Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 MARTYNA SZUDRA Leszno MŁODZIEŻOWY młodziczka - LKS SZAWER LESZNO
2 dawid wojciechowski Leszno MŁODZIEŻOWY junior - LKK
3 Dawid Kowalczyk Leszno MŁODZIEŻOWY młodzik - Real 64-sto
4 Andrzej Podgrodzki LIPNO MŁODZIEŻOWY młodzik - -
5 Mateusz Woziwodzki rawicz MŁODZIEŻOWY młodzik - -
6 Łukasz Świątek Leszno MŁODZIEŻOWY junior - -
7 Mateusz Wiciński LIPNO MŁODZIEŻOWY junior 1 Orzeł Lipno
8 Filip Sochacki Sława. MŁODZIEŻOWY młodzik - -
9 Łukasz Zielony Bełcz Wielki MŁODZIEŻOWY junior - DGR RACING TEAM
10 Mikolaj Białasik Leszno MŁODZIEŻOWY junior - EL-TIM-LESZNO
11 dawid wojciechowski Leszno MŁODZIEŻOWY junior - REAL 64-sto
12 Karolina Kosowicz Gostyń MŁODZIEŻOWY juniorka - -
13 Marcin Nowak Leszno MŁODZIEŻOWY młodzik 1 R-Team Rydzyna
14 Sylwia Tumiłowicz Góra MŁODZIEŻOWY juniorka 1 DGR RACING TEAM
15 KINGA RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MŁODZIEŻOWY juniorka 1 ORZEŁ LIPNO
16 Piotr Chyła Leszno MŁODZIEŻOWY junior - REAL 64-sto
17 Mikołaj Wojciechowski LIPNO MŁODZIEŻOWY junior - LIKE TEAM
18 Krystian Skorupiński Włoszakowice MŁODZIEŻOWY młodzik - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Konrad Konkol Miastko MINI m3 1 Orzeł Lipno
2 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI m2 1 Orzeł Lipno
3 FILIP ZDONEK Leszno MINI m3 1 Orzeł Lipno
4 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MINI m4 1 ORZEŁ LIPNO
5 Dariusz Walczak Leszno MINI m5 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
6 Paweł Waleński Gdańsk MINI m2 1 Impol Wieniawa
7 MATEUSZ TOMASZEWSKI Leszno MINI m3 1 KLIMA LESZNO TEAM
8 Adam Kędzia Śmigiel MINI m4 1 MW Invest Group
9 Marcin Matecki Puszczykowo MINI m4 1 -
10 Sebastian Domachowski rawicz MINI m3 1 Bike Rawicz
11 Tomasz Pawlikowski Wilkowice MINI m3 - SSP Pozytywnie Zakręceni
12 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń MINI k3 1 EURO-ROWER.PL
13 Marcin Marciniak Krzywiń MINI m2 1 EURO-ROWER.PL
14 ŁUKASZ MARCINIAK Leszno MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
15 WOJCIECH PIECZYŃSKI Osieczna MINI m5 1 Śmigło Osieczna
16 Karol Kuik Poznań MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
17 Szymon Sędzik rawicz MINI m3 1 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
18 Maciej Płatek Leszno MINI m3 1 SPINKO LESZNO
19 Artur Woziński LIPNO MINI m2 1 AMBIT Racing Team
20 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI m3 1 SPINKO LESZNO
21 Marcin Brzozowski Leszno MINI m3 1 Spinko Leszno
22 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno MINI m4 1 4 TEAM
23 Paweł Czecholiński Poniec MINI m4 1 Orzeł Lipno
24 Konrad Antkowiak Leszno MINI m2 1 EURO-ROWER.PL
25 Robert Świętek sława MINI m4 1 AMBIT Racing Team
26 Anna Danilewicz Sulęcin MINI k3 1 GreenBike MTB TEAM
27 Iwona Chyła Leszno MINI k3 1 REAL 64-STO
28 Robert Furmańczak Leszno MINI m4 1 EURO-ROWER.PL
29 Mirosław Raburski Leszno MINI m5 1 AMBIT Racing Team
30 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MINI m3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
31 Krzysztof Łuczak Leszno MINI m4 1 REAL 64-STO
32 Arkadiusz Neczyński Boszkowo Letnisko MINI m3 - WIATRAKBRENNO.PL
33 miroslaw dratwinski Gostyń MINI m3 1 GOSTYN
34 Jacek Dudar Leszno MINI m4 1 REAL 64-STO
35 Zenon Szoplik Leszno MINI m4 1 -
36 Andrzej BRZECHWA Śrem MINI m6 1 Śmigło Osieczna
37 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI m2 1 METABO TORA BIKE
38 Miron Toboła Leszno MINI m4 1 AMBIT Racing Team
39 Patryk Nowak Śmigiel MINI m2 - Śtc Śmigiel
40 Marcin Woziwodzki rawicz MINI m4 1 -
41 Marcin Kurowiak Wolkowo MINI m2 1 Śmigło Osieczna
42 Witold Walczak Swarzędz MINI m4 1 Onninen And-Nova TEAM
43 Marek Jakubowski Leszno MINI m3 1 REAL 64-STO
44 Marcin Intek Nowy Tomysl MINI m3 1 Hunters Team MTB
45 PIOTR KRĘŻEL Warszawa MINI m2 1 DGR RACING TEAM
46 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI m2 1 Impol Wieniawa
47 Marek Migdał Wrocław MINI m3 1 METABO TORA BIKE
48 Łukasz Nowak Czernina MINI m3 1 DGR RACING TEAM
49 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI m2 1 -
50 Jarosław Rokosiewicz dobramysl MINI m5 1 Smigło osieczna
51 DARIUSZ ŁABIAK rawicz MINI m3 1 -
52 Tomasz Grondal Leszno MINI m2 1 METABO TORA BIKE
53 JERZY JANASZAK Krzywin MINI m6 1 GKR Gostyń
54 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI m4 1 EURO-ROWER.PL
55 JAKUB JANKOWIAK Leszno MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
56 Szymon Wasiołka Leszno MINI m2 1 Orzeł Lipno
57 Lucjan BURA Leszno MINI m6 1 KLIMA LESZNO TEAM
58 Krzysztof Sut Głogów MINI m2 - BIKE TEAM DGP
59 ARKADIUSZ MAJORCZYK Osieczna MINI m4 1 Woleos Compeneros
60 MARCIN MOSTOWSKI Kościan MINI m1 1 Orzeł Lipno
61 MICHAŁ KOWALEWSKI Leszno MINI m6 1 SPINKO
62 Bartosz Wieloch Góra MINI m3 1 DGR RACING TEAM
63 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI m6 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
64 Izabela MAJORCZYK Osieczna MINI k3 1 Woleos Companeros
65 RAFAŁ MAGDZIAK Leszno MINI m3 1 64-sto
66 PAWEŁ DOPIERAŁA Leszno MINI m4 1 FEBE & REAL TEAM
67 PIOTR JAMRÓG Polkowice MINI m3 1 -
68 Witold Banaszak Oporówko MINI m3 1 KLIMA LESZNO TEAM
69 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI m3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
70 Waldemar Strzałkowski Poznań MINI m4 1 -
71 Marek Skorupiński Leszno MINI m3 1 FEBE & REAL TEAM
72 Jerzy Szwałek Leszno MINI m4 - SPINKO LESZNO
73 Bartłomiej Temporale Mechlin MINI m3 1 Goggle Pro Active Eyewear Team
74 Robert Kołodziejczyk Leszno MINI m4 1 FEBE & REAL TEAM
75 Łukasz Majorczyk Leszno MINI m3 - Woleos Companeros
76 TOMASZ KOBUS Śrem MINI m2 1 -
77 Roman WAŚCIŃSKI Bojanowo MINI m4 1 Bike Rawicz
78 PATRYK MULLER Zbąszyń MINI m3 1 DT4YOU MTB TEAM
79 Marcin Wysokiński LIPNO MINI m3 - -
80 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI m3 1 -
81 Andrzej Rzepa Wolsztyn MINI m4 - Woleos Companeros
82 Przemysław Dembiński Leszno MINI m4 1 SPINKO LESZNO
83 Wojciech Puślecki Gostyń MINI m3 1 GKR Gostyń
84 Andrzej Szymański Dolsk MINI m4 1 PGR DOLSK
85 ERNEST KĘDZIORA Krzemieniewo MINI m2 1 FEBE & REAL TEAM
86 Damian Ratajczak Dolsk MINI m2 1 PGR DOLSK
87 Wojciech Jachimczyk Góra MINI m2 1 DGR RACING TEAM
88 Konrad Michalik Nowy Tomyśl MINI m2 1 KPP Nowy Tomyśl
89 SZYMON SOBIERAJSKI Bukówiec Górny MINI m1 - Kołownik Włoszakowice
90 robert kociałkowski Śrem MINI m4 - GreenBike MTB TEAM
91 Filip Pendrak Zbąszynek MINI m2 - -
92 Mariusz Ratajczak Leszno MINI m3 1 -
93 Jerzy Sochacki Sława. MINI m4 1 -
94 SŁAWOMIR FORMANOWSKI Leszno MINI m4 1 AMBIT RACING TEAM
95 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI m4 1 EURO-ROWER.PL
96 Jędrzej Powelski Poznań MINI m2 - -
97 Mikołaj Myszkowski Leszno MINI m2 1 -
98 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI m2 1 -
99 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI m2 - KLIMA LESZNO TEAM
100 Mariusz Majchrzak Leszno MINI m4 1 -
101 Adam Marciniak Gostyń MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
102 Jerzy Nogała Leszno MINI m4 1 Metabo TORA Bike
103 KRZYSZTOF SIEDLECKI Polkowice MINI m3 1 -
104 Łukasz Zimmer Leszno MINI m3 1 Leszno
105 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI m5 1 smigło osieczna
106 Dominik Rosa Miejska Górka MINI m3 1 Bike Rawicz
107 Przemysław Skorupka Leszno MINI m2 1 -
108 Renata Głód Leszno MINI k3 1 STREFASPORTU.PL
109 Grzegorz Staniewski Leszno MINI m3 1 FEBE & REAL TEAM
110 Jarosław Grun Leszno MINI m4 1 FEBE&REAL TEAM
111 RADOSŁAW MARKIEWICZ Poznań MINI m2 1 Zgrupka Luboń
112 Adam Sroczyński Leszno MINI m4 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
113 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI m3 1 ŚTC ŚMIGIEL
114 Wojciech Stachowiak Nowy Belęcin MINI m6 1 -
115 Paweł Cieśliński Wilkowice MINI m3 1 Ciesiółka Team
116 Hubert Czekała Wilkowice MINI m3 1 Ciesiółka Team
117 Piotr Szudra Śmigiel MINI m2 1 AMBIT Racing Team
118 Sebastian Szerszeń Leszno MINI m3 1 SPINKO LESZNO
119 Marek Wawrowski Leszno MINI m3 1 SPINKO LESZNO
120 Kacper Szłapka Karolewko MINI m2 1 R-TEAM RYDZYNA
121 Przemysław Szłapka Karolewko MINI m4 1 R-TEAM RYDZYNA
122 Rafał Paszek Leszno MINI m4 1 Radio Elka
123 Marcin Andrynowski Góra MINI m1 1 DGR Racing Team
124 Łukasz Andrynowski Lipowiec MINI m1 1 DGR RACING TEAM
125 Robert Matuszak rawicz MINI m3 1 Bike Rawicz
126 MARCIN JABŁOŃSKI Włoszakowice MINI m3 1 -
127 ROBERT SCHABEL Leszno MINI m3 1 Ciesiółka Team
128 Michał Andrzejewski Wilkowice MINI m2 - REAL 64-STO
129 Marcin Lisiecki Gostyń MINI m3 1 -
130 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem MINI m4 1 -
131 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI m3 1 XRIDERS
132 Dariusz Ratajczak Dolsk MINI m4 1 PGR DOLSK
133 Marcin Jankowski Głogów MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
134 JACEK SUDA WSCHOWA MINI m4 1 EL-TIM-LESZNO
135 Wojciech Białasik Leszno MINI m3 1 EL-TIM-LESZNO
136 Tomasz Ratajczak Leszno MINI m5 1 METABO TORA BIKE
137 Dariusz Wróblewski Włoszakowice MINI m3 1 Drużyna Szpiku
138 Andrzej Janik Leszno MINI m4 1 Onninen And-Nova TEAM
139 Piotr Pawlak Kościan MINI m2 1 El-TIM-LESZNO
140 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI m5 1 PGR DOLSK
141 Tomasz Paradowski Głogów MINI m4 1 -
142 KAROL FLORCZAK Leszno MINI m3 1 AMBIT RACING TEAM
143 Bartosz Browarczyk Śrem MINI m4 1 -
144 Dawid Mulczyński Śmigiel MINI m3 1 ŚTC ŚMIGIEL
145 MICHAŁ SPŁAWSKI Leszno MINI m3 1 FEBE & REAL TEAM
146 Mariusz Lipowy Krzycko Wielkie MINI m2 1 OSP Krzycko Wielkie
147 Adam Pawłowski Krzycko Wielkie MINI m2 - OSP Krzycko Wielkie
148 Filip Rolla Kaszczor MINI m2 1 PRZEMET MTB TEAM
149 Iwona Dubicka rawicz MINI k3 1 -
150 Grzegorz Korbas rawicz MINI m3 1 -
151 Krzysztof Kreczetowski WSCHOWA MINI m3 - -
152 Michal Wyzuj Gostyń MINI m2 1 Gostyn
153 Paweł Samol Włoszakowice MINI m4 1 -
154 Marcin Nowak Śmigiel MINI m3 1 Orzeł Lipno
155 Paweł Nawrot rawicz MINI m3 - -
156 MICHAŁ KACZOR RADOMIERZ MINI m2 - PRZEMĘT MTB TEAM
157 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI m3 1 Stefa sportu
158 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI m3 1 LIKE TEAM
159 Bartosz Pieścikowski Poznań MINI m2 1 Zgrupka Luboń
160 Andrzej Skiba Leszno MINI m3 1 LKK Team
161 Maciej Bogdanów Leszno MINI m3 1 Ciesiółka Team
162 SZYMON PARZY WSCHOWA MINI m3 1 EL-TIM-LESZNO
163 PIOTR DOMŻAŁ Leszno MINI m4 - METABO TORA BIKE
164 Jakub Bordecki Święciechowa MINI m2 1 -
165 Mariusz Kasztelan LIPNO MINI m2 1 Impol Wieniawa
166 Oskar Majorczyk Leszno MINI m2 - Woleos Companeros
167 Paweł Majorczyk Leszno MINI m3 - Woleos Companeros
168 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI m2 1 -
169 Szymon Brzechwa Strzyżewice MINI m3 - Bikefun-Leszno
170 Jędrzej Quoos Leszno MINI m3 - Impol Wieniawa
171 Krzysztof Lektarski Poznań MINI m5 1 -
172 Robert Orzechowski WSCHOWA MINI m3 1 EL-TIM-LESZNO
173 Jacek Nowak Leszno MINI m4 1 R-team Rydzyna
174 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice MINI m3 1 UKS Moto Jelcz-Laskowice
175 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI m2 1 ŚTC ŚMIGIEL
176 Tomasz Soszyński Krzywiń MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
177 MAREK STRZELECKI Lubin MINI m3 1 BIKE TEAM DGP
178 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO MINI m3 1 FEBE&REAL TEAM
179 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI m4 1 R-TEAM RYDZYNA
180 Artur Janik Leszno MINI m3 1 AMBIT RACING TEAM
181 Patrycja Wasilewska Poznań MINI k3 1 NOMINACJA
182 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI k3 1 NOMINACJA
183 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI k3 1 ASGO
184 Wojciech Kawa Poznań MINI m2 - ZGRUPKA LUBOŃ
185 Adam Baksalary Leszno MINI m3 - STREFASPORTU.PL
186 Bartłomiej Kapała Święciechowa MINI m3 1 -
187 Bartosz Twardowski Leszno MINI m3 1 Onninen And-Nova TEAM
188 Krzysztof ZALESIŃSKI Leszno MINI m3 1 STREFASPORTU.PL
189 Grzegorz JANASZEK Ostrów Wlkp MINI m5 - -
190 Michał Szulczyński Kościan MINI m2 1 PSB MAG-MIR
191 MARCIN SOBAŃSKI Góra MINI m3 1 DGR RACING TEAM
192 Kinga Łukaszkiewicz Starkowo MINI k2 1 Orzeł Lipno
193 Krzysztof Wisniewski Leszno MINI m2 1 Ambit Racing Team
194 Mateusz Kaczmarek Leszno MINI m3 1 -
195 Konrad Danek Klonówiec MINI - 1 Orzeł Lipno
196 Sławomir Szudra Bronikowo MINI m4 1 ŚTC Śmigiel
197 Ania Zagrobelna LIPNO MINI k2 1 -
198 Robert Danek Klonówiec MINI m4 - -
199 Janusz Majchrzak Luboń MINI m5 1 Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team
200 Andrzej Formanowski Leszno MINI m2 1 AMBIT Racing Team
201 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI m2 1 EURO-ROWER.PL
202 Joanna Kowalczyk Nowy Lubosz MINI k2 1 EURO-ROWER.PL
203 Jakub BANASZKIEWICZ GRONÓWKO MINI m4 1 ORZEŁ LIPNO
204 Marcin JURKÓW Leszno MINI m3 1 C&C PARTNERS/DGR RACING TEAM
205 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI m3 1 Orzeł Lipno
206 Michał Woźny Święciechowa MINI m3 1 Galibier-Bikefun Team
207 Konrad Sygnowski GRYFICE MINI m2 1 AMBIT Racing Team
208 Pawel Janowicz Leszno MINI m4 1 Galibier-Bikefun Team
209 Marcin Janowicz Święciechowa MINI m3 1 Galibier-Bikefun Team
210 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI m1 1 Like Team
211 Waldemar Kajoch Leszno MINI m3 1 GALIBIER-BIKEFUN TEAM
212 Mirosław Kajoch Leszno MINI m3 1 GALIBIER-BIKEFUN TEAM
213 Piotr Kukla Leszno MINI m3 1 Galibier-Bikefun Team
214 Sławomir Zalewski Osieczna MINI m4 1 STREFASPORTU.PL
215 Krzysztof Hojzler Leszno MINI m3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
216 PIOTR KUBIAK LIPNO MINI m2 1 ORZEŁ LIPNO
217 Szymon Nowaczyk Leszno MINI m3 1 Strefasportu.pl
218 Robert Drozdowski Jerzmanowa MINI m4 1 Team MTB Parkietex
219 Janusz Tumiłowicz Góra MINI m4 1 DGR RACING TEAM
220 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI m3 1 R-TEAM RYDZYNA
221 Wojciech Wujczak LIPNO MINI m3 1 MW Invest Group
222 Bartosz Andrzejczak Piaski MINI m2 1 MW Invest Group
223 Mirosław Idziak Kościan MINI m3 1 MW Invest Group
224 Dariusz Markiewicz LIPNO MINI m3 1 MW Invest Group
225 MARTA ROZWALKA LIPNO MINI k2 1 MW Invest Group
226 Robert Samoląg Leszno MINI m3 1 -
227 Fryderyk Gorlas Śmigiel MINI m2 1 EURO-ROWER.PL
228 PRZEMYSŁAW MIKOŁAJCZAK Góra MINI m3 1 DGR RACING TEAM
229 Radosław Łata RYDZYNA MINI m4 1 R-TEAM RYDZYNA
230 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI m2 1 XRIDERS
231 KAMIL ŁATA RYDZYNA MINI m1 1 R-TEAM RYDZYNA
232 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI m3 1 R-TEAM RYDZYNA
233 Tomasz Rybarczyk Kostrzyn Wlkp MINI m5 1 Team Agrochest
234 HUBERT SPŁAWSKI RYDZYNA MINI m1 1 Team Agrochest
235 Wojciech Lisiak Słupca MINI m2 1 -
236 Hubert Spławski Tworzanice MINI m3 1 Team Agrochest
237 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI m4 1 REAL 64-STO
238 Adam Kończak Polkowice MINI m5 1 ACTIVE LIFE POLKOWICE
239 Bartłomiej Milczyński Kościan MINI m2 1 PSB MAG-MIR
240 Eugeniusz Niedzielski Poznań MINI m6 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
241 KAROL KRÓLIKOWSKI Leszno MINI m4 1 -
242 Waldemar Schwendke Leszno MINI m4 1 LIKE TEAM
243 Ewelina Mielcarek - Szymańska Osieczna MINI k3 - PSS Pozytywnie Zakręceni
244 Paweł Bura Leszno MINI m3 1 KLIMA Leszno Team
245 Konrad Leśniewski WSCHOWA MINI m3 - mtb konrad
246 Małgorzata Frąckowiak Leszno MINI k3 1 Impol Wieniawa
247 Franciszek Komolka Święciechowa MINI m6 - śmigło osieczna
248 Maciej Wolnik LIPNO MINI m4 1 LIKE TEAM
249 Jakub Wojciechowski LIPNO MINI m1 1 LIKE TEAM
250 Kornelia Celer Leszno MINI k3 - CELER NARTY ROWERY LESZNO
251 SŁAWOMIR MAJCHRZAK Kąkolewo MINI m4 - STREFASPORTU.PL
252 Michał MOTEK Leszno MINI m2 - KLIMA LESZNO TEAM
253 Kamil Owczarz Dąbcze MINI m1 - AMBIT RACING TEAM
254 Sebastian Kunc Pleszew MINI m3 1 Eagle-Friends
255 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MINI m4 1 BIKE TEAM DGP
256 Łukasz Kostrzyński Poznań MINI m2 1 CONNECTOR TEAM
257 Adrian Kaźmierczak Śmigiel MINI m1 1 MW Invest Group
258 Magdalena Musielak Andżelika LIPNO MINI k3 1 ORZEŁ LIPNO
259 Józef Szeibe Leszno MINI m5 - STREFASPORTU.PL
260 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI m3 1 -
261 Damian Gorwa RYDZYNA MINI m3 1 KM PSP Leszno
262 Dariusz Kubiak LIPNO MINI m3 1 Orzeł Lipno
263 Daniel HUZAR Góra MINI m3 1 DGR RACING TEAM
264 Natalia Mierzyńska Włoszakowice MINI k2 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MEGA - - Orzeł Lipno
2 Paweł Konieczny Osieczna MEGA m3 1 EURO-ROWER.PL
3 Tomasz Kuik Leszno MEGA m3 1 EURO-ROWER.PL
4 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MEGA m3 1 EURO-ROWER. PL
5 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MEGA - 1 -
6 Maciej Błaszyk Krzemieniewo MEGA m2 1 Euro-Rower.Pl
7 Mikolaj Tomaszewski Kościan MEGA m3 1 ŚTC Śmigiel
8 Mirosław Pleskot Leszno MEGA - 1 Orzeł Lipno
9 Szymon MIKLER jarocin MEGA m2 - Victoria Jarocin
10 sławomir stańczak Leszno MEGA m4 1 REAL 64-STO
11 Wiesław Prozorowski Leszno MEGA m4 1 AMBIT Racin Team
12 Jarosław Dawidziak Leszno MEGA m4 1 AMBIT RACING TEAM
13 Wiesław Śmigielski Poznań MEGA m4 1 -
14 ryszard DOBOSZ Wrocław MEGA m3 - Grychteam
15 Zdzisław Wasiołka Leszno MEGA - 1 SPINKO LESZNO
16 Maciej Mania Leszno MEGA m3 - LKK TEAM
17 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA m4 1 lkk team
18 Bartosz Wujczak Michał Stachowski Leszno MEGA m2 1 REAL 64-sto
19 Paweł Wasiński Kąkolewo MEGA m2 1 STREFASPORTU.PL
20 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA m2 1 Kołownik Włoszakowice
21 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MEGA m3 1 ŚTC ŚMIGIEL
22 Robert Syc Leszno MEGA m3 1 REAL 64-STO
23 Szymon GULAREK Nowy Tomysl MEGA m3 1 Bero Team
24 Jarek CZEKAJ Leszno MEGA m4 1 REAL 64-Sto
25 Szymon Lutostański Leszno MEGA m3 - STREFASPORTU.PL
26 Łukasz Dembski rawicz MEGA m3 1 EURO-ROWER.PL
27 Hanna Dembska rawicz MEGA k 1 EURO-ROWER.PL
28 EWA MICHALSKA Polkowice MEGA k 1 -
29 Krzysztof Starosta Wilkowice MEGA m3 1 -
30 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA m4 1 STREFASPORTU.PL
31 Oskar Skrzypczak Brenno MEGA m3 1 REAL 64-STO II
32 Małgorzata WITEK Leszno MEGA k - STREFASPORTU.PL
33 Tomasz Stelmaszyński Gostyń MEGA m3 1 STELMASZYNSKI.PL
34 Edward woźniak Wilkowice MEGA M5 1 korona wilkowice
35 Michał Stachowski Leszno MEGA m2 1 REAL 64-sto
36 krzysztof paterka gora MEGA m4 1 Lkk Team
37 Tomasz PASIK Wolsztyn MEGA m3 1 Wolsztyn NorDan Team
38 Tomasz Tęgi Leszno MEGA m3 1 Real 64sto
39 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA m4 1 REAL 64-STO II
40 Marcin Burda Głogów MEGA m2 1 ZG Rudna
41 Rafał Głuszak Leszno MEGA m4 1 STREFASPORTU.PL
42 Edward PLASZCZYK Zielona Góra - Racula MEGA - - Trasa Zielona Góra
43 JACEK RATAJCZAK jarocin MEGA - 1 EAGLE-FRIENDS
44 Przemysław Papież Leszno MEGA m3 1 STREFASPORTU.PL
45 Przemysław Zalewski Śrem MEGA m3 1 KOMETA ŚREM
46 Marcin Czekaj Leszno MEGA m4 1 REAL 64-STO II
47 PIOTR KRYSMAN Leszno MEGA m2 1 EURO-ROWER.PL
48 Ryszard Brandt Sieradz MEGA - 1 -
49 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA - 1 -
50 Robert Chudak Smolno MEGA m3 1 ŚTC Śmigiel
51 Michał Grzeszczak Wrocław MEGA m2 - TORQ
52 Przemysław Sołtysiak Leszno MEGA m3 - -
53 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA m3 - ŚTC ŚMIGIEL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
junior 8
juniorka 3
k 3
k2 5
k3 13
m1 10
m2 9
m2 55
m3 21
m3 102
m4 57
m4 11
m5 13
M5 1
m6 8
młodziczka 1
młodzik 6
Kobiety 25
Mężczyźni 310
Wszyscy 335