Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię dziecka Nazwisko dziecka Miejscowość Kategoria Nazwa drużyny Imię rodzica Nazwisko rodzica Płeć rodzica
1 Szymon Kubrak Wrocław Kategoria I M Gorące Koła Jacek Kubrak M
2 Maciej Sokołowski Wrocław Kategoria I M tata i syn Daniel Sokołowski M
3 Franek Dunajski Wrocław Kategoria III M Fale Dunaju Andrzej Dunajski M
4 Wiktor Mitka Wrocław Kategoria I M Kosmitkowie Artur Mitka M
5 Miłosz Skoruch Wilczyce Kategoria II M Turborakiety z Wilczyc Piotr Skoruch M
6 Mateusz Łojczuk Wrocław Kategoria I M Limeryki Emil Łojczuk M
7 Basia Kubrak Wrocław Kategoria I K Wyścigowy Kotek Krzysztof Kubrak M
8 Michał Machlański Wrocław Kategoria II M Drużyna Pierścienia Marek Machlański M
9 Filip Wróbel Wrocław Kategoria II M Szybcy i sympatyczni Wojciech Wróbel M
10 Ewa Sicińska Wrocław Open K Sito Team Paweł Siciński M
11 Karol Sicinski Wrocław Kategoria II M Sito Team Paweł Siciński M
12 Maciej Jaxa-Jankowski Wrocław Kategoria I M Zygzaki Artur Jankowski M
13 Wojciech Jaxa-Jankowski Wrocław Kategoria Ia M Duduś i mamusia Ewa Jaxa-Jankowska K
14 Maksymilian Maćkiewicz Wrocław Kategoria III M Wilki z Reja Marek Maćkiewicz M
15 Dawid Niechciał Kiełczów Kategoria II M DOBROMIL Marcin Niechciał M
16 Letizia Filipiak Kraków Kategoria Ia K Krakowskie Tygrysiątka Paulina Filipiak K
17 Rozalia Filipiak Kraków Kategoria Ia K Krakowskie Tygrysiątka Paulina Filipiak K
18 Aleksandra Cyz Kraków Kategoria I K Krakowskie Tygrysiątka Violetta Łuszcz K
19 Kinga Janiak Wrocław Kategoria Ia K King Wojciech Janiak M
20 Antoni Czekierda Wrocław Kategoria II M Piły z Sołtysowic Piotr Czekierda M
21 Ania Rybak Długołęka Open M Banda znad toporka Andrzej Rybak M
22 Krzysiek Rybak Długołęka Kategoria II M Rybaki Andrzej Rybak M
23 Miłosz Pogoda Wilczyce Kategoria II M MM TEAM Mariusz Pogoda M
24 Adaś Trzuskolas Wrocław Kategoria I M Superowe kółeczka Mariusz Trzuskolas M
25 Piotr Lubicz-Miszewski Radwanice Kategoria II M Szybkie husky Wojciech Lubicz-Miszewski M
26 Rafał Lis Wrocław Kategoria I M Lisy Jakub Lis M
27 MIŁOSZ KOWAL Kiełczów Kategoria I M Drużyna Nindża :) Rafał Kowal M
28 Stanisław Lis Wrocław Open M Lisy Jakub Lis M
29 Filip Bobruk Wrocław Kategoria Ia M Bobruczki Agnieszka Bobruk K
30 Piotr Buchaniewicz Wrocław Kategoria II M Buchacze Maciej Buchaniewicz M
31 Stanisław Kneć Dobrzykowice Kategoria I M Rakietowa Rodzinka Łukasz Kneć M
32 Władysław Ścigajło Wrocław Kategoria I M Gitarowe skrzydła Michał Ścigajło M
33 Gabriela Ścigajło Wrocław Kategoria Ia K Zakręcone baletnice Aleksandra Ścigajło K
34 SZYMON, MIKOŁAJCZYK Lubin Kategoria I M WILKI MARIUSZ MIKOŁAJCZYK M
35 ALEKSANDRA MIKOŁAJCZYK Wrocław Kategoria II K KOCICE DOROTA MIKOŁAJCZYK K
36 szymon wrembel Wrocław Kategoria Ia M super rowery 2 rafał wrembel M
37 Laura Sroga Wrocław Kategoria I K szybkoloty Seweryn Sroga M
38 Cyryl Winkowski Wrocław Kategoria I M Drużyna robotów Marcin Winkowski M
39 Staś Woldan Wrocław Kategoria I M Pędzące Szprychy Rafał Woldan M
40 Leon Kapela Wrocław Kategoria I M Policjanci Roman Kapela M
41 Jan Hotała Wrocław Kategoria II M Piłkarze Piotr Hotała M
42 Łukasz Olaczek Mrozów Kategoria I K Wieczorni Biegacze Łukasz Olaczek M
43 Bartłomiej Kotlarski Wrocław Kategoria II M Bezpieczna Team Bartłomiej Kotlarski M
44 Aleksandra Kotlarska Wrocław Kategoria I K Bezpieczna Team Małgorzata Kotlarska K
45 Patryk Olaczek Mrozów Kategoria II M ... Magdalena Olaczek K
46 Milosz Michalak Wrocław Kategoria I M Michalaki Miroslaw Michalak M
47 Nikodem Jażdżyk Wrocław Kategoria III M Niko team Adam Jażdżyk M
48 Filip Dubielowski Wrocław Open M MFM Marek Dubielowski M
49 Maciej Dubielowski Wrocław Kategoria II M MFM Marek Dubielowski M
50 Monika Banaszek Wrocław Kategoria II K Modżilla Dariusz Banaszek M
51 Daria Banaszek Wrocław Kategoria I K Dadżilla Karolina Banaszek K
52 Gabriela Rotko Wrocław Kategoria II K Rotixy_1 Michał Rotko M
53 Emilia Rotko Wrocław Kategoria II K Rotixy_2 Agnieszka Rotko K
54 Marta Rotko Wrocław Open K Rotix_3 Michał Rotko M
55 Maciej Wilk Długołęka Kategoria II M Wilki Mieczysław Wilk M
56 Karol Doskocz Wrocław Kategoria II M Brygada Detektywów Agnieszka Doskocz K
57 Tymoteusz Boraczewski Wrocław Kategoria II M Ciężka jazda Szczęsny Boraczewski M
58 Franciszek Boraczewski Wrocław Kategoria I M Niepohamowani Wiesław Szczupak M
59 Olga Więcław Wrocław Kategoria I K Chomiczory Andrzej Więcław M
60 Oliwer MAJEWSKI Wrocław Kategoria II M Śródmieście Piotr Majewski M
61 Weronika Majewska Wrocław Open K Śródmieście Monika Majewska K
62 Ignacy Wolski Wrocław Kategoria I M angry birds Konrad Wolski M
63 Martyna Miler Wrocław Kategoria I K M&M-si Marcin Miler M
64 Aleksandra Bondarewicz Wrocław Kategoria I K bondziki Tomasz Bondarewicz M
65 Aleksandra Bondarewicz Wrocław Kategoria Ia M bondziki Agata Bondarewicz K
66 Franciszek Świerczewski Wrocław Kategoria II M Debeściaki Bartłomiej Świerczewski M
67 Antonina Świerczewska Wrocław Kategoria I K Wichurki Aneta Świerczewska K
68 Katarzyna Kowalska Wilczyn Kategoria II K Umizuchy Michał Kowalski M
69 Ewa Bogacz Smolec Kategoria II K Ewa Magdalena Bogacz K
70 Ryszard Bogacz Smolec Kategoria Ia M Rysiu Wojciech Bogacz M
71 Bartosz Kowalski Wilczyn Kategoria Ia M Umizuchy Kamila Kowalska K
72 Szymon Tański Wrocław Kategoria II M Super Szybcy Wojciech Tański M
73 KLAUDIA STRZELCZYK wroclaw Kategoria III K szalone wiewiorki PAWEL STRZELCZYK M
74 Krzyś Kaczmarczyk Wrocław Kategoria Ia M K4X Krzysztof Kaczmarczyk M
75 Basia Kaczmarczyk Wrocław Kategoria II K BaKa Team Łukasz Kaczmarczyk M
76 Maria Więcław Wrocław Kategoria I K Bączusie Beata Więcław K
77 Bartosz Kafel Wrocław Kategoria Ia M Mcqueeny Maciej Kafel M
78 Amelia Szymańska Wrocław Kategoria I K Ami&Kami Kamil Szymański M
79 Marcin Trzaska Wrocław Kategoria III K GVT Marcin Trzaska M
80 Maciej Trojniak Kamieniec Wrocławski Kategoria II M Czerwony Smok Piotr Trojniak M
81 Szymon Nowacki Kiełczów Kategoria II M Chłopaki Łapserdaki Sebastian Nowacki M
82 Jan Nowacki Kiełczów Kategoria Ia M Tygrysi Pazur Katarzyna Nowacka K
83 Stanisław Nowacki Kiełczów Kategoria I M Chłopaki Łapserdaki Katarzyna Nowacka K
84 Maja Laszczyńska Wysoka Kategoria I K Wiatr we włosach Andrzej Laszczyński M
85 hanna górna Wrocław Kategoria I K WIELKA DWÓJKA adrian GÓRNY M
86 Maciej Utrata Wrocław Kategoria III M Pawłowickie Kręcioły Łukasz Utrata M
87 MARTA WĄSALA Wrocław Open K CHIPSY EWA WĄSALA-GÓRNA K
88 Antek BORKOWSKI Miłoszyce Kategoria III M DRUŻYNA SPOD LASU MAREK BORKOWSKI M
89 Nina Hamera Wrocław Kategoria I K MIŚ Ernest Ożga M
90 Witold Łotoczko Wrocław Kategoria I M BSK Olgierd Łotoczko M
91 Benedykt Szymański Wrocław Open M Ben-Ten Piotr Szymański M
92 Tymoteusz Szymański Wrocław Open M Ben-Ten Piotr Szymański M
93 Róża Szymańska Wrocław Kategoria I K Róża z kolcami Małgorzata Szymańska K
94 Szymon Szymański Wrocław Kategoria Ia M Róża z kolcami Małgorzata Szymańska K
95 Mateusz Olejczuk Wrocław Open M Olejmobil Mariusz Olejczuk M
96 Mateusz Kramek Kąty Wrocławskie Kategoria I M Kramki1 Tomasz Kramek M
97 Jakub Kramek Kąty Wrocławskie Kategoria Ia M Kramki2 Tomasz Kramek M
98 Szymon Ryś Wrocław Kategoria I M Rysiaki Dominik Ryś M
99 Jan Greszta Wrocław Kategoria I M Inżynierowie Miłosz Greszta M
100 Jakub Wilczak Wrocław Kategoria III M Wilki Tomasz Wilczak M
101 Jan Gadomski SIECHNICE Kategoria II M Viva Cristo Rey Michal Gadomski M
102 Patryk Giel Wrocław Kategoria III M PMG Maciej Giel M
103 Franciszek Jaśkiewicz Wrocław Kategoria Ia M Rudy 102 (bez psa) Darek Jaśkiewicz M
104 Tymek Staszelis Wrocław Kategoria I M MOIA Wojtek Staszelis M
105 Franek Undak Wrocław Kategoria I M Drużyna z Kosmosu Bartłomiej Undak M
106 Lidia Kapala Wrocław Kategoria Ia K Kapałki Karol Kapała M
107 Julia Jaśkiewicz Wrocław Kategoria II K Wiatr we włosach Dariusz Jaśkiewicz M
108 Julia Turniak Wrocław Kategoria I K ISKIERKI Marek Turniak M
109 Jakub Węgłowski Wrocław Kategoria Ia M Szybcy i wściekli Waldemar Węgłowski M
110 Oliwia Sikora Wrocław Kategoria II K Columbus Natalia Sikora K
111 Natan Sikora Wrocław Kategoria I M Columbus 1 Krzysztof Sikora M
112 Marcel Sikora Wrocław Open M Columbus 2 Krzysztof Sikora M
113 Kamil Sliwinski Wrocław Kategoria I M Columbus 3 Ewa Sobotka K
114 Karolina Miażdżyk Wrocław Kategoria III K Słodziaki Andrzej Miażdżyk M
115 Max Niziałkowski Wrocław Kategoria II M Max Jakub Niziałkowski M
116 Łucja Hornik Wrocław Kategoria I K Rowerowa Przygoda Paweł Hornik M
117 Tobiasz Przychodzeń Wrocław Kategoria II M Odlotowe rowery Daniel Przychodzeń M
118 Marcel Oliwa Wrocław Kategoria III M BIKE LOVERS Zbigniew Oliwa M
119 Tosia Rasiewicz Wrocław Kategoria II K Hogwart Agnieszka Rasiewicz K
120 Aleksander Bieszczad Wrocław Kategoria III M Szatany Mateusz Stępień M
121 Maciej Diesner Wrocław Kategoria II M Wojownicze Żółwie Ninja Michał Diesner M
122 Agnieszka Michoń Wrocław Kategoria III K AgaTeam Maciej Michoń K
123 Adam Rawski Wrocław Kategoria II M leśne wilki Tomasz Rawski M
124 Ola Dusza Wrocław Open K Duszyczka Krzysztof Dusza M
125 Paweł Dusza Wrocław Kategoria III M O 1 PK za daleko Krzysztof Dusza M
126 Kasia Dusza Wrocław Kategoria II K O 1 PK za daleko Jowita Dusza K
127 Wojciech Konieczny Wrocław Kategoria II M SZYBKIE REKINY Grzegorz Konieczny M
128 Hanna Nowak Wrocław Kategoria I K Nowak Tomasz Nowak M
129 Sara Golach Wrocław Kategoria I K GOLASZKI Przemyslaw Golach M
130 Małgosia Gruszczyńska Wrocław Kategoria I K Gruszki Bartek Gruszczyński M
131 Marcin Włodarczak Wrocław Kategoria I M Megamocni Mateusz Włodarczak M
132 Michał Głowik trzcinica Open M Team Mtb Głowik Józef Głowik M
133 Igor Wójcik Wrocław Kategoria Ia M Szybki Gonzo Paweł Wójcik M
134 Igor Garczyński Wrocław Kategoria I M Garczki Paweł Garczyński M
135 Kacper Przychodzeń Wrocław Kategoria Ia M Odlotowe rowery Sabina Jakubowska-Przychodzeń K
136 Mikołaj Banyś Wrocław Kategoria I M Jastrzębie Jakub Banyś M
137 Patrycja Banyś Wrocław Kategoria Ia K Dzwoneczki Katarzyna Banyś K
138 Adam Łobos Wrocław Kategoria Ia M Łobuzy Łukasz Łobos M
139 Oskar Czołowski Wrocław Kategoria II M Ozi Team Tomasz Czołowski M
140 piotr cybulski Wrocław Kategoria II M iron man krzysztof cybulski M
141 Zosia Waśniowska Wrocław Kategoria II K Wasiory Artur Waśniowski M
142 Piotr Najbar Wrocław Kategoria I M NAJ-BIKES Grzegorz Najbar M
143 Aleksander Łukszan Wrocław Kategoria I M Iniemamocni Łukasz Łukszan M
144 Kacper Skrzypek Wrocław Kategoria I M Heroes Konrad Skrzypek M
145 Jacek Kopaczewski Wrocław Open M pasjonaci 1 Dariusz Kopaczewski M
146 Agata Kopaczewska Wrocław Open K super team Malgorzata Kopaczewska K
147 Natan Alminas wroclaw Kategoria I M Geleziniai Ramunas Alminas M
148 DOMINIK TYLUŚ Wrocław Kategoria I M DODO9 PAWEŁ TYLUŚ M
149 DAMIAN BRZEZIŃSKI Wrocław Kategoria I M FAJNI BOYS MAREK BRZEZIŃSKI M
150 STASZEK ADAMUS Wrocław Kategoria II M TRANSFORMERS KRZYSIEK ADAMUS M
151 Marcin Jon SIECHNICE Kategoria II M Jonki Marcin Jon M
152 Marek Majchrzak Wrocław Kategoria I M Majcherki Wioletta Majchrzak K
153 Ewa Majchrzak Wrocław Kategoria Ia K Majcherki Paweł Majchrzak M
154 Adam Niedbajło Wrocław Kategoria I M Pogromcy dwóch kółek Piotr Niedbajło M
155 Maja Geremesz Kąty Wrocławskie Kategoria II K Gerower jacek geremesz M
156 Maciej Miłek Wrocław Kategoria Ia K serwiskotlow.com Maciej Miłek M
157 Elżbieta Roman Brzeg Open M Niezniszczalni Marek Kowalik M
158 Ignacy Kowalik Wrocław Kategoria I M Niezniszczalni II Elżbieta Kowalik K
159 Agnieszka zaklada Smolec Kategoria II M usmieszek agnieszka zaklada K
160 Jan Janik Wrocław Kategoria II M Chude BYKI Paweł JaniK M
161 Anastazja Shestachuk Wrocław Kategoria I K Chuky Dima Shestachuk M
162 Maciej Borkowski Miłoszyce Kategoria II K Mocne dętki Maciej Borkowski M
163 Beniamin Buszewski Wrocław Kategoria II M Kartofle Beniamin Buszewski M
164 Marcin Włodarski Wrocław Kategoria I K Team 6 Marcin Włodarski M
165 Marcin BANASZKIEWICZ GRONÓWKO Kategoria III M ORZEŁ LIPNO Marcin Banaszkiewicz M
166 Weronika Mrugała Wrocław Kategoria I K Tata z córką Dariusz Mrugała M
167 Błażej Grot Wrocław Kategoria I M Groty Michał Grot M
168 Grzegorz Rodzewicz Wrocław Kategoria III M Dobrze zorientowani Krzysztof Rodzewicz M
169 Jakub Opala Wrocław Kategoria III M Waleczni Artur Opala M
170 Marta Opala Wrocław Open K Waleczni Danuta Opala K
171 KAROL NIEWIŃSKI Wrocław Kategoria Ia M MALI ZDOBYWCY DAWID NIEWIŃSKI M
172 Jan Kropidłowski Wrocław Kategoria I M NinjaGo Maciej Kropidłowski M
173 Jakub Graboń Wrocław Kategoria II M fatamorgana Marcin Graboń M
174 Marcin Malinowski Wrocław Kategoria I M Komary z Osobowic Bartosz Malinowski M
175 Anna Siedlecka Wrocław Kategoria Ia K Gąsienice-Błyskawice Piotr Siedlecki M
176 Tatiana Zwolińska Wrocław Kategoria Ia K KOLOROWI Michał Zwoliński M
177 Amelia Zwolinska Wrocław Kategoria Ia K KOLOROWI Dorota Kapera-Zwolińska K
178 Karol Zwoliński Wrocław Kategoria Ia M KOLOROWI Michał Zwoliński M
179 Paweł Malinowski Wrocław Kategoria II M Maliny dwie Katarzyna Tadaszak-Malinowska K
180 Franciszek Gorski Wrocław Kategoria I M szpryciarze Krystian Gorski M
181 Oliwia Kozubek Wrocław Kategoria I K Team ASAN Andrzej Kozubek M
182 Oskar Kozubek Wrocław Kategoria I M Team ASAN Andrzej Kozubek M
183 Jakub Sobczak Wrocław Open M Maślaki Michał Sobczak M
184 Kacper Niedziela Wrocław Kategoria III M The Sundays Rafał Niedziela M
185 Albert Piątkowski Wrocław Kategoria I M Bercik Team Piotr Piątkowski M
186 Karol Rożnowski Wrocław Kategoria III M Kurczaki z Rożna Przemysław Rożnowski M
187 Paweł Dyduch Wrocław Kategoria III M Dyduch Team Bogusław Dyduch M
188 Martyna Nowińska Bielany Wrocławskie Kategoria I K Wilczaki Grzegorz Nowiński M
189 Katarzyna Majcher-Buszewska Wrrocław Kategoria III K Kartofle 2 Katarzyna Majcher-Buszewska K
190 Jakub Majda wroclaw Kategoria II M PETARDY Tomasz Majda M
191 Mateusz Łysak Chrząstawa Wielka Open M Młode wilki Michał Łysak M
192 Antoni Sztandera Wrocław Kategoria I M Tata i syn Krzysztof Sztandera M
193 Kacper Wiech Wrocław Kategoria I M Aby do mety Krzysztof Wiech M
194 Piotr Łysak Chrząstawa Wielka Kategoria II M Młode wilki Michał Łysak M
195 Marta Matuszczak Wrocław Kategoria I K StarWars Bartosz Matuszczak M
196 Marta Bartkowska Wrocław Kategoria I K Marta Sylwia Bartkowska K
197 Ewa Bartkowska Wrocław Kategoria Ia K Ewa Arkadiusz Bartkowski M
198 Monika Lange Wrocław Kategoria III K Langusy Natasza Lange K
199 Karolina Miąso Wrocław Kategoria III K sprinterzy Marek Miąso M
200 Adam Lange Wrocław Kategoria II M Langusy Bartosz Lange M
201 Barbara Gil Wrocław Kategoria I K Czerwone Brzuszki Katarzyna Gil K
202 Joachim Lichwa Wrocław Kategoria II M Losroweros Adam Lichwa M
203 paweł iwanowicz wroclaw Kategoria I M Merkury i Wenus Renata Mielimąka K
204 Tymoteusz Bem Wrocław Kategoria II M Losroweros Adam Lichwa M
205 Mateusz Cziber Wysoka Kategoria I M najszybsiejsi.pl Łukasz Cziber M
206 Patryk Steckiewicz Wrocław Kategoria I M Zgrani Team Piotr Steckiewicz M
207 Franciszek Chat Wrocław Kategoria I M Wspaniałe Tygrysy Grzegorz Chat M
208 Katarzyna Walczyk-Kijewska Wrocław Kategoria I K Sokoliki Andrzej Kijewski M
209 Karol Thiem Wrocław Kategoria I M Niebieski Kangurek Andrzej Thiem M
210 Jakub Górz Wrocław Kategoria II M rowerowa drużyna Małgorzata Górz K
211 Maria Machlańska Wrocław Kategoria I K Drużyna Pierścienia I Justyna Machlańska K
212 Jakub Buchla Wrocław Kategoria III M bike time Marcin Buchla M
213 Michał Buchla Wrocław Kategoria II M bike time Marcin Buchla M
214 Mateusz Rachuciński Wrocław Kategoria III M Sparta Zbigniew Rachuciński M
215 Damian Rachuciński Wrocław Kategoria I M Wielka Trójka Justyna Rachucińska K
216 Szymon Madaliński Wrocław Kategoria I M Superrowerzyści Marcin Madaliński M
217 Łukasz Madaliński Wrocław Kategoria Ia M Pogromcy Rowerów Danuta Kwiatek K
218 Maksymilian Niechciał Wrocław Kategoria I M Przecinaki z Kiełczowa Aneta Niechciał K
219 Antoni Bednarz Wrocław Kategoria II M Damy rade Andrzej Bednarz M
220 Bartłomiej Kucypera Wrocław Kategoria II M Rakiety Łukasz Kucypera M
221 Hanna Kucypera Wrocław Kategoria Ia K Iskierki Joanna Kucypera K
222 Filip Krupa Wrocław Kategoria Ia M KruFiMa Piotr Krupa M
223 Mateusz Krupa wroclaw Kategoria II M KruFiMa Magdalena Orłowska-Krupa K
224 Patryk Rachuciński Wrocław Kategoria I M Wielka Trójka Justyna Rachucińska K
225 Lucjan Roztowski Wrocław Kategoria I M Iglaki Igor Roztowski M
226 Mikołaj Maciejewski Wrocław Kategoria I M Maciejewscy Piotr Maciejewski M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kategoria I K 31
Kategoria I M 57
Kategoria Ia K 13
Kategoria Ia M 20
Kategoria II K 14
Kategoria II M 47
Kategoria III K 7
Kategoria III M 18
Open K 7
Open M 12
Kobiety 69
Mężczyźni 157
Wszyscy 226