Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Michał KAŹMIERCZAK Leszno MŁODZIEŻOWY junior - REAL 64-STO
2 Karolina Kosowicz Gostyń MŁODZIEŻOWY juniorka - -
3 MARTYNA SZUDRA Leszno MŁODZIEŻOWY młodziczka - LKS "SZAWER" LESZNO
4 Mateusz Woziwodzki rawicz MŁODZIEŻOWY młodzik - -
5 Mikołaj Hofman Krzywiń MŁODZIEŻOWY młodzik - -
6 Mikołaj Losy Losy Krzywiń MŁODZIEŻOWY młodzik - -
7 Szymon Losy Krzywiń MŁODZIEŻOWY junior - -
8 Dawid Bogdanów Leszno MŁODZIEŻOWY młodzik - Ciesiółka Team
9 dawid wojciechowski Leszno MŁODZIEŻOWY junior - REAL 64-sto
10 Łukasz Zielony Bełcz Wielki MŁODZIEŻOWY junior - DGR RACING TEAM
11 Marcin Nowak Leszno MŁODZIEŻOWY młodzik - R-Team Rydzyna
12 Wiktor Dominiczak Kościan MŁODZIEŻOWY junior - -
13 Sylwia Tumiłowicz Góra MŁODZIEŻOWY juniorka - DGR RACING TEAM
14 Emilian Pajzert Leszno MŁODZIEŻOWY junior - REAL 64-STO
15 Maksymilian Malcherek Święciechowa MŁODZIEŻOWY młodzik - Real 64-sto
16 Jakub Kreczetowski WSCHOWA MŁODZIEŻOWY młodzik - STREFASPORTU.pl
17 Jakub Kosowicz Gostyń MŁODZIEŻOWY młodzik - Kosowicz Team
18 Piotr Chyła Leszno MŁODZIEŻOWY junior - Real 64-sto
19 Mikołaj Wojciechowski LIPNO MŁODZIEŻOWY junior 1 LIKE TEAM
20 KINGA RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MŁODZIEŻOWY juniorka - orzeł lipno
21 Dawid Kowalczyk Leszno MŁODZIEŻOWY młodzik - Real 64-sto

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Konrad Konkol Miastko MINI m3 1 Orzeł Lipno
2 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M 2 1 Orzeł Lipno
3 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MINI m4 - Orzeł Lipno
4 Maciej Michalski Gostyń MINI m3 1 GKR Gostyń
5 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń MINI K 3 1 EURO-ROWER.PL
6 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI m3 1 Spinko Leszno
7 Krzysztof Łuczak Leszno MINI m4 1 REAL 64 STO
8 Bartłomiej Kapała Święciechowa MINI m3 1 -
9 miroslaw dratwinski Gostyń MINI m3 - GOSTYN
10 Marcin Intek Nowy Tomysl MINI m3 1 Hunters Team MTB
11 PATRYK MULLER Zbąszyń MINI m3 1 DT4YOU MTB TEAM
12 Witold Walczak Swarzędz MINI m4 1 Onninen And-Nova TEAM
13 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M 2 1 Impol Wieniawa
14 ZBIGNIEW OLEJNICZAK Gostyń MINI m4 1 GKR Gostyń
15 Mirosław Raburski Leszno MINI m5 1 AMBIT Racing Team
16 Szymon Brzechwa Strzyżewice MINI m3 - Bikefun-Leszno
17 Witold Banaszak Oporówko MINI m3 1 KLIMA LESZNO TEAM
18 Jarosław Przybył Kórnik MINI m3 1 niezrzeszony
19 Marek Wawrowski Leszno MINI m3 1 SPINKO LESZNO
20 Marcin Kurowiak Wolkowo MINI M 2 1 Śmigło Osieczna
21 Kacper Szłapka Karolewko MINI M 2 1 R-TEAM RYDZYNA
22 Jacek Dudar Leszno MINI m4 1 REAL 64-STO
23 Kamil Owczarz Dąbcze MINI M 1 1 AMBIT Racing Team
24 Andrzej BRZECHWA Śrem MINI m6 1 Śmigło Osieczna
25 Władysław BODNAR BORÓWIEC MINI m5 - Śmigło Osieczna
26 Wojciech Puślecki Gostyń MINI m3 1 GKR Gostyń
27 MICHAŁ KOWALEWSKI Leszno MINI m6 1 SPINKO Leszno
28 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI M 2 1 GKR GOSTYŃ
29 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI m4 1 Ciesiółka Team
30 PIOTR KRĘŻEL Warszawa MINI M 2 1 DGR RACING TEAM
31 ROBERT SCHABEL Leszno MINI m3 1 Ciesiółka Team
32 Wojciech Tycner Krzysztof Horla Przybyszewo MINI M 2 - -
33 Tomasz Dudek Poznań MINI M 2 1 Metabo Tora Bike
34 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI m3 1 CIESIÓŁKA TEAM
35 Maciej Płatek Leszno MINI m3 1 SPINKO LESZNO
36 Michał Kurpisz Leszno MINI m3 1 Ciesiółka Team
37 Marcin Brzozowski Leszno MINI m3 1 SPINKO LESZNO
38 Zenon Szoplik Leszno MINI m4 1 -
39 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem MINI m4 1 -
40 Andrzej Formanowski Leszno MINI M 2 1 AMBIT Racing Team
41 Sebastian Szerszeń Leszno MINI m3 1 SPINKO LESZNO
42 WOJCIECH PIECZYŃSKI Osieczna MINI m5 1 Śmigło Osieczna
43 Konrad Antkowiak Leszno MINI M 2 1 EURO-ROWER.PL
44 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M 2 - METABO TORA BIKE
45 MAREK MATUSZEWSKI Leszno MINI m4 1 METABO TORA BIKE
46 Marek Jakubowski Leszno MINI m3 1 REAL 64-STO
47 Dariusz Walczak Leszno MINI m5 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
48 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI m3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
49 Maciej Bogdanów Leszno MINI m3 1 Ciesiółka Team
50 Bartosz Wieloch Góra MINI m3 1 DGR RACING TEAM
51 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI m4 1 EURO-ROWER.PL
52 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI m4 1 REAL 64-STO
53 Marcin Woziwodzki rawicz MINI m4 1 -
54 JULIA NOWAK Krzywin MINI - - -
55 JAKUB WEISS WIELICHOWO MINI M 2 1 -
56 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M 2 1 ŚTC ŚMIGIEL
57 Hubert Czekała Wilkowice MINI m3 1 CIESIÓŁKA TEAM
58 Michał Szulczyński Kościan MINI M 2 1 PSB MAG-MIR
59 Szymon Sędzik rawicz MINI m3 1 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
60 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI M 2 1 -
61 Jolanta Jaś Leszno MINI K 3 1 -
62 Artur Janik Leszno MINI m3 1 Ambit Racing Team
63 Szymon Wasiołka Leszno MINI M 2 1 Orzeł Lipno
64 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI m3 1 CIESIÓŁKA TEAM
65 WITOLD SZYMANOWSKI Gostyń MINI M 2 - Gkr- Gostyń
66 Lucjan BURA Leszno MINI m6 1 KLIMA LESZNO TEAM
67 Tomasz Gościewicz Radwanice MINI M 2 - Wolny Strzelec
68 Piotr Kubiak Dariusz Kubiak LIPNO MINI m4 1 ORZEŁ LIPNO
69 MARCIN SOBAŃSKI Góra MINI m3 1 DGR RACING TEAM
70 Tomasz Soszyński Krzywiń MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
71 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI m3 1 Ciesiółka Team
72 Łukasz Nowak Czernina MINI m3 1 DGR RACING TEAM
73 Marcin Nowak Śmigiel MINI m3 1 Orzeł Lipno
74 Adam Marciniak Gostyń MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
75 Michał Spławski Leszno MINI M 2 1 FEBE & REAL TEAM
76 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI m3 1 -
77 Roman WAŚCIŃSKI Bojanowo MINI m4 1 Bike Rawicz
78 MICHAŁ SPŁAWSKI Leszno MINI M 2 1 FEBE & REAL TEAM
79 Maurycy Lewicki Osieczna MINI - - -
80 Przemysław Szłapka Karolewko MINI m4 1 R-TEAM RYDZYNA
81 Adam Wiśniewski Leszno MINI M 2 - AMBIT RACING TEAM
82 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI m6 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
83 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI m4 1 R-TEAM RYDZYNA
84 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MINI m4 - 35 PLUS
85 Krzysztof Kreczetowski WSCHOWA MINI m3 1 Strefasportu.pl
86 Michał MOTEK Leszno MINI M 2 - KLIMA LESZNO TEAM
87 grzegorz napierała Bolechówko MINI m6 1 DUDA-CARS TP-LINK Rybczyński MTB Team
88 Franciszek Galicki rawicz MINI m3 1 -
89 Maria Galicka rawicz MINI K 2 1 -
90 Mariusz Majchrzak Leszno MINI m4 1 -
91 Radosław Łata RYDZYNA MINI m4 1 R-TEAM RYDZYNA
92 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI m3 1 R-TEAM RYDZYNA
93 Michał Andrzejewski Wilkowice MINI M 2 1 REAL 64-sto
94 Wojciech Jachimczyk Góra MINI M 2 1 DGR RACING TEAM
95 Renata Głód Leszno MINI K 3 - STREFASPORTU.PL
96 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI m3 1 ŚTC ŚMIGIEL
97 Renata Głód Leszno MINI K 3 - STREFASPORTU.PL
98 ERNEST KĘDZIORA Krzemieniewo MINI M 2 1 FEBE & REAL TEAM
99 Zbigniew Dudek Święciechowa MINI m5 1 METABO TORA BIKE
100 Janusz Majchrzak Luboń MINI m5 1 Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team
101 Jerzy Nogała Leszno MINI m4 1 Metabo TORA Bike
102 Adam Baksalary Leszno MINI m3 1 STREFASPORTU.PL
103 Przemysław Dembiński Leszno MINI m4 1 -
104 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO MINI m3 1 FEBE & REAL TEAM
105 Tomasz Ratajczak Leszno MINI m5 1 METABO TORA BIKE
106 Marek Skorupiński Leszno MINI m3 1 FEBE & REAL TEAM
107 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI m5 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
108 KAMIL ŁATA RYDZYNA MINI M 1 1 R-Team Rydzyna
109 PIOTR DOMŻAŁ Leszno MINI m4 1 METABO TORA BIKE
110 Iwona Chyła Leszno MINI K 3 1 REAL 64-STO
111 PAWEŁ DOPIERAŁA Leszno MINI m4 1 FEBE & REAL TEAM
112 Sławomir Zalewski Osieczna MINI m4 1 STREFASPORTU.PL
113 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MINI m4 1 BIKE TEAM DGP
114 DOROTA STAWIŃSKA Głogów MINI K 3 1 ASCO TEAM
115 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI K 3 1 NOMINACJA
116 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI m3 1 -
117 Robert Kołodziejczyk Leszno MINI m4 1 FEBE & REAL Team
118 Paweł Szymański Osieczna MINI m4 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
119 Ewelina Mielcarek - Szymańska Osieczna MINI K 3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
120 Bartosz Browarczyk Śrem MINI m4 1 -
121 Robert Świętek sława MINI m4 1 AMBIT Racing Team
122 Jarosław Grun Leszno MINI m4 1 FEBE & REAL TEAM
123 Piotr Kukla Leszno MINI m3 1 Galibier - Bikefun Team
124 Krzysztof Lektarski Poznań MINI m5 1 -
125 ARKADIUSZ MAJORCZYK Osieczna MINI m4 1 Woleos Companeros
126 Izabela MAJORCZYK Osieczna MINI K 3 - Woleos Companeros
127 Mirosław Kajoch Leszno MINI m3 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM
128 Waldemar Kajoch Leszno MINI m3 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM
129 Janusz Tumiłowicz Góra MINI m4 1 DGR RACING TEAM
130 Kinga Łukaszkiewicz Starkowo MINI K 2 1 Orzeł Lipno
131 Paweł Majorczyk Leszno MINI m3 1 Woleos Companeros
132 Jerzy Sochacki Sława. MINI m4 1 -
133 JACEK KACZMAREK Włoszakowice MINI m3 1 -
134 Aleksander Jęsiek Leszno MINI m5 1 Ciesiółka Team
135 Maciej Wolnik LIPNO MINI m3 1 LIKE TEAM
136 KAMILA BRÓDKA GONIEMBICE MINI K 3 1 LIKE TEAM
137 ZBIGNIEW KAŹMIERCZAK Leszno MINI m5 1 -
138 Mateusz MOCEK Leszno MINI m3 1 MM-FOTO.eu
139 Jacek Nowak Leszno MINI m4 1 R-TEAM RYDZYNA
140 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI M 2 1 KLIMA LESZNO TEAM
141 MAREK STRZELECKI Lubin MINI m3 1 BIKE TEAM DGP
142 Wojtek Wujczak LIPNO MINI m3 - MW INVEST GRUP
143 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI m3 1 Stefa sportu
144 EWA MICHALSKA Polkowice MINI K 2 1 -
145 Marek Kreczetowski WSCHOWA MINI m4 1 STREFASPORTU.PL
146 Paweł Gilewski Zielona Góra MINI m3 1 -
147 Monika Gilewska Zielona Góra MINI K 3 1 -
148 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI m3 1 R-TEAM RYDZYNA
149 Dariusz Ratajczak Dolsk MINI m4 1 PGR DOLSK
150 Paweł Samol Włoszakowice MINI m4 1 -
151 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI m3 1 Orzeł Lipno
152 Przemysław Kosowicz Gostyń MINI m3 1 Kosowicz Team
153 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI m4 1 PGR Dolsk
154 Konrad Leśniewski WSCHOWA MINI m3 1 -
155 PIOTR KUBIAK LIPNO MINI M 2 1 ORZEŁ LIPNO
156 Szymon Nowaczyk Leszno MINI m3 1 STREFASPORTU.PL
157 Józef Szeibe Leszno MINI m5 1 STREFASPORTU.PL
158 Dariusz Kubiak LIPNO MINI m3 1 Orzeł Lipno
159 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI m4 1 -
160 Wojciech Wujczak LIPNO MINI m3 - MW Invest Group
161 Mirosław Idziak Kościan MINI m3 1 MW Invest Group
162 Przemysław Rozwalka GONIEMBICE MINI M 2 1 MW Invest Group
163 Bartosz Andrzejczak Piaski MINI M 2 1 MW Invest Group
164 Adrian Kaźmierczak Śmigiel MINI M 1 1 MW Invest Group
165 Dariusz Markiewicz LIPNO MINI m3 1 MW Invest Group
166 Tomasz Paradowski Głogów MINI m4 1 -
167 Waldemar Schwendke Leszno MINI m4 1 LIKE TEAM
168 Karol Włodarczak Śmigiel MINI m3 1 ŚTC ŚMIGIEL
169 RAFAŁ MAGDZIAK Leszno MINI m3 1 Woleos Companeros
170 Andrzej Szymański Dolsk MINI m4 1 PGR DOLSK
171 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI m3 1 -
172 Andrzej Janik Leszno MINI m4 1 Onninen And-Nova TEAM
173 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MINI m3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
174 Andrzej Rzepa Wolsztyn MINI m4 1 Woleos Companeros
175 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI m3 1 LIKE TEAM
176 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI K 3 1 EURO-ROWER.PL
177 Jędrzej Quoos Leszno MINI m3 1 Impol Wieniawa
178 KRZYSZTOF ZALESIŃSKI Leszno MINI m3 1 STREFASPORTU.PL
179 Bartłomiej Milczyński Kościan MINI M 2 1 PSB MAG-MIR
180 Tomasz SZEIBE Leszno MINI m3 1 -
181 Marta Bura Dąbcze MINI m3 - KLIMA LESZNO TEAM
182 Marcin JURKÓW Leszno MINI m3 1 C&C PARTNERS/DGR RACING TEAM
183 Robert Drozdowski Jerzmanowa MINI m4 1 Team MTB Parkietex
184 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M 2 1 -
185 Łukasz Kostrzyński Poznań MINI M 2 1 CONNECTOR TEAM
186 Paweł Bura Leszno MINI m3 1 KLIMA LESZNO Team
187 Robert Samoląg Leszno MINI m3 1 -
188 Michał KOSOWICZ Gostyń MINI m4 1 Kosowicz Team
189 Michał Ciekański Leszno MINI m4 - 35 PLUS
190 Łukasz Majorczyk Leszno MINI m3 1 Woleos Companeros
191 Wojciech Kawa Poznań MINI M 2 1 Zgrupka Luboń
192 MARTA ROZWALKA LIPNO MINI K 2 1 MW Invest Group
193 Zdzisław Binkowski Śrem MINI m5 1 -
194 Tomasz Pawlak WSCHOWA MINI M 2 1 FRED TEAM
195 ADAM OSTRYŃSKI Leszno MINI M 1 1 64-sto
196 PAWEŁ KRECZETOWSKI WSCHOWA MINI M 2 1 -
197 Marcin BANASZKIEWICZ GRONÓWKO MINI m4 1 ORZEŁ LIPNO
198 Marcin Andrynowski Góra MINI M 1 1 DGR RACING TEAM
199 DOMINIK ZEH Leszno MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
200 Daniel Dudziński Leszno MINI m3 1 FEBE & REAL TEAM
201 Marcin Lisiecki Gostyń MINI m3 1 Gostyń
202 Fryderyk Gorlas Śmigiel MINI M 2 1 EURO-ROWER.PL
203 Grzegorz Jakubowski Leszno MINI m3 1 Like team
204 KAROL KRÓLIKOWSKI Leszno MINI m4 1 -
205 Filip Obierski Leszno MINI m3 1 Like Team
206 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI M 1 1 LIKE TEAM
207 Mariusz Kasztelan LIPNO MINI M 2 1 Impol Wieniawa
208 Łukasz Sibila Leszno MINI m3 1 DGR RACING TEAM
209 Adam Dudziak Leszno MINI M 2 - GALIBIER - BIKEFUN TEAM
210 Daniel HUZAR Góra MINI m3 - DGR RACING TEAM
211 Marcin Jankowski Głogów MINI m3 1 EURO-ROWER.PL
212 Magdalena Musielak Andżelika LIPNO MINI K 3 1 ORZEŁ LIPNO

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Paweł Konieczny Osieczna MEGA M 3 1 EURO-ROWER.PL
2 Tomasz Kuik Leszno MEGA M 3 1 EURO-ROWER.PL
3 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MEGA M 3 1 EURO-ROWER. PL
4 Piotr Kubiaczyk Września MEGA M 3 - -
5 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MEGA m5 1 M-5
6 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MEGA m5 1 Orzeł Lipno
7 Zdzisław Wasiołka Leszno MEGA m5 1 SPINKO LESZNO
8 Wiesław Prozorowski Leszno MEGA m4 1 Ambit Racing Team
9 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA M 3 1 lkk team
10 Maciej Błaszyk Krzemieniewo MEGA m2 1 Euro-Rower.pl
11 ARTUR BOROWSKI Garzyn MEGA m2 1 -
12 Mirosław Pleskot Leszno MEGA m5 1 Orzeł Lipno
13 PATRYK JANKOWSKI Śmigiel MEGA M 3 1 ŚTC ŚMIGIEL
14 Magdalena Zimniak Leszno MEGA k - -
15 Mateusz Szewczyk Chobienice MEGA m2 1 LO Świebodzin Team
16 Wojciech Mizuro Leszno MEGA M 3 1 Real-64sto
17 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA m4 1 REAL 64-STO II
18 Jakub Kazubski Leszno MEGA m2 1 Real 64-sto
19 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MEGA M 3 1 ŚTC ŚMIGIEL
20 Przemyslaw Nalewaj Leszno MEGA m2 1 REAL 64-STO II
21 Paweł Wasiński Kąkolewo MEGA m2 1 STREFASPORTU.PL
22 Maciej Mania Leszno MEGA M 3 1 LKK TEAM
23 Szymon Lutostański Leszno MEGA M 3 - STREFASPORTU.PL
24 Michał Stachowski Leszno MEGA m2 1 REAL 64-sto
25 Przemysław Frąckowiak Leszno MEGA M 3 1 STREFASPORTU.PL
26 Paweł Matykiewicz Leszno MEGA m5 1 LKK Leszno
27 Tomasz Kęsicki Leszno MEGA m2 1 LIKE TEAM
28 Jakub Błachowiak Leszno MEGA m2 1 STREFASPORTU.PL
29 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA m4 1 STREFASPORTU.PL
30 Piotr Pawlak Kościan MEGA m2 1 EL-TIM-LESZNO
31 krzysztof paterka gora MEGA M 3 1 lkk team
32 Tomasz Wołyński Poznań MEGA m2 1 Fogt Bikes
33 Krzysztof Malcherek Święciechowa MEGA m4 1 Real 64-sto II
34 JACEK SUDA WSCHOWA MEGA m4 1 EL-TIM-LESZNO
35 Oskar Skrzypczak Brenno MEGA M 3 1 REAL 64-STO II
36 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI Włoszakowice MEGA M 3 1 35 PLUS
37 Marcin Czekaj Leszno MEGA m4 1 REAL 64-STO II
38 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA m4 1 LKK TEAM
39 Bartosz Wujczak Michał Stachowski Leszno MEGA m2 - REAL 64-sto
40 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA M 3 1 ŚTC ŚMIGIEL
41 Rafał Kowalski Poznań MEGA m4 - -
42 PIOTR KRYSMAN Leszno MEGA m2 1 EURO-ROWER.PL
43 Maciej Richter Leszno MEGA M 3 1 STREFASPORTU.PL
44 Mikolaj Tomaszewski Kościan MEGA M 3 1 ŚTC Śmigiel
45 Rafał Głuszak Leszno MEGA m4 1 STREFASPORTU.PL
46 Małgorzata WITEK Leszno MEGA k 1 STREFASPORTU.PL
47 Ryszard Bróździński Poznań MEGA m5 1 Goggle Pro Actiwe Eyewear
48 Robert Chudak Smolno MEGA M 3 1 ŚTC Śmigiel
49 Robert Syc Leszno MEGA M 3 1 REAL 64-sto
50 Przemysław Papież Leszno MEGA M 3 1 STREFASPORTU.PL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
junior 8
juniorka 3
k 2
K 2 4
K 3 13
M 1 6
M 2 38
M 3 20
m2 13
m3 82
m4 9
m4 49
m5 6
m5 13
m6 5
młodziczka 1
młodzik 9
Kobiety 25
Mężczyźni 258
Wszyscy 283