Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Kategoria Team Posiadam licencję kolarską Klasyfikacja SGR Klasyfikacja PSP i OSP
1 Piotr Kurczab M Ząbkowice Śląskie M2 SGR Srebrna Góra Tak w elicie TAK nie uczestniczę
2 Tomek Zając M ultimasport.pl TIMING M2 ultimasport.pl TIMING NIE NIE nie uczestniczę
3 Konrad Gawryjołek M Ząbkowice Śląskie M3 SGR SREBRNA GÓRA NIE TAK nie uczestniczę
4 Emek Kurasiński M Nowa Ruda M3 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
5 Arek Błachut M Brzeźnica M3 DOBRY ROWER NIE NIE nie uczestniczę
6 Wojciech Walczak M Wrocław M3 IM MOTION NIE TAK nie uczestniczę
7 Paweł Biczysko M Wrocław M2 NSN CYCLING TEAM NIE NIE nie uczestniczę
8 Krzysztof Sadurski M Pieszyce M3 Strefa MTB sudety NIE NIE nie uczestniczę
9 Szymon Koszykowski M Oława M2 Mitsubishi Materials Mtb Team NIE NIE uczestniczę jako PSP
10 DOMINIK POKRYWKA M Srebrna Góra M3 SGR Srebrna Góra TAK pozostałe kategorie TAK nie uczestniczę
11 Łukasz Krawczyk M Dzierżoniów M3 - NIE NIE nie uczestniczę
12 Szymon Krzysztofczyk M Srebrna Góra M3 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
13 Martyn Kasperczyk M Lubliniec M2 www.picobello-shop.pl NIE NIE nie uczestniczę
14 Piotr Jakubiec M Bielawa M3 Niezrzeszony NIE NIE nie uczestniczę
15 Mikołaj Dziewa M Bardo M1 KTM Racing Team TAK pozostałe kategorie NIE nie uczestniczę
16 Piotr Krych M Wrocław M3 NSN CYCLIN TEAM NIE NIE nie uczestniczę
17 KRZYSZTOF KUBICKI M Ząbkowice Śląskie M3 DOBRY ROWER NIE NIE nie uczestniczę
18 Bartosz BANACH M Gdańsk M2 Hotel Cztery Brzozy- Apteka Gemini Tak w elicie NIE nie uczestniczę
19 ANDRZEJ MULARCZYK M Wałbrzych M4 - NIE NIE nie uczestniczę
20 Marcin Kawalec M Wrocław M2 SANTE BSA Whistle TEAM Tak w elicie NIE nie uczestniczę
21 Emil Tokarski M Marciszów M3 - NIE NIE nie uczestniczę
22 Maciej Stanowicz M Świebodzice M2 SAJ-POL NIE NIE nie uczestniczę
23 Sławomir Szeliga M Bielawa M3 - NIE NIE nie uczestniczę
24 Sławomir Szeliga M Bielawa M3 - NIE NIE nie uczestniczę
25 Łukasz Krawczyk M Dzierżoniów M3 - NIE NIE nie uczestniczę
26 RADOSŁAW OPIŁKA M Dzierżoniów M3 dzierżoniów NIE NIE nie uczestniczę
27 Marcin Górski M Jemna M4 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
28 Krzysztof Kaczmarek M Bielawa M2 - NIE NIE nie uczestniczę
29 Andrzej Prus M Wrocław M4 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
30 Marek Ardelli M Wysoka M3 - NIE NIE nie uczestniczę
31 KRZYSZTOF KUPIEC M Bielawa M3 lincoln electric bester bike team NIE NIE nie uczestniczę
32 Artur Widecki M Oleśnica M3 brak NIE NIE nie uczestniczę
33 Bartosz Prekiel M Wrocław M2 IM MOTION NIE NIE nie uczestniczę
34 ROBERT GAWRON M Świdnica M3 - TAK pozostałe kategorie NIE nie uczestniczę
35 Waldemar Kończak M Burkatów M4 - NIE NIE nie uczestniczę
36 Janusz Jaroszewski M Ząbkowice Śląskie M4 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
37 Iwona Kurczab K Ząbkowice Śląskie K1 SGR Srebrna Góra TAK w U23 TAK nie uczestniczę
38 Aleksandra Dawidowicz K Koźminek K1 SGR Srebrna Góra Tak w elicie TAK nie uczestniczę
39 Ewelina Kordas K Jemna K2 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
40 Rafał Hebisz M Mirków M3 SGR Srebrna Góra Tak w elicie TAK nie uczestniczę
41 Paulina Hebisz K Mirków K2 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
42 Wiktor Sury M Bielawa M3 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
43 Wojciech Kamiński M Lubin M2 Wataha MTB Team Lubin NIE NIE nie uczestniczę
44 Bartosz Kołodziej M Nowa Ruda M1 KSRG OSP Nowa Ruda NIE NIE uczestniczę jako OSP
45 Remigiusz Mikołajczak M Bielawa M3 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
46 ŁUKASZ CHOWAŃSKI M Wrocław M2 Strefa MTB Głuszyca NIE NIE nie uczestniczę
47 Piotr Harewski M Wrocław M2 - NIE NIE nie uczestniczę
48 Kacper Gacek M Kamieniec Ząbkowicki M1 UKS Kusy Bardo NIE NIE nie uczestniczę
49 Paweł Chojnacki M Bielawa M2 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
50 Tomasz Turczyn M Dzbanów M2 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
51 ALEKSANDER MAREK M MIELNIK M2 KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK TAK w U23 NIE nie uczestniczę
52 SEWERYN PIERZGA K NOWY WALISZÓW K1 KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK TAK pozostałe kategorie NIE uczestniczę jako OSP
53 ALEKSANDER MAREK M MIELNIK M4 KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK TAK w U23 NIE nie uczestniczę
54 Michał Kowalczyk M Swarzędz M2 Eurobike Kaczmarek Electric MTB Team TAK w U23 NIE nie uczestniczę
55 Bartłomiej Wawak M KOZY M2 JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM Tak w elicie NIE nie uczestniczę
56 Sebastian Tomaszewski M Krzelków M3 - NIE NIE nie uczestniczę
57 Rafał Adamczyk M Wrocław M2 - NIE NIE nie uczestniczę
58 Sebastian Popiel M Ząbkowice Śląskie M3 dobry rower NIE NIE nie uczestniczę
59 Patrycja PIOTROWSKA K Wałbrzych K1 KKW JAMA WAŁBRZYCH TAK pozostałe kategorie NIE nie uczestniczę
60 Radosław Rękawek M Garwolin M3 Kross Racing Team Tak w elicie TAK nie uczestniczę
61 Stefania Staszel K Nowy Targ K1 BSA SANTE WHISTLE TAK w U23 NIE nie uczestniczę
62 Aleksandra Dziądziak K Oława K1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE NIE nie uczestniczę
63 Adam Rogala M Gryfów Śląski M2 Im Motion Team Wrocław NIE NIE nie uczestniczę
64 Robert Kopeć M Wałbrzych M1 KKW JAMA WAŁBRZYCH NIE NIE nie uczestniczę
65 Jarosław Kinal M Polanica Zdrój M3 - NIE NIE nie uczestniczę
66 Kamil Dziedzic M Wrocław M2 Mitutoyo DEMA PWR Team NIE NIE nie uczestniczę
67 Daniel Oszczęda M Wrocław M3 - NIE NIE nie uczestniczę
68 Szczepan Paszek M Bolesławiec M3 Bikestacja.pl/KCNC NIE NIE nie uczestniczę
69 Wojciech Pawłowski M Wrocław M2 Mitutoyo DEMA PWR Team Tak w elicie NIE nie uczestniczę
70 Sebastian Łaskawski M Namysłów M3 - NIE NIE nie uczestniczę
71 MONIKA STRYCHAR K Wrocław K2 Maxxis Wąs Sport UKS Centrum Nowa Ruda NIE NIE nie uczestniczę
72 GRZEGORZ STRYCHAR M Wrocław M3 Maxxis Wąs Sport UKS Centrum Nowa Ruda NIE NIE nie uczestniczę
73 Jakub Jakimiuk M Wrocław M2 - NIE NIE nie uczestniczę
74 Wacław Barancewicz M Bielawa M4 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
75 Artur Święcicki M Jasień M4 - NIE NIE nie uczestniczę
76 Piotr Turek M Lubin M3 - NIE TAK nie uczestniczę
77 Rafał Wójcik M Bielawa M3 lincoln electric bester bike team bielawa NIE NIE nie uczestniczę
78 Roman Sidor M Niedźwiedzica M3 Oby do mety :) NIE NIE nie uczestniczę
79 Kamila Piechowicz K Bielawa K2 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
80 Wojciech Piechowicz M Bielawa M3 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
81 Andrzej Wasylkiewicz M Namysłów M4 - NIE NIE nie uczestniczę
82 BOLESŁAW ZAGÓRSKI M Wrocław M4 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW NIE TAK nie uczestniczę
83 Patryk ZAGÓRSKI M Wrocław M1 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW NIE TAK nie uczestniczę
84 Dariusz Golis M Ząbkowice Śl. M4 KP PSP Ząbkowice Śl. NIE NIE uczestniczę jako PSP
85 Emil Bisek M Wałbrzych M1 KKW Jama Wałbrzych TAK pozostałe kategorie NIE uczestniczę jako OSP
86 Piotr Biernat M Wałbrzych M3 - NIE NIE nie uczestniczę
87 MACIEJ PIECHOTA M Namysłów M3 NGR RACE NIE NIE nie uczestniczę
88 Tomasz Jakubiec M Strzelin M4 STS Extreme NIE NIE nie uczestniczę
89 Katarzyna Sobczyńska K Niedźwiedzica K2 OBY DO METY NIE NIE nie uczestniczę
90 paweł ziober M Wrocław M3 SGR SREBRNA GÓRA NIE TAK nie uczestniczę
91 Robert Bachmatiuk M głuszyca M3 sklep rowerowy bike finger team NIE TAK nie uczestniczę
92 KRZYSZTOF KUPIEC M Bielawa M3 lincoln electric bester bike team bielawa NIE NIE nie uczestniczę
93 Przemysław Lewandowski M Namysłów M2 - NIE NIE nie uczestniczę
94 Marek Maśluszczak M Oława M2 Scott Trisfera Polska NIE NIE nie uczestniczę
95 Sławomir Brzezicki M Gałów M3 - NIE NIE nie uczestniczę
96 Przemek Koralewski M Świdnica M3 - NIE NIE nie uczestniczę
97 Marcin Pięta M Dzierżoniów M3 - NIE NIE nie uczestniczę
98 Robert Rutkowski M grzmiaca M3 - NIE NIE nie uczestniczę
99 Krzysztof Paluszek M głuszyca M3 Sklep Rowerowy Bike-Finger Walbrzych NIE NIE nie uczestniczę
100 Łukasz Michalczyk M Wałbrzych M2 - NIE NIE nie uczestniczę
101 Mariusz Jarymowicz M Czadrów M3 - NIE NIE nie uczestniczę
102 Bernard Malwic M głuszyca M3 - NIE TAK nie uczestniczę
103 Mateusz Warmuz M Katowice M1 - NIE NIE nie uczestniczę
104 Piotr Urbaniak M Przyłęk M2 KP PSP ZĄBKOWICE NIE NIE uczestniczę jako PSP
105 Paweł Rabiega M Świebodzice M3 SportFuel.pl NIE NIE nie uczestniczę
106 Karol Rabiega M Świebodzice M2 SportFuel.pl NIE NIE nie uczestniczę
107 Piotr Rasztar M Wałbrzych M3 KKW JAMA WAŁBRZYCH NIE NIE nie uczestniczę
108 Tomasz Rasztar M Wałbrzych M2 - NIE NIE nie uczestniczę
109 Mateusz Macuda M głuszyca M2 Strefa MTB Głuszyca NIE NIE nie uczestniczę
110 Dareus Młotek M Przyłęk M3 - NIE NIE nie uczestniczę
111 Łukasz Czemarmazowicz M Stary Wielisław M1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE NIE uczestniczę jako OSP
112 Mariusz Łazanowski M głuszyca M2 Strefa MTB Głuszyca NIE NIE nie uczestniczę
113 Wojciech Żmija M Wrocław M3 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
114 Artur Święcicki M Jasień M4 - NIE NIE nie uczestniczę
115 Jan Niestrój M Grodków M4 nie NIE NIE nie uczestniczę
116 DANIEL GUSZCZAK M Wałbrzych M2 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH NIE NIE nie uczestniczę
117 RYSZARD DOBOSZ M wroclaw M3 GRYCH TEAM MTB NIE NIE nie uczestniczę
118 Andrzej Szałapata M Ciepłowody M3 SGR SREBRNA GÓRA NIE TAK nie uczestniczę
119 Adrian Biksa M Kędzierzyn-Koźle M1 Welda Team NIE NIE nie uczestniczę
120 Marta Biksa K Kędzierzyn-Koźle K2 Welda Team NIE NIE nie uczestniczę
121 Józef Leppich M Kędzierzyn-Koźle M4 Welda Team NIE NIE nie uczestniczę
122 Tomek Wiśniewski M Szczawno Zdrój M2 Orbea Racing Team NIE NIE nie uczestniczę
123 Wojtek Wiśniewski M Szczawno Zdrój M2 Orbea Racing Team NIE NIE nie uczestniczę
124 Łukasz Michalczyk M Wałbrzych M2 - NIE NIE nie uczestniczę
125 Paulina Biksa K Kędzierzyn-Koźle K1 Welda Team NIE NIE nie uczestniczę
126 Sławomir Mochnaczewski M Bielawa M4 - NIE NIE nie uczestniczę
127 Dariusz Młotek M Przyłęk M3 Jadę dla swojej Żaby :)) NIE NIE nie uczestniczę
128 Konrad Pełczyński M Wałbrzych M3 MTB Votum Team Wrocław NIE NIE uczestniczę jako PSP
129 Radosław Lisowski M Swidnica M3 Burza Wilków NIE TAK nie uczestniczę
130 Damian Kasprzyk M Wrocław M3 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW NIE NIE nie uczestniczę
131 Szymon FIGURSKI M Gryfów Śląski M2 - NIE NIE nie uczestniczę
132 Artur Winiarski M Kamieniec Wrocławski M3 MTB Votum Team Wrocław NIE NIE nie uczestniczę
133 Marek Janikowski M Srebrna Góra M3 SGR NIE TAK nie uczestniczę
134 Piotr Szczypka M Pieszyce M3 - NIE TAK nie uczestniczę
135 Krzysztof Głowacki M Dzierżoniów M2 - NIE NIE nie uczestniczę
136 Piotr Konwa M Wilkanowo M2 4F Racing Team TAK w U23 NIE nie uczestniczę
137 Marcelina Kwapisiewicz K Gdańsk K1 - NIE TAK nie uczestniczę
138 Mateusz Moderhak M Gdansk M3 TREK Gdynia NIE NIE nie uczestniczę
139 JAKUB NAJS M Grodzisk Wlkp. M2 Euro Bike Kaczmarek Electric Team TAK w U23 NIE nie uczestniczę
140 Łukasz Pihulak M Żary M2 MTB-Silesia Tak w elicie NIE nie uczestniczę
141 Jan Dubas M Bielawa M4 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
142 Michał Antosz M Wrocław M2 MTB Votum Team Wrocław NIE NIE nie uczestniczę
143 Anna Kurasz K Wrocław K2 - NIE NIE nie uczestniczę
144 Adam Kopeć M Bolesławiec M3 Bikestacja Bolesławiec TAK pozostałe kategorie NIE nie uczestniczę
145 Rafał Ignaczak M Jelenia Góra M3 Okular MTB Team NIE NIE nie uczestniczę
146 Tomasz Pierwocha M Bielsko - Biała M3 JBG-2 Professional MTB Team TAK pozostałe kategorie NIE nie uczestniczę
147 Jacek Brzózka M Ustroń M4 JBG-2 Professional MTB Team TAK pozostałe kategorie NIE nie uczestniczę
148 PAWEŁ GLUZA M Ciepłowody M3 KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. NIE TAK uczestniczę jako PSP
149 Łukasz Olma M Jaszkowa Dolna M3 Maxxis Wąs Sport UKS Centrum Nowa Ruda NIE NIE nie uczestniczę
150 ROBERT SZWARC M Ząbkowice Śląskie M4 UKS KUSY II NIE NIE nie uczestniczę
151 Michał Salwach M Oława M3 - NIE NIE nie uczestniczę
152 Grzegorz Chłodowicz M Bielawa M1 Dream-Bike.pl Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
153 Grzegorz Chłodowicz M Bielawa M3 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
154 Krzysztof Janiszewski M Oława M3 - NIE NIE nie uczestniczę
155 Michał Cąpała M Gliwice M2 RMF Rockstar MTB Team TAK w U23 NIE nie uczestniczę
156 Dariusz Podgórski M Bielawa M4 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE nie uczestniczę
157 Dawid Markiel M Srebrna Góra M3 SGR Srebrna Góra NIE TAK nie uczestniczę
158 Paweł Kowalkowski M Fijewo M2 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Tak w elicie NIE nie uczestniczę
159 Adrian Burczak M Kamieniec Ząbkowicki M2 - NIE NIE nie uczestniczę
160 Aneta Imielska K Smolec K2 - NIE NIE nie uczestniczę
161 Bartosz Tominski M Wolsztyn M1 Wolsztyn NorDan Team NIE NIE nie uczestniczę
162 Filip Kaczmarek M Wolsztyn M1 Wolsztyn NorDan Team NIE NIE nie uczestniczę
163 Mariusz Kozak M Gliwice M2 rmf TAK w U23 NIE nie uczestniczę
164 Piotr Starczukowski M Wałbrzych M4 LABO-DENT BIKE TEAM NIE TAK uczestniczę jako OSP
165 Ewelina Wysocka K Oława K2 - NIE NIE nie uczestniczę
166 Dariusz Siekierka M Oława M3 - NIE NIE nie uczestniczę
167 Patryk Adamkiewicz M Skórzewo M2 Sante-BSA Whistle Team TAK w U23 NIE nie uczestniczę
168 Przemyslaw Wolicki M Poznan M4 BikeTop NIE NIE nie uczestniczę
169 Tomasz Hruświcki M Wolsztyn M2 Wolsztyn NorDan Team NIE NIE nie uczestniczę
170 Godzislaw Wolicki M Poznan M4 - NIE NIE nie uczestniczę
171 Patryk Kaczmarczyk M Szklarska Poręba M2 Mitutoyo Dema Pwr Team Tak w elicie NIE nie uczestniczę
172 Łukasz Ryż M 18F M3 Bikestacja.pl TAK pozostałe kategorie NIE nie uczestniczę
173 Kinga Wyrzucka K Ostroszowice K1 MTB Votum Team WROCŁAW TAK pozostałe kategorie NIE nie uczestniczę
174 Katarzyna Musielak K Bielawa K2 nie NIE NIE nie uczestniczę
175 Tomek Łysek M Lutynia M3 - NIE NIE nie uczestniczę
176 Jakub Pasiewicz M Świdnica M2 - NIE NIE nie uczestniczę


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 9
K2 10
M1 12
M2 49
M3 73
M4 23
Kobiety 19
Mężczyźni 157
Wszyscy 176