Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team
1 Marcin Hałkiewicz Głogów M 1 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
2 Artur Marszałek Leszno M 1 1 -
3 MARCIN MOSTOWSKI Kościan JUNIOR - Orzeł Lipno
4 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno M 2 1 35 PLUS
5 Maciej Mania Leszno M 1 - LKK TEAM
6 Monika Tuczyńska Głogów K 1 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
7 Konrad ZDZIABEK Śmigiel M 1 - ŚTC ŚMIGIEL
8 Arkadiusz Milewski Robakowo M 2 1 Policyjne Stowarzyszenie Sportowe " Pozytywnie zakręceni"
9 Konrad Konkol Miastko M 1 1 Orzeł Lipno
10 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA M 1 1 -
11 KAMIL KOWALSKI Leszno M 1 - -
12 Jarosław Baj marcinkowice M 1 - GTO/LOSBIEGANEROS
13 Łukasz Wesołowski Głogów M 1 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
14 piotr janus Leszno M 2 - PSS DPZ Pozytywnie zakręceni
15 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne M 2 1 ORZEŁ LIPNO
16 Kinga Łukaszkiewicz Starkowo K 1 1 Orzeł Lipno
17 Jerzy Nogała Leszno M 2 1 Metabo TORA Bike
18 Dariusz Walczak Leszno M3 1 Drużyna Pozytywnie Zakręconych KMP Leszno
19 krzysztof klich sława M 2 - -
20 Łukasz Pierzchało Głogów M 1 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
21 Michał Kobialka Leszno M 2 1 StrefaSportu
22 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO M 2 1 FEBE TEAM
23 ROBERT SCHABEL Leszno M 2 - TEAM 29
24 WIESŁAW ZALEWSKI Bytom Odrzański M 2 - MTS Drużyna Szpiku KGHM
25 MICHAŁ KACZOR RADOMIERZ M 1 1 PRZEMĘT MTB TEAM
26 Jarosław Grun Leszno M 2 - Febe Team
27 Grzegorz Staniewski Leszno M 1 1 FEBE TEAM
28 Roman WAŚCIŃSKI Bojanowo M 2 1 Bike Rawicz
29 Zenon Szoplik Leszno M 2 1 -
30 Janusz Tumiłowicz Góra - - DGR RACING TEAM
31 TOMASZ NOWAK Śrem M 2 1 REHAU RELAZZO TEAM
32 Przemysław Darowski Modła M 2 1 TEAM MTB PARKIETEX
33 Maciej Witka Wieleń M 1 1 Merx Polska
34 Wojciech Osomański Głogów M 1 - TC Chrobry Głogów
35 Tomasz Fiałkiewicz Ruszowice M 2 1 TEAM MTB PARKIETEX
36 Krzysztof Kaźmierczak Leszno M 1 1 -
37 Jacek Dudar Leszno M 2 1 REAL 64-STO
38 Krzysztof Krówczyński Leszno M 1 1 Impol Wieniawa
39 Tomasz Olejniczak LIPNO M 1 1 Elektrotechnika Lipno
40 Adam Kędzia Śmigiel M 2 1 MW Invest Group
41 PAWEŁ DOPIERAŁA Leszno M 2 1 FEBE TEAM
42 Izabela Tokarska Piotrków Trybunalski K 1 - -
43 Krystian Domino Głogów M 2 - MTS Drużyna Szpiku KGHM
44 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń M 2 1 Euro-Rower. pl
45 Damian Gorwa RYDZYNA M 2 - Rydzyna
46 Krzysztof Hojzler Leszno M 2 1 Drużyna Pozytywnie Zakręconych
47 Bartek Grzelczak Miejska Górka M 1 1 -
48 Daniel Wilczak Leszno M 2 1 -
49 Marcin Woziwodzki rawicz M 2 1 -
50 Mateusz Woziwodzki rawicz JUNIOR 1 -
51 MONIKA HANDZEWNIAK-TÓRZ Leszno K 1 1 -
52 Krzysztof Tórz Leszno M 1 1 -
53 RADOSŁAW SZWAJCER Wieleń M 2 - Brenderup Team
54 JERZY JANASZAK Krzywin M3 1 GKR Gostyń
55 Marcin Mochalski Wilkowice M 1 - -
56 Daniel Dudziński Leszno M 2 1 -
57 ŁUKASZ Hamrol Śmigiel M 2 1 -
58 Paweł Konieczny Osieczna M 2 - euro-rower.pl
59 Mateusz Kędzior Poznań M 2 1 Activus
60 BERNARD MATUSZAK Śmigiel M 2 1 ŚTC ŚMIGIEL
61 Przemysław Rozwalka GONIEMBICE M 1 - MW Invest Group
62 Piotr Budzeń Leszno M 2 1 Impol Wieniawa
63 BRONISŁAW SIKORA Leszno M3 - LKB Amator Leszno
64 Kornel gorzelnik Krzyczyn Wielki M 1 - zg rudna
65 Łukasz Smejko Leszno M 1 - -
66 Piotr Pawlak Kościan M 1 1 EL-TIM
67 Łukasz Zielony Bełcz Wielki JUNIOR - DGR RACING TEAM
68 MARCIN SOBAŃSKI Góra M 1 1 DGR RACING TEAM
69 Waldemar Schwendke Leszno M 2 1 Like Team
70 MATEUSZ LIS Leszno M 1 1 Orzeł Lipno
71 Michał KAŹMIERCZAK Leszno JUNIOR 1 REAL 64-STO
72 Robert Świętek sława M 2 - -
73 Łukasz Kozieł Lubin M 1 1 ZG RUDNA
74 Robert Gbiorczyk Śmigiel M3 1 ŚTC ŚMIGIEL
75 Maciej Petza Poznań M 2 1 Montemoro
76 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI Włoszakowice M 2 1 35 PLUS
77 Maria Iglińska GONIEMBICE M 2 - Stowarzyszenie "AZYMUT"
78 JAROMIR PRZYBYSZ Leszno M 2 1 XXX
79 Łukasz Sibila Leszno M 1 1 DGR RACING TEAM
80 Krzysztof kubiak LIPNO M 2 1 Orzel Lipno
81 Jakub Błachowiak Leszno M 1 1 strefasportu.pl
82 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo M3 1 Orzeł Lipno
83 Piotr Chyła Leszno JUNIOR 1 Real 64-sto
84 Iwona Chyła Leszno K 2 - Real 64-sto
85 Rafał Matyja Leszno M 1 1 KS Poladowo
86 Szymon Wasiołka Leszno M 1 1 Orzeł Lipno
87 Marek Wasiluk Głogów M 2 - TEAM MTB PARKIETEX
88 PIOTR KUBIAK LIPNO M 1 1 ORZEŁ LIPNO
89 Magdalena Musielak Andżelika LIPNO K 2 1 ORZEŁ LIPNO
90 Marcin Nowak Leszno M 2 1 -
91 Krzysztof Kokot Poznań M 1 - -
92 Grzegorz Jakubowski Leszno M 2 - Like team
93 Emilian Pajzert Leszno JUNIOR 1 REAL 64-sto
94 Emilia Petza Poznań - 1 Montemoro
95 Mateusz Woziwodzki rawicz JUNIOR - -
96 Adrian Kaźmierczak Śmigiel M 1 1 MW Invest Group
97 Wojciech Wujczak LIPNO M 1 1 MW Invest Group


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 7
K 1 4
K 2 2
K 3 0
M 1 35
M 2 42
M3 5
Kobiety 8
Mężczyźni 89
Wszyscy 97