Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Posiadam licencję kolarską Mistrzostwa Lincoln Electric Drużyna Rodzaj licencji
1 PIOTR Kunigowski Bielawa MEGA - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
2 Piotr Krych Wrocław MEGA - - NIE NIE Nokia Cycling Team -
3 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice MEGA - - NIE NIE TMIP MTB TEAM -
4 EUGENIUSZ MARCINOWSKI Bielawa RODZINNY - - NIE NIE - -
5 Marek Ardelli Wysoka MINI - - NIE NIE - -
6 Krzysztof Kaczmarek Bielawa MEGA - - NIE NIE - -
7 Szymon Juchniewicz Walim MINI - - NIE NIE MTB WALIM -
8 Rafał Wójcik Bielawa MEGA - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
9 Bartłomiej Kotlarski Wrocław MEGA - - NIE NIE - -
10 Wojciech Piechowicz Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
11 Kamila Piechowicz Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
12 Piotr Szczypka Pieszyce MEGA - - NIE NIE - -
13 Piotr Pala Bielsko - Biała MEGA - - NIE NIE nie -
14 Renata WASOWICZ Bielawa MINI - - NIE NIE nie -
15 Rafał Smoliński Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
16 Sebastian Łaskawski Namysłów MINI - - NIE NIE - -
17 Przemek Koralewski Świdnica MEGA - - NIE NIE - -
18 Maciej Stanowicz Świebodzice MEGA - - NIE NIE Mitsubishi Materials MTB Team -
19 Paweł Biczysko Wrocław MEGA - - NIE NIE Nokia Cycling Team -
20 Emil Tokarski Marciszów MINI - - NIE NIE POPOLUPO -
21 Arek Błachut Brzeźnica MINI - - NIE NIE DOBRY ROWER -
22 Łukasz Suchorski Bielawa MINI - - NIE NIE - -
23 Przemysław Lewandowski Namysłów MEGA - - NIE NIE Mitutoyo Dema PWr Team -
24 Tomasz Stefański Bielawa MEGA - - NIE NIE - -
25 Tomasz Stręk Lubliniec MEGA - - NIE NIE - -
26 Michał Sekuła Wrocław MEGA - - NIE NIE EMPOL Bike TEam -
27 MACIEJ PIECHOTA Namysłów MEGA - - NIE NIE NGR RACE -
28 Mirosław Najdek Dzierżoniów MINI - - NIE NIE angielskiddz -
29 Anna Michalak-Warżała Wrocław MINI - - NIE NIE BRT Wrocław -
30 Grzegorz Szczepański Bielawa MINI - - NIE NIE DREAM-BIKE.PL BIELAWA -
31 Wacław Barancewicz Bielawa MEGA - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
32 Jan Dubas Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
33 Jacek Urban Oława MINI - - NIE NIE OŁAWA -
34 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie MEGA - - TAK NIE SGR SREBRNA GÓRA ELITA
35 Bogusław Hababicki Bielawa MINI - - NIE NIE UTW Bielawa -
36 Sylwester Molski głuszyca MEGA - - NIE NIE Strefa MTB Głuszyca -
37 Sebastian Horodecki Ścinawka Średnia MINI - - NIE NIE - -
38 Joanna Horodecka Ścinawka Średnia RODZINNY - - NIE NIE - -
39 Joanna Bagińska Bielawa MEGA - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
40 Dorota Szul Wrocław MEGA - - NIE NIE Sport Profit Cannondale -
41 Sławomir Ćwirko Słupsk MEGA - - NIE NIE STOPA Słupsk -
42 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING MEGA - - NIE NIE ultimasport.pl Timing -
43 Paweł Chojnacki Bielawa MEGA - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
44 Artur Badowski Burkatów MEGA - - NIE NIE RST SPORT TEAM -
45 Andrzej Prus CHWAŁOWICE MEGA - - NIE NIE SGR Srebrna Góra -
46 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA - - NIE NIE - -
47 Paweł ZARCZUK Wrocław MEGA - - NIE NIE INSS-POL MTB TEAM -
48 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra MINI - - NIE NIE PoPoLuPo -
49 Mariusz Kamiński Smolec MEGA - - NIE NIE Molto MTB Team -
50 Tomasz Drożdż Świdnica MINI - - NIE NIE GVT -
51 Przemysław Tyczyński Miłoszyce MEGA - - NIE NIE - -
52 Krystian Kondej Bielawa MINI - - NIE TAK - -
53 Bernard Malwic głuszyca MEGA - - NIE NIE SOWIE TEAM -
54 Grzegorz Mroczkowski Bielawa MINI - - NIE NIE - -
55 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice MINI - - NIE NIE UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE -
56 Anna Rozdolska Jelcz-Laskowice MINI - - NIE NIE UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE -
57 Marcin Mańczak Nowa Ruda MEGA - - NIE NIE - -
58 Mirosław Lewandowski Namysłów MINI - - NIE NIE - -
59 Artur Garbowski Namysłów MINI - - NIE NIE brak -
60 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna MEGA - - NIE NIE - -
61 Bogdan Krupiński Świdnica MINI - - NIE NIE - -
62 Andrzej Malisiewicz Wałbrzych MINI - - NIE NIE - -
63 Mikołaj Dziewa Bardo MEGA - - TAK NIE SGR Srebrna Góra INNA
64 Bartosz Prekiel Wrocław MEGA - - NIE NIE MODECO MTB TEAM -
65 Mariusz Szukalski SZEWCE MEGA - - NIE NIE MAXXIS WĄS SPORT -
66 Mariusz Łazanowski głuszyca MINI - - NIE NIE Strefa MTB Głuszyca -
67 Robert Osiński Tychy MEGA - - NIE NIE Bike Atelier Team -
68 Maciej Lisowicz Gorzyca MEGA - - NIE NIE IM Motion Team Wrocław -
69 Robert Kopeć Wałbrzych MEGA - - NIE NIE - -
70 Marcin Górski Jemna MINI - - NIE NIE SGR Srebrna Góra -
71 Rafał Moczulski Legnica MEGA - - NIE NIE CYKLON PROAL TEAM -
72 Artur Marzec Bielawa MEGA - - NIE TAK Lincol Electric bester bike team Bielawa -
73 Iwona Kurczab Ząbkowice Śląskie MEGA - - TAK NIE SGR Srebrna Góra INNA
74 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra MEGA - - NIE NIE SGR Srebrna Góra -
75 Tomasz Jakubiec Strzelin MEGA - - NIE NIE STS EXTREME -
76 Marzena Jakubiec Strzelin MINI - - NIE NIE Osadkowski Team -
77 Dariusz Baran Strzelin MINI - - NIE NIE STS EXTREME -
78 Łukasz Chowański Wrocław MEGA - - NIE NIE Strefa Mtb Głuszyca -
79 alicja kaucka Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
80 Szczepan Kuś Wrocław MEGA - - NIE NIE INSS-POL MTB Team -
81 Maciej Gil Wrocław MEGA - - NIE NIE Synexus Polska -
82 Krzysztof Gefert Świebodzice MEGA - - NIE NIE NO MERCY -
83 Krystian Kotlarz Lubin MINI - - NIE NIE STS EXTREME -
84 Mariusz Kostasz głuszyca MINI - - NIE NIE STREFA MTB GŁUSZYCA -
85 Dawid Cerekwicki Sokołowsko MEGA - - NIE NIE Mitsubishi Materials MTB Team -
86 Grzegorz Sierpiński Wrocław MEGA - - NIE NIE MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM -
87 JACEK TUBICZ Wrocław MEGA - - NIE NIE Mitsubishi Materials MTB Team -
88 GRZEGORZ STRYCHAR Wrocław MEGA - - NIE NIE Mitsubishi Materials MTB Team -
89 MONIKA STRYCHAR Wrocław MEGA - - NIE NIE Mitsubishi Materials MTB Team -
90 Marzena Kuczyńska Jaworzyna Śl. MINI - - NIE NIE - -
91 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śl. MEGA - - NIE NIE - -
92 Justyna Pokorska Łomnica MINI - - NIE NIE Strefa MTB Głuszyca -
93 Maciej Nowak Poznań MEGA - - NIE NIE - -
94 Mirosław Berdzik Wrocław MEGA - - NIE NIE Im-Motion Kross Team -
95 Piotr Rasztar Wałbrzych MINI - - NIE NIE KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH -
96 Krzysztof Głowacki Dzierżoniów MEGA - - NIE NIE - -
97 Wiesław Michalik Wrocław MINI - - NIE NIE czasnarower.pl -
98 Andrzej Zieliński Lubin MEGA - - NIE NIE XTRABIKE.PL -
99 Marek Wydmuch Bardo MEGA - - NIE NIE SGR Srebrna Góra -
100 Mateusz Kowalski Stare Bogaczowice MINI - - NIE NIE - -
101 Mirosław Tomes Wrocław MINI - - NIE NIE EMPOL Bike Team -
102 Dariusz Miecznikowski Wrocław MEGA - - NIE NIE - -
103 Wojciech Szlichta Bielawa MINI - - NIE NIE Trek -
104 Wiktor Sury Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
105 Paweł Buganiuk Oleszna MINI - - NIE NIE - -
106 KRZYSZTOF KUPIEC Bielawa MINI - - NIE TAK LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA -
107 Andrzej Szałapata Ciepłowody MINI - - NIE NIE SGR SREBRNA GÓRA -
108 Emil Bisek Wałbrzych MINI - - NIE NIE KKW Superior Wałbrzych -
109 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych MINI - - NIE NIE Sklep Rowerowy Bike Finger -
110 Piotr Cholewa Jelcz-Laskowice MEGA - - NIE NIE TMIP MTB TEAM -
111 Miłosz marzec Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team -
112 Adam Twardowski Oleszna MINI - - NIE NIE - -
113 Szymon FIGURSKI Gryfów Śląski MEGA - - NIE NIE Optyk-Okular -
114 Daniel Warmillo Boguszów Gorce MEGA - - NIE NIE KKW Superior Walbrzych -
115 Mariusz Wereszczynski Mieroszów MINI - - NIE NIE - -
116 Marcin Szczeciński Stronie Śląskie MINI - - NIE NIE - -
117 Dariusz Macek Bardo MINI - - NIE NIE UKS KUSY 1 -
118 Dariusz Gac Wałbrzych MINI - - NIE NIE - -
119 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych MINI - - NIE NIE SOWIETEAM -
120 JACEK GOTOWCZYC STRZELCE KRAJEŃSKIE MEGA - - NIE NIE - -
121 Piotr Biernat Wałbrzych MEGA - - NIE NIE TeMMPo -
122 anna michalik Wrocław MINI - - NIE NIE - -
123 Paweł Bubnowski Wrocław MEGA - - NIE NIE Molto MTB Team -
124 Kamil Łyżwa Wrocław MEGA - - NIE TAK KRD MTB TEAM -
125 Michał Miazga Dzierżoniów MINI - - NIE NIE GVT -
126 Karol Zalewski Wrocław MINI - - NIE NIE - -
127 MIchał Wróbel BOROWA MINI - - NIE NIE - -
128 Szczepan Paszek Bolesławiec MEGA - - NIE NIE Bikestacja.pl -
129 Piotr Zieliński Świebodzice MEGA - - NIE NIE NO MERCY -
130 Artur Kubicz Bolesławiec MEGA - - NIE TAK bikestacja -
131 Rafał Głowacki Dzierżoniów MINI - - NIE NIE - -
132 Krzysztof Przerada Wrocław MEGA - - NIE NIE BRT WROCŁAW -
133 Dawid Czarnecki Wrocław MEGA - - NIE NIE Bez Śniadania -
134 Mateusz Macuda głuszyca MINI - - NIE NIE Strefa MTB Głuszyca -
135 Jarek Wojczal Piechowice MEGA - - TAK NIE WOJCZAL-BIKE INNA
136 Rafał Bryś Świdnica MINI - - NIE NIE - -
137 Marcin Kulaszewicz Walim MINI - - NIE NIE SOWIETEAM -
138 Mateusz Kulaszewicz Walim MINI - - NIE NIE SOWIETEAM -
139 Wojtek Karpierz Bielawa MINI - - TAK NIE Dream-Bike.pl Bielawa INNA
140 Krzysztof Paluszek głuszyca MEGA - - NIE NIE Sklep Rowerowy Bike Finger -
141 Wiktor Wiśniewski Bielawa MINI - - TAK NIE Dream-Bike.pl Bielawa INNA
142 Paweł Jamro Świdnica MEGA - - TAK NIE Boplight AtakSport Świdnica INNA
143 Adrian Biksa Kędzierzyn-Koźle MEGA - - NIE NIE Team Cart-Pack Bralin -
144 Paweł Rabiega Świebodzice MINI - - NIE NIE SportFuel.pl -
145 BOLESŁAW ZAGÓRSKI Wrocław MEGA - - NIE NIE ADEX BIKE TEAM WROCŁAW -
146 Józef Leppich K-Koźle MEGA - - NIE NIE Team Cart-Pack Bralin -
147 Paulina Biksa K-Koźle MEGA - - NIE NIE Team Cart-Pack Bralin -
148 Rafał Ignaczak Jelenia Góra MEGA - - NIE NIE Optyk-okular -
149 Adam Pichniarczyk Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
150 Sebastian Balsam Ostroszowice MEGA - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
151 bartek sokol Wrocław MINI - - NIE NIE - -
152 DARIUSZ POROŚ Wrocław MEGA - - TAK NIE ROMET RACING TEAM INNA
153 Natalia Bartosiewicz Pieszyce MINI - - NIE NIE - -
154 Krzysztof Kotus Bielawa MEGA - - NIE NIE - -
155 Paweł Perkowski Oława MEGA - - TAK NIE MTB Votum Team Wrocław INNA
156 ROBERT GAWRON Świdnica MINI - - NIE NIE - -
157 Artur Gilewski Kudowa Zdrój MEGA - - NIE NIE Cyklon Proal Team -
158 Sebastian Mrzygłód Dzierżoniów MINI - - NIE NIE - -
159 Dariusz Zalewski Wałbrzych MEGA - - NIE NIE - -
160 Rafał JANKOWSKI Smolec MEGA - - NIE NIE TOYOTA NOWAKOWSKI -
161 Daniel Oliwa Szklarska Poręba MEGA - - NIE NIE MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM -
162 Marcin Lorenc Piechowice MEGA - - NIE NIE MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM -
163 Konrad Pełczyński Wałbrzych MEGA - - NIE NIE MTB Votum Team Wrocław -
164 Tomasz Pietraho Lubin MEGA - - NIE NIE XTRABIKE.PL -
165 Dariusz Małek Bielawa MINI - - NIE NIE - -
166 Marek Pankowski Wałbrzych MEGA - - NIE NIE - -
167 ANDRZEJ DROZD Wrocław MINI - - NIE NIE Mitsubishi Materials MTB FUN -
168 Magdalena Łapczyńska Jelenia Góra MEGA - - NIE NIE Salice MKS 11 Jelenia Góra -
169 Bogdan Kwinta Dzierżoniów MINI - - NIE NIE - -
170 Karol Zalewski Wrocław MINI - - NIE NIE - -
171 Gizela Rakowska Poznań MINI - - NIE NIE Northtec Bike Team -
172 Grzegorz Bagiński Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
173 Damian Pabisz Wałbrzych MINI - - NIE NIE - -
174 Maciej Wiekiera Oława MEGA - - NIE NIE TMIP MTB TEAM -
175 Marcelina Hnatkowska Wiązów MINI - - NIE NIE MTB Świteź Wiązów -
176 Piotr Starczukowski Wałbrzych MEGA - - NIE NIE MTB Votum Team Wrocław -
177 Piotr Andrejków Kowary MEGA - - NIE NIE salice mks 11 jelenia góra -
178 Dominik Troczka Bielawa MINI - - TAK NIE dream-bike.pl bielawa INNA
179 Piotr Harewski Wrocław MINI - - NIE NIE - -
180 Łukasz Woźniak Wrocław MINI - - NIE NIE Spartan Cycling Team -
181 Agata Hamera Bielawa MINI - - NIE NIE SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER -
182 Wojciech Kulej Jeleniów MEGA - - NIE NIE Cyklon proal -
183 Norbert Słowiński Dzierżoniów MEGA - - NIE NIE - -
184 Andrzej Kłębek Dzierżoniów RODZINNY - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
185 Artur Galik Wrocław MEGA - - NIE NIE mitsubishi materials MTB team -
186 Asia Mendera Bardo MINI - - TAK NIE Boplight Team Świdnica INNA
187 Robert Piotrowski Wrocław MEGA - - NIE NIE Druzyna Szpiku -
188 Marcin Nowak Świdnica MINI - - NIE NIE - -
189 Maciej Dalecki Świdnica MINI - - NIE NIE - -
190 ZENON PĘKALSKI Kudowa Zdrój MEGA - - NIE NIE CYKLON PROAL TEAM -
191 Marek Śledziona Ruszów MEGA - - NIE NIE Road Racing Team -
192 Mariusz Śliwiński Bogatynia MEGA - - NIE NIE XTRABIKE.PL -
193 Dawid Markiel Srebrna Góra MEGA - - NIE NIE SGR Srebrna Góra -
194 Andrzej Woźnica Sosnowiec MINI - - NIE NIE Bike Atelier Team -
195 Patrycja Woźnica Sosnowiec MINI - - NIE NIE Bike Atelier Team -
196 Konrad Krzyżan Ząbkowice Śląskie MINI - - NIE NIE - -
197 Adam Rogala Gryfów Śląski MEGA - - NIE NIE IM-Motion Team Wrocław -
198 KAMILA WOŹNIAK Wrocław MINI - - NIE NIE - -
199 Michał Matyka Wrocław MEGA - - NIE NIE MTB Votum Team Wrocław -
200 Marcin Dragon Wrocław MINI - - NIE NIE BRT Wrocław -
201 Piotr Panek Wrocław MEGA - - NIE NIE ADEX BIKE TEAM WROCŁAW -
202 Robert Grzegorzek Niemcza MEGA - - NIE NIE KRD MTB TEAM -
203 Robert Regner Oława MEGA - - NIE NIE Świat Roweru Welda Omega Team -
204 Arkadiusz Kuna Wrocław MEGA - - NIE NIE Mitutoyo Dema PWR Team -
205 Aneta Imielska Smolec MEGA - - NIE NIE MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM -
206 Aleksandra Dawidowicz Koźminek MEGA - - TAK NIE SGR Srebrna Gobra ELITA
207 Marcin Skoczen Bardo MEGA - - NIE NIE - -
208 Grzegorz Chłodowicz Bielawa MINI - - TAK NIE Dream-Bike.pl Bielawa INNA
209 Grzegorz Chłodowicz Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
210 Andrzej Kraciński Kamieniec Ząbkowicki MEGA - - NIE NIE BRT Wrocław -
211 Jan Piasecki Bielawa MINI - - TAK NIE UKS DREAM BIKE BIELAWA INNA
212 Janusz Pawłowski Głuszyca Górna MEGA - - NIE NIE - -
213 Tomasz Czerniak Poznań MEGA - - NIE NIE Colex Racing Team -
214 Sławomir Węgrzyn Bardo MINI - - NIE NIE UKS KUSY -
215 Jakub Pasiewicz Świdnica MINI - - NIE NIE - -
216 Karol Rabiega Świebodzice MINI - - NIE NIE SportFuel.pl -
217 Piotr Janczak Wrocław MEGA - - NIE NIE TMIP MTB TEAM -
218 Przemek Wójtowicz Kłodzko MEGA - - NIE NIE MAXXIS WĄS SPORT -
219 Tomasz Mach Wałbrzych MEGA - - TAK NIE KKW Superior Wałbrzych ELITA
220 Dominika Waraczewska Bardo MINI - - NIE NIE UKS Kusy Bardo -
221 Wiktor Waraczewski Bardo MINI - - NIE NIE UKS Kusy Bardo -
222 Damian Waraczewski Bardo MINI - - NIE NIE UKS Kusy Bardo -
223 Monika Fedorczak Wrocław MINI - - NIE NIE vpapers.pl -
224 Antoni Bańdura Bardo MEGA - - NIE NIE Nadleśnictwo Bardo -
225 Michał Rudel Wrocław MEGA - - NIE NIE Im motion Kross Racing team -
226 Krzysztof Andrzejewski Poznań MEGA - - NIE NIE Northtec Bike Team -
227 Radosław Klekociński Wrocław MEGA - - NIE TAK - -
228 Tomasz Kurek Wrocław MEGA - - NIE NIE - -
229 Daniel Kińczyk Oława MINI - - NIE NIE Kin-spaw -
230 Marcin Żurowski Wrocław MEGA - - NIE NIE BRT Wrocław -
231 Rafał Adamczyk Wrocław MEGA - - NIE NIE IM-Motion Kross Team -
232 STANISLAW KOSTANSKI Walim MEGA - - NIE NIE NIE -
233 Marcin Grabski Świdnica MINI - - NIE NIE - -
234 Artur Pawlaczek Bielawa MINI - - TAK NIE Dream-Bike.pl Bielawa INNA
235 Tomasz Jurek Wrocław MINI - - NIE NIE BRT Wrocław -
236 Arkadiusz Baranowski Wrocław MEGA - - NIE NIE IM-MOTION TEAM WROCŁAW -
237 Ewa Szymańska-Baranowska Wrocław RODZINNY - - NIE NIE - -
238 Krzysztof Migoń Dzierżoniów MEGA - - NIE TAK - -
239 Lilianna Szymańska Wrocław RODZINNY - - NIE NIE - -
240 Alan Szymański Wrocław RODZINNY - - NIE NIE - -
241 Marcin Lisowski Oleśnica MINI - - NIE NIE - -
242 Marcin Dąbrowski Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
243 Dariusz Rudnicki Dzierżoniów MEGA - - NIE NIE K2 -
244 Sylwester Sordyl Bielawa MINI - - TAK NIE Atom Boxmet K2 Dzierżoniów INNA
245 Marek zagórowski Bielawa MEGA - - NIE NIE - -
246 Przemysław Janowicz Olesno MEGA - - NIE NIE STIVPOL MTB TEAM -
247 Adrian Zwoliński Grodzisko MINI - - NIE NIE - -
248 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój MEGA - - NIE NIE Cyklon Proal Team -
249 Alina Serafin Opole MEGA - - NIE NIE THP PŁOSZEK TEAM -
250 Ignacy Dumin Jelenia Góra MEGA - - NIE NIE OPTYK-OKULAR -
251 Martyna Horodecka Ścinawka Średnia RODZINNY - - NIE NIE - -
252 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim MINI - - NIE NIE MTB WALIM -
253 Jakub Olszówka Miechowice MEGA - - NIE NIE MTB Świteź Wiązów -
254 Marcin Siwek Przygórze MINI - - NIE NIE RC Przygórze -
255 Dominik Choma Bielawa MEGA - - NIE NIE - -
256 Marcin Kowal Wrocław MEGA - - NIE NIE Mitutoyo Dema PWR Team -
257 Marcin Urbaniak Poznań MEGA - - NIE NIE Colex Racing Team -
258 Mirosław Kowalski Pieszyce MEGA - - NIE NIE - -
259 Kinga Wyrzucka Ostroszowice MEGA - - NIE NIE MTB Votum Team WROCŁAW -
260 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra MEGA - - NIE NIE SGR Srebrna Góra -
261 Dariusz Wizner Wrocław MEGA - - NIE NIE Adex Bike Team Wrocław -
262 Dorota Wizner Wrocław MINI - - NIE NIE Adex Bike Team Wrocław -
263 Jan Madej głuszyca MINI - - NIE NIE - -
264 Sławomir Kińczyk Oława MINI - - NIE NIE KIN-SPAW -
265 Bartłomiej Lejczak Wiązów MINI - - NIE NIE Korba Team -
266 Roman Skowroński Bielawa MEGA - - NIE NIE - -
267 Paweł Daniłów Karwiany MEGA - - NIE NIE DP Synergia -
268 Jarosław Markowski Świdnica MINI - - NIE NIE - -
269 Robert Rutkowski grzmiaca MINI - - NIE NIE GTR CUBE -
270 Maciej Gilewski Kudowa Zdrój MEGA - - NIE NIE Cyklon Proal Team -
271 Karolina Cierluk Piechowice MINI - - TAK NIE uks Sigo ELITA
272 Wojciech Wojnowski głuszyca MINI - - NIE NIE - -
273 marek wolski Dzierzoniow MINI - - NIE NIE - -
274 Witold Węglarz Bielawa MEGA - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
275 Dariusz Śladowski Bardo MINI - - NIE NIE UKS KUSY -
276 Artur Jarczok Jugowice MINI - - NIE NIE MTB WALIM -
277 Mateusz Tokaruk Bobolice MINI - - NIE NIE - -
278 Grzegorz Lis Wrocław MINI - - NIE NIE MODECO MTB TEAM -
279 Zbigniew Maślanka 5 MEGA - - NIE NIE - -
280 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski MINI - - NIE NIE - -
281 Agnieszka Jastrzębska Legnica MEGA - - TAK NIE UKS Sigo ELITA
282 Piotr Macek Bardo MINI - - NIE NIE - -
283 Jarosław Kosiński Wrocław MINI - - NIE NIE Spartan Cycling Team -
284 Marta Wesołowska Wrocław MINI - - TAK NIE MITUTOYO DEMA PWR TEAM INNA
285 Krystian Okulski Kudowa Zdrój MEGA - - NIE NIE Cyklon Proal Team -
286 Sylwia Rekowska głuszyca MINI - - NIE NIE Osiem59 -
287 adam plaszczyk Bielawa MEGA - - NIE NIE - -
288 Leszek Staszewski Bielawa MINI - - NIE TAK Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa -
289 Krzysztof Wardzała Świebodzice MINI - - NIE NIE - -
290 Paula Kaczmarek Bielawa RODZINNY - - NIE NIE - -
291 Michał Ratajczak Wałbrzych MEGA - - NIE NIE - -
292 Wojciech Maślanka Sokolec MEGA - - NIE NIE - -
293 Katarzyna Wrzeszcz Wrocław MEGA - - NIE NIE Im-Motion Kross Team -
294 mateusz mrzygłód Bielawa MINI - - NIE NIE lincoln eletric bester bike team -
295 Paweł Łach Kiełczów MINI - - NIE NIE - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 39
Mężczyźni 256
Wszyscy 295