Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Stanislaw Lancucki Stalowa Wola 5KM + 10KM - SKB STALOWA WOLA
2 Klaudia Pękala Żyraków 5KM - -
3 Grzegorz Chełmicki Warszawa 5KM - PZU SPORT TEAM
4 Małgorzata Chełmicka Warszawa 5KM - -
5 Franciszek Zieliński Głogów Małopolski 10KM - -
6 Ireneusz Jezuit Dębica 10KM - KB Maratończyk Dębica
7 Jerzy Predki Hermanowa 10KM - Wybiegamy w Przyszlość
8 Łukasz Pasierb Rzeszów 10KM - -
9 Arek Freitag Rzeszów 10KM - -
10 Artur Łoza Głogów Małopolski 10KM - -
11 Grzegorz Ziemba Rzeszów 10KM - -
12 Józef Rojek Ropczyce 5KM - -
13 Grzegorz Leś Rzeszów 10KM - SZAROTKI RZESZÓW
14 Elżbieta Leś Rzeszów 10KM - SZAROTKI RZESZÓW
15 Kinga Bazan Sokołów Małopolski 10KM - GB Na Zdrowie
16 Marcin BOGUSZ Rzeszów NORDIC WALKING - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
17 MAREK PISKUR tyczyn 10KM - PZU
18 Marek Sobolewski Rzeszów 10KM - -
19 Tomasz Kołodziej Rzeszów 5KM - -
20 Witold Dziedzic Rzeszów 10KM - SPAR
21 Dominik Dusza Trzciana 10KM - butyisport.pl
22 Leszek Patruś Rzeszów 10KM - 21blog
23 Zdzisław Habigier Pysznica 10KM - -
24 Adrian Walat Rzeszów 10KM - -
25 Małgorzata Puc Rzeszów 5KM - BBL Rzeszów
26 Renata Grabska Rzeszów 5KM + 10KM - Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica 2015
27 Łukasz Kozłowski Racławówka 5KM - -
28 Marek Pasierb Rzeszow NORDIC WALKING - -
29 Franciszek Zieliński Głogów Małopolski 5KM + 10KM - TKKF,,Sokół"Głogów Małopolski
30 Robert Czepiel Rzeszów 10KM - Rzeszów
31 Marcin Roczniak Sanok 10KM - RTIP
32 Dawid Lewicki Przemyśl 5KM - -
33 Robert Zaborowski Dębica 10KM - -
34 Grzegorz Chudzik Toruń 5KM + 10KM - www.chudzik.eu
35 Halina Zaborowska Dębica 10KM - -
36 Anna ZACZYŃSKA Lubin 5KM + 10KM - -
37 Elżbieta Gaweł-Wiszniewska Rzeszów 10KM - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
38 Aneta Kołodziej Rzeszów 5KM - -
39 Krzysztof Bochenek Kielce 10KM - PZU Sport Team
40 Jacek Gut Hucisko 10KM - OSP Hucisko
41 Wiesław Drozd Klęczany 5KM + 10KM - RUCH DLA ZDROWIA RZESZÓW
42 Maciej Tomaszewski Widna Góra/Pawłosiów 5KM - Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół'
43 Dorota TWARDOWSKA Strażów 5KM - -
44 Tomasz Twardowski Strażów 10KM - -
45 Paweł Książek Bratkowice 5KM - -
46 Karolina Kiszka Bratkowice 5KM + 10KM - Night Runners
47 Agnieszka Reizer Łańcut NORDIC WALKING - -
48 Krzysztof Skiba Polkowice NORDIC WALKING - ZG polkowice sieroszowice
49 Piotr Reizer Łańcut NORDIC WALKING - -
50 Andrzej Marciniec Sędziszów Małopolski 10KM - SC/IC Przemyśl
51 Tomasz Kuźma Rzeszów 10KM - -
52 Mateusz Pasierb Rzeszów 10KM - -
53 Michał PIECUCH Rzeszów 5KM - 34WOG
54 Mariusz STOPA Rzeszów 5KM - 34WOG
55 ANDRZEJ GOLAŃSKI Rzeszów 5KM - Bieszczadzkie Wilki
56 Katarzyna Szepieniec Klimkówka 10KM - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
57 Sebastian Ciszczonik Rzeszów 5KM + 10KM - SPORTIVA.PL
58 Michał Chełmicki Warszawa 5KM - -
59 Piotr Chełmicki Warszawa 5KM - -
60 leszek pięta trzcinica 10KM - -
61 Patryk Marszałek Łopuszka Wielka 5KM - KU AZS UNIWERSYTET RZESZOWSKI
62 Grzegorz Hajduk Rzeszów 10KM - G.B.U.R.
63 Mateusz Brycki Przemyśl 10KM - Ja Ich Nie Znam
64 Karolina Szalonek Libiąż 10KM - Ja Ich Nie Znam
65 Leszek Marzec Dudyńce 5KM - -
66 Grzegorz Puc Rzeszów 10KM - szukam
67 Joanna Buszek Dębica 10KM - Szybkie sandały
68 Krzysztof Buszek Dębica 10KM - Szybkie sandały
69 Ewa Muszyńska Czudec 5KM - Naturhouse Rzeszów
70 Aneta Kloc Dąbrówki 5KM - Naturhouse Rzeszów
71 Witold Muszyński Czudec 5KM - Naturhouse rzeszów
72 Roman Materna Rzeszów 5KM + 10KM - SPAR
73 Anna Zając Dębica 5KM - Dębica
74 Piotr Paśko Dębica 5KM - -
75 Tadeusz Płodzień Rzeszów 10KM - RTiP
76 Ewelina Bytnar Rzeszów 5KM - RTIP
77 Alicja Bończak Rzeszów 10KM - RTiP
78 mariusz piątek Trzciana 5KM - -
79 Karolina Marzec Dudyńce 5KM - -
80 Patryk Pasierb Rzeszów 10KM - -
81 RYSZARD DRYGAŚ Rzeszów 10KM - SZYBKIE SANDAŁY
82 KATARZYNA DRYGAŚ Rzeszów 10KM - SZYBKIE SANDAŁY
83 Krzysztof Surowiec Wólka Podleśna 10KM - KM PSP Rzeszów
84 Andrzej Szpunar Rzeszów 10KM - KM PSP Rzeszów
85 Rafał Prędki Rzeszów 10KM - KM PSP Rzeszów
86 Mariusz Wędrychowski Stalowa Wola 10KM - KM PSP Rzeszów
87 Andrzej Cisek Rzeszów 5KM - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
88 bogdan roczniak Rzeszów 10KM - RTiP
89 Jerzy Brzozowski Rzeszów 5KM + 10KM - -
90 Diana Walczak Rzeszów 10KM - -
91 Małgorzata Cieślachowska Wysoka 10KM - -
92 Krzysztof Jędrzejczyk Warszawa 10KM - PZU Sport Team
93 Paweł Łazor Łubno 10KM - RTiP
94 Daria Kałat-Roczniak Rzeszów 5KM - -
95 Dorota Surmacz Rzeszów 10KM - BBL
96 Natalia Sopel Rzeszów 5KM - RTiP
97 ANDRZEJ moskal Biecz 10KM - bez drużyny
98 Krzysztof Marcinek Lublin 5KM - PZU SPORT TEAM
99 Krzysztof Lichończak Sędziszów Młp. 10KM - -
100 Bernadetta Lichończak Sędziszów Młp. 5KM - -
101 DAMIAN DARŁAK Dębica 10KM - KB Maratończyk Dębica
102 Janusz Przywara Bratkowice 10KM - -
103 Kamil Piękoś Dębica 10KM - Klub Biegacza Maratończyk
104 Janusz Czerniak Dębica 10KM - -
105 Grzegorz Czepiel Rzeszów 10KM - MIŚ GOGO
106 Tomasz Hermaniuk Rzeszów 10KM - Transsport
107 Robert Bieda CZASTARY 10KM - Gmina Czastary
108 Damian Pyrkosz Rzeszów 10KM - G.B.U.R.
109 Agnieszka Nowińska-Pyrkosz Rzeszów 5KM - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
110 Michał Piotrowiak Warszawa 10KM - PZU Sport Team
111 Dariusz Sowa Rzeszow 5KM - Byle do przodu
112 Agnieszka Magoń Rzeszów 10KM - STRZAŁY POŁUDNIA
113 Andrzej Ciosmak Bratkowice 5KM - PZU SPORT TEAM
114 Michał Gąsiorski Jasło 5KM - SPORTIVA.PL
115 Sławomir Hadro Dubiecko 5KM + 10KM - Zamek Dubiecko Running Team
116 Marysia Hadro Dubiecko 5KM - Zamek Dubiecko Running Team
117 Paweł Stokłosa Rzeszów 10KM - -
118 Joanna Wasilewska Biłgoraj 5KM + 10KM - MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ
119 JAROSŁAW STEC Biłgoraj 5KM + 10KM - MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ
120 Franciszek Rybczyński Rzeszów 5KM - TKKF"Sokół" Głogów Małopolski
121 Łukasz Woźny Rzeszów 10KM - -
122 Łukasz Gurdak Nowa Dęba 10KM - -
123 Piotr Chmaj Łańcut 5KM - G.B.U.R.
124 Karolina Michalcewicz Dybawka 10KM - JaIchNieZnam
125 Franciszek Rybczyński Rzeszów 5KM - TKKF"Sokół" Głogów Małopolski
126 Michał Ługowski Łódź 10KM - PZU Sport Team
127 Maciej Chlebiński Rzeszów 10KM - Rzeszowkie Gazele i Gepardy
128 Krzysztof Wojciechowski Łańcut 10KM - -
129 Agnieszka Chitryniewicz Rzeszów 10KM - G.B.U.R.
130 Bartosz Żak Rzeszów 5KM - -
131 Anna Płoszaj Ruda 5KM - Strzały Południa
132 Monika Rychlak - Bożek Stalowa Wola 5KM - SKB Stalowa Wola
133 Jakub Bożek Stalowa Wola 5KM - -
134 Daria Dobrzyńska Rzeszów 10KM - BBL
135 Mariusz Turczyn Majdan Krolewski 5KM + 10KM - GANADOR
136 Dariusz Hadro Dubiecko 5KM - Zamek Dubiecko Running Team
137 Jolanta Zaręba Rzeszów 5KM - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
138 Maciej Michalczyk Warszawa 10KM - PZU Sport Team
139 Beata Orłowska Stalowa Wola 5KM - SKB Stalowa Wola
140 Artur Gruszka Gnojnica 10KM - Orkiestra Wojskowa Rzeszów
141 Grzegorz Surowiec Rzeszów 5KM + 10KM - G.B.U.R.
142 Edyta Cag-Sobczyk Rzeszów NORDIC WALKING - Klub Sportu.pl
143 Rafał Sobczyk Rzeszów NORDIC WALKING - Klub Sportu.pl
144 Robert Pisz Jasło 5KM + 10KM - -
145 Paulina Chlebińska Rzeszów 10KM - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
146 Gienek Sobino Wólka Tanewska 5KM + 10KM - SKB Stalowa Wola
147 KRZYSZTOF KŚCIUK Rzeszów 5KM - -
148 Artur Kyc Rzeszów 10KM - -
149 Dariusz Frączek Rzeszów 5KM - -
150 Monika Zając Rzeszów 5KM - -
151 Ruslan SAVCHUK Kolomyja/Ukraina 5KM + 10KM - Achilles Leszno
152 Andrzej Bułdys Rzeszów 5KM - Ile jeszcze do mety?
153 Mariola Dejnaka Rzeszów 5KM - Strzały Poludnia
154 PAWEŁ POPARDA Rzeszów 5KM - Rzeszów 1220300
155 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING NORDIC WALKING - ultimasport.pl Timing
156 Dariusz Garbaczewski Mrowla 5KM - -
157 Zbigniew Mac Rzeszów 10KM - Pro-Golf
158 Bogdan Dziuba Jastkowice 5KM + 10KM - SKB Stalowa Wola
159 Małgorzata Węgrzyn Krasne 10KM - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
160 sergii rybak vinnitsa 5KM + 10KM - lkb rudnik
161 Michał Kuncio Rzeszów 10KM - -
162 Krzysztof Węgrzyn Krasne 10KM - Rzeszowskie Gazele i Gepardy


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 45
Mężczyźni 117
Wszyscy 162