Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 ROBERT ŁAWNICKI Płock - 1 Biegaj z Dymkiem
2 Piotr Niewinowski Białobrzegi - 1 Tadeo i synowie
3 zdzisław lenart Plock - 1 -
4 Filip Walczak Warszawa - - -
5 Czeslaw Maczynski Slupno - 1 mcbike
6 Marcin Szymczak Płock - 1 Płocki Klub Kolarski
7 Tomasz Garlicki Płock - - -
8 Paweł Niewinowski Białobrzegi - 1 Tadeo i synowie
9 Lucjan Duda Płock - - PTT DELTA
10 Leszek Bukowski Płock - 1 ZOO Płock
11 Rafał Zubek Płock - 1 PTT DELTA
12 Stanisław Dymek Płock - 1 PTT Delta
13 Piotr SOJKOWSKI Warszawa - 1 Tri NEGU
14 Marek Barczewski Toruń - 1 Bydgoszcz Triathlon Team
15 Łukasz Remisiewicz Warszawa - 1 Bydgoszcz Triathlon Team / RunEat.pl
16 Jacek Gardener Łowicz - 1 -
17 Adam Budziło Płock - 1 PTT DELTA
18 Grzegorz Sebastianowicz Płock - - PTT DELTA
19 marek Klimas barczewo - 1 -
20 Radosław Kord barczewo - 1 Kord
21 Bogdan Kord barczewo - 1 Kord
22 Arkadiusz Kord barczewo - 1 Kord
23 Monika Szreiter Pabianice - 1 -
24 Jakub Kubiński OSIELSKO - 1 Bydgoszcz Triathlon Team
25 Kacper Krzysztofik Piotrków Trybunalski - - TRIAKTYWNY PIOTRKÓW
26 Marta Penew-Pawłow Piotrków Trybunalski - - PKB ENDORFINA
27 Krzysztof Pasternak Piotrków Trybunalski - - PKB ENDORFINA
28 Agnieszka Koncka-Olejnik Piotrków Trybunalski - - TRIAKTYWNY PIOTRKÓW
29 ERNEST POLIT Domaniewice - 1 R-TEAM Łowicz
30 Piotr Kuczyński Warszawa - - -
31 Robert Kuna Milanówek - 1 -
32 Marek Piekarski Bydgoszcz - 1 SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZ
33 Kamil Szerszeń Bydgoszcz - 1 Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy
34 Tomasz Garbiec Warszawa - 1 -
35 Łukasz Kalaszczyński Płock - 1 PTT Delta/TriRun.pl
36 Anetta Kuczyńska Poznań - - KB Maniac
37 Robert Kuczyński Poznań - - -
38 Piotr KIERSZNIEWSKI Grójec - 1 -
39 Dariusz Grzybowski Grójec - 1 Aktywni Grójec
40 Szymon Bregier Płock - - AKADEMIA-RUCHU PŁOCK
41 Jacek Żółtowski Maszewo Duże - 1 PTT DELTA
42 Adrian Jusiński Tłuszcz - 1 TRW Cloudware Team
43 Cezary Obczyński Płock - - WOPR Płock
44 Paweł Jaroszyński Grójec - - Aktywni Grójec
45 Paweł Laskowski Warszawa - - -
46 Jacek Brygier Płock - 1 tkkf plock
47 Jacek Baran GOLINA - 1 -
48 Rafał Marchwiński Uszczyn - - TriAktywny Piotrków
49 Bogusław Tyc Płock - 1 -
50 Michał Matuszewski barczewo - - ZP Barczewo
51 Łukasz Stawicki barczewo - - ZP Barczewo
52 Przemysław Pietrulewicz barczewo - - ZP Barczewo
53 Dominik Markiewicz Płock - - -
54 Krzysztof Kamiński Płock - 1 -
55 Szczepan Śliwiński Raciąż - 1 Kuźnia Triathlonu
56 Jacek Pałaszyński LIPNO - 1 -
57 Ryszard Roszak GOLINA - 1 KB Wartko
58 TOMASZ PAŁASZYŃSKI Czernikowo - 1 -
59 ANDRZEJ CHRZANOWSKI Słupno - 1 Trendy Travel Płock
60 Kamil Rzechółko łoniewo - 1 -
61 Michał Niedzielak Płock - 1 -
62 Marcin Górski Słupno - 1 -
63 Robert Rudziński Krzeczanowo - - -
64 Krzysztof Gruca Lublin - - CEWAR LGT
65 Sylwia Smolińska Siecień - - -
66 Krzysztof Maraszek Staroźreby - - -
67 Barbara Derbin Raciąż - - -
68 Radosław Gronczewski Płock - 1 PTT DELTA
69 Darek Szulborski Płock - 1 TKKF Płock
70 Tomasz Kuźnik ŁASK - 1 Łódź Kocha Sport
71 Jakub Czachorowski Robertowo - 1 Brudzeń Duży
72 Zbigniew Maraszek Płonsk - - Klub Biegacza im.P.Sękowskiego w Płońsku
73 Robert Czwartek Płock - - -
74 Damian Jagliński Płock - - nigt runners Płock
75 Dawid Cytacki Płock - - z Lasu UltraRunners Płock
76 Bartosz Sposób Stróża - - -
77 Piotr Bregier Płock - 1 AKADEMIA-RUCHU PŁOCK
78 Edmund Sowiński Płock - 1 -
79 Kamil Skonieczny Brudzeń Duży - 1 -
80 Łukasz Ciepłucha Płock - 1 Płocki Klub Kolarski
81 Michał Bieniek Borowiczki-Pieńki - 1 -
82 Agnieszka Kostrzycka Płock - 1 Zielone Pomidorki
83 Grzegorz Kostrzycki Płock - 1 Zielone Pomidorki
84 Grzegorz Alfut sierpc - 1 -
85 Arkadiusz Kozimiński Płock - 1 -
86 Mariusz Bogacz RADZIEJÓW - 1 Zryw Radziejów
87 Łukasz Miecznikowski Płock - 1 Night Runners Płock
88 Łukasz Sacha Warszawa - 1 TriWawa
89 Marcin Jaworski Płock - - biegamPłock Team
90 Paweł Rogowski Płock - - Amator
91 Anna KOWALEWSKA Cegielnia - - -
92 Stanisław Piórkowski sierpc - 1 dynamo sierpc
93 marek portalski Biała - 1 Biegaj z Dymkiem
94 Paweł Sekulski sierpc - - Dynamo Sierpc
95 Tadeusz Janusz Piotrków Trybunalski - - PKB Endorfina
96 Rafał Karkowski Płock - - Płocki Klub Kolarski
97 Agata Rój Karkowska Płock - - Płocki Klub Kolarski
98 ANDRZEJ PACZKOWSKI sierpc - - TKKF KUBUS
99 Ireneusz Trzepadłek Piotrków Trybunalski - 1 TRIAKTYWNY PIOTRKÓW
100 Wiktor Zduniak Gąbin - - -
101 Dariusz Jakubowski Płock - 1 Płock
102 Karolina Śliwińska Raciąż - 1 -
103 Marcin Zduniak Warszawa - - Skrzydlaci/BNT
104 Łukasz Bucholc Płock - 1 -
105 Anna Szczepańska Warszawa - - Biegam Na Tarchominie
106 Michał Adamkiewicz Sochaczew - 1 KM Aktywni Sochaczew
107 Paweł Kępczyński Płock - 1 -
108 ireneusz Pszczółkowski Ryczywół - - -
109 Piotr Sieczkowski Płock - - Brudzeń Duży
110 Marcin Żabka Płock - - Żabka
111 Piotr Sowiński Łochowice - - -
112 Maciej Reczek BRUDZEŃ DUZY - 1 -
113 Radosław Cholewiński Brudzeń Duży - 1 -
114 Mariusz Wiewiórski górki - - Night Runners Płock
115 Piotr Kozłowski RADZYMIN - - Niezrzeszony
116 Donata Śmietanowska Strózewko - - -
117 Jarosław Kaliszewski Płock - - Night Runners Płock
118 Elżbieta Mzyk Warszawa Mokotów - - Shockblaze Team
119 Łukasz Ziemiński Brudzeń Duży - 1 -
120 Tomasz Pasternak Piotrków Trybunalski - - -
121 Jan Zbroński Łódź - 1 -
122 krzysztof chudobinski strykow - 1 -
123 Marcin Długoborski Łódź - - ZWiK
124 MARCIN FIGIEL Maszewo Duże - - -
125 Marek Bętlejewski Maszewo - - -
126 Marcin Gierach Niemcz - - TriSpace
127 Marcin Pawłowski Włocławek - - Włocławek
128 Michał Biedrzycki ŻYRARDÓW - 1 -
129 Michał JANKOWSKI sierpc - - -
130 Grzegorz Sidorowicz MARKI - - Axa Running Team
131 Adam Strzelecki Włocławek - - wego team
132 Agnieszka Strzelecka Lubień kujawski - 1 wego team
133 ZBIGNIEW TYC PRUSZKÓW - 1 BSA TRI TEAM
134 Marcin Gondowicz Płock - 1 gary.pl
135 Marcin Jeżewski Płock - 1 -
136 Jacek Cegłowski Sztum - - LIDER SZTUM
137 Dariusz Regulski Ostrołęka - 1 Team ACTIVE DIABETIC 1
138 Adrian Czarnecki Płock - 1 www.gary.pl
139 Tomasz Bruch Wiśniewa - - -
140 Grzegorz Kamiński Brwilno - 1 LAS BRWILNO
141 Bogdan Bachorski Przasnysz - 1 -
142 Łukasz Makowski Wołomin - 1 -
143 waldek matusiak Łódź - - -
144 Krzysztof Tomiński Nowy Duninów - 1 -
145 ŁUKASZ LESZKO Płock - 1 -
146 Przemysław Szymanowski Starachowice - 1 PAY TRADE INTERNATIONAL CLUB
147 Andrzej Kruszyński Łódź - - -
148 Jarosław Michałek Kraków - 1 One Way Ticket
149 Paweł Czachorowski Robertowo - 1 Brudzeń Duzy
150 Arkadiusz Meller sierpc - 1 -
151 Agnieszka Burżacka-Tyc Płock - 1 PTT DELTA
152 roman przyborek tomaszow maz - - -
153 Marek Szewczyk Grójec - 1 Blue Cycling Team
154 Zbigniew Jeziórski Kamionki - - -
155 KRZYSZTOF MATECKI Płock - 1 night runners płock
156 Sławomir Adamski Płock - 1 -
157 Wojciech Dorociński Kłudzienko - 1 -
158 Krzysztof Naporowski Kłudzienko - 1 Kłudzienko the best
159 Lidia Juchniewicz Lidzbark Warmiński - 1 trening-czyni-mistrza.pl/TriNEGU
160 Piotr Grabowski Płock - 1 decathlon Płock
161 Arkadiusz Ratkowski Płock - 1 decathlon Płock
162 Weronika Rutkowska Płock - 1 Decathlon Płock
163 Daniel Sztomber Warszawa - - AXA Running Team
164 Jarosław Matejczuk Parzeczew - - KS ALASKA
165 Agata Matejczuk Parzeczew - - KS ALASKA
166 Tomasz Siedlecki Grójec - 1 Aktywni Grójec
167 Sandra Piekarska Bydgoszcz - 1 SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZ
168 Łukasz Grzelak Gąbin - 1 -
169 MATEUSZ PÓŁROLA Radomsko - 1 UKS Dziesiątka Radomsko
170 Przemysław LASOŃ Radomsko - 1 UKS "Dziesiątka" Radomsko
171 Krzysztof Balatka Kutno - 1 AZS WSGK KUTNO
172 Kamil Szymański Gozdowo - 1 -
173 Elżbieta Oliwkowska Brudzeń Duży - 1 -
174 Andżelika Nowicka Płock - 1 Decathlon Płock
175 Wojciech Woźniak Płock - 1 PTT Delta
176 Radosław Wyrwas Płocjk - 1 PTT Delta
177 KONRAD CYBULSKI Kutno - 1 -
178 Piotr Mikołajewski Płock - - -
179 Jakub Sobolewski Warszawa - 1 Noble Tri Team
180 Radoslaw Drozdowski Łąck - 1 -
181 ANDRZEJ GRABOWSKI Maków Mazowiecki - 1 KS Maków Biega
182 Sławomir Zygmunt Koło - 1 MLUKS TRIATHLON KOLO
183 Marta Zygmunt Koło - 1 MLUKS TRIATHLON KOLO
184 Zbigniew Bródka Domaniewice - - UKS Błyskawica Domaniewice
185 Katarzyna Bluszcz Bełchatow - 1 -
186 Adam Roman Warszawa - - PKO Bank Polski
187 Sebastian Becker Warszawa - - Becker TEAM
188 Wojtek Sopoliński Bydgoszcz - 1 SISU KURKUMA TEAM
189 Krzysztof Gawłowski Gmina Brudzeń Duży - 1 -
190 Maciej Dukiewicz RADZIEJÓW - 1 -
191 Wojtek Szulc Bydgoszcz - 1 Sisu team
192 Paweł Lenartowicz Koło - 1 UKS G-8 BIELANY WARSZAWA
193 Jarosław Przybylski Koło - 1 MLUKS Triathlon Koło
194 Anna Przybylska Koło - 1 MLUKS Triathlon Koło
195 Iga Przybylska Koło - 1 MLUKS Triathlon Koło
196 Krzysztof Mierzejewski SIEDLCE - - Yulo Run Team Siedlce
197 GRZEGORZ Augustyniak Słupno - - PTT DELTA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 26
Mężczyźni 171
Wszyscy 197