Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Kategoria Jestem z powiatu wieruszowskiego Drużyna Służby mundurowe Rozmiar koszulki
1 Tomasz Błachowicz M Wieruszów M 30 TAK WieRUNszow NIE L
2 Kacper Owczarski M Wieruszów M 20 TAK - NIE XL
3 ADAM WALACIK M Kuźnica Skakawska M 20 TAK WieRUNszów NIE L
4 Łukasz Grycman M Smardze M 30 NIE MTB CART-PAC TEAM NIE M
5 Henryk Kukuła M Mirków M 20 TAK - NIE XL
6 Mateusz Cegiełka M Kaski M 20 TAK UKS GOK GALEWICE NIE M
7 Sergej Rybak M Winnica M 20 NIE - NIE S
8 Zbigniew Napierała M Wieruszów M 20 TAK - NIE XL
9 Bartosz Piasecki M Doruchów M 20 NIE Doruchów NIE L
10 ANGELIKA PIEKIELNA K CZASTARY K 20 TAK WIERUNSZÓW NIE S
11 Łukasz Krupa M Wieruszów M 30 TAK WieRUNszów NIE M
12 Dawid Lehmann M Kępno M 20 NIE Strazak TAK L
13 Jakub Frankowski M Wysocko Małe M 20 NIE PKP PLK SOLIDARNOŚĆ Ostrów Wlkp. TAK L
14 ANDRZEJ FRANKOWSKI M Ostrów Wlkp. M 50+ NIE PKP PLK Solidarność Ostrów Wlkp TAK M
15 Bartłomiej Mistygacz M Wierzchlas M 30 NIE - NIE M
16 Paweł Fischer M Wyszanów M 30 TAK - NIE M
17 Przemysław Kubacki M zacharzew M 40 NIE P.K.P PLK solidarność Ostrów Wlkp TAK L
18 Krzysztof Jakubowski M Sokolniki M 20 TAK UKS "Grom" Sokolniki TAK L
19 Konrad Parusiński M Wieruszów M 30 TAK WieRUNszów NIE M
20 Patryk Gawlik M Wieruszów M 30 TAK wieRUNszów NIE L
21 jan kowalski tadeusz kowalski M Walichnowy M 20 TAK - NIE M
22 Łukasz Stanek M Prusak M 20 TAK - NIE L
23 Kornelia Kozłowska K Rogoźno Wielkopolskie K 20 NIE Night Runners NIE S
24 Kajetana Kamińska K Poznań K 20 NIE Night Runners NIE M
25 Marcin Rychlik M Wyszanów M 30 TAK 10 Blog Opole TAK M
26 MACIEJ PRZYBYŁ M Szczecin M 40 NIE - NIE L
27 Kamila Musialska K Wieruszów K 20 TAK WieRUNszów NIE M
28 Przemysław Grabowski M Kraszewice M 30 NIE ZS Nr 2 Ostrzeszów NIE XL
29 Piotr KUCHARSKI M Zduńska Wola M 40 NIE BBL Zdunska Wola TAK L
30 Dagmara Diduch-Krupa K Kępno K 20 NIE - NIE S
31 Pawel Sawczuk M Biała Podlaska M 30 NIE - NIE L
32 Mirosław Starzec M Głubczyce M 30 NIE 10 Blog opole TAK L
33 Łukasz Kulczewski M Wrocław M 30 NIE KB Vamos Amigos Wrocław NIE M
34 Artur Olszewski M Sarnów M 20 NIE Bieg Po Smocze Jajo NIE L
35 Norbert Wolny M wieluń M 40 NIE - NIE L
36 NATALIA HECZKO K Galewice K 20 TAK - NIE M
37 Piotr Łobodziński M Bielsk Podlaski M 30 NIE 4Flex Sport Team NIE S
38 Maciej Urbański M Zduńska Wola M 20 NIE BBL Zduńska Wola NIE L
39 Rafał Kos M Wieruszów M 30 TAK - NIE L
40 MATEUSZ BEJGA M Daszewice M 20 NIE - NIE M
41 Marcin Świeściak M Wieruszów M 30 TAK - NIE L
42 Kamil Lerka M Sokolniki M 20 TAK - NIE L
43 Grzegorz Laskowski M Wrocław M 20 NIE - NIE M
44 ANTONI DĄDELA M Krzepice M 50+ NIE KB Florian Zajączki Drugie NIE L
45 Adrian Drwalewski M Bolesławiec M 20 TAK - NIE L
46 ROMAN MODRZEJEWSKI M grabów nad prosną M 40 NIE kings of metal NIE M
47 Dariusz Krupiński M Łódź M 30 NIE - NIE M
48 KRYSTYNA Heinze K WSCHOWA K 20 NIE - NIE S
49 Elżbieta Heinze K WSCHOWA K 20 NIE - NIE S
50 Karol Dąbrowski M Wieruszów M 30 TAK WieRUNszów NIE L
51 Mariusz Rój M Sarnów M 40 NIE - NIE XL
52 Jarosław Kasendra M Gliwice M 50+ NIE - NIE XL
53 Jarosław Dylak M Wieruszów M 40 TAK -------- NIE XL
54 Arkadiusz Osiński M Toruń M 30 NIE Ferdek Kiepski Super Star NIE M
55 Damian Kucharski M Zdunska Wola M 20 NIE - TAK L
56 Beata Kapuścik K Zduńska Wola K 20 NIE - NIE M
57 MARIUSZ SZAFLIK M ŁASK M 40 NIE Łódź Running Team TAK L
58 Marta Ciszewska K Cieszęcin K 40 TAK - NIE S
59 Tomasz Ilski M Poznań M 20 NIE - NIE M
60 Justyna Wróbel K Wieruszów K 20 TAK - NIE M
61 Iwona Wicha K Góra Kalwaria K 20 NIE OK! Sport Warszawa NIE M
62 Wojciech Pisula M Wieruszów M 30 TAK - NIE L
63 Łukasz Nikodem M Mikorzyn M 20 NIE --- NIE M
64 Łukasz Hoiński M Kępno M 20 NIE - NIE S
65 Łukasz Bartela M Wieruszów M 30 TAK WieRUNszów NIE L
66 Katarzyna Lisowska K Kępno K 20 NIE - NIE S
67 Katarzyna Werner K Malanów K 20 NIE - NIE S
68 Piotr Werner M Malanów M 20 NIE Maraton Turek NIE M
69 Czesław Werner M Malanów M 50+ NIE Florian Chojnice NIE M
70 Piotr Michałowski K Łódź K 40 NIE ATLAS RUNNING TEAM NIE M
71 Maciej Białas M Wyszyna M 20 NIE Baszta Wyszyna TAK L
72 Maciej Dawidziuk M Złotoryja M 30 NIE ENERVIT Team TAK M
73 MARCIN POCHROŃ M wieluń M 20 NIE WIERUNSZÓW NIE M
74 Kornel Czekaj M Olszyna M 20 NIE - NIE M
75 Patryk Karbowski M Wyszanów M 20 TAK - NIE L
76 Norbert Piekielny M Klon M 20 NIE - NIE M
77 Tomasz Seiffert M Kępno M 30 NIE Klub wspinaczkowy "AA" NIE L
78 Łukasz Rudzki M Augustów M 30 NIE - TAK L
79 Pawel Wereckij M Doneck M 30 NIE - NIE M
80 Witalij Marynycz M Zaporozzja M 20 NIE - NIE M
81 Rafał Przybył M Wyszanów M 40 TAK - NIE XL
82 Karol Kazuś M Wieruszów M 30 TAK WieRUNszów NIE L
83 Krzysztof Madej M Łódź M 20 NIE - NIE L
84 Magdalena Kucińska K Warszawa-Wesoła K 30 NIE - NIE M
85 Piotr Nowak M Warszawa M 30 NIE BOOTCAMP POLSKA NIE L
86 MARCIN KUJAWA M zacharzew M 40 NIE - NIE XL
87 Walentyna Kiljarska K Mykolajow K 20 NIE - NIE S
88 Sebastian Oleksy M Piekary Śląskie M 30 NIE - NIE L
89 ARKADIUSZ SMOLIS M Jeziorna M 30 TAK - NIE L
90 Kamil Waszczykowski M Czarnocin M 30 NIE BADEX TAK XL
91 Paulina Lipska K Warszawa K 20 NIE - NIE S
92 SERGII OKSENIUK M luck M 30 NIE MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE L
93 Łukasz Sikorski M Józefów M 20 TAK - TAK L
94 Marek Krzak M GRĘBANIN M 20 NIE KS GEPARD KĘPNO NIE M
95 aleksandr OKSENIUK M luck M 30 NIE MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE L
96 KATARZYNA PODGÓRNY K Tarnowskie Góry K 40 NIE NIE NIE S
97 viktoriya OKSENIUK K luck K 20 NIE MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE S
98 olena FEDOROVA K kiew K 20 NIE MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE S
99 maksim GUDEMCHUK M kiew M 20 NIE MK LUCHESK-LKB RUDNIK NIE L
100 Bartosz Spychalski M Kalisz M 30 NIE KTK Cyklista Kalisz NIE L
101 Paweł Duda M Psary M 20 NIE --- NIE L
102 MARIUISZ PIEKIELNY M CZASTARY M 30 TAK WIERUNSZÓW NIE L
103 Ania Hazubska K Ostrzeszów K 20 NIE AKTYWNY OSTRZESZÓW NIE M
104 Jan Cieśla M Rudniki K 20 NIE Falstart Rudniki NIE S
105 JAN CIEŚLA M Rudniki M 50+ NIE FASTART RUDNIKI NIE L
106 Andrzej Wachowski M Bukowina M 40 NIE - NIE XL
107 Zbigniew Micuła M WOLBROM M 50+ NIE Wolbrom Team NIE M
108 Robert Skomro M WOLBROM M 40 NIE Wolbrom Team NIE XL
109 Grzegorz Jurek M Kalisz M 40 NIE wkaliszu.pl NIE L
110 Marcin Kasperczyk M Ostrzeszów M 30 NIE - NIE XL
111 Łukasz Lis M Mieleszyn M 30 TAK - NIE L
112 Radosław Toboła M Mieleszyn M 20 TAK - NIE M
113 BARTOSZ KARKOSZKA M Ostrzeszów M 30 NIE Aktywny Ostrzeszów NIE L
114 Maciej Cieciuch M Polanica Zdrój M 40 NIE OLAWS Złotoryja TAK M
115 Maciej Michalski M Wrocław M 20 NIE - NIE XL
116 Magdalena Kowalczyk K Ostrów Wlkp. K 30 NIE - NIE S
117 Paweł Królik M Osiek M 30 TAK - NIE XL
118 Kasia Jeruszka K Zabrze K 30 NIE - NIE M
119 KRZYSZTOF JERUSZKA M Zabrze M 30 NIE - NIE L
120 ŁUKASZ KACHEL M Katowice M 30 NIE - NIE L
121 Sebastian Kachel M Chorzów M 30 NIE - NIE S
122 JERZY PŁONKA M Kraków M 20 NIE NIE WIDZĘ PRZESZKÓD NIE L
123 BARTŁOMIEJ NIESYCZYŃSKI M WADOWICE M 20 NIE NIE WIDZĘ PRZESZKÓD NIE XL
124 TADEUSZ RAMS M WOLBROM M 40 NIE - NIE L
125 Tomasz Zając M Bardo M 50+ NIE ultimasport.pl Timing NIE M
126 MACIEJ PRZYBYŁ M Szczecin M 40 NIE - NIE L
127 WIKTOR BASIŃSKI M Rudniki M 50+ NIE FALSTART RUDNIKI NIE XL
128 DAMIAN DYDUCH M GRĘBANIN M 20 NIE GEPARD KĘPNO NIE M
129 JAGODA RZUN K TOPOLA K 20 NIE - NIE M
130 JAKUB PARUSZEWSKI M RUDA KOMORSKA M 30 NIE - NIE M
131 MACIEJ JASIŃSKI M Wieruszów M 20 TAK AZS PWR WROCŁAW NIE XL
132 MARTYNA DĄBROWSKA K TOPOLA K 20 NIE - NIE M
133 MATEUSZ BEJGA M Daszewice M 20 NIE - NIE M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 20 21
K 30 3
K 40 3
K 50+ 0
M 20 41
M 30 41
M 40 16
M 50+ 8
Kobiety 26
Mężczyźni 107
Wszyscy 133