Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Team
1 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra Masters - SGR Srebrna Góra
2 Damian Nowicki Dorking Poza kategorią - Uks Kusy
3 Kamil Tarnawski Wałbrzych Junior młodszy - KKW Jama Wałbrzych
4 Dawid Markiel Srebrna Góra Masters - SGR SREBRNA GÓRA
5 Marcin Kawalec Wrocław Poza kategorią - SANTE BSA Whistle TEAM
6 BŁAŻEJ BUCIOR Kłodzko Żak - 5 LAT
7 Mikołaj Dziewa Bardo Junior - KTM Racing Team
8 Łukasz Czemarmazowicz Stary Wielisław Junior - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
9 Witold Kapłon Polanica-Zdrój Masters - MAXXIS WĄS-SPORT UKS CENTRUM NOWA RUDA
10 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie Poza kategorią - SGR Srebrna Góra
11 Adam Ożóg Kłodzko Poza kategorią - brak tamu
12 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra Poza kategorią - KTM Racing Team Złoty Stok
13 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie Masters - SGR Srebrna Góra
14 Radosław Łazarowicz Kłodzko Poza kategorią - Klub Kolarsk Ziemi Kłodzkiej
15 SEWERYN PIERZGA Bystrzyca Kłodzka Junior - KTM RACING TEAM
16 Mateusz Łazarowicz Kłodzko Masters - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
17 Wiktor Waraczewski Bardo Żak - UKS KUSY Bardo
18 Michał Węgrzyn Bardo Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
19 Mikołaj Skoczeń Bardo Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
20 Bartek Zawada Bardo Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
21 Błażej Staniak Bardo Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
22 Konrad Staniak Bardo Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
23 Maksymilian Cykman Kłodzko Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
24 Kamil Urbański Wałbrzych Junior młodszy - KKW JAMA WAŁBRZYCH
25 Sławomir Węgrzyn Bardo Szkraby - UKS KUSY

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Team
1 Natalia Gałuszka Jelenia Góra Żak - KTM Racing Team Złoty Stok
2 Joanna Gałuszka Starków Żak - KTM Racing Team Złoty Stok
3 Natalia Gałuszka Kłodzko Poza kategorią - KTM Racing Team Złoty Stok
4 Julia Tarnawska Wałbrzych Żak - KKW Jama Wałbrzych
5 Karina Kruk Bystrzyca Kłodzka Junior młodszy - KTM Racing Team Złoty Stok
6 Martyna Kuśnierz Kuśnierz Bardo Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
7 Julia Śliwka Bardo Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
8 Małgorzata Witek Bardo Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
9 Maja Waraczewska Bardo Szkraby - Fundacja Oświatowa SALAMANDRA
10 Magdalena Trędak Bardo Junior - UKS KUSY Bardo


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 10
Mężczyźni 25
Wszyscy 35