Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Biegnę w mundurze (drużyna mundurowa)
1 Krzysztof Lipiński Płock M2 1 Nie Ma Lipy NIE
2 Zbigniew Zalech Biała M2 1 MORSY PŁOCK NIE
3 Arkadiusz Kozimiński Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
4 Monika MALINOWSKA Płock K1 1 Night Runners Płock NIE
5 Mariusz Sochacki Płock M1 1 KBPR NIE
6 Andrzej Kalinowski Biała M2 1 Biegaj z Dymkiem NIE
7 Maciej Żytowiecki Płock M1 - - NIE
8 Patrycja Muras Płock K1 1 La Estetica NIE
9 Łukasz Przyłoga Żychlin M1 1 Night Runners Żychlin NIE
10 Marcin Lemański Toruń M1 - - NIE
11 Michał Zieliński Nowe Gulczewo M2 1 Płocka Grupa Fotograficzna NIE
12 Dariusz Małecki Płock M2 - LuxFamilia / Morsy Płock NIE
13 Monika Brulińska Płock K2 1 LA ESTETICA NIE
14 Zbigniew Zaborowski Płock M2 1 --- NIE
15 Michał Pałgan Plock M1 - - NIE
16 Andrzej Brzeziński Nowa Biała M2 - Night Runners Plock NIE
17 Paweł Brzeski Płock M2 - Ćpacze sportu NIE
18 KRZYSZTOF DĄBROWSKI Płock M1 1 KJ Crew NIE
19 Marek Koziński Płock M2 1 BRAK NIE
20 Andrzej Brzeziński Płock M2 1 BOP NIE
21 Jacek Tłuchowski Rogozino M2 1 - NIE
22 Marzena Kłosińska Płock K2 1 - NIE
23 Malgorzata Adamkowska Płock K2 1 Night Runners Płock NIE
24 Radosław Wyrwas Płocjk M1 - PTT Delta NIE
25 Renata Stelmaszewska Żychlin K2 - NR Żychlin NIE
26 Marek Gawor Płock M1 1 Night Runners Płock NIE
27 Robert Kowalski Biała M2 - - NIE
28 marcin cybulski Gąbin M2 1 - NIE
29 Agata Buczek Płock K2 1 LA ESTETICA NIE
30 Kamil Nowak Bodzanów M1 - - NIE
31 Paweł Naguszewski Strózewko M2 1 - NIE
32 Rafał Zubek Płock M2 1 PTT DELTA NIE
33 Michał Marcinkowski Płock M1 1 Night Runners Płock NIE
34 Szymon Kajkowski Białobrzegi M2 - - NIE
35 Emil Wojnarowski Bodzanów M1 - - NIE
36 Sebastian Dymek Płock M1 1 Biegaj z Dymkiem NIE
37 ROBERT ŁAWNICKI Płock M1 1 Biegaj z Dymkiem NIE
38 Łukasz Kołodziejski Płock M1 1 Biegaj z Dymkiem NIE
39 Anka Pogodzińska Płock K1 1 Biegaj z Dymkiem NIE
40 Izabela Dymek Płock K1 1 Biegaj z Dymkiem NIE
41 Małgorzata Artymiak Płock K2 1 Night Runners Płock NIE
42 Michał Bąkiewicz Płock M1 1 Biegaj z Dymkiem NIE
43 Robert Jagielski Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
44 Piotr Zawadzki Płock M1 - Night Runners Płock NIE
45 Rafał Piaskowski Płock M1 1 - NIE
46 Józef Zalewski Rydzyno M2 1 Tkkf plock NIE
47 Barbara Zalewska Rydzyno K2 1 Tkkf Płock NIE
48 Jarosław Kaliszewski Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
49 Aleksandra Scalvini Płock K1 - - NIE
50 Katarzyna Jakubowska Płock K1 1 KJ Crew NIE
51 Alina Sitkiewicz Płock K2 1 TKKF Płock NIE
52 Łukasz Skiera Płock M1 1 Night Runners Płock NIE
53 Janusz Śnieżyński Płock M2 1 Płocka Grupa Fotograficzna NIE
54 Bernadeta Snieżyńska Płock K2 1 Night Runners Płock NIE
55 Grzegorz Wojtycki Płock M2 1 biegamPłock team NIE
56 Paweł Kęsy 57 M1 - - NIE
57 Michał Różański Płock M1 1 KJ Crew NIE
58 Monika Jaroszewska Płock K2 1 Night Runners Płock NIE
59 Dawid Cytacki Płock M2 1 z Lasu UltraRunners Płock NIE
60 Roman Jaroszewski Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
61 Iweta Burna Płock M2 - Night Runners Płock NIE
62 Artur Kostecki Płock M2 1 - NIE
63 Anna Jakubowska Płock K1 - - NIE
64 Przemysław Obara Płock M1 - Ptt Delta Płock NIE
65 Jan Kowalski Płock M2 - - NIE
66 Łukasz Serafinowski Płock M1 1 NIGHT RUNNERS PŁOCK NIE
67 JACEK DENKIEWICZ zawidz M1 1 zawidz NIE
68 Artur Żurawski Płock M2 1 Night Runners PŁOCK NIE
69 Tomasz Jeznach Płock M1 1 Night Runners Płock NIE
70 ANDRZEJ ZIÓŁEK Nowe Gulczewo M2 1 Night Runners Płock NIE
71 AGATA ZIÓŁEK Nowe Gulczewo K2 1 LA ESTETICA NIE
72 Krzysztof Hlebowicz Płock M2 - liberum NIE
73 Włodzimierz Braniecki Płock M2 - - NIE
74 Katarzyna Brzezińska Nowa Biała K2 - Night Runners Plock NIE
75 Marcin Strzałkowski Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
76 Krzysztof Pius Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
77 Sylwia Rzymska Płock K2 1 biegamPłock team NIE
78 Juliusz Wojcik Plock M2 1 Biegaj z Dymkiem NIE
79 Paweł Kowalski Płock M2 1 - NIE
80 Kamil Bobyk Płock M1 1 - NIE
81 Łukasz Bucholc Płock M1 1 - NIE
82 Hubert Kaźmierski Siecień M1 - - NIE
83 Grzegorz Sebastianowicz Płock M1 1 La Estetica NIE
84 JACEK GAJEWSKI Płock M1 1 - NIE
85 Rafał Rogala Płock M2 1 brak NIE
86 Tomasz Dobek Płock M2 1 - NIE
87 Gosia Garkowska Płock K2 1 Płocka Grupa Fotograficzna NIE
88 Przemysław Milewski Płock M2 1 nie NIE
89 Jacek Brygier Płock M2 1 Night TKKF Runners NIE
90 Przemysław Giżyński Płock M2 1 TKKF PŁOCK NIE
91 Paweł Peda Zglenice Małe M1 1 - NIE
92 Marcin Dąbkowski Płock M2 1 - NIE
93 Aleksandra Jaraczewska Staroźreby K1 1 - NIE
94 Mateusz Kowalski Staroźreby M1 - - NIE
95 Przemysław Dobrzyński Gostynin M2 - Płock Biega No Age Limits NIE
96 Adrian Majewski Staroźreby M1 - - NIE
97 Paweł Niewinowski Białobrzegi M2 1 Tadeo i synowie NIE
98 Kuba Suchodolski Płock M1 - KJ CREW NIE
99 Paweł Pokorski Nowe Proboszczewice M1 1 Start Runners NIE
100 Agnieszka Pachniewska Płock K2 - - NIE
101 Stanisław Dymek Płock M2 - Biegaj z Dymkiem NIE
102 Maciej Lipiński Bielsk M1 1 - NIE
103 Aneta Głowacka Bodzanów K1 1 Płock Biega No Age Limit NIE
104 Radosław Wyrwas Płock M1 1 PTT Delta NIE
105 Kuba Andrzejczyk Płock M1 - --- NIE
106 Jakub Wyrwas Płock M1 1 KJ Crew NIE
107 Marta Michalak Płońsk K2 1 KB Im. P.Sękowskiego w Płońsku NIE
108 Krzysztof Skrok Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
109 Piotr Niewinowski Białobrzegi M2 1 Tadeo i synowie NIE
110 Justyna Garczyńska - Zubek Płock K2 1 - NIE
111 PAWEŁ ORZECHOWSKI Płońsk M1 1 KB Im. P.Sękowskiego w Płońsku NIE
112 SŁAWOMIR JĘDRZEJEWSKI Płock M2 - - NIE
113 Witold KOWALCZYK Słupno M2 1 xxx NIE
114 Krzysztof Kamiński Płock M1 1 Płock Biega No Age Limit NIE
115 Damian Kotkiewicz Cieślin M1 - Stoczniowiec Płock NIE
116 ZBIGNIEW STAWICKI Płock M2 1 biegamPłock team NIE
117 Krzysztof Alabrudziński Płock M2 1 BOP NIE
118 Grzegorz Niemiec Płock M2 1 - NIE
119 Radosław Żbikowski Sochocino-Praga M1 1 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT NIE
120 Kamil Rychliński Sanniki M1 1 - NIE
121 Michał Niedzielak Płock M2 1 - NIE
122 Łukasz Bendig Płock M1 1 Płock NIE
123 Marcin Dubiel Płock M1 1 Night Runners Płock NIE
124 Andrzej Kordyzon Nowe Proboszczewice M2 - Start Runners Proboszczewice NIE
125 Sławomir Kordyzon Nowe Proboszczewice M1 - Start Runners Proboszczewice NIE
126 Mariusz Nowak Stare Proboszczewice M2 1 Start Runners Proboszczewice NIE
127 MAGDALENA HOŻEWSKA Płock K1 1 NIE NIE
128 Daniel Żołek Płock M1 - Pure Mosty Płock NIE
129 Piotr Kalinowski Płock M1 1 - NIE
130 Piotr Jezierski Nowe Miasto M1 1 Klub biegowy im P Sękowskiego w Płońsku NIE
131 Martyna Florkowska-Kardasz Płock K1 - - NIE
132 Mateusz Ciećwierz Siecień M1 - - NIE
133 marek portalski Biała K2 1 biegaj z dymkiem NIE
134 Michał Janczyk Płock M1 1 - NIE
135 Darek Szulborski Płock M2 - TKKF Płock NIE
136 Agnieszka lemiec Płock K2 1 La estetica NIE
137 Jarosław Synakowski Płock M2 1 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT NIE
138 Renata Jędrzejewska Słupno K2 - Night Runners Płock NIE
139 Patryk kaczmarski Płońsk M1 1 - TAK
140 Marcin Jędrzejewski Białe Błoto M1 - PTT DELTA NIE
141 dariusz kolibczyński Plock M2 1 - NIE
142 Konrad Swat Płock M1 1 - NIE
143 Aneta Paliwoda Płock K2 1 - NIE
144 Eliza Marszałek Płock K1 - Night Runners Plock NIE
145 Joanna Szymańska Gostynin K2 - - NIE
146 Piotr Szymański Gostynin M2 - - NIE
147 Andrzej Kamiński Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
148 Marcin Jaworski Płock M2 1 biegamPłock team NIE
149 Mariusz Sawicki Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
150 Łukasz Miecznikowski Płock M1 1 Night Runners Płock NIE
151 Sebastian Machała Słubice M1 1 Night Runners Płock NIE
152 Piotr Malinowski Płock M2 1 - NIE
153 Rafał Czeremański Płońsk M1 1 KB Im. P. Sękowskiego w Płońsku NIE
154 Karolina Kozłowska Bulkowo K1 1 - NIE
155 Emilia Górnicka Mała Wieś K1 1 - NIE
156 Kamil Polańczyk Płock M1 - - NIE
157 Łukasz Lachmider Płock M1 1 BOP NIE
158 Paweł Nawrocki Płock M1 - - NIE
159 Marcin Minkiewicz Płock M1 1 - NIE
160 Piotr Wojtycki Maszewo Duże M1 1 biegamPłock team NIE
161 Jarosław Przybyszewski Płock M1 1 Nie NIE
162 Szymon Bregier Płock M1 1 AKADEMIA-RUCHU PŁOCK NIE
163 Piotr Bregier Płock M2 1 AKADEMIA-RUCHU PŁOCK NIE
164 Marek Krysztoforski Płock M1 - Night Runners Płock NIE
165 pawel żółtowski Płock M2 1 - NIE
166 Michał Kublik Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
167 BARBARA WALKOWIAK Płock K1 1 Night runners Płock NIE
168 RADOSŁAW WALKOWIAK Płock M2 1 - NIE
169 Damian Jąderek Radzanowo M1 - Night Runners Płock NIE
170 Ewa Woźnicka Płock K1 1 UKS Geden Płock NIE
171 Paweł Rogowski Płock M1 1 Amator NIE
172 Konrad Kowal Płock M1 1 brak NIE
173 Krzysztof Wrutniak Płock M2 1 - NIE
174 Ewa Ilczyna Płock K2 1 - NIE
175 Marek Laskowski Płock M1 1 - NIE
176 Marcin Siemiątkowski Jordanów M1 1 Aaa NIE
177 Mateusz Szymański Kamionka M1 1 - NIE
178 Piotr Sztybór Płock M2 - - NIE
179 Bartosz Sebastianowicz Warszawa M1 1 - NIE
180 Piotr Mikołajewski Płock M2 1 płock NIE
181 Dariusz Jakubowski Płock M2 1 - NIE
182 Maciej Dzierżanowski Nowe Proboszczewice M2 1 Start Runners Proboszczewice NIE
183 Adam Budziło Płock M2 1 PTT DELTA NIE
184 Izabela Obszyńska Bielsk K2 1 Amator NIE
185 Patryk Romanowski Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
186 Alicja Kobierecka Żychlin K1 1 - NIE
187 Andrzej Tumalski Płock M2 - - NIE
188 wojciech bziuk Płock M1 1 płock NIE
189 Ewa Gontarz Warszawa K1 - - NIE
190 Katarzyna Kurzęcka Bielsk K1 1 Amator NIE
191 Łukasz Lewandowski 61 M1 1 - NIE
192 PIOTR KRAKOWSKI Płock M2 1 - NIE
193 Piotr Szabrański Słupno M2 - Słupno NIE
194 Marek Kamiński Rogozino M2 1 Night Runners Płock NIE
195 Mateusz Szymański Kamionka M1 1 - NIE
196 Michał Kaczmarek Włocławek M1 - - NIE
197 Donata Śmietanowska Strózewko K2 1 Biegaj z Dymkiem NIE
198 Izabela Nowak Płock K1 - - NIE
199 Michał Małecki RADZIEJÓW M1 1 - NIE
200 Dariusz Ostrowskk Płock M2 - night runners płock NIE
201 Mariusz Ogrodnik Plock M1 - nights runners plock NIE
202 Zbigniew Górecki Nowe Gulczewo M2 - Night Runners Płock NIE
203 Kamil Raus Włocławek M1 1 - NIE
204 Wojciech Wójcik Płock M2 1 - NIE
205 Robert Matusiak Płock M2 1 Leśne Borówki NIE
206 Dorota Matusiak Płock K2 1 Leśne Borówki NIE
207 Agnieszka Magierska Płock K2 1 Leśne Borówki NIE
208 Monika Krysa Płock K2 1 La Estetica NIE
209 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING M1 - ttt NIE
210 Przemysław Głoskowski Brudzeń Duży M1 1 STRAŻ POŻARNA PŁOCK TAK
211 MARCIN TRACZYK Płock M1 1 straż pożarna płock TAK
212 KAROLINA GIŻYŃSKA Płock K1 1 TKKF Płock NIE
213 Mariusz Wróblewski Płock M1 1 Straż Pożarna Płock TAK
214 Michał Bury Płock M2 1 KJ Crew NIE
215 Rafał Hińcz Mochowo M1 1 STRAŻ POŻARNA PŁOCK TAK
216 Jarosław Hińcz Mochowo M1 1 --- NIE
217 Piotr Jablonski Tomaszów Maz. M1 1 - NIE
218 Anna Pawelec konstantynów łódzki K1 1 - NIE
219 Sylwia Rygielska konstantynów łódzki K1 1 - NIE
220 Maciej Banaszkiewicz Płock M1 - MUKS Płock NIE
221 Karolina Grabowska Płock K1 1 Stowarzyszenie Innovacja NIE
222 Radosław Gromczewski Ludwików M1 1 - NIE
223 Artur Kamiński Nowe Proboszczewice M2 1 Płock Biega No Age Limit NIE
224 Radosław Małkowski Brudzeń Duży M1 1 Straż Pożarna Płock TAK
225 MIchał Olczak Święcieniec M1 1 Straż Pożarna Płock TAK
226 Michał Malinowski Maszewo Duże M1 - Night Runners NIE
227 Anna KOWALEWSKA Cegielnia K1 1 STRAŻ POŻARNA PŁOCK TAK
228 Mateusz Stobnicki Nowe Grabie M1 1 - NIE
229 Michał JANKOWSKI sierpc M1 1 - NIE
230 Lidia Wróbel Płock K1 1 Płocka Grupa Fotograficzna NIE
231 Piotr Zagórski Słubice M1 1 STRAZ POZARNA PŁOCK TAK
232 Dawid Figiel Płock M1 - Wisła Płock NIE
233 WITOLD MARTYNOWSKI Rogozino M2 1 - NIE
234 Arnika Bytner-Siwek Płock K2 1 Night Runners Płock NIE
235 Maciej Siwek Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
236 Michał Żółtowski Biała M1 1 Straż Pożarna Płock TAK
237 Robert Wróbel Płock M1 - Straż Pożarna Płock TAK
238 Romuald Zglinicki Płock M2 1 - NIE
239 Jarosław Matacz Płock M2 1 - NIE
240 Dariusz Okraszewski Płock M1 1 AMPM Running NIE
241 Wojciech Bujak Słupno M2 1 - NIE
242 MARCIN ŚPIEWAK sierpc M1 1 - NIE
243 Paweł Czmiel Płock M1 - - NIE
244 Arkadiusz SIECIŃSKI Plock M2 - - NIE
245 Marcin Poniatowski Bobrowniki M2 - - NIE
246 Robert Tomaszewski Płock M1 1 STRAŻ POŻARNA PŁOCK TAK
247 Dariusz RACINOWSKI Płońsk M2 1 KB. im.Piotra Sękowskiego w Płońsku NIE
248 Remigiusz Michalak Żychlin M1 1 Night Runners Żychlin NIE
249 Maciej Wróbel Nowe Grabie M1 1 Straż Pożarna Płock TAK
250 Robert Jezierski Płock M1 1 - NIE
251 Anna Wróbel Nowe Grabie K1 1 Płocka Grupa Fotograficzna NIE
252 HENRYK OWCZARSKI Rogozino M2 1 Płock biega no age limit NIE
253 Jaroslaw Bielski Płock M2 1 - NIE
254 Janusz Brzóska Rościszewo M1 1 - NIE
255 Robert Bandosz sierpc M1 1 - NIE
256 Jerzy Obrębski Płock M2 - - NIE
257 Marcin Kędzierski Płock K2 - - NIE
258 Piotr Ziółkowski Płock M1 1 - NIE
259 Roman Petrykowski Płock M2 1 biegamPłock team NIE
260 Michał Płoskoński Płock M2 1 Biegaj z Dymkiem NIE
261 Przemysław Pikulski Płock M1 1 Akademia Ruchu NIE
262 Sławomir ŁUKANOWSKI Chełmno M1 1 - NIE
263 Dominika ŁUKANOWSKA Płock K1 1 - NIE
264 Łukasz Karpiński Płock M1 1 KBPR Płock NIE
265 Andrzej Grabowski Słupno M2 1 Bo jak nie my to kto :) NIE
266 Robert Czwartek Płock M2 - - NIE
267 Piotr Wójcik Płock M2 1 Straż Pożarna Płock TAK
268 Jozef Garwacki Nowe Gulczewo M2 1 nie NIE
269 Grzegorz Pietraszewski Płock M1 1 Tkkf Płock NIE
270 Marcin Swat Płock M1 1 - NIE
271 Damian Kelman Płock M1 1 - NIE
272 Wiesław Kelman Płock M2 1 - NIE
273 Grzegorz Borkowski Szczawin Kościelny M1 1 - NIE
274 Radoslaw Wisniewski Płock M1 1 - NIE
275 Łukasz Jakubowski Płock M1 1 OSP Płock Podolszyce TAK
276 Maciej Olszewski Płock M1 1 OSP Płock Podolszyce TAK
277 Rafał Paszkiewicz Płock M2 1 Night Runners Płock NIE
278 Jan Szymański Płock M1 - - NIE
279 Lidia Wróbel Płock K1 1 Płocka Grupa Fotograficzna NIE
280 Katarzyna BIERNAT Płock K2 1 Akademia Ruchu NIE
281 Kamil Rokita Płock M1 1 - NIE
282 Michał Szmulewicz Bodzanów M2 1 - NIE
283 Monika Brodzka Płock K2 1 Nightrunners NIE
284 Kowalska Janina Płock K2 - - NIE
285 Tomasz Marzec Płock M1 1 Stowarzyszenie Innovacja NIE
286 Marcin Uchwał Płock M2 1 Stowarzyszenie Innovacja NIE
287 Hubert Girszewski Płock M1 1 Stowarzyszenie Innovacja NIE
288 Marcin Jeżewski Płock M2 - - NIE
289 Dawid Juzak Płock M1 1 - NIE
290 Sylwia Borkowska Szczawin Kościelny K1 - - NIE
291 Krzysztof Marciniak Płock M2 1 - NIE
292 Jacek Malinowski Siecień M1 1 OSP Płock Podolszyce TAK
293 Paweł Machała Nowe Grabie M1 1 - NIE
294 Szymon Barciński Bodzanów M1 - - NIE
295 Andrzej Barciński Bodzanów M1 - - NIE
296 Mateusz Barciński Bodzanów M1 - - NIE
297 Oliwia Kopyt STARA BIAŁA K1 1 PULPŁOCK 1 TAK
298 Michał Zalewski Płock M2 - Night Runners Płock NIE
299 Agnieszka Opatrzyk Szczawin Kościelny K1 1 PUL Gostynin TAK
300 Michał Dryńkowski Gostynin M1 1 PUL Gostynin TAK
301 Martyna Tomczak Gostynin K1 1 PUL Gostynin TAK
302 Karolina SEPIOŁO 09-470 M1 1 PULPŁOCK 1 TAK
303 JAKUB PAGÓRSKI Mława M1 1 PULPŁOCK 1 TAK
304 Jacek Wodzyński Oporów M1 1 PUL Gostynin TAK
305 CEZARY GARLEJ Staroźreby M1 1 PULPŁOCK 1 TAK
306 Damian Lewandowski Łanięta M1 1 I LO PUL KUTNO TAK
307 PATRYK KALWASIŃSKI STARY DUNINÓW M1 1 PULPŁOCK 1 TAK
308 Mariusz Dębkowski Płock M1 1 STOŻEK PŁOCK NIE
309 Krzysztof Szustak Strzelce M1 1 PUL Gostynin TAK
310 Krystian ŻURAŃSKI Bulkowo M1 1 PULPŁOCK 1 TAK
311 Damian Kostrzewski Gostynin M1 1 PUL Gostynin TAK
312 RAFAŁ KISIELEWSKI SKĘPE M1 1 PULPŁOCK 1 TAK
313 Jarosław Brudzyński Krzyżanowo M1 1 PULPŁOCK 2 TAK
314 Sebastian Sapiński Gąbin M1 1 PUL Gostynin TAK
315 MARTYNA WOJCIECHOWSKA Płock K1 1 PULPŁOCK 2 TAK
316 Sebastian Dzięcielewski Łódź M1 1 PUL Gostynin TAK
317 MARTA PŁACZKOWSKA TŁUCHOWO K1 1 PULPŁOCK 2 TAK
318 Ewelina Dębkowska Płock K1 1 STOŻEK PŁOCK NIE
319 PATRYK SZCZYGIELSKI STARA BIAŁĄ M1 1 PULPŁOCK 1 TAK
320 ADRIAN KOZAKIEWICZ Gąbin M1 1 PULPŁOCK 2 TAK
321 SEBASTIAN KORZENIEWSKI Płock M1 1 PULPŁOCK 2 TAK
322 KONRAD MATUSIAK MŁODZIESZYN M1 1 PULPŁOCK 2 TAK
323 JAKUB ANDRZEJCZYK STARA BIAŁĄ M1 1 PULPŁOCK 2 TAK
324 PRZEMYSŁĄW KUJAWA Płock M1 1 PULPŁOCK 2 TAK
325 KONRAD KUKAŁOWICZ Płock M1 1 PULPŁOCK 2 TAK
326 Andrzej Dębkowski Płock M2 1 STOŻEK PŁOCK NIE
327 Danuta Dębkowska Płock K2 1 STOŻEK PŁOCK NIE
328 ALEKSANDRA WIKTORIA BYLER Słupno K1 1 GIMPUL TAK
329 ROKSANA GOLIASZ Płock K1 1 GIMPUL TAK
330 BARTŁOMIEJ KANIEWSKI BRUDZEŃ DUZY M1 1 GIMPUL TAK
331 ADAM KUJAWSKI Płock M1 1 GIMPUL TAK
332 PRZEMYSŁAW WACHOL Płock M1 1 GIMPUL TAK
333 JUSTYNA KWIATKOWSKA Bielsk K1 1 GIMPUL TAK
334 DANIEL PALUSZEWSKI Płock M1 1 GIMPUL TAK
335 ADAM ŚNIEĆ Płock M1 1 GIMPUL TAK
336 Radosław Koziciński Płock M2 1 Night Runners Słoikowo NIE
337 Anna Akimow Płock K2 1 - NIE
338 Tomasz Malinowski Płock M2 1 Belfry TAK
339 Konrad Popławski Płock M2 1 Belfry TAK
340 Ewelina Feliciak Płock K1 1 Belfry TAK
341 Agnieszka Budek Płock K1 1 La estetica NIE
342 Rafał Piwiński Płock M1 1 Belfry TAK
343 Izabela Sobek Płock K1 1 - NIE
344 zofia Chądzyńska Płock K2 - - NIE
345 Joanna Pęsik Płock K1 1 Night Runners Płock NIE
346 Rafał Fabianowicz Perki M1 - - NIE
347 Paweł Dolman Płock M1 1 - NIE
348 Damian Pietrzak Płock M1 1 - NIE
349 Bogusław Tyc Płock M2 1 biegamPłock team NIE
350 Andrzej Petrykowski Płock M2 1 Belfry TAK
351 Kamil Kalinowski Żuki M1 1 Belfry TAK
352 Michał Wachol Słupno M1 1 - NIE
353 Łukasz Jakubowski Płock M1 1 - NIE
354 Jarosław durys Żychlin M2 1 night runners żychlin NIE
355 Łukasz Jankowski Płock M1 1 Stowarzyszenie Innovacja NIE
356 Dominik Prasał Bedlno M1 1 I LO PUL KUTNO TAK
357 Michał Sochacki Kutno M1 1 I LO PUL KUTNO TAK
358 Oskar Krause krośniewice M1 1 I LO PUL KUTNO TAK
359 Klaudia Kowalska Kutno K1 1 I LO PUL KUTNO TAK
360 Anita Szczech Zgierz K1 1 I LO PUL KUTNO TAK
361 Michał Florczak Żychlin M1 1 I LO PUL KUTNO TAK
362 Wiktor Michalak Kłodawa M1 1 I LO PUL KUTNO TAK
363 Adam Pijewski Chodów M1 1 I LO PUL KUTNO TAK
364 Arek Gmurczyk Płock M1 1 Płocka Grupa Fotograficzna TAK
365 Agnieszka Szpalerska Płock K1 1 OSP PŁOCK PODOLSZYCE TAK
366 Jakub Witkowski Gozdowo M1 1 - NIE
367 Kamil Szymański Gozdowo M1 1 - NIE
368 Maciej Szpalerski Płock M1 1 OSP Płock Trzepowo TAK
369 Agnieszka Smolińska Siecień K1 1 --- NIE
370 Katarzyna Sztuczka Płock K1 1 OSP PŁOCK PODOLSZYCE TAK
371 Anna Źółtowska Płock K2 1 La estetica NIE
372 Przemysław Braun Płock M1 1 OSP Płock Podolszyce TAK
373 Katarzyna Żółtowska Nowe Gulczewo K1 1 La estetica NIE
374 Witold Szochner Brwilno M2 1 - NIE
375 Radosław Cholewiński Brudzeń Duży M1 - - NIE
376 Artur Lesiuk Brwilno M2 1 - NIE
377 Adam Dobrzeniecki Radzanowo M1 1 - NIE
378 Daniel Żołek Płock M1 1 Warrior Płock NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 49
K2 37
M1 176
M2 116
Kobiety 86
Mężczyźni 292
Wszyscy 378