Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Klub Rozmiar koszulki Posiłek regeneracyjny Bezpłatny nocleg na sali gimnastycznej: Najlepszy wynik w maratonie Ilość ukończonych maratonów
1 Sławek Prądzyński Radwanice M30 1 - L wersja tradycyjna TAK brak 0
2 Jan Jaskólski Tarnowo Podgórne M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:56:44 1
3 Tomasz Molik Międzychód M40 1 - M wersja tradycyjna NIE ---- 0
4 Łukasz Kawęcki Warszawa M30 1 - M wersja tradycyjna NIE to będzie debiut :) 0
5 Jacek Tekiele Legnica M40 1 Łączka Team XL wersja tradycyjna NIE 3:28:16 3
6 Artur Olichwer Leszno M30 1 Rajsport Anton Team L wersja wegetariańska NIE 3:32:37 10
7 Marek Grund Strzebiń M20 1 Mafia TEAM Lubliniec M wersja tradycyjna TAK 3:37 (plaża) 17
8 Piotr Przybył Czachorowo M40 1 EASY RUNNERS L wersja tradycyjna TAK 3:45 3
9 Tomek Pawłowski Włoszakowice M20 1 Sokół Włoszakowice M wersja tradycyjna NIE 3:32 1
10 Marcin Kollmann Czarnków M40 1 3K L wersja tradycyjna NIE 4:09 6
11 Przemysław Padrak Poznań M30 1 - M wersja tradycyjna NIE brak 0
12 Piotr Małecki Laski M20 1 - L wersja tradycyjna NIE 0 0
13 Jarek Bronowicki Leszno M30 1 Maraton Leszno-Drużyna Szpiku M wersja tradycyjna NIE 3:36 20
14 Małgorzata Kowalska Warszawa K40 1 - M wersja wegetariańska NIE 4:48 1
15 Paweł Włodarczyk Poznań M30 1 Smashing Pąpkins M wersja wegetariańska NIE 3:13:44 4
16 PIOTR ORYWAŁ Poznań M40 1 KANCELARIA ORYWAŁ L wersja tradycyjna NIE 03.20.47. 13
17 Szymon Łaszczyński Leszno M20 1 - L wersja tradycyjna NIE 4:17 1
18 Tomasz Starzyński Kraków M40 1 SQN 308 M wersja tradycyjna NIE 3:29:11 20
19 Waldemar Kędzierski Lubasz M30 1 3K XL wersja tradycyjna NIE - -
20 DANIEL BARTOSIK Leszno M30 1 DRUŻYNA SZPIKU L wersja tradycyjna TAK 4:10:39 20
21 Przemysław Kasiński Leszno M40 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:23:47 7
22 Renata Liberek Łopuchowo K40 1 - S wersja tradycyjna NIE 3h59 4
23 Tomasz Wojciechowski Gorzów Wlkp. M30 1 BBL L wersja tradycyjna NIE 3,48 1
24 Przemysław Jankowski Leszno M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 3.50 1
25 Michał Koczorowski Leszno M40 1 - M wersja wegetariańska NIE 3:56:30 1
26 Krzysztof Kubiak Poznań M20 1 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE/KB MARATOŃCZYKA V LO POZNAŃ XL wersja wegetariańska TAK 4:25 16
27 ADAM SOBCZYNSKI miedzychod M20 1 nie L wersja tradycyjna NIE 3h32m50s 1
28 Jarosław Sławek Lublin M30 1 Floks.pl / Biegajacy Świdnik L wersja tradycyjna TAK 3:33 6
29 Beata Brzuchnalska Złotniki K50 1 TOYA DESIGN S wersja wegetariańska NIE 4:28 2
30 Eliza Marcinkowska Stargard Szczeciński K30 1 SZWLA/TriRun M wersja tradycyjna NIE 3:38:49 3
31 Jacek Slendak Lutomiersk M20 1 Państwowa Straż Pożarna S wersja tradycyjna TAK 4:22:00 2
32 Olek Gąsiorowski Zielona Góra M40 1 - L wersja tradycyjna TAK 3:38:03 11
33 Maria Adamska Szamotuły K30 1 Smashing Pąpkins S wersja wegetariańska NIE 3:46:42 2
34 Jarosław Szymczak Gorzów Wlkp. M30 1 - M wersja tradycyjna NIE 3;33 2
35 MACIEJ ROSA Włoszakowice M20 1 Sokół Włoszakowice M wersja tradycyjna NIE brak 0
36 Marcin Majer Włoszakowice M20 1 Sokół Włoszakowice M wersja tradycyjna NIE brak 0
37 piotr murawski Leszno M40 1 maraton leszno M wersja tradycyjna NIE 3.05 50
38 TOMASZ CITKOWSKI Miały M30 1 Wroniecki Klub Biegacza L wersja tradycyjna NIE 4:00 1
39 Sławomir Marczewski Złotów M40 1 Króliczki w plecaku L wersja tradycyjna NIE 3:58:02 2
40 Dominika Staszak-Stawicka Września K30 1 - M wersja tradycyjna TAK brak 0
41 Maciej Przybylski Poznań M30 1 - M wersja tradycyjna NIE - 0
42 Karol Stawicki Września M30 1 - L wersja tradycyjna TAK brak 0
43 Łukasz Staszkiewicz Gniezno M30 1 Słynni Kenijczycy L wersja tradycyjna NIE 3,50 1
44 Paula Nowak Brzoza K20 1 Kujatt Runners Team S wersja tradycyjna NIE 4.11.48 1
45 Marta Jankowiak Dolsk K20 1 Rajsport Active Anton Team S wersja wegetariańska NIE 0 0
46 Piotr Brzozowski Brzoza M20 1 Kujatt Runners Team M wersja tradycyjna NIE 4.41.42 1
47 Robert Góral Gniezno M40 1 No Excuses Team M wersja wegetariańska NIE 3:45 5
48 Rafał Morawski Gniezno M40 1 Słynni Kenijczycy M wersja wegetariańska NIE 3:52 2
49 Marcin Fabiński grudziądz M30 1 Klops to stan umysłu M wersja wegetariańska TAK 3:50 1
50 Marcin Kowalczyk Poznań M30 1 Medyk M wersja tradycyjna NIE 4:00 1
51 Marcin Krasoń Mysiadło M30 1 Smashing Pąpkins S wersja tradycyjna NIE 2:59 6
52 Tomasz Polus Gniezno M40 1 Słynni Kenijczycy L wersja tradycyjna TAK 3:58:04 10
53 Dominik Łastowski Poznań M40 1 Lubuszanin Drezdenko L wersja tradycyjna NIE brak 0
54 Jacek Mitrowski ŻYRARDÓW M30 1 Żyr.A.F.A. Żyrardów M wersja wegetariańska NIE 4:15 1
55 Ewa Siwoń Warszawa K40 1 Smashing Pąpkins M wersja wegetariańska NIE 3:38 3
56 Sonia Łastowska Poznań K40 1 - M wersja wegetariańska NIE 0 0
57 Adam Bartosiewicz Gryfino M30 1 EOL Running Team M wersja tradycyjna TAK - 2
58 Arkadiusz Jakubowski PMI M40 1 - L wersja tradycyjna NIE brak 0
59 MARCIN FRANASZCZYK Sieraków M40 1 Cross Sierakowski L wersja tradycyjna NIE 4:24 1
60 Grzegorz Golabka Leszno M30 1 Maraton Leszno XL wersja tradycyjna NIE 4.15.00 11
61 Roksana Nowak-Gołąbka Leszno K30 1 Maraton Leszno M wersja tradycyjna NIE 4:09.38 5
62 Mateusz Jerzyński Poznań M20 1 - M wersja tradycyjna NIE debiut 0
63 Andrzej Mazur Poznań M30 1 - M wersja tradycyjna NIE brak 0
64 Urszula Śmiertka Szymanów K20 1 Pro-Run M wersja wegetariańska TAK 3.47 3
65 Aleksandra Bocheńska Wrocław K40 1 Pro-Run Wrocław / Feniks Legnica S wersja wegetariańska TAK 3:41:41 6
66 IWONA ŻUROWSKA ŚWIDNICA POLSKA K20 1 - S wersja tradycyjna TAK 4:16 6
67 Sebastian Witek Lubin M30 1 AT Team XL wersja tradycyjna NIE 4:16 10
68 Tomasz ANTCZAK Polkowice M20 1 - L wersja tradycyjna NIE 3;49;04 1
69 Alina Harasimowicz-Pelichowska Piła K30 1 Bejbol Team S wersja wegetariańska NIE - 0
70 MAREK NOWACZYK Gniezno M30 1 Słynni Kenijczycy M wersja tradycyjna NIE 4:10:00 1
71 Andrzej Rauchfleisz Aleksandrów Kujawski M40 1 Klops to stan umysłu L wersja tradycyjna TAK 4:57:13 1.5
72 Piotr Gorgoń Piła M30 1 4RUN TEAM PIŁA M wersja tradycyjna NIE Nie dotyczy 3
73 Łukasz Kielczyk koszalin M30 1 Szybcy Piękni InteligĘtni L wersja tradycyjna NIE 4:08 1
74 Radek Łożyński Piła M40 1 4RUN TEAM PIŁA XL wersja tradycyjna NIE 4:00 4
75 Piotr Partyka Promienko M40 1 - XL wersja tradycyjna NIE 3:24:36 4
76 Alicja Kukla-Kowalska Lusówko K30 1 Kobietybiegaja.pl S wersja wegetariańska NIE 4:20:01 3
77 MARCIN FUSZPANIAK Gniezno M30 1 Słynni Kenijczycy L wersja tradycyjna NIE 0 0
78 Jarek Witkowski Poznan M40 1 Be3 Lubuszanin Drezdenko L wersja tradycyjna NIE Brak 0
79 Joanna Kaczmarek Poznań K20 1 KB Maniac Poznań S wersja wegetariańska NIE 3:40 10
80 Wojciech Kuśmirek Złotów M40 1 - XL wersja tradycyjna NIE 3:24:52 11
81 PIOTR BĄBELCZYK Międzychód M40 1 BĄBEL TEAM M wersja tradycyjna NIE 3.45 4
82 WŁODZIMIERZ WASIELEWSKI Zdzieszowice M40 1 - M wersja wegetariańska NIE 4:13 1
83 Rafał Kierzkowski Poznań M30 1 Słynni Kenijczycy M wersja tradycyjna NIE 3:53 3
84 Andrzej Kiszkurno Gdynia M50 1 Astmatycy Na Sterydach M wersja tradycyjna NIE 5,17 2
85 Marta Tylman-Madejczyk Naprusewo K30 1 MTM S wersja wegetariańska NIE brak 0
86 Tomasz Madejczyk Gliwice M30 1 MTM L wersja tradycyjna NIE brak 0
87 WOJCIECH FRĄCZKIEWICZ-SĄGAJŁŁO Czechów M50 1 BBL L wersja tradycyjna NIE 3:21:27 10
88 Michał Bizoń Bydgoszcz M30 1 www.runspace.pl XL wersja tradycyjna NIE Debiut :) 0
89 Bartosz Dombrzalski Gdańsk M30 1 Własna Strzecha L wersja tradycyjna TAK 3:29:14 3
90 Bartosz Stanek Śmigiel M20 1 Śmigiel L wersja tradycyjna NIE 3:39:00 17
91 asia garlewicz Kraków K40 1 BikeBrothers Oshee Team S wersja wegetariańska TAK 3.31 10
92 Maciej Fabiński grudziądz M20 1 Klops to stan umysłu M wersja wegetariańska TAK 3:45 1
93 Tomasz Szymanek Gniezno M30 1 Słynni Kenijczycy M wersja wegetariańska NIE 0 0
94 Daniel Krause Żydowo M30 1 Altom Gniezno L wersja wegetariańska NIE 0 0
95 Arek Szelągiewicz Szczecin M40 1 - L wersja tradycyjna NIE 5:00 0
96 Stanisław Maciejewski Luboń M40 1 drużyna szpiku M wersja tradycyjna NIE 3:31 7
97 Tomasz Wilk Lubliniec M20 1 Mafia Team Lubliniec M wersja tradycyjna TAK 3:41:54 3
98 Wojciech Przybył Pudliszki M20 1 EASY RUNNERS L wersja tradycyjna TAK 3:50 1
99 Justyna Grzelak Leszno K40 1 Maraton Leszno M wersja tradycyjna NIE 3:40:32 40
100 Marek Wleklik Leszno M40 1 Maraton Leszno M wersja wegetariańska NIE 4:13 14
101 ROMAN MIS Poznań M60+ 1 DRUŻYNA SZPIKU XL wersja tradycyjna NIE 4:47:44 14
102 Damian Pelichowski Piła M30 1 Bejbol Team L wersja tradycyjna NIE 6h18m Ultra-Karkonoski 2014 1
103 Łukasz Sawicz Witkowo M20 1 - M wersja tradycyjna NIE 05:34:30 1
104 ANDRZEJ GAWRYCH Bydgoszcz M40 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:58 2
105 Dominika KARGER Sopot K30 1 - M wersja wegetariańska TAK 4:19:35 1
106 Przemysław Brożek Oborniki M20 1 KB Maniac Poznań L wersja tradycyjna NIE 3:45 14
107 Maciej Zmudziński Wapno M20 1 - L wersja tradycyjna TAK 0 0
108 justyna kołarzyk Wrocław K30 1 - S wersja tradycyjna NIE 3:13 3
109 Paweł Berg Wieleń M30 1 Brenderup L wersja tradycyjna NIE - 0
110 Marcin Pelcner Rożnowo M40 1 Nadleśnictwo Oborniki XL wersja tradycyjna NIE 0 0
111 Michał Karolczak Gostkowo M20 1 - M wersja tradycyjna NIE 4:25 1
112 Jadwiga Gałuszka PRUSZKÓW K30 1 Trucht Tarchomin Team S wersja tradycyjna TAK 0 0
113 WITOLD GLÜCK Łódź M50 1 Kb Arturówek M wersja wegetariańska TAK 3:41 18
114 Izabela Weisman Żory K40 1 MaratonyPolskie.Pl TEAM S wersja tradycyjna TAK 3.54.54 17
115 Rufin Jarka Czarnków M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:07 1
116 Mariusz Kowalak Czerwonak M20 1 - L wersja tradycyjna NIE 0 0
117 Dariusz Krause Radlin M40 1 Forma Wodzisław Śląski/Radlin L wersja tradycyjna TAK 3:22 22
118 Mirosław Grajzer Poznań M50 1 niezrzeszony L wersja tradycyjna NIE 3,45 13
119 Dariusz Hurysz Poznań M50 1 niezrzeszony M wersja tradycyjna NIE 3,21 105
120 Jacek Bosacki Gniezno M20 1 No Excuses Team M wersja tradycyjna NIE Debiut 0
121 Rafał Kubicki Dywity M40 1 - M wersja tradycyjna TAK 3:55:00 1
122 Izabela Rekawek Poznan K40 1 - XL wersja wegetariańska NIE debiut 0
123 Dawid Kozłowski Łomianki M30 1 Snickers Running Team L wersja tradycyjna NIE 4.30 1
124 Jacek Rataj Poznań M50 1 - XL wersja tradycyjna NIE 5,5 1
125 Karolina Wawrzyniak Poznań M40 1 NOTECKIE WILKI S wersja tradycyjna NIE 3:35 10
126 Karolina Wawrzyniak Poznań K40 1 NOTECKIE WILKI M wersja tradycyjna NIE 4:32 2
127 Piotr Pawlicki Bolechówko M20 1 - M wersja tradycyjna NIE 04:16:22 1
128 Ewa Sierszulska Poznań K30 1 - S wersja wegetariańska NIE - -
129 Bogusław Szendzielorz Radlin M50 1 KAMRATY L wersja tradycyjna NIE 04:17:25 13
130 Michał Chorążyczewski Oborniki M30 1 PROMETPLAST Oborniki M wersja tradycyjna NIE - 0
131 Łukasz Fuławka Jawor M30 1 KB TKKF Jaworzanie M wersja tradycyjna NIE 3:02 4
132 SZYMON HEINTZE Ostrów Wlkp. M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 0 0
133 Bartłomiej Czyż Kraków M20 1 AlphaWoolf / BikeBrothers Oshee Team M wersja tradycyjna TAK 2.57 2
134 Ilona Dekiert Wałbrzych K20 1 - S wersja tradycyjna NIE debiut 0
135 marcin lewandowicz Czerwonak M40 1 NOTECKIE WILKI M wersja tradycyjna NIE 0 0
136 Daniel Ziemba Osiek M30 1 Bracik Ziemba Team M wersja tradycyjna NIE 3:15 16
137 Cezary Chałupczak Wrocław M40 1 - M wersja tradycyjna NIE 3:42 3
138 Lila Chałupczak Wrocław K40 1 - S wersja tradycyjna NIE 4:00 3
139 Zbigniew Stencel Marklowice M50 1 Forma Wodzisław Śląski M wersja tradycyjna NIE 3:45 12
140 Piotr Jurkowski Mińsk Mazowiecki M20 1 Bali Mynah M wersja tradycyjna NIE 3:59:50 1
141 Ireneusz Piekutowski Drezdenko M20 1 Drawiny-Wioska Cudow XL wersja tradycyjna NIE 0 0
142 Karolina Strzyżewska Ceradz Dolny K30 1 KB MANIAC S wersja wegetariańska NIE brak 0
143 MONIKA KUCNER Kąkolewo K40 1 - S wersja wegetariańska TAK 3:57:25 10
144 WITOLD SOBCZAK Poznań M30 1 12tri.pl M wersja wegetariańska NIE 2h 57m 57s 23
145 Marek Osuchowski Poznań M30 1 KB Maniac Poznań L wersja tradycyjna NIE 04:14:58 5
146 Kinga Bogacka Psary K30 1 Drużyna Szpiku S wersja wegetariańska NIE 4:41 2
147 Angelina Woyczyńska Leszno K30 1 Okfir Śmigiel S wersja tradycyjna NIE 3:54 15
148 MACIEJ ROGALA Pszów M40 1 SM "ORŁOWIEC" M wersja tradycyjna NIE 3:23 6
149 Izabela Regula WIELICZKA K30 1 - M wersja tradycyjna NIE 4.55 1
150 ADAM MENDRALA Poznań M40 1 :) L wersja tradycyjna NIE 0 0
151 Anna Jarosz Czarnków K20 1 brak S wersja wegetariańska NIE 3:43 2
152 Bartosz Sokołowski Wrocław M20 1 - XL wersja wegetariańska TAK 0 0
153 Piotr Kondrak Białystok M40 1 Pędziwiatr Białystok M wersja wegetariańska TAK 0 0
154 Robert Sikora WRONKI M40 1 Wroniecki Klub Biegacza M wersja tradycyjna NIE 3:57:12 5
155 Andrzej Krupiński Nakło nad Notecią M50 1 Nakielski Klub Biegacza L wersja tradycyjna NIE 3:51 13
156 Marek Podolski Gdynia M30 1 biegamyrazem.pl L wersja tradycyjna NIE 3:39:23 6
157 Piotr Zientalski Gniezno M30 1 niezrzeszony L wersja tradycyjna NIE 3:44 1
158 Dorota Zawiśkak Gdańsk K30 1 Dorkowiec Gna! S wersja wegetariańska TAK 3:59:13 1
159 MACIEJ KOPCZYŃSKI Gdynia M30 1 BIEGAMYRAZEM.PL XL wersja tradycyjna TAK 4:11 2
160 Piotr Baum Poznań M30 1 Altom Gniezno L wersja tradycyjna NIE 3:41:57 12
161 Arkadiusz Kruszona Czerwonak M30 1 Altom Gniezno XL wersja tradycyjna NIE 3:09 20
162 Franciszek Kępka Rogoźno Wielkopolskie M40 1 Rogoziński Klub Biegacza L wersja tradycyjna TAK 4;43;18 5
163 Jacek Andrzejewski Poznań M60+ 1 Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań M wersja wegetariańska NIE 03,54 9
164 Tomasz Czelny Gliwice M30 1 Smashing Pąpkins L wersja tradycyjna NIE 3:44 1
165 Piotr Kowalski Gorzów Wlkp. M40 1 - M wersja tradycyjna NIE brak 0
166 Kasia Kowalska Gorzów Wlkp. K40 1 - M wersja tradycyjna NIE brak 0
167 Mikołaj Isalski Poznań M20 1 - M wersja tradycyjna NIE 4.15 2
168 Halina Kokocińska Kościan K50 1 - M wersja tradycyjna NIE 4,10 2
169 Marek Zajączkowski Poznań M40 1 Fundacja Dereka Princea L wersja wegetariańska NIE 0 0
170 Piotr Łabiński Poznań M30 1 Piotr Łabiński Doradztwo Finansowe www.labinski.com.pl L wersja tradycyjna NIE 4:17 1
171 Beata Dorsz Gdynia K40 1 brak M wersja tradycyjna NIE Pierwszy 0
172 Paweł Jankowiak PAPROĆ M20 1 - M wersja wegetariańska NIE 03:04:40 1
173 Hubert SUCHY Gniezno M20 1 No Excuses Team L wersja tradycyjna NIE 4.01.37 2
174 Jarosław Baryła Gorzów Wlkp. M30 1 Admira M wersja tradycyjna NIE 3.15 1
175 Aleksandra Kazubowska Gorzów Wlkp. K30 1 BBL S wersja wegetariańska NIE 0 0
176 Magda Bartoszewicz Sulechów K30 1 bezKlubu S wersja wegetariańska TAK 3:07 5
177 Mateusz Stefaniak WRONKI M20 1 Wroniecki Klub Biegacza S wersja tradycyjna NIE 3.09.47 2
178 Grzegorz Sawiński Międzyrzecz M40 1 - M wersja tradycyjna NIE 4.04.34 1
179 Tomasz Walkowiak Luboń M30 1 GB Wielkopolscy Biegacze M wersja tradycyjna NIE 4:37:42 2
180 Piotr Baranowski koszalin M30 1 - M wersja tradycyjna NIE 3:58 3
181 Paweł Nowak koszalin M30 1 Conta Przechlewo M wersja tradycyjna NIE 0 0
182 Łukasz Ciećmierowski Wągrowiec M30 1 Biegający Wągrowiec L wersja wegetariańska NIE brak 0
183 Wiesław Ferfet WRONKI M40 1 Wroniecki Klub Biegacza L wersja tradycyjna NIE 3;59 2
184 Mariusz Hoffmann WRONKI M40 1 Wroniecki Klub Biegacza M wersja tradycyjna NIE 3;19 2
185 Łukasz Kmieciak Wolsztyn M30 1 Klub Rugby Lokomotywa Wolsztyn L wersja tradycyjna NIE - 2
186 Jacek Wojaczek Pszów M50 1 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI XL wersja tradycyjna TAK 3,13,45 52
187 Mariusz Cybułka Grodzisk Wlkp. M30 1 - M wersja tradycyjna NIE Debiut 0
188 ADAM PIETRUSZYŃSKI Międzychód M20 1 KB Międzychód XL wersja tradycyjna NIE 3:25:56 1
189 SŁAWEK KIJAK Wielen M30 1 nie M wersja tradycyjna NIE pierwszy 0
190 EUGENIUSZ REITER Poznań M60+ 1 - M wersja wegetariańska TAK 3:54 105
191 Marcin Mędyk Pruszcz Gdański M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:09:58 5
192 Dariusz Gapiński Kliniska Wielkie M40 1 ProGDar Marathon Team L wersja tradycyjna NIE 3:54 100
193 Arkadiusz Szczygielski Drzązgowo M40 1 ACTIVE NEKLA L wersja tradycyjna NIE 3:46:07 10
194 Piotr Skorupinski Poznań M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:11:49 11
195 Aleksander Niemir Poznań M50 1 KB Maniac Poznań L wersja tradycyjna NIE 03:13:39 42
196 Rafał ZIMNY WRONKI M40 1 Wroniecki Klub Biegacza M wersja tradycyjna NIE 3:29:58 23
197 HENRYK ŁĄCZYNSKI Szamotuły M60+ 1 AMATOR L wersja wegetariańska NIE 4:40:56 1
198 Tomasz Rembacz CHRZYPSKO WIELKIE M30 1 Chrzypsko Team M wersja tradycyjna NIE 5.09 1
199 Radosław Spychała CHRZYPSKO WIELKIE M30 1 Chrzypsko Team L wersja tradycyjna NIE 3:07 2
200 Robert Górzyński CHRZYPSKO WIELKIE M20 1 Chrzypsko Team L wersja tradycyjna NIE debiut 0
201 MARIUSZ PIETROWSKI Poznań M50 1 KTOŚTAKI biegają M wersja wegetariańska NIE 03 : 59 : 22 2
202 JAROSŁAW PIOTROWSKI Gułtowy M40 1 ACTIVE NEKLA L wersja wegetariańska NIE 3:31:29 13
203 Enrique Montalva Poznań M40 1 Siła i Szacunek M wersja wegetariańska NIE 3:45 4
204 Krzysztof Majek Katowice M40 1 TKKF TIMKEN M wersja tradycyjna NIE 3:25 13
205 zbigniew przybył Mosina M20 1 - M wersja tradycyjna TAK 0 0
206 AGNIESZKA KĘSICKA Gdynia K30 1 - S wersja tradycyjna NIE 3:57:06 8
207 Przemysław Osadowski Gdańsk M40 1 - XL wersja wegetariańska TAK 4:40:24 1
208 Aleksander Jęsiek Leszno M50 1 Maraton Leszno M wersja tradycyjna NIE 3:41 46
209 Sebastian Śledzik Szamotuły M40 1 Drużyna Szpiku M wersja tradycyjna NIE 3:47:22 1
210 KRZYSZTOF HOLKA Międzychód M60+ 1 - L wersja tradycyjna NIE 4h29 6
211 Lesław Strzelecki Kleszczów M50 1 Cegelec Gliwice XL wersja wegetariańska NIE 3:40:54 68
212 AGNIESZKA KOLANO Warszawa K30 1 - S wersja wegetariańska TAK 03:23:06 2
213 Krystian Kęsy Sieraków Wielkopolski M20 1 MRS96 L wersja tradycyjna NIE brak 0
214 Henryk Kaak Raciąż k/Tucholi M50 1 BiegamPoBorach M wersja tradycyjna TAK brak 0
215 Jarosław JANICKI Lusowo M50 1 Run4Fun Lusowo M wersja tradycyjna NIE 3h28 8
216 SŁAWOMIR SZULCZYK Miedzychód M40 1 - XL wersja wegetariańska NIE 3,45,56 1
217 DAWID SIKORA RAKOWNIA M30 1 GREEN TEAM RAKOWNIA L wersja wegetariańska TAK 3:18:50 21
218 SZYMON JAŚKIEWICZ Gniezno M20 1 SŁYNNI KENIJCZYCY M wersja tradycyjna NIE - 0
219 Monika Konopińska Międzychód K30 1 - S wersja wegetariańska NIE - -
220 Tadeusz Koroński Poznań M40 1 - XL wersja wegetariańska NIE 4:40:40 1
221 ŁUKASZ WIECZOREK Szamotuły M30 1 KB Szamotuły M wersja tradycyjna NIE 3:31:25 8
222 Krzysztof Fornalik Granowo M30 1 Drużyna Biegacza Granowo L wersja tradycyjna NIE 3:49 1
223 Bartosz Rabiega Poznań M30 1 Night Runners M wersja tradycyjna NIE 3h 30m 0
224 Wojciech Dróżdż Piła M30 1 - L wersja tradycyjna NIE Do poprawy 4
225 Zenon Talar Dąbrówka Leśna M60+ 1 TKKF Lech Oborniki M wersja tradycyjna NIE 3:10:48 85
226 Michał Gąsiorek Sulechów M20 1 Sulechów Runners S wersja tradycyjna NIE 3:35 2
227 Jerzak Szymon Września M40 1 - XL wersja tradycyjna NIE debiut 0
228 Jacek Pachla Szamotuły M40 1 KB Szamotuły M wersja tradycyjna NIE - -
229 Przemysław Wika WRONKI M30 1 Wroniecki Klub Biegacza M wersja tradycyjna NIE 03:28:17 8
230 Artur Golec Stalowa Wola M20 1 - M wersja tradycyjna NIE brak 0
231 PIOTR JUDKOWIAK PĘCKOWO M30 1 SALON FRYZJERSKI STYL M wersja tradycyjna NIE 3:42 1
232 MIROSŁAW KUCZOK Wodzisław Śląski M40 1 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIE S wersja tradycyjna NIE 3.08 10
233 KRZYSZTOF LESIK Wodzisław Śląski M40 1 Forma Wodzisław Śląski S wersja tradycyjna NIE 2:59 10
234 Dariusz Zajączkowski TRZEBNICA M40 1 Kompania Braci L wersja wegetariańska NIE 3.40 10
235 MARIUSZ BROWARSKI Poznań M40 1 RUN 24 XL wersja tradycyjna TAK 3.28 8
236 Krzysztof Grzegorek Poznań M50 1 - M wersja wegetariańska NIE 2:58:53 54
237 Artur Szczurek Poznań M40 1 - L wersja wegetariańska NIE 04:21:17 7
238 Daniel Grzelak Leszno M40 1 Maraton Leszno XL wersja tradycyjna NIE 3:49:08 30
239 Dorota Bogusz Cybinka K40 1 - L wersja wegetariańska NIE 0 0
240 ŁUKASZ HRYCIUK Dębno M20 1 Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno M wersja tradycyjna NIE 2.30 10
241 Tomasz Chełkowski Sieraków M50 1 Osiedle Rozalin w Lusówku M wersja tradycyjna NIE 3:15:46 16
242 Kazimierz Chwirot Lwówek M40 1 Osiedle Rozalin w Lusówku M wersja tradycyjna NIE - -
243 Tomasz Ostajewski Lwówek wielkopolski M40 1 Osiedle Rozalin w Lusówku M wersja tradycyjna NIE - 1
244 MARCIN URBAŃSKI grudziądz M30 1 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ S wersja tradycyjna TAK 3:34:36 5
245 katarzyna may-adamek RAKOWNIA K40 1 rakownia S wersja wegetariańska NIE 3.42 13
246 MACIEJ ANDRZEJEWSKI Szamotuły M40 1 GABLOCIARZE M wersja wegetariańska NIE 04:35 5
247 SEBASTIAN KAPROŃ RAKOWNIA M40 1 RAKOWNIA M wersja wegetariańska NIE 2.50 20
248 Marta Barcewicz Bisztynek K20 1 123TRI.pl S wersja tradycyjna NIE 2:56:00 3
249 Grzegorz Kaczmarek Pszczew M20 1 RESKJUTIM M wersja tradycyjna NIE debiut 0
250 Damian Szymański DOLASZEWO M50 1 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo M wersja wegetariańska TAK 0 0
251 Paulina Nawrocka Lwówek K20 1 - S wersja tradycyjna TAK 4:28:56 1
252 Bartłomiej Nir-Skibski Międzyrzecz M30 1 RESKJUTIM M wersja tradycyjna NIE Debiucik :) 0
253 Mariusz Kompanowski Lubiszyn M40 1 NBK CHYŻY MOWY TOMYŚL M wersja tradycyjna TAK 3:34 79
254 Sylwia Fechner Luboń K30 1 - S wersja wegetariańska NIE brak 0
255 Michał Rudnicki Nowa Wieś Wielka M30 1 TASAK Team M wersja tradycyjna NIE 4:20 1
256 Andrzej Nowak Brody M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 0 0
257 Robert Wiatr Bydgoszcz M30 1 TASAK Team XL wersja tradycyjna NIE brak 0
258 Michał Spychała Nowy Tomysl M20 1 KS Judo SPARTAKUS L wersja tradycyjna NIE Debiut 0
259 TOMASZ SOBCZAK Gniezno M40 1 Night Runners Gniezno M wersja tradycyjna NIE brak 0
260 Daniel Kolasiński Zielona Góra M40 1 - M wersja tradycyjna NIE 3:10 9
261 Tomasz Cieślak Ostrów Wielkopolski M40 1 - L wersja tradycyjna NIE 0 0
262 Marcin Paszkiewicz Poznań M30 1 Bart Kwiaty Polska XL wersja tradycyjna NIE Debiut 0
263 Adam Ludwikowski Gdańsk M30 1 - L wersja tradycyjna TAK - 0
264 Mateusz Szukała Poznań M30 1 KB Maniac Poznań M wersja tradycyjna NIE 02:59:26 12
265 Mariusz Wysocki Międzyrzecz M30 1 RESKJUTIM M wersja tradycyjna NIE 4.00 0
266 Przemysław Kiersztan Międzyrzecz M20 1 Reskjutim L wersja tradycyjna NIE brak 0
267 Łukasz Kopyciński Osiek nad Notecią M20 1 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek M wersja tradycyjna NIE debiut 0
268 WOJCIECH JASIK Poznań M40 1 niezrzeszony M wersja wegetariańska NIE 5:15 2
269 Krystian Natkaniec Poznań M40 1 JanJul M wersja tradycyjna NIE 4:40:23 1
270 Przemysław Piechowiak Sulejewo M50 1 - M wersja tradycyjna TAK 2.59.21 20
271 TOMASZ DZIAMSKI KOBYLNIKI M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:19 10
272 Leszek Kita Goleniów M40 1 ProGDar Marathon Team L wersja tradycyjna NIE 3,36,50 15
273 Radosław Rusin WRONKI M20 1 Kuny Noteckie M wersja tradycyjna NIE 3:29 2
274 Marek Rybarczyk Krzyż Wielkopolski M50 1 Kuny Noteckie L wersja tradycyjna NIE 3:29 5
275 Adam Rybarczyk Krzyż Wielkopolski M30 1 Kuny Noteckie L wersja tradycyjna NIE 0 0
276 Łukasz Janek Kościan M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 4:03 3
277 Adam Murawicz Poznań M20 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:58 3
278 Danuta BETHKE Gralewo K40 1 - S wersja tradycyjna NIE 3:40 2
279 ADRIAN NOLBRZYK Osieczna M30 1 GreatGratulaGarage L wersja tradycyjna NIE 4godziny 1
280 Artur Kaczmarek Poznań M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:01 5
281 Maciej Krasnodębski grudziądz M30 1 Akademia Biegania Grudziądz S wersja tradycyjna TAK 4.40 1
282 Andrzej Zyskowski Nowa Wieś M30 1 Mafia Team Lubliniec S wersja tradycyjna TAK 3:09:59 15
283 Dawid Grobelny Osieczna M30 1 Great Gratula L wersja tradycyjna TAK 03:56:29 1
284 Aleksander Kłósek Poznań M30 1 - S wersja tradycyjna NIE brak 0
285 Wojciech Repczyński Nakło nad Notecią M50 1 Nakielski Klub Biegacza XL wersja tradycyjna NIE 04-02-16 9
286 Maciej Krzyżański Dzikowo M30 1 - M wersja wegetariańska NIE 3:18 2
287 Józef MAŁKIŃSKI Bydgoszcz M50 1 RWT W BYDGOSZCZY M wersja tradycyjna TAK 3,36,45 32
288 Artur Janowski Oborniki M50 1 - L wersja wegetariańska NIE debiut 0
289 ŁUKASZ MENDYKA Środa Wielkopolska M20 1 KB Aktywni Środa Wlkp. M wersja tradycyjna TAK 03:22:36 6
290 Artur Kawka Warszawa M30 1 - M wersja tradycyjna NIE 4:30 8
291 Małgorzata Muchel Gralewo K40 1 - S wersja tradycyjna NIE nie ma 0
292 Piotr Kraiński Nakło nad Notecią M40 1 Nakielski KB L wersja tradycyjna NIE 4,30 1
293 Jagoda Krasuska Warszawa K20 1 - S wersja tradycyjna TAK 0 0
294 Przemysław Wiśniewski Leszno M40 1 Maraton Leszno M wersja tradycyjna NIE 3.28 11
295 Waldemar Hypś Olsztyn M50 1 AKM Olimp Olsztyn M wersja tradycyjna NIE 3:31 42
296 Hanna Sypniewska Gdynia K60+ 1 Spartanie Dzieciom S wersja tradycyjna NIE 3:56 55
297 Jan Pobłocki Gdańsk M50 1 Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom M wersja tradycyjna NIE 3:40 49
298 Jolanta Witczak Lusowo K40 1 Tarnowo Podgórne - poziom wyżej S wersja tradycyjna NIE 3:45 40
299 Romuald Janas Międzychód M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 4 4
300 Adam Zaradzki Tulce M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:50 1
301 Dariusz Ziętek Libiąż M50 1 - M wersja tradycyjna TAK brak 0
302 SEBASTIAN LEHMANN Gniezno M30 1 - L wersja tradycyjna NIE - -
303 Jarosław Radtke Czerwonak M50 1 - XL wersja tradycyjna NIE 3:21:25 18
304 Kamil Dwornicki Wrocław M30 1 10blog M wersja tradycyjna NIE 4:50 5
305 Artur Bęben Kliniska Wielkie M30 1 ProGDar Marathon Team L wersja tradycyjna NIE 4:24 20
306 Natalia Stanisławiak Szamotuły K20 1 - M wersja tradycyjna NIE 0 0
307 Łukasz Macheta PRUSZKÓW M30 1 - S wersja wegetariańska NIE 4:23:31 1
308 Jarosław Melerowicz Dębsko M40 1 - XL wersja tradycyjna NIE 5h 10min 1
309 TOMASZ BACHORSKI Owsiszcze M40 1 KS Gryf Kietrz / Stadnina koni Karolewko L wersja tradycyjna TAK 2:41:56 40
310 Łukasz Belowski Warszawa M30 1 Smashing Pąpkins M wersja wegetariańska NIE brak 4
311 Dariusz Kieliszek Kiekrz M30 1 - L wersja tradycyjna NIE Debiut 0
312 Agnieszka Pach Poznań K40 1 KB MANIAC POZNAŃ S wersja wegetariańska TAK 4:02 6
313 Bartosz Harmaciński Wągrowiec M30 1 Biegający Wągrowiec L wersja tradycyjna NIE 5:00:30 1
314 Sebastian Nicpoń Szarki M20 1 Mafia Team Lubliniec S wersja tradycyjna TAK 3;11;42 6
315 Przemek Isalski Poznań M30 1 - L wersja tradycyjna NIE 4.30 3
316 Joanna Olchawa Kraków K40 1 n S wersja tradycyjna TAK 3:02 10
317 Przemek WALEWSKI Poznań M40 1 Malta Poznań/Wszystkoobieganiu.pl S wersja wegetariańska NIE 2:29:00 35
318 Klaudia Karolczak Poznań K30 1 Malta Poznań/wszystkoobieganiu.pl S wersja wegetariańska NIE Brak 0
319 Roman Asayevich Mińsk M50 1 Amatar XL wersja tradycyjna NIE 3:21:21 600
320 Tamara Klimovich Mińsk K50 1 Amatar L wersja tradycyjna NIE 3:45:05 50
321 MARCIN STARSZAK Osiek nad Notecią M30 1 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek M wersja tradycyjna NIE 3:12 3
322 Mateusz Rzeszewski Poznań M40 1 - L wersja tradycyjna NIE 3:08 7

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Klub Rozmiar koszulki Posiłek regeneracyjny Bezpłatny nocleg na sali gimnastycznej: Najlepszy wynik w maratonie Ilość ukończonych maratonów
1 Kamil Bogucki Legnica M30 - Łączka Team L wersja wegetariańska TAK 3:37:30 1
2 Małgorzata Segiet Poznań K40 - Diet&More M wersja tradycyjna NIE brak 0
3 Dawid Górny WRONKI M30 - runtrekker.com L wersja tradycyjna NIE 4:15 7
4 Kasia Włodarczyk Poznań K30 - Smashing Pąpkins XL wersja wegetariańska TAK 4:30:33 2
5 Martyna Napieralska Grodzisk Wlkp. K20 - Grodziski Klub Biegacza S wersja tradycyjna NIE 4:28:57 2
6 DOROTA DĄBROWSKA Zielona Góra K30 - - S wersja wegetariańska TAK 0 0
7 Jolanta Przybył Gostyń K40 - EASY RUNNERS M wersja tradycyjna TAK debiut 0
8 Maciej Dolecki Boruja Kościelna M30 - REDOS Nowy Tomyśl L wersja tradycyjna NIE brak 4
9 Krzysztof Wietrzykowski Poznań M30 - Brodaty Klub M wersja wegetariańska NIE 4:14:40 3
10 Tomasz Ćwięka Mielec M40 - - M wersja tradycyjna TAK 0 0
11 DARIUSZ BERG Gniezno M30 - NO EXCUSES TEAM L wersja tradycyjna NIE 3:32 9
12 Sebastian Przybył WRONKI M20 - - L wersja tradycyjna NIE 0 0
13 Marta Sasin Dębe Wielkie K20 - - S wersja wegetariańska TAK 3:56:56 2
14 Paweł Czerkawski Marianowo M20 - - L wersja tradycyjna NIE Debiut 0
15 PATRYCJA PLUCIENNICZAK Drezdenko K20 - - S wersja tradycyjna NIE 0 0
16 Damian Kmieć Czarnków M30 - 3K L wersja tradycyjna NIE brak 0
17 Agnieszka pijanka Stargard Szczecinski K30 - Biegnij Bruno L wersja wegetariańska NIE To będzie pierwszy raz :) 0
18 ADAM KOSTRZEWSKI Leszno M40 - - L wersja wegetariańska NIE - -
19 Filip Walczak Warszawa M40 - - XL wersja tradycyjna NIE 0 0
20 Marcin Stachura Poznań M30 - - XL wersja tradycyjna NIE 4,10 6
21 Grzegorz Błoszyk Warszawa M30 - - XL wersja tradycyjna NIE 0 0
22 Ewa Pasek Warszawa K30 - - M wersja wegetariańska TAK brak 0
23 Wojciech Jakubowski Uniejów M40 - KB Geotermia Uniejów S wersja wegetariańska NIE 3:58:00 12
24 Mariusz Kowalczyk Poznań K40 - gRUNwald Team Poznań L wersja tradycyjna NIE bez 0
25 PIOTR JASIŃSKI Legnica M20 - Feniks Legnica M wersja tradycyjna TAK 3:14:39 6
26 KATARZYNA KONKIEWICZ Grodzisk Wlkp. K40 - Grodziski Klub Biegacza M wersja tradycyjna NIE 4:35 7
27 Tomasz Dawidzinski Poznan M30 - Cybina Team L wersja tradycyjna NIE 4:05 1
28 Tomasz Miler Warszawa M40 - Biegam Bo Krzyczy L wersja tradycyjna NIE 3:47 7
29 Hubert Buśko Warszawa M40 - - M wersja tradycyjna NIE 2:57:51 4
30 Dymitr Olszewski Poznań M40 - - M wersja wegetariańska NIE 4:30 1
31 Tomasz Smolarczyk Warszawa M30 - INTERSPORT TEAM L wersja wegetariańska NIE 3.02.26 7
32 Marcin Koziołek Wolsztyn M40 - PKO Bank Polski/Wolsztyński Klub Biegowy M wersja tradycyjna TAK 03:10:02 6
33 Radosław Krawczyk Szamotuły M30 - - M wersja tradycyjna NIE 4 godziny 2
34 Jacek Rybarczyk Gdańsk M40 - - L wersja tradycyjna TAK 4:04:47 11
35 Bartłomiej Wachowiak Poznań M40 - - XL wersja tradycyjna NIE brak 0
36 Leszek Nadolny Leszno M50 - druzyna szpiku L wersja tradycyjna TAK 3,45 60
37 Edyta SOBCZAK Lidzbark K20 - XTrainer Morsy S wersja tradycyjna TAK 5 godzin 1
38 MARCIN GAPIŃSKI Piła M30 - 4RUN Team Piła M wersja tradycyjna NIE 3:42 6
39 Maciej Grygorowicz Warszawa M30 - - L wersja wegetariańska NIE 4:25 2
40 Tomasz Wzięch Poznań M40 - - L wersja tradycyjna NIE 3:27:40 29
41 Agnieszka Tomczak Bydgoszcz K30 - - M wersja wegetariańska NIE 0 0
42 Jerzy Iwanicki Piła M50 - 4 Run Team Piła M wersja tradycyjna NIE 3:25,00 19
43 Tomasz Broczkowski Rostarzewo M30 - Niezrzeszony L wersja tradycyjna NIE Brak 0
44 Łukasz Bobrowski Gniezno M30 - Słynni Kenijczycy XL wersja tradycyjna NIE 0 0
45 Piotr Wojtyś Poznań M40 - Kb Maniac Poznań M wersja tradycyjna NIE 2:43:50 45
46 Gabriel matwiejczyk wwa M30 - runyourlife.pl M wersja wegetariańska NIE 3.45 5
47 Robert Przykucki Gniezno M40 - NO EXCUSES TEAM L wersja tradycyjna NIE 3.50 1
48 Henryk Huzar Pniewy M60+ - - L wersja tradycyjna NIE 3:50:00 10
49 Tomasz Buśko Sieraków M20 - - S wersja tradycyjna NIE 4godziny 5
50 Renata Wójcik Lublin K30 - Perfect Runner Lublin S wersja tradycyjna TAK 0 0
51 Grzegorz Sidorowicz MARKI M40 - Axa Running Team M wersja wegetariańska TAK 3:58:13 7
52 Rafal Mlodzikowski Gniezno M30 - Slynni Kenijczycy XL wersja tradycyjna NIE 3:53 4
53 LUCYNA POZNAŃSKA Kołczyn K40 - - S wersja tradycyjna TAK 3.22 6
54 Magdalena Woźniak Gniezno K40 - - S wersja tradycyjna NIE brak 0
55 TOMASZ CHEŁEK Gniezno M30 - NO EXCUSES TEAM M wersja tradycyjna NIE 4:11:00 4
56 Artur Bednarek Pobiedziska M30 - Pobiedziska M wersja tradycyjna NIE 0 0
57 Krzysztof Krawczyk Rakoniewice M40 - Grodziski Klub Biegacza M wersja wegetariańska NIE 3:22 20
58 Damian Cyrulik grudziądz M20 - klops to stan umysłu L wersja tradycyjna TAK - 0
59 Agata Borkowska Poznań K40 - niezrzeszona L wersja tradycyjna TAK brak 0
60 Daniel Moćko Wołomin M40 - AKTYWNY RELAKS L wersja tradycyjna TAK 4:13 5
61 Monika Trzosek Gniezno K30 - VELUX Gniezno M wersja wegetariańska NIE debiut 0
62 PIOTR LISZKA Bytom M60+ - KS Limanowa Forrest S wersja tradycyjna TAK 03:38 32
63 Klaudia Rygiel Kamieniec Wrocławski K40 - KB Somatyzacja S wersja wegetariańska TAK 04:46 1
64 Piotr Jurkowski Miñsk Mazowiecki M20 - Bali Mynah M wersja tradycyjna TAK 1:30:30 2
65 Mirosław Sprenger Nakło nad Notecią M30 - Nakielski Klub Biegacza M wersja tradycyjna NIE - -
66 BOGUMIŁA KONDZIELNIK Książenice K20 - - S wersja tradycyjna TAK 4:04 1
67 Kaja Mazur Poręba K20 - Jura.Pl Zawiercir S wersja wegetariańska TAK Debiut 0
68 Izabela Olek Lipie Góry K20 - KPP Strzelce Kraj. S wersja tradycyjna NIE debiut 0
69 Jakub Witek Kielce M30 - - XL wersja wegetariańska TAK 2h w półmaratonie 0
70 Przemyslaw Torłop Gdańsk M40 - Grupa Trójmiasto /Solidarność Port Gdańsk S wersja tradycyjna TAK 4.00.0 470
71 Agnieszka Szałkowska Gdynia K30 - - M wersja tradycyjna TAK 0 0
72 xx xx xx M60+ - - S wersja tradycyjna TAK xx 999
73 Sylwia Liśkiewicz Warszawa K30 - Lisia M wersja wegetariańska NIE 3:38 5
74 Marta Wieczorek Ciuk Wojkowice K40 - - S wersja tradycyjna TAK 0 0
75 Rafał augustynowicz Galowice M40 - Druzyna Ignaca L wersja wegetariańska NIE 3.52 4
76 Andrzej Kozera Gniezno M40 - 33 Baza Lotnictwa Transportowego M wersja tradycyjna TAK 0 0
77 Krzysztof Smiglak Bremen K30 - --- L wersja tradycyjna NIE Brak 0
78 Andrzej Baranowski Świętoszów M40 - - L wersja tradycyjna TAK 3h47 min 3
79 Damian Plewa Luboń M30 - - L wersja tradycyjna TAK - 0
80 Katarzyna Stolarczyk Nowa Sól K30 - Św. Antoni M wersja tradycyjna TAK 4:10 4
81 Agnieszka Kramkowska Warszawa K30 - Roche Runners S wersja tradycyjna NIE - 0
82 Urszula Bartłomiejska Jozefosław K30 - - S wersja tradycyjna NIE 0 0
83 Marcin Gackowski Szczecin M20 - - M wersja tradycyjna NIE 3.11.05 4
84 Wojciech Leśniak GRYFICE M40 - Pasja Czyni Wolnym M wersja wegetariańska NIE 5:15:46 4
85 MAREK JANOWSKI Koziegłowy M40 - ZUZY MIŚ XL wersja tradycyjna NIE 4:30 2
86 Alicja Radlewska Łódź K20 - - S wersja wegetariańska TAK BRAK 0
87 Kazimierz Grzyb Kraków K30 - ESKADRA MASTERS M wersja wegetariańska NIE 3:21:00 20
88 Kazimierz Grzyb Kraków M40 - ESKADRA MASTERS L wersja wegetariańska NIE 2:59:54 15
89 Jan Nyka Warszawa M40 - - M wersja tradycyjna NIE 3:25 12
90 Marek Bryzgalski Łódź M30 - - L wersja tradycyjna TAK - 0
91 Łukasz Harasiński Łódź M30 - - M wersja tradycyjna TAK - 0
92 Mariusz Kurzajczyk Kalisz M50 - Supermaraton Kalisz L wersja tradycyjna NIE 3:16:00 129
93 Adam SZCZEPAŃSKI Milanówek M30 - Albatrosy L wersja tradycyjna TAK 03:28:22 7
94 Jarosław Szygenda Poznań M40 - Maratonczyk Poznań M wersja tradycyjna NIE 3:41 3
95 Paweł WOŹNIAK Słupca M40 - Drużyna Szpiku L wersja tradycyjna TAK 3:42 23
96 JERZY ZAJĄCZKOWSKI Przemyśl M40 - PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA M wersja tradycyjna TAK 3:33:50 2
97 janusz zaremba Poznań M50 - Biegajnia Poznań M wersja tradycyjna NIE 2.46/1995 23
98 Maciej Borkowski Gdynia M40 - niezrzeszony M wersja tradycyjna TAK brak 0
99 Adam Wawrzyniak Poznań M40 - Drużyna Szpiku / Noteckie Wilki M wersja tradycyjna NIE 3:59:50 8
100 Anita Frankiewicz Krzyż Wielkopolski K20 - - S wersja tradycyjna NIE brak 0
101 PAWEŁ WOJEWODA Wieleń M30 - KS DEBIUT WIELEŃ L wersja tradycyjna NIE 3:09:36 5
102 Mikołaj Kasprzak Poznań M30 - - M wersja wegetariańska NIE 0 0
103 Rafał Gośko Głuchowo M40 - Newline Team M wersja tradycyjna NIE 3:17:09 4
104 Mariusz Tyczyński Głogów M40 - Newline Team L wersja tradycyjna NIE 4,25 4
105 Robert Bąk Poznań M40 - - L wersja tradycyjna NIE 03:10:06 10
106 Maciej Petza Poznań M40 - Montemoro L wersja tradycyjna NIE 3:18 20
107 Marcin Zieleziński Lubin M30 - Biegająca Kasta Miedziowego Miasta XL wersja tradycyjna NIE 4:14 11
108 Miłosz Maliszewski Poznań M20 - - L wersja tradycyjna NIE 04:00 h 1
109 Jarosław Troszczyński Oborniki Wlkp M30 - Bracia Troszczynscy M wersja tradycyjna NIE 3h 2
110 BEATA KURZAJCZYK Kościelna Wieś K30 - Supermaraton Kalisz S wersja wegetariańska NIE 4,30 3
111 Mariusz Iwanczak Wrocław M30 - - M wersja wegetariańska NIE brak 0
112 Aleksandra Okapiec Warszawa K30 - AXA Running Team M wersja wegetariańska NIE 03:58:13 5
113 Karol Gołaj Wrocław M20 - Cięty Język M wersja tradycyjna NIE 3:46 3
114 Agnieszka Tyszkiewicz Warszawa K30 - UKA Warszawa S wersja tradycyjna TAK 4:00 4
115 Piotr Kapłon Plewiska M30 - - XL wersja tradycyjna NIE 0 0
116 Andrzej Chmielarski Warszawa M30 - AXA Running Team M wersja tradycyjna NIE 5:20 2
117 Jedrzej Hetmanowski Międzychód M40 - TRI Międzychód M wersja tradycyjna NIE 3,50 1
118 MONIKA WSUŁ Szczecin K30 - - S wersja wegetariańska NIE 4:13 1
119 Tomasz Tomaszewski Suchedniów M20 - - M wersja tradycyjna TAK 0 0
120 Tomasz Napierała Dąbrówka M40 - - S wersja tradycyjna NIE 3:50 3
121 jakub buczynski Warszawa M20 - - L wersja tradycyjna TAK 3:30 2
122 Konrad Gieżek Poznań M30 - POSNANIA TRI TEAM L wersja tradycyjna NIE 3:24 1
123 Paweł Goździewicz Gdynia M30 - biegamyrazem.pl M wersja tradycyjna TAK 3:22:55 2
124 Maciej Walczak Poznań M30 - QUAY POZNAŃ M wersja tradycyjna NIE 3:15:00 20
125 Katarzyna Mendyka Gostyń K30 - Klub Biegacza 365 Gostyń S wersja tradycyjna TAK 3:38 2
126 Daniel Sztomber Warszawa M30 - AXA Running Team M wersja tradycyjna TAK 0:41:23 17
127 Wojciech Niemczyk Janikowo M20 - JANIKOWO NA SPORTOWO XL wersja tradycyjna TAK debiut 0
128 Piotr Bogucki Warszawa M30 - - L wersja tradycyjna TAK 4:13:00 1
129 Marcin Jaźwiecki Poznań M30 - White Kenyan L wersja tradycyjna NIE brak 0
130 Maciej Śliwiński Dąbrówka M30 - Gimnazjum w Skórzewie M wersja tradycyjna TAK debiut 0
131 Łukasz Górecki Bydgoszcz M30 - Bydgoskie okonie XL wersja tradycyjna NIE brak 0
132 Tomasz Brzostowski Poznań M30 - - S wersja tradycyjna NIE 3:43:40 5
133 Magdalena ŁOPACZYK Leszno K30 - Tumko Team Runners S wersja tradycyjna NIE 4:16:05 2
134 Maciej ŁOPACZYK Leszno M30 - Tumko Team Runners L wersja tradycyjna NIE 4:06:00 2
135 Maciej Tyran Bolechówko M40 - MSICS L wersja tradycyjna NIE 4:11 2
136 Andrzej Wolniak Kalisz M60+ - Supermaraton Kalisz M wersja tradycyjna NIE 3:43:00 104
137 Michał Witkowski Toruń M40 - Tornado Accedit S wersja wegetariańska NIE brak 0
138 Bożena Latocha Wodzisław Śląski K30 - - S wersja wegetariańska NIE 0 0
139 Filip Tonder Poznań M30 - Night Runners M wersja tradycyjna NIE 4:10 5
140 Irek Poniewozik Lublin M30 - - M wersja tradycyjna NIE 3:43:50 6
141 Joanna Krzosek Lublin K30 - - S wersja tradycyjna NIE 0 0
142 Agnieszka Pilch Strzelin K30 - - S wersja wegetariańska NIE 3:58 10
143 Sławomir Skrzeczyński PRUSZKÓW M30 - - L wersja tradycyjna NIE - 0
144 Mateusz Brylewski Ustroń M20 - Canirun S wersja tradycyjna NIE 2:48:52 1
145 Marek Cieślik Ślesin M50 - niezrzeszony M wersja tradycyjna NIE 2h50m49s 3
146 ROBERT KONKIEWICZ Grodzisk Wlkp. M40 - Grodziski Klub Biegacza L wersja tradycyjna NIE 3:32 7
147 Jan Linda Zakrzewo M30 - SBZZ Złotów L wersja tradycyjna NIE 3:54 14
148 MACIEJ JÓZEFOWICZ Koziegłowy M40 - - L wersja tradycyjna TAK 3:26 30
149 Michał Rzepecki Poznań M30 - - L wersja tradycyjna NIE 3:47 6
150 Adrian Szukała WRONKI M20 - Wroniecki Klub Biegacza L wersja tradycyjna NIE 4:00:00 0
151 Przemysław Nowicki Szczecin M30 - - M wersja tradycyjna NIE 3:35 7
152 jowita rangl Kowary K40 - K40.pl S wersja wegetariańska NIE brak 0
153 Grzegorz Koperski Wydartowo M30 - Stowarzyszenie TERAZ XL wersja tradycyjna TAK DEBIUT 0
154 Krzysztof Grzybowski Gorzów Wlkp. M50 - GTMB Amator S wersja wegetariańska NIE 3:10:50 90
155 Jarek Łabęcki Poznań M40 - KB Maniac/KB UE Poznań S wersja tradycyjna NIE 3:18:22 17
156 Tomasz Antczak Poznań M30 - LANSTER XL wersja tradycyjna NIE 03:42:52 4
157 Łukasz Pacuszka Warszawa M30 - brak M wersja tradycyjna NIE 4:45 1
158 Dawid Cegiełka Warszawa M30 - KS Bachmaty M wersja tradycyjna TAK 3:23 4
159 Maciej Wróbel Grodzisk Wielkopolski M20 - Grodziski Klub Biegacza L wersja tradycyjna NIE 3:39:12 6
160 Dorota Biedna kiszewo K30 - - M wersja tradycyjna NIE 4godz20min 1
161 Krzysztof Dembiński Niepruszewo M40 - - L wersja tradycyjna NIE 4:13 10
162 Jan Miękus Oborniki M50 - - L wersja tradycyjna NIE brak 0
163 Krzysztof Łański Ruda Śląska M30 - - L wersja wegetariańska NIE 0 0
164 Marcin Kegel Sieraków M30 - - M wersja tradycyjna NIE - -
165 Łukasz Nitka Potulice M30 - - L wersja tradycyjna NIE 3:29 1
166 Kasia Magdziak Gniezno K20 - - S wersja wegetariańska NIE 4:15 1
167 Filip Zboiński Bydgoszcz M30 - TKKF Kolejarz Bydgoszcz M wersja tradycyjna TAK 03;13 20
168 Joasia Ligęza Kraków K40 - Smashing Pąpkins S wersja wegetariańska NIE - 1
169 Krystyna Fesz-Chlebowska Wołów K40 - Wołów Biega M wersja wegetariańska NIE - 0
170 Sławomir Michalak Rogalinek M30 - - XL wersja tradycyjna TAK 4:56 2
171 Maciej Strugała Oborniki M20 - Pracownia Protetyczna Łukasz Strugała L wersja tradycyjna NIE 4:00:00 1
172 Arkadiusz Dembiński Pawłowo Skockie M20 - - M wersja tradycyjna NIE 0 0
173 Natalia Ciesielska Gniezno K30 - Biegnę dla Oli S wersja tradycyjna NIE . 0
174 Rafał Miętkiewicz Gdańsk M30 - - L wersja wegetariańska NIE brak 0
175 Michał Sobczak Poznań M30 - - L wersja tradycyjna NIE 3:56:45 2
176 Tomek Żabierek Gorzów Wlkp. M30 - Gorzowskie Bieganie Czwartkowe L wersja tradycyjna NIE 3:53 3
177 Bartosz Głubisz Poznań M20 - maltanskibiegacz.blogspot.com M wersja tradycyjna NIE 03:04:03 7
178 Agata Smolak Wolsztyn M20 - Wilda Biega XL wersja wegetariańska NIE Debiut 0
179 Magdalena Hejnar Grodzisk Wielkopolski K20 - Grodziski Klub Biegacza M wersja tradycyjna NIE 4:53:09 4
180 Janusz MILCZAREK Łódź M50 - ŁÓDŹ RUNNING TEAM M wersja tradycyjna TAK 3:35:22 20
181 Radosław Wyrwał Ząbki M30 - Biegam bo lubię Ząbki Team L wersja tradycyjna NIE Debiut 0
182 Maciej WOLNY Ząbki M40 - 2 Grupa Poszukiwawczo Ratownicza M wersja tradycyjna NIE Debiut 0
183 Piotr Somerfeld Śrem M40 - - L wersja tradycyjna NIE 4:30:20 1
184 Ania Patura Łódź K40 - ŁÓDŹ RUNNING TEAM M wersja tradycyjna TAK 4.12.27 5
185 KRZYSZTOF FLORKIEWICZ Gniezno M30 - Night Runners Gniezno L wersja tradycyjna NIE 0 0
186 Michał Walkowiak Swarzędz M30 - - L wersja tradycyjna NIE 4:00:16 1
187 MATEUSZ GONTARZ Warszawa M20 - - XL wersja tradycyjna TAK 4:15:00 3
188 Joanna Kłak Września K30 - - M wersja tradycyjna NIE 4:38:36 2
189 Michał Hejza Nakło nad Notecią M20 - AZS UAM Poznań L wersja tradycyjna TAK 3:50 1
190 Jakub Król Gniezno M40 - - M wersja wegetariańska TAK 3:22 16
191 Joanna Król Gniezno K40 - - S wersja wegetariańska TAK 3:57 12
192 Marek Pietrowicz Lusówko M40 - Zabiegani Lusówko M wersja tradycyjna NIE 3:13 15
193 KRZYSZTOF BUKIEL Kostrzyn nad Odrą M50 - MOSiR Kostrzyn nad Odrą M wersja tradycyjna TAK 2.56,57 21
194 Katarzyna Gwóźdź Więcbork M20 - TKKF WODNIK WIĘCBORK M wersja tradycyjna NIE 3:48:52 30
195 SŁAWOMIR KRAINSKI Występ M40 - Nakielski KB XL wersja wegetariańska TAK 3,55.11 5
196 Artur Golec Stalowa Wola M20 - - M wersja tradycyjna TAK brak 0
197 Zdzisław Wach Augustów M60+ - ATP Augustów M wersja tradycyjna NIE 3.54.18 23
198 TOMASZ MATUSIAK Słupsk M40 - - XL wersja tradycyjna NIE 2.50 50
199 Tomasz Boguszewski Krakow M30 - - L wersja tradycyjna TAK brak 0
200 Dariusz Tuzimek Zielona Góra M40 - Zielona Góro Zacznij Biegać M wersja tradycyjna TAK 3:40 10
201 Angelina Woyczyńska Śmigiel K30 - Sekcja Biegacza M wersja tradycyjna NIE 4.02 8
202 Jarosław Frąckowiak Międzychód M40 - - M wersja tradycyjna NIE 0 0
203 Krzysztof Polak Olimpin M30 - Fiordy.com M wersja tradycyjna NIE 3:20:08 13


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K20 22
K30 50
K40 35
K50 3
K60+ 1
M20 70
M30 167
M40 128
M50 38
M60+ 11
Kobiety 114
Mężczyźni 411
Wszyscy 525