysoka k.Wrocławia 5KM 1 - NIE NIE TAK
83 Waldemar Pietkiewicz Dzierżoniów 5KM 1 OGNISKO TKKF DZIERŻONIÓW NIE NIE NIE
84 Aleksandra Piotrowska Ząbkowice Śląskie 5KM 1 - TAK TAK NIE
85 ZENON Puszczewicz Pisarzowice 5KM 1 Kotwicabrzeg NIE NIE NIE
86 Lucjan Rec Krosno 5KM 1 KostyczTeam NIE NIE NIE
87 Patryk Rokicki Płock 5KM 1 - NIE NIE NIE
88 Janusz Rudner Lewin Brzeski 5KM 1 - NIE NIE NIE
89 Aurelia Rutowicz Nysa 5KM 1 - NIE NIE NIE
90 Maciej Sawicki Radwanice 5KM 1 - NIE NIE NIE
91 Dawid Seweryn Laski 5KM 1 DELTA RUNNERS - Filia Laski NIE TAK NIE
92 Agnieszka Seweryn Laski 5KM 1 Delta Runners - filia Laski NIE TAK NIE
93 JAKUB SEWERYN Wrocław 5KM 1 DELTA RUNNERS - filia Laski NIE NIE NIE
94 Maciej Seweryn Laski 5KM 1 Delta Runners - filia Laski NIE TAK NIE
95 Marcelina Sikorska Bielawa 5KM 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE NIE
96 Kamil Smęt Kietlin 5KM 1 Smęciki NIE NIE TAK
97 Kamila Sokal-Rippel Ząbkowice Śląskie 5KM 1 - TAK TAK NIE
98 Weronika Spisak Ożary 5KM 1 - NIE TAK NIE
99 Ewa Stanisławska Kłodzko 5KM 1 - NIE NIE NIE
100 Jerzy Stanisławski Nysa 5KM 1 Nysa NIE NIE NIE
101 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda 5KM 1 KS MARATON NIE NIE NIE
102 Paulina Strzelec Kamieniec Ząbkowicki 5KM 1 - NIE TAK NIE
103 Małgorzata Styrcz Bielawa 5KM 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE NIE
104 Michał Szklarz Wierzbna 5KM 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE NIE
105 Andrzej Szydłowski Wrocław 5KM 1 Brak NIE NIE NIE
106 Gabriela Tokaruk Ząbkowice Śląskie 5KM 1 - TAK TAK NIE
107 Daniel Traczyński Świdnica 5KM 1 Mad Runners NIE NIE NIE
108 Krzysztof Tschirch Jelenia Góra 5KM 1 KarkonoszRunningTeam NIE NIE NIE
109 Lech URLICKI Nowa Sól 5KM 1 - NIE NIE NIE
110 Edyta Wajdzik Nysa 5KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE TAK
111 Bogusław Wajdzik Nysa 5KM 1 Runners Team Nysa NIE NIE TAK
112 Leszek Wydro Wrocław 5KM 1 - NIE NIE NIE
113 Agata Zawadzka Kłodzko 5KM 1 - NIE NIE TAK
114 Tomasz ZAWADZKI Kłodzko 5KM 1 - NIE NIE TAK
115 Marek Zbyryt Nowa Ruda 5KM 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE NIE
116 Marzena Zięba Kalno 5KM 1 - NIE NIE NIE
117 Marcin Zub Ząbkowice Śląskie 5KM 1 - TAK TAK NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Zabkowice Mieszkaniec Powiatu Ząbkowickiego Klasyfikacja małżeństw
1 henryk ambrosiewicz Jelenia Góra 10KM - - NIE NIE NIE
2 Adam Anusz Imbramowice 10KM - Become One NIE NIE NIE
3 Wojciech Babiarz Legnickie Pole 10KM - - NIE NIE NIE
4 Ewelina Bednarczyk Wrocław 10KM - Mocna Grupa Cezara NIE NIE NIE
5 Ewelina Bednarczyk Wrocław 10KM - Mocna Grupa Cezara NIE NIE NIE
6 Krystian Biernacki Wrocław 10KM - BecomeOne NIE NIE NIE
7 Łukasz Cebula Łódź 10KM - , NIE NIE NIE
8 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 10KM - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK TAK
9 ANDRZEJ GUZY Gliwice 10KM - JW 3940 Agat NIE NIE NIE
10 Krzysztof Jasion Zabkowice Slaskie 10KM - - TAK TAK NIE
11 Stanisław Kapłon Kłodzko 10KM - LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE NIE
12 grzegorz KOGUS Kozielno 10KM - - NIE NIE NIE
13 MARIUSZ KONIECZYŃSKI Kłodzko 10KM - RNB TEAM POLANICA -ZDRÓJ NIE NIE NIE
14 Grzegorz KOZIMOR Lewin Brzeski 10KM - Stan Umysłu Lewin Biega NIE NIE TAK
15 Alicja KOZIMOR Lewin Brzeski 10KM - Stan Umysłu Lewin Biega NIE NIE TAK
16 Mariusz Kubicz Ząbkowice Śląskie 10KM - - TAK TAK NIE
17 Aneta Kubicz Ząbkowice Śląskie 10KM - - TAK TAK NIE
18 Marcin Kumiszczo Wrocław 10KM - - NIE NIE NIE
19 Rafał Lis Mokronos Dolny 10KM - Triathlon Club Wrocław NIE NIE TAK
20 Justyna Palej Skarbimierz-Osiedle 10KM - J&J NIE NIE TAK
21 Janusz Palej Skarbimierz-Osiedle 10KM - J&J NIE NIE TAK
22 Daniel Pawlak Kłodzko 10KM - LKS ISKRA JASZKOWA NIE NIE NIE
23 Danuta Piskorowska Wrocław 10KM - TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław NIE NIE NIE
24 Robert Sadzik Bardo 10KM - NEOPROFIL NIE TAK NIE
25 Anna Skalska Bytom 10KM - Carbon Silesia Sport NIE NIE NIE
26 ANTONI Sobczak Nysa 10KM - CrossandActive Nysa NIE NIE NIE
27 Adam SOWIŃSKI Opole 10KM - OPOLE TEAM NIE NIE NIE
28 ALEKSANDER Stasinkiewicz Kłodzko 10KM - - NIE NIE NIE
29 KAMILL SZAROTA Ścinawka Średnia 10KM - EBIEGI.PL NIE NIE NIE
30 Beata Szatka Gogolin 10KM - Dyczuś Team NIE NIE NIE
31 Przemysław Szczęśniak Głuchołazy 10KM - - NIE NIE NIE
32 WOJCIECH TOMASZKIEWICZ Stronie Śląskie 10KM - Run Forest NIE NIE NIE
33 Valentyna Veretska Nikolaev, Ukraine 10KM - Dream team NIE NIE NIE
34 Tomasz WIŚNIEWSKI Bolesławiec 10KM - ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Zabkowice Mieszkaniec Powiatu Ząbkowickiego Klasyfikacja małżeństw
1 Izabela Adamiec Korczyna 5KM - - NIE NIE NIE
2 Marian Bodzioch KONRADOWA 5KM - Konradowa NIE NIE NIE
3 LIDIA GĄSIEWSKA wroclaw 5KM - Aktywna Nowa Ruda NIE NIE NIE
4 Lidia Gąsiewska wroclaw 5KM - Aktywna nowa ruda NIE NIE NIE
5 Bartosz Gonera Wrocław 5KM - Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu NIE NIE NIE
6 Edward Kurek Katowice 5KM - - NIE NIE NIE
7 Paulina Marynowska Sosnowiec 5KM - GastronomikSosnowiec NIE NIE NIE
8 Wojciech Olszewski Ząbkowice Śląskie 5KM - - TAK TAK NIE
9 Rafał Peszko Wrocław 5KM - Dąbrowski Team NIE NIE NIE
10 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko 5KM - RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ NIE NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 101
Mężczyźni 287
Wszyscy 388