Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans zmagań Kategoria Opłata Mieszkaniec Gminy Cybinka Mieszkaniec Powiatu Słubickiego Mój Pierwszy Raz Prezes Księgowe 120 kg + Transport-Spedycja-Logistyka Służby Mundurowe 100 kg + Posiadam licencję kolarską Team
1 Krzysztof Czerenkiewicz Rzepin MEGA M3 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Wysowianka Promet Team
2 Tomasz Adamski Rzepin MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE 2x3 MTB Racing Team
3 TADEUSZ JASIONEK PRZYTOCZNA MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE ISKRA PRZYTOCZNA
4 Marek Budny Gorzów Wlkp. MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE MTB4Fun
5 Iwona Białous Myślibórz MINI K3 1 NIE NIE NIE TAK NIE NIE NIE NIE NIE - fol-tech team pl
6 Anna Olszańska Poznań MEGA K2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE brak
7 Katarzyna Sztąborowska Kościerzyna MEGA K3 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
8 Jan Białous Myslibórz MINI M1 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - fol-tech team PL
9 Lucyna Szkobel Lubiana MEGA K3 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
10 Zdzisław Radelski Kościerzyna MEGA M5 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
11 Przemysław Radelski Kościerzyna MEGA M2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
12 Krzysztof Kopczyński Słubice MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSL Verus AOK.pl team
13 Joanna Laskowska Słubice MINI K2 1 NIE TAK TAK TAK TAK NIE - - - - FSL VERUS AOK.pl TEAM
14 Monika Synakowska Kościerzyna MEGA K3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
15 Maciej Kozłowski Kunowice MEGA M3 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Wysowianka Promet Team
16 Monika Jermanowska Słubice MINI K3 1 NIE TAK NIE TAK TAK NIE - - - - FSL Verus AOK.pl Team
17 Bartłomiej Piórkowski Cybinka MINI M3 1 TAK TAK NIE NIE NIE NIE - - - - własny
18 Maciej Rogowski Warszawa MEGA M3 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.pl TEAM
19 Agnieszka Gabrysz Cybinka MINI K3 1 TAK TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.pl TEAM
20 Radosław Plata Łubiana MEGA M2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
21 PIOTR ZALISZ Słubice MEGA M4 1 NIE TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE TAK NIE FSL.VERUS.AOK.pl.TEAM
22 Krzysztof Murdza Słubice MEGA M3 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.PL TEAM
23 Sławomir Tomusiak Słubice MINI M3 1 NIE TAK NIE NIE NIE NIE - - - - bez teamu :)
24 Jacek Naruszewicz Strzelce Kraj. MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
25 Aleksandra Chłopowiec Zbąszynek MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE TAK NIE - - - - Family cycling team Chłopowiec
26 Monika Leszka Stara Kiszewa MEGA K2 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
27 Dominika Chłopowiec Zbąszynek MINI K2 1 NIE NIE NIE NIE TAK NIE - - - - Family cycling team Chłopowiec
28 Marek Chłopowiec Zbąszynek MEGA M4 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Family cycling team Chłopowiec
29 Piotr Borowczak Zbąszynek MINI M2 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - Family cycling team Chłopowiec
30 Mateusz Chłopowiec Zbąszynek MINI M2 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - ??
31 Tomasz Aszeberg Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Aga Team MTB
32 Maciej Czerwinski Skórzewo MEGA M3 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE TAK NIE Kibolski KS
33 Dawid Romanowski Zielona Góra MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Sogest
34 Tomasz Kaczor Zbąszynek MEGA M4 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Specbike Racing Team
35 Roman Tuszyński Moryń MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE ----
36 Karol Olender Podmokle małe MEGA M3 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Kiciński MTB Team
37 Paweł Przychodny Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KM PSP ZG
38 Adam Windak Gryfino MINI M4 1 NIE NIE NIE NIE NIE TAK NIE NIE TAK NIE RoweryTurowski BikeGP.eu
39 Roman FITA Kożuchów MEGA M6 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Bez nzawy
40 Bartosz Skała Łężyca MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KM PSP Zielona Góra
41 Marek Rydzewski Frankfurt (Oder) MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.PL Team
42 Marcin Bilski Słubice MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.pl team
43 Anna Bilska Słubice MINI K3 1 NIE TAK NIE TAK NIE NIE - - - - FSL VERUS AOK.pl team
44 Tomasz Gołyźniak Krosno Odrzańskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE LEDENT Akademia Sportu
45 Michał Kachel Rzepin MEGA M2 1 NIE TAK NIE NIE NIE NIE TAK NIE NIE NIE Colex Racing Team
46 Radosław krajewski londyn MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Cycling london
47 Tomasz Pellowski Koscierzyna MEGA M3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE TAK NIE TAK NIE VISLINE MTB
48 Łukasz DOLNY Kościerzyna MEGA M2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Integral Logistics Koscierzyna
49 Konrad Hazi Łubiana MEGA M2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE VISLINE MTB
50 Łukasz Kwiatkowski Słubice MEGA M3 1 - - - - - - TAK NIE TAK NIE Erka-Trans
51 PAWEŁ WIERZOWIECKI OCHLA MEGA M3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE NIE RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
52 Piotr Zacharski Zbąszynek MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Zbąszynek
53 Hubert Gaudyn Krosno Odrzańskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE LEDENT Akademia Sportu
54 Marcin Kowalczyk Bolesławiec MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Brak
55 Sebastian Dycha Lubań MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kwisa Lubań
56 MARCIN CHRAPEK Słubice MEGA M3 1 - - - - - - TAK NIE TAK NIE erka trans team
57 Paweł Światlak Sulechów MEGA M3 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Legarto Logistic
58 Bartosz BANACH Gdańsk MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Hotel Cztery Brzozy- Apteka Gemini
59 maciej dembniak Sulechów MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Demplest
60 Anna Dominiak Sulechów MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Demplest
61 Zbigniew Drozdowski Słubice MINI M5 1 NIE TAK NIE NIE NIE NIE - - - - nie
62 Wojciech Kamiński Krosno Odrzańskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE LEDENT Akademia Sportu
63 Daniel małecki sulimierz MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE reprezentuje MOSESA
64 Marek Hubko Słubice MINI M4 1 NIE TAK NIE TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.pl Team
65 Lena Hubko Słubice MINI K1 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - FSL VERUS AOK.pl Team
66 Tomasz Rausz Gorzów Wlkp. MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Krzywe Koła
67 Andrzej Bucholc Bogdaniec MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Krzywe Koła
68 Wojciech Babirecki Skarbona MINI M3 1 TAK TAK NIE NIE NIE NIE - - - - PROMET CARGO
69 Marcin Intek Nowy Tomysl MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
70 Grzegorz Kukorowski Ośno Lubuskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Morsy Ośno Lubuskie
71 Dominik Sawicki Barlinek MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE --
72 Marcin Majewski Słubice MEGA M2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE FSL Verus AOK.pl team
73 Grzegorz Ulanowski Słubice MINI M4 1 NIE TAK NIE NIE NIE NIE - - - - FSL VERUS AOK.pl TEAM
74 Izabela Aszeberg Gorzów Wlkp. MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - --
75 Michał Kostuch Zamek Kiszewski MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE KSR Kościerzyna
76 Andrzej Przybylski Słubice MINI M3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - brak
77 Marek Żeleźniak Torzym MEGA M4 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE ArMaDur Team
78 Tomasz Repiński Kościerzyna MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE KSR Kościerzyna
79 Marek Łysak Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE NIE
80 Mateusz Ostapczuk Poznań MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE bez teamu
81 PATRYK MULLER Zbąszyń MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE DT4YOU MTB TEAM
82 Paweł Grodecki Urad MEGA M3 1 TAK TAK TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE NIE NIE
83 Piotr Kupczyk Pamięcin MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Rodzina K.
84 Jarosław Baran Barlinek MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Barlinecka Grupa Kolarska
85 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Barlinecka Grupa Kolarska
86 Łukasz Rausz Gorzów Wlkp. MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Krzywe koła
87 Szymon GULAREK Nowy Tomysl MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE BERO
88 Michał Chrapek Lubin MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE --
89 Tobiasz Matuszewsk Zielona Góra MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Masterchem MTB Team
90 Dariusz Mieszko miedzyrzecz MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE team ehrle
91 Mirosław Jesiołkiewicz Kłodawa MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE Kolarze Gorzów
92 Adam Jągowski Zielona Góra MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Rant Team Zielona Góra
93 Joanna Kenitz-Babirecka Sądów MINI K3 1 TAK TAK TAK NIE TAK NIE - - - - --
94 Ewelina Garczyk Ośno Lubuskie MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Morsy Ośno Lubuskie
95 Piotr SZRAM Słubice MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE jptech.pl
96 Łukasz KOWALSKI Słubice MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.PL TEAM
97 Roman Dudak Górki Noteckie MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Bike Punisher
98 IRENEUSZ LUBIATOWSKI Gubin MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Brak
99 Grzegorz Berkowski Stare Kurowo MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KR Noteć Stare Kurowo
100 KRZYSZTOF WOŁEJKO Słubice MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSL Verus AOK.pl TEAM
101 krzysztof gurgul Ośno Lubuskie MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Morsy Ośno
102 Arkadiusz NADOLSKI Puszczykowo MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kibolski KS
103 Kamil Adamski Zgorzelec-Łagów MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE KWISA LUBAŃ
104 Andrzej Oszmałek Gorzów Wlkp. MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
105 Mikołaj Oszmałek Gorzów Wlkp. MINI M1 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - brak
106 Szymon Szymkowicz Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE MTB 4 FUN
107 ROMAN WOJTAK Nowa Sól MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE UKS Peleton Nowa Sól
108 Roman Zelem Łężyca/Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Rant Team Zielona Góra
109 Sławomir Brodala Poznań MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE TAK NIE Kibolski KS
110 Agnieszka Morel Gorzów Wlkp. MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE AGA TEAM MTB
111 Aleksander Kucharski Gubin MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Gubińscy przemytnicy rzeżuchy
112 Filip Pendrak Zbąszynek MEGA M2 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE --
113 Przemysław Kubiak Poznań MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kibolski KS
114 Mateusz Kokowski Nowa Sól MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE UKS Peleton Nowa Sól
115 Jacek KUZYNIN Choszczno MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE 2x3 MTB Racing Team
116 Adam Guzenda Frankfurt (Oder) MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE IMD Labor Oderland MTB Team
117 Rafał Chmiel Strzelce Kraj. MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE TAK FSD Sport Strzelce Krajeńskie
118 Małgorzata Kaczmarek Poznań MEGA K2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kibolski KS
119 Wiesław PIKOSZ Myślibórz MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE fol-tech team PL
120 Maciej Wachnowicz Gorzów Wlkp. MINI M4 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - SIGMA TEAM
121 Paweł Woźniak Barlinek MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE Kolarze Barlinek
122 RYSZARD GALUS STRZELCE KRAJEŃSKIE MEGA M5 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE BRAK
123 Łukasz Pałasz Strzelce Kraj. MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE pluspaczka.pl
124 Tomasz Kołogryw Szprotawa MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KP Szprotawa
125 Andrzej Worona Łężyca/Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.pl Team
126 Roman Lalak Słubice MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE wolny zawodnik
127 Robert Faliński Ośno Lubuskie MEGA M3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE NIE NIE TAK NIE Morsy Ośno Lubuskie
128 Norbert Wrześniewski Torzym MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE ArMaDur Team
129 Miłosz Kołodziej Ośno Lubuskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE Morsy Ośno Lubuskie
130 Aleksandra Kołodziej Ośno Lubuskie MINI K3 1 NIE TAK TAK NIE TAK NIE - - - - Morsy Ośno Lubuskie
131 Waldemar Mizerski Ośno Lubuskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Morsy Ośno Lubuskie
132 Marta Możejko Ośno Lubuskie MEGA K2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Morsy Ośno Lubuskie
133 Michał Oleńkiewicz Cybinka MINI M3 1 TAK TAK NIE NIE NIE NIE - - - - Transport &Logistyka AZ
134 Daniel Rygiel Cybinka MINI M3 1 TAK TAK NIE NIE NIE NIE - - - - A&Z Transport-Logistyka
135 Darek Pilch Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE nie
136 ROBERT FABISIAK Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Rant Team Zielona Góra
137 Łukasz Cieślak Ośno Lubuskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Morsy Ośno Lubuskie
138 Paweł Maniszewski Rataje MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE TAK NIE Boli mnie kolano
139 Wiesław Białous Myślibórz MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE fol-tech team pl
140 Dorota Wierzbicka Zielona Góra MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - --
141 Magdalena Cieślak Rzepin MEGA K2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Twój Dietetyk
142 Jakub Cieślak Rzepin MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Twój Dietetyk
143 Lukasz Protasiewicz Osno Lubuskie MINI M3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Morsy Osno Lubuskie
144 Andrzej Matuszek Słubice MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
145 Paulina Bielińska Kargowa MEGA K2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
146 Daniel Lorenz Kiekrz MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kibolski KS
147 Paweł Wierzbicki Zielona Góra - Racula MINI M3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - --
148 JANUSZ KUSINSKI Skwierzyna MEGA M6 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Nie
149 Roman Mickiewicz Zielona Góra MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE --
150 Marcin Stefański Żary MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE NIE
151 KRZYSZTOF DĘBIŃSKI Myślibórz MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE fol-tech team pl
152 BEATA BALCERZAK-ŁĘSZCZAK STRZELCE KRAJEŃSKIE MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE TAK FSL VERUS AOK TEAM
153 Artur Margol Słubice MINI M3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Mrówka
154 Paweł Hirt Zbąszynek MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Brak
155 Dariusz Rzepka Rzepin MINI M4 1 NIE TAK TAK NIE NIE TAK - - - - Zastal Transport
156 Marcin Stefanowicz Dębno MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE www.pcexpert-sklep.net
157 Rafał Horbowy Małomice MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE Brak
158 Julia Dura Wędrzyn MEGA K3 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE ARMADUR TEAM
159 Dariusz Dura Wędrzyn MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE ARMADUR TEAM
160 Paweł Podlipski Zielona Góra MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Masterchem MTB Team
161 Jacek Podlipski Łężyca/Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Brak
162 Leszek Piasecki Drezdenko MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE nie
163 Marcin Rosiński Międzyrzecz MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Rowery Rosiński
164 Adam Bycka Rąpice MEGA M2 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KP PSP SŁUBICE
165 Grzegorz Ciołek Dębno MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE www.pcexpert-sklep.net
166 Katarzyna Rosińska Międzyrzecz MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Rowery Rosiński
167 Agnieszka Bąk Ośno Lubuskie MINI K3 1 NIE TAK NIE NIE TAK NIE - - - - FSL VERUS AOK.pl TEAM
168 Justyna Korzeniewska 66-400 Gorzów Wlkp. MEGA K3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE brak
169 Jarosław Okińczyc Międzyrzecz MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KP PSP
170 Łukasz Sienkowski Skwierzyna MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KP PSP
171 Zbigniew Pantkowski Gubin MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Gubin
172 Monika Tuczyńska Głogów MEGA K2 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE MTS drużyna szpiku KGHM
173 Zbigiew Nisztuk Zielona Góra MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Zielona Góra
174 ANDRZEJ ZAWARTKA Gorzów Wlkp. MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE NIEZRZESZONY
175 Krzysztof Janowski Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Mtb4fun
176 Arkadiusz Mielżyński Świebodzin MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Armadur Team
177 Michał Maciejewski Zielona Góra MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE MadMax
178 Robert Piszczyński Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE hurtowniasportowa.net
179 KRYSTYNA ZAWARTKA Gorzów Wlkp. MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - NIEZRZESZONA
180 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE TAPPOL MTB TEAM OBORNIKI
181 Magdalena Lewandowska Kościerzyna MINI K3 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - BOTRANS MTB TEAM
182 Anna Kozikowska-Literska Kościerzyna MINI K2 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - BOTRANS MTB TEAM
183 Dawid Sikora Kościerzyna MINI M2 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - BOTRANS MTB TEAM
184 Łukasz Martinowski Bolesławiec MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE MadMax
185 DARIUSZ BLUSZCZ Zielona Góra MINI M3 1 NIE NIE TAK NIE TAK NIE - - - - Żona mi kazała :)
186 PIOTR TYRPUŁA ŻAGAŃ MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE ŻAGAŃ
187 Jacek ŁUSZCZ Nowa Sól MINI M3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Zastal Transport
188 Aleksandra Szlagowska Kościerzyna MINI K3 1 NIE NIE NIE NIE TAK NIE - - - - BOTRANS MTB TEAM
189 Tomasz Stupienko Słubice MINI M3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Starostwo Powiatowe Słubice
190 Piotr Łuczyński Słubice MINI M4 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Starostwo Powiatowe Słubice
191 Zbigniew Rzeźnikowski Kościerzyna MEGA M5 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
192 Piotr Kopczyński Kościerzyna MINI M4 1 NIE NIE NIE TAK NIE NIE - - - - BOTRANS MTB TEAM
193 Adam Owśnicki Kościerzyna MINI M5 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - BOTRANS MTB TEAM
194 Mateusz Owśnicki Kościerzyna MEGA M2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
195 Cezariusz Szostek Radziszewo MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE TAK NIE Radziszewo
196 Thomas Herfort Frankfurt (Oder) MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE IMD Labor Oderland MTB Team
197 Thomas Adolf Frankfurt (Oder) MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE IMD Labor Oderland MTB Team
198 Mathias Kliesch Frankfurt (Oder) MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE IMD Labor Oderland MTB Team
199 Andreas Körner Frankfurt (Oder) MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE IMD Labor Oderland MTB Team
200 Kristian Meinck Frankfurt (Oder) MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE IMD Labor Oderland MTB Team
201 Martin Otto Frankfurt (Oder) MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE IMD Labor Oderland MTB Team
202 Sandra Sadlau Frankfurt (Oder) MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - IMD Labor Oderland MTB Team
203 Ilona Schwede Frankfurt (Oder) MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE IMD Labor Oderland MTB Team
204 Elke Ackermann Frankfurt (Oder) MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - IMD Labor Oderland MTB Team
205 Lara Ackermann Frankfurt (Oder) MINI - 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - IMD Labor Oderland MTB Team
206 Justyna Pająk Zielona Góra MINI K2 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Mamuśki
207 Damian Miśkiewicz Gorzów Wlkp. MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
208 Sylwia Kasperska Zielona Góra- Stary Kisielin MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Mamuśki
209 Katarzyna Boczkowska-Pidek Płoty MINI K3 1 NIE NIE NIE NIE TAK NIE - - - - PGNiG Team
210 MICHAŁ FABICH Gorzów Wlkp. MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE TAK NIE brak
211 Monika Gilewska Zielona Góra MINI K3 1 NIE NIE NIE NIE TAK NIE - - - - PGNIG Team
212 Paweł Gilewski Zielona Góra MINI M3 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - Zaprzyjaźniony z PGNIG Team
213 Krzysztof Czerwiński Głogów MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE ZG RUDNA
214 EWA CZERWIŃSKA Głogów MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE TAK NIE - - - - MAJA
215 Zbigniew Sochoń Żary MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE IC Rzepin
216 Krzysztof Sadowski Ośno Lubuskie MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE IC RZEPIN
217 Krzysztof Franczyk Smogóry MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE IC RZEPIN
218 Konrad Gościniak Rzepin MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE IC RZEPIN
219 Piotr Kalota Zielona Góra MINI M3 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - Sulima Rowery Team
220 RADOSŁAW MARKIEWICZ Poznań MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Zgrupka Luboń
221 PIOTR NOWAK Poznań MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE ZGRUPKA LUBOŃ
222 Wojciech Krupnicki Świebodzin MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE CompuTec
223 Beata Mazur-Kałdowska Słubice MINI K3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Zabiegani po FORMĘ
224 Maciej Mazur-Kałdowski Słubice MINI M3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Zabiegani po FORMĘ
225 Jacek Rogowski Kościerzyna MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KSR Kościerzyna
226 Bartosz Pieścikowski Poznań MEGA M2 1 - - - - - - NIE TAK TAK NIE Zgrupka Luboń
227 Patryk Kruszniewicz Poznań MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE ZGRUPKA LUBOŃ
228 Jacek Zamłynny Słońsk MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSD SPORT
229 Mariusz Kaliszewski Ostróda MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSD SPORT
230 Dariusz Dychowski Ośno Lubuskie MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE IC Rzepin
231 Tomasz Nowak Rzepin MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE IC RZEPIN
232 Mario Georgi Frankfurt (Oder) MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE IMD Labor Oderland MTB Team
233 Dawid Bogucki Ośno Lubuskie MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Brak
234 Joanna Balawajder Nowa Sól MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Euro Bike Kaczmarek Electric Team
235 Rafał Balawajder Nowa Sól MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE UKS Peleton Nowa Sól
236 Maria Kolata Zielona Góra MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE TAK NIE - - - - PGNiG TEAM
237 Ewa KIEDROWICZ Kunowice MINI K2 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Slubice24.pl
238 Maciej Pietrowski Skwierzyna MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE Straż Graniczna
239 Rafał Wroniewicz Słubice MINI M3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Straż Graniczna
240 Józef Olesek Rzepin MINI M4 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - OTE Grodzisko
241 STANISŁAW KALETKA Gryfino MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
242 Tomasz Mius Nowogrodziec MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kwisa Lubań
243 MARIAN KŁOS Zbąszynek MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE TAK DIVERSEY TEAM
244 Wojciech Łomski Zielona Góra MINI M3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Zastal Transport
245 łukasz kuroczycki Świebodzin MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE kp psp świebodzin
246 Paweł skrzypczak Świebodzin MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE kp psp świebodzin
247 łukasz bekisz Świebodzin MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE kp psp świebodzin
248 Maria Nalewajczyk Kostrzyn nad Odrą MINI K2 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - --
249 Filip Czapaluk Witnica MINI M2 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - --
250 Mariusz Wujciów Lubsko MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KM PSP ZIELONA GÓRA
251 Danuta Grzegorzewska Zielona Góra MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE TAK NIE - - - - PGNiG TEAM
252 Robert Michalski Świdnica MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE GRUPA ROTO MTB
253 Marek Węglarski Świebodzin MEGA M2 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KP PSP ŚWIEBODZIN
254 MAREK ŁOZOWSKI Cybinka MEGA M5 1 - - - - - - TAK NIE NIE TAK Bizon Bieganów
255 MAREK JAROS Skwierzyna MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE TeamJaros
256 Małgorzata Baca-Chomicz Ośno Lubuskie MINI K3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE Nie
257 Rodrigo Baca Pani Ośno Lubuskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Nie
258 EWA JAROS Skwierzyna MINI K3 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - TeamJaros
259 Konrad PRZYBYLSKI Czerwieńsk MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE BRAK
260 MICHAŁ NAWROCKI Topola Mała MEGA M2 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE Colex Racing Team
261 Artur Malec Szczecin MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE 2x3 MTB RACING TEAM
262 Wojciech Dudziński Świebodzin MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KP PSP Świebodzin
263 Rafał Lenckowski Gorzów Wlkp. MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kolarze Gorzów
264 Paweł Borowiak Międzychód MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE NO NAME PMI
265 AGNIESZKA BACZUŃ Lubiszyn MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE AGA TEAM MTB
266 Mariusz Czajkowski Lubiszyn MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE AGA TEAM MTB
267 Tadeusz Czajkowski Lubiszyn MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE AGA TEAM MTB
268 Ryszard Franków Dębno MEGA M5 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE AGA TEAM MTB
269 Karolina Kłaczkiewicz Lubiszyn MEGA K1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE AGA TEAM MTB
270 Krzysztof Grabowski Radziszewo MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Radziszewo-MTB
271 Zbigniew Legan Szczecin MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE NIE
272 Krzysztof Kopczyk Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE MadMax
273 Marzena Drozdowska Jerzmanowa MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Team MTB Sokół Jerzmanowa
274 Robert Drozdowski Jerzmanowa MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Team MTB Parkietex
275 Tomasz Paradowski Głogów MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Team MTB Paradox
276 MICHAŁ PIASKOWSKI Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kolarze Gorzów
277 Rafał Wanat Gorzów Wlkp. MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE MTB4FUN
278 Krzysztof Kominek Szprotawa MEGA M4 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE PSP Żagań
279 Marta Maciejewska Poznań MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Velo Femme Team
280 Elżbieta Tomczak Słubice MINI K3 1 NIE TAK NIE NIE NIE NIE - - - - FSL VERUS AOK
281 Krzysztof Didyk Rzepin MINI M5 1 TAK TAK TAK NIE NIE NIE - - - - brak
282 Krzysztof Szostak Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Masterchem MTB Team
283 Piotr Wasilewski Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Masterchem MTB Team
284 Piotr Kuczyński Gorzów Wielkopolski MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE Straż Graniczna
285 Sylwia Frost Czerwiensk MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE TAK NIE - - - - PGNIG Team
286 Filip Krysiak Bieganów MINI M1 1 TAK TAK NIE NIE NIE NIE - - - - Bizon Bieganów
287 Jane Dieter Eisenhuttenstadt MINI M6 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - 1.Radsport-und Laufverein Eisenhuttenstadt 02 e.V.
288 Hannemann Eileen Eisenhuttenstadt MINI K1 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - 1.Radsport-und Laufverein Eisenhuttenstadt 02 e.V.
289 Leszek Roszak Drezdenko MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE nie
290 WOJCIECH MIŚ Sulęcin MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
291 Dariusz Hajac Goleniów MEGA M5 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE JF DUET Goleniów
292 Grzegorz Strojny Szczecin MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE RIDERSCLUB KIJEWO
293 Michał Korepta Świebodzin MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Świebodzin
294 Łukasz Walków Zielona Góra MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Masterchem MTB Team
295 Bartosz Pieńkowski Zielona Góra MINI M3 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - ROWEREK.PL
296 Dominka Latosi Zielona Góra MINI K1 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - ROWEREK.PL
297 Krzysztof Banaś Zagórów MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE E.CORAX
298 IDALIA GMURA Zielona Góra MEGA K2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE E.CORAX RANT-TEAM.PL
299 Małgorzata Chyrowska Kiekrz MINI K3 1 NIE NIE TAK NIE TAK NIE - - - - Kibolski KS
300 Przemyslaw Horniatko Szczecin MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE RIDERSCLUB KIJEWO
301 Michał Kowaleczko Szczecin MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE RIDERSCLUB KIJEWO
302 Karolina Drozdowska Jerzmanowa MINI K1 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Team MTB sokół Jerzmanowa
303 Patrycja Jasionek Poznań MEGA K3 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE TAK NIE NIE NIE VGL Group
304 Damian Pysiak Słubice MINI M3 1 NIE TAK NIE TAK NIE NIE - - - - FSL VERUS AOK.PL TEAM
305 Krzysztof Trybuchowski Resko MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE TAK NIE F1
306 Andrzej Łozowski Cybinka MEGA M5 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE brak
307 Aleksander Bąk Ośno Lubuskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Morsy Ośno Lubuskie
308 Zbigniew Głębocki Strzelce Kraj. MEGA M6 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Quest Team
309 Marek Adamus STRZELCE KRAJEŃSKIE MEGA M5 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE nie
310 Tomasz Karaźniewicz Bieganów MINI M3 1 TAK TAK NIE NIE NIE NIE - - - - --
311 Mateusz Szewczyk Chobienice MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
312 Piotr Kopczyński Jenin MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE TAK NIE Krzywe koła
313 Maciej Bielski Gorzów Wlkp. MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE MTB4FUN
314 agnieszka gabrysz Cybinka MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE fsl verus aok team
315 Sławomir Nowakowski Opolno Zdrój MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kwisa Lubań
316 Filip Hasse Gryfino MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE RIDERSCLUB KIJEWO
317 Maciej Iwko Gorzów Wielkopolski MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KW PSP Gorzów Wlkp.
318 Maciej Tocjew Wilkowo MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE ARMADUR TEAM
319 Piotr Kruk STRZELCE KRAJEŃSKIE MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE FSD Sport
320 Łukasz Adamski Lubsko MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE MadMax
321 Katarzyna Jenerowicz Biedrusko MEGA K2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE --
322 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Morsy Ośno Lubuskie
323 Sylwia Biernacka Ośno Lubuskie MINI K3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Morsy Ośno Lubuskie
324 Romuald Boguszewski Szczecin MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE RIDERSCLUB KIJEWO
325 ROBERT TOMCZAK Słubice MINI M4 1 NIE TAK NIE TAK NIE TAK - - - - FSL VERUS AOK.PL
326 Przemysław Janik Szczecin MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE RIDERSCLUB KIJEWO
327 Szymon Matuszewski Kożuchów MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE TAK UKS Peleton Nowa Sól
328 Lidia Kmiecińska Gryfino MEGA K3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE nie
329 Andrzej Kramarzewski Rzepin MINI M5 1 NIE TAK TAK NIE NIE TAK - - - - nie
330 Krystyna Kramarzewska Rzepin MINI K3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - nie
331 Izabela Janiak Rzepin MINI K3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - nie
332 Grzegorz Białach Rzepin MEGA M5 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Nie
333 Stanisław Ogiejko Cybinka MINI M1 1 TAK TAK NIE NIE NIE NIE - - - - Bizon Bieganów
334 Klaudia Białach Rzepin MINI K2 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - NIE
335 Wojciech Wysocki Kożuchów MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE UKS Peleton Nowa Sól
336 Henryk Kądzioła Zbąszynek MEGA M6 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE --
337 GWIDON PINTAL 66-400 Gorzów Wlkp. MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE KOLARZE GORZÓW
338 Rafał GORZELANY rybnik MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Rybnik
339 Arkadiusz Posmyk Lubań MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE TAK Diversey Team
340 Paweł Kozłowski Sieraków MEGA M2 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE Sieraków
341 Jerzy Szafarczyk Sulęcin MINI M6 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - Sulęcin
342 Damian Kowalski Słubice MINI M3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Słubice
343 marcin kaczmarek STRZELCE KRAJEŃSKIE MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSD SPORT
344 jarosław cięciel Łagów Lubuski MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE zryw kosobudz
345 Liliana Kandel Słubice MINI K3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - prywatne
346 Hubert Tarnowy Świebodzin MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE LO Świebodzin Team
347 Rafał Płaza Słubice MINI M3 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - brak
348 Radosław Bała Słubice MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE BMF
349 MARIOLA POSMYK Lubań MINI K3 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - DIVERSEY TEAM
350 Damian Wentland Świebodzin MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE LO Świebodzin Team
351 Robert Sikora Barlinek MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Barlinek
352 Tomasz Szycko Szczecin MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE RIDERSCLUB KIJEWO
353 Marek Wasiluk Głogów MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Team MTB Parkietex
354 Michał Sasim Świebodzin MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE LO Świebodzin Team
355 Sławomir Sasim Świebodzin MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE LO Świebodzin Team
356 Gizela Rakowska Poznań MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Northtec Bike Team
357 Marek Bekisz Kostrzyn nad Odrą MINI M4 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - NIE
358 Mikołaj Grandke Plewiska MEGA M2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE GRAND Sport Team
359 Martyna Piasecka Drezdenko MINI K1 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - NIE
360 Rafal iwan boleslawiec MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE TAK NIE Bikestacja.pl
361 Marcin Kostrzewa Kowary MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE KS Lechia Piechowice
362 Monika Kostrzewa Kowary MEGA K3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE KS Lechia Piechowice
363 Adam Bernatowicz Gorzów Wlkp. MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE MTB4FUN
364 Piotr Jarmużewski Szczecin MEGA M2 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE 2x3 MTB Racing Team
365 SYLWIA MACIEJKIEWICZ Gorzów Wlkp. MEGA K3 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Kolarze Gorzów
366 Ryszard Banach Gdańsk MEGA M6 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE pomorze
367 Witold Biedrzycki Polkowice MEGA M5 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE CCC
368 Krzysztof Andrzejewski Poznań MEGA M2 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE Northtec Bike Team
369 Tomasz Grudzień Kunowice MINI M3 1 NIE TAK TAK TAK NIE NIE - - - - Viadrina Logistic
370 Wojciech Słomka Słubice MINI M3 1 NIE TAK TAK TAK NIE NIE - - - - Nasze Słubice PL
371 Tomasz Ryterski Słubice MINI M3 1 NIE TAK TAK TAK NIE NIE - - - - Nasze Słubice PL
372 Łukasz Krzyżan Słubcie MINI M3 1 NIE TAK NIE NIE NIE NIE - - - - FSL VERUS AOK.pl TEAM
373 Michał Ryterski Słubice MINI M1 1 NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Nasze Słubice PL
374 Sebastian Jelonkiewicz Bezrzecze MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE NIE
375 Jakub Sasim Świebodzin MINI M1 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - LO Świebodzin Team
376 Jarosław Michałowski Płoty MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE SEVEN Perceptus MTB Team
377 Adam Adamowicz Gorzów Wlkp. MINI M4 1 NIE NIE NIE TAK NIE NIE - - - - Hornet Gorzów
378 Marcin Malinowicz Kłodawa MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Rowery Turowski
379 Mirosław Knobel Babimost MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
380 Hubert Krzysiek Bledzew MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE xxx
381 Maciej Rutkowski Słubice MINI M1 1 NIE TAK NIE NIE NIE NIE - - - - FCB
382 Tomasz Krzysiek Bledzew MINI M4 1 NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - xxx
383 Basia Antczak-Rutkowska Słubice MINI K3 1 NIE TAK NIE NIE TAK NIE - - - - FCB
384 Rafał Rutkowski Słubice MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FCB
385 Mariusz Matusiak Kunowice MEGA M4 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE Erka- Trans
386 Patryk Szymczak Gdańsk MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Apteka Gemini
387 Tomasz Więzowski Krosno Odrzańskie MEGA M3 1 - - - - - - NIE TAK NIE NIE LEDENT Akademia Sportu
388 Rafał Misjan Strzelce Kraj. MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSD sport
389 Igor Legan Szczecin MEGA M2 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE NIE
390 Daniel Młyńczyk Torzym MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE LO Świebodzin Team
391 Marek Śledziona Ruszów MEGA M4 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE Bike Satisfaction Team
392 ZYGMUNT KAMIŃSKI RADZIKÓW MINI M3 1 TAK TAK NIE TAK NIE TAK - - - - CONSULTING-TRANS TEAM
393 Michał Kozinoga Cybinka MEGA M2 1 - - - - - - TAK NIE NIE NIE ROTRANS Cybinka Team
394 Katarzyna Guzenda Frankfurt (Oder) MINI K3 1 NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - IMD Labor Oderland MTB Team
395 BARTOSZ KAMIŃSKI RADZIKÓW MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE CONSULTING-TRANS TEAM
396 Ernest Cipora Bieganów MINI M1 1 TAK TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Bizon Bieganów
397 JACEK KAMIŃSKI Piechowice MINI M5 1 NIE NIE NIE TAK NIE NIE - - - - LECHIA PIECHOWICE
398 Łukasz Adam Nowa Sól MEGA M1 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE UKS PELETON Nowa Sól
399 Tomasz Fiałkiewicz Ruszowice MEGA M3 1 - - - - - - NIE NIE NIE NIE TEAM MTB PARKIETEX

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans zmagań Kategoria Opłata Mieszkaniec Gminy Cybinka Mieszkaniec Powiatu Słubickiego Mój Pierwszy Raz Prezes Księgowe 120 kg + Transport-Spedycja-Logistyka Służby Mundurowe 100 kg + Posiadam licencję kolarską Team
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING MEGA M2 - - - - - - - NIE NIE NIE TAK ultimasport.pl TIMING
2 Marcin Peek Łubiana MEGA M3 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE BOTRANS MTB TEAM
3 Michał Kuszerski Gorzów Wlkp. MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Westie MTB
4 Grzegorz Dzierniejko Słubice MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSL Verus AOK.pl Team
5 Urszula SUKIENNIK Słubice MINI K3 - NIE TAK NIE TAK TAK NIE - - - - FSL Verus AOK.pl Team
6 MICHAŁ GÓRNIAK Piła MEGA M2 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE Duda-Cars Rybczyński MTB Team
7 Sebastian Świstel Jenin MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE PSP Racing Team
8 Piotr Śliwian Gorzów Wlkp. MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kolarze Gorzów
9 Rafał Ćwiertnia Sieraków MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE MTB Sieraków
10 Kamila Bondaryk Cybinka MINI K2 - TAK TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Bondaryk;P
11 Jarek Bidol Słubice MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.PL TEAM
12 Andrzej Kaiser Bytów MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE TAK EUROBIKE -KACZMAREK ELECTRIC TEAM
13 Tomasz Błyskoń Poznań MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE LEDENT Akademia Sportu
14 Paweł Kostuch Kościerzyna MEGA M3 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE TAK NIE NIE NIE VISLINE MTB
15 Artur Święcicki Jasień MEGA M4 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE ---
16 Piotr Witkowsi Zielona Góra MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE KM PSP Zielona Góra
17 Monika Lenkiewicz Krosno Odrzańskie MEGA K3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE LEDENT Akademia Sportu
18 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE LEDENT AKADEMIA SPORTU
19 Maciej Sobota Kościerzyna MEGA M2 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Visline
20 Adam Słowik Rzepin MINI M2 - NIE TAK NIE NIE NIE NIE - - - - Transmeble Cargo Bicycle Team
21 marta balcerzak Skwierzyna MEGA K3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE kolarze gorzów
22 Jacobs Marco Berlin MEGA M5 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Zehlendorfer Eichhörnchen Berlin
23 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE
24 Marta Borula Słubice MINI K2 - NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Herbalife
25 Robert Zawardka Strzelce Kraj. MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Bike sukces.pl Racing Team
26 piotr ścigała Częstochowa MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE MEDANO TEAM
27 Wojciech Muś rybnik MEGA M4 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE Grupa Kolarska VIKTORIA Rybnik
28 Filip Chmiel Zielona Góra MEGA M2 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Akcept
29 Andżelika Wiłkoć Słubice MINI K3 - NIE TAK TAK TAK NIE NIE - - - - Komejsza Team
30 Oliwier Komejsza Słubice MINI M1 - NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Komejsza Team
31 Krzysztof Krzywy Gdańsk MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE NEXUS TEAM
32 Krzysztof Wołoszyn Lubań MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE Kwisa Lubań
33 Kamil Frątczak Sądów MEGA M1 - TAK TAK NIE NIE NIE - NIE TAK NIE NIE Polesie Białków
34 Rafał Węsławski Baczyna MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE TAK NIE Krzywe Koła
35 wojtek łaskawski Płoty MEGA M2 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE fundacja rozwoju kolarstwa krzysztofa kuźniaka
36 Romy Rübesam Berlin MEGA K3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Pedal to the medal
37 Piotr Przybylski Poznań MINI M2 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Kibolski KS
38 Marcin Łacny Cybinka MINI M3 - TAK TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE nie
39 Dariusz Kamiński Górzyca MEGA M4 - NIE TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE brak
40 Kamil Kirschen Kościerzyna MEGA M3 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE VISLINE MTB
41 Przemek Stalka Kościerzyna MEGA M2 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE VISLINE MTB
42 Robert Zawardka Strzelce Kraj. MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Bike sukces.pl Racing Team
43 Wojciech Bielecki Międzyrzecz MEGA M5 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE team Międzyrzecz
44 Alicja Bielecka Międzyrzecz MINI K1 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - międzyrzecz
45 Bartosz Stankiewicz Olszyna MINI M3 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - Kwisa Lubań
46 ANDRZEJ HAMELKA Poznań MEGA M5 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Duda-Cars Rybczynski TEAM
47 ROBERT KORNA Poznan MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Duda-Cars Rybczynski TEAM
48 Marek Tumłowski Dobiegniew MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Bike Sukces.pl Racing Team
49 Piotr Cynowski Racław MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kolarze Gorzów
50 Grzegorz Duda Koziegłowy MEGA M4 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE nie
51 Małgorzata Mizerska Ośno Lubuskie MINI K3 - NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Morsy Ośno Lubuskie
52 stanislaw kasowski wezyska MEGA M5 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE team
53 Kamil Żejmo Rybocice MINI M2 - NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - A&Z Transport-Logistyka
54 Arek Rutkowski Lubań MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
55 PAWEŁ BEDNARSKI Brody MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE brak
56 Iwona Wilk Poznań MINI K3 - NIE NIE TAK NIE TAK NIE - - - - --
57 Marcin Kopczyński Kęszyca Leśna MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE jw 5700
58 MARIUSZ BALIŃSKI Zielona Góra MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE JW 5700
59 PAWEŁ SŁAWIŃSKI chojna MEGA M2 - - - - - - - NIE NIE TAK NIE BIKE TEAM CHOJNA
60 Zbigniew Szymczyk Wrocław MEGA M5 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Wrocławski Teatr Pantomimy
61 Krzysztof Wojtasiak Sulęcin MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE 5700
62 Tomasz Lorkowski Gorzów Wlkp. MEGA M3 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE ...
63 Michał Stelmach Słubice MEGA M3 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE FSL Verus AOK.pl Team
64 Przemek Weber Głogów MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Głogów
65 Hubert Grzebień Cybinka MINI M1 - TAK TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Bizon Bieganów
66 daniel świątkowski Głogów MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE tc chrobry
67 Łukasz Wesołowski Głogów MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE mts drużyna szpiku
68 Dawid Graczyk Zielona Góra MEGA M2 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
69 Mirosław Żabkiewicz Goleniów MEGA M5 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE KIJANKA
70 Łukasz Namysł Koziegłowy MEGA M2 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Nikośbike
71 Marek Leśkiewicz Koziegłowy MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Nikośbike
72 Maja Kowalska Słubice MINI K2 - NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Słubice
73 Patryk Górkiewicz Kunowice MINI K2 - NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - Słubice
74 Marek NOWACZYK Szczecin MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE TRYTON BIKE TEAM
75 Diana Walus Słubice MINI K2 - NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - nie
76 Adam Graczyk Rąpice MINI M2 - TAK TAK NIE NIE NIE NIE - - - - brak
77 Damian Romanowski Gubin MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE MTB Gubin
78 Paweł Górniak Piła MEGA M2 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team
79 Piotr Niewiada Poznań MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Great Poland Bike Team
80 Krzysztof Moraś Bogatynia MINI M2 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Kwisa Lubań
81 robert Poniewierski Cybinka MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE fux team
82 Artur Kowalczyk Gorzów Wlkp. MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Indywidualnie
83 Ewa Mroz Drzonkow MINI K3 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - PGNiG
84 Grzegorz Majchrzak Santocko MEGA M4 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE NIE
85 EWA JANIAK Cybinka MEGA K3 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE nie
86 Rafał Jaros Szczecin MEGA M2 - - - - - - - TAK NIE NIE NIE 2x3 Mtb Racing Team
87 Sabina Bachmatiuk Jedlina-żdroj MINI K1 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - Sklep Rowerowy Bike Finger
88 Sebastian Winkkler Zielona Góra MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Masterchem MTB Team
89 ROBERT SUSZCZYŃSKI Gorzów Wlkp. MEGA M4 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE KW PSP
90 Damian Pysiak Słubice MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE FSL VERUS AOK.PL TEAM
91 Grzegorz Kasprow Myślibórz MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE fol-tech team pl
92 Robert Łakomy Myślibórz MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE fol-tech team pl
93 Wojciech Chochowski Lubniewice MEGA M4 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE LTS Aktywni
94 Przemysław Olejnik Szczecin MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE TRYTON BIKE TEAM
95 Robert Kühn Berlin MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kühn Fahrwerkstechnik
96 Marco Häntschel Bernau MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Kühn Fahrwerkstechnik
97 Andrzej Musialski Bledzew MINI M4 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - TEAM JAROS
98 Stefan Gottschall Schulzendorf MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Nie
99 Dariusz HLEK przęsocin MEGA M4 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE Rowery TUROWSKI Team Szczecin
100 Grzegorz Marciniak Głogów MEGA M1 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Team MTB Parkietex
101 Markus *Zabel Berlin MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE kontructive.de
102 Hania Darowska Modła MEGA K1 - - - - - - - TAK NIE TAK NIE TEAM MTB PARKIETEX
103 Robert Nowicki Racław. MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Mtb4Fun
104 Kacper Nowak Słubice MINI M1 - NIE TAK TAK NIE NIE NIE - - - - pkp
105 Stanisław Walkowiak Poznań MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE brak
106 Mariusz Naruszewicz STRZELCE KRAJEŃSKIE MINI M4 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - FSD Sport
107 JACEK RATAJCZAK jarocin MINI M5 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - EAGLE FRIENDS
108 Stanisław Olejnik Szczecin MINI M6 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - TRYTON BIKE TEAM
109 Edward Bondaryk Cybinka MINI M4 - TAK TAK NIE NIE NIE NIE - - - - FSL VERUS AOK PL TEAM
110 Filip Adamcewicz Świebodzin MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE sam samiutki
111 Adam Kowalów Lubań MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE TAK M-GLKS Kwisa Lubań
112 Krzysztof Ostrowski Zielona Góra MINI M4 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - Grupa ROTO MTB
113 Maciek Zieliński Drezdenko MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE nie
114 Krzysztof Porębski Zielona Góra MEGA M2 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE MadMax
115 Dariusz Sapia Szczecin MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE tryton bike team
116 Katarzyna Sapia Szczecin MINI K3 - NIE NIE TAK NIE TAK NIE - - - - Tryton Bike Team
117 Adrian Piątek Kostrzyn nad Odrą MEGA M1 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE ---
118 Piotr Lepka Oleśnica MEGA M4 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE KS LECHIA PIECHOWICE
119 PRUŚ MARCIN BARGÓW MEGA M3 - - - - - - - NIE TAK NIE NIE NADLEŚNICTWO CYBINKA
120 LESZEK ANKUDO Trzemeszno MEGA M5 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Brak
121 Łukasz Kołodziej sczecin MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE sczecin
122 Krzysztof Skierlak Tanowo MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Tanowo
123 Adrian Sobieralski Moryń MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Bike Team Chojna
124 ROBERT CACKOWSKI Szczecin MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE RONIN
125 Przemyslaw EBERTOWSKI Gniewino MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE KING OSCAR GNIEWINO HOTEL MISTRAL SPORT GNIEWINO
126 Justyna Mroczkowska Oleśnica MINI K3 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - KS Lechia Piechowice
127 Dariusz Frybel Sulechów MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE TAK NIE ZAJAZD HUBERTUS SŁOŃSK
128 DAREK TOBIASZ Piechowice MEGA M4 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE PIECHOWICE KLUB LECHIA
129 Maciej Korepta Świebodzin MINI M1 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Świebodzin
130 artur pruszynski zwierzyn MEGA M3 - - - - - - - TAK NIE TAK NIE FSD SPORT
131 MATEUSZ URBANIAK Poznań MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Zgrupka Luboń
132 Iwona Szawiel Gorzów Wlkp. MINI K3 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - brak
133 Maciej Zygmunt Gorzów Wlkp. MINI M3 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE brak
134 Sylvia Schmidt Bestensee MEGA K3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Streusandbüchse
135 Mateusz Materyński Kostrzyn nad Odrą MEGA M1 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Brak
136 Kajetan Korzik Kostrzyn nad Odrą MEGA M1 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE BRAK
137 AGATA MADEJ Poznań MEGA K2 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE FABRYKA MAZAKOW
138 Agata MADEJ Poznan MEGA K2 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE Fabryka Mazaków
139 Wiesław Dyniak Ośno Lubuskie MEGA M3 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE MTB Ośno Lubuskie
140 Miroslaw Turkiewicz Szczecin MEGA M5 - - - - - - - NIE NIE NIE NIE Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus
141 Krzysztof Ambroziak Gdańsk MINI M3 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE - - - - Sportevo
142 cc ccc dd MINI M4 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE - - - - 33


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 9
K2 23
K3 68
M1 28
M2 71
M3 190
M4 105
M5 38
M6 8
Kobiety 101
Mężczyźni 440
Wszyscy 541