Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 3 Orzeł Lipno
2 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 2 EURO-ROWER. PL
3 Mateusz KADŁUBEK Śrem wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 Goggle Pro Active Eyewear
4 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy K EURO-ROWER.PL
5 Paweł Konieczny Osieczna wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 2 EURO-ROWER.PL
6 Tomasz Soszyński Krzywiń wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 EURO-ROWER.PL
7 Maja Kierzek Września wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy K FONZIE Team
8 Adam Piotrowski Września wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 FONZIE Team
9 ŁUKASZ MARCINIAK Leszno wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 EURO-ROWER.PL
10 Marcin Marciniak Krzywiń wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 EURO-ROWER.PL
11 Tomek Baer Krzywiń wyścig juniorski: 3 km biegu przełajowego + 7,5 km rower JUNIOR JUNIORKA OPEN -
12 Szymon Losy Krzywiń wyścig juniorski: 3 km biegu przełajowego + 7,5 km rower JUNIOR JUNIORKA OPEN brak
13 JERZY JANASZAK Krzywin wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 3 GKR Gostyń
14 Grzegorz Wolnik Kościan wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 TGV Club
15 Sandra Samolewska Wilkowice wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 -
16 Jacek Zagrobelny Krzywiń wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 2 -
17 Konrad Konkol Miastko wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 Orzeł Lipno
18 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 2 4 TEAM
19 Łukasz Bartkowiak Kościan wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 BIKE SERWIS
20 BRONISŁAW SIKORA Leszno wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 3 ŚMIGŁO OSIECZNA
21 Sandra Samolewska Wilkowice wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy K -
22 Tomasz Durkiewicz Dębno k.Stęszewa wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 2 RC MARUDERIA
23 TOMASZ NOWAK Śrem wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 2 REHAU RELAZZO TEAM
24 Dominik Frąckowiak Nietążkowo wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 Orzeł Lipno
25 Magdalena Soszyńska-Jęcz Krzywiń wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy K EURO-ROWER.PL
26 Robert Furmańczak Leszno wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 2 EURO-ROWER.PL
27 KAMIL KOWALSKI Leszno wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 -
28 Maciej Michalski Gostyń wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 2 GKR Gostyń
29 Jakub Walkowiak Wyciążkowo wyścig juniorski: 3 km biegu przełajowego + 7,5 km rower JUNIOR JUNIORKA OPEN LIKE TEAM
30 Tomek Kurpisz Krzywiń wyścig juniorski: 3 km biegu przełajowego + 7,5 km rower JUNIOR JUNIORKA OPEN brak
31 Piotr Pawlak Kościan wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 EL-TIM-LESZNO
32 Marcin Jankowski Głogów wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 EURO-ROWER.PL
33 Krzysztof Kokot Poznań wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 Poznań
34 Adam Marciniak Gostyń wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 2 EURO-ROWER.PL
35 Michał Majchrzak Nowy Lubosz wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 TGV Club/NODON
36 Dawid Wieczorko Poznań wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 -
37 Martyna Paszkowska - wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy K -
38 Piotr Przybył Poznań wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 1 Zgrupka Luboń
39 Joanna Kowalczyk Nowy Lubosz wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy K EURO-ROWER.PL
40 Jacek Kuik - wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy M 3 EURO-ROWER.pl
41 Kinga Łukaszkiewicz Starkowo wyścig główny: 3 km bieg przełajowy + 15 km rower 1,5 km bieg przełajowy K Orzeł Lipno


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR JUNIORKA OPEN 4
K 7
M 1 17
M 2 9
M 3 4
Kobiety 8
Mężczyźni 33
Wszyscy 41