Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team
1 Wojciech Jagiełło brzeszcze NORDIC WALKING M-40 NW 1 Speed Club Brzeszcze
2 Piotr Szałaśny Kobiór NORDIC WALKING M-19 NW 1 TestyOutdoorowe.pl
3 Grzegorz Telakowski Katowice NORDIC WALKING M-40 NW 1 Grzmiące Kije
4 Paweł Wróbel Katowice NORDIC WALKING M-30 NW 1 Grzmiące Kije
5 Celina Filuś Mysłowice NORDIC WALKING K-40 NW 1 Grzmiące Kije
6 Maria Witkowska Katowice NORDIC WALKING K-60 NW - STADION Śląski
7 Rafał Kuchta Chełmek NORDIC WALKING M-40 NW 1 Silesia Nordic Team
8 Maciej Majcherczyk Będzin NORDIC WALKING M-40 NW 1 Grzmiące Kije
9 Arkadiusz Klinke Katowice NORDIC WALKING M-40 NW - Grzmiące Kije
10 GRZEGORZ DORS Janów NORDIC WALKING M-50 NW 1 ULKS RUN PODKOWA Janów
11 Daniel Wojtasiński Częstochowa NORDIC WALKING M-30 NW 1 KS City Cross
12 Gabriela Królikowska Katowice NORDIC WALKING K-50 NW 1 Dąbrowa Nordic team
13 Gabriela królikowski Katowice NORDIC WALKING M-50 NW 1 Dąbrowa Nordic team
14 Arnold Dendra Chorzów NORDIC WALKING M-60 NW 1 Stadion śląski
15 Piotr Macholc Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING M-50 NW 1 Dąbrowa Nordic Team
16 Jan Sowa Gliwice NORDIC WALKING M-60 NW - n/z
17 Marcin Oleksiuk Czerwionka-Leszczyny NORDIC WALKING M-30 NW - Luxtorpeda Czerwionka
18 Elżbieta Gębska Będzin NORDIC WALKING K-50 NW 1 Dąbrowa Nordic Team
19 Ryszard Garbat Sosnowiec NORDIC WALKING M-50 NW 1 -
20 BOŻENA Garbat Sosnowiec NORDIC WALKING K-40 NW 1 -
21 Helena Maciuk Katowice NORDIC WALKING K-60 NW - Stadion Śląski
22 Bernard Grzywocz Mosina NORDIC WALKING K-60 NW 1 -
23 Tadeusz Kowalczyk Kraków NORDIC WALKING M-60 NW 1 -
24 Joanna Kowalczyk Kraków NORDIC WALKING K-40 NW - -
25 Edward Zobek Sosnowiec NORDIC WALKING M-60 NW 1 -
26 Bogdan Cyrus Strzebiń NORDIC WALKING M-40 NW - Silesia nordic Time
27 Stanisława Zyznawska - Sitko Uciechowice NORDIC WALKING K-40 NW 1 -
28 Stanisław Sitko Uciechowice NORDIC WALKING M-50 NW 1 -
29 Dariusz Różewicz Tychy NORDIC WALKING M-50 NW 1 PANCE
30 Ewa Różewicz Tychy NORDIC WALKING K-50 NW 1 PANCE
31 Teresa Warchalska Katowice NORDIC WALKING K-60 NW 1 Stadion Śląski
32 Rafał Kozik Janów NORDIC WALKING M-30 NW 1 ULKS RUN PODKOWA Janów
33 ELŻBIETA WIKTORZAK Katowice NORDIC WALKING K-50 NW 1 STADION ŚLASKI
34 Irena Kaczmarczyk Katowice NORDIC WALKING K-60 NW - Stadion Ślaski
35 Aleksandra Radosz Złoty Potok NORDIC WALKING K-12 NW 1 ULKS Run Podkowa Janów
36 Julia Zięba Katowice NORDIC WALKING K-60 NW - Stadion Sląski
37 Mieczysław Sondel Olkusz NORDIC WALKING M-50 NW - nezrzeszony
38 WIOLETTA MÓL Czeladź NORDIC WALKING K-40 NW 1 SILESIA NORDIC TEAM
39 Katarzyna daniek Bystra NORDIC WALKING K-40 NW 1 -
40 Anna Przybyłka Bytom NORDIC WALKING K-60 NW 1 Stadion Śląski
41 Magdalena Kołoch Racibórz NORDIC WALKING K-30 NW 1 BOB
42 Jan Serwotka Wodzisław Śląski NORDIC WALKING M-60 NW 1 Forma Wodzisław Śląski
43 Olga Serwotka Wodzisław Śląski NORDIC WALKING K-60 NW 1 Forma Wodzislaw Śląski
44 Andrzej Job Łaziska NORDIC WALKING M-50 NW 1 "Forma" Wodzisław Śl.
45 Janina Krzystała Bytom NORDIC WALKING K-40 NW - Stadion Śląski
46 Anna Budzyń MAKÓW PODHALAŃSKI NORDIC WALKING K-40 NW 1 SPEED TEAM
47 mirosław pilarz Bujaków NORDIC WALKING M-40 NW 1 czechomorsy
48 Roman Rogoziński Siemianowice Śląskie NORDIC WALKING M-60 NW 1 STADION ŚLĄSKI
49 Leszek Wolny Katowice NORDIC WALKING M-60 NW 1 STADION ŚLĄSKI
50 Robert Zuchowicz Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING M-50 NW - DĄBROWA NORDIC TEAM
51 PIOTR KORDOWSKI Czechowice Dziedzice NORDIC WALKING M-40 NW 1 upojeni wiatrem
52 BARBARA KOSIEDOWSKA Katowice NORDIC WALKING K-40 NW 1 STADION ŚLĄSKI
53 Janusz Sobkowski Łodygowice NORDIC WALKING M-60 NW - Silesia Nordic Team
54 Danuta Królikowska-Łoskot Katowice NORDIC WALKING K-50 NW 1 Stadion Śląski
55 Jerzy Rurański Katowice NORDIC WALKING M-60 NW 1 Stadion Śląski
56 Tadeusz Wojciechowski Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING M-60 NW - Dąbrowa NORDIC TEAM
57 Janina Pawełczyk Chorzów Batory NORDIC WALKING K-60 NW 1 STADION ŚLĄSKI
58 Grzegorz Pipiro Jastrzębie-Zdrój NORDIC WALKING M-50 NW 1 UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie
59 Grażyna Pipiro Jastrzębie-Zdrój NORDIC WALKING K-50 NW 1 UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie
60 Małgorzata Zdrzalek Świętochłowice NORDIC WALKING K-40 NW 1 Stadion Śłaski
61 Jacek Matuszek DG NORDIC WALKING M-40 NW 1 -
62 Justyna Kucap Głębowice NORDIC WALKING K-30 NW 1 CA Aktywni CA Broker
63 WIOLETTA RYSZKA JAWISZOWICE NORDIC WALKING K-30 NW 1 -
64 Bożena Starzyk Olkusz NORDIC WALKING K-40 NW 1 -
65 Ewa Zemła Oświęcim NORDIC WALKING K-19 NW - -
66 Piotr Zemła Oświęcim NORDIC WALKING M-30 NW - -
67 Renata Wanat brzeszcze NORDIC WALKING K-40 NW 1 -
68 Angelika Pietrzyk Janów NORDIC WALKING K-12 NW 1 ULKS RUN PODKOWA Janów
69 Jolanta Wojciechowska Częstochowa NORDIC WALKING K-50 NW 1 Zabiegani Częstochowa
70 WALDEMAR WOJCIECHOWSKI Częstochowa NORDIC WALKING M-50 NW 1 Zabiegani Częstochowa
71 Marzena Czardyban PRZECIESZYN NORDIC WALKING K-30 NW 1 -
72 Bronisław Proba Chorzów NORDIC WALKING M-60 NW 1 -
73 Piotr Niechwiejczyk Świętochłowice NORDIC WALKING M-30 NW 1 OPEL ACTIVE TEAM
74 Anna ZACZYŃSKA Lubin NORDIC WALKING K-30 NW - -
75 GRAŻYNA ZIELIŃSKA DOBIESZOWICE NORDIC WALKING K-50 NW 1 WYŚRUBOWANI
76 Tatiana Galińska Parkoszowice NORDIC WALKING K-40 NW 1 Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support Team
77 leszek Mielcarek Bytom NORDIC WALKING M-60 NW 1 nierzeszony
78 Anna Wielek Katowice NORDIC WALKING K-30 NW 1 Kijowa drużyna
79 BRYGIDA KOTAS Sosnowiec NORDIC WALKING K-50 NW 1 DĄBROWA NORDIC TEAM
80 EDWARD KUREK Katowice NORDIC WALKING M-60 NW - MOSIR CZELADZ
81 Michał de Sas Topolnicki rybnik NORDIC WALKING M-30 NW 1 SBD ENERGETYK RYBNIK
82 Ewa Pędziwiatr Katowice NORDIC WALKING K-50 NW 1 KIJOWA DRUŻYNA
83 Danuta Morawiec Katowice NORDIC WALKING K-60 NW 1 KIJOWA DRUŻYNA
84 Henryka Baruch Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING K-60 NW 1 Dąbrowa Nordic Team
85 Janina Palińska 1 NORDIC WALKING K-60 NW 1 STADION ŚLĄSKI
86 Sylwia PASIŃSKA - SKOWRON Szczodrkowice NORDIC WALKING K-30 NW - Lifestyle&Body
87 Grzegorz Jonderko rybnik NORDIC WALKING M-40 NW 1 -
88 Julia Jonderko rybnik NORDIC WALKING K-40 NW 1 -
89 Lidia Daniluk Katowice NORDIC WALKING K-50 NW - Kijowa druzyna
90 Bogdan Stawowy JAWISZOWICE NORDIC WALKING M-50 NW 1 -
91 Krzysztof Skiba Polkowice NORDIC WALKING M-50 NW 1 ZG Polkowice-Sieroszowice
92 Adriana Cichoń brzeszcze NORDIC WALKING K-40 NW - niezrzeszona
93 EWA SPORYSZ PRZECIESZYN NORDIC WALKING K-30 NW - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team
1 Marian Bukowczan Oświęcim BIEG M-19 1 KS AZS AWF Kraków
2 Jacek Pichner Oświęcim BIEG M-40 1 -
3 Dariusz Honc Oswięcim BIEG M-19 - -
4 Mariusz Kastelik Brzezinka BIEG M-30 1 Team Brzezinka
5 Jan Antoniak Kęty BIEG M-30 1 Kęckie Harpagany
6 Jarosław Mróz Żory BIEG M-40 1 Mrozy Team
7 Artur Konrad Zawiercie BIEG M-30 1 BRACIA TEAM ZAWIERCIE
8 MARCIN KONRAD Zawiercie BIEG M-30 1 BRACIA TEAM ZAWIERCIE
9 Tomasz Mól Oświęcim BIEG M-30 1 Nowe Horyzonty
10 Robert Kopydłowski Oświęcim BIEG M-19 1 -
11 Piotr Dłubała Oświęcim BIEG M-30 1 Brak
12 Dariusz Olma JAWISZOWICE BIEG M-30 1 -
13 krztysztof badera JAWISZOWICE BIEG M-50 1 MASTERS BRZESZCZE
14 Michał Antosz Bieruń BIEG M-30 1 -
15 Dorota Pysz Żory BIEG K-40 1 HRmax Żory
16 Monika WOŁOSZCZAK Żory BIEG K-40 1 HRmax Żory
17 ANDRZEJ LORENCKI Tarnowskie Góry BIEG M-50 1 -
18 Elżbieta Żuchowicz Dąbrowa Górnicza BIEG K-50 1 DABROWA NORDIC TEAM
19 Pawel Bochenski JAWISZOWICE BIEG M-40 1 -
20 Krzysztof Czuwaj brzeszcze BIEG M-40 1 -
21 Artur Grzegorzek Oświęcim BIEG M-40 1 -
22 miroslaw rutkowski Jaworzno BIEG M-50 - -
23 MARTA KUBICZEK Bielsko-Biała BIEG K-19 1 -
24 Krzysztof Berke JAWISZOWICE BIEG M-50 1 niezrzeszony
25 Adam SZYMANIAK 42-215 Częstochowa BIEG M-30 1 JW 3940
26 Paweł Mróz Oświęcim BIEG M-40 1 -
27 Dawid Kostyra Bieruń BIEG M-19 1 Lotej...!!!
28 Andrzej Chlebek Ochotnica Dolna BIEG M-19 1 -
29 Paweł Wójcik brzeszcze BIEG M-12 1 Zadyszka Oświęcim
30 Barbara Pyrek rybnik BIEG K-19 1 -
31 ANTONI DĄDELA Krzepice BIEG M-60 - KB Florian Zajączki Drugie
32 Michał Garbat Sosnowiec BIEG M-12 1 -
33 GRAŻYNA Piekoszowska Żory BIEG K-50 - -
34 DARIUSZ KUŁYNYCZ Niepołomice BIEG M-40 1 życie z każdym oddechem
35 Adam Frej Łąka BIEG M-30 1 -
36 Wojciech Kostrzewa Oświęcim BIEG M-30 1 Team Brzezinka
37 JAN MICUDA Mysłowice BIEG M-60 1 TRUCHTACZ MYSŁOWICE
38 Tomasz Pajak Krakow BIEG M-30 1 -
39 KORNEL PŁONKA Kęty BIEG M-30 1 Kęckie Harpagany
40 Tadeusz Sambak brzeszcze BIEG M-40 1 Zadyszka Oświęcim
41 Marcin Wójcik Czechowice Dziedzice BIEG M-30 1 -
42 Henryk Surma Kęty BIEG M-30 1 Kęckie Harpagany
43 Radosław Ławeczko brzeszcze BIEG M-12 1 -
44 ARTUR ŻELICHOWSKI Kęty BIEG M-40 1 Kęckie Harpagany
45 Rafał Błahut Ustroń BIEG M-30 - -
46 wanda kania Kęty BIEG K-50 1 Kęckie Harpagany
47 Mateusz Jędrusik brzeszcze BIEG M-30 - Zadyszka Oświęcim
48 JAN DUDEK Tarnowskie Góry BIEG M-60 1 -
49 Arkadiusz Naruszewicz Tarnowskie Góry BIEG M-40 - -
50 DAMIAN CZECH Bielsko-Biała BIEG M-19 1 -
51 Adam Sępioł Tychy BIEG M-30 1 SportRunowi Wariaci
52 Sebastian Szymański Bytom BIEG M-30 1 Miechowicka Grupa Biegowa
53 Marek Orzażewski Bytom BIEG M-30 1 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
54 Bartosz Zamojski Bytom BIEG M-30 1 Miechowicka Grupa Biegowa
55 Iwona Zamojska Bytom BIEG K-30 1 Miechowicka Grupa Biegowa
56 Arkadiusz Waga brzeszcze BIEG M-12 - -
57 paweł widawski Sosnowiec BIEG M-30 - Harpagan Sosnowiec
58 Piotr Kaletka brzeszcze BIEG M-19 - -
59 Bartosz Filapek brzeszcze BIEG M-30 1 -
60 Gaweł Książek Oświęcim BIEG M-30 - -
61 Małgorzata Adamaszek Jasienica BIEG K-30 1 -
62 JERRY PLATEN Bytom BIEG M-40 1 PL@10
63 Marek Mędela Chełmek BIEG M-30 - -
64 Mirosław Kalamus Łodygowice BIEG M-30 1 Ultra Beskid Sport
65 Jacek Frucz Sosnowiec BIEG M-40 - -
66 MARIUSZ SKOWROŃSKI Szczerbice BIEG M-50 - LUXTORPEDA Czerwionka
67 Hanna SKOWROŃSKA Szczerbice BIEG K-40 - LUXTORPEDA Czerwionka
68 Joanna Lisek Gliwice BIEG K-30 - -
69 Robert Kuźmik Gliwice BIEG M-30 - FeByS
70 Marian Bukowczan Oświęcim BIEG M-60 - Bukmar
71 Paweł Kobosko Rajsko BIEG M-30 - Zadyszka Oświęcim
72 Katarzyna Kobosko Rajsko BIEG K-30 - -
73 MIROSŁAW MICHALAK Tychy BIEG M-40 1 -
74 Radosław Brzyski Stalowa Wola BIEG M-40 - -
75 Dariusz Przybytek Ruda Śląska BIEG M-40 1 niezrzeszony
76 Iza Kowolik JAWISZOWICE BIEG K-40 - -
77 Katarzyna Warzocha Tychy BIEG K-30 1 40-latek Tychy
78 Marek Przewoźnik brzeszcze BIEG M-50 1 Zadyszka Oświęcim
79 RAFAŁ KOZŁOWSKI Zawiercie BIEG M-30 1 -
80 Katarzyna Kuras Chełmek BIEG K-40 1 -
81 Paweł Siedmina Dankowice BIEG M-30 1 -
82 GRZEGORZ Basta Chełmek BIEG M-40 1 Zadyszka Oświęcim
83 DARIUSZ PAPUGA JAWISZOWICE BIEG M-50 1 ZADYSZKA OŚWIĘCIM
84 Łukasz Musik Bielsko - Biała BIEG M-30 1 -
85 Marek Czyż Zabrzeg BIEG M-30 1 -
86 Daniel Solka brzeszcze BIEG M-30 1 -
87 Marek Lubnau Sosnowiec BIEG M-50 1 HARPAGAN SOSNOWIEC
88 krzysztof zielinski Zawiercie BIEG M-30 1 jura.pl zawiercie
89 BARBARA BATKO Kęty BIEG K-30 1 Kęckie Harpagany
90 Andrzej Strojny Chełm Śląski BIEG M-50 - -
91 ARKADIUSZ MAZUR Międzyrzecze Dolne BIEG M-19 1 -
92 Artur Czernik Bieruń BIEG M-19 1 Gomola Trans Airco
93 KAMIL JANKO Międzyrzecze Dolne BIEG M-19 1 -
94 Robert Fyda Kęty BIEG M-30 1 Kęckie Harpagany
95 CEZARY PĄZIK Oświęcim BIEG M-40 1 WKU w Oświęcimiu
96 Maciej Gaik KOZY BIEG M-40 1 Biegnij Bracie
97 Boguslawa Kupibida Katowice BIEG K-50 - Silesia Nordik Team
98 Wacław Faron Nowa Wieś BIEG M-30 - -
99 Tomasz Kołodziejczyk Tychy BIEG M-30 1 -
100 Grzegorz Pysz Żory BIEG M-40 1 HRmax Żory
101 PIOTR Iskierka Bielsko-Biała BIEG M-40 1 -
102 Ewelina Zbijowska Bielsko - Biała BIEG K-30 1 bb runners
103 Ewa Kałus Żory BIEG K-30 - HRmax Żory
104 Sabina Maciejewska Żory BIEG K-30 - HRmax Żory
105 Anna Piestrak brzeszcze BIEG K-30 - -
106 Michał Welber brzeszcze BIEG M-19 - Lacho Team
107 Dariusz Kubica Buczkowice BIEG M-30 1 -
108 Wojciech Gąsiorek Bielsko-Biała BIEG M-30 1 Ultra Beskid Sport
109 Anna Gołda Żywiec BIEG K-19 1 -
110 Piotr Dendys JELEŚNIA BIEG M-19 1 -
111 Aneta Bogacz Kęty BIEG K-30 1 Kęckie Harpagany
112 Arek Sidzina Bielsko-Biała BIEG M-30 1 TI Automotive
113 KRZYSZTOF STUDNICKI Ustroń BIEG M-19 - -
114 Dariusz Lasek KOZY BIEG M-40 1 Byledobiec Anin
115 Łukasz Noga Sosnowiec BIEG M-30 1 Dare2Run.pl
116 Barbara Chrzanowska Będzin BIEG K-30 1 zdzieraj kapcie
117 JAROSŁAW PICZAK KOZY BIEG M-30 1 TI AUTOMOTIVE
118 Marcin Majdziak brzeszcze BIEG M-30 1 -
119 Karolina Opalska brzeszcze BIEG K-30 - -
120 Arkadiusz Wysocki Bielsko-Biała BIEG M-30 1 BBRunners
121 Bogusław Homa Czechowice Dziedzice BIEG M-19 - RyTM
122 Michał Skrzypczyk JAWISZOWICE BIEG M-19 - Szerpowie Beskidów
123 Anna Gawron Pisarzowice BIEG K-30 - TI Automotive
124 Grzegorz Łaba Bielsko Biała BIEG M-30 1 SYSTEM
125 Mateusz Kleta Bieruń BIEG M-19 1 BBL
126 Artur Wojewoda Bielsko-Biała BIEG M-30 1 -
127 HENRYK WĘDZICHA Jaworzno BIEG M-40 - SWA
128 Anna Habera Jaworzno BIEG K-40 - SWA
129 Jarosław Tkacz Dankowice BIEG M-40 1 -
130 Dawid Honkisz KOZY BIEG M-19 - -
131 Kamil Wykręt Porąbka BIEG M-19 1 -
132 Mariusz Gut Bielsko - Biała BIEG M-30 1 -
133 Anna Księżyk Katowice BIEG K-30 1 KREJZOLE
134 Mirosław Księżyk Katowice BIEG M-30 1 KREJZOLE
135 Marcin Kobiela Katowice BIEG M-30 - KREJZOLE
136 Dariusz Starzyński Sędziszów BIEG M-40 - PKP ENERGETYKA KATOWICE
137 Damian Miszczak Imielin BIEG M-40 - SBL-IMIELIN
138 Mariusz Wrożyna Pszczyna BIEG M-30 - niezrzeszony
139 Zbigniew Pokrzyk Oświęcim BIEG M-30 1 Zadyszka Oświęcim
140 Wiesław Kurianowicz Gliwice BIEG M-50 1 -
141 Katarzyna Bienioszek Żory BIEG K-40 1 HRMAX
142 ADAM WOŹNIAK Łaziska Górne BIEG M-40 1 STS BIEGATON MIKOŁÓW
143 ŁUKASZ PACUŁA Katowice BIEG M-19 - Orange Logistics
144 Zbigniew Wichrowski Bielsko-Biała BIEG M-50 1 Klub Zbiegacza WolneWiatry
145 Bartosz Wichrowski Warszawa BIEG M-19 1 Klub Zbiegacza WolneWiatry
146 Ewelina Kosela Warszawa BIEG K-30 - Klub Zbiegacza Wolnewiatry
147 Anna Siembab Jasienica BIEG K-30 1 Klub Zbiegacza WolneWiatry
148 Mirosław Papiernik Bytom BIEG M-50 1 BiegamBoLubię
149 KRYSTYNA MĄCZKA Gliwice BIEG K-60 1 OTK RZEŹNIK
150 BRONISŁAW MĄCZKA Gliwice BIEG M-60 1 OTK RZEŹNIK
151 Marek Żelichowski Sosnowiec BIEG M-50 1 -
152 Renata Gawle Sosnowiec BIEG K-30 1 -
153 Jacek Chmiel Jastrzębie-Zdrój BIEG M-50 1 -
154 Przemysław Jędrusiak Dankowice BIEG M-30 - -
155 Tomasz Wójcik Rudze BIEG M-30 1 Rudze
156 Tomasz Duda Gostyń BIEG M-19 1 -
157 WACLAW RYS MYSLENICE BIEG M-50 - -
158 Edyta Lewandowska Olsztyn 42-256 BIEG K-30 - Mennica Królewska
159 Rafał Szczepański Bytom BIEG M-30 1 OPEL ACTIVE TEAM
160 Robert Marek Bielsko - Biała BIEG M-40 1 ULTRA BESKID SPORT - LOLOBERCIK
161 Marek Sokołowski Mysłowice-Wesoła BIEG M-40 1 SKOK WESOŁA
162 Agnieszka Litwin Kraków BIEG K-40 1 NOWA HUTA Team
163 Katarzyna Wadas Kraków BIEG K-40 1 NOWA HUTA Team
164 Andrzej Torzewski Bielsko - Biała BIEG M-50 1 -
165 Marcin Mostowik brzeszcze BIEG M-30 1 Biegam bo nie lubię!!!
166 Marek Mostowik JAWISZOWICE BIEG M-30 1 byle do celu
167 Piotr Madeja Bestwina BIEG M-30 1 Spalam kalorie
168 Andrzej Naglik Nowa Wieś BIEG M-30 1 Kęckie Harpagany
169 Arkadiusz Grzesina Oświęcim BIEG M-30 1 -
170 Wiesław Gancarczyk Libiąż BIEG M-50 1 -
171 Krzysztof Gabryś Oświęcim BIEG M-30 1 Oświęcimska Nieformalna Grupa Biegowa
172 Dominika Padiasek Żory BIEG K-30 - HRmax Żory
173 Łukasz Pastuszka JAWISZOWICE BIEG M-30 1 -
174 Józef Madej Oświęcim BIEG M-60 1 Zadyszka Oświęcim
175 PRZEMYSŁAW JANUSZ CZECHOWICE-DZIEDZICE BIEG M-30 1 RyTM Czechowice-Dziedzice
176 MONIKA TALIK Czechowice Dziedzice BIEG K-30 1 RYtM Czechowice-Dziedzice
177 Gabriela Sztafińska Hecznarowice BIEG K-19 1 -
178 MAREK JEZIERSKI Chrzanów BIEG M-40 1 -
179 Tomasz Jędrzejko Janowice BIEG M-30 1 Sidor Team
180 Tomasz Kapuśnik Czechowice Dziedzice BIEG M-30 1 RyTM Czechowice- Dziedzice
181 KATARZYNA ŁAGOSZ Tychy BIEG K-30 1 Ca Broker/CA Aktywni
182 Antoni Juraszek Węgierska Górka BIEG M-50 1 -
183 Stanisław Dyrlaga Węgierska Górka BIEG M-50 1 KS Halny
184 Marek Kisielewski Czechowice- Dziedzice BIEG M-30 1 RyTM Czechowice-Dziedzice
185 SŁAWOMIR AUGUSTYNIAK Oświęcim BIEG M-30 - DIE NATIONALMANNSCHAFT
186 Jolanta Wąsowicz Kęty BIEG K-19 1 -
187 Ariel Papuga JAWISZOWICE BIEG M-19 - -
188 TOMASZ POLACZEK Bojszowy BIEG M-19 1 amator
189 Jacek Starzyk Olkusz BIEG M-50 1 -
190 Janusz Środa Tarnowskie Góry BIEG M-50 - SPARTANIE DZIECIOM
191 Wojciech Czyszczoń Bieruń BIEG M-30 1 -
192 dariusz rawski bytków BIEG M-40 - -
193 Grzegorz Cieślik Bielsko - Biała BIEG M-30 1 Ultra Beskid Sport
194 Bogdan Gaweł Oświęcim-Zaborze BIEG M-50 1 Festiwal Biegowy w Krynicy
195 Michał Wantulok Ustroń BIEG M-30 1 -
196 Arkadiusz Pustówka Hażlach BIEG M-30 1 -
197 Leszek Stalmach Lubliniec BIEG M-50 1 WKB META Lubliniec
198 Marian Wąsowicz Kęty BIEG M-50 1 -
199 Krzysztof Kokot Żory BIEG M-40 1 HRmax Żory
200 Mariusz Nowak Cechowice-Dziedzice BIEG M-40 1 Rytm- Czechowice-Dz
201 Bartłomiej Gaweł Oświęcim-Zaborze BIEG M-19 1 Festiwal Biegowy w Krynicy
202 Krzysztof Juszczak Skawina BIEG M-40 1 Pol-Mak
203 MARCIN WALCZAK Bielsko-Biała BIEG M-30 1 beskidmaly.pl
204 Łukasz Widuch brzeszcze BIEG M-30 1 -
205 Michał Starzyk Olkusz BIEG M-19 1 -
206 Krzysztof Czembor Szczyrk BIEG M-30 - -
207 Tomek Makoś Bielsko - Biała BIEG M-30 1 -
208 KATARZYNA KUNERT-GRUDZIEŃ Chrzanów BIEG K-30 1 -
209 Witold Rybarz brzeszcze BIEG M-40 - Żwirownia Przecieszyn
210 JAROSŁAW MAŁYSZ Hażlach BIEG M-30 1 -
211 Mariusz Pala Pszczyna BIEG M-30 1 -
212 Marek Maciejewski Mysłowice BIEG M-50 1 -
213 Krzysztof Kurek brzeszcze BIEG M-40 1 -
214 Mateusz Bednarczyk Tarnów BIEG M-19 1 Street Workout Tarnów
215 Jerzy Gogolin Zabrze BIEG M-60 1 -
216 Klaudia Skrabot Tarnów BIEG K-19 1 Street Workout Tarnów
217 Radosław Proszowski Tarnów BIEG M-19 - Street Workout Tarnów
218 Karol Bromboszcz Katowice BIEG M-50 - TRUCHTACZ-MYSŁOWICE
219 PATRYCJA PĘDZIWILK Chrzanów BIEG K-30 1 -
220 LEONARD KOPIJASZ brzeszcze BIEG M-60 1 NIEZRZESZONY
221 Ewelina Kozłowska Bielsko - Biała BIEG K-19 - eff
222 GRZEGORZ ORŁOWSKI Mazańcowice BIEG M-30 1 Ultra Beskid Sport
223 IGNACY MŁOCEK Rzyki BIEG M-40 1 RZYKI
224 ANDRZEJ BALON Oświęcim BIEG M-40 1 -
225 Sebastian Pędziwiatr Bielsko-Biała BIEG M-30 1 Bielsko-Biała
226 Wojciech Gajny Bielsko-Biała BIEG M-19 1 Ultra Beskid Sport
227 Mariusz Bies Kęty BIEG M-30 1 KĘCKIE HARPAGANY
228 Grzegorz Soboń Ryczówek BIEG M-40 - -
229 Robert Prasełek Olkusz BIEG M-40 1 olkusz
230 Paweł Dydowicz Tarnów BIEG M-19 1 Street Workout Tarnów
231 Łukasz Kubica Bielsko-Biała BIEG M-19 1 Bielsko-Biała
232 paweł kozak oświecim BIEG M-40 1 -
233 Krzysztof Pieczara Jaworzno BIEG M-30 - KB MCKiS Jaworzno
234 Dariusz Stężowski Oświęcim BIEG M-40 1 JL19
235 Rafał Żyła Czechowice- Dziedzice BIEG M-40 - TSA
236 Janusz Grodecki Libiąż BIEG M-40 1 -
237 Marcin Nastawny Libiąż BIEG M-40 1 -
238 Marek Magiera Bielsko-Biała BIEG M-50 1 Ultra Beskid Sport
239 MACIEJ WIECZOREK Oświęcim BIEG M-30 - CKiS Skawina
240 Piotr Wielgosz Olkusz BIEG M-40 1 -
241 Bartłomiej Karas CZECHOWICE-DZIEDZICE BIEG M-30 1 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
242 Sylwia Klimek-Karas CZECHOWICE-DZIEDZICE BIEG K-30 - Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
243 DANIEL MARCIŃCZYK brzeszcze BIEG M-30 1 DAN-BUD BRZESZCZE
244 MAREK SMARDZ Chrzanów BIEG M-30 1 -
245 Andrzej Drażyk Orzesze BIEG M-40 1 -
246 Rafał Mazgaj Libiąż BIEG M-30 1 -
247 Renata Nowak Poręba Wielka BIEG K-30 1 -
248 Jerzy Wójcik Rudze BIEG M-40 1 Rudze
249 Sławomir Stasicki Zabrzeg BIEG M-40 - -
250 Kinga Cichoń Oświęcim-Babice BIEG K-12 1 -
251 Artur Zemlak Pszczyna BIEG M-40 - -
252 Jarosław Ziajka Żarki BIEG M-40 1 JAMP
253 Wiesław Kula Wola BIEG M-40 1 -
254 Anita Osińska Chrzanów BIEG K-30 1 -
255 Bożydar Cybuch CZECHOWICE-DZIEDZICE BIEG M-30 1 -
256 Karolina Moczko Mysłowice BIEG K-19 1 -
257 Marcin Grzywacz Czechowice Dziedzice BIEG M-40 1 RYTM Czechowice-Dziedzice
258 Katarzyna Grzywacz Czechowice Dziedzice BIEG K-40 1 RYTM Czechowice-Dziedzice
259 Jacek Witek Gliwice BIEG M-30 - Opel Active Team
260 robert świecak zwola poduchowna BIEG M-30 - WILGA GARWOLIN
261 Adrian Wójcik Żory BIEG M-30 1 INSAN-PROJEKT WÓJCIK ŻORY
262 Kinga Mikos Mysłowice BIEG K-19 1 -
263 Michał Kołodziej Pszczyna BIEG M-30 1 Brzezinka Team
264 Grzegorz ZASUCHA Katowice BIEG M-50 1 Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA
265 Jacek Kuberski Oswięcim BIEG M-50 1 -
266 Mariola Ćwieląg Chełmek BIEG K-30 1 -
267 Marek Baranek Bytom BIEG M-40 - OPEL ACTIVE TEAM
268 Weronika Paszek CZECHOWICE-DZIEDZICE BIEG K-12 1 -
269 Anna Jeziorkowska Oświęcim BIEG K-40 1 -
270 Mateusz Michalec Chełm Śląski BIEG M-19 1 -
271 SABINA MERKEL Gaszowice BIEG K-30 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
272 Barbara Kciuk Oświęcim BIEG K-30 1 -
273 Eugeniusz Staniewski Zgorzelec BIEG M-60 1 Amator
274 Dawid Niedzwiedz Mysłowice-Krasowy BIEG M-30 1 -
275 Katarzyna Lubowicka rybnik BIEG K-19 1 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
276 Bogusława Pawełczyk Chełmek BIEG K-30 1 -
277 Marcin Affek Jedlina BIEG M-40 1 -
278 Mariusz Fik Oświęcim BIEG M-30 1 -
279 Henryk Zoran Ruda Śląska BIEG M-40 - -
280 Robert Celiński Bielsko-Biała BIEG M-30 1 Byledobiec Anin
281 Bogusława Wrzoł Zabrzeg BIEG K-30 1 -
282 Anna Celińska Bielsko-Biała BIEG K-30 1 Byledobiec Anin
283 ADAM KUCHARCZYK MAKÓW PODHALAŃSKI BIEG M-40 1 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
284 LECH BARTŁOMIEJCZYK Gliwice BIEG M-50 1 -
285 Łukasz Kuczera rybnik BIEG M-30 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
286 Magdalena Absyl Twardorzeczka BIEG K-30 1 -
287 mariusz gunia Oświęcim BIEG M-50 1 ZADYSZKA Oświęcim
288 ANNA JAREK brzeszcze BIEG K-12 1 -
289 Szymon Wrzoł Zabrzeg BIEG M-12 1 -
290 Karolina Włodarczyk brzeszcze BIEG K-12 - -
291 Agnieszka Skiba Kielce BIEG K-19 1 AKTK PTTK "SABAT"
292 Piotr Marszałek Marklowice Górne BIEG M-30 - -
293 Robert Sklorz Bojszowy BIEG M-30 1 -
294 Kazimierz Biba Wilamowice BIEG M-50 1 -
295 BOGUSŁAW BOŻEK Mikołów BIEG M-40 1 STS BIEGATON MIKOŁÓW
296 Tomasz Bies Hecznarowice BIEG M-30 - Kęckie Harpagany
297 Piotr Capik Czechowice Dziedzice BIEG M-50 1 -
298 Przemysław Kwasek rybnik BIEG M-19 - Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
299 Katarzyna Marcińczyk- Jarek brzeszcze BIEG K-40 1 -
300 Tamara Koczur MYSZKÓW BIEG K-30 1 Ambitni Amatorzy
301 Marek Haręża CZECHOWICE-DZIEDZICE BIEG M-19 1 RYTM Czechowice-Dziedzice
302 Marcin Kapela Bielsko-Biała BIEG M-30 - -
303 Janusz Świstowicz Bielsko-Biała BIEG M-40 - -
304 JACEK KUFEL Żory BIEG M-30 1 HRMAX ŻORY
305 Sylwia Bukowczan Oświęcim BIEG K-19 - Bukmar
306 Wojtek Baczyński goczałkowice BIEG M-30 - CA Aktywni
307 Anita Lipińska Gliwice BIEG K-19 - -
308 Damian Pluciński JAWISZOWICE BIEG M-19 - -
309 IRENEUSZ SZPALA Tarnowskie Góry BIEG M-50 1 niezrzeszony
310 Jerzy Niedośpiał JAWISZOWICE BIEG M-50 - -
311 Szymon Kowalski Czaniec BIEG M-19 - Kęckie Harpagany
312 Leszek Palej Zabrze BIEG M-50 - biegajkolorowo.pl
313 Katarzyna Świstowicz Bielsko-Biała BIEG K-40 - -
314 OLGIERD JĘDRUŚ Mysłowice BIEG M-50 - -
315 Łukasz Stężowski brzeszcze BIEG M-30 1 -
316 Artur Stasiewicz Częstochowa BIEG M-19 - -
317 Fabian Mzyk Orzesze BIEG M-40 - BBL Mikołów
318 Krzysztof Halkiewicz Częstochowa BIEG M-30 - -
319 Marcin Wawro JAWISZOWICE BIEG M-40 - -
320 Bartłomiej Henkiel Bóbrka BIEG M-19 - Nafciarz Bóbrka
321 Roman Obertyn Jaworzno BIEG M-40 - -
322 Jan Milkowski Świętochłowice BIEG M-40 - KMP Świętochłowice
323 ZENON KURYŁO rybnik BIEG M-40 - GEO-BUD-T.B.M. ŻORY
324 Maciej Walerowicz Katowice BIEG M-30 - truchtacz myslowice
325 Adam Ryszczyk rybnik BIEG M-30 - Run2BFree
326 Justyna Wójcik brzeszcze BIEG K-19 - -
327 Łukasz Bogus Bieruń BIEG M-30 - -
328 Anna Cypcer Bielsko-Biala BIEG K-30 - Ultra Beskid Sport
329 Rafał Kojder Tychy BIEG M-30 - Harpagan Run
330 Tomasz Skoczeń JAWISZOWICE BIEG M-30 - -
331 Wojciech Cembala Tychy BIEG M-19 - -
332 Magda Hanczar brzeszcze BIEG K-19 - -
333 KAMIL LISICKI Czechowice Dziedzice BIEG M-19 - RYTM CZ-DZ
334 Łukasz Błachut JAWISZOWICE BIEG M-30 - keeping up appearances
335 EWELINA CHWAŁEK Bestwina BIEG K-30 - -
336 Paweł Kapuśnik Czechowice Dziedzice BIEG M-30 - RyTM Czechowice- Dziedzice
337 Robert Sadzik Bardo BIEG M-19 - -
338 Barbara Podgórska Gliwice BIEG K-40 - -
339 MAREK MUSIAŁ BIERNA BIEG M-60 - FORTEPIANY
340 Łukasz Rados JAWISZOWICE BIEG M-19 - -
341 Grzegorz Jakubas Bielsko - Biała BIEG M-30 - BB Runners
342 Łukasz Dąbrowski Chocznia BIEG M-12 - WKS Wawel Kraków
343 Andrzej Gwóźdź Wola BIEG M-50 1 -
344 Robert Płotnicki Dankowice BIEG M-40 - -
345 Łukasz Kacorzyk Hecznarowice BIEG M-30 - Kęckie Harpagany


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K-12 4
K-12 NW 2
K-19 15
K-19 NW 1
K-30 37
K-30 NW 8
K-40 14
K-40 NW 15
K-50 4
K-50 NW 11
K-60 1
K-60 NW 12
M-12 6
M-12 NW 0
M-19 41
M-19 NW 1
M-30 111
M-30 NW 7
M-40 64
M-40 NW 10
M-50 38
M-50 NW 13
M-60 10
M-60 NW 13
Kobiety 123
Mężczyźni 315
Wszyscy 438