Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rower Drużyna
1 Zenon Tarnawski Świnoujście MEGA - 1 INNY KS Uznam
2 Roman Ciechański Łobez GIGA - 1 INNY STR ŚWIDWIN
3 Andrzej Kot Murowana Goślina MEGA - 1 SZOSA Żwawe Dziadki
4 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. GIGA - 1 SZOSA KOLARZE GORZÓW
5 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA - 1 SZOSA niezrzeszony
6 Krzysztof Szydłowski Karlino MINI - 1 SZOSA Discovery Karlino
7 Roman krupa GRYFICE GIGA - 1 SZOSA Gryfland Gryfice
8 Kamil MISIKONIS GRYFICE MEGA - 1 INNY ZGY Bike Team
9 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp MINI - 1 SZOSA -
10 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA - 1 INNY Bicykl Kołobrzeg
11 Robert Wysokiński Szczecin GIGA - 1 SZOSA Szczecin na Rowerach
12 Tadeusz Burewicz Nowogard MINI - 1 INNY LKK Nowogard
13 Karol Zarosa GRYFICE GIGA - 1 SZOSA samotny wilk
14 Przemysław Gruca Kobylanka MEGA - 1 INNY STC Stargard
15 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard MEGA - 1 INNY LKKS Nowogard
16 Andrzej Biel Przęsocin/Police MEGA - 1 SZOSA Góral Police
17 Grzegorz Przybyłek GRYFICE MEGA - 1 SZOSA CCC Polsat /Gryfice
18 Łukasz Gigoło Karlino MINI - 1 INNY SundayBikers Karlino Team
19 Marcin Ozga Szczecin MINI - 1 SZOSA brak
20 KAZIMIERZ OZGA koszalin MINI - 1 SZOSA brak
21 Łukasz Jasianowski Osówko GIGA - 1 SZOSA BTC ORZEŁ
22 Mirosław Jakubowski Bydgoszcz MINI - 1 INNY Urząd Miasta Bydgoszczy
23 ARTUR BASALAK Szczecin MEGA - 1 SZOSA brak
24 WALDEMAR BIAŁEK 78-300 MEGA - 1 SZOSA str świdwin
25 Agnieszka Morel Gorzów Wlkp. MINI - 1 INNY AGA TEAM MTB
26 Daniel Michałowski Świnoujście GIGA - 1 INNY brak
27 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA - 1 SZOSA ---
28 Andrzej Balcerzak police GIGA - 1 SZOSA PRESTO CALBUD SZCZECIN
29 Zbigniew Lubiński Świnoujście MINI - 1 INNY KS Uznam Świnoujście
30 Roman AUGUŚCIŃSKI Będzin MEGA - 1 SZOSA Bike Atelier Team
31 Arek Lenkiewicz Warzymice MEGA - 1 SZOSA Fast Team
32 Mariusz Staszak Śrem GIGA - 1 SZOSA Śrem
33 Stanisław Wieczorek Świnoujście MEGA - 1 SZOSA KS UZNAM
34 Witold Buczyński Szczecin MEGA - 1 INNY SznupaTeam
35 Maciej OPIELEWICZ Kożmin Wlkp. MEGA - 1 SZOSA AGK Koźmin Wlkp
36 Anna Kruczkowska Trzebiatów GIGA - 1 SZOSA LUKS Fala Trzebiatów
37 Marcin Trzaska Wrocław GIGA - 1 SZOSA GVT
38 Halina Jankowicz Szczecin MINI - 1 SZOSA brak
39 Artur Piedo Radowo Małe MEGA - 1 SZOSA -
40 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA - 1 SZOSA Niezrzeszony
41 Wigosław Jakubowicz Poznań MINI - 1 SZOSA Drużyna Szpiku
42 Teresa Ostrowska Moryń GIGA - 1 SZOSA dziki koszalin
43 Mariusz Kurlapski Świdwin MEGA - 1 INNY STR ŚWIDWIN
44 Joanna Bilard Świnoujście MINI - 1 SZOSA KS UZNAM ŚWINOUJŚCIE
45 Agnieszka Pasieka Świdwin MINI - 1 SZOSA -
46 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA - 1 SZOSA Odjechani-Team.PL
47 Darek Noga Łagów Lubuski MEGA - 1 INNY InsERT Team
48 Dawid Wasylew Świdwin MINI - 1 SZOSA -
49 Paweł Pesz Wrocław GIGA - 1 SZOSA InsERT Team
50 Henryk Anglisz Świdwin MINI - 1 SZOSA STR Świdwin
51 Lech Kanigowski Słupsk MEGA - 1 SZOSA -
52 Czesława Kruczkowska Trzebiatów GIGA - 1 INNY LUKS FALA
53 wojciech Garstkiewicz Poznan MEGA - 1 INNY -
54 Jan Wesołowski Świnoujscie GIGA - 1 SZOSA KS Uznam Swinoujscie
55 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie MINI - 1 SZOSA KS Uznam Swinoujscie
56 Tomasz Bońkowski Trzebiatów MINI - 1 SZOSA -
57 PIOTR KACZOR Maszewo MINI - 1 SZOSA Ratusz Maszewo
58 Renata Glazer Chrzanów GIGA - 1 SZOSA -
59 Mieczysław Rogulski Stary Przemysław 4c MINI - 1 SZOSA STR-Świdwin
60 Marzena Mikołajczyk Wrocław MINI - 1 SZOSA LUKS FALA
61 ZBIGNIEW KURZAWIŃSKI Lubin MEGA - 1 SZOSA brak
62 Bartosz Gawroński Kołobrzeg MINI - 1 INNY dontgiwap
63 Ferdynand Malak Leszno GIGA - 1 SZOSA -
64 Jan Domasławski Podwilcze MINI - 1 SZOSA BTC Orzeł Białogard
65 Jan Napieraj Rąbino MINI - 1 INNY BTC Orzeł Białogard
66 Ryszard Parka Białogard MINI - 1 SZOSA BTC Orzeł Białogard
67 Andrzej Krepsztul Białogard MINI - 1 SZOSA BTC Orzeł Białogard
68 Paweł Majchrzak Karlino MINI - 1 INNY BTC Orzeł Białogard
69 Zbigniew Sielecki Białogard MINI - 1 INNY BTC Orzeł Białogard
70 Kazimierz Czekaj Białogard MINI - 1 INNY BTC Orzeł Białogard
71 Beata Tulimowska Włocławek GIGA - 1 SZOSA WTR Włocławek
72 Rafał Majewski koszalin MINI - 1 SZOSA Piast Słupsk Koszalin
73 Szymon Siwek Świdwin MINI - 1 SZOSA niezrzeszony
74 Szymon Siwek Świdwin MINI - 1 SZOSA niezrzeszony
75 Adam Duszyński Luboń MINI - 1 SZOSA ----
76 Krzysztof Sikora Świdwin MINI - 1 INNY STR Świdwin
77 Przemysław Dudek Świdwin MINI - 1 INNY -
78 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA - 1 INNY brak
79 BOGUSŁAW PAZOŁA Leszno MINI - 1 SZOSA LKK LESZNO - PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
80 Łukasz Sendlewski koszalin MINI - 1 SZOSA -
81 Adam Gulbinowicz Goleniów GIGA - 1 INNY Legiony Ulicy
82 Małgorzata Malinowska Świdwin MINI - 1 SZOSA STR- Świdwin
83 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI - 1 SZOSA EURO-ROWER. PL
84 Krzysztof Nowakowski Szczecin MEGA - 1 SZOSA Turowski TIM
85 Dariusz Pytlak Oborniki MINI - 1 SZOSA OTC Oborniki
86 Małgorzata Kubicka Nowogard GIGA - 1 SZOSA Dziki Koszalin
87 Janusz Wierzbicki Rąbino MINI - 1 SZOSA niezrzeszony
88 Rafał Jeleń Koziegłowy MEGA - 1 INNY
89 Arkadiusz Pytel Choszczno MINI - 1 SZOSA Choszczno
90 Łukasz WITKOWSKI Świdwin MEGA - 1 SZOSA STR ŚWIDWIN
91 Marek CIECHAŃSKI Łobez GIGA - 1 SZOSA STR ŚWIDWIN
92 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE GIGA - 1 SZOSA - - - - -
93 Irena Łańcucka Wrocław GIGA - 1 SZOSA KKS Trzebnica
94 Adam Krawczuk Świnoujście MINI - 1 INNY akrawczu
95 Paweł Sojecki Jaworzno GIGA - 1 SZOSA -
96 Agnieszka Pawlaczek prusice MINI - 1 INNY -
97 Tomasz Pawlaczek prusice MINI - 1 INNY -
98 Marcin Andrzejewski Września MEGA - 1 SZOSA DZIKI KOSZALIN
99 Stanisław Staniszewski Goleniów MEGA - 1 SZOSA CALBUD PRESTO
100 Ryszard Borysiewicz koszalin MINI - 1 SZOSA Dziki Koszalin
101 SŁAWOMIRA GLAPIAK Leszno GIGA - 1 SZOSA -
102 ROBERT Glapiak Leszno GIGA - 1 SZOSA LKK LESZNO
103 Jacek Białek GRYFICE MINI - 1 SZOSA MASTERS Gryfice
104 Waldemar Czajkowski Świdwin MINI - 1 SZOSA -
105 Waldemar Hipp Świdwin MINI - 1 INNY str Świdwin
106 Jan Kowalewski Świnoujście MEGA - 1 SZOSA ks.Uznam
107 przemysław chabasiński police MINI - 1 SZOSA Góral Police
108 Krzysztof Borecki kwidzyn MINI - 1 SZOSA -
109 Andrzej Binkowski Barlinek GIGA - 1 SZOSA Barlinecka Grupa Kolarska
110 Leszek Marchel Solec Kujawski MINI - 1 SZOSA KMW
111 Mirosław WOJTYŚ Niekłończyca MEGA - 1 SZOSA Góral Police
112 BARBARA WĘGLARSKA TRZEBNICA GIGA - 1 SZOSA KKS TRZEBNICA
113 Marcin Gaj Szczecin MINI - 1 INNY SKR GRYFUS
114 Ewa Skórka Świnoujście MEGA - 1 SZOSA KS Uznam
115 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wielkopolski MEGA - 1 SZOSA AGK Koźmin Wlkp.
116 URSZULA ZADWORNA GRYFICE GIGA - 1 INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
117 Daniel Łagoda Szczecin MINI - 1 INNY Szczecin na Rowerach
118 Wegner Andrzej kwidzyn GIGA - 1 SZOSA -
119 Marek Szymański Nowogard MINI - 1 SZOSA ---
120 Miłosz Kwiliński Buślary MINI - 1 SZOSA -
121 Ryszard Szelkowski Stargard Szczeciński MINI - 1 SZOSA TEAM ZMECH
122 Łukasz WITKOWSKI Świdwin MINI - 1 SZOSA STR ŚWIDWIN
123 Krzysztof Reński Klępczewo MINI - 1 SZOSA niezrzeszony
124 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI - 1 SZOSA NIEZRZESZONY
125 JERZY PIKUŁA Gorzów Wlkp. GIGA - 1 SZOSA --------
126 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA - 1 SZOSA ---
127 Elżbieta Kanigowska Słupsk MINI - 1 INNY -
128 PIOTR CHMIELEWSKI Stargard Szczecinski GIGA - 1 SZOSA państwowa straż pożarna
129 ROMAN WĘGLARSKI TRZEBNICA GIGA - 1 SZOSA KKS TRZEBNICA
130 Bogdan POBORSKI Szczecin MINI - 1 SZOSA SCOTT-ODLO Road Racing Team
131 Tomasz Marchel Solec Kujawski MINI - 1 INNY -
132 Agnieszka Czyż Wałbrzych MINI - 1 SZOSA Talvi Sport Szklarska Poręba
133 Krzysztof Włodarczak Pniewy GIGA - 1 SZOSA Odjechani-Team.PL
134 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski MINI - 1 SZOSA AGK Koźmin Wielkopolski
135 Tomasz Jędzura Świeszewo MINI - 1 SZOSA MASTERS Gryfice
136 Michał Dowczyński Piła MEGA - 1 SZOSA kameleonteam
137 Kamil Kliczka Szczecin MINI - 1 SZOSA 80 rowerow Szczecin
138 Ryszard Maziarz Trzcianka MINI - 1 INNY Masters Gryfice
139 Marcin Sulanowski Rąbino MINI - 1 INNY -
140 Marek Taciak Piła MEGA - 1 SZOSA Kameleonteam
141 Mirosław WILCZYŃSKI Wałcz MINI - 1 SZOSA Wałcz
142 Przemysław Kaczmarek Kołobrzeg MINI - 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
143 Sławomir Szaulinski Kołobrzeg MINI - 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
144 Cezary Kraśniewski Kołobrzeg MINI - 1 SZOSA KTC
145 JAROSŁAW KUCHARSKI Koźmin Wielkopolski MINI - 1 SZOSA AGK KOŹMIN WLKP.
146 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI - 1 SZOSA -
147 Dariusz Czarniecki Środa Śląska MINI - 1 SZOSA rycerze rolanda
148 Bartłomiej Zając Świnoujście MEGA - 1 SZOSA -
149 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn GIGA - 1 SZOSA PPBike
150 Krzysztof Hamułka koszalin GIGA - 1 INNY DZIKI Koszalin
151 Eugeniusz Tymczuk Choszczno MINI - 1 INNY KTR "Voyager"
152 Przemysław Komorowski TRZEBNICA MEGA - 1 SZOSA Szerszenie Trzebnica
153 Maciej Rogulski Świdwin MINI - 1 SZOSA Brak
154 Robert Szydłowski Stargard Szczecinski MINI - 1 INNY STC Stargard
155 Marek Raciborski Gryfino MINI - 1 SZOSA Drużyna Szpiku
156 Konrad Ratajczak Pniewy GIGA - 1 SZOSA Odjechani - Team.pl
157 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MEGA - 1 SZOSA EURO-ROWER.PL LESZNO
158 Irena Łańcucka Wrocław MINI - 1 SZOSA KKS Trzebnica
159 Krzysztof Wagner Iława MEGA - 1 SZOSA -
160 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka MEGA - 1 SZOSA Algida TEAM
161 Mariusz Kucharski Pogorzelica MINI - 1 INNY brak
162 Robert Wysokiński Szczecin GIGA - 1 INNY LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU
163 Roman Turowicz Kołobrzeg MEGA - 1 SZOSA -
164 Rafał Maziarz GRYFICE MINI - 1 SZOSA MASTERS Gryfice
165 Robert Malinowski Trzebiatów MINI - 1 SZOSA FOXOTINIOFF
166 Jan Napieraj rabino MINI - 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
167 Jakub Malinowski Trzebiatów MINI - 1 SZOSA FOXOTINIOFF
168 Jakub Juskowiak Poznań MEGA - 1 SZOSA n/d
169 Stanisław Jutel Trzebiatów MINI - 1 SZOSA MASTERS Gryfice
170 Paweł Brodziński Węgorzyno MEGA - 1 INNY ---
171 Jakub Abrahamowicz Rakoszyce GIGA - 1 SZOSA LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU
172 Roman Krzyżanowski Wolsztyn MINI - 1 SZOSA -
173 ANDRZEJ WIERZBICKI Świdwin MINI - 1 SZOSA NIEZRZESZONY
174 Andrzej Jasianowski Osówko 12 MINI - 1 INNY -
175 Dariusz Wasilewski Słubice MINI - 1 SZOSA -
176 Mateusz Wasilewski Słubcie MINI - 1 SZOSA -
177 Piotr Jakubowski Gorzów Wlkp. MEGA - 1 SZOSA KOLARZE GORZÓW
178 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI - 1 SZOSA ZDROJOWA HOTELS KOŁOBRZEG
179 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI - 1 SZOSA ZDROJOWA HOTELS KOŁOBRZEG
180 ANDRZEJ FLORCZAK Berlin MINI - 1 SZOSA bez drużyny
181 Krzysztof Baj Lipiany MINI - 1 SZOSA LIPIANY
182 Krzysztof Słowiński Słupca MINI - 1 INNY Słupecka Grupa Rowerowa
183 JAROSŁAW KUBIAK Bydgoszcz GIGA - 1 INNY Express Bydgoski
184 PawŁ Widelski Kołobrzeg MINI - 1 SZOSA brak
185 Tomasz Kozłowski koszalin MINI - 1 INNY Dziki Koszalin
186 Daniel Cieśla Wrocław MINI - 1 INNY -
187 Michał Bramorski Kołobrzeg MINI - 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
188 Marek KOZŁOWSKI Szczecin MINI - 1 SZOSA Rowery Turowski Team
189 Arkadiusz Kurasz koszalin MINI - 1 INNY Dziki Koszalin
190 Mieczysław Pieprz Modrzewie MINI - 1 SZOSA Ratusz Maszewo
191 Grzegorz Bachta Gorzów Wlkp. MINI - 1 SZOSA KOLARZE GORZÓW
192 Tadeusz Zagdanski Stargard Szczecinski MINI - 1 SZOSA STC Stargard
193 Tomasz Kantor Kobylanka MINI - 1 SZOSA Brak
194 Jan Modrzejewski Szczecinek GIGA - 1 SZOSA -
195 SEBASTIAN PRZYCHÓDZKO Kołobrzeg MINI - 1 SZOSA KTC KOŁOBRZEG
196 ROMAN PRZYCHÓDZKO Kołobrzeg MINI - 1 SZOSA KTC KOŁOBRZEG
197 Iwona Pietruszewska Nowogard MINI - 1 INNY LKK Nowogard
198 Tomasz Słowiński Słupca MINI - 1 SZOSA Słupecka Grupa Rowerowa
199 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA - 1 SZOSA brak
200 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA - 1 INNY -
201 ZBIGNIEW KREFT Śrem GIGA - 1 SZOSA brak
202 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE MEGA - 1 INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
203 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI - 1 SZOSA K.R.GRYFLAND GRYFICE
204 Dariusz Hajac Goleniów MINI - 1 SZOSA JF DUET Goleniów
205 Henrykm Modlinski GRYFICE MINI - 1 SZOSA MASTERS GRYFICE
206 Andrzej Świątek GRYFICE MINI - 1 SZOSA MASTERS GRYFICE
207 Marian janecki GRYFICE MINI - 1 SZOSA MASTERS GRYFICE
208 Zbigniew Maciaszczyk Szczecin MINI - 1 INNY calbud-presto
209 Zbigniew Szkołuda Radowo Wielkie MINI - 1 SZOSA JF Duet Goleniów
210 Ireneusz Lula Gdynia MINI - 1 SZOSA -
211 Piotr Lewandowski Myślibórz MINI - 1 SZOSA KP PSP MYŚLIBÓRZ
212 Andrzej Guziński Gdańsk MINI - 1 INNY -
213 Józef Drozdowski Głogów MEGA - 1 INNY brak
214 MARIAN KOŁODZIEJSKI Dzierżoniów GIGA - 1 SZOSA -
215 Wiesław Grześ Włocławek MEGA - 1 SZOSA WTR Włocławek
216 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI - 1 SZOSA KP PSP MYŚLIBÓRZ
217 Elżbieta Woźniak Szczecin MEGA - 1 SZOSA bez drużyny

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rower Drużyna
1 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA - - SZOSA niezrzeszony
2 Tomasz Albrechciński Szczecin MINI - - INNY -
3 Małgorzata Gruca Kobylanka MEGA - - INNY STC Stargard
4 Krzysztof Piesiak Kórnik GIGA - - SZOSA -
5 Adrian Jędruszczak Połczyn Zdrój GIGA - - SZOSA -
6 Marcin Gosk Swarzędz MEGA - - SZOSA -
7 Wojciech Skokowski Międzychód MINI - - SZOSA -
8 Kazimierz Zawadzki Gorzów Wlkp. MINI - - INNY -
9 ROMAN PRZEWORSKI BUK MEGA - - SZOSA BUK
10 Lech Jewtuszko Szczecin MINI - - SZOSA Szczecin na Rowerach
11 PIOTR MIAŁKAS BUK MEGA - - SZOSA BUK
12 Leszek Hypś Olsztyn GIGA - - SZOSA AIRBIKE.PL
13 ROMAN SKIBA Nakło nad Notecią MINI - - SZOSA DIABLO TEAM
14 Marcin Sulanowski Rąbino MINI - - SZOSA str-Świdwin
15 Przemysław Stefaniak Pniewy MEGA - - SZOSA Odjechani-TEAM PL
16 Łukasz Maciejski Szczecin MEGA - - SZOSA POLITOLOG team Szczecin
17 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI - - SZOSA OTC Oldboy Oborniki
18 MAREK ZADWORNY GRYFICE MEGA - - INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
19 Piotr Bąkowski Szczecin MEGA - - SZOSA RIDERSCLUB
20 Daniel Kukuła Szczecin MEGA - - SZOSA Danielo BS
21 Łukasz Jasianowski Osówko GIGA - - SZOSA BTC Orzeł Białogard
22 Radosław Sobczyk Białogard MINI - - SZOSA BTC Orzeł Białogard
23 Maciej Zgutka Szczecin MEGA - - SZOSA brak
24 Sławomir Lehmann Dominowo MINI - - SZOSA brak
25 Krzysztof Gajdzica koszalin MINI - - SZOSA KTC Koszalin
26 Jan Załuski koszalin MEGA - - INNY Maturzyści-Koszalin
27 grzegorz wesołowski Komorniki MINI - - SZOSA STO Komorniki
28 Anna Szymańska Goleniów MINI - - SZOSA Hanza Goleniów
29 Tomasz Kocik Szczecin MINI - - INNY Szczecin
30 Andrzej Brodziak TRZEBNICA MINI - - SZOSA KKS TRZEBNICA
31 Adam Poleszak Szczecin MINI - - INNY brak
32 Piotr Siupka GRYFICE GIGA - - SZOSA K.R. GRYFLAND
33 Klaudiusz Piętak Szczecin MINI - - SZOSA klaudio team
34 Zygmunt Łój Sosnowiec GIGA - - SZOSA -
35 Jan Domasławski Białogard MINI - - SZOSA -
36 Łukasz Michalski Szczecin MINI - - INNY Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS
37 Marcin Kosicki Zalasewo MEGA - - SZOSA Drużyna Szpiku
38 Andrzej Wysocki Myślibórz MINI - - SZOSA -
39 Anna Chmielińska-Czerewaty Szczecin MINI - - SZOSA -
40 Michał Czerewaty Szczecin MINI - - SZOSA N37
41 Robert Sikora Barlinek MINI - - SZOSA Barlinek
42 Ireneusz Piasecki Czempiń MEGA - - INNY Champion Czempiń
43 MAŁGORZATA HOWIS Stargard MINI - - INNY STC Stargard Szczeciński
44 Leszek Dudek Kołobrzeg MINI - - SZOSA -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 27
Mężczyźni 234
Wszyscy 261