Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Posiadam licencję kolarską
1 Tomasz Jakubiec Strzelin MEGA - 1 STS EXTREME NIE
2 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice GIGA - 1 UKS MOTO Jelcz-Laskowice NIE
3 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice MEGA - 1 TMIP MTB TEAM -
4 Katarzyna Białowąs Strzelin MEGA - - Sklep Rowerowy Bike Finger -
5 Marta Cerulewicz Strzelin FAMILY - - mati steam -
6 Mateusz Cerulewicz Strzelin FAMILY - - mati steam -
7 Paweł Cerulewicz Strzelin MINI - 1 mati steam -
8 Michał Grzeszczak Wrocław GIGA - 1 TORQ -
9 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów MEGA - - DDZ -
10 oskar natołoczny Polanica Zdrój MINI - - Wąs Sport MAXXIS -
11 Leszek Szymkowski Strzelin MINI - - LG OLD BOY -
12 Adam Dyduch Strzelce Opolskie MINI - 1 - -
13 Adam Ptak Zabrze MEGA - 1 - -
14 Miłosz Pogoda Wilczyce FAMILY - 1 MM TEAM -
15 Mariusz Pogoda Wilczyce FAMILY - 1 MM TEAM -
16 Arek Błachut Brzeźnica MINI - - DOBRY ROWER -
17 Waldemar Baran Namysłów MINI - - HARDCORE HOLIDAYS MTB -
18 GRZEGORZ WĄSOWICZ Otmuchów MEGA - - "Szprycha" Nysa -
19 Piotr Glita Bytom GIGA - 1 - -
20 Sebastian Tomaszewski Krzelków MEGA - - - -
21 Jadwiga Tomaszewska Krzelków FAMILY - - - -
22 Teresa Tomaszewska Krzelków FAMILY - - - -
23 Michał Kostecki Kamieniec Wrocławski MINI - - JAKO SPORT,ANTODENT,KWR Cycling Team,Kellys NIE
24 Łukasz Krawczyk Dzierżoniów MEGA - 1 DDZ -
25 Marcin Jon SIECHNICE MEGA - - - -
26 Jacek Urban Oława MEGA - 1 - -
27 Dariusz Baran Strzelin MEGA - 1 STS EXTREME -
28 Zuzanna Baran Strzelin FAMILY - 1 Zuzia Team -
29 Anna Baran Strzelin FAMILY - 1 Zuzia Team -
30 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie MEGA - - - -
31 Andrzej Rudner Mikołów MEGA - - - -
32 Andrzej Buczak Bystrzyca Oławska MEGA - 1 - -
33 Wiktor Buczak Bystrzyca Oławska MEGA - 1 - -
34 KATARZYNA KACZMARSKA Wrocław MINI - - - -
35 Paweł Maciąg Oława MINI - - - -
36 Jakub Jakimiuk Wrocław MINI - 1 - -
37 Bartłomiej Kotlarski Wrocław MEGA - - - -
38 Dariusz Marcisz Strzelin MEGA - - - -
39 Marzena Jakubiec Strzelin MINI - 1 Osadkowski Team -
40 Krzysztof Szary Wałbrzych MINI - - Sowie Team -
41 David Molenda Strzelin MEGA - 1 FatTireFury -
42 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA - - - -
43 Artur Badowski Burkatów MEGA - - - NIE
44 DANIEL BELICA Zabrze MEGA - 1 - -
45 PIOTR WĘGRZYN Zabrze FAMILY - 1 - -
46 TOMASZ WALCZYK Zabrze MEGA - 1 - -
47 Sebastian Regulski Zabrze MINI - 1 - -
48 SEBASTIAN REGULSKI Zabrze MINI - 1 - -
49 KRZYSZTOF KOMOSA Zabrze FAMILY - 1 - -
50 Agnieszka Pilch Strzelin MEGA - - - -
51 Sebastain Rosenau Występ GIGA - - MTB DĄB POTULICE TEAM -
52 Marcin Szymański Oława MEGA - - Salon Meblowy ALNUS Jelcz-Laskowice -
53 Wojciech Krzyżak Cieszyn GIGA - 1 - -
54 Michał Kohut Goleszów GIGA - 1 - -
55 Julia Stępień Strzelin FAMILY - - - -
56 Agnieszka Stępień Strzelin FAMILY - - - -
57 Andrzej Komorowski Inowrocław GIGA - 1 - -
58 Tomasz Nowak Oława MEGA - 1 Syntetyk MTB Tim ;) NIE
59 Sebastian Klemens kuropatnik MEGA - 1 STS EXTREME -
60 Piotr Michurski Brzeg MEGA - 1 Syntetyk MTB Tim ;) -
61 Adrian Biczyński Strzelin MEGA - 1 - -
62 Jerzy Kaczmarczyk Strzelin MINI - 1 STS EXTREME NIE
63 Mariusz Prusak Skalice GIGA - 1 - -
64 Sebastian Sakowski Wrocław MEGA - 1 Im-Motion Team Wrocław -
65 Artur Marzec Bielawa MEGA - - Lincol Electric bester bike team Bielawa -
66 daniel wiśniewski Wrocław MEGA - 1 ------- -
67 Mateusz Wojcieszonek Strzelin MEGA - 1 - NIE
68 Rafał JANKOWSKI Smolec GIGA - - Toyota Nowakowski -
69 Maciej Baran Żórawina MEGA - 1 - -
70 Kajetan Zorzycki Chróścina MINI - 1 - NIE
71 Karol Sopoliński Wójcin GIGA - 1 SISU-OWB team -
72 Piotr Cerulewicz Strzelin MINI - - SPARTA TEAM -
73 Michał Grzeszczak Wrocław MEGA - 1 TORQ NIE
74 Piotr Niciejewski Knurów GIGA - 1 FeByS PRO SERVICE BIKE TEAM -
75 Paweł Okopski Brzeg MEGA - 1 Syntetyk MTB Tim ;) -
76 Piotr Gostrowski Strzelin MINI - - - -
77 Sławomir Kińczyk Oława MEGA - - Kin-Spaw -
78 Roman Filipiak Wrocław MEGA - 1 Ogień w Szopie MTB -
79 Stanisław Nikiel Oława MEGA - 1 - -
80 JERZY WINNICKI Wrocław MINI - - - -
81 Piotr Jedraszczyk Wrocław MINI - - - -
82 Andrzej Szałapata Ciepłowody MINI - 1 SGR Srebrna Góra -
83 Rafał Chaszczewicz Strzelin MEGA - 1 CYGAŃSKIE DZIAŁO -
84 Rafał Berestka gęsiniec MEGA - - grombike -
85 Janusz Czemarmazowicz Stary Wielisław MEGA - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej -
86 Łukasz Czemarmazowicz Stary Wielisław MEGA - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej -
87 Maria Głośnicka Wąwolnica FAMILY - 1 - -
88 Zofia Głośnicka Wąwolnica FAMILY - 1 - -
89 Krzysztof Mitręga Grodków MINI - 1 mitru MTB -
90 Krzysztof Kraśnicki Wojkowice MINI - 1 AŚ Sosnowiec -
91 Paweł Kraśnicki Wojkowice FAMILY - 1 - -
92 Grzegorz Szczepański Bielawa MINI - 1 A.Ś.Dzierżoniów -
93 krzysztof kania Strzelin MEGA - 1 - NIE
94 Agnieszka Matysiak Lubań MEGA - - - -
95 Bartłomiej Kwaśny Strzelin MEGA - 1 - -
96 Piotr Głód-Kamiński Strzelin MINI - 1 Korba Team NIE
97 Renata Miarecka Bystrzyca Oławska MEGA - - - NIE
98 Daniel Miarecki Bystrzyca Oławska MEGA - - - NIE
99 Łukasz Rus Grodków MEGA - 1 JRG GRODKÓW NIE
100 Andrzej Puć Szalejów Górny MEGA - 1 - NIE
101 DareuSGR Młotek Przyłęk MEGA - 1 ŻABA. :) NIE
102 Paweł Lewański Sobótka MINI - 1 GREENLAN X-TEAM SOBÓTKA NIE
103 Paweł Buganiuk Oleszna MINI - - GREENLAN X-TEAM SOBÓTKA NIE
104 Ryszard Rokosz Wrocław MINI - - - NIE
105 wojciech pietruszka Wrocław MINI - - - NIE
106 Mariusz Bartnik Przyłęk MEGA - 1 Peak Industrial NIE
107 Przemysław Lewandowski Namysłów GIGA - 1 Mitutoyo Dema PWR Team NIE
108 Tomasz Warpas Wołów MEGA - - - NIE
109 Marek Oleszczuk Lubiatów MEGA - - SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM NIE
110 Tomasz Hajdamowicz Sobótka FAMILY - - GreenLan X-Team Sobóka NIE
111 Gabriela Hajdamowicz Sobótka FAMILY - - GreenLan X-Team Sobóka NIE
112 Borys Hajdamowicz Sobótka FAMILY - - GreenLan X-Team Sobóka NIE
113 Oskar Hajdamowicz Sobótka FAMILY - - GreenLan X-Team Sobóka NIE
114 Marcin Furtak gesiniec MEGA - 1 - NIE
115 Daniel Oszczęda Wrocław MEGA - 1 - NIE
116 Robert Regner Oława GIGA - 1 Świat Roweru Welda Omega Team NIE
117 Andrzej Jędrzejowski Strzelin MEGA - 1 - NIE
118 Piotr Panek Wrocław MEGA - - ADEX BIKE TEAM WROCŁAW NIE
119 Przemysław Ozimek Przeworno MEGA - 1 - NIE
120 Robert Kopeć Wałbrzych MEGA - - - NIE
121 Karol Rutski Wrocław MEGA - 1 Sport-Profit Cannondale Team NIE
122 Monika Piotrowska Wrocław MINI - - STS Extreme NIE
123 JACEK TUBICZ Wrocław MEGA - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
124 Adam Druszcz Strzelin MINI - 1 - NIE
125 Dorota Szul Wrocław MEGA - - Sport Profit Cannondale Team NIE
126 Robert Bil SARBY MINI - 1 - NIE
127 Jacek Paszkowski Strzelin MEGA - 1 - NIE
128 Krzysztof Maciejewski Strzelin MINI - 1 STS Extreme NIE
129 Godzisław Wieczorkowski Łany MINI - 1 Łany Cycling Team NIE
130 Michał Wieczorkowski Łany MINI - 1 Łany Cycling Team NIE
131 Bartłomiej Wieczorkowski Łany Wielkie MINI - 1 Łany Cycling Team NIE
132 Katarzyna Sosin Strzelin FAMILY - - - NIE
133 Mikołaj Dziewa Bardo MEGA - - SGR Srebrna Góra TAK
134 Bogdan Kwinta Dzierżoniów MEGA - 1 - NIE
135 Adrian Pietrykowski Przeworno MINI - 1 - NIE
136 Rafał Putyra Gajków MEGA - 1 - NIE
137 marek adamów Opole MINI - - - NIE
138 jola adamów Opole MINI - - - NIE
139 Anna Michalak-Warżała Wrocław MINI - - BRT Wrocław NIE
140 Michał Mitek Jelcz-Laskowice MINI - 1 - NIE
141 Mariusz Kamiński Smolec GIGA - 1 Molto MTB Team NIE
142 MONIKA STRYCHAR Wrocław MEGA - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
143 GRZEGORZ STRYCHAR Wrocław GIGA - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
144 Jakub Grabarek Dobrzykowice MINI - 1 makapaka Dobrzykowice Cycling Team NIE
145 Konrad Grabarek Dobrzykowice MINI - 1 makapaka Dobrzykowice Cycling Team NIE
146 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie MINI - - SGR Srebrna Góra NIE
147 Anna Tracz Strzelin MINI - 1 - NIE
148 Jacek Kalinowski Wrocław MINI - - - NIE
149 Krzysztof Koczela Smolec MEGA - 1 Polska Na Rowery NIE
150 Dorota Koczela Smolec MINI - 1 Polska Na Rowery NIE
151 Mariusz Niewczas Brzeg MEGA - 1 Syntetyk MTB Tim ;) NIE
152 Dariusz Sebzda SIECHNICE MINI - 1 - NIE
153 Wojciech Łuczyński Wrocław MEGA - - - NIE
154 Beata Druszcz Strzelin FAMILY - - - NIE
155 Grzegorz Druszcz Strzelin FAMILY - - - NIE
156 Sebastian Druszcz Strzelin FAMILY - - - NIE
157 PAWEŁ MAZIARZ Oława MEGA - 1 świat roweru welda omega team NIE
158 Wojciech Węgier Oława MEGA - - - NIE
159 Paweł Chrzanowski Oława MEGA - - - NIE
160 Łukasz Chrzanowski Oława MEGA - - - NIE
161 Konrad Kellner Gębczyce MINI - - - NIE
162 PAWEŁ CHMURA Strzelin FAMILY - 1 - NIE
163 Gabriela Chmura Strzelin FAMILY - 1 - NIE
164 Dawid Cerekwicki Sokołowsko MEGA - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
165 Paweł Bubnowski Wrocław GIGA - 1 Molto MTB Team NIE
166 Rafał Jarząbek Wrocław MEGA - - jarząbki NIE
167 Tomasz Kurek Wrocław MINI - 1 - NIE
168 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław MINI - 1 - NIE
169 Maciej Rybotycki Wrocław GIGA - 1 Onninen Team NIE
170 Sławomir Dacyszyn Wiązów FAMILY - - - NIE
171 Wiktor Dacyszyn Wiązów FAMILY - - - NIE
172 Ryszard Pawluczuk Strzelin MINI - 1 - NIE
173 Igor Nyga Wiązów FAMILY - - - NIE
174 Beata Nyga Wiązów FAMILY - - - NIE
175 Michał Głodek Wiązów FAMILY - - - NIE
176 Łukasz Głodek Wiązów FAMILY - - - NIE
177 Marianna Glodek Wiązów FAMILY - - - NIE
178 anna Dacyszyn wiazow FAMILY - - - NIE
179 Maja Dacyszyn Wiązów FAMILY - - - NIE
180 JAN PADUCH Wałbrzych MEGA - 1 Team Bike Finger Wałbrzych NIE
181 Łukasz Góral Przeworno FAMILY - - - NIE
182 aleksander kaczmarczyk strzegów FAMILY - - AZI NIE
183 Dawid Grzywacz Opoczno MINI - 1 - NIE
184 Przemysław Janowicz Olesno MEGA - 1 STIVPOL MTB TEAM NIE
185 Wioletta Słowik Olesno MINI - 1 STIVPOL MTB TEAM NIE
186 Ryszard Maślak Opolnica MINI - - UKS KUSY Bardo NIE
187 Rafał Maślak Opolnica MINI - - UKS KUSY Bardo NIE
188 ARKADIUSZ OSIŃSKI gęsiniec FAMILY - - - NIE
189 KAROL OSIŃSKI gęsiniec FAMILY - - - NIE
190 Marcin Pokarowski Wrocław MINI - 1 - NIE
191 Grzegorz Bober Przeworno MINI - 1 - NIE
192 Wiktor Sury Bielawa FAMILY - - LKS Atom Dzierżoniów NIE
193 Jacek Sury Bielawa FAMILY - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
194 Krystian Kotlarz Lubin MEGA - 1 - NIE
195 Tomasz Jurek Wrocław MEGA - 1 BRT Wrocław NIE
196 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna MEGA - - MAXXIS WĄS SPORT NIE
197 Dorota Kruk Wrocław FAMILY - 1 - NIE
198 Roman Strackiewicz Chrząstawa Mała MEGA - 1 Leśne Dziadki i Babki NIE
199 ANDRZEJ DROZD Wrocław MEGA - 1 Mitsubishi Materials MTB FUN NIE
200 Paweł Wasieczko Wrocław MEGA - 1 - NIE
201 Krystian Kwaśny Strzelin MEGA - 1 STS EXTREME NIE
202 Grzegorz Sikora kuropatnik FAMILY - - MOJKÓW TEAM NIE
203 Robert Jakielaszek Strzelin MINI - 1 Osadkowski TEAM NIE
204 Arkadiusz Kuna Wrocław GIGA - - Mitutoyo Dema PWR Team NIE
205 MAREK SIEDLECKI Oława GIGA - 1 welda omega team NIE
206 Andrzej Prus CHWAŁOWICE MEGA - 1 SGR Srebrna Góra NIE
207 Borys Wasieczko Wrocław FAMILY - 1 - NIE
208 Patryk Druszcz Wiązów MINI - 1 - NIE
209 Grzegorz Sierpiński Wrocław MEGA - 1 Mitsubishi Materials Mtb Team NIE
210 Krzysztof Tatarczuk Mąkoszyce GIGA - 1 Shimano-Polska NIE
211 KRZYSZTOF HEREZO Jelenia Góra MEGA - 1 AŚ JELENIA GÓRA NIE
212 TOMASZ GÓRA Jelenia Góra MEGA - 1 AŚ JELENIA GÓRA NIE
213 TOMASZ MYŚLICKI Janowice Wielkie MEGA - 1 AŚ JELENIA GÓRA NIE
214 KRYSTIAN POGODA Jelenia Góra MEGA - - AŚ JELENIA GÓRA NIE
215 Wojciech Szklarczyk Wrocław MEGA - - - NIE
216 Jan Sikora kuropatnik FAMILY - - MOJKÓW TEAM NIE
217 Konrad Baliński Oleśnica MEGA - 1 TSR WIERUSZÓW TAK
218 Agnieszka ORZECHOWSKA Biały Kościół FAMILY - - - NIE
219 Robert Kucner Strzelin FAMILY - - - NIE
220 Joanna Mendera Bardo MINI - - BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA TAK
221 Łukasz Mendera Bardo MEGA - - - NIE
222 Patrycja Kucner Strzelin FAMILY - - - NIE
223 waldek jarosz wroclaw MEGA - 1 - NIE
224 Paweł ZARCZUK Wrocław GIGA - - INSS-POL MTB TEAM NIE
225 Michał Słowik Polanica-Zdrój MEGA - - - NIE
226 Jakub Kękuś Strzelin FAMILY - 1 Kuba Team NIE
227 Ewa Kękuś Strzelin FAMILY - 1 Kuba Team NIE
228 Jarosław Broda Mrozów MEGA - 1 Polska na rowery NIE
229 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów MINI - - - NIE
230 Michał Głowik trzcinica FAMILY - - Team Mtb Głowik NIE
231 Sylwester Sordyl Bielawa MEGA - - - NIE
232 Michał Broda Mrozów MEGA - 1 Polska na rowery NIE
233 Jacek Sztandera Wrocław MINI - 1 OsadkowskiTeam NIE
234 Rafał Adamczyk Wrocław GIGA - 1 IM-Motion Kross Team NIE
235 Mikołaj Sobczyk Strzelin FAMILY - - - NIE
236 Agnieszka Sobczyk Strzelin FAMILY - - - NIE
237 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra MEGA - - SGR Srebrna Góra NIE
238 Tomasz Sobczyk Strzelin FAMILY - - - NIE
239 Mateusz Cieślak Wrocław MINI - - BRT Wrocław NIE
240 DARIUSZ STAŃCZYK Tarnowskie Góry GIGA - 1 - NIE
241 Michał Drozdowski Strzelin MEGA - 1 Bike FreeRide NIE
242 Przemek Wójtowicz Kłodzko MEGA - - MAXXIS WĄS SPORT NIE
243 Tomasz Rozmus Wrocław MINI - - BRT WROCŁAW NIE
244 Grzegorz Czapiga BORECZEK MEGA - - Górzyn/BORECZEK NIE
245 Violetta Bubnowska Zawonia MINI - 1 MOLTO MTB TEAM NIE
246 Zbigniew Zaciewski Zawonia MINI - 1 MOLTO MTB TEAM NIE
247 Mariusz Mieczkowski Bielawa MEGA - - Lincol Electric bester bike team Bielawa NIE
248 Dorota Sztandera Wrocław MINI - 1 Zwycięska Team NIE
249 Witold Węglarz Bielawa GIGA - - Lincol Electric bester bike team Bielawa NIE
250 Piotr Szpila Ponikwa MINI - - MAXXIS WAS SPORT NIE
251 Romuald Muraszko Wrocław MEGA - 1 - NIE
252 Jaroslaw Domański Wrocław MINI - 1 - NIE
253 Julen Elguea Wrocław MINI - - Modeco MTB Team NIE
254 Aleksander Orzechowski Biały Kościół FAMILY - - - NIE
255 DOROTA ORZECHOWSKA Biały Kościół FAMILY - - - NIE
256 Mikołaj Visentin Wrocław GIGA - 1 Modeco MTB Team NIE
257 Joanna Kotlarz Lubin FAMILY - - - NIE
258 Amelia Kotlarz Lubin FAMILY - - - NIE
259 Mikołaj Jarząbek Brzeg FAMILY - - - NIE
260 Adam Leńczyk Wrocław MEGA - 1 POLSKA NA ROWERY NIE
261 Aleksandra Bondarewicz Wrocław FAMILY - 1 Bondziki NIE
262 Michał Ostrowski Strzelin MEGA - - Chicken Legs NIE
263 Jakub Sztandera Wrocław MINI - 1 ZwycięskaTeam NIE
264 Alicja Sztandera Wrocław MINI - 1 ZwycięskaTeam NIE
265 Mateusz Pietraszewski Wiązów FAMILY - - - NIE
266 Anna Głodek Wiązów FAMILY - - - NIE
267 Roman Marczuk Wałbrzych MEGA - 1 SOWIE Team NIE
268 Kajetan Konarski Nowa Ruda FAMILY - 1 UKS CENTRUM NOWA RUDA NIE
269 Antoni Konarski Nowa Ruda FAMILY - 1 UKS CENTRUM NOWA RUDA NIE
270 Justyna Pietraszewska Wiązów FAMILY - - - NIE
271 Miłosz Pietraszewski Wiązów FAMILY - - - NIE
272 Mirosław Lewandowski Namysłów MINI - 1 - NIE
273 Krzysztof Dombek Görlitz MEGA - - - NIE
274 Artur Garbowski Namysłów MINI - 1 - NIE
275 Paweł Leńczyk Wrocław MEGA - 1 Polska Na Rowery NIE
276 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin FAMILY - 1 UKS FENIKS STRZELIN NIE
277 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin FAMILY - 1 UKS FENIKS STRZELIN NIE
278 Paweł Rabiega Świebodzice MEGA - - SportFuel.pl NIE
279 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych MINI - 1 SOWIE TEAM NIE
280 Marek Wójciak Wrocław MINI - 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM NIE
281 Gabriela Wójciak Wrocław MINI - 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM NIE
282 Łukasz Muller Wrocław MINI - 1 - NIE
283 Marcin Olejniczak Strzelin MEGA - 1 - NIE
284 Krzysiek Korytynski Strzelin FAMILY - - SPIDER Team NIE
285 MONIKA JANIK Psary MEGA - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
286 Ewa Trojanowska Strzelin MEGA - - Leśne Dziadki i Babki NIE
287 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój MEGA - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
288 Aleksander Sokoliński Gliwice GIGA - 1 FeByS PRO SERVICE BIKE TEAM NIE
289 Mirosław Lubszczyk Knurów GIGA - - FeByS Pro Service Bike Team NIE
290 Wojciech Charyton wroclaw MEGA - 1 - NIE
291 Mariusz Szukalski SZEWCE MEGA - - MAXXIS WĄS SPORT NIE
292 Maciej Milewski Wrocław MEGA - 1 - NIE
293 Miłosz Wołoszczak Strzelin FAMILY - 1 Osadkowski TEAM NIE
294 Jakub Chudak Gościęcice FAMILY - 1 Osadkowski Team NIE
295 Szymon Olejnik Strzelin FAMILY - 1 Osadkowski TEAM NIE
296 julian sakowski Wrocław FAMILY - 1 - NIE
297 Szymon Olejnik Strzelin FAMILY - 1 Osadkowski TEAM NIE
298 Krzysztof Dytrych Wrocław MEGA - 1 - NIE
299 Maciej Chudak Gościęcice FAMILY - 1 Osadkowski Team NIE
300 Irek Wołoszczak Strzelin FAMILY - 1 Osadkowski TEAM NIE
301 Piotr Cieśla Strzelin FAMILY - 1 Osadkowski TEAM NIE
302 Małgorzata Nowacka Kłodzko MINI - 1 BRT Wrocław NIE
303 Krzysztof Łukaszewicz Wrocław MINI - - Sport-Profit Wrocław TAK
304 Waldemar Kulaszewicz Walim MEGA - 1 SOWIE TEAM NIE
305 Wojciech Korda Wiązów MINI - - Korba Team NIE
306 Mateusz Kulaszewicz Walim MEGA - 1 SOWIE TEAM NIE
307 Tomasz Różak Szczodre MINI - - - NIE
308 Paweł Perkowski Oława GIGA - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE
309 Marek Grzelak Kudowa Zdrój MEGA - - kkzk NIE
310 Piotr Łąk Józef Grochowski (tandem) Wrocław GIGA - 1 Sudety Kłodzko TAK
311 Ryszard Nowacki Wrocław MEGA - 1 TMIP MTB TEAM TAK
312 Aleksander Witkowski Strzelin FAMILY - - - NIE
313 Andrzej Witkowski Strzelin FAMILY - - - NIE
314 Urszula Witkowska Strzelin FAMILY - - - NIE
315 Alicja Witkowska Strzelin FAMILY - - - NIE
316 Mateusz Grygorczyk Stary Grodków MEGA - 1 - NIE
317 marcin nowicki Oława FAMILY - - - NIE
318 Krzysztof Nowicki Oława FAMILY - - - NIE
319 Marek Geciów Oława FAMILY - - - NIE
320 Kamil Ignatowicz Oława FAMILY - - - NIE
321 janusz Ignatowicz Ścinawa Polska FAMILY - - - NIE
322 Łukasz Buszczak Henryków MEGA - - - NIE
323 Adrian Biksa Kędzierzyn-Koźle GIGA - - - NIE
324 Dariusz KARP Biały Kościół FAMILY - - Karp TREK MTB NIE
325 Dominik KARP Biały Kościół FAMILY - - Karp TREK MTB NIE
326 MARCIN WRÓBEL Wrocław MEGA - - im-motion kross team NIE
327 Joanna Tybulczuk Oława MEGA - 1 - NIE
328 Grzegorz Bardadyn Wrocław MINI - - - NIE
329 PAWEŁ MARMON DYTMARÓW MEGA - - - NIE
330 mikolaj Kordybacha Wrocław FAMILY - - - NIE
331 Marek Nowakowski Przeworno MINI - - - NIE
332 milosz Kordybacha Wrocław FAMILY - - - NIE
333 Mikołaj Kordybacha Wrocław FAMILY - - - NIE
334 Stefan Kordybacha wroclaw FAMILY - - - NIE
335 Dominik Waligóra głuszyca MEGA - - Cranberry Team NIE
336 ROBERT POLAK Wrocław MINI - - Modeco MTB Team NIE
337 Patryk Chamuczyński Biały Kościół FAMILY - - Biały Rower NIE
338 Anna Chamuczyńska Biały Kościół FAMILY - - Biały Rower NIE
339 Zosia Chamuczyńska Biały Kościół FAMILY - - Biały Rower NIE
340 Arkadiusz Gralak Strzelin MINI - - UKS Feniks NIE
341 Bartek Lejczak Wiązów MINI - - Korba Team NIE
342 Andrzej Kraciński Kamieniec Ząbkowicki MEGA - - BRT Wrocław NIE
343 Paweł Grabczyk Wrocław MEGA - - - NIE
344 Kinga Wyrzucka Ostroszowice MEGA - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE
345 Sebastian Horodecki Ścinawka Średnia MINI - - - NIE
346 Joanna Horodecka Ścinawka Średnia FAMILY - - - NIE
347 Martyna Horodecka Ścinawka Średnia FAMILY - - - NIE
348 Michał Hanczel Krzywina MEGA - - GROM-BIKE NIE
349 Justyna Sokolińska Gliwice FAMILY - 1 FeByS PRO SERVICE BIKE TEAM NIE
350 Emil Sokoliński Gliwice FAMILY - 1 FeByS PRO SERVICE BIKE TEAM NIE
351 Miłosz Sokoliński Gliwice FAMILY - 1 FeByS PRO SERVICE BIKE TEAM NIE
352 Jakub Złoch Ludów Polski FAMILY - - - NIE
353 Andrzej Onyśko Ligota Mała GIGA - - IM-MOTION KROSS TEAM NIE
354 DARIUSZ WOJTAS Wilczyn MEGA - - - NIE
355 Anna Rozdolska Jelcz-Laskowice MEGA - - UKS MOTO Jelcz-Laskowice NIE
356 Grzegorz Lis Wrocław MINI - - MODECO MTB TEAM TAK
357 Łukasz Lis Smolec MINI - - MODECO MTB TEAM NIE
358 ROBERT KONSEK Strzelin MINI - - 1/2K NIE
359 Sabina Zalewska-Kruk gęsiniec FAMILY - - - NIE
360 Renata Oleszczuk Lubiatów MINI - - - NIE
361 Maria Kruk gęsiniec FAMILY - - - NIE
362 Szczepan Kuś Wrocław MEGA - - INSS-POL MTB Team NIE
363 Rafał Kawa Pławna MINI - - - NIE
364 Łukasz KAWA Pławna MINI - - - NIE
365 Karol Kawa Pławna FAMILY - - - NIE
366 Małgorzata Witkowska Wrocław MINI - - - NIE
367 Grzegorz Dziwenko niedźwiedź MEGA - - - NIE
368 MARIUSZ GIERKO Wrocław MEGA - - - NIE
369 Łukasz Bober Strzelin MINI - - - NIE
370 Iza Pondo Toszek MINI - - - NIE
371 Wojtek Pondo Toszek FAMILY - - Toszecka Grupa Kolarska NIE
372 Kuba Cebulski Ostroszowice MEGA - - - NIE
373 Renata Wasowicz Bielawa MEGA - - - NIE
374 Jadwiga Skierska SIECHNICE MINI - - 2 NIE
375 Marta Lis Oława MINI - - - NIE
376 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław MEGA - - IM-Motion Kross Team NIE
377 Hanna Grabczyk Wrocław FAMILY - - - NIE
378 Mateusz Paprocki Wrocław GIGA - - - NIE
379 Hanna Grabczyk Wrocław FAMILY - - - NIE
380 Aleksandra Grabczyk Wrocław FAMILY - - - NIE
381 Maja Grabczyk Wrocław FAMILY - - - NIE
382 Paulina Biksa K-Koźle MEGA - - Team Cart-Pack Bralin NIE
383 Marta Biksa K-Koźle MEGA - - Team Cart-Pack Bralin NIE
384 Dawid Markiel Srebrna Góra MEGA - - SGR Srebrna Góra NIE
385 Adam Sareło Wrocław GIGA - - - NIE
386 Paula Bernaczek Bardo MINI - - UKS KUSY BARDO NIE
387 Artur Korol Warszawa MEGA - - kiwiportal.pl NIE
388 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój MEGA - - - NIE
389 Maciej Kosmala Wałbrzych MEGA - - - NIE
390 Marysia Kruk gęsiniec FAMILY - - - NIE
391 Dąbrówka Kruk gęsiniec FAMILY - - - NIE
392 Krzysztof Bojanowski Brzeg FAMILY - - INTERSHOE NIE
393 Wojciech Pietras Szalejów Górny MEGA - - - NIE
394 Karol Rabiega Świebodzice MINI - - SportFuel.pl NIE
395 Matylda Szczecińska Wrocław MINI - - Sport Profit Cannondale Team TAK
396 Temida Szczecińska Wrocław FAMILY - - Sport Profit Cannondale Team NIE
397 wojciech osiński gesiniec FAMILY - - OIS team NIE
398 jakub osiński gesiniec FAMILY - - ois team NIE
399 Mateusz żurawski prusice GIGA - - Daleko Jeszcze? NIE
400 Roman Bęben Strzelin MINI - - SPIDER Team NIE
401 Julia Cieśla Strzelin FAMILY - - Osadkowski Team NIE
402 Michał Basiński Wrocław GIGA - - - NIE
403 Aleksander Basiński 51-678 MINI - - - NIE
404 Joanna Drzała Strzelin FAMILY - - - NIE
405 Mateusz Drzała Strzelin FAMILY - - - NIE
406 Krzysztof Drzała Strzelin FAMILY - - - NIE
407 Anna Błaszkiewicz Strzelin FAMILY - - - NIE
408 Paweł Błaszkiewicz Strzelin FAMILY - - - NIE
409 Grzegorz Komarzyniec Oleśnica MINI - - - NIE
410 Mariusz Mizia Wrocław MEGA - - BRT Wrocław NIE
411 BARTŁOMIEJ MUSZYŃSKI Strzelin FAMILY - - - NIE
412 Filip Sobocki Stachów MINI - - Korba Team NIE
413 Anna Ścigała Strzelin FAMILY - - - NIE
414 Przemek Koralewski Świdnica GIGA - - - NIE
415 PATRYCJA Muszyńska Strzelin FAMILY - - - NIE
416 Marcin Sieradzki Wrocław MINI - - Wrocławski Klub Kolarski TAK
417 Michał Szczerek Strzelin FAMILY - - - NIE
418 Piotr Szczerek Strzelin MEGA - - - NIE
419 Andrzej Cendrowski Jakubów MINI - - SPARTA TEAM NIE
420 Marcelina Hnatkowska Wiązów MINI - - MTB ŚWITEŹ WIĄZÓW NIE
421 Sebastian Mitręga Jelcz-Laskowice MEGA - - - NIE
422 Grzegorz Gołuch gęsiniec MEGA - - - NIE
423 Filip Gołuch gęsiniec FAMILY - - - NIE
424 Miłosz Gołuch gęsiniec FAMILY - - - NIE
425 Aneta Gołuch gęsiniec FAMILY - - - NIE
426 Jarek Danik Smolna MEGA - - - NIE
427 Mateusz Burnus Bardo MINI - - UKS Centrum Nowa Ruda TAK
428 Dorota Jąkała Strzelin MINI - - 1/2K NIE
429 Mirosław Hajdamowicz Sobótka FAMILY - - GreenLan X-Team Sobóka NIE
430 anna krzysztofczyk Srebrna Góra FAMILY - - SGR Srebrna Góra NIE
431 Jakub Drozdowski Strzelin FAMILY - - Ironmany NIE
432 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra MEGA - - SGR Srebrna Góra NIE
433 kasjan Ferenc Przyłęk MINI - - Kusy NIE
434 Teresa Chanik Strzelin FAMILY - - Ironmany NIE
435 Adriano Ferenc Przyłęk MINI - - Kusy Bardo NIE
436 Jarosław Kielar Srebrna Góra MINI - - SGR Srebrna Góra NIE
437 Przemysław Hajdamowicz Sobótka FAMILY - - GreenLan X-Team Sobótka NIE
438 Ryszard Hajdamowicz Sobótka FAMILY - - GreenLan X-Team Sobótka NIE
439 Paulina Nowakowska Strzelin MINI - - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 92
Mężczyźni 347
Wszyscy 439