Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 MARLENA HULBOJ Kłodzko - 1 -
2 Magdalena Andrzejewska Wałbrzych - 1 Predators
3 Adam Bała Szczawno-Zdrój - 1 Predators
4 Robert Baran Jedlina Zdrój - 1 -
5 Michał Benko Świebodzice - 1 -
6 Henryk Bianga Slupsk - 1 -
7 Agnieszka Bianga Słupsk - 1 -
8 Martin Bibko Kosice Słowacja - 1 SPEEDBAR.
9 Tomasz Biecuszek Nowa Ruda - 1 -
10 Michał Biernat Wrocław - 1 -
11 Damian Bieżyński Świdnica - 1 DBRS TEAM
12 Tomasz BŁASZKIEWICZ Wałbrzych - 1 TEMMPO wa
13 Małgorzata Borowska Legnica - 1 -
14 Anna Brożek Świdnica - 1 DrinkTeam
15 Alan Bugaj Czarny Bór - 1 -
16 Mariusz Bujak Nysa - 1 -
17 Katarzyna Bujak Boguszów Gorce - 1 Dzikowiec
18 Michał Burman Murowana Goślina - 1 Zagubieni
19 Beata Burman Murowana Goślina - 1 Zagubieni
20 Piotr Cal Wrocław - 1 -
21 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie - 1 WKS Wrocl
22 Marcin Chrapek głuszyca - 1 -
23 Maciej Chromiński Gorzów Wlkp. - 1 -
24 Agnieszka Chrzanowska Legnica - 1 -
25 Łukasz Ciarach Piechowice - 1 -
26 Łukasz Ciągowski Popów - 1 -
27 Jakub Ciesielski Gostyń - 1 -
28 Tomasz Cieślak Wrocław - 1 -
29 Tomek Ciszewski Szamocin - 1 -
30 Dawid Cudak Bielawa - 1 Bez Tlenu
31 Andrzej Cytarzyński Świebodzice - 1 -
32 Hubert Cytarzyński Świebodzice - 1 -
33 Małgorzata Czachor Sokołowsko - 1 -
34 Radosław Czajka Mrowiny - 1 Formalina
35 Karol Czech Milicz - 1 -
36 Andrzej Czechowski Bochnia - 1 -
37 Dorota Czerepak Namysłów - 1 -
38 Anna Częścik Wałbrzych - 1 Gamonie77
39 Marcin Czogała Żory - 1 -
40 Julia Czogała Żory - 1 -
41 Daniel Czuchrowski Wałbrzych - 1 OSTEO MED
42 Marek Dańda Wrocław - 1 -
43 Iwona Dąbrowska Wrocław - 1 -
44 Krzysztof Denes Świdnica - 1 ZARZECZEE
45 Norbert Dereń Świdnica - 1 ZARZECZEE
46 Alesandra Dębicka Jelenia Góra - 1 -
47 Michał Dobrzański SIECHNICE - 1 Na Skróty
48 Jakub Dominiak Wrocław - 1 -
49 Joanna Drangowska-Kucy Rudna - 1 -
50 KRYSTYNA DRĄG Wałbrzych - 1 -
51 Wojciech DRYZNER Mieroszow - 1 -
52 AGNIESZKA DUDA Wałbrzych - 1 -
53 Grzegorz Duda Sosnowiec - 1 -
54 Zuzanna Duraj wroclaw - 1 Alpaczkii
55 Anna Dwornicka Wrocław - 1 -
56 Kamil DWORNICKI wroclaw - 1 -
57 Leszek Dziełak Lubin - 1 -
58 Piotr Dzwoniarek Wrocław - 1 -
59 Kamila Dzwoniarek Wrocław - 1 -
60 Katarzyna Elias Wałbrzych - 1 SowieTeam
61 Ewa Farnholtz Roztoka - 1 BezGranic
62 Paweł Farnholtz Roztoka - 1 -
63 Joanna Figas Wałbrzych - 1 Predators
64 JAROSŁAW FIGAS Wałbrzych - 1 Predators
65 Sylwester Fornalczyk Nysa - 1 -
66 Monika Fornalczyk Nysa - 1 Nessi tea
67 Bogdan Frączek głuszyca - 1 -
68 Agnieszka Gadzała Nowogród Bobrzański - 1 -
69 Bartosz Gadzała Nowogród Bobrzański - 1 -
70 Mateusz Gajda Łódź - 1 -
71 Agnieszka Gajzler Wałbrzych - 1 DrinkTeam
72 Adriana Galińska Krępice - 1 -
73 Tomasz Gałan Mieroszów - 1 kojoty...
74 Michał Gałęza Wrocław - 1 Michalove
75 Paulina Gęsiorek Legnica - 1 Szybkie P
76 Artur Glapa Ostrów Wielkopolski - 1 -
77 Agnieszka Górecka Wrocław - 1 -
78 Bartłomiej Górecki Wrocław - 1 -
79 Piotr Grabowski Świdnica - 1 ZARZECZEE
80 Bożena Granas Legnica - 1 -
81 Wojciech Grudzień Nowa Ruda - 1 BWProject
82 Jolanta Grzebna Świebodzice - 1 -
83 Bartłomiej Gucwa Kamienna Góra - 1 -
84 sandra gwóźdź Wrocław - 1 formalina
85 Mariusz Haluszka Świebodzice - 1 -
86 Jan Hałka Jelenia Góra - 1 -
87 Iwona Hałupka Błotnica Strzelecka - 1 -
88 Agnieszka Hiszpańska głuszyca - 1 -
89 KRZYSZTOF Hiszpański głuszyca - 1 -
90 Natalia Hoffman Wałbrzych - 1 -
91 Arnika Hryszko Różana - 1 -
92 Jarosław Hryszko Różana - 1 -
93 Marcin Ignatowicz Wrocław - 1 -
94 Katarzyna Ilska Wrocław - 1 Formalina
95 Mariusz Iwanowski Mąkolno - 1 -
96 Agnieszka Jagiełło Szklarska Poręba - 1 -
97 Agnieszka Jaguszewska Karpacz - 1 -
98 Miłosz Janicki Wrocław - 1 -
99 Rafał Jankowski Wałbrzych - 1 Predators
100 TOMASZ JANUSZEWICZ Wałbrzych - 1 PREDATORS
101 Marta Jargoła Świebodzice - 1 -
102 Maciej Jargoła Świebodzice - 1 -
103 Leszek Jarosik Wrocław - 1 Gamonie:)
104 Ryszard Jasek Walbrzych - 1 -
105 Przemysław Jasicki Plewiska - 1 PoohaTeam
106 Ewelina Jastrząb Legnica - 1 -
107 Sabina Jastrzębska Nysa - 1 -
108 Sebastian Jastrzębski Nysa - 1 -
109 Aleksandra JERZYK głuszyca - 1 -
110 Łukasz Kaczmarek Wałbrzych - 1 -
111 Michał Kaczmarek Gostyń - 1 -
112 Lidia Kaczmarek-Jagiełło Bystrzyca Górna - 1 -
113 Dariusz Kalisz Wałbrzych - 1 -
114 Justyna Kapuścińska jordanów śląski - 1 -
115 Paweł Karbowniczek Wrocław - 1 Discrodia
116 Katarzyna Karbownik-Urbańska Niedźwiedzica - 1 SOWIETeam
117 Mateusz Karbowski Wolibórz - 1 -
118 Marta Karczewska Ulesie - 1 -
119 Kamil Kardas Kłocko - 1 -
120 Dominik Karolak Nowa Ruda - 1 BWProject
121 Jonatan Kaźmierczak Wałbrzych - 1 Rusinowa1
122 Grzegorz Kępski Wrocław - 1 -
123 Szymon Kicman Wrocław - 1 -
124 Agnieszka Kiepura Mrowiny - 1 -
125 Rafał Kłyk Jelenia Góra - 1 -
126 Seweryn Kolanek Tarnowskie Góry - 1 -
127 Krzysztof Kołodziejczyk Jawor - 1 ZajaraniF
128 Mariusz Komada Opoczka - 1 -
129 Łukasz Konopka Wałbrzych - 1 KAT CROSS
130 Katarzyna Kopacka Legnica - 1 GorzelinP
131 Jacek Kopec Lubawka - 1 -
132 Sławomir Kopeć Wałbrzych - 1 .........
133 Katarzyna Korgul Kąty Wrocławskie - 1 -
134 Michał Korpan Wałbrzych - 1 -
135 ALIAKSANDR KORZHUN Mieroszów - 1 KamGrBieg
136 Wojciech Kot Wałbrzych - 1 DrinkTeam
137 Aneta Kotwica Legnica - 1 -
138 Mirosław Kotwica Legnica - 1 -
139 Agata Kowacz Wałbrzych - 1 -
140 Dawid Kowalczyk Podgórzyn - 1 -
141 Piotr Kowalski Poznań - 1 -
142 Sabina Kozik Gliwice - 1 -
143 Magdalena B. Krawczyk Wałbrzych - 1 Fit Larwy
144 Jakub Krawiec Wrocław - 1 Alpaczkii
145 Dorota Krol Walbrzych - 1 -
146 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój - 1 -
147 Justyna Krygier Pszenno - 1 -
148 Mariusz Krzemiński Gorzów Wlkp - 1 -
149 Marcin Kubala Wambierzyce - 1 -
150 Tomasz Kubiak Wałbrzych - 1 -
151 Mateusz Kudrys Wrocław - 1 Formalina
152 Adam Kujawa Wałbrzych - 1 DZIKOWIEC
153 Małgorzata Kujawa Wałbrzych - 1 -
154 Piotrek Kuncewicz Wałbrzych - 1 -
155 Bogusław Kur CHOJNÓW - 1 -
156 Małgorzata Kurant Świdnica - 1 -
157 Tomasz Kurek Wrocław - 1 CHOJRAK T
158 Marcin Kuśtak Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK
159 Monika Kuśtak Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK
160 Małgorzata Kutycka Wrocław - 1 -
161 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław - 1 Chojrak T
162 Tomasz Kutycki Wrocław - 1 -
163 Robert Kuźma Świebodzice - 1 QzmolTeam
164 Krzysztof Kwaśniewski Krzepów - 1 -
165 Beata Kwiatkowska Boguszów-Gorce - 1 -
166 Agnieszka Kwiatowska Mieroszów - 1 -
167 Krzysztof Lachniuk Wałbrzych - 1 -
168 Katarzyna Latkowska Jedlina-Zdrój - 1 -
169 Marek Lazęcki jelenia gora - 1 -
170 MAREK LEMANSKI JUGOW - 1 BWProject
171 Marek Lemański JUGOW - 1 BWProject
172 Jakub Lenarczyk Gostyń - 1 -
173 Katarzyna Lepczyńska Środa Wielkopolska - 1 ŚrodaWLKP
174 Mateusz Lepczyński Środa Wielkopolska - 1 ŚrodaWLKP
175 WOJCIECH LESNIEWSKI Nowa Ruda - 1 -
176 Sebastian Lewandowski Boguszów-Gorce - 1 -
177 Mariusz Librowski Wrocław - 1 -
178 Joanna Lipińska Nysa - 1 Drużyna N
179 Aneta Literska głuszyca - 1 -
180 Grzegorz Lubelczyk Miękinia - 1 -
181 Michał Ludwinowicz wroclaw - 1 -
182 Katarzyna Lysenko Wrocław - 1 -
183 Kostyantyn Lysenko Wrocław - 1 -
184 Iwona Łubkowska Wałbrzych - 1 -
185 Aneta Machajewska Środa Wielkopolska - 1 Polonia Ś
186 Sebastian Maciejewski Mieroszów - 1 -
187 Maciej Maciejewski Wrocław - 1 -
188 Małgorzata Macura Wałbrzych - 1 -
189 Kamila Majcherczyk Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK
190 Łukasz Majcherczyk Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK
191 Celina Marchewka Jaworzyna Śląska - 1 -
192 Bartosz Marciniak Swarzędz - 1 Cobra Kai
193 Jarosław Marszałek Zielona Góra - 1 -
194 Krzysztof Maślankiewicz Mieroszów - 1 -
195 Elżbieta Matuszny Gliwice - 1 Alpaczkii
196 Tomasz Mazuga Świebodzice - 1 -
197 Kamil Mazur Wałbrzych - 1 -
198 Radomir Mazur Jedlina Zdrój - 1 -
199 Rafał Mazur Wrocław - 1 -
200 Angelika Mądrzak Unisław Śląski - 1 -
201 Izabela Mądrzak Świebodzice - 1 -
202 Marcin Mela wroclaw - 1 PoohaTeam
203 Dominika Michalak Wałbrzych - 1 Predators
204 Monika Michalczyk Poznań - 1 -
205 Adam Michalczyk Poznań - 1 -
206 tomasz michalski Legnica - 1 -
207 Małgorzata Michoń Świebodzice - 1 -
208 Agnieszka Miecznikowska Wałbrzych - 1 -
209 Michał Mielczarek Sokołowsko - 1 -
210 Marcin Migasiewicz Milicz - 1 -
211 Szymon Mikitów Strzelce - 1 -
212 Arkadiusz Mikołajczyk Wałbrzych - 1 Predators
213 Roman Miliński Nysa - 1 -
214 Kamil Miłkowski Zielona Góra - 1 -
215 Sebastian Miśka Jaworzno - 1 -
216 Piotr Miśka Mysłowice - 1 -
217 Patryk Miśka Mysłowice - 1 Magia Gór
218 Michał Młynarkiewicz Wrocław - 1 -
219 Tomasz Mordarski Krzeszów - 1 -
220 Maciej Moskwa Walbrzych - 1 TEAM SOKO
221 Rafał Motylski Dobrzykowice - 1 -
222 Zbigniew Mrozowski Chełmsko Śląskie - 1 -
223 Marek Mruc Wrocław - 1 Drużynaaa
224 Dominika Mucha Złotoryja - 1 -
225 Mariusz Mync Mieroszów - 1 -
226 Monika Myszywoda Wrocław - 1 -
227 Mieczysław Nasiłowski Wrocław - 1 -
228 Bogumiła Nastawska Wałbrzych - 1 -
229 Natalia Niedzielska-Burdzy SIECHNICE - 1 Na Skróty
230 Marcin Niewiadomski Wrocław - 1 -
231 Przemysław Niewiejski Milicz - 1 -
232 Aleksandra Nowacka Wrocław - 1 -
233 Renata Nowacka Jelcz-Laskowice - 1 -
234 Amelia Nowak Lubawka - 1 -
235 Sławomir Nowak Milicz - 1 Running T
236 JADWIGA NOWAK-KOWALSKA Wałbrzych - 1
237 Małgorzata Nowakowska Wałbrzych - 1 Gamonie77
238 Łukasz Nowakowski Legnica - 1 PoohaTeam
239 Przemysław NOWAKOWSKI Unisław Śląski - 1 -
240 Marcin Okpisz Wałbrzych - 1 -
241 Damian Olewicz Wrocław - 1 -
242 Damian Orlik Nowa Ruda - 1 BWProject
243 Marcin Orzechowski Wałbrzych - 1 Predators
244 Nina Osinska Boguszów-Gorce - 1 -
245 Weronika Osińska Wałbrzych - 1 PREDATORS
246 Marek Pankowski Wałbrzych - 1 -
247 Karina Pawlak Ostrów Wielkopolski - 1 -
248 Sylwester Pawlak Środa Wielkopolska - 1 Polonia Ś
249 Mariola Pawlik Wałbrzych - 1 -
250 Adam Pawłowicz Żerkowice - 1 -
251 Magdalena Pielichata Kłodzko - 1 -
252 Wioletta Pierzchała Świebodzice - 1 -
253 Grzegorz Pierzchała Świebodzice - 1 -
254 Dariusz Pietrzak Mieroszów - 1 -
255 Marianna Piętka Jordanów Slaski - 1 Bez Tlenu
256 Sydonia Piotrowska Wałbrzych - 1 -
257 Karolina Piotrowska Zielona Góra - 1 -
258 Grzegorz Piotrowski Rudna - 1 -
259 Przemysław Piwowarczyk Szczawno-Zdrój - 1 -
260 Małgorzata Piwowarczyk Kraków - 1 -
261 Rafał Plantos Wrocław - 1 Szybkie P
262 Katarzyna Polak Walbrzych - 1 -
263 Anna Poliwka Rudna - 1 -
264 Patryk Poliwoczak Mrowiny - 1 Wilki Gór
265 Marcin Ponisz MOKRZESZÓW - 1 -
266 Tomasz Potaczek Nowa Ruda-Slupiec - 1 -
267 Joanna Półgrabska DRAWSKO POMORSKIE - 1 -
268 Andrzej Półgrabski DRAWSKO POMORSKIE - 1 -
269 Krzysztof Przybycień Radków - 1 -
270 Tomasz Przybyła Zielona Góra - 1 -
271 Patrycja Przybysławska Wałbrzych - 1 -
272 Alicja Radomska Wilków-Osiedle - 1 -
273 Mateusz Radomski Nowy Kościół - 1 -
274 Aleksandra Rakus Podgórzyn - 1 -
275 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław - 1 -
276 Adrian Robakowski Kromolice - 1 -
277 JAROSŁAW RODAK Wałbrzych - 1 -
278 Lidia Rodak Wałbrzych - 1 -
279 Grzegorz Rodzik Wałbrzych - 1 Gamonie77
280 Magdalena Rotter Wrocław - 1 -
281 Monika Rzehulka-Rzepa Wałbrzych - 1 -
282 Wojciech Rzepa Wałbrzych - 1 -
283 Paulina Rzepecka Wrocław - 1 -
284 Urszula Sawińska Rybnica Leśna - 1 -
285 Paweł Selucha Wrocław - 1 AKTYWNY W
286 Robert Siebert Legnica - 1 -
287 Pawel Sindrewicz Sokolowsko - 1 Sokolowsk
288 Sebastian Skalik Wrocław - 1 -
289 Agnieszka Skomra Mirków - 1 -
290 Zdzisław Skorupski Wałbrzych - 1 -
291 Jarosław Skrzypczak Wałbrzych - 1 Predators
292 Emilian Skwarek Wałbrzych - 1 -
293 Klaudiusz Słomczyński Mieroszów - 1 -
294 Andrzej Smardzewski Wrocław - 1 -
295 Robert Smoliński Legnica - 1 -
296 Joanna Sobierajska głuszyca - 1 -
297 Andrzej Somiak Wrocław - 1 -
298 Katarzyna Sowińska Mędłów - 1 -
299 Tomasz Sowiński Mędłów - 1 -
300 Sebastian Spirydowicz Wałbrzych - 1 Fit larwy
301 Monika sprot Brzezia Łąka - 1 -
302 Dariusz Stachów Kudowa-Zdrój - 1 -
303 Maciej Stanik Wałbrzych - 1 -
304 Rafał Staniszewski Świebodzice - 1 Kat Cross
305 Marek Stańko głuszyca - 1 TMMP BIKE
306 Wioletta Staranowicz Boguszów Gorce - 1 -
307 Krystian Staryk Mieroszów - 1 -
308 Radosław Stefaniak Świebodzice - 1 DBRS Team
309 Mateusz Stelmaszczuk Mieroszów - 1 -
310 Justyna Stolarczyk Boguszów Gorce - 1 -
311 Paweł Stopyra Nowa Ruda - 1 BWProject
312 jan stróżek kopaniec - 1 -
313 Robert Strzeszewski Wałbrzych - 1 -
314 Mateusz Sulka Pszenno - 1 Renegades
315 Małgorzata Sulka Pszenno - 1 -
316 Bartosz Szczapa Mieroszów - 1 BWProject
317 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 MASZERUJ/
318 Tomasz Szczesiak Wrocław - 1 -
319 ARKADIUSZ SZCZEŚNIAK Kowary - 1 KTKMorena
320 Marcin Szeląg wieluń - 1 -
321 Wiktor Szeligowski Legnica - 1 -
322 Paweł Szeszko Mieroszów - 1 -
323 Sylwia Szkudlarek Wrocław - 1 -
324 Paweł Szpak Wrocław - 1 -
325 Joanna Szulc Poznań - 1 -
326 Dorota Szwed Walim - 1 Skrzydlac
327 DANIEL SZYMANIK Wałbrzych - 1 -
328 Agata Szymczykowska wroclaw - 1 Alpaczkii
329 Radosław Ślaziński Niedźwiedzica - 1 -
330 Anna Śmieszna Świebodzice - 1 -
331 Aleksandra Śmiglarska Jedlina-Zdrój - 1 DrinkTeam
332 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój - 1 -
333 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój - 1 -
334 Krzysztof Teodorczyk głuszyca - 1 -
335 Marta Teodorczyk głuszyca - 1 -
336 Mateusz Topolski Lubawka - 1 -
337 Radosław Tyl Bierzyce - 1 _ubitrek_
338 Magdalena Walada Wrocław - 1 Formalina
339 Aleksandra Walada - Czajka Mrowiny - 1 Formalina
340 Daniel Walczak Wrocław - 1 -
341 Dawid Walotek Nowa Ruda - 1 -
342 Jakub Wawrzon Sady - 1 M. Cintra
343 Karolina Wdziekońska Gostyń - 1 -
344 Angelika Więsyk Legnica - 1 -
345 Mariusz Wilczewski Wrocław - 1 -
346 Tomasz Wilkoński Wrocław - 1 hejkugóro
347 Piotr Witczak Wrocław - 1 -
348 Małgorzata Witczak-Cisek Wałbrzych - 1 -
349 Nina Włodarczyk Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK
350 Krystian Włodarczyk Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK
351 Roksana Wojak Mrowiny - 1 -
352 Sebastian Wojakiewicz Wałbrzych - 1 Predators
353 Paulina Wojciechowska-Cudak Bielawa - 1 Bez Tlenu
354 Przemek Wojda Walbrzych - 1 FizjoTeam
355 Piotr Wojewoda Wałbrzych - 1 SOWIETeam
356 Bernadetta Wolek Wrocław - 1 -
357 Michał Woźniak Wilkowyja - 1 -
358 Tomasz Wysocki Chorzów - 1 -
359 Kacper Wysocki Wrocław - 1 -
360 Żaneta Wyszatycka Legnica - 1 -
361 Agnieszka Wyszowska Wałbrzych - 1 PREDATORS
362 Stanisław Wyszowski Wałbrzych - 1 -
363 Elżbieta Zagóra Sokołowsko - 1 -
364 Łukasz Zaskórski Mokronos Górny - 1 -
365 Sylwia Zatorska Bielany Wrocławskie - 1 -
366 Dominika Zawadzka Wrocław - 1 Gamonie:)
367 Paweł Zawadzki Wrocław - 1 -
368 Izabela Zbik Wrocław - 1 -
369 Marek Zbyryt Nowa Ruda - 1 AktywnaNR
370 HALINA ZBYRYT Nowa Ruda - 1 AktywnaNR
371 ROBERT ZDANOWSKI Gorzelin - 1 GORZELINP
372 Agnieszka Zębacka-Pantol Legnica - 1 -
373 Paweł Zięba Wrocław - 1 -
374 Dominika Zimnowodzka Sokołowsko - 1 -
375 Piotr Ziółkowski Wrocław - 1 -
376 Mariusz Zygmunt Świdnica - 1 -
377 Marika Żak Wałbrzych - 1 Fit larwy
378 Krzysztof Żałobka Sokołowsko - 1 -
379 Kamila Żeromska Boguszów-Gorce - 1 Dzikowiec
380 Wojciech Żołopa głuszyca - 1 -
381 Mirosław Żołopa głuszyca - 1 -
382 ZBIGNIEW Żuk Wałbrzych - 1 KB FAUREC
383 Barbara Żylewicz Głogów - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Jarosław Baszak Wrocław - - -
2 Mateusz Bąkowski-Plichta Wałbrzych - - Rusinowa1
3 Monika Bilińska dzikowiec - - -
4 Jarosław Biliński dzikowiec - - -
5 Natasza Chyb Wałbrzych - - Infobiuro
6 Janusz Czemarmazowicz Stary Wielisław - - -
7 Arkadiusz Dulko Ludwikowice Kłodzkie - - -
8 Urszula GROŃ Witków - - DECATHLON
9 Mateusz Howis Wrocław - - -
10 Vasyl Iskra WałbrYch - - Stow:)U/W
11 Robert Kapczyński Podgórzyn - - Mistrzowi
12 Katarzyna Karbownik-Urbańska Niedźwiedzica - - SowieTeam
13 Renata Korzeniowska Jelenia Góra - - -
14 Wojciech Korzeniowski Jelenia Góra - - -
15 Piotr Kotas Czarny Bór - - -
16 Wojciech Król Sosnowiec - - -
17 Adam Krzemiński Wrocław - - -
18 Zdzisław Kulpa Złoty Stok - - Masarnia!
19 Joanna Kurcewicz Wałbrzych - - -
20 AGNIESZKA LECH Świebodzice - - -
21 MICHAŁ LECH Świebodzice - - -
22 Wojciech Leśniewski Nowa Ruda - - -
23 Joanna Łukaszewicz Zielona Góra - - -
24 Edyta Małysa Wrocław - - -
25 Jerzy Małysa Małysa Wrocław - - -
26 Beata Michułka Wałbrzych - - Drink Tea
27 Agnieszka MIĘTEK ŻAGAŃ - - -
28 DARIUSZ MIĘTEK ŻAGAŃ - - -
29 Grzegorz Milka Trabki - - -
30 Aleksandra Nakoneczna Jelenia Góra - - -
31 Łukasz Napierała Boguszów-Gorce - - -
32 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - - Bielawska
33 Maciej Pacak Wałbrzych - - -
34 Ewelina Piasecka Wrocław - - Aktywny w
35 Ilona Piżyńska-Napierała Boguszów-Gorce - - -
36 Ewa Plebańska Boguszów-Gorce - - -
37 Zuzanna Pluciak Złoty Stok - - Masarnia!
38 Joanna Poniewierka IŁOWA - - -
39 Maciej Regulski Wrocław - - -
40 Józef Robak GORLICE - - -
41 Bartosz Samsel Wrocław - - -
42 Joanna Sitkowska Kłodzko - - EBIEGI.PL
43 Artur Skoczylas Wałbrzych - - Predators
44 Tomasz Sowiński Mędłów - - -
45 Radosław Stefaniak Świebodzice - - DBRS Team
46 Mariusz Szymczyk Wałbrzych - - -
47 Tomasz Szyszka Mieroszów - - -
48 Michał Terek Kłodzko - - EBIEGI.PL
49 Wojciech Wawrzyniak Trąbki - - -
50 Krystian Wdowiak Kłodzko - - Włóczykij
51 Monika Wieczorek Bolków - - -
52 Filip Więcław Wałbrzych - - WilczyGon
53 Darek Wiśniewski Nowogród Bobrzański - - -
54 Edyta Wojtas-Wolska Wałbrzych - - -
55 Radek Wojtczuk Boguszow-Gorce - - Ślimak Gó
56 Paweł Wolski Wałbrzych - - -
57 Grzegorz Woźniak Złotoryja - - -
58 Tomasz Zając Bardo - - KUSY BARD


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 165
Mężczyźni 276
Wszyscy 441