Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Miszkaniec Bielska Podlaskiego
1 AGNIESZKA WEREMIUK Hajnówka K 20 - - S NIE
2 marek grygoruk Bielsk Podlaski M 40 - - M TAK
3 Mariusz Wowtoniuk Bielsk Podlaski M 30 1 - L TAK
4 Przemysław Grajek Warszawa M 30 1 EZC M NIE
5 Marcin Czarnecki Warszawa M 30 1 - L NIE
6 Karol Bosiacki Bielsk Podlaski M 20 - - L TAK
7 JAROSŁAW WIESIEŁOWSKI Bielsk Podlaski M 40 - - L TAK
8 Eugeniusz Tkaczuk Bielsk Podlaski M 50 1 - M TAK
9 Marcin ZALESKI Białystok M 30 1 MisiekTeam S NIE
10 Krzysztof Skowera Białystok M 20 1 Pędziwiatr Białystok L NIE
11 Bartosz Kupa Hajnówka M 30 - Hajnówka biega S NIE
12 Katarzyna Weremiuk Hajnówka K 20 - - S NIE
13 ZBIGNIEW OFMAN Supraśl M 40 1 - M NIE
14 Marek Troc Bielsk Podlaski M 30 1 BIR M TAK
15 Paweł Łazor Łubno M 30 - rtip S NIE
16 Michał Antuszewski Białystok M 20 - Pędziwiatr Białystok M NIE
17 Gienek Sobino Wólka Tanewska M 50 - SKB Stalowa Wola M NIE
18 Wojciech Załęski Bielsk Podlaski M 30 - - L TAK
19 Mariusz Michalczuk Olsztyn / Łoknica M 20 - - L NIE
20 Anna Adamiuk Czyże K 20 1 Pizza Team M NIE
21 Jarosław Maciejuk Białystok M 40 1 Pędziwiatr Białystok L NIE
22 Artur Kłoczko Kielce M 50 1 - M TAK
23 Daniel Samojlik Białystok M 30 1 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ L NIE
24 Krzysztof Koziołkiewicz Bielsk Podlaski M 40 1 SZYBKI ŻÓŁWIK XL TAK
25 Sobieraj Jacek Bielsk Podlaski M 40 1 - M TAK
26 Mateusz Szymborski Szepietowo M 20 - - L NIE
27 Henryk Dankiewicz Białystok M 50 1 Pędziwiatr Białystok M NIE
28 Wojciech Stasiński Suwałki M 30 1 Białe Miśki Suwałki M NIE
29 MAREK MUSZYŃSKI Juchnowiec Dolny M 50 1 Drużyna Konopielki Juchnowiec M NIE
30 Robert Kuźma Białystok M 30 1 - M NIE
31 Eugenia Artemiuk Hajnówka K 50 1 Hajnówka Biega S NIE
32 Tomasz Androsiuk Hajnówka M 30 1 Hajnówka Biega M NIE
33 Anatol Kot Hajnówka M 50 1 RKB Hajnówka L NIE
34 Łukasz Grabowski Rydzewo M 30 1 - L NIE
35 Piotr Stelmaszuk Białystok M 20 1 - M NIE
36 Marcin Prześniak Bielsk Podlaski M 30 - - L TAK
37 Juliusz Kołodko Białystok M 30 1 Biegam nie odmawiam L NIE
38 Piotr Niemotko Białystok M 40 1 - XL NIE
39 Jacek Car Motycz M 30 1 Perfect Runner Lublin Team L NIE
40 Marcin Gogol Baciuty M 30 1 - M NIE
41 Edward Skowera Białystok M 50 1 Pędziwiatr Białystok L NIE
42 Justyna Grajko Bielsk Podlaski K 30 - - S TAK
43 Katarzyna Karpacz Białystok K 40 1 Pędziwiatr Białystok S NIE
44 Marcin Darka Warszawa M 30 - Lasek Bielański Team S NIE
45 ZBIGNIEW SZPAKOWSKI Białystok M 40 1 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK M NIE
46 Dawid Żamojtuk Białystok M 30 1 Pędziwiatr Białystok M NIE
47 Mateusz Dederko Białystok M 20 - MUKS Stoczek Białystok M NIE
48 Janusz Świderski Białystok M 50 - Fundacja Oswoić Świat L NIE
49 Łukasz Baranow Platerów M 20 - Albatrosy M NIE
50 Wiesław Galicki Bielsk Podlaski M 40 - PGB M TAK
51 Rafał Grygoruk Bielsk Podlaski M 20 - - M TAK
52 Jan Raczyński Zalesie M 40 1 niezrzeszony XL NIE
53 Marek TYCHONIUK Warszawa M 30 1 - M NIE
54 Andrzej Pleskowicz Narew M 50 1 - L NIE
55 Tadeusz DZIEKOŃSKI Białystok M 60 1 Juvenia Białystok M NIE
56 Paweł Wasiluk Bielsk Podlaski M 20 - Dajemy na charakterze L TAK
57 SYLWESTER KOT Białystok M 40 - - L NIE
58 Paweł Kozielski Warszawa M 30 1 PZU Sport Team L NIE
59 Adrian Sawczyński Bielsk Podlaski M 20 - - S TAK
60 tomasz KLEMENSOWICZ Białystok M 30 1 - M NIE
61 Dariusz Dawidejt Augustów M 20 1 ATP Augustów L NIE
62 Jarek Bierć Białystok M 40 - Pędziwiatr Białystok XL NIE
63 Monika TEREBUN Bielsk Podlaski K 30 1 Sportus M TAK
64 Tadeusz Karanos Hajnówka M 50 1 RKB Hajnówka L NIE
65 KRZYSIEK GRYGORUK Bielsk Podlaski M 20 - brak L TAK
66 Marek Włodzimirow Bielsk Podlaski M 30 - Bielska Bojówka Artystyczna L TAK
67 Daniel Jakimiuk Mokre M 20 1 Dajemy na charakterze M NIE
68 Wiesław Dawidziuk Bielsk Podlaski M 50 - - M TAK
69 ARTUR SZYMAŃSKI Warszawa M 30 1 - XL NIE
70 Adam Krzewski Dzikie M 40 1 - L NIE
71 Zdzisław Wach Augustów M 60 1 ATP Augustów M NIE
72 KRZYSZTOF WILKANIEC Hajnówka M 30 1 Hajnówka Biega L NIE
73 Julita Fiedorczuk Bielsk Podlaski K 20 1 - S TAK
74 JAROSŁAW KIEŁBASZEWSKI Hajnówka M 50 1 RKB Hajnówka M NIE
75 kamil wysocki siemiatycze M 30 1 sprinter siemiatycze L NIE
76 Piotr Szubzda Dobrzyniewo Duże M 40 1 - L NIE
77 WOJCIECH PILICHOWSKI Białystok M 40 1 GSzR Grupa Szalonych Rowerzystów M NIE
78 JULITA ROSZKOWSKA Białystok K 30 1 GSzR S NIE
79 Krzysztof Pelczar Białystok M 30 1 - S NIE
80 Emil Pogorzały Bielsk Podlaski M 40 1 KTS L TAK
81 Rafał Rach Hajnówka M 30 - - XL NIE
82 Jarek Monachowicz Bielsk Podlaski M 20 - - L TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 20 4
K 30 3
K 40 1
K 50 1
K 60 0
M 20 15
M 30 28
M 40 16
M 50 12
M 60 2
Kobiety 9
Mężczyźni 73
Wszyscy 82