Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Licencja Sektor startowy
1 Jerzy Kaczmarczyk Strzelin - STS Extreme - Profi
2 Sebastain Rosenau Występ - Stajnia Występ Rosenau - Profi
3 Wojciech Korda Wiązów - MTB ŚWITEŹ WIĄZÓW - Profi
4 Piotr Boguś Strzelin - STS Extreme - Profi
5 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie - SGR SREBRNA GÓRA - Profi
6 Krystian Kwaśny Strzelin - STS Extreme - Profi
7 Bartosz Krzyśko Wrocław - MITUTOYO DEMA PWR TEAM - Profi
8 Grzegorz Kubiak Wrocław - PRO V Team NIE Profi
9 Rafał Adamczyk Wrocław - - NIE Profi
10 Katarzyna Białowąs Strzelin - sklep rowerowy bike finger wałbrzych TAK Profi

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Licencja Sektor startowy
1 Tomasz Jakubiec Strzelin - STS EXTREME NIE Amator
2 Piotr Pawłowski Strzelin - STS Extreme - Amator
3 Katarzyna Tosik Strzelin - Drużyna Actimela - Amator
4 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - - Amator
5 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - cyklon proal team - Amator
6 Dorota Janusz Wrocław - - - Amator
7 Krzysztof Migoń Dzierżoniów - - - Amator
8 Michał Grzeszczak Wrocław - - - Amator
9 Paweł Pawłowski Strzelin - - - Amator
10 jacek huszcza wroclaw - - - Amator
11 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie - - - Amator
12 KATARZYNA BIAŁOWĄS Strzelin - - - Amator
13 AREK LUBECKI Strzelin - - - Amator
14 Michał Drozdowski Strzelin - Amator team - Amator
15 Arek Błachut Ząbkowice Śląskie - DOBRY ROWER - Amator
16 KAMILA BIERNAT Strzelin - BODYICOACH CYCLING TEAM - Amator
17 Dariusz Baran Strzelin - Oldtimer Team - Amator
18 Michał Budzanowski Wrocław - Tribition Team - Amator
19 Krystian Kotlarz Lubin - Oldtimer Team NIE Amator
20 Tomasz Sucharski Strzelin - - NIE Amator
21 Tomasz Woronowicz Wrocław - - NIE Amator
22 Przemysław Tyczyński Miłoszyce - - NIE Amator
23 Piotr Głód-Kamiński Strzelin - nie NIE Amator
24 Karol Bardadyn Kąty Wrocławskie - szosaimtb NIE Amator
25 Sławomir Kińczyk Oława - KiN-SPAW NIE Amator
26 Piotr Dziedzic Brzeziny - Brzezinymtb.pl NIE Amator
27 Maciej Habina Grodków - - NIE Amator
28 Kamil Makocki Strzelin - Korba Team NIE Amator
29 Filip Sobocki Stachów - Korba Team NIE Amator
30 Łukasz Laska Wrocław - - NIE Amator
31 Łukasz Woźniak Wrocław - - NIE Amator
32 Łukasz Litowiński Brzezinki - - NIE Amator
33 Jacek Sztandera Wrocław - Osadkowski Team NIE Amator
34 Marek Nowakowski Przeworno - - NIE Amator
35 Robert Regner Oława - Pro Dealer Świat Roweru Welda Omega Team NIE Amator
36 Grzegorz Bardadyn Wrocław - - NIE Amator
37 Sylwia Chuda Jelcz-Laskowice - - NIE Amator
38 Daniel Strząbała Domaniów - Osadkowski Team NIE Amator
39 Maciej Wiekiera Oława - FOSALAMANDRA MTB TEAM NIE Amator

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Licencja Sektor startowy
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - ULTIMASPORT.PL SPORT TIMING - -
2 RRRRRRRRR PPPP Brzeg Dolny - - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 6
Mężczyźni 45
Wszyscy 51