Zapisz się na zawody
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 LISS RAFAŁ Wrocław - 1 -
2 Abulewicz Wojciech Wrocław - 1 AB-Team Wrocław
3 akutko sebastian Wrocław - 1 -
4 Andrejów Mariusz Wrocław - 1 NOA
5 Andrzejewski Michał Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
6 Antosz Emilia Wrocław - 1 -
7 Anykienko Mykola Wrocław - 1 -
8 Auch Bartłomiej Krzeptów - 1 -
9 Babicz Dawid Bielawa - 1 -
10 Babicz Anna Bielawa - 1 -
11 Bajewski Marek TRZEBNICA - 1 -
12 BALAKOWSKA MAŁGORZATA przesieka - 1 -
13 Baltyn Magdalena Warszawa - 1 -
14 Banaś Michał Wrocław - 1 FDR
15 Bandzarzewski Maciej Komorowice - 1 -
16 Baran Tomasz Strzelin - 1 -
17 Baranowska - Górecka Aleksandra Wrocław - 1 -
18 Barcik Przemyslaw wroclaw - 1 Asplex Team
19 Barczyński Piotr Wrocław - 1 NOA
20 Barnowski Przemysław Kiełczów - 1 -
21 bartecki tomasz Wrocław - 1 -
22 Bartoszewski Grzegorz Długołęka - 1 Litwin Triathlon Team
23 Baszczyszyn Artur Kudowa Zdrój - 1 -
24 Bąk Karolina Wrocław - 1 -
25 Bednarz Rafał Częstochowa - 1 -
26 BERŁOWSKI ADAM Popowice - 1 -
27 Bernatek Marcin Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
28 Bernatowicz Waldemar Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
29 Betlej Mikołaj Wrocław - 1 NOA
30 Biernacik Jacek Kudowa-Zdrój - 1 -
31 BIERNACKI KRYSTIAN Wrocław - 1 -
32 Bihun Natalia Wrocław - 1 GTRAT
33 Bijak Andrzej PIETRZYKOWICE - 1 -
34 Biliński Lesław SIECHNICE - 1 Team Aperol
35 Biskupski Jakub Wrocław - 1 -
36 Blacha-Balowska Aneta Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
37 Blicharska Marta Legnica - 1 IOW SERVICE
38 Bocheńska Ewa Wrocław - 1 -
39 Bogacz Monika Pełczyce - 1 -
40 Bogaczyńska-Adach Bożena Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
41 Borawska Agnieszka Gdańsk - 1 -
42 Borkowski Maciej Miłoszyce - 1 -
43 Borodajko Katarzyna Dzierżoniów - 1 -
44 Borowczyk Grzegorz Łódź - 1 KBŻWPD
45 Borowiecki Jędrzej Zielona Góra - 1 biegostacja.pl/Triathlon Mietków Team
46 Borowik Marcin Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "Frankenstein"
47 Botuszyn Elżbieta Grodowiec - 1 -
48 Bratkowski Tomasz Zielona Góra - 1 Tempo Racula
49 Broda Dominik Wrocław - 1 -
50 Brożyna Robert Świdnica - 1 -
51 Brzezowska Iwona Lubań - 1 Kwisa Lubań
52 Bujacz Jacek Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
53 Buryło Paweł JAROSZÓW - 1 Strzegomska Dwunastka
54 Byś Mateusz Wrocław - 1 -
55 Bzunek Joanna Wałbrzych - 1 -
56 Cabaj Damian Świdnica - 1 KB Sobótka
57 Cabaj Piotr Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
58 Cedzyńska Bożena Wrocław - 1 -
59 CEGŁA KAROL Wrocław - 1 -
60 CHEŁMINIAK DOMINIK KRÓLIKOWICE - 1 DRUŻYNA SZPIKU
61 Chodorowski Grzegorz Wrocław - 1 Pro-Run Wrocław
62 Choiński Kamil Maniów Mały - 1 -
63 Choja Jakub Bogatynia - 1 -
64 CHORĄŻEWSKI PIOTR Borów - 1 -
65 Chorbotowicz Tomasz Zgorzelec - 1 -
66 Chrzanowski Patryk Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
67 Chyła Marcin Wrocław - 1 -
68 Chyrzyński Marcin Kąty Wrocławskie - 1 -
69 Ciechanowski Tomasz Miłkowice - 1 Running Team Hormann Legnica
70 Ciesielski Maciek Wrocław - 1 Ciesiu Team
71 Cieslik Bartosz Wrocław - 1 TMT
72 CIROCKI Paweł Wrocław - 1 -
73 Ciupka Magdalena Wrocław - 1 -
74 Cywka Tomek Ząbkowice Śląskie - 1 -
75 CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ Ostrów Wlkp. - 1 -
76 Czerwiński Tomasz Wrocław - 1 -
77 CZUBAK MARCIN Kudowa Zdrój - 1 -
78 Czyz Dariusz Smolec - 1 -
79 Daciuk Magdalena Wrocław - 1 -
80 Daciuk Adam Wrocław - 1 -
81 Danylov Anton wroclaw - 1 -
82 Dawidowicz Błażej Brzeg Dolny - 1 -
83 Dawidowicz Marcin Oława - 1 -
84 DĄBROWSKI MARIUSZ Wrocław - 1 -
85 Debicki Damian Piława Gólrna - 1 -
86 Diesner Marzena Wrocław - 1 -
87 Dolińska Angelika Fabianów - 1 -
88 Domagała Agnieszka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
89 DROHOMIRECKA JADWIGA Malcyzce - 1 -
90 Dudek Krzysztof Udanin - 1 Strzegomska dwunastka
91 DUMAŃSKI ADAM Nysa - 1 Nysa biega
92 Durlik Marzanna Strzegom - 1 Durlik Ubezpieczenia
93 Durmaj Bartek Wrocław - 1 -
94 Dworzyński Patryk Świdnica - 1 Zabiegani w Świdnicy
95 Dyminska Marta Malczow - 1 -
96 Dzieniewicz-Wasilewicz Anna Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
97 DZIESZUK GRZEGORZ Wałbrzych - 1 -
98 Dziurkowska Dorota Wrocław - 1 Team Aperol
99 Fabianska Katarzyna wroclaw - 1 -
100 Fedyczkowska Justyna Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
101 Fedyczkowski Edward Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
102 Fiedorow Szymon Długołęka - 1 -
103 Figarska Anna Środa Śląska - 1 Aqua Fit
104 FigarskI SEBASTIAN Środa Śląska - 1 Aqua Fit
105 Figas Kamil Oława - 1 Moto Jelcz Oława
106 Filar Filip Jelcz-Laskowice - 1 -
107 Frąckiewicz Alicja Wrocław - 1 GT RAT
108 Frączek Marcin Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
109 FRYC Dominika Świdnica - 1 -
110 FRYC ADAM Świdnica - 1 -
111 Furman Sławomir Szczepanów - 1 -
112 Fydrych Daniel Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
113 Gaal Laszlo Warszawa - 1 -
114 Gaczyńska Katarzyna Paczków - 1 Athletics Nysa
115 Gaczyński Andrzej 8 - 1 Athletics Nysa
116 gajewski adam Świdnica - 1 biegam bo zona w domu mnie denerwuje TEAM
117 Gajowniczek Mateusz Wrocław - 1 lubieplacki
118 GALEWSKI PIOTR Wrocław - 1 -
119 Gapski Mateusz Gdańsk - 1 -
120 Gawroński Grzegorz Wrocław - 1 -
121 Gawryjołek Konrad Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized
122 Gąska Piotr Lublin - 1 -
123 Gemza Marcin Wrocław - 1 -
124 Glina - Krawczyk Małgorzata Starczów - 1 -
125 GŁASZCZKA-GALA MARZENA Sulistrowice - 1 -
126 Głowacki Tomasz SIECHNICE - 1 -
127 Głuszek Łukasz Kąty Wrocławskie - 1 -
128 Gniadek Daniel Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
129 Gocha Monika Wrocław - 1 -
130 Golińska Joanna Wrocław - 1 -
131 GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN Bogatynia - 1 -
132 Gonera Katarzyna Jawor - 1 -
133 GONERA Kazimierz Miłoszyce - 1 CSWIICH
134 GORCZYCA MACIEJ Małuszów - 1 -
135 Gosk Katarzyna Wrocław - 1 -
136 Gozdek Tomasz Lubin - 1 -
137 graniczny krzysztof Wrocław - 1 -
138 Grela Michał Wrocław - 1 Biegamy we Wrocławiu
139 Grodzka Anna Wrocław - 1 Kobiety na medal
140 gromala tomasz głuszyca - 1 -
141 Gródek Patryk Muszyna - 1 -
142 Gruchała Natalia Gdynia - 1 -
143 GRYCZYŃSKI MACIEJ Nowe Miasteczko - 1 KASTA Z MAŁEGO MIASTA
144 Gryszkiewicz Paweł Wrocław - 1 GVT
145 GRZEGORCZYK RADOSŁAW Wrocław - 1 -
146 Grześkowiak Andrzej Wrocław - 1 -
147 Gucwa Malwina Łagiewniki - 1 -
148 Guła Sławomir KOBIERZYCE - 1 -
149 HADRYŚ Tomasz Wrocław - 1 TRIATHLON MIETKOW TEAM
150 HALINIAK ARKADIUSZ Kamienna Góra - 1 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
151 Hanczar Pawel wroclaw - 1 -
152 Harmazy Sebastian Wrocław - 1 -
153 Hawrylewicz Paweł Wrocław - 1 -
154 Herman Dariusz Ciepłowody - 1 Europrofil
155 HERNER TOMASZ TRZEBNICA - 1 -
156 HRYŃCZUK PIOTR Wrocław - 1 Monacor.pl
157 Hynda Monika Oborniki Śląskie - 1 -
158 Iermolenko Iurii wroclaw - 1 -
159 Iskrowicz Aleksandra Brzeg Dolny - 1 Wrocław Marathon Team
160 jablonski krzysztof Wrocław - 1 SIGMAPAK
161 Jabłońska Monika Kłodzko - 1 Kłodzko Team
162 Jabłoński Dariusz Oleśnica - 1 -
163 Jabłoński Robert Kłodzko - 1 Kłodzko Team
164 JACKOWICZ RAFAŁ Sobótka - 1 TRIATHLON MIETKÓW TEAM
165 JACYSZYN Jacek Wrocław - 1 -
166 Jakowski Mateusz Bardo - 1 -
167 Jakubowski Michał ząbkowice ślaskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
168 JAKUBOWSKI MIROSŁAW Legnica - 1 KBLEW LEGNICA
169 JANACZYK Bartłomiej Kalisz - 1 -
170 JANKOWICZ AGNIESZKA Wałbrzych - 1 TeMMPo Wałbrzych
171 Jasiczek Radosław Świdnica - 1 zabiegani w świdnicy
172 JASKUŁA KATARZYNA Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
173 Jaworek Marcin Wrocław - 1 GET RUN
174 Jaworski Grzegorz Dzierżoniów - 1 LIW LEWANT
175 JAWORSKI WALDEMAR Strzegom - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
176 Jędrzejewski Grzegorz Świdnica - 1 -
177 KACZMARSKI Rafał Wabienice - 1 KB LUPUS Oleśnica
178 Kałuża Magdalena Wrocław - 1 -
179 KAPELAŃCZYK Łukasz Żurawice - 1 -
180 Kapturski Marcin wroclaw - 1 -
181 Kasprzak Maciej Wrocław - 1 -
182 kaucka alicja Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
183 Kawa Kamila Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
184 Kazimierowska Magdalena Głubczyce - 1 -
185 KAZIMIERZ RAFAŁ Wrocław - 1 NOA
186 Kierski Adam Bielawa - 1 LIW LEWANT
187 Kiędzierski Rafał Wrocław - 1 -
188 KIPCZAK WIKTOR CHWAŁOWICE - 1 LENIWIEC CHWAŁOWICE
189 KLICH ROBERT wroclaw - 1 -
190 Klimas Marcin Wrocław - 1 GT RAT
191 Klimaszewski Michał Lubin - 1 -
192 Klimek Antoni Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "Frankenstein"
193 Kłos Sławomir Wrocław - 1 NOA
194 KMIECIŃSKI PAWEŁ Kudowa Zdrój - 1 Kudowscy Miłośnicy Biegania
195 Kmieć Jasiu Długołęka - 1 GVT
196 Knara Ada Oława - 1 -
197 KOCZOROWSKI PAWEŁ Wrocław - 1 -
198 Kolasa Bartosz Wrocław - 1 -
199 Kolebuk Robert Wrocław - 1 Biegamy we Wrocławiu
200 Kołodziej Bartosz Bogdaszowice - 1 Lexmark
201 KOŁODZIEJ ALEKSY Złotoryja - 1 Olaws
202 Konieczko Dominik Klodzko - 1 Eko-express Team
203 Konieczna Marta Wrocław - 1 -
204 Konopka Sebastian Wrocław - 1 -
205 Kopacki Grzegorz Wałbrzych - 1 -
206 Koralewski Janusz Wrocław - 1 Wrocław Kuźniki
207 Kosiek Wiktor Wrocław - 1 -
208 Kostera Robert Wrocław - 1 -
209 Kostyk Grzegorz CHOJNÓW - 1 -
210 Kość Karol Roczyny - 1 #FitPorn
211 Kowalczyk Monika Wrocław - 1 -
212 Kowalska Agnieszka Wrocław - 1 biegam dla siebie :)
213 KOZACZUK Krzysztof jordanów śląski - 1 -
214 Kozieł Jerzy Wrocław - 1 -
215 Kozieł Tomasz Kudowa-Zdrój - 1 -
216 Kozieł Mariola Wrocław - 1 -
217 kozłowicz edward Wałbrzych - 1 uks ludwikowice
218 Kraus Radosław Świdnica - 1 M+Q
219 Kręzel Krzysztof wisznia mała - 1 Night Runners Wrocław
220 krężelewska izabela Wrocław - 1 -
221 Krupa Grzegorz Strzegomiany - 1 -
222 Krzak Krzysztof Legnica - 1 -
223 Krzemiński Mariusz Lubin - 1 -
224 Krzystek Dominik Jaworzyna Śl. - 1 Krause running team
225 Kubiak Anna krośniewice - 1 GT RAT
226 Kubiak Jakub Strzelin - 1 -
227 KUCHARZEWSKI PRZEMYSŁAW Wrocław - 1 -
228 KUCZA DANIEL Świdnica - 1 Niezrzeszony
229 Kulczycki Marek Bystrzyca Kłodzka - 1 GE Kłodzko
230 Kulczycki Krystian Wrocław - 1 Triathlon Club
231 Kumaszka Michał Strzelin - 1 -
232 Kunicki Konrad Wrocław - 1 NOA
233 Kuriata Paulina Sobótka - 1 WATAHA SOBÓTKA
234 KURIATA ROBERT Złotoryja - 1 Złotoryja
235 Kuziomko Krzysztof Zielona Góra - 1 -
236 Kwaśny Rafał Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
237 Latosek Angelika Wielogóra - 1 -
238 Lepka Aleksander Wrocław - 1 -
239 Leszczyński Wacław Swibodzice - 1 -
240 Leśniak Karolina Wrocław - 1 TRIATHLON MIETKOW TEAM
241 Leśniewski Michał 18 - 1 Ruch Ujów
242 LEWANDOWSKI KRZYSZTOF Wrocław - 1 -
243 Lipińska Agnieszka Wrocław - 1 Możemy
244 Lipowicz KATARZYNA Polkowice - 1 GTRAT
245 Lis Rafał Mokronos Dolny - 1 -
246 Liss MAGDALENA Wrocław - 1 -
247 Litwińczuk Przemysław Świdnica - 1 -
248 Lubelczyk Grzegorz Miękinia - 1 -
249 Lupa Filip Wrocław - 1 -
250 Łaciński Bogusław Brzeg - 1 -
251 Łazeczko Anna Wrocław - 1 -
252 Łazeczko Marek Wrocław - 1 -
253 ŁUCZAK DAWID Żarów - 1 -
254 ŁUDZIŃSKI MIROSŁAW Wrocław - 1 -
255 ŁUKASZCZYK ANDRZEJ Lubin - 1 -
256 Łukaszewicz Dawid Bielany Wrocławskie - 1 Multiendurance Wrocław
257 Machała Bartosz Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
258 Malaczewski Łukasz Wrocław - 1 GVT
259 MALIGRANDA ROBERT Olesnica - 1 -
260 Malik Agnieszka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "FRANKENSTEIN"
261 Malinowski Mariusz Strzelin - 1 drugi półmaratorn :)
262 Małozięć Marcin Smolec - 1 -
263 Małyszko Jarosław LIPOWA - 1 -
264 Marciniak Jacek Wrocław - 1 Fundacja Potrafię Pomóc/TMT
265 Marek Ewa Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
266 Matelska Judyta Sobótka - 1 -
267 Mazgaj Michał Wrocław - 1 -
268 Mazur Adam Wojnowice - 1 -
269 Mazur Adam Lubin - 1 -
270 Mazurczak Ewa Kiełczówek - 1 -
271 MAZURCZAK NATALIA Czarnów - 1 MUKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE
272 Mazurkiewicz Agnieszka Wrocław - 1 -
273 Mesjasz Marek Lubin - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
274 Mich Karol Wrocław - 1 -
275 MICHALEK KRZYSZTOF Walbrzych - 1 -
276 Michałek Maciej Wrocław - 1 BIEGAMY WE WROCŁAWIU
277 micherda krzysztof Swidnica - 1 -
278 Miśkiewicz Piotr Smolec - 1 pzu sport team
279 Młodożeniec Mirosław Sobótka - 1 Rembertów team
280 Modzelewski Łukasz Wrocław - 1 -
281 Molenda Maciej Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
282 Moneta Łukasz Wrocław - 1 -
283 Możny Paweł Strzelin - 1 -
284 Murzyn Piotr Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
285 MUSUR ADAM Oleśnica - 1 -
286 Myślicka Natalia Wrocław - 1 NOA
287 NARKUN EWA IŁOWA - 1 -
288 NAZARY PIOTR Oborniki Śląskie - 1 -
289 Niemczyk-Machała Katarzyna Bielawa - 1 -
290 Nienartowicz Jakub Smolec - 1 Monacor.pl
291 NIWISIEWICZ TOMASZ Lubin - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
292 Noskowicz Aleksander Imbramowice - 1 -
293 Nowaczyk Wojciech Wrocław - 1 -
294 Nowak Bartłomiej Komorowice - 1 TMT Triathlon Mietków Team
295 Nowak Kacper Wrocław - 1 -
296 Nowicki Jacek Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
297 Okonski Tomasz Sulistrowice - 1 -
298 Okraszewski Lucjan Wrocław - 1 -
299 Olański Krzysztof Wrocław - 1 Night Runners
300 Olszewski Kamil Święta Katarzyna - 1 -
301 Opalińska Dorota Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania
302 Opas Zbigniew Leszno Górne - 1 -
303 ORCZYKOWSKI SZCZEPAN Borzygniew - 1 -
304 Orłowski Łukasz Wrocław - 1 GET RUN
305 Osmolak Agnieszka Wrocław - 1 PRO RUN Wrocław
306 Osmyk Robert Środa Śląska - 1 -
307 Ostropolski Henryk Dzierżoniów - 1 WKB Piast Wrocław
308 Ostrowski Waldemar Wrocław - 1 Triatlon club
309 Ozieraniec Paweł Wrocław - 1 -
310 Pacholewski Łukasz Świdnica - 1 -
311 Pactwa Piotr Wrocław - 1 Top-Instal
312 Pacześniak Sylwia Zebrzydów - 1 -
313 Pałasiński Tomasz Mokronos Dolny - 1 brak
314 Papierski Kamil Oleśnica - 1 KB Szerszeń Oleśnica
315 Papierski Tomasz Karwiany - 1 -
316 PAPRZYCKI MACIEJ Wrocław - 1 Pro-Run Wrocław
317 Partyka Marcin januszkowice - 1 -
318 Pastuszka Łukasz Legnica - 1 -
319 PASZKIEWICZ JOANNA Legnickie Pole - 1 -
320 Paszkowski Tomasz Domanice - 1 -
321 Patalon Marek Zebrzydów - 1 -
322 PATERA PRZEMYSŁAW Sobin - 1 -
323 Pawlicki Marek Szczepanów - 1 -
324 Pawlik Marek Nysa - 1 Athletics Nysa
325 Pawlik Aga Nysa - 1 Athletics Nysa
326 Pawlus Violetta SIECHNICE - 1 -
327 Pawłowski Mariusz Jeszkowice - 1 -
328 PĄCHALSKA Joanna Legnica - 1 Fitness Piekary
329 Pendolski Maciej Wrocław - 1 -
330 Piątkowska Ewa Borzygniew - 1 -
331 Pierun Zbigniew wierzbice - 1 -
332 Pietrzyk Anna Wrocław - 1 TEMPO RACULA
333 Pietrzykowska Katarzyna Sieradz - 1 -
334 PIOTROWSKI GRZEGORZ Świdnica - 1 HERMES ŚWIDNICA
335 Piotrowski Mariusz wroclaw - 1 -
336 Piskorowska Danuta Wrocław - 1 TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław
337 Plicha Sebastian Lubin - 1 -
338 Plicha Karol Lubin - 1 -
339 Płocińska Sandra Chmielów, k. Kątów Wrocławskich - 1 -
340 POCZTA DARIUSZ Zduny - 1 KS Krotosz Krotoszyn
341 Podfigórny Tomasz Stary Jaworów - 1 -
342 Podsiadły Robert Wrocław - 1 Chata Biegacza K34
343 Polański Mariusz Złotoryja - 1 OLAWS Złotoryja
344 Polkowski Mariusz Miękowo - 1 -
345 Porębski Łukasz Wrocław - 1 Proshare Cycling Team
346 Porębski Tomasz Kamienna Góra - 1 -
347 Przebinda Renata Czernichów - 1 -
348 Przebinda Bogdan Czernichów - 1 -
349 Przewoźny Piotr Krotoszyn - 1 -
350 Pucek Przemysław Smolec - 1 WKB Piast Wrocław
351 Puchalski Przemysław Wrocław - 1 -
352 Purzycki Rafał Wrocław - 1 -
353 Rabsztyn Andrzej Wrocław - 1 -
354 Radecki Jakub Wrocław - 1 KUBUTEK RUNNING TEAM
355 Radke Witold Wałbrzych - 1 100MarathonClub
356 Radwan Krzysztof Wrocław - 1 pjakprezent.pl
357 Radwan Anna Wrocław - 1 -
358 Rajca Michał Wrocław - 1 GT RAT
359 Raps Robert Wojciechów - 1 -
360 RASAŁA MAREK Strzegom - 1 -
361 Raszczyk Paweł Ełk - 1 -
362 RATAJCZAK DAWID Wrocław - 1 -
363 Rącki Dariusz Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
364 Remski Jakub Wrocław - 1 -
365 RESPONDEK DARIUSZ Wrocław - 1 -
366 Robaczewska Dorota wroclaw - 1 -
367 rogaliński piotr Kąty Wrocławskie - 1 -
368 Rogozińska Beata Wrocław - 1 -
369 Rojek Gracjan Chwałów - 1 -
370 ROJEK SZYMON Jędrzychów - 1 Dynamit Jędrzychów
371 Roman Elżbieta Brzeg - 1 -
372 Romanowicz Marek Wrocław - 1 -
373 Rosikiewicz Jarosław Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "FRANKENSEIN"
374 Rosiński Rafał Wrocław - 1 -
375 Rostkowski Łukasz Rogoźnica - 1 Strzegomska Dwunastka
376 Roszkowski Marcin Wrocław - 1 Luxoft
377 ROZDOLSKI JAROSŁAW Wrocław - 1 -
378 Różańska Karolina Dzierżoniów - 1 -
379 Rudny Sebastian Opawa - 1 MilkyWay
380 RUSIN JAKUB Wrocław - 1 AT TEAM
381 Ryl Andrzej ŚWIDNICA POLSKA - 1 -
382 Rządkowski Tymoteusz Mrozów - 1 OpenRunners
383 Rzeźniczak Marek Wrocław - 1 -
384 Sadowski Marcin Stronie Śląskie - 1 -
385 Sadowy Andrzej Jelenia Góra - 1 -
386 Salomon Marek Chorzów - 1 -
387 Sawczuk Grzegorz Wysoka - 1 -
388 SEWERYNIAK TOMASZ Wrocław - 1 -
389 Seweryniak Marcin Legnica - 1 Manchester United S.C. Poland
390 Siewruk Wojtek Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
391 Skolak Krzysztof Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
392 Skórka Adam Złotoryja - 1 Olaws Złotoryja
393 SKRZYPCZAK TOMASZ Wrocław - 1 WKB Piast Wrocław
394 Skrzypek Mariusz Wrocław - 1 -
395 SKUDLARSKI KAMIL Wrocław - 1 Pro-Run Wrocław
396 SLIWINSKA PAULINA TRZEBNICA - 1 DTR BIEGA
397 SMOLEŃ TOMASZ KOBIERZYCE - 1 TRIATHLON MIETKÓW TEAM
398 Smoliński Paweł Wrocław - 1 -
399 Sobczak WOJCIECH Święta Katarzyna - 1 NOA
400 Sobesto Zosia Wrocław - 1 -
401 Sobocińska Maria Świdnica - 1 -
402 Solbiati Davide wroclaw - 1 -
403 Sołtys Tomasz Pielaszkowice - 1 FB Sojer Team
404 Sorokin Aleksei 11 - 1 -
405 Sroka Joanna Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
406 Stacherski Andrzej Wrocław - 1 NOA
407 STACHOWIAK WIESŁAW Wrocław - 1 Night Runners
408 STANKIEWICZ TOMASZ Lubin - 1 -
409 starego adam Bolesławiec - 1 klub biegacza bolesławiec
410 Statkiewicz Aleksandra wroclaw - 1 -
411 Stebel Aleksandra Wrocław - 1 -
412 steinhoff adam Brzeg Dolny - 1 WIKTOR TEAM
413 STRAUCHOLD ANNA Kamieniec Wrocławski - 1 Pro Run Wrocław
414 Strożek Bartosz 1 - 1 -
415 Stróż-Konopka Izabela Wrocław - 1 -
416 Strug Dariusz Kłodzko - 1 -
417 Strzała Adam Wrocław - 1 -
418 Suchocki Tomasz Wrocław - 1 -
419 Sudoł Marek Tyniec Mały - 1 -
420 Sulima Grzegorz Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
421 Sulma Agnieszka Wrocław - 1 -
422 Supkowski Michał Wrocław - 1 -
423 Surowik Paweł Kłodzko - 1 Klodzko Team
424 synkowska wioletta Świdnica - 1 -
425 synowiec jacek Legnica - 1 -
426 Szczepaniak Jakub Wrocław - 1 NOA
427 Szczędor Mariola Dziwiszów - 1 -
428 Szebesczyk Wojtek Kamieniec Wrocławski - 1 -
429 Szemiel Maciej Wrocław - 1 -
430 Szlęzak Magdalena Wrocław - 1 GET RUN
431 SZNAJDER JOANNA Wrocław - 1 BIEDRONECZKI
432 Szpyrna Katarzyna Wrocław - 1 -
433 Szteblich magdalena wroclaw - 1 AT Team
434 SZUKALSKI BARTŁOMIEJ Oleśnica - 1 KB Szerszeń Oleśnica
435 Szulicki Tomasz Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
436 Szumilas Mariusz Lubin - 1 -
437 Szumska Anna Wrocław - 1 -
438 Szwajka Michal Karwiany - 1 -
439 Szwajka Oliwia Karwiany - 1 -
440 Szymańska Karolina Kłodzko - 1 Kłodzko Team
441 Szymański Michał Świebodzice - 1 -
442 Szymański Bartosz Świdnica - 1 -
443 SZYMAŃSKI Dariusz Wrocław - 1 Combat Mama
444 Szynal Mateusz Bukówek - 1 -
445 SZYNAL ŁUKASZ Piersno - 1 -
446 SZYROKI MARIUSZ Głogówek - 1 challenge accepted
447 Śmietana Marcin Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
448 ŚRODA MICHAŁ TRZEBNICA - 1 Triathlon Mietków Team
449 ŚWIĄTEK Krzysztof Popowice - 1 -
450 ŚWIDER PAWEŁ Kwietno - 1 -
451 Święcicki Daniel Świdnica - 1 -
452 Świta Tomasz Bielany Wrocławskie - 1 -
453 TABISZEWSKA ANGELIKA Kąty Wrocławskie - 1 -
454 tambor jan Kłodzko - 1 eko-expres
455 TAMBOR Michał Kłodzko - 1 Eko-express team
456 Tokłowicz Andrzej Warszawa - 1 Energonieoszczędna
457 Tomaka Bogusław Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "FRANKENSTEIN"
458 Tomaszczyk Paulina Komorowice - 1 NOA
459 Tomaszewska Paulina Nowy Lubosz - 1 -
460 tomczak anna Wrocław - 1 biegam bo biegam
461 tomczak piotr Wrocław - 1 biegam bo biegam
462 Tomkowicz Rafał Wrocław - 1 -
463 Trawinska Barbara Kamienna Góra - 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
464 Trawiński Krzysztof Kamienna Góra - 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
465 TROJAN stanislaw wroclaw - 1 nie
466 Truszkowski Sławomir Słotwina - 1 -
467 Trykowska Blanka Wrocław - 1 NOA
468 TRYSTUŁA DARIUSZ Kraków - 1 -
469 TUL MAŁGORZATA Gniechowice - 1 -
470 Twaróg Zbigniew Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
471 Tylak Anna Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
472 Wakun Konrad Wrocław - 1 -
473 Walasik Karolina Struga - 1 -
474 Wałkiewicz Zuzanna Wrocław - 1
475 WAROWNY DAWID Dobromierz - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
476 Warzecha Teresa Paczków - 1 -
477 wasilewicz marcin Wałbrzych - 1 Ronal polska RUN
478 Wasilewicz Tomasz Wałbrzych - 1 -
479 Watrak Tamara wroclaw - 1 -
480 Werbanow Adrian Wrocław - 1 -
481 wernik krzysztof wierzbice - 1 -
482 Wernik Magdalena Łagiewniki - 1 -
483 WĘCLEWSKI ANDRZEJ Bielawa - 1 Wielka Sowa
484 Wilanowski Tomasz Wrocław - 1 -
485 WINTER Bogusław Krotoszyce - 1 -
486 Wisniewska Ewa Rogoźnica - 1 -
487 Wiszniewski Roman Namysłów - 1 -
488 Wiszniowski Grzegorz CHOJNÓW - 1 FitNonStop.pl
489 WIŚNIEWSKI JAKUB Oborniki Śląskie - 1 wrb team
490 Wlizło Aleksander Wrocław - 1 WKB piast
491 Włoch Mateusz 29 - 1 GT RAT
492 Włodaków Katarzyna Świdnica - 1 Zabiegani w Świdnicy
493 Włodarczyk Jarosław Kłodzko - 1 -
494 wnek artur januszkowice - 1 -
495 Wnent Bartosz Proszkowice - 1 Phu-bartek
496 WOJCIECHOWSKI pawel wroclaw - 1 -
497 Wojtyło Michał Wrocław - 1 GT RAT
498 Wołczek Przemysław Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
499 Wołczyński Rafał Jelenia Góra - 1 -
500 Woźniak Jacek Wałbrzych - 1 -
501 Woźniak Rafał Brzeg Dolny - 1 -
502 WÓJCIK MICHAŁ Wrocław - 1 Sparta Wrocław
503 Wójcik Jerzy Ujów - 1 -
504 Wróbel Tomasz Wrocław - 1 -
505 Wysoczańska Karolina PIETRZYKOWICE - 1 -
506 WYSOCZAŃSKI ADRIAN PIETRZYKOWICE - 1 -
507 Zachariasz Marcin Wrocław - 1 -
508 Zając Tomek ultimasport.pl TIMING - 1 team
509 ZAKRZEWSKA EDYTA Świdnica - 1 -
510 Zakrzewski Rafal Kąty Wrocławskie - 1 Możemy
511 Zapolny Janusz Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
512 Zatryb Joanna Wałbrzych - 1 RONAL POLSKA RUN
513 Zawalski Kamil Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "Frankenstein"
514 ZAWISKI TOMASZ Wrocław - 1 -
515 Zawojak Aleksander Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
516 Zgraja Liliana Świdnica - 1 niezrzeszona
517 Ziaja Katarzyna Wrocław - 1 Fundacja Dwa Światy
518 Zieliński Paweł Świdnica - 1 -
519 Zieliński Rafał Wysokie - 1 -
520 Zięba Lucyna Wrocław - 1 -
521 Zięba Radosław Kłodzko - 1 -
522 Zimny Tomasz Brzeg Dolny - 1 -
523 Zimon Katarzyna Wrocław - 1 -
524 Zub Arkadiusz Rogów Sobócki - 1 KB Sobótka
525 Żeżnik Czesław Przywidz - 1 nierzeszony
526 Żółtowski Krzysztof Wrocław - 1 -
527 Żuchora Sylwester Brzeg Dolny - 1 Wiktor Team
528 Żukowska Anna Nysa - 1 Athletics Nysa
529 Żurawska Ewelina Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
530 żyłka piotr Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 BALANT PAWEŁ TĄPADŁA - - KRAUSE RUNNING TEAM
2 Ballour Zeyad Oborniki Śląskie - - KB SUKCES ŻMIGRÓD
3 Banasiak Adam Wrocław - - -
4 Baran Jarosław Wrocław - - -
5 BERA EMILIAN Jawor - - -
6 Binek Michał Brzeg - - -
7 Borkowski Maciej Wrocław - - TRENEROSOBISTYWROCLAW.pl
8 Borkowski Adam Wałbrzych - - -
9 Borowiec Robert Wrocław - - Oksiko Adventure Team
10 Bryś Rafał Świdnica - - -
11 Buczkowski Marcin Strzelin - - -
12 Burchet Tadeusz MARKI - - -
13 CHAMIELEC Bogusław Lubin - - A Emeryt Biega
14 Chlewicki Marek Bogdanów - - -
15 Chojnowski Dariusz Wałbrzych - - -
16 Cichoń Arkadiusz Gryfów Śląski - - UKS-ZSOiZ Gryfów Śląski
17 CIESIELSKI TOMASZ Stare Bogaczowice - - -
18 Cygan Piotr Bielany Wrocławskie - - TRENEROSOBISTYWROCLAW.PL
19 Czerwiecki Marcin Strzegom - - -
20 Czerwonka Krzysztof Karwiany - - -
21 Danielkiewicz Tomasz Wrocław - - WKB Piast Wrocław, Triathlon Mietków Team
22 Danik Piotr Ożary - - Ząbkowicka Grupa Biegowa "Frankenstein"
23 Darowski Mateusz Wierzbna - - Brak
24 DĄBROWICZ ADRIAN Miejska Górka - - 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
25 DĄBROWSKI Piotr Wrocław - - GT RAT
26 DRĄG JACEK Mirków - - -
27 Drohobycka Marta Chrzastawa Mala - - -
28 dwornicki Kamil wroclaw - - -
29 Dydyna Mateusz wroclaw - - -
30 Dymnicka Ewa Bogdaszowice - - -
31 Fabiański Tomasz Leszno - - 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA
32 Ficner Anna Złotoryja - - OLAWS ZLOTORYJA
33 Filarska Małgorzata Wrocław - - TRENUJZNAMI.PL
34 FILIPCZAK DARIUSZ Strzelce Opolskie - - -
35 Garbat Daria Wrocław - - Grupa MAX
36 Gardas Maciej Wrocław - - Sfora Ojca Dyrektora
37 Gąsiorowski Karol Lisowice - - Drużyna Szpiku
38 Gąska Marta Warszawa - - -
39 Goldwasser Zbigniew Sobótka - - KB Sobótka
40 Gołaś Mariola Warszawa - - -
41 Gołda Artur Iwiny - - -
42 GOŁĘBIEWSKA SYLWIA Świdnica - - KB SOBÓTKA
43 GOŁĘBIEWSKI JACEK Świdnica - - KB SOBÓTKA
44 GORCZYCA Paweł Brzeg - - CSWIiCH
45 Gościmska Żaneta Brzezia Łąka - - sieradzbiega
46 Gościmska Żaneta Brzezia Łąka - - NOA
47 Grundyxs Paweł Wrocław - - -
48 Grzeliński Paweł Wrocław - - -
49 Grzywniak Łukasz Popowice - - -
50 HOŁOWIŃSKA KATARZYNA Legnica - - -
51 Iwan Michał Wrocław - - BRT Wrocław
52 JAKOBSZE WOJCIECH marcinkowice - - -
53 Jaksa Dawid Stanowice - - -
54 Jastrzębska Nina Środa Śląska - - -
55 Jon Marcin SIECHNICE - - -
56 Kajdanek Joanna Kąty wroclawskie - - -
57 KAMIŃSKI IRENEUSZ Świdnica - - Biegam bo lubię :)
58 KARASOWSKI ŁUKASZ Brzeg - - -
59 Kaszyński Maciej Wrocław - - -
60 KAZIMIERZ RAFAŁ Wrocław - - NOA
61 Kaźmierski Krzysztof Prochowice - - -
62 Keblesz Adam Ogrdnica - - -
63 Kiedrowski Tomasz Katowice - - -
64 KLUBA MICHAŁ Wrocław - - -
65 Korol Piotr Lubin - - MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
66 Kosmala Łukasz Świdnica - - -
67 KOWALEWSKI GRZEGORZ Krzeptów - - -
68 Kowalski Grzegorz Strzegom - - -
69 KOZŁOWSKI kamil Cybinka - - -
70 Krochmal Mateusz Wrocław - - -
71 KRYMSKI TOMASZ JAROSZÓW - - Strzegomska Dwunastka
72 KRZEMINSKI MAREK Wrocław - - GP WROCLAWSKIE MORSY
73 ksok miroslaw wroclaw - - itzm 2016
74 Kulesa Krzysztof Wrocław - - Night Runners Wrocław
75 Kurilec Krzysztof Wrocław - - Matner Running Team
76 Kurtyka Paweł Gorzów Wlkp. - - -
77 Kwiecień Michał Bierutów - - Bieurtowska Grupa Biegowa
78 LASZCZYŃSKI SZYMON Borów - - MATNER RUNNING TEAM
79 Leśniewski Michał Wrocław - - -
80 Letki Paweł Namysłów - - -
81 Lewicki Łukasz Jelcz-Laskowice - - -
82 Lipiński Mateusz Wrocław - - Radio Wrocław
83 Ławniczak Martyna Mikstat - - -
84 Łebzuch Marzena Namysłów - - -
85 ŁUCZAK JAROSŁAW Polanica-Zdrój - - Oldboys Polanica Zdrój
86 ŁUKASIK Marcin Oława - - -
87 ŁUKOWICZ ANETA Wrocław - - ITMZM
88 Łysuniec Marcin Wrocław - - -
89 Maciejewski Karol Nadolice Wielkie - - Pro - Run Wrocław
90 Macyszyn Marek Wrocław - - -
91 Maćkowiak Magda Wrocław - - -
92 Markowska Elwira Wrocław - - -
93 Markowski Tomasz Wrocław - - -
94 MICHALSKI ADAM Sobótka - - KBSobótka
95 Mierzwa Katarzyna Wrocław - - -
96 Milan Holicky Pardubice - - Pardubice Czechy
97 MOCZULSKA MAŁGORZATA Żarów - - -
98 Modrzejewski Kazimierz Nysa - - Athletics Nysa
99 Nawrot Artur TRZEBNICA - - DTR BIEGA
100 Nowicka Marzena Wrocław - - PZU Sport Team
101 Obolewicz Kuba Złotoryja - - Olaws Złotoryja
102 Oczeretko Paweł Legnica - - drukujemy.eu
103 Okulski Kamil Kudowa Zdrój - - Kudowscy Miłośnicy Biegania
104 Olejnik Marcin Żerniki Wrocławskie - - -
105 olkiewicz irek Świdnica - - -
106 Olszewski Paweł Wrocław - - -
107 Osadnik RYSZARD Ząbkowice Śląskie - - Drużyna Jezusa
108 OSTOLSKI MAREK Wrocław - - -
109 Ożóg Tomasz Wrocław - - Litwin Triathlon Team
110 Palimąka Grzegorz Wrocław - - -
111 Pałka Justyna Oborniki Śląskie - - -
112 Pawlik Maciej Bystrzyca Oławska - - -
113 Piesch Radek Bogdaszowice - - -
114 Pietrzak Przemysław Krapkowice - - Intersport Polska
115 Płuska Bartek Kąty Wrocławskie - - -
116 Pogorzelski Grzegorz Wałbrzych - - Sudeckie Wycieczki Biegowe
117 Poślednik Wojciech Nysa - - Athletics Nysa
118 Prukop Wojciech Wrocław - - -
119 Przeździecka Małgorzata Kiełczówek - - -
120 PRZYBYSLSKI JAN Żarów - - -
121 Przystał Arkadiusz Nysa - - Nysa Biega
122 rawski dariusz bytków - - -
123 RODAK JAROSŁAW Wałbrzych - - -
124 Roślicki Jarosław Ozorowice - - Europa Ubezpieczenia
125 Rudno-Rudziński Grzegorz Wrocław - - Grupa Unity
126 Rymarski Arkadiusz Wrocław - - NOA
127 Rzeźnik Przemysław Bogatynia - - Prezesi
128 Sakuta Tomasz Wrocław - - Triathlon Mietków Team
129 Sałata Roman Świebodzice - - TeMMPo Wałbrzych
130 SERAFIN WŁODZIMIERZ Legnica - - KB LEW LEGNICA
131 Serafin - Gorszkowska Paulina Wrocław - - -
132 Słuja Paweł Wrocław - - -
133 Smaga Daniel Wrocław - - WKB PIAST WROCŁAW
134 Sobczak Agnieszka Wrocław - - Mamy Biegamy
135 Sobczuk Kacper PYSKOWICE - - Grupa MAX
136 SUCH LUKASZ wroclaw - - -
137 SUSZ MARIAN Sobótka - - -
138 Synówka Cezary Mietków - - -
139 Szeląg Arleta Lubin - - -
140 Szeląg Piotr Lubin - - -
141 Szkoła Michał Milin - - -
142 Szubertowicz Joanna Oleśnica - - Grupa MAX
143 Szyja Aneta Poznań - - -
144 Szymańska Karolina Kłodzko - - -
145 Szymańska Anna Smolec - - -
146 ŚCISŁOWSKA KATARZYNA Jaworzyna Śl. - - -
147 Ślączka Sebastian Brzeg Dolny - - -
148 Śleboda Ryszard Wołów - - -
149 Śleboda Robert Wołów - - -
150 ŚMIGIELSKI DAWID Wrocław - - -
151 Świerk Anna Janowice Wielkie - - NaturalniE Janowice
152 Świszcz Wojtek Legnica - - -
153 Tarczewska-Turlej Magdalena Wrocław - - -
154 TOK MARCIN Wrocław - - -
155 TOMASZEK SEBASTIAN Wrocław - - -
156 Trafankowski Mateusz wroclaw - - 10wpdow
157 Visentin Mikołaj Wrocław - - TMT / Los Bieganeros
158 Wężyk Barbara Legnica - - -
159 Wężyk Grzegorz Legnica - - -
160 WIDUŁA PRZEMEK Częstochowa - - -
161 WINIARCZYK KRZYSZTOF Świebodzice - - KS REKIN ŚWIEBODZICE
162 WIŚNIEWSKA Ewa Rogoźnica - - strzegomska Dwunastka
163 Wodzińska Anna Wrocław - - -
164 Wojtyło Paweł Wrocław - - -
165 Wolańczyk Jan Wrocław - - -
166 Wroński Tomasz Lutynia - - -
167 Zakrawacz Łukasz Sobótka - - -
168 ZAPAŁA SŁAWOMIR Zwrócona - - Bielawska Akademia Biegania
169 ZARCZUK Paweł Wrocław - - -
170 Zasimowicz Paweł Strzelin - - -
171 Zawistowska Justyna Warszawa - - ----
172 ZIELIŃSKA JOANNA Kiełćzów - - kobiety na Medal
173 Ziolkowski Mateusz Świdnica - - 5osobowa minus 4
174 ZŁOTOGÓRSKI MACIEJ Tyniec Mały - - -
175 Żurek Paweł Domaniów - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 175
Mężczyźni 530
Wszyscy 705