Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rower Drużyna
1 Piotr Giersz Gorzów Wielkopolski GIGA M3 1 INNY SKzZ_SGvB
2 Czesława Kruczkowska Trzebiatów GIGA K2 1 INNY LUKS FALA
3 Daniel Michałowski Świnoujście GIGA M3 1 INNY brak
4 JAROSŁAW KUBIAK Bydgoszcz GIGA M3 1 INNY Exprss Bydgoski
5 MAREK ZADWORNY GRYFICE GIGA M5 1 INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
6 Dariusz Stalewski GRYFICE GIGA M4 1 INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
7 JAN DOROSZKIEWICZ Białystok GIGA M5 1 INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
8 Barbara Kwaśniewska Leszno GIGA K4 1 INNY LKK Leszno/ Drużyna szpiku
9 Adam Gulbinowicz Goleniów GIGA M4 1 INNY Legiony Ulicy
10 Marian Kędzierski Kłodzko GIGA M6 1 INNY amator
11 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA M4 1 INNY brak
12 Tadeusz Kuczera Jankowice GIGA M6 1 INNY brak
13 Krzysztof Hamułka koszalin GIGA M4 1 INNY DZIKI Koszalin
14 Robert Wysokiński Szczecin GIGA K2 1 INNY LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU
15 Rafał Walkowski Szczecin GIGA M6 1 INNY BRAK
16 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard GIGA M4 1 INNY LKK Nowogard
17 Roman Ciechański Łobez GIGA M6 1 INNY STR ŚWIDWIN
18 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA M3 1 SZOSA inna
19 Karol Zarosa GRYFICE GIGA M4 1 SZOSA samotny wilk
20 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA M3 1 SZOSA Odjechani-Team.PL
21 Mariusz Staszak Śrem GIGA M4 1 SZOSA Śrem
22 LESZEK GAŁAN złocieniec GIGA M5 1 SZOSA nierzeszony
23 PIOTR CHMIELEWSKI Stargard Szczecinski GIGA M3 1 SZOSA Państwowa Straż Pożarna
24 Edward Kuczmarz Wrocław GIGA M6 1 SZOSA Harfa Harryson
25 Ireneusz Lula Gdynia GIGA M5 1 SZOSA ---
26 Emil Kanclerz Warszawa GIGA M3 1 SZOSA Polonia Warszawa
27 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA M4 1 SZOSA Gryfino
28 Remigiusz Ornowski Gdańsk GIGA M3 1 SZOSA brak
29 Piotr SIUPKA GRYFICE GIGA M5 1 SZOSA K.R.GRYFLAND GRYFICE
30 ROMAN KRUPA GRYFICE GIGA M6 1 SZOSA K.R.GRYFLAND GRYFICE
31 Marek Ślotała Leszno GIGA M5 1 SZOSA ------------------
32 Tadeusz Habaj Zabrze GIGA M6 1 SZOSA brak
33 Krzysztof Włodarczak Pniewy GIGA M2 1 SZOSA Odjechani-Team.PL
34 Anna Kruczkowska Trzebiatów GIGA K4 1 SZOSA LUKS Fala Trzebiatów
35 Ferdynand Malak Leszno GIGA M6 1 SZOSA C.B.
36 Robert Wysokiński Szczecin GIGA M3 1 SZOSA Szczecin na Rowerach
37 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE GIGA M5 1 SZOSA - - - - -
38 Kosma Szafraniak Leszno GIGA M2 1 SZOSA Kosma
39 Małgorzata Rajczyba Wrocław GIGA K4 1 SZOSA bez druzyny
40 Małgorzata Kubicka Nowogard GIGA K4 1 SZOSA DZIKI Koszalin
41 Mirosław Żabkiewicz Goleniów GIGA M5 1 SZOSA Kijanka
42 Krzysztof Piesiak Kórnik GIGA M3 1 SZOSA Drużyna Szpiku
43 Łukasz Jasianowski Tychowo GIGA M2 1 SZOSA BTC orzeł
44 Tomasz Grabowy Chrzanów GIGA M3 1 SZOSA ---
45 Jan Wesołowski Świnoujście GIGA M6 1 SZOSA KS Uznam
46 Teresa Ostrowska Moryń GIGA K6 1 SZOSA dziki koszalin
47 ARTUR LODZIŃSKI Sulęcin GIGA M4 1 SZOSA Sulęcin
48 Andrzej Binkowski Barlinek GIGA M5 1 SZOSA Barlinecka Grupa Kolarska
49 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. GIGA M5 1 SZOSA KOLARZE GORZÓW
50 Jakub Abrahamowicz Rakoszyce GIGA M2 1 SZOSA LKK LESZNO DRUZYNA SZPIKU
51 Edward Dąbrowski Bojadła GIGA M7 1 SZOSA brak
52 Irena Łańcucka Wrocław GIGA M6 1 SZOSA KKS Trzebnica
53 BARBARA WĘGLARSKA TRZEBNICA GIGA K5 1 SZOSA KKS TRZEBNICA
54 Konrad Ratajczak Pniewy GIGA K2 1 SZOSA Odjechani - Team.PL
55 Marcin Bakalarczyk Szczecin GIGA M3 1 SZOSA presto calbud
56 Beata Tulimowska Włocławek GIGA K4 1 SZOSA WTR Włocławek
57 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn GIGA M5 1 SZOSA PPBike
58 Zdzisław Kalinowski Choszczno GIGA M5 1 SZOSA Kaldor
59 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA M5 1 SZOSA bez przydziału
60 TOMASZ CZUBINIAK Skwierzyna GIGA M3 1 SZOSA AGROSNET TEAM

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rower Drużyna
1 Zenon Tarnawski Świnoujście MEGA M6 1 INNY KS Uznam
2 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA M6 1 INNY Bicykl Kołobrzeg
3 Przemysław Gruca Kobylanka MEGA M3 1 INNY STC Stargard
4 Józef Drozdowski Głogów MEGA M6 1 INNY brak
5 Mariusz Kurlapski Świdwin MEGA M3 1 INNY STR ŚWIDWIN
6 Jaroslaw Soroka Szczecin MEGA M3 1 INNY Iron Insane
7 wojciech Garstkiewicz Poznan MEGA M3 1 INNY poznan
8 Witold Buczyński Szczecin MEGA M6 1 INNY SznupaTeam
9 Michał Bandrowski Drzonków MEGA M3 1 INNY brak
10 Darek Noga Łagów Lubuski MEGA M3 1 INNY InsERT Team
11 Krzysztof Paizert Szczecin MEGA M3 1 INNY Iron Insane
12 Rafał Jeleń Koziegłowy MEGA M3 1 INNY brak
13 Marcin Jastrzemski Szczecin MEGA M3 1 INNY Iron Insane
14 tadeusz stepnowski Nowa Sól MEGA M7 1 INNY NUTW NowaSól
15 Paweł Brodziński Węgorzyno MEGA M3 1 INNY brak
16 Daniel Wilk Krzyż Wielkopolski MEGA M4 1 INNY KMTR DYNAMO KRZYŻ WIELKOPOLSKI
17 Andrzej Jarosławski Goleniów MEGA M5 1 INNY brak
18 Małgorzata Szalewicz Szczecin MEGA K4 1 INNY Calbud Presto Szczecin
19 Zbigniew Maciaszczyk Szczecin MEGA M6 1 INNY Calbud-Presto
20 ROMAN PRZEWORSKI BUK MEGA M4 1 SZOSA Buk
21 Piotr Bąkowski Szczecin MEGA M5 1 SZOSA RIDERSCLUB
22 Grzegorz Rychel Luboń MEGA M3 1 SZOSA Zgrupka Luboń
23 Tomasz Hofman Lusówko MEGA M3 1 SZOSA Zgrupka Luboń
24 PIOTR MIAŁKAS BUK MEGA M4 1 SZOSA BUK
25 Andrzej Biel Przęsocin/Police MEGA M5 1 SZOSA Góral Police
26 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA M3 1 SZOSA niezrzeszony
27 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn MEGA M6 1 SZOSA TEAM KARGOWA
28 Sebastian Śledzik Szamotuły MEGA M4 1 SZOSA Drużyna Szpiku
29 Ewa Gapińska Szczecin MEGA K5 1 SZOSA Szczecin na rowerach
30 Andrzej Kot Murowana Goślina MEGA M6 1 SZOSA Żwawe Dziadki
31 Olek Krzyżaniak Choszczno MEGA M2 1 SZOSA www.grzeczkowicz.pl
32 Stanisław Wieczorek Świnoujście MEGA M6 1 SZOSA KS UZNAM
33 ARTUR BASALAK Szczecin MEGA M4 1 SZOSA brak
34 Robert Swinarski Poznań MEGA M5 1 SZOSA ---
35 Marek Sosnowski Pyrzyce MEGA M5 1 SZOSA ROWEROWEPYRZYCE.PL
36 Waldemar Białek Świdwin MEGA M6 1 SZOSA Stowarzyszenie Rowerowe Świdwin
37 ROMAN HOŁOWNIA Pyrzyce MEGA M4 1 SZOSA rowerowepyrzyce.pl
38 MARIUSZ SZKUDLAREK Stęszew MEGA M2 1 SZOSA DRUŻYNA SZPIKU
39 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA M4 1 SZOSA ---
40 Grzegorz Kiełbiński Mierzyn MEGA M3 1 SZOSA Zbieram Na Bidon Team
41 TADEUSZ PRZYBYLSKI Pudliszki MEGA M6 1 SZOSA GKR Gostyn
42 Daniel Kukuła Szczecin MEGA M3 1 SZOSA BS Szczecin
43 Mateusz Ratusiński Osiedle Poznańskie MEGA M2 1 SZOSA brak
44 Arek Lenkiewicz Warzymice MEGA M4 1 SZOSA Fast Team
45 Krzysztof Bladoszewski Szczecin MEGA M4 1 SZOSA Fast Agrotrans
46 Mirosław Jesiołkiewicz Kłodawa MEGA M3 1 SZOSA Kolarze Gorzów
47 Jarosław Kulpa Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 SZOSA Kolarze Gorzów
48 Paweł Pesz Wrocław MEGA M4 1 SZOSA InsERT Team
49 Maciej OPIELEWICZ Kożmin Wlkp. MEGA M5 1 SZOSA AGK Koźmin Wlkp.
50 Zbigniew Nadkierniczny Węgorzyno MEGA M3 1 SZOSA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS
51 Przemysław Tarzyński włoclawek MEGA M4 1 SZOSA brak
52 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wielkopolski MEGA M4 1 SZOSA AGK Koźmin Wlkp.
53 Krzysztof Jankowski Włocławek MEGA M4 1 SZOSA brak
54 Michał Dowczyński Piła MEGA M3 1 SZOSA kameleonteam
55 Roman Turowicz Kołobrzeg MEGA M4 1 SZOSA brak
56 Bogusław Dziatko Drawno MEGA M5 1 SZOSA niezrzeszony
57 Marek Taciak Piła MEGA M5 1 SZOSA Kameleonteam
58 Michal Kulikowski Szczecin MEGA M3 1 SZOSA LENA
59 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA M5 1 SZOSA Niezrzeszony
60 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 SZOSA Kolarze Gorzów
61 Wojciech Sobiech Wyrzysk MEGA M3 1 SZOSA MTB Wyrzysk Team
62 Adam Wojciechowski Bierzwnik MEGA M3 1 SZOSA niezrzeszony
63 jerzy witkowski Świdwin MEGA M6 1 SZOSA STR Świdwin
64 Przemysław Komorowski TRZEBNICA MEGA M3 1 SZOSA Szerszenie Trzebnica
65 Krzysztof Wagner Iława MEGA M4 1 SZOSA NONE
66 STANISŁAW STANISZEWSKI Goleniów MEGA M5 1 SZOSA CALBUD PRESTO
67 Leszek Hypś Olsztyn MEGA M5 1 SZOSA AIRBIKE.PL
68 Zygmunt Łój Sosnowiec MEGA M6 1 SZOSA bez przydziału
69 Mirosław Szafrański Gorzów Wlkp. MEGA M6 1 SZOSA amator
70 Kinga Nowak ŻAGAŃ MEGA K6 1 SZOSA Huragan Żagań
71 Bronisław Nowak ŻAGAŃ MEGA M6 1 SZOSA Huragan żagań
72 Paweł Gut Pyrzyce MEGA M3 1 SZOSA Rowerowe Pyrzyce
73 ZBIGNIEW KURZAWIŃSKI Lubin MEGA M5 1 SZOSA brak
74 Marek Grum police MEGA M5 1 SZOSA Góral Police
75 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. MEGA M6 1 SZOSA ---
76 Leszek Nowakowski Wrocław MEGA M6 1 SZOSA niezrzeszony
77 Grzegorz Przybyłek GRYFICE MEGA M2 1 SZOSA CCC Polsat /Gryfice SW
78 Tomasz Maciaś Opole MEGA M4 1 SZOSA ESKA Team
79 Mirosław WOJTYŚ Niekłończyca MEGA M5 1 SZOSA Góral Police
80 Jacek Stalmach Barlinek MEGA M4 1 SZOSA Barlinecka Grupa Kolarska
81 Ewa Skórka Świnoujście MEGA K5 1 SZOSA KS Uznam
82 Jan Domasławski Białogard MEGA M6 1 SZOSA BTC ORZEŁ BIAŁOGARD
83 Maciej Zgutka Szczecin MEGA M3 1 SZOSA brak
84 Jan Napieraj rabino MEGA M5 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
85 Gerard Samol Kołobrzeg MEGA M4 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
86 Piotr Jakubowski Gorzów Wlkp. MEGA M6 1 SZOSA Kolarze Gorzów

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rower Drużyna
1 Zdzisław Gumuliński Wałbrzych MINI M6 1 INNY KTR Voyager
2 Tadeusz Burewicz Nowogard MINI M5 1 INNY LKK Nowogard
3 Tomasz Albrechciński Szczecin MINI M3 1 INNY brak
4 Adam Krawczuk Świnoujście MINI M4 1 INNY niezrzeszony
5 Zbigniew Lubiński Świnoujście MINI M5 1 INNY KS Uznam Świnoujście
6 Tadeusz Junak Choszczno MINI M5 1 INNY niezrzeszony
7 Wojciech Roczeń Stargard Szczeciński MINI M4 1 INNY Drużyna Szpiku
8 Edward Konieczny Radaczewo MINI M6 1 INNY ---
9 MIROSŁAW URBANOWICZ CHOSZCZN0 MINI M5 1 INNY NIEZRZESZONY
10 Tomasz Kocik Szczecin MINI M4 1 INNY Szczecin
11 Przemysław Wyrozębski Choszczno MINI K3 1 INNY wyzor
12 Irena Aksamit Dolice MINI K6 1 INNY brak
13 WALDEMAR WOLNIAK Choszczno MINI M4 1 INNY ---
14 Michał Dorawa Choszczno MINI M1 1 INNY ---
15 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. MINI M5 1 INNY TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP.
16 Tadeusz Porzucek Gostyń MINI M6 1 INNY GKR Gostyń
17 WALDEMAR WOJSZNIS Stargard Szczecinski MINI M6 1 INNY STC-STARGARD
18 Dariusz Kruczkowski Trzebiatów MINI M4 1 INNY ---
19 Małgorzata Renata Malinowska KOLOBRZEG MINI K4 1 INNY BICYKL
20 Jacek Szymański Kalisz Pomorski MINI M4 1 INNY ---
21 Łukasz Gigoło Karlino MINI M3 1 INNY SundayBikers Karlino Team
22 Andrzej Sieradzki Kołobrzeg MINI M6 1 INNY Bicykl
23 Marta Kamińska Poznań MINI K2 1 INNY ASA Biegiem po zdrowie
24 Agnieszka Morel Gorzów Wlkp. MINI K3 1 INNY AGA TEAM MTB
25 Grzegorz Stola Szczecin MINI M5 1 INNY brak
26 Tomasz Marchel Solec Kujawski MINI M2 1 INNY niezrzeszony
27 Jan Ambroziak Słubice MINI M7 1 INNY Podopieczni Aniołów Stróżów
28 Andrzej Wysokiński Szczecin MINI M6 1 INNY brak
29 Eugeniusz Tymczuk Choszczno MINI M5 1 INNY KTR "voyager"
30 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MINI M5 1 INNY bezprzydziału
31 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. MINI M3 1 INNY brak
32 Mariusz Kucharski Pogorzelica MINI M4 1 INNY brak
33 Michał Bramorski Kołobrzeg MINI M3 1 INNY KTC
34 Zbigniew Zygała Stargard Szczecinski MINI M5 1 INNY indywidualnie
35 Adam Wasieczko Dominikowo MINI M3 1 INNY ----
36 JAN NAPIERAJ Rąbino MINI M6 1 INNY BRAK
37 Jacek Szumski Stargard Szczeciński MINI M4 1 INNY Niezrzeszony
38 Paweł Szubert Suchań MINI M3 1 INNY STC Stargard
39 Wawrzak Krzysztof sulino MINI M2 1 INNY hil
40 Daniel Łagoda Szczecin MINI M4 1 INNY Szczecin na Rowerach
41 Kamila Lewdanska Szczecin MINI K2 1 INNY Brak
42 Konrad Jakubowski Szczecin MINI M3 1 INNY Brak
43 Sylwia Piotrowska Świnoujście MINI K4 1 INNY Energy Świnoujście
44 Anna Połoniewicz Świnoujście MINI K4 1 INNY amator
45 Paweł Pietruszewski Myślibórz MINI M2 1 SZOSA brak
46 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp MINI M5 1 SZOSA AGK-Koźmin
47 Dawid Ostasiewicz GRYFICE MINI M2 1 SZOSA brak
48 Krzysztof Baj Lipiany MINI M3 1 SZOSA LIPIANY
49 Jarosław Połczyński Szczecin MINI M3 1 SZOSA ---
50 KRZYSZTOF DĘBIŃSKI Myślibórz MINI M4 1 SZOSA FOL-TECH.TEAM.PL
51 Marcin Ozga Szczecin MINI M3 1 SZOSA brak
52 Marchlewski Wiesław Gdańsk MINI M3 1 SZOSA niezrzeszony
53 KAZIMIERZ OZGA koszalin MINI M6 1 SZOSA brak
54 Jowita Konieczna Radaczewo MINI K3 1 SZOSA ---
55 Joanna Bilard Świnoujście MINI K4 1 SZOSA KS UZNAM ŚWINOUJŚCIE
56 Edyta Jasak-Juskowiak Poznań MINI K4 1 SZOSA AMANO INTERACTIVE
57 Michał Juskowiak Poznań MINI M6 1 SZOSA AMANO INTERACTIVE
58 Marcin Antonik Poznań MINI M2 1 SZOSA www.wielkopolskanaczas.pl
59 Mateusz Trzeciakowski Solec Kujawski MINI M2 1 SZOSA CTBIKE
60 ROMAN SKIBA Nakło nad Notecią MINI M4 1 SZOSA Diablo Team
61 PIOTR GRUCEL Rzecko MINI M4 1 SZOSA niezrzeszony
62 Ryszard KLUCZKOWSKI Stargard Szczeciński MINI M5 1 SZOSA TTRiR STARGARD
63 Filip Polak Poznań MINI M4 1 SZOSA Kwiatowe Cycling Team Poznań
64 ZDZISŁAW BUCZYŃSKI Choszczno MINI M3 1 SZOSA ---
65 Cezary Kraśniewski Kołobrzeg MINI M4 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
66 EDWARD PNIEWSKI Lipiany MINI M5 1 SZOSA TS CYKLISTA LIPIANY
67 Jan Pluta Dolice MINI M6 1 SZOSA Niezrzeszony
68 Zygmunt Matejczuk Swnoujscie MINI M7 1 SZOSA KS Uznam Świnoujście
69 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI M4 1 SZOSA OTC Oldboy Oborniki
70 Halina Jankowicz Szczecin MINI K5 1 SZOSA bez drużyny
71 Małgorzata Malinowska Świdwin MINI K5 1 SZOSA STR- Świdwin
72 BOGUSŁAW PAZOŁA Leszno MINI M5 1 SZOSA LKK LESZNO - PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
73 Dariusz Pytlak Oborniki MINI M5 1 SZOSA OTC Oborniki
74 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA MINI M3 1 SZOSA ----
75 Marcin Klęka Bełchatow MINI M3 1 SZOSA ---
76 Beata Klęka Bełchatow MINI K4 1 SZOSA KB Spartakus Bełchatów
77 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI M6 1 SZOSA Szerszenie Trzebnica
78 Paweł Semczuk Tarnowo Podgórne MINI M3 1 SZOSA ---
79 Paweł Brząkalski Kutno MINI M4 1 SZOSA Szosowe Kutno
80 Paweł Nieruchaj Pełczyce MINI M2 1 SZOSA Pełczanie
81 Grzegorz Ledkiewicz Wilcze MINI M4 1 SZOSA wilcze
82 Marcin Gosk Swarzędz MINI M3 1 SZOSA Brak
83 Waldemar Pytel Stargard Szczecinski MINI M5 1 SZOSA niezrzeszony
84 Kamil Kliczka Szczecin MINI M4 1 SZOSA Puszczyk Bukowy
85 Mariusz Kisły Myślibórz MINI M3 1 SZOSA EPIDEMIASOPRTU.PL
86 Aneta Kisły Myślibórz MINI K3 1 SZOSA EPIDEMIASPORTU.PL
87 PIOTR KACZOR Maszewo MINI M3 1 SZOSA Ratusz Maszewo
88 Marek Szymański Nowogard MINI M6 1 SZOSA Nowogard
89 Leszek Sekutowicz Szczecin MINI M5 1 SZOSA SzczecinNaRowerach
90 Marcin Pulwicki Oborniki MINI M5 1 SZOSA niezrzeszony
91 Radosław Rutkowski Radzyny MINI M4 1 SZOSA ---
92 Wojciech Medyński Choszczno MINI M6 1 SZOSA brak
93 Dariusz Waleriańczyk Bogdanowo MINI M4 1 SZOSA FTI Academy
94 Andrzej Ślęzak Stargard MINI M4 1 SZOSA STC Stargard
95 Kazimierz Rojek Brzeg MINI M5 1 SZOSA ESKA Team
96 Zbigniew Witkiewicz Stargard MINI M5 1 SZOSA STC Stargard Szczeciński
97 Arkadiusz Pytel Choszczno MINI M4 1 SZOSA Choszczno
98 Krzysztof Sikora Świdwin MINI M5 1 SZOSA STR ŚWIDWIN
99 Sławomir Szaulinski Kołobrzeg MINI M5 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
100 Norbert Chimkowski Ostrowice MINI M4 1 SZOSA brak
101 Piotr Pluta Dolice MINI M4 1 SZOSA Niezrzeszony
102 Krzysztof Borecki kwidzyn MINI M6 1 SZOSA niezrzeszony
103 Jan Piotrowski kwidzyn MINI M6 1 SZOSA niezrzeszony
104 Dariusz Czarniecki Środa Śląska MINI M5 1 SZOSA Rycerze Rolanda
105 Sebastian Hrycyk Mierzyn MINI M3 1 SZOSA Spec
106 Ks. Józef DUDEK Pniewo MINI M4 1 SZOSA VIVA CRISTO REY - PNIEWO
107 Wiesław Lewański Międzyrzecz MINI M5 1 SZOSA TEAM MIĘDZYRZECZ
108 Przemysław Kaczmarek Kołobrzeg MINI M4 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
109 KLAUDIUSZ RZESZOWSKI Szczecin MINI M3 1 SZOSA PLV-TEAM.PL
110 Tomasz Klimczak Stargard MINI M4 1 SZOSA Brak
111 Stanisław Wesoły Choszczno MINI M6 1 SZOSA brak
112 Mirosław Gay kwidzyn MINI M5 1 SZOSA niezrzeszony
113 Elżbieta Woźniak Szczecin MINI K4 1 SZOSA bez drużyny
114 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI K3 1 SZOSA ZDROJOWA HOTELS KOŁOBRZEG
115 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI M3 1 SZOSA ZDROJOWA HOTELS KOŁOBRZEG
116 Ryszard Borysiewicz koszalin MINI M6 1 SZOSA Dziki Koszalin
117 Krzysztof Nazorek Stargard MINI M2 1 SZOSA STC Stargard Szczeciński
118 PawŁ Widelski Kołobrzeg MINI M5 1 SZOSA 5308
119 Jarosław Przybylak Leszno MINI M4 1 SZOSA LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU
120 Bogdan POBORSKI Szczecin MINI M5 1 SZOSA SCOTT-ODLO Road Racing Team
121 Marek KOZŁOWSKI Szczecin MINI M4 1 SZOSA Rowery Turowski Team
122 ANDRZEJ PTASZYŃSKI waniorowo MINI M6 1 SZOSA masters
123 Kamila Żabkiewicz Szczecin MINI K3 1 SZOSA Kijanka
124 Tadeusz Zagdanski Stargard Szczecinski MINI M7 1 SZOSA STC Stargard
125 Irena Łańcucka Wrocław MINI K5 1 SZOSA KKS Trzebnica
126 Sławomir Skowronek Krzyż Wielkopolski MINI K2 1 SZOSA KMTR DYNAMO KRZYŻ WIELKOPOLSKI
127 Arkadiusz Rucki Szczecin MINI M3 1 SZOSA ar plus cycling
128 Leszek Marchel Solec Kujawski MINI M5 1 SZOSA KMW
129 Waldemar Bosiak Pabianice MINI M4 1 SZOSA browery
130 Robert Sikora Barlinek MINI M5 1 SZOSA Barlinek
131 Andrzej Świątek GRYFICE MINI M6 1 SZOSA MASTERS GRYFICE
132 GRZEGORZ HINNEL Szczecin MINI M6 1 SZOSA Góral Police
133 Adam Żytkowiak police MINI M4 1 SZOSA FINOMAR
134 Zbigniew Heleniarz police MINI M3 1 SZOSA FINOMAR
135 Marek Raciborski Gryfino MINI M4 1 SZOSA Drużyna Szpiku
136 Henryk Falarz Szczecin MINI M4 1 SZOSA Indywidualna
137 Jarosław Lewandowski Łódź MINI M5 1 SZOSA browery
138 Grzegorz Bryszewski Starowa Góra MINI M5 1 SZOSA browery
139 Borys Chwiłkowski Luboń MINI M3 1 SZOSA DEXRO ENERGY
140 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI M5 1 SZOSA NIEZRZESZONY
141 Marek Mierzwiczak Oborniki MINI M5 1 SZOSA OTC Oborniki
142 Paweł Wilkoszarski Poznań MINI M2 1 SZOSA Kwiatowe cycling team Poznań
143 Grzegorz Hordyński koszalin MINI M4 1 SZOSA denimking
144 Robert Bednarek Bydgoszcz MINI M4 1 SZOSA Niezrzeszony
145 marcin wolski Węgorzyno MINI M3 1 SZOSA brak
146 Piotr Lewandowski Myślibórz MINI M3 1 SZOSA KP PSP Myslibórz
147 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI K3 1 SZOSA KP PSP Myslibórz
148 Wiesław Suchogórski 66-400 Gorzów Wlkp. MINI M5 1 SZOSA Kolarze Gorzów
149 Edyta Wolniak Choszczno MINI K4 1 SZOSA Voyager
150 Marek Strogulski Rosnówko MINI M4 1 SZOSA 4jezdzcy
151 Maciej Sokalski Stargard Szczecinski MINI M2 1 SZOSA STC Stargard
152 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp. MINI M4 1 SZOSA Barlinek
153 Feliks Badziąg Choszczno MINI M6 1 SZOSA Choszczno/Stuttgart
154 Sławomir Lehmann Dominowo MINI M4 1 SZOSA brak
155 Artur Gonera Szczecin MINI M4 1 SZOSA Home

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rower Drużyna
1 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA M4 - SZOSA niezrzeszony
2 Hubert Świerczyński 49 GIGA M2 - SZOSA SZCZECIN
3 Tomasz Ignasiak Czerwiensk GIGA M4 - SZOSA Lubuszanie 73
4 Andrzej Balcerzak police GIGA M5 - SZOSA PRESTO CALBUD SZCZECIN
5 Wiesław Jańczak Bydgoszcz GIGA M5 - SZOSA niezrzeszony
6 Mariusz Sadowski Szczecin GIGA M4 - SZOSA AGA TEAM MTB
7 Paweł Frąckowiak Kaźmierz GIGA M5 - SZOSA ---
8 Marek CIECHAŃSKI Łobez GIGA M2 - SZOSA STR ŚWIDWIN

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rower Drużyna
1 JAROSŁAW DURA Szamotuły MEGA M4 - INNY Drużyna Szpiku
2 Iwona JANKOWSKA Sulechów MEGA K5 - INNY SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM
3 Ireneusz Piasecki Czempiń MEGA M7 - INNY Czempiń
4 bartłomiej nagalewski Witnica MEGA M3 - SZOSA kobrawerde
5 Bodo Rejmann Świnoujscie MEGA M7 - SZOSA niezrzeszony
6 Szymon Kogut Rataje MEGA M5 - SZOSA Starachowicki Klub Kolarski
7 Wojciech Kwaśniewski Szczecin MEGA M2 - SZOSA Eric Pro Cycling Amator Team
8 Piotr Borszlak Poznań MEGA M4 - SZOSA Multistal-Poznań
9 Marcin Andrzejewski Września MEGA M2 - SZOSA DZIKI KOSZALIN
10 Maciej Błażejewski Pabianice MEGA M3 - SZOSA triathlon koszalin

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rower Drużyna
1 Grzegorz Michalak Zalasewo MINI M5 - INNY Looksfera M-Tronic
2 Małgorzata Gruca Kobylanka MINI K3 - INNY STC Stargard
3 Katarzyna Kołodziejska bezrzezcze MINI K3 - INNY Gala
4 Urszula Zadworna GRYFICE MINI K5 - INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
5 Kazimierz Zawadzki Gorzów Wlkp. MINI M6 - INNY amator
6 Radosław Lochert LUBNO MINI M4 - INNY GORZÓW
7 Dominik Łubiński Warszawa MINI M3 - SZOSA AnnoDomini
8 Zbigniew Heleniarz police MINI M3 - SZOSA FINOMAR
9 Lech Jewtuszko Szczecin MINI M6 - SZOSA Szczecin na Rowerach
10 zbigniew junak Choszczno MINI M6 - SZOSA duet goleniów
11 Bartlomiej Hodyl Stargard Szczecinski MINI M3 - SZOSA STC STARGARD
12 Antoni Dakowski Kaźmierz MINI M4 - SZOSA brak
13 Krzysztof Pawlak Oborniki MINI M3 - SZOSA Tappol Mtb Team Oborniki
14 Adam Duszyński Luboń MINI M4 - SZOSA ---
15 Mariusz Mikołajczak Świebodzin MINI M4 - SZOSA brak
16 Sebastian Szotowicz Stargard Szczecinski MINI M3 - SZOSA SZWLA Stargard Szczeciński
17 PATRYK WIELGOSZ Oborniki MINI M2 - SZOSA OTC OBORNIKI
18 TOMASZ WIŚNIEWSKI Oborniki MINI M5 - SZOSA OTC OBORNIKI
19 Leszek Kaźmierczak Oborniki MINI M4 - SZOSA OTC Oborniki
20 TOMASZ PYSSA Rogoźno Wielkopolskie MINI M4 - SZOSA OTC OBORNIKI WLKP
21 Kazimierz Piechowiak Oborniki MINI M5 - SZOSA OTC OBORNIKI
22 Marcin Sitarz Pełczyce MINI M3 - SZOSA pełczanie
23 Marek Pieróg Knurów MINI M3 - SZOSA Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe
24 Daniel Duśko Dąbrowa Górnicza MINI M3 - SZOSA BIKEHEAD MTB TEAM
25 Ryszard Szelkowski Stargard Szczeciński MINI M5 - SZOSA TEAM ZMECH
26 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI M5 - SZOSA brak
27 Piotr Misiewicz elbląg MINI M2 - SZOSA Elbląg
28 Krzysztof Krzynowek Stargard MINI M4 - SZOSA brak drużyny
29 Klaudiusz Piętak Szczecin MINI M5 - SZOSA brak
30 robert winnicki Zamęcin MINI M3 - SZOSA mmm
31 Dariusz Hajac Goleniów MINI M5 - SZOSA JF DUET Goleniów
32 JAKUB ADAMOWICZ BARNIM MINI M3 - SZOSA GK PIAST SZCZECIN
33 Ewa Gapińska Szczecin MINI M5 - SZOSA szczecin na rowerach
34 Stanisław Rydz Choszczno MINI M4 - SZOSA Straż pożarna
35 Radosław Kaczmarek Poznań MINI M3 - SZOSA Poznań
36 Michał Dybek Połajewo MINI M3 - SZOSA COTTA CYCLING TEAM
37 Jakub Jackowski Barlinek MINI M1 - SZOSA Barlinecka Grupa Kolarska
38 Krzysztof Wróbel Szczecin MINI M5 - SZOSA Calbud Presto


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 0
K2 6
K3 9
K4 14
K5 8
K6 3
K7 0
M1 2
M2 24
M3 77
M4 81
M5 74
M6 52
M7 7
Kobiety 38
Mężczyźni 319
Wszyscy 357