Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Opłata Team Jestem sołtysem
1 Krzysztof Janicki M Koło - Janiccy TEAM NIE
2 Zuzanna Mokros K Pabianice - ŁÓDŹ RUNNING TEAM NIE
3 Błażej Piaskowski M Konin - Finanser NIE
4 Piotr Piaskowski M Konin - FINANSER Piotr Piaskowski: FINANSER KONIN KOŁO TUREK NIE
5 PIOTR PIASKOWSKI M Konin - FINANSER KONIN KOŁO TUREK NIE
6 Błażej Piaskowski M Konin - FINANSER KONIN KOŁO TUREK NIE
7 Martyna Zgierska K Koło - brak NIE
8 Tomasz Wasiak M Poznań - Tata Kuby i Patryka NIE
9 Maciej Dudziak M Poznań - Concordia NIE
10 Bartosz Koralewski M Koło - brak NIE
11 Mariusz Mikołajczyk M Turek - KB GEOTERMIA UNIEJÓW NIE
12 Izabela Koralewska K Borysławice Kościelne - Kobietkibiegaja.pl NIE
13 Artur Ciepłucha M Tumidaj - Sieradzbiega.pl NIE
14 Jędrzej Bartnicki M Sieradz - Sieradzbiega.pl NIE
15 KRZYSZTOF OLEJNICZAK M Warta - sieradzbiega,pl NIE
16 Marcin Majchrzak M Swarzędz - Maj Team NIE
17 Mariusz Moleski M Koło - brak NIE
18 Sławomir Gajda M ŁASK - Jastrząb 32 BLT. ŁASK NIE
19 ALEKSANDER OCHENDALSKI M Koło - Solniczki Kłodawa NIE
20 Michał Niewiarowski M Kłodawa - Solniczki Kłodawa NIE
21 Jarosław Pułanecki M Włocławek - Niezrzeszony NIE
22 ANTONI DĄDELA M Krzepice - KB Florian Zajączki Drugie NIE
23 Grzegorz Lipka M Krapkowice - Spinaker NIE
24 Marcin Lewandowski M Włocławek - bez klubu NIE
25 Krzysztof Nowacki M Koło - xxx NIE
26 Zbigniew Jamrozik M Koło - Koło NIE
27 Arkadiusz Morawiec M Łódź - niezrzeszony NIE
28 Anna Blachowska K Karnkowo - niezrzeszony NIE
29 Zbigniew Blachowski M Karnkowo - niezrzeszony NIE
30 Jacek Chmiel M Kłodawa - Solniczki Kłodawa NIE
31 Piotr Jabłoński M Brześć Kujawski - WKB PLAST-MIX MARATOŃCZYK NIE
32 Marek Porosa M Koło - niezrzeszony NIE
33 Krystian Szafrański M Grzegorzew - brak NIE
34 Jakub Jabłoński M Brześć Kujawski - WKB PLAST-MIX MARATOŃCZYK NIE
35 Jan Wojciechowski M Mariampol - niezrzeszony NIE
36 Tomasz Garzeł M Rakoniewice - Dycha Drzymały/Niagra Finess Team NIE
37 TOMASZ STASZEWSKI M Łódź - BIEGACZ NOWOSOLNA TAK
38 KRZYSZTOF RAKOWICZ M Koło - Koło NIE
39 GRZEGORZ PAWEŁ NOWAK M Olszówka - Night Runners NIE
40 Sebastian Kłys M Sieradz - Sieradzbiega. pl NIE
41 Krzysztof Tomaszewski M Turek - KB Geotermia Uniejów NIE
42 WALDEMAR SITEK M Łęka Opatowska - Bukownica NIE
43 Waldemar Sitek M Bukownica - TG. SOKOł Bukownica NIE
44 Agnieszka Falborska K Osiek Mały - www.kobietkibiegaja.pl NIE
45 JAKUB GRALAK M Dąbie - DIT NIE
46 MAŁGORZATA ANDRZEJAK K Koziegłowy - brak NIE
47 MARIAN ŚWITON M Bukownica 154 - TG. SOKOł Bukownica TAK
48 PRZEMYSŁAW PRONOBIS M Ostrowiec Świętokrzyski - Sport Medical Rehabilitacja Ostrowiec Św. NIE
49 JANUSZ Lenc M Bydgoszcz - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
50 Piotr Grenz M Bydgoszcz - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
51 KRZYSZTOF NOWOSIELSKI M Dąbie - KB Dąbie nad Nerem NIE
52 ewa gimzicka K Poznań - GIMI NIE
53 JAROSŁAW SZYCHOWSKI M Wierzchucice - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
54 Aleksandra Kucharska K Barwice - ULKS Barwice NIE
55 JAKUB JANKOWIAK M Konin - NIE NIE
56 Tomasz Kłos M Sieradz - Sieradzbiega.pl NIE
57 Tomasz Szubert M Turek - brak NIE
58 Damian Ostrzycki M Włocławek - brak NIE
59 MACIEJ LEWANDOWSKI M Wola Podłężna - squashsfera konin NIE
60 ANDRZEJ KOKORZYCKI M Koło - SAINT-GOBAIN SQUAD NIE
61 Łukasz Ładowski M Koło - brak NIE
62 MARIUSZ ŻURAWSKI M Koło - brak NIE
63 Marlena Ryszewska K Plewiska - brak NIE
64 SŁAWOMIR TWARDYGROSZ M Kłodawa - Solniczki Kłodawa NIE
65 Robert Wota M Warszawa - Pszczółkowski Team NIE
66 Żaneta Wota K Warszawa - Pszczółkowski Team NIE
67 Jakub Chruściński M Koło - brak NIE
68 Adam Matysiak M Tarnowo Podgórne - HighSolutions NIE
69 Robert Celiński K Trzebieszów - AZS AWF Warszawa NIE
70 Hubert SUCHY M Gniezno - No Excuses Team NIE
71 Sebastian Strapagiel M Koło - radhevega.pl NIE
72 Krzysztof Gruszczyński M Malanów - LKS Maraton Turek NIE
73 Sebastian Szczesiak M Koło - Malinowa Mamba Team NIE
74 TADEUSZ KOLEBUK M Turek - Niezrzeszony NIE
75 Maciej Serafiński M Konin - KB AKTYWNI KONIN NIE
76 KATARZYNA KRUPIŃSKA K Koło - Huragan Powiercie :-) NIE
77 Krzysztof Russek M Kościelec - brak NIE
78 Hubert Zięba M Koło - brak NIE
79 Paweł Janicki M Koło - Janiccy Team NIE
80 Dawid Rewers M Koło - KOLSKIBUS NIE
81 Paula Bagińska K Kłodawa - Altax NIE
82 Andrzej Wojciechowski M Turek - KB Geotermia Uniejów NIE
83 Gabriela Maryka Trzepacz K Kawęczyn - LKS Maraton Turek NIE
84 Łukasz Porosa M Koło - KU AZS Politechnika Poznańska NIE
85 DARIUSZ KOKOT M Konin - brak NIE
86 Grzegorz Piątek M Koło - brak NIE
87 ANDRZEJ PACZKOWSKI M sierpc - tkkf sierpc kubus NIE
88 Sławomir Furmański M Krzymów - Warta Krzymów NIE
89 Marta Łukasik K Koło - Kefir, grejpfrut i banany NIE
90 Marta Nowicka K Tur - Night Runners Poznań NIE
91 Paweł Pruszyński M Koło - Niepokonani Porażka NIE
92 TOMASZ FABIANSKI M 135a - Turek NIE
93 Łukasz Głowiński M Poznań - Pyrki NIE
94 Aneta TURALSKA K sierpc - TKKF Kubuś Sierpc NIE
95 Marcin Świderski M Koło - MMm NIE
96 Kazimierz Leśniewski M Włocławek - Nie NIE
97 Tadeusz Miłoboszewski M Ciechanów - Za Dyszka NIE
98 tomasz kniaz M kolo - malinowa mamba NIE
99 SYLWESTER NADOLSKI M Konin - START-META KONIN NIE
100 SŁAWA SOBIERAJ K Koło - brak NIE
101 Jolanta Szurgot K Koło - brak NIE
102 DAWID LINOWIECKI M RADZIEJÓW - RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK NIE
103 ROMAN WASZAK M RADZIEJÓW - RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK NIE
104 Rafał Głuchowski M Koło - Brak NIE
105 KATARZYNA TROJANOWSKA K Dobrów - Saint-Gobain SQUAD NIE
106 Łukasz Ochota M Ozorków - Brak NIE
107 Jakub Ochota M Ozorków - Brak NIE
108 Joanna Jamrozik K Koło - Koło NIE
109 Małgorzata Żurawik K Koło - brak NIE
110 KRZYSZTOF Zakrzewski M Palędzie - 3:33TEAM NIE
111 Joanna Gibaszek K Koło - brak NIE
112 adam olszewski M nowy kobrzyniec - kb lech rypin NIE
113 Tomasz Nowaczyk M Gniezno - Gniezno - Town of runners NIE
114 Tomasz Nowaczyk M Gniezno - Gniezno - Town of runners NIE
115 Piotr Protasiewicz M Konin - Konin NIE
116 Radosław Janiak M Łódź - Biegacz Nowosolna NIE
117 Zbigniew Szymański M Koło - niezrzeszony NIE
118 Maciej Brzeziński M Ślesin - Lokalna Grupa LA im. Hannibala Lectera NIE
119 ANDRZEJ WOŹNIAK M Ślesin - Lokalna Grupa LA im. Hannibala Lectera NIE
120 Tomasz Cichy M Koło - Silent Team NIE
121 Dariusz Budynek M Poznań - brak NIE
122 Natalia Durys K Powiercie 27 - Koło NIE
123 ANDRZEJ PACZKOWSKI M sierpc - tkkf sierpc kubus NIE
124 JANUSZ ROŻEK M GOLINA - KB Wartko NIE
125 Maciej Pawlak M Konin - MPEC - Konin NIE
126 Tomasz Brett M Koło - MLUKS Triathlon NIE
127 Wojciech Maciejewski M Konin - KB AKTYWNI KONIN NIE
128 Kacper Jaroszewski M Konin - RUN4FUN KONIN NIE
129 Mirosław Antkowiak M GOLINA - KB Aktywni Konin NIE
130 KATARZYNA ZIĘBA K Koło - brak NIE
131 Kamil Najderek M Zalasewo - niezrzeszony NIE
132 Cezary Najderek M Zalasewo - niezrzeszony NIE
133 Tomasz Machiński M Gniezno - Gniezno i okolice biegają NIE
134 KRZYSZTOF WYSOCKI M Konin - KB AKTYWNI KONIN NIE
135 MATEUSZ SIARKOWSKI M KRAMSK - GKS Sompolno NIE
136 Justyna Idczak-Wrzesińska K Włocławek - Marysia i Przyjaciele NIE
137 Kazimierz Wrzesiński M Włocławek - Marysia i Przyjaciele NIE
138 Maria Wrzesińska K Włocławek - Marysia i Przyjaciele NIE
139 Mariusz Becelewski M Słupca - niezrzeszony NIE
140 Beata Becelewska K Słupca - niezrzeszona NIE
141 KRZYSZTOF WŁODARCZYK M Konin - MPEC Konin NIE
142 Mateusz Ziemski M Konin - ZSGE NIE
143 IRENA SZUMIŃSKA K GOLINA - KB WARTKO NIE
144 Tomasz Gibaszek M Koło - brak NIE
145 Marek Zakrocki M Powiercie - Brak NIE
146 WIOLETTA MICHALAK K Koło - Freedom NIE
147 ZBIGNIEW KRUPIŃSKI M Koło - Freedom NIE
148 HENRYK SZCZEŚNIAK M Ruszków 2 - Freedom NIE
149 MARCIN LASOTA M Koło - Freedom NIE
150 Rafał Piskorski M Koło - Piskorscy NIE
151 Tomasz Walczak M Koło - brak NIE
152 Łukasz Kubacki M Koło - brak NIE
153 Andrzej Bugajny M Koło - SG Squad NIE
154 Mariusz Trzmielewski M Konin - brak NIE
155 Ireneusz Jałoza M Regimin - ZaDyszka NIE
156 Joanna Panfil K Koło - SAINT-GOBAIN SQUAD NIE
157 Mateusz Pawlak M Konin - ZSGE NIE
158 Andrzej Tomkowicz M Regimin - ZaDyszka NIE
159 Andrzej Tomkowicz M Regimin - ZaDyszka NIE
160 Dominik Piłka M Gozdów - brak NIE
161 Julita Łopatka K Osiek Mały - brak NIE
162 Janusz Ferenc M Ludwikowice Kł. - USKS LUDWIKOWICE KL. TAK
163 Mateusz Wojtasik M Cienin Zaborny - free run NIE
164 Piotr KOTFAS M GRODNO - OSP GRODNO NIE
165 Patryk Heliński M Olszówka - Brak NIE
166 Jacek Bąkowski M Konin - Drużyna Szpiku NIE
167 JACEK NOWAK M Gniezno - GNIEZNO BIEGA NIE
168 KRYSTYNA CHOJNACKA M sierpc - tkkf kubus sierpc NIE
169 Daniel Gąsiorowski M RADZIEJÓW - Radziejowski Klub Pływacki Wodnik NIE
170 Piotr Karasiewicz M Gniezno - ALTOM GNIEZNO NIE
171 Tomasz Włodarczyk M Witkowo - Volkswagen Poznań NIE
172 Piotr Wroński M Regimin - ZaDyszka NIE
173 Katarzyna ŁUBIK K Posada - kb aktywni konin NIE
174 Katarzyna Łubik K Posada - kb aktywni konin NIE
175 Radosław MAŁECKI M Chojny - JRW NIE
176 Jarosław Kurzawa M Stare Miasto - JRW NIE
177 DOMINIK GRZYBOWSKI M Koło - Grzybowski Team NIE
178 Kamil Grzybowski M Powiercie - Grzybowski Team NIE
179 Zbigniew Polewski M Izbica Kujawska - SG SQUAD NIE
180 Andrzej Budny M Kraśnica-Kolonia - Niezrzeszony NIE
181 Paweł Pierożyński M Konin - brak NIE
182 Katarzyna Knast K Inowrocław - --- NIE
183 Dawid Nowakowski M RADZIEJÓW - Radziejowski Klub Pływacki ,,WODNIK" NIE
184 Wojciech Woźniak M Grzegorzew - JRW NIE
185 ZUZANNA HAJDRYCH K KLECZEW - KLECZEW NIE
186 LECH JERZY HAJDRYCH M KLECZEW - KLECZEW NIE
187 Krzysztof Michalski M Koło - Run4Fun NIE
188 MARIA GUTOWSKA K Kazimierz Biskupi - brak NIE
189 PAWEŁ GUTOWSKI M Kazimierz Biskupi - brak NIE
190 Zbigniew Tomczak M Gniezno - Altom Gniezno NIE
191 Michał Paś M Szelejewo - Charty Szelejewo NIE
192 Czesław Błaszczyk M krośniewice - stowarzyszenie integracja w krośniewicach NIE
193 Andrzej Oleksiewicz M Konin - KB Wartko NIE
194 Włodzimierz Lebiotkowski M Gniezno - Delfin Kłecko NIE
195 Włodzimierz Lebiotkowski M Gniezno - Delfin Kłecko NIE
196 Aleksandra Pieczka K Murowana Goślina - MK Team NIE
197 Przemysław Kuchowicz M Słupca - niezrzeszony NIE
198 Radosław Kołodziejczak M Sochaczew - Socho Team NIE
199 Marek SZAFONI M Turek - --- NIE
200 MAREK WASZAK M RADZIEJÓW - KS ZRYW RADZIEJÓW NIE
201 Paweł Skowroński M Poznań - niezrzeszony NIE
202 Norbert Haliżak M wieluń - ZaDyszka NIE
203 Marek Kowalski M Golub-Dobrzyń - ZaDyszka NIE
204 Michał Horowski M Poznań - brak NIE
205 Robert Breliński M Gniezno - brak NIE
206 ROBERT SERAFIŃSKI M Konin - KB AKTYWNI KONIN NIE
207 Michał Kacprzak M Poznań - Saint-Gobain SQUAD NIE
208 Arkadiusz Gajda M Konin - niezrzeszony NIE
209 Marcin Gronostaj M Konin - niezrzeszony NIE
210 RYSZARD KUCAL M Koło - BRAK NIE
211 MICHAŁ GALLUS M Włocławek - WKB PLAST MIX Maratończyk NIE
212 Marcin Robaczewski M Szembekowo - ... NIE
213 Ola Robaczewska M Szembekowo - ... NIE
214 Monika Kaczmarek K Łódź - Szakale Bałut NIE
215 filip morawski M Puszczykowo - expansywni NIE
216 Włodzimierz Chajdas M Uniejów - KB Geotermia Uniejów NIE
217 Katarzyna KOS K Uniejów - KB Geotermia Uniejów NIE
218 Włodzimierz Stepak M Konin-Rudzica - KB Aktywni Konin NIE
219 Piotr Chęciński M Koło - brak NIE
220 Janusz KOTŁOWSKI M Uniejów - KB Geotermia Uniejów NIE
221 Fabian Florek M Konin - Team Kopeć NIE
222 Natalia Stroiwąs K Środa Wlkp - :)) NIE
223 Paulina Szałańska K Kłodawa - Brak NIE
224 Zbigniew Karaszewski M Poznań - ZaDyszka NIE
225 Paweł Sekulski M sierpc - Dynamo Sierpc NIE
226 Mateusz Dybowski M RADZIEJÓW - Radziejowski Klub Pływacki Wodnik NIE
227 Jacek Trociński M Łódź - niezrzeszony NIE
228 JERZY SMUG M Konin - Konin NIE
229 DAWID SMUG M Konin - Konin NIE
230 Bartosz Główczyński M Babiak - Wojsko Polskie NIE
231 LESZEK HĘŚ M Gniezno - VELUX GNIEZNO NIE
232 Michał Dudar M Osowo - KB KOSYNIER WRZEŚNIA NIE
233 Rafał Wasiak M Dąbrówka - Maratończyk Poznań NIE
234 Janusz Karaszewski M Konin - ZaDyszka NIE
235 Piotr Mederski M Baranowo - ZaDyszka NIE
236 Małgorzata Kowalska K Konin - ZaDyszka NIE
237 Jakub Baran M Poznań - KB Wartko NIE
238 Katarzyna Kopecka K Gniezno - Charty Szelejewo NIE
239 Natalia Piguła K Koło - Brak NIE
240 WŁADYSŁAW ANGIEL M Bydgoszcz - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
241 Oliwia Górczewska K Osiek Wielki - Brak NIE
242 Sebastian Kuty M Koło - Malinowa Mamba Team NIE
243 ANNA LIPSKA K Paprotnia - Paprotnia NIE
244 Krzysztof Lipski M Paprotnia - Paprotnia NIE
245 Krzysztof Lipski M Paprotnia - Paprotnia NIE
246 Marcin Lebiotkowski M Gniezno - brak NIE
247 Aneta Celińska-Piguła K Koło - brak NIE
248 Mateusz Lewandowski M krośniewice - MKS KROŚNIEWIANKAKrośniewice NIE
249 Mateusz Lewandowski M krośniewice - MKS KROŚNIEWIANKAKrośniewice NIE
250 Mateusz Lewandowski M krośniewice - stowarzyszenie integracja w krośniewicach NIE
251 Aleksandra Wolna K Poznań - niezrzeszona NIE
252 Łukasz Maciejewski M Gniezno - jednoosobowa klika ;) NIE
253 JANUSZ GNIEWKOWSKI M Konin - ZS Strzelec JS 4150 NIE
254 JACEK MARCINIAK M Konin - ZS Strzelec JS 4150 NIE
255 WIOLETTA BRZYCHCY K Konin - ZS Strzelec JS 4150 NIE
256 Łukasz Jaroszewski M Koło - Brak NIE
257 Tomek Zając M ultimasport.pl TIMING - ultimasport.pl TIMING NIE
258 Izabela pecyna K Koło - niezrzeszona NIE
259 MACIEJ KANIEWSKI M Powiercie - PKO BANK POLSKI NIE
260 Stanisław Pecyna M Koło - niezrzeszony NIE
261 Andrzej Pecyna M Koło - niezrzeszony NIE
262 WOJCIECH FURS M Koło - HURAGAN POWIERCIE NIE
263 Agata Pecyna K Koło - MLUKS Triathlon Koło NIE
264 Witold Błądek M Łódź - Park Run Łódź NIE
265 Piotr Kaźmierczak M Witkowo - witkowo NIE
266 Szymon Simiński M Babiak - GKS Nałęcz Babiak NIE
267 Arkadiusz Krygier M Koło - Politechnika Poznańska NIE
268 Krzysztof Grzybowski M Mława - SamGnam NIE
269 Marzena Grzybowska K Mława - ----- NIE
270 Katarzyna WERNER K Malanów - FLORIAN CHOJNICE TAK
271 KATARZYNA WERNER K Malanów - KKB FINISZ KALISZ NIE
272 EWA WERNER K Malanów - FLORIAN CHOJNICE NIE
273 PIOTR WERNER M Malanów - MARATON TUREK NIE
274 Mariusz Kwarciński M Koło - Malinowa Mamba Team NIE
275 Andrzej Pietrzak M Pabianice - Szakale Bałut Łódź NIE
276 Aleksandra Pieczewska K Koło - niezrzeszona NIE
277 Tomasz Szymkowiak M wrzesnia - 4run NIE
278 Magdalena Kuras-Smolnik K Chojne - sieradzbiega.pl NIE
279 Jarosław Kołodziejczyk M Częstochowa - Zabiegani Częstochowa NIE
280 Jakub Perkowski M Koło - ITP NIE
281 Waldemar Nowakowski M Dobrów - awi-kar NIE
282 Dariusz Jakubowski M Płock - Płock NIE
283 Piotr Krakowski M Płock - Płock NIE
284 Sławomir Budny M Kramsk-Pole 34 - Kramsk NIE
285 Sławomir Budny M Kramsk-Pole 34 - Kramsk NIE
286 Marek Puchalski M KLECZEW - niezrzeszony NIE
287 Robert Stasiak M Turek - KB Geotermia Uniejów NIE
288 Radosław Wypychowski M Bielawy - Szanuj Bieniszew NIE
289 Wojciech Szmytka M Konin - Młode Wilki NIE
290 Paweł Ochal M Bydgoszcz - Teamochal.pl NIE
291 Olga Ochal K Bydgoszcz - Teamochal.pl NIE
292 AGNIESZKA KUZYK K Raciszyn - WKB Meta Lubliniec NIE
293 Marcin Żurawik M Koło - Saint - Gobain SQUAD NIE
294 Marcin Leszcz M Osiek Wielki - nic NIE
295 Andrzej Krzyścin M Szczytniki Duchowne - ALTOM Gniezno NIE
296 TOMASZ KASPRZYK M Konin - Strzałkowska Grupa Biegowa/ZADYSZKA NIE
297 MAŁGORZATA KURKOWSKA K Szczytniki Duchowne - ALTOM Gniezno NIE
298 Przemysław Przywarty M Konin - Sidor Team Polska NIE
299 Anna Przywarta K Konin - ZaDyszka NIE
300 Adam Czajka M Konin - Młode Wilki NIE
301 Paweł Czajka M Konin - Młode Wilki NIE
302 LESZEK CEGLEWSKI M GOLINA - węglew NIE
303 Marcin Pelc M Bydgoszcz - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
304 ANDRZEJ BŁASZCZYK M WARTKOWICE - GEOTERMIA UNIEJÓW NIE
305 MARCIN PIETRZAK M Uniejów - KB Geotermia Uniejów NIE
306 WALDEMAR KLUSKA M Turek - KB Geotermia Uniejow NIE
307 LUKASZ KUBACKI M Konin - nie dotyczy NIE
308 Szymon Klimas M Paprotnia - Paprotnia NIE
309 JAKUB GĄSIOR M rawicz - --- NIE
310 ELŻBIETA PUCHALSKA K KLECZEW - KB AKTYWNI KONIN NIE
311 Darek Majorczyk M Gniezno - Altom Gniezno NIE
312 Jacek Pilarski M Konin - Aktywni Konin NIE
313 Krzysztof Chrzanowski M Koło - BUD-REM NIE
314 Robert Witkowski M Sieradz - rajsport NIE
315 Artur Zawadzki M Warszawa - ZaDyszka NIE
316 JACEK SZWED M Witkowo - strzałkowska grupa biegowa NIE
317 Marek Porosa M Czołowo Kolonia - Indywidualistka NIE
318 Adam TOMCZYK M Koło - niezrzeszony NIE
319 Janusz Doman M Brzoza - UKS "Szabla Brzoza" NIE
320 Łukasz Tylak M Borysławice Kościelne - AZS OŚ Poznań NIE
321 cezary bladoszewski M Włocławek - dreptacz NIE
322 Waldemar Michalak M Kutno - kb geotermia uniejów NIE
323 NATALIA NAGIRNJAK K Winnica - ahilles leszno NIE
324 wiktor NAGIRNJAK M Winnica - ahilles leszno NIE
325 PATRYK ŁUKASZEWSKI M Gniezno - CROSS WARSZAWA NIE
326 Piotr Furmański M Konin - SG Squad NIE
327 Jakub Nędzyk M Gniezno - No Excuses Team NIE
328 Klaudia Trojanowska K Gniezno - Gniezno i okolice biegają NIE
329 Patryk Olszak M Gniezno - Gniezno i okolice biegają NIE
330 Beata Hejna K Kłodawa - brak NIE
331 PIOTR SZYMAŃSKI M KLECZEW - OSiR Kleczew NIE
332 Janusz Majkowski M Koło - niezrzeszony NIE
333 Tomasz Andrzejczak M Konin - KB Aktywni Konin NIE
334 Edmund Pilarski M Konin - KB Aktywni Konin NIE
335 Jolanta Piekarska K Konin - brak NIE
336 Justyna Misiewicz K Dalki ,Gniezno - Gniezno i okolice biegają NIE
337 Jaroslaw Nadstazik M Suchy Las - Exide NIE
338 Kamil Radoszewski M Ponętów Górny - Biegam bo lubię NIE
339 Aleksandra Dębińska K Sokołowo 29 - brak NIE
340 MICHAŁ SZUKALSKI M Trzemeszno - Gniezno i okolice biegają NIE
341 Zbigniew Tomczak M Gniezno - Altom Gniezno NIE
342 Emilia Jasinowska K Międzychód - Gimnazjum nr 2 w Miedzychodzie NIE
343 ANDRZEJ Bonawenturczak M krośniewice - STOWARZYSZENIE INTEGRACJA W KROŚNIEWICACH NIE
344 Robert Pacanowski M Gniezno - Wełnica Biega NIE
345 Agnieszka Pacanowska K Gniezno - Wełnica Biega NIE
346 Paula Pacanowska K Wełnica - Wełnica Biega NIE
347 Damian Ostrzycki M Włocławek - brak NIE
348 Andrzej Meliński M Poznań - Meliński Minuth NIE
349 Wojciech Meliński M Zielona Góra - Bractwo Biegowe Zielona Góra NIE
350 Przemysław Zdrojewski M Gniezno - Gniezno i okolice biegają NIE
351 Kacper Żórawski M Sieradz - sieradzbiega.pl NIE
352 Monika Szymczak K Trzemeszno - Gniezno i okolice biegają NIE
353 Waldemar GOCZYŃSKI M sierpc - TKKF KUBUŚ SIERPC NIE
354 Zbigniew Kubiak M Koło - Zbychu & Zbychu NIE
355 Przemysław Łuc M Kłodawa - Solniczki Kłodawa NIE
356 MIROSŁAW MAJ M Bielsko-Biała - brak NIE
357 Małgorzata Golon K Konin - KB Aktywni Konin NIE
358 GRZEGORZ MALICKI M Nowy Kazanów - Kazanów NIE
359 Robert Psut M Łódź - FOREVER YOUNG ŁÓDŹ NIE
360 Joanna Stupnowicz K Łódź - FOREVER YOUNG ŁÓDŹ NIE
361 Przemek Stupnowicz M Łódź - FOREVER YOUNG ŁÓDŹ NIE
362 Rafał Porosa M Przedecz - --- NIE
363 Marcin Hordecki M Wolsztyn - PKO Bank Polski NIE
364 Marek Piekarski M Sompolno - brak NIE
365 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI M Łódź - RYSIOTEAM NIE
366 Łukasz Kujawski M Kalisz - Kalisz NIE
367 Krzysztof Nawrocik M Strzałkowo - --- NIE
368 Dariusz Wybrański M Domanin - --- NIE
369 Rafał Ziółek M Poznań - --- NIE
370 Paweł Talaga M Dąbie - --- NIE
371 Karolina Simińska K Koło - nie NIE
372 Marcin Koziołek M Wolsztyn - PKO Bank Polski NIE
373 ŁUKASZ WŁODARCZYK M Koło - BRAK NIE
374 WALDEMAR MACHELSKI M CZOŁOWO - ANDRE NIE
375 Izabela Zaniewska K Warszawa - Podlasie Białystok NIE
376 Tomasz Strapagiel K Otłoczyn - Strapagiel Team NIE
377 Aleksander Strapagiel M Otłoczyn - Strapagiel Team NIE
378 Tomasz Strapagiel M Otłoczyn - Strapagiel Team NIE
379 MAREK URBAN M Konin - Szanuj Bieniszew NIE
380 Krzysztof Radwański M Koło - Huragan KK NIE
381 Piotr Włochacz M Sieradz - sieradzbiega.pl NIE
382 Zbigniew Kuglarz M Uniejów - KB GEOTERMIA UNIEJÓW NIE
383 WALDEMAR KUBICKI M Konin - Konin NIE
384 Natalia Kwiatkowska K Gniezno - Gniezno i okolice biegają NIE
385 Dariusz Kubiak M Koło - Zbychu & Zbychu NIE
386 Mateusz Rachubiński M Ślesin - --- NIE
387 Joanna Piekarczyk K Posada - KB Aktywni Konin NIE
388 Michalina Grąziel K Posada - brak NIE
389 Marta Macudzińska K Konin - brak NIE
390 ZBYSZEK ZARODA M Konin - KB AKTYWNI KONIN NIE
391 Dariusz Raźny M Nekla - PKO Bank Polski NIE
392 Mariusz Mikołajczyk M Turek - KB GEOTERMIA UNIEJÓW NIE
393 Elżbieta Wysłużal K Poznań - PKO BANK POLSKI NIE
394 ARTUR KERN M Lublin - Perfect Runner Lublin NIE
395 Ryszard Roszak M GOLINA - KB WARTKO NIE
396 Grażyna Łechtańska K GOLINA - KB WARTKO NIE
397 Wojciech Górniak M Koło - Free NIE
398 Wojciech Górniak M Koło - Free NIE
399 Leszek Świątek M Kłodawa - Solniczki Kłodawa NIE
400 Piotr Pawlak M Poznań - PKO Bank Polski NIE
401 WALDEMAR WOJCIECHOWSKI M Częstochowa - Zabiegani Częstochowa NIE
402 JOLANTA WOJCIECHOWSKA K Częstochowa - Zabiegani Częstochowa NIE
403 HENADZ VERKHAVODKIN M GRODNO - 29.42 NIE
404 Mariusz Andrzejewski M Koło - T-MOBILE RUNNING TEAM NIE
405 Dawid Krzyżanowicz M Babiak - Nałęcz Babiak NIE
406 Iwona Wagenknecht M Łódź - Wagoniki NIE
407 Robert Wagenknecht M Łódź - Wagoniki NIE
408 Sławomir Śliwka M Koło - brak NIE
409 sergii rybak M vinnitsa - lkb rudnik NIE
410 Maciej Ćwikliński M Poznań - --- NIE
411 PAWEŁ PLUCIŃSKI M Grzegorzew - SMP NIE
412 Adrianna Wiśniewska K Kłodawa - brak NIE
413 Daria Kurpik K Kłodawa - brak NIE
414 Bartłomiej Wiśniewski M Wyszyna - Baszta Wyszyna NIE
415 Krystian Starosta M Sompolno - CoCo_JaMbO_TeAm NIE
416 Jacek Jaworek M Koło - Brak NIE
417 BŁAŻEJ PAŃCZAK M Poznań - --- NIE
418 Joanna Bestrzyńska K Gądki - KB MANIAC NIE
419 Cezariusz Dziopa M Konin - KB Aktywni Konin NIE
420 Artur Szafrański M Koło - MTB Koło Team NIE
421 Mariusz Witkowski M Gniezno - Mawi Gniezno NIE
422 Maciej Antkowiak M Konin - Konin PRO NIE
423 Piotr Stachowski M Poznań - niezrzeszony NIE
424 ANDRZEJ CZECHOROWSKI M Posada - Marathon Team Konin NIE
425 MICHAŁ JANOWSKI M Koło - BRAK NIE
426 Emilia Wojciechowska K Uniejów - KB Geotermia Uniejów NIE
427 Monika Stefanowicz-Drybulska K Poznań - WKS Grunwald Poznań NIE
428 NATALIA NAGIRNJAK K Winnica - ahilles leszno NIE
429 wiktor NAGIRNJAK M Winnica - ahilles leszno NIE
430 Launen Kwalia M Eldoret - SKKS DORCUS SPORT NIE
431 Agnes Kiprotich K Eldoret - SKKS DORCUS SPORT NIE
432 Everline Kosgei K Eldoret - SKKS DORCUS SPORT NIE
433 John Tanui M Kapsabet - SKKS DORCUS SPORT NIE
434 Robert Fret M Kościelec - brak NIE
435 Bogusław Nowalski M Sieradz - rajsport NIE
436 Marek Janicki M Mąkolno - 38. NIE
437 Agnieszka Mierzejewska M wolbórz - wosiek team NIE
438 Przemysław Stasiak M Koło - ZaDyszka NIE
439 Jakub Wawrzyniak M Konin - niezrzeszony NIE
440 Jakub Wawrzyniak M Konin - niezrzeszony NIE
441 RADOSŁAW WAGENKNECHT M Tomaszów Maz. - wagoniki NIE
442 Roman Berebecki M Rypin - KB Lech Rypin NIE
443 Karol Grabarek M Bolesławów - ... NIE
444 ARTUR KOZŁOWSKI M Sieradz - Asclepios-Poltraf Team NIE
445 Karol Budynek M Koło - --- NIE
446 BOGUMIL NOWICKI M kolo - 0000 NIE
447 Adrian Biernat M Żeromin - Sport to zdrowie NIE
448 Urszula Rakowicz K Konin - PayU NIE
449 Przemysław Rosiak M Koło - copa cabana konin NIE
450 Wojciech Rybicki M Bolesławów 13a - brak NIE
451 mariusz juśkiewicz M Konin - brak NIE
452 MARIUSZ ANTAS M Krzymów - Salus Przedecz NIE
453 Arkadiusz Twarowski M Toruń - brak NIE
454 Julian Marańda M Barłogi - Niezrzeszony NIE
455 Katarzyna Maćczak K Koło - brak NIE
456 Michał Kubiak M Anielin Swędowski - ... NIE
457 ADRIANNA SŁONIEWICZ K Koło - brak NIE
458 Mikołaj Świder M Koło - Zbychu & Zbychu NIE
459 krzysztof Kartowski M krośniewice - stowarzyszenie integracja w krośniewicach NIE
460 Daniel Miśko M Koło - Zbychu & Zbychu NIE
461 Patryk Woźniak M Koło - Karol NIE
462 NORBERT WOJCIECHOWSKI M Gniezno - ALTOM GNIEZNO NIE
463 PAULINA WARGACKA K Koło - TRIATHLON KOŁO NIE
464 Maciej Bonawenturczak M krośniewice - STOWARZYSZENIE INTEGRACJA W KROŚNIEWICACH NIE
465 Martyna Ratajczyk K Koło - brak NIE
466 MAREK DŁUGOSZ M WARTKOWICE - Geotermia Uniejów NIE
467 Piotr Kalinowski M Koło - niezrzeszony NIE
468 AGNIESZKA WOJTCZAK-PŁÓCIENNIK K Koło - --- NIE
469 Marcin Wojewoda M Koło - brak NIE
470 Maciej Książek M Koło - Koło NIE
471 Michał Krukowski M Radom - Antoś Team NIE
472 WOJCIECH GĘBKA M Wrocław - Q4Net NIE
473 Joanna Soltysiak K Koło - Lab-med Koło NIE
474 TOMASZ LEWANDOWSKI M Konin - WOLA PODŁĘZNA NIE
475 rafał nowicki M Koło - niezrzeszony NIE
476 Paweł Janas M Strzałków - Antoś Team NIE
477 Marcin Staśkiewicz M Koło - Saint-Gobain SQUAD NIE
478 Piotr Janas M Radom - Antoś Team NIE
479 Grzegorz Tokarski M Strzałków Radom - Antonś Team NIE
480 Dominik Brawata M Koło - brak NIE
481 Przemyslaw Sołtysiak M Koło - Lab-Med Koło NIE
482 Paweł Wilk M Włocławek - brak NIE
483 Bogdan Janas M Konin - niezrzeszony NIE
484 Kacper Durski M Koło - Niezrzeszony NIE
485 Krzysztof Sawicki M Koscielec - ----------------------- NIE
486 Marta Marszałek K Koło - ---- NIE
487 Grzegorz Mójta M Koło - niezrzeszony NIE
488 pavlo veretskiy M donetsk - lkb rudnik NIE
489 Zbigniew Kaźmierczak M Koło - Malinowa Mamba Team NIE
490 Paweł Kujawski M Koło - niezrzeszony NIE
491 Marta Gałdyn K Koło - niezrzeszony NIE
492 Sylwester DUDEK M Brody - lkb.rudnik TAK
493 Wojciech Galant M Dąbie - LO Koło NIE
494 Mirosław Wilczewski M Konin - Zadyszka NIE
495 RAFAŁ ZIELIŃSK M Jastrzębie-Zdrój - KB MOSIR JASTRZBIE -
496 RAFAŁ ZIELIŃSKI M Jastrzębie-Zdrój - KB MOSIR JASTRZĘBIE-ZDROJ -
497 Dawid Kabziński M Łazy Duze - mkz NIE
498 WIOLETTA PADUSZYŃSKA K Gorzów Wlkp. - - -
499 Maciej Kalawski M Bolesławiec - Klub Biegacza Bolesławiec -
500 Kamil Leśniak M Toruń - Inov-8 Team NIE
501 Piotr Wiśniewski M Szczecin - - -
502 Łukasz Zimmer M Leszno - MORO Team -
503 Łukasz Zimmer M Leszno - MORO Team -
504 Łukasz Zimmer M Leszno - MORO Team -
505 Łukasz Zimmer M Leszno - MORO Team -
506 Łukasz Zimmer M Leszno - MORO Team -
507 Łukasz Zimmer M Leszno - MORO Team -
508 Łukasz Zimmer M Leszno - MORO Team -
509 Łukasz Zimmer M Leszno - MORO Team -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 103
Mężczyźni 406
Wszyscy 509